Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9  10  ..  14
Autor:
Pealkiri: A8 4,2 - 2003 - seitsmene (Vastuseid: 332 | Vaatamisi: 39018)
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 21.05.11 17:13 Tsiteeri


Jees, vaatasin ka et mida sa seal moosid. Et eriti ülbe koha valinud suhtlemiseks.
Aga vaata asja positiivset külge: saad need stange sumpakohad niisama korda nüüd :)


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 21.05.11 18:58 Tsiteeri


Kaesin ka täna selle tagumiku Stokkeri parklas üle. Keegi on sind igatahes soosinud küll - eemalt tundub, et stange lihtsalt määrdunud :).


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 21.05.11 19:59 Tsiteeri


Tegelikult ma isegi nagu natuke kardan seda näilist vedamist, kahtlustan nimelt, et silmale varjatud jamasid on seal rohkem kui ma sooviksin. Juba praegu tundub, et pampri naha all on kuidagi kummaline tühjus, see on katsudes väga vedel. Parkimisandurid on puus ja ei tööta, miski imelik ümar asi on ka tagumise luugi pihta saanud, selle lukustumine on juhuslik. Eks midagi võibolla veel, mis kohe ei meenu.
Ma nimelt pelgan pisut, et ka kahjukäsitleja vaatleb asja kui õnneliku õnnetust ja pakub poleerimist kõige lahenduseks.
Kui see väike punane auto selle kahetonnise juraka vähemalt meeter maad edasi suutis lennutada, siis päris kabistus tuharast see just ei olnud.
Sinna ei saa ka lihtsama vastupanu teed minnes lihtsalt uut A8 stanget panna, sest see ei sobi. Ehk S8 oma sobiks.

Selle summutiotste uuendamise pidin ma nüüd täna niikuinii garantii korras ja tasuta saama, minujaoks praeguses olukorras mingit erilist võiduelementi tegelikult ei ole.

Pealegi tunudb mulle, et kindlustuse kahjukäsitluse inimesed omavad minu vastu mingit personaalset vimma või viha, sest mul ei ole elu jooksul nendega suhtlemine väga klappinud.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAIc1_msSLm9GRAtepa8leXmB7UPSTke3y0rYDf7NrvixTxUs-j4xF9R9Z4W7nwyawLQq4cFlsWP38cvgeXd3omIAm1T1UB46y6ZbR-w
Ti9hSBzz-cbjvb-RZ.jpg
Vastu luuki on ulatunud siis ilmselt Mazda märk, muud sellist ümarat seal auto ninas ei ole.
Telefoniga tehtud ülesvõtete pealt muidugi mingit erilist selgust oodata ei ole, politseinikud tegid vast paremad ülesvõtted.
Tegelikult oli sellest punase auto tüdrukust kahju, tal pole auto aastatki vana ja just oli kokku leppimas aastase kasutuse järgset hooldust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 21.05.11 20:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene

Pealegi tunudb mulle, et kindlustuse kahjukäsitluse inimesed omavad minu vastu mingit personaalset vimma või viha, sest mul ei ole elu jooksul nendega suhtlemine väga klappinud.



Tee omale enda õigused selgeks ja vajadusel lao need kindlustuses letti.
Enamus "onud ja tädid" muudavad oma suhtumist üsna kiiresti, kui veenduvad et klient teab oma õigusi.
Endal nii mõnigi kord katsetatud.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 22.05.11 06:50 Tsiteeri


Sellise apsaka puhul ei ütle sulle kindlustuse kahjukäsitlejad mitte midagi (või noh vähemalt mõistlikumad ettevõtted). Nad fikseerivad lihtsalt olukorra ja targem on kohe nendega mitte verbaalselt kähmlema hakata vaid teha neile selgeks, et asi läheb nüüd näiteks Revalisse "nende lahkel loal". Nad kindlasti tahaksid Sind koheselt kuhugi võsa vahele "kahju hindamisele saata" ja annavad mingi tundmatu tegija visiitkaardi, aga soovitan pigem vältida seda varianti, kuna üldjuhul üritavad nad sellele välja mängida, et asi läheb sinna tegemisse, kus "kalkulatsioon". Ise lausa vihkan neid varjatud vigasid, mis pärast kõik välja võib tulla näiliselt "poleerimisega" lahendatava müksu puhul.

