Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  12  13  14
Autor:
Pealkiri: A8 4,2 - 2003 - seitsmene (Vastuseid: 332 | Vaatamisi: 38988)
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 30.01.14 18:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ramm
Aitäh Maku, nüüd tean mida vaadata. Tõsi - D3 facelift versiooni korraliku ajalooga eestist peaaegu võimatu saada.
Kui D3-e vaadata, siis kindlasti V8 diislit. Ülejäänud mootorid on ka muudel Audi mudelitel esindatud (jätame selle kuueliitrise besnuka välja eksole).


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 30.01.14 19:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ramm
Aitäh Maku, nüüd tean mida vaadata. Tõsi - D3 facelift versiooni korraliku ajalooga eestist peaaegu võimatu saada.


Mis sa selle korraliku (Eesti) ajalooga peale hakkad?
Mul endal on olnud ja on hetkel üks Eestist uuena ostetud mitte kõige tavalisem Audi ja olen enam kui kindel, et visuaalselt (nii seest, kui väljas) oleks kusagilt saksast parema isendi saanud.
Samas on ka d2 kui d3 olnud pika Eesti ajalooga ja nende puhul oli küll tunne, et esinduses käidi ainult äärmisel juhul.

seitsmene, kui saladus pole, mis hinnaga auto ära läks?

Kuid mis puutub "luks" klassi autode võrdlusesse, siis see on see enamasti inimeses kinni.
Üks tuttav on kõik saksa omad (2007-2009a) proovinud ja nüüd uuesti W221 peal tagasi ning väga rahul (2008FL d3 ei igatse üldse).


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 30.01.14 19:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ramm
Aitäh Maku, nüüd tean mida vaadata. Tõsi - D3 facelift versiooni korraliku ajalooga eestist peaaegu võimatu saada.

No päris võimatu pole, minuomal oli ka ju lugu küljes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 30.01.14 19:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lynx

Mis sa selle korraliku (Eesti) ajalooga peale hakkad?
Mul endal on olnud ja on hetkel üks Eestist uuena ostetud mitte kõige tavalisem Audi ja olen enam kui kindel, et visuaalselt (nii seest, kui väljas) oleks kusagilt saksast parema isendi saanud.
Samas on ka d2 kui d3 olnud pika Eesti ajalooga ja nende puhul oli küll tunne, et esinduses käidi ainult äärmisel juhul.

seitsmene, kui saladus pole, mis hinnaga auto ära läks?

Kuid mis puutub "luks" klassi autode võrdlusesse, siis see on see enamasti inimeses kinni.
Üks tuttav on kõik saksa omad (2007-2009a) proovinud ja nüüd uuesti W221 peal tagasi ning väga rahul (2008FL d3 ei igatse üldse).


No mina omanikuna esindust ei vältinud. Kogu mu FL tehti näitkeks seal, mulle auto meeldis. Kokku ma ei hoidnud, sestap polnud ka väga piinlik teda müüa. Ma numbrit ei ütleks, aga palju kallimaid ka polnud. Südametunnistus ei vaeva, korras hoidsin seda ka.
Eks ma olen ka vahepeal igasugu peeneid marke proovinud, ju ma olen lihtsalt Audiga harjunud. Täna on kõik kuidagi valesti koostatud engineering-uga, isegi iga nupp on vale koha peal. Võib-olla lihtsalt liiga kaua sama margi omanik...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 30.01.14 19:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Eks ma olen ka vahepeal igasugu peeneid marke proovinud, ju ma olen lihtsalt Audiga harjunud. Täna on kõik kuidagi valesti koostatud engineering-uga, isegi iga nupp on vale koha peal. Võib-olla lihtsalt liiga kaua sama margi omanik...


Nõus, vennas mul ka kunagi ütles et kui audi mmi-ga ära harjud, siis on raske ümber kohaneda. Ei uskunud toona, kuid nüüd pean nõustuma.
Väga mugav on silmi teelt tõstmata vajalik funktsioon leida.
D4 on sellest vallas imo. nagu käik tagasi. Mmi nupud on käeulatusest eemale viidud.

Olen ise hetkel mitmenda d3 otsas, kuna reaalselt paremat igapäeva autot on raske leida.
Võimekad v8 diislid, nelivedu, õhkvedru ja minujaoks väga vajalik lisa - comfort istmed. Keyless jms. lisad on ka konkurentidel olemas ja pean tõdema, et välimuselt meeldib W221 isegi rohkem, kuid pean rohkem lugu sellest kui hea mul autos sees on.


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ramm
huviline



Registreerunud 15.03.07
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Range Rover Sport 5.0L 372kW

postitati 31.01.14 11:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lynx


Olen ise hetkel mitmenda d3 otsas, kuna reaalselt paremat igapäeva autot on raske leida.
Võimekad v8 diislid, nelivedu, õhkvedru ja minujaoks väga vajalik lisa - comfort istmed. Keyless jms. lisad on ka konkurentidel olemas ja pean tõdema, et välimuselt meeldib W221 isegi rohkem, kuid pean rohkem lugu sellest kui hea mul autos sees on.


Väike offtopic:
Kas sul nende õhkvedrudega mingeid probleeme ka olnud? Vaadates neid läbisõite millega on enamus müügis 200k+ siis kas on aeg nende vahetuseks? Sama asi ka pihustitega, kas nendega on sul muresi olnud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 31.01.14 19:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ramm

Väike offtopic:
Kas sul nende õhkvedrudega mingeid probleeme ka olnud? Vaadates neid läbisõite millega on enamus müügis 200k+ siis kas on aeg nende vahetuseks? Sama asi ka pihustitega, kas nendega on sul muresi olnud?


Vastan igavalt, ei ole probleeme olnud.
Isegi elektroonika kestab, arvestades et auto öösel soojas on ;)

Esimene d3 oli mul 4.0tdi aastast 2003, reaalse läbisõiduga seal 350k kandis ja isegi see kestis.
Äkki on lihtsalt vedanud?!

edit: Proovisin täna W221 ja no ei ole ikka see. Maitse asi.


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 31.01.14 21:51 Tsiteeri


4.0 TDI kestab väga hästi kui üks kord on ketiajam korrastatud.
4.2-l ketijama pole, aga muid asju maru palju (DPF-d).

350 000 pealt kusevad neil kõigil juba õrnalt pihustid, sinna pole midagi parata.
Samas enamus 200 000km-ga Eestis müügis olevatest autodest on reaalselt 350000+ sõitnud, sealt tulevadki need jutud, et kõik sitad ja ei kesta.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  12  13  14
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 26.5% - SQL: 73.5%]