Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  7  8  9  10  11  ..  14
Autor:
Pealkiri: A8 4,2 - 2003 - seitsmene (Vastuseid: 332 | Vaatamisi: 38981)
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 01.07.11 15:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Teadaolevalt pidi selle vastu hästi aitama Itaalia Punane Sportauto. Ma ise küll oleks rohkem Inglise Sinise Mees, ma arvan.

Sinine oli siiski konnasööjate jagu, britid said endale tumerohelise. Sinu oma peaks ajalooliselt hõbedane olema. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 06.07.11 20:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Sinine oli siiski konnasööjate jagu, britid said endale tumerohelise. Sinu oma peaks ajalooliselt hõbedane olema. :)


Ma tegelikult pidasin Inglise Sinise all silmas midagi sellist.
Et poleks ootuspärane RAL 6005.
Aga eks see ole hoopis teine jutt ja teised mõtted.

Täna hommikul vaatasin juba üsna krimpsus näoga seda kinnisvaramaakleri naeratuse põhjustajat, mida isegi halbade laenude osakonnas saab võidukalt ja kõikavabandavalt välja karjatada - kõrghaljastusega krunt!
Ilmselt on kased hakanud mingit viisi tolmlema, põuast kuivad ja tolmavad teed sinnajuurde. Tulemus ei ole sugugi kaunis.

http://images.orkut.com/orkut/photos/PQAAAGyFHFeSeei6zF-5ToUjLw81HJf-DPlH5G4WwoG_hZI1Kn4ACJg8PEBpca7r1BzM-qAR8Gvt0IZrUzaXLr8w8K8Am1T1UNWWL6bdBXu
gzmEFYBwABuM2Sp6o.jpg

Mulle ei tule meelde, kas ma seda sõidukit üldse kunagi ise pesnud olen. Tolmuimejaga pole ma üpris kindlasti oma käega seal kallal käinud.
Otsustasin siis kojusõidul Laagri Maksimarketist läbi põigata ja mingi autošampooni hankida. Eelmine säästutoode on ammu otsas, pole peale koduse survepesuri kannatuste lõppu enam pidanud vajalikuks uut hankida. Kuni tänaseni.
Ajasin suisa auto maja taha, mida ma normaaltingimustes ei teeks, et muru mitte traumeerida. Aga naabrimuti elu ei viitsinud huvitavamaks teha, vaadaku telekat ja võtku tabletti.

http://images.orkut.com/orkut/photos/PQAAAC9O_KqXJrE05tDVMRNaNlKHeMHNVgLYcml_bE2vGM4EWTZmM3qkJwKtYbj34rWa9mYi3vgTVoPES18F9f-UfaAAm1T1UNWnjs62vdI
AZQ0gbPOhQM1iqVVe.jpg

Uut survepesurit ei ole ma ka juhtunud ostma, lihtsalt nuustiku ja ämbri-voolikuga niikuinii mind rahuldavat tulemust oodata pole. Aga vähemasti saab bodyshell-i olukorrast parema ülevaate.
Teetööd lähistel on kõik kohad rõvedal kombel pigi täis kittinud, see polnud ka mingi uudis. Et suvi on täies hoos, sellest andsid aimu ringilendlevad parmud. Pesemise ajal pidid kõik jäsemed liikuma ja tõmblema, korraliku trummari treeningu jagu. Parmud on suured kui tuvid, verejanu kustutamiseks kisuvad inimese ihust tüki ja lendavad eemale lepa otsa seda sööma.

http://images.orkut.com/orkut/photos/PQAAAIWeDY9BTNAEEk_-kzwnp-Y3hxbBnVZLHXg-ZUvaAXSSu0cqJ75M6PpjFbm0JZFrxMSwHCsU6gqxL7ySLzb1fSwAm1T1UHdvBJ949BR
AbwYuk-0yFaPqkkFi.jpg

http://images.orkut.com/orkut/photos/PQAAALxuwGWtGqVZJv5DJ1Lyu-XclzX9FIQh89gM5YvSD-r7_uamZGBB4sVVeihvSjVDF3c9GyWeye1Wb9j_BpioMCoAm1T1UO6cif-Ivds
RIuC493XhuH61Fsy1.jpg

Ürgaega ulatuva müügimehetarkusega varustatuna otsustasin teha pildid rohelisel murul. See pidada ka torssis ekskremendi kauniks muutma. Eriti tujuküllaseks pidi muutma olustiku pügatud muru.