PS! Ise olen ka ühel korral olnud "pahalane" ja müksanud talvel käreda külmaga umbes jalahoobi tugevusega tagurdades ühte konnasööjate ollust, mille esistange tänu külma rabedusele kildudeks peaaegu pudenes ja kahjukäsitlejad ei suutnud minu omalt isegi värvi laki kriimustust leida süüdistades meid mõlemat valeütluste andmises ja pettuses kogu "loo" välja mõtlemisega jnejne. :D. Lõppkokkuvõttes läks asi kaskosse ja kompenseerisin kodanikule omavastutuse, sest tavakindlustusega võitlemine muutus isikule kohe algselt idiootsuseks, mina aga loobusin sellest kindlustusfirmast jäädavalt.

Külma närvi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 22.05.11 19:09 Tsiteeri


No ma tänan toetava suhtumise eest.
Riputan mõne täna tehtud pildi siia ka, et oleks kergesti leitav.


http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAGesHYC-hrdtc1nuUw4p4b_06xIofPwj_SuwuW3JGbCrvzFFPRY6EqO9w_6Vy499FQyLh0-YUvkeGw49n12KAjoAm1T1UHAq5baKyCt
D81QFP7mWBzogwor3.jpg
Siit on aimata ka pagasiruumi luugile pihtasaamise koht. See plast on kaunis pehme, kui nii palju laseb ennast deformeerida...

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAE-MiFdt-TKVyvV1fp5FocgzmzdoT7pNDjSQRSk3Rd7iOGRMkCiyq-kr4-QbxT04roT22Aelhg8VWXaVA5HBvoQAm1T1UPdfxVNsKp4
2hVT0sHMdr9-ejMpX.jpg
Eks keskelt kokku painutatuna peakski otstest järgi andma. Mõlemad liistu otsad on lahti.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAIFeTlYTo_d-s1JBXv6s25-lJujqtx41HQgmNsO5gLq6-r790zbUhPqdC8YP7WAcHR6TNq2oHsk9yOoykFMdH1YAm1T1UCeEYjWLkJn
mxHOwaVGw5H1c6Xiu.jpg
Ei teagi, kas see on tõsise impaktiga asi või saab liistu probleemitult veel tagasi panna.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAKPOJUQqTtxp0epdBPOO7FPXeIKTYfYmHByMfxa1m6sc3bDpRDncBmk4XXS2aJkXJdj3RkoCbLK6oqFpbvQUZv8Am1T1UMdoBwxr02v
HQv_aJY1eC8qjglrM.jpg
Selline murdejoon on paremal pool ka näha.

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAG7h_J7Bigs_ucmHvZfE5jOWvHQfBokKf_qK3WLQy7Fh7Xtdhvkfl_2aKapnuukNpDbxEfNEekxQ73gCXLufufQAm1T1UPRYjg22btA
AgTEyf6JalOn_4ZHj.jpg
Aga üldmulje on tolmusena tõesti selline, et nagu polekski midagi juhtunud, päike paistab ka selle stange peale nagu ennemuistegi.

PS
Kas Saksas juhtub kellelgi mõni "põlissakslase" aadressiga usaldusväärne seltismees või semu pesitsema, kelle abil saaks ebay-s osaleda ka ainult riigisisese kohaletoimetamisega oksjonitel?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 24.05.11 07:19 Tsiteeri


Kas kellegi on teadmist, kuskohast tuleb täpselt otsida nimetatud lülitit:

00892
Switch for Trunk Closing Cylinder
(F248)

Avaldub selliselt, et mitte iga kord ei tõmba vaikselt kinni pandud pagasnik ennast kinni ja lukku.

Kahjukäsitlejatega esimene kontakt võetud, esindus näiteks ei olnud üldse vaimustuses mu auto remontimisest. Aga vähemasti see sai selgeks, et tagumine stange tuleb vahetada. Ja aega läheb selle asjaga üks jagu, nüüd on pisut hea ka, et autol visuaalset väga viga ei olegi. Vähemasti ei pea teda sienaäärde seisma jätma seniks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 24.05.11 09:44 Tsiteeri


F248 peaks olema lüliti lukustusmehhanismi küljes.

PILT


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 24.05.11 09:56 Tsiteeri


Avarii tagajärg?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 24.05.11 12:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
F248 peaks olema lüliti lukustusmehhanismi küljes.

PILT


Ma tänan operatiivse info eest!

Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Avarii tagajärg?