http://images.orkut.com/orkut/photos/PQAAACQYIC9uqzqWnmAKzX9r32izte283V2F_OHMe5fa4yoW-UvySY-AKOCUuNzDegMRM9Mu5D3lIGPL7UjCyyXEwnIAm1T1UO1s6mfmBKh
sMYd2SAaKLL86J8cD.jpg

Ega ma oma elutoa aknast sageli liiklust ei näe, sestap tegin mõne heldimapaneva ülesvõtte ka toast.
Kui ma fotoka tuppa tassisin ja aeganõudvat piltide üleslaadmisportsessi algasin, siis meenus mulle, et ma oli auto maja ette tagasi ajanud, kus see kasepuu puuder ennist kõik sinna peale oli kogunenud. Otsustasin igaks juhuks auto teise koha peale parkida, aga juba oli jõudnud paras sade seda Kolumbia kokakunsti värvkattele määrduda.
Ilmselt ei olegi praegu midagi muud teha, kui ära kannatada. Kui vihma peaks andma, eks siis tolmutab vähem...

http://catmacros.files.wordpress.com/2011/01/coke_cat_freak.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.07.11 20:40 Tsiteeri


Nuustiku, ämbri ja voolikust tuleva jõeveega saan ma parema tulemuse, kui mõnes kõrgtehnoloogilises pesulas. :P Ise pestud on ikka hästi pestud.
Ja ütleme nii, sul on veel väga vedanud, et sind kõigest kask kimbutab. Igaõhtu pean ma ropendama peale tööd, kui auto juurde lähen, peas küsimus, et miks Jumal kajakad maamunale lõi. Esimesel korral mõtlesin veel, et jätan katuseluugi päevaks pärani lahti, et tuulutada salongi natuke. Õhtul olin õnnelik, et seda ei teinud, sest katus ja kogu auto oli kohe mõnuga täis pasandatud ja nüüd on see stabiilselt nii - kajakate kõht on minu auto kohal lahti. :D Hakkasin täna isegi mõtlema, et ostan katte autole ja päevaks tõmban selle peale, sest no ei jõua igapäev ka autot küürida.
Teise autoga, mis on musta värvi, seda probleemi pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 06.07.11 21:02 Tsiteeri


Mul on masina kõrval üks ilus suur vaher, kevadel õietolmuga oli selline pilt nagu sellel kassil, ainult vähe kollasem. Lisaks sellele, et nägi õõvastav välja kippusid ka kojamehed end klaasile liimima :D


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 22.07.11 19:09 Tsiteeri


Palav. Väga palav.
Aga vaatamata sellele jätkus pisitasa rehvisaaga.
Selline on 255/40 R19

http://images.orkut.com/orkut/photos/PQAAAMTaQGu9YgNciWv0Grddb5oeRVlD3rjdEgaxc104mMQkdpUV4C2o8vTkCzUsvYCRHV4MWyiiZOr1aMPUi0Hloy8Am1T1UIm6Bo5K_vT
XPRa4u4sI9CyeS21J.jpg


http://images.orkut.com/orkut/photos/PQAAADkg-JwAXN7zFO9kQuor5bpZMnHDESqsdLuHdb7YDFK9KozUr4v3NQlkrX5c4ljGTGcJcuwfo3DfNmijUMT2rEIAm1T1UO-hyn8bKKZ
0b0F2DmpLeWKuowYK.jpg

Stretch on väiksem, puudub peaaegu üldse. Ma ise arvasin, et visuaalne erinevus saab suurem. Eelmise aasta elamus sama mõõtu rehvi ja veljega pole justkui üldse sarnane. Sellele komplektile paneks silma järgi veel ühe mõõdu kõrgust või siis laiust juurde.
Nüüd näib, et peaks uue kõrguse adapteerimise ette võtma. Sõita on küll korraga hoopis teine tunne. Iseenesest on ju mõõduvahe suhteliselt väike, aga tunda annab tugevasti. Praegu sai ka nii esimesele kui tagumisele teljele 2,9 bari rõhku sisse, ka omamoodi kuidagi. Vähemasti ilgel teejupil, mis aastaid Männiku teest parandamata on, jääb küll tunne, et auto kukub kuhugi auku sisse lõpuks.
Siinkohal pole ka liigne tervitada hoiatusmärgi paigaldajat, kes "Terav äär teel" sildi kohe peale eelnimetatud takistust teeveerele asetas. Seal, muide, lubatakse 70 km/h sõita. Enne Sakut.
Nüüd mõtlen, et kas veljepoleerimiseisand, kes juba mai alguseks lubas töö valmis teha - on üldse eluski veel? Jutt käib siis 12 kodaraga A8 originaalveljest. No august ei ole alanud, äkki nühib ööd ja päevad? Viimati kontakteerus juunis, lubas "järgmiseks nädalaks, annan teada" stiilis asja siiski valmis saada. Müstikud on need tänapäeva titearuga "ärimehed".