Arvata võib.

Täna on kahesugused meeleolud ja uudised - esmalt saabus kohale esimene pakk ebayst minu elu jooksul. See on tore. Seal sees 6-ne CD box, mis peaks sobituma kindalaekasse. Aga et hetkel on võimendi demonteeritud pagasnikust, siis hetkel sinna erilist elu sisse ei saa.
Samuti olen täna uurinud, kuidas ennast tulevikus sellistest ebameeldivatest olukordadest võimalikult kaugele hoida, et keegi erilise innuga mu autot korda teha ei taha. Eks originaalosade kasutamine oleks üks selline võimalus, kuidas kõik libedamini sujuks.
See panebki mind järgmise küsimuse ette, et kuskohast võiks kõige mõistlikuma S8 4E tagumise summutikomplekti hankida?
Ma mäletan, et kunagi olin ma ise üsna kursis erinevate pakkumistega, aga kuidagi meelest läinud ja kiiruga ei leia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 24.05.11 13:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
F248 peaks olema lüliti lukustusmehhanismi küljes.

PILT


Ma tänan operatiivse info eest!

Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Avarii tagajärg?


Arvata võib.

Täna on kahesugused meeleolud ja uudised - esmalt saabus kohale esimene pakk ebayst minu elu jooksul. See on tore. Seal sees 6-ne CD box, mis peaks sobituma kindalaekasse. Aga et hetkel on võimendi demonteeritud pagasnikust, siis hetkel sinna erilist elu sisse ei saa.
Samuti olen täna uurinud, kuidas ennast tulevikus sellistest ebameeldivatest olukordadest võimalikult kaugele hoida, et keegi erilise innuga mu autot korda teha ei taha. Eks originaalosade kasutamine oleks üks selline võimalus, kuidas kõik libedamini sujuks.
See panebki mind järgmise küsimuse ette, et kuskohast võiks kõige mõistlikuma S8 4E tagumise summutikomplekti hankida?
Ma mäletan, et kunagi olin ma ise üsna kursis erinevate pakkumistega, aga kuidagi meelest läinud ja kiiruga ei leia.


Tee see diil ära:
http://www.millteksport.com/exhaust.products.cfm?variantid=282


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 24.05.11 20:27 Tsiteeri


AUDI A8 S8 QUATTRO 5.2i V10


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 25.05.11 21:00 Tsiteeri


DHL tõi täna Saksast kohale ka viimase puuduoleva osa Navist. Nüüd siis jääb ainult paigaldamist oodata.
Ebay on ikka imeline. Ja praegu tundub, et on veel õige mitu asja, mida ma sealt peaksin hankima hakkama.
Kufatec-i kaabeldusega sai tõepoolest paigaldusjuhise kaasa, aga sellele vaatamata ei hakka ma ise nähtavasti teesklema, et selle tööga hakkama saan. Jedem das Seine.

Tänane "saak":

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAABpt1_suyLxVJYCFabYVhWtA97LKiB7gUIn5uV7MXo-IDaJjJcKbXI3_fsgvG8sq24JCZU7SgKDwvCoXgIuSWEQAm1T1UNctvTA-zlZ
sGzmn86x8PYRFF73m.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 16.06.11 15:44 Tsiteeri


Täna sai täis "hooldusvälp". Ehk et aasta on eelmisest õlivahetusest, läbisõit selle ajaga hädine 10 000 pluss mõni. Täna on uued õlid ja filtrid küljes, hoolsa autoomaniku õnnis tunne on.
Mu teised ettevõtmised on kõik kuhugi toppama jäänud - avarii tagajärgede likvideerimine on kindlustajate ebamäärase jutu taga, navi ja cd-vahetaja retroinstall on MMI süsteemis toimetava helivõimendi taga, ja seesama võimendi on Saksamaalt DHL-iga tulles nädalaks peatunud mingis Radefeldi nimelises kloaagis.
Märkimisväärselt huvitav on minu jaoks asjaolu, et DHL-i Eesti poolseks koostööpartneriks ei ole DHL Eesti, vaid Eesti Post. Kirjutasin täna päringuid, eks ootame ja vaatame, mis ma teada saan.
Siia juurde kuulub veel waiting listi pealt siis korralik fotosessioon (pprz), mida oleks ka mõistlik teha peale iluoperatsioone.
Samuti on hooletu elegantsiga korduvalt üle lastud velgede poleerimise ja lakkimise tähtaeg, loodetavasti saab siis tulemus sellevõrra parem. Poolteist kuud üle on muidugi juba tõsine tase.