Praegu katsetan Elisa Minti, sellega on eelpool nähaolnud pilte ikka väga vaevaline üles laadida...


http://images.orkut.com/orkut/photos/PQAAAJMMswm-VlFYs6ZfhQ8etpA655D0JuhEwD6GlKFmtlOpGTFjJjASNnwh2_gtIRmCd20GYKbzTNisrITyxZFQS0QAm1T1UPm79PxWR0c
FEJRNQywhM0vVGWNs.jpg

Pean ehk mõne 3G wifi ruuteri katsetamiseks hankima, suvi ka täies hoos alles. Ja pukust peaks ka pidama...
Kolmapäevaks ehk lükkub siis stange vahetamine Revalis. Näeme.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 28.07.11 14:02 Tsiteeri


Täna oli sedavõrd pidulik päev, et puhtakspestuna anti mulle auto Tallinna Revalist naerunäoga kätte. Väga nunnu, ma olin seda hetke ju tegelikult kuudeviisi oodanud.
Revalis eemaldati auto küljest ka tagumised summutipütid, kättesaades oli auto siis suhteliselt "tühja sahtliga".
Aga muidu - enamvähem.

http://images.orkut.com/orkut/photos/PQAAAMgAAE1M94aoMe_cWe4RSfDKd8y-8_xBFkTAms_9lE08Pj1CAGB-FphxNM9PbTv-ROO42GseEhwUv0w6Gf3zBJ8Am1T1UNzyNcbJ0Jr
l4RpYZQ2VCWVdZbqc.jpg

Sedamoodi ilma püttideta tegin väikese sõidu järgmisesse remondipunkti - Sumpsimees OÜ.
Seal on vahva hinnakiri seinal.

http://images.orkut.com/orkut/photos/PQAAAH0TQ42ydJx-pr4L93fxM3PtuvPedwwVzygSvJOb5cD_Cjs--E2_Lg9Dxew1J2CZOSBp1kTIDdMTvVb5ltTXSr0Am1T1UIeJnuEUnl5
FGyQRsiY-9BIHf9tN.jpg

Sõidu ajal proovisin tudisevate kätega jupi heli ka salvestada. Palju sa siis ikka ilma summutiteta linnavahel sõita saad, eks. Välja nägi ja kõrvale kostus see siis
sedasi.

Ja töökojas summutit alla kolkides selgus, et midagi polnud vaja ümber teha. Mitte millimeetritki. Täiesti täpselt sobis juba ümbertehtud summuti uue stangenahaga kokku. S8 torud on ca pool cm jämedamad, muud erinevust polegi.
Et kui ma tulevikus leian mõne uhke torutöökoja toodangut (Milltek, ABT vms), siis võib vabalt kogu krempli jälle alt ära võtta. Siiani ei ole eelnimetatud kontorid mulle vaevunud isegi hinnapäringule vastama.
Tänane pilt kokkuvõetuna jäi selline:

http://images.orkut.com/orkut/photos/PQAAAFCKEQZYHOtwnHJHsAviTlUdYc2Pc9ZuHg0wy9yw9x7F2vLcpIJ4CkFbA7ntYtKFMRSt06tPpZLjJ1S5zi-fmH0Am1T1UKvh0UNPiEn
Zmzix_-jfFJmnRUlc.jpg

http://images.orkut.com/orkut/photos/PQAAAKvaCKiuS3Rp8G6f4iDYQJRkOCSBTO6lNtgI-exh2cPWB9FyuEQBuky0APEkDVuemCvu-rTkGIxKF8G7G1Dkt4MAm1T1UEn0yv77cTq
DH8covB1X06USXsKm.jpg

Et vabalt võib hakata Viljandi Folgile tüürima või mis iganes muu plaan teadvuse laiendamiseks peaks pähe torkama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 28.07.11 14:48 Tsiteeri


No siis võid ka mulle helistada kui Viljandis oled!!
Kuid pill on ilus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 28.07.11 15:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Välja nägi ja kõrvale kostus see siis
sedasi.