Johtuvalt siis eelkirjeldatud asjaoludest pean ma praegu kulgema ilma muusikata, siis on iga auto tehtav hääl kenasti kuulda. See omakorda kriipsutab alla, et tegemist on väga vaikse autoga. Igasugused sillamured, mis eelmise sõiduki puhul endastmõistetavad olid, on sellel kadunud. Aga vaatamata suurele suvele on tegelikult sellises hiirvaikuses pikemaid sõite ikka nadivõitu teha.
Aga eks ma siis teen uusi plaane, mida ja kuidas võiks järgmisena tegema hakata. Ja ideid on.
Until It Sleeps.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 16.06.11 16:40 Tsiteeri


Tsitaat:

Saksamaalt DHL-iga tulles nädalaks peatunud mingis Radefeldi nimelises kloaagis. Märkimisväärselt huvitav on minu jaoks asjaolu, et DHL-i Eesti poolseks koostööpartneriks ei ole DHL Eesti, vaid Eesti Post.


Hee, teretulemast minu ellu :) Nüüd äkki meenutad mu juttu flantside saabumisest ka :P DHL´i partner odavatele pakkidele (aeglane transa) on Deutche Post, kelle partner siis loomulikult on Eesti Post. Ja ongi samahästi kui pees.
Ühesõnaga kui näitab, et on Radefeldis siis vahepeal muud ei näitagi enam kui juba seda kui Eestis on. Ja see juhtub 3-4päevaga:
Sa, 04.06.11 02:09 Uhr
Radefeld, DE
Die Sendung wird ins Zielland transportiert.
Do, 09.06.11 14:08 Uhr
EE
Die Sendung ist im Zielland eingetroffen.
Do, 09.06.11 14:09 Uhr
EE
Die Sendung ist im Import-Paketzentrum eingetroffen.

Ja tuleb ta sulle kandekeskusesse. Ma helistan enda omasse (Õismäe) iga nädal ja võidan sedasi päev-kaks kuniks nad sulle postkasti paberi saadavad.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 16.06.11 16:47 Tsiteeri


Igal saadetud pakil peab ju olema saadetise number (tracking number) ja Eesti posti lehel saab ka vaadata kas see on juba Eestisse jõudnud või mitte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 16.06.11 17:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Igal saadetud pakil peab ju olema saadetise number (tracking number) ja Eesti posti lehel saab ka vaadata kas see on juba Eestisse jõudnud või mitte.


Mina leian Eesti Posti lehel ainult vöötkoodi järgi otsimise lehe. Mul on olemas ainult Shipment number, mis EP lehel mingit resultaati ei tooda.
www.dhl.de annab al nähaoleva jutu ja kõik.


Wed, 08.06.11 16:30 h
--

The shipment has been posted by the sender at the retail outlet
Wed, 08.06.11 19:59 h
Greven

The international shipment has been processed in the parcel center of origin
Thu, 09.06.11 05:16 h
Radefeld

The international shipment has been processed in the export parcel center
Contact Print PDF-Download
Deutsche Post DHL


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 16.06.11 17:39 Tsiteeri


Kui sa kasutad DHL'i tracking süsteemi siis oled sa Saksast saanud shipment number'i - kujul "968532252119", kui sellega staatust vaatad (DHL'i lehel) siis peaks ta näitama sulle "UPU code / matchcode" - kujul "CL421243511DE" - selle peadki Eesti posti lehel (http://teavitus.post.ee/ ) kasutama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 16.06.11 18:53 Tsiteeri


No asi susiseb omasoodu, Saksa DHL kirjutab, et nemad ei tea ja ei näe. Et klaarigu ma Deutsche Postiga. Ja selle match koodi annavad koos tähtedega siis ka, mida ma ise kusagilt kuvada ei suutnud.


"Thank you for your request.

Unfortunately, we are not able to track your shipment because this is an international letter or uninsured parcel.
All investigations and tracking requests regarding this kind of product are handled by the Deutsche Post customer service department.

In order to start investigations for your product please place an order using the following web link and following number RM3920477XXDE:"

Sellega Eesti Posti lehel edasi toimetades sai seis selline:

Kuupäev Sündmused Postiasutus
15.06.2011 7:25:00 Saabunud Mustamäe kandekeskus
15.06.2011 0:59:00 Saabunud Tallinna PVP
14.06.2011 19:36:00 Vastuvõetud Sorteerimiskeskus (PI-1 – sisemaised kirjad)

No homme peaks siis kätte antama ehk mulle see. Vägev.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 16.06.11 19:07 Tsiteeri


Kui tahad tõsist peavalu paki saatmisega, siis telli omale midagi Austraaliast ja lase kõige odavamalt ära saata:D.
Enda rekord on ~2,5 kuud, teine äärmus neljapäeva õhtul tellitud ja teisipäeval kodus(viis päeva).


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 16.06.11 19:25 Tsiteeri


OT aga Austraaliast 5päeva endal ka tulnud :)


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 21.06.11 16:30 Tsiteeri


Tasahiljukesi siis asjad veerevad. Enne pühi on mõned edasiminekud täiesti olemas, saabunud on helivõimendi, mis sobis. Ei ragise. Kuigi soft on teise koodiga sees seal. Siis on silmaga nähtavatest muudatustest veel Navi, mis ka kaunilt tööle on hakanud autos.
Suuliste suuniste jagaja ei ole nii irriteeriva hääle ja vinguva nasaaliga, kui ma mõnd emakeelset sat-navi olen kuulnud inisemas.
Suure töö nägi siinkohal isand ICE, kes kogu kola kokku klapitas ja hinge sisse puhus sellele. Nice!

http://images.orkut.com/orkut/photos/PQAAAJVCldAt-cYJvfbqv7TkRzfHwcIy_yuwv2X4eQ51esUY1lGDY6AHTo98CbcA4GVNRtLGgKJzDvKlVAzDIzcyV0EAm1T1ULSXiRZPOpU
8D7J10HBj3CjYCP-J.jpg

Ise sain järeltöötlusena VAG-COMiga mõned seaded ära muuta, mille tagajärjel ilmus ka keset instrumentidepaneeli soovitusliku suuna nool, erinevad mõõdud jms.
Sõidu ajal lisandub sinna erinevaid funktsioone veel, ma polegi kõiki seadeid näperdada jõudnud.

http://images.orkut.com/orkut/photos/PQAAAGMniT3znx4eBiGcyu3ovQyVxwqTJQymbuF4e_b1iuNWbOiQQHg2B0gUxdVzg9hQ-dCNDAK_IklsaTt5QSzxM5QAm1T1UCLRrg_0KEH
hlvgiUwq-p27U1pOD.jpg

Siis sellinine mõtisklus, et tellitud hai-uim navi antenn kannab kirjet "Avant". Kas võib tegemist olla sama tootekoodiga vidinaga, mis siiski ka A8 külge võiks sobida? Visuaalselt paistab ta kaheksa katust vaadates liiga sileda ja sirge tallaga, kardetavasti ei pressi see ennast küllaldaselt kõvasti vastu plekki. See pole eriti hea.
Samuti ei ole õnnestumine soetatud CD vahetaja, see on ilma optikasisendita toode. Sellise "sabaga":

http://images.orkut.com/orkut/photos/PQAAAHWpI2HFq7OkKVHHxzFMoND-S-kXAS7m_nOL78gfRXoqw-af1HspzPXSjTzqdvGVaPyjcX8-9RRxo-iHdWNSlfkAm1T1UAlr2wL3mFz
Xzg4m4EdBK_gkYaRh.jpg

Et kui kellelgi vaja, siis saab sellise minu käest odavalt küsida.

Täna sain ka SMS-i, kus kindlustus teatab garantiikirja saatmisest Reval Autosse, mis pole jällegi halb. Ma siin omaette mõtlen, mis võis selle esialgse pakkumise peal sellist olla, et peale kuuajalist vaikust peale teise remondikoha pakkumist Revali pakkumise peale poole päevaga nõusolek tuleb...
Et pean lähipäevil sinna asja tegema niikuinii.