Päris pikalt põlev kollane. Või oli slow motion video ja tegelikult käis kõik mitu korda kiiremini? :)

Robinson, õpi palun tsiteerima. Vasta-nupp on ka olemas, ei ole vaja eelmise postitaja kogu posti koos piltidega kaasa haarata!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 28.07.11 19:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Päris pikalt põlev kollane. Või oli slow motion video ja tegelikult käis kõik mitu korda kiiremini? :)


Kollase kohta ei oska arvata - Õismäe poolt tulles mööda Ehitajate teed ja Kadaka teele keerata, siis esimene nn Bussipargi ristmiku foor. Kiiremini reaalelus miski ei käinud ikka, ega linnavahel pole ilus laamendada. Tasa ja targu.
Va näru ilm ajas tänaseks Viljandi mõtted ka laiali.

Praegu katsetan EMT 3G internetti. Ei tahaks küll kõva häälega öelda, aga siin on see parem kui Elisa MINT.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
altz1
huviline



Registreerunud 13.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8tt

postitati 29.07.11 19:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene

Praegu katsetan EMT 3G internetti. Ei tahaks küll kõva häälega öelda, aga siin on see parem kui Elisa MINT.


+1.
Maakodus, Põlvamaal, Värskas ei saanud samuti Mint iseendaga hakkama, samalajal kui EMT 3G-l on pidevalt helesinine tuluke põlemas..a mujal pole nagu erienvust tajunud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 05.08.11 14:25 Tsiteeri


Sobrasin täna sportsummutite lehtedel, suvine aeg. Kontoris konditsioneeritud õhk ja nädalalõpu meeleolud, töö ei maitse.
Jäingi mõtlema, mismoodi oma sõidukit edasi pusida. Vaatamata sellele, et vahel tuleb mõõtmatu tüdimus kallale, et midagi ei taha enam muuta ega katsetada. Aga vahel läheb selline apaatia jälle üle ka.
Tänane mõtisklus käis summutite kohta, kuidas nad stangest välja paistavad.
Üks versioon oleks selline, ovaalsete torudega. Torud ise 90x120.

http://images.orkut.com/orkut/photos/PQAAAFOQ0cxziLmDQXctuUtjzk8E21gh1ilcTtgvjHz7coT_37ByKUM2t5LCysWwcHBbiM9qNBBSaWTTC7LvYZzarNkAm1T1UDqP-3Q0_Fg
Ly9h1COW2ho1PbCyF.jpg

Suhteliselt jõuline, ma ütleks kommentaariks. Maybe too loud for me...
Teine variant, mis silma jäi, oli natuke "leebem".

http://images.orkut.com/orkut/photos/PQAAAPnk9efOrjKKVdyPEKl4_Odxq45O2kGWJN8XLO8Eq134KVLyH7nPSAJY8V0JlewFwbmW2LAIuGoN72BGlCsOqd0Am1T1UPRIJy2vLp-
wNZ0C6mzNIUYC4w4k.jpg

Siin kasutusel 4 ümmargust toru, 90mm läbimõõt.
Konservatiivsem kindlasti. Eks maitse asi ka. Ja auto enda värvist sõltuvalt saab seda mustade toruotstega ka tellida.
Lõpuks leidsin ühe omamoodi lahenduse ka veel. Selline natuke porge-aktsent nagu sees. Mis sellest, et tegelikult S5-le mõeldud asi. Mu praegune torustik on ka.
Samas ei ole ma väga kindel, kuidas see välja paistma hakkaks.

http://images.orkut.com/orkut/photos/PQAAAN1swk8um4ISdoPU0L_lCpjDpqX-vLm05_iRE1BzPTtiIUMxJjEPpfg_tdBYkEYLyUyBjIqU60tGEGIN0QSDEvkAm1T1UPvB_GavzTo
3eSB5j3t3uZ7bOX4A.jpg

Siin on toru ots massivsem ja ühes tükis, mõõdult 57(?)x250. Aga vajalik "kurvikus" paistab seal ka olemas olema. Võta nüüd kinni.
Nähtavasti väga palju ei ole vaja seda ringi tegema hakata, detailid paistavad olemuslikult sellised:

http://images.orkut.com/orkut/photos/PQAAACmwDGPWjit1Y0tD0293p-7uGw2a7Jwbeoc7QYtinARoEESSlIKJ_inEJkvqfA20ayeamQmQFdP7Cf3-stqZzyAAm1T1UI4u7qlQfX9
p-cDQOo0Mh2eMJ2qo.jpg