Mõned asjad on suvel ikka raskemad kui muul ajal - need on pidustuste järgsed töömeeleolu saavutamise hetked. Siiani ei tule vaim peale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 27.06.11 21:47 Tsiteeri


Täna oli natuke jälle "pakipäev", mille tagajärjel on mul mitu vastuseta küsimust. Et kas uue nn kõõrdsimse tule ühendamine minu autoga on plug and play tüüpi, tingimusel, et funktsionaalsus ei muutu (LED päevatuli, kurvituli, täistuli jne).

http://images.orkut.com/orkut/photos/PQAAAE88ZlcEj4JTJuWwAv7miNIkWCAEmteYmXI52cM1Irl4ERYvvVItxlbYjOF_6iIXnPMda2JK8ulWFbnQzjINJ2sAm1T1UGQwlOMCLuA
NaYCREIjsLUsdBwQy.jpg

Kas sarnase (2005-2010), kuid teise "sisuga" tule korpus on olemuselt samasugune, kas nad võivad olla vahetatavad? 4E0941004 BE on ühe nimi.
Samuti ei saanud ma targemaks, kas Kufatecist mulle kaasa panud antenn võiks sobida või mitte - mu seljataga tekkis Revalis järjekord ja ma ei tahtnud asjata veiderdada seal. Siis unustasingi poole jutu pealt uue saadavust, sobivust ja hinda küsida. Et tootekoodi järgi teistel samasugust antenni ei kasutata, selle sain selgeks.
Ja S-i stangenahk on tellitud, selle saabumisel saab siis täpsemalt kokku leppida, mis tööd ja millal Revalis tehakse. Olemasolevad S5-e summutid lasen siis ise kusagil kas vahetada või ümber ehitada. Päris vedelema jätta ka ei tihka - nende ehitamine on ka üksjagu raha maksnud juba.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 28.06.11 09:30 Tsiteeri


Võtsin kätte ja uurisin ETKA´t.

A6 Avant 4F9035503F
A6 Sedaan 4F5035503M
A8 4E0035503R

Pildilt (mis on mul salvestatud arvutisse :P) on näha, et üks on lühem.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 01.07.11 15:00 Tsiteeri


Teisipäeval jäi kuidagi palavuse saabudes autosse leitsak, vaatamata sellele, mismoodi ma toatemperatuuri ka ei seadistanud.
Peast käis läbi juba mitu hirmsat mõtet, et kliimapump, miski lekib ja kõik vajab vahetust ja mis kõik veel. Tegelikkuses pääsesin lihtsalt süsteemi täitmisega. Peen masin pesi ja pusis, pani õlid ja ained ornungisse ja voilaa - tuba jahe!
Inimesele tänavalt maksis asi 32 EURi.

Viimasel ajal olen autode ja asjade olemuslikku seost hakanud arutlema, ilmselt keskeakriis. Et eraldi hobiautot justkui pidada ei viitsi. Näib liigse jamamisena, et kas ma ikka panen teda mitu korda aastas käimagi... Ja sedamoodi tulebki hobi- ja tarbeauto kuidagi ühendada, minimaalsed modifikatsioonid läbi viia oma igapäevasõiduki peal.
Keskeakriisi vastu on see kuidagi hambutu siiski.
Teadaolevalt pidi selle vastu hästi aitama Itaalia Punane Sportauto. Ma ise küll oleks rohkem Inglise Sinise Mees, ma arvan.
Aga nende sportautodega on vähemalt kaks võitu - kallivõitu ja sitavõitu.
Siis asjaolude tõttu olen juhtunud lähemalt vaatama driftiautosid kodumaal. No korra nagu hakkab ka ikka mõte tööle, et äkki see olekski vastus... Et ehitaks/hangiks endale midagi niisugust. No asi seegi, kui mõte liigub. Siis juhtusin vähesel määral üht laupäeval võistlevat ekipaa˛i toetama. Et mul endal mingit reklaami tarvis pole, siis mõtlesin hetkeks, et paneks mõne audiklubi reklaamkleebise sellele sõidukile. Need ju enamasti kõik va BMW-d, igavesti vahva oleks seda audiclub toetuskleepekaga rajal näha. Aga mul polnud kleebist käepärast võtta ja äkki oleks kuidagi sümboolika kasutamise põhimõtete vastu ka, see jäi ka sinnapaika.

Tallinna Reval andis teada, et mu peen tellitud S8 stange on kohal, hakkavad värvima seda. Not bad.
Et suvel peavad paljud puhkust ja on niisama huvitavad inimesed, siis selline unistus hakkab ennastki enam paeluma.
Väikekodanlik unelm.


http://photos7.flickr.com/9562413_5dd8bc02b0_m.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9  10  ..  14
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 56.7% - SQL: 43.3%]