Ehk selliste mõtetega nädalavahetusele vastu. Praegune kombinatsioon jääb ehk liiga väikeseks OEM S8 stange jaoks...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 17.08.11 19:24 Tsiteeri


Tänane teema sai osaliselt inspireerituks siin ühest kihutamise jutust sellessamas foorumis.
Täna ilma eelneva viitamiseta või hoiatuseta avastasin ennast kilomeetreid kestvasse 30 km/h alasse mööda Viljandi maanteed sõites. Seal tiksumine pani siin noomitud ja manatud sõiduvõtete üle põhjalikult mõtlema.
Asi lühidalt selline, et selles 30 km/h alas suutis minu ees sõitev auto aegajalt saavutada üleloomuliku ja ülimalt ohtliku 35 km/h (mõelge, kui selline maanteerakett teie või teie lähedasega põkkuks, kui ohtlik selline maanteehuligaanitsemine on ja üldse). Peale avastamist, et liigub kolmanda kosmilise kiirusega lõi siis eessõitev autojuht iga natukese aja tagant ka jõuliselt piduripedaali, kahandades sedasi liikumise kiiruse 20 km/h-ni.
Peeglist märkasin, et minu järel sõitev ca 30+ naksikas proua tegi samuti roolitaga rahulolematuid žeste.
Peale piinarikka 30 ala lõppu ei suutnud kaks ees uimerdavat sõidukit mõistagi 90-t saavutada, kuni järgmise 70 märgini.
See oli küll koht, kus esimese füüsilise vaba koha tekkides ma sealt ka mööda surusin. Üle mitmekordsete telgjoonte ja mis kõik veel. Pole kindlasti kõige ilusam tegu, aga minu aeg maksab ka lõpuks midagi. Ja närvid.

Viljandi Olerexi tanklas hakkasid võõrad kaubikuga inimesed mind juhendama, mida ma peaksin oma auto ninaga tegema ja kuidas oleks ilus ja mida peaks mis järjekorras otsemaid ette võtma.
Ma ei osanudki midagi arvata, ka kaubiku peal olevad reklaamid ei viinud mind mingile mõttele. Weird stuff.
Võibolla ma käin lihtsalt liiga harva Viljandis.

Tagasiteel suutsin auto Navi soovitusel esiotsa rõõmsalt üllatuda - vahva asfalttee, värskelt joonitud ja liiklust pole ollagi. Kuni seisin silmitsi pikalt kestva kruusateega. Raisk, et seda ka kuidagi settingutest leida ei ole, et ärgu suunaku kruusateedele!
Nagu sellest ei aitaks, siis enne Kuimetsa suutsin sõita vastu teehöövlile, mis siis keset teed oli korraliku valli kokku lükanud. Sellega seoses sain veel üle Fred Flintstone hauakivi sõidetud hea hooga. See kõikide kivijurakate ema lebas lihtsalt keset seda kruusateed valli sees. Dürrenmatt!

Ahjaa - pärast sõitsin Rocca al Mare kaubanduskeskuse parklas kuidagi mäkerdades esimese stangega äärekivisse ka hea raksu.

Aga Viljandi nõuandjate soovitustele mõtlema hakates peakski uuesti hakkama seda ninanänni kokku hankima, kõike mul veel ei ole. Osa tahaks S8-lt hankida, osa facelift A-lt.
Summuti asjus olen ka seda meelt, et valituks osutuks see http://www.youtube.com/watch?v=ubttL0Rt1OU&feature=player_detailpage


Pean veel müügi inimestega läbirääkimisi transpordi ja TÜV üle. Aga praegu pean seda parimaks.
No selline lugu seekord.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 17.08.11 20:16 Tsiteeri


Kurat vot see on ajaviide oma parimas mahlas :) Jumala eest, sõida palun edaspidi ka otsa ja üle igasugusest jamast, sest muidu poleks millestki lugeda enam!


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 17.08.11 21:10 Tsiteeri


Kas Türi - Kuimetsa maantee kannatas ka A8 sõita ? See ju selline maantee, mida kannatab ainult talvel käia joonimas:)
Kuimetsas ilma stangeta A6 t ei trehvanud;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 17.08.11 21:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Tagasiteel suutsin auto Navi soovitusel esiotsa rõõmsalt üllatuda - vahva asfalttee, värskelt joonitud ja liiklust pole ollagi. Kuni seisin silmitsi pikalt kestva kruusateega. Raisk, et seda ka kuidagi settingutest leida ei ole, et ärgu suunaku kruusateedele!

Paar aastat tagasi talvel mõtlesin, et käin kõik Eesti mäed läbi. Siiani olin suusatanud ainult "kuulsamatel". Nu seadsin siis sammud ida virru, seal pidavat olema mäesuusakeskus vms. Nu häälestasin siis d3 navi vastavalt, kuid see suutis mind viia mingi kaevanduse tõkkepuu taha ja ise arvas, et siit saab läbi ning kaevanduse teisel pool ja natuke maad edasi ongi minu mäekene. Lõpuks läksin ikka ringiga.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 17.08.11 21:32 Tsiteeri


See Kuimetsa teejupp paistis küll selline, et seal tihti kaheksad ei sõida. Aeglase elurütmiga vaikelus paigaldas taat oma trepil murutrimmerile jõhvi, ise oma tööriista hellalt süles hoides. Sellel kukkus küll vist sigaret suust ja jäi imestusest mulle kauaks järgi vaatama.
Sõita seda teed tegelikult isegi kannatas, kui keerata õhkvedrud "comfort"-i peale, siis ei olnud need augud nii surmavad. Kurvis, mõistagi, on sedamoodi väga vedel ja vesimadratsi juhitavus.

Navi oskas ka pakkuda iga natukese aja tagant uusi suundi, mida ma enne lihtsalt ignoreerisin. Tigedaks teeb takkajärgi see, et tegelikult pidin ma ise teadma, milline tee on parim. Milline lühem ja milline parema kattega.
Navi kalkuleeris iga kord rahulikult uue marsruudi, kui ma soovituslikust teeotsas mööda sõitsin.

Aga ma sain alles praegu endale mõne päeva puhkust lubada sel suvel, seega olen pigem rahul siiski.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 17.08.11 21:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
See Kuimetsa teejupp paistis küll selline, et seal tihti kaheksad ei sõida. Aeglase elurütmiga vaikelus paigaldas taat oma trepil murutrimmerile jõhvi, ise oma tööriista hellalt süles hoides. Sellel kukkus küll vist sigaret suust ja jäi imestusest mulle kauaks järgi vaatama.
Sõita seda teed tegelikult isegi kannatas, kui keerata õhkvedrud "comfort"-i peale, siis ei olnud need augud nii surmavad. Kurvis, mõistagi, on sedamoodi väga vedel ja vesimadratsi juhitavus.

Navi oskas ka pakkuda iga natukese aja tagant uusi suundi, mida ma enne lihtsalt ignoreerisin. Tigedaks teeb takkajärgi see, et tegelikult pidin ma ise teadma, milline tee on parim. Milline lühem ja milline parema kattega.
Navi kalkuleeris iga kord rahulikult uue marsruudi, kui ma soovituslikust teeotsas mööda sõitsin.

Aga ma sain alles praegu endale mõne päeva puhkust lubada sel suvel, seega olen pigem rahul siiski.


Talvel kohtume siis sama tee peal:D Ma ei roni isegi oma kuuega suvel sinna, Türile, Paidesse kulgen ikka läbi Tartu maantee...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 18.08.11 05:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene

Viljandi Olerexi tanklas hakkasid võõrad kaubikuga inimesed mind juhendama, mida ma peaksin oma auto ninaga tegema ja kuidas oleks ilus ja mida peaks mis järjekorras otsemaid ette võtma.
Ma ei osanudki midagi arvata, ka kaubiku peal olevad reklaamid ei viinud mind mingile mõttele. Weird stuff.
Võibolla ma käin lihtsalt liiga harva Viljandis.



Vevalt igaüks sul Viljandis seda nina juttu tegema tuleb!Enese autu oli just pesulas ja ehk selle nägemise peale oleks aru saanud kes see võõras olla võis.:D
Kuid masin sul ilus sile, veljed ok.Kuid eelpool mainitud uue nina järgi karjub esiots kindlasti.:coolMis puutub paigaldus järjekorda, siis sellist teemat kahjuks polnud.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 18.08.11 08:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Robinson



Vaevalt igaüks sul Viljandis seda nina juttu tegema tuleb!Enese autu oli just pesulas ja ehk selle nägemise peale oleks aru saanud kes see võõras olla võis.:D
Kuid masin sul ilus sile, veljed ok.Kuid eelpool mainitud uue nina järgi karjub esiots kindlasti.:coolMis puutub paigaldus järjekorda, siis sellist teemat kahjuks polnud.;)


No su autost oleks olukorra iseloomustamisel ikka suur abi olnud :D
Kaubikut bensiinijaamas kohates ei annagi sellele mingit asukohalist tähtsust, kuivõrd kaubikud sõidavad palju ja peavad ka palju tankima. Virus või Võrus, vahet ju pole. Su Hõbedane Peen Mudel on seevastu üsna kõnekas.
Et sa ise ka ära ei reetnud, kes või mis, siis jäigi seekord sedasi.

Aga nina vidinatest siis see, et viimane kontakt oli sellesama Robinsoni poolt viidatud persoon, kellele minu ülejäänud soovid ka võimatud ei paistnud. Kirjeldasin talle siis pea kõiki detaile, mille soetamisest ma oleksin huvitatud. Praegu on suvi ja inimesed veel laisad, seetõttu pole väga aktiivset kaubitsemist ka ette näidata.
Ma ei tea, palju siia suletud poolele asjaomaseid lugema juhtub, aga eks pakkumisi võib ka sellesama jutu peale teha.

Vahepeal jäävad igasugu modifitseerimised ja tegemised unarusse, näiteks siinsamas avalikus pooles püstitatud kompressoriteemaline küsimus ei saanud seal ühtegi kommentaari. Siin see jutt ise on.
Vahepeal näen müügil end huvitavaid velgi, aga pole ka nagu särtsu sees neid juurde osta. A8 12 kodaraga originaalid on siiamaani poleerija käes. See teema pole tegelikult ka naljakaski enam. Aga kui kokku lüüa ka nende velgede soetus-, poleerimis- ja sirgestamishinnad, siis tuleb number taaskord suhteliselt soliidne. Et neid asju on hiljem keerukas müüa - aga korraga ei saa kõike ise kasutada ka.

Uuemaid mudeleid vaadates on esialgu rahulik olla, kui 4E esmakordselt avalikustati, siis oli tunne teine. Oli elevus, et selline tuleks osta. Praegu on uut kaheksat vaadates suht rahulik tunne, kuidagi liiga leebe ufo, millega silm veel liikluses harjunud ei ole. Aga eks aeg annab arutust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 21.08.11 19:30 Tsiteeri


Eelmisel nädalal proovisin läbi viia uue kõrguse sättimise, mille tagajärjel esimene ots peaks pisut madalamale saama. Pusimist oli omajagu, vahepeal tundus tee püsti ees - kõrguse adapteerimine jäi pooleli ja auto limp mode-sse.
Aga pusisin siis ikka edasi, huvitaval kombel vastavas moodulis navigeerimine up ja down nuppude abil ei toiminud, arvulisi väärtusi siiski sisestada lubas.
Oluliselt madalamaks enam ei saanud, aga nina sai allapoole küll.

http://images.orkut.com/orkut/photos/PQAAABF7MiQ1wn81mfc3BvygevSR4ebIcZIAMhIBjXpwHjTH5AzXm5zLsUUZdDSm92ehNaPj47i_Su1e3p5QVeL3VToAm1T1UBhlfNhr6K2
Q7OHDSKc5oXtaeQJ-.jpg

Koht, kuskohast vaevaliselt edasi sain kõrguse adapteerimisel algas vasakust tagumisest rattast. Praegu vaatan ka, et kas see on samal tasemel kui teine. Et äkki ongi natuke kõrge veel. Aga sel korral rohkem jukerdada ei tahtnud. Valikuvõimalus, et hakkab taas otsast see errori pildumine, ei vaimustanud.

http://images.orkut.com/orkut/photos/PQAAACaHDyV4XMBZz0YxqjMc-D6GlTQGac5kSbdikx_RcVvMrWeTO9vUcUlA9AhA3hUCXa5UeK5dp9zAf5gHmGBYLxUAm1T1UOqyH4vkxaZ
ounL4Jj5tg6Fnj41r.jpg

Pildi tegemiseks tee peal peenra lähedal seistes ei ole pind auto all ka väga tasane, tee on ikka servapoole kaldu.
Väidetavasti on selle mudeli sport-vedrustus olemuselt linnaliikluse ja tavakasutuse jaoks liigselt jäigavõitu.
Minuomal on standardvedrustus, see tundub mulle jälle liiga vedelana, ka igapäevakasutuses. See natukenegi madalamale laskmine annab tegelikult kaunis palju kurvi kiirust juurde, ilma, et auto ebamugavalt kallutama hakkaks.
Aukudest läbi sõitmisele see muidugi leevendavalt ei mõju. Et siis aitab jälle "comfort" nupp.

http://images.orkut.com/orkut/photos/PQAAALMNTtkpReEHzuz3S4DwZZue55wE9Fk_Wrrmqv0N_app4md6Dl1xmF2Xlsja2EqtorLt3VaivnYe_bj-uHhvsoYAm1T1ULdBaDbjz-i
6uxhal8ANI0HoH_pW.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 25.08.11 13:18 Tsiteeri


Tahaks endale meelespidamiseks siia paar pilti panna, mis disainilises mõttes inspireerisid täna.


http://autopixx.de/bilder/9Pr6YFHS/audi-s8-tuning.jpg


http://farm4.static.flickr.com/3189/3071253997_6bc00d439c.jpg


http://farm4.static.flickr.com/3028/3071253987_7ccd120dc1.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 27.08.11 18:16 Tsiteeri


Tänane tee viis asja pärast Tartusse. Plaanisin seal siis ka kohaliku õlle degustatsiooni läbi viia, aga asjaolud kujunesid selliselt, et sõitsin pea kohe ka tagasi.
Sinnasõidul vaatasin, kuidas sat-nav Tartu maanteega hakkama saab. Mäos oli totaalne "offroad", muidu enamvähem. Huvitav, kas kiirusekaamerad saaks ka kuidagi sinna lisaks laadida?

Liiklus on Tartu maanteel kohutav - närviline ja ebamõistlik. Kaamerad ei ole seal liikluse rahustamisega küll hakkama saanud. Ma ei saanud päikesepaistes aru, kas ma kuhugi pildile ka jäin või läks õnneks. No ootame ja vaatame.
Kaasliiklejate hulgas on esindatud kogu loomaaed ja seksuaalvähemused. Kahjuks ka audiomanike hulgas. Üks punase vaguniga tolgus sai ilmselt A8-st möödudes ejakulatiivse lahenduse, kuivõrd enne Tartut mäkerdas ta kaks korda koguni kõigepealt mööda, siis jäi ette uimerdama. Uhh.

Tagasi tulin läbi Viljandi, et mitte seda närvesöövat jama seal kiiruskaamerate ees 60-ni pidurdamisega kolonnis enam üle elada.
Tahtsin mõned peenemad pildid teha, Võrtsjärve lähedal ja Leiel oli väga häid kohti. Aga autos vedeleva kaamera akud olid tühijad.
Sain hamburgeri kõrvale putkast sinna ajutiselt patareid sisse hiljem, et mingeid meenutusi ikka saada.
Vägeva elamuse pakkus Saarepeedi Statoil.

http://images.orkut.com/orkut/photos/PQAAALCe3tFDLWW4I-yUSXlLLSMwCsdyWfkOoW93F4fQqiEpUYj-HCQlLKvuuDFOMR4r9MrvAvrGz8GQEZNTXB8ABrsAm1T1UCuwuHksux1
XwPjVP9v920px5cfU.jpg

Tule sa Tallinna tagasi kuidas tahad - teetöödest sa päris ei pääse. Auto oli värskesti pestud, kahju oli kohe mööda seda tolmust tanumat kolistada. Aga mis sa teed, kodumaine agulimiljöö käib suvega kokku maanteedel.
Tatramägi jäi ka tee peale.

http://images.orkut.com/orkut/photos/PQAAAOmdfoNXMF63o1IQIHVet1nk0X46bk07SoefshOMnVf0Nr9Bx1VFgpC_WtcGe17wxB-_YOKER7BHZcd2NLasesYAm1T1UAv6UY8QJzD
RJ8m65HUtx8ixBRwV.jpg

Kõik see asi sai täna ette võetud sooviga siis autole natuke teine tegu ja nägu saada. Kapotti võiks vabalt keegi veel pakkuda, mis uuemale mudelile sobiks.
Tegelikult S8 stanget ka, aga see on ilmselt asjatu optimism.
Saab siis näha, kaua see sõiduk sedamoodi ninaga kestab.

http://images.orkut.com/orkut/photos/PQAAACMP8iF1OLsqJNRYKVpYdcB7EHjXkoiA5Dii2LImGuz23haSXfjO81hgmljtEoUQzUTV0GGi-bXidJjA4dK8YRoAm1T1UPh3GG1nHqz
qumnMFJ0IPbx0mDmC.jpg

Mõne koha pealt silmitsedes tundub, et äkki peaks tagumise rehvi teise mõõduga panema. Et olemasolev kuidagi kahvatub mõne nurga alt vaadates. Ja pea sama läbimõõdu annab 285/35 R19.
Sellega saaks nähtavasti ebatasasused veel rohkem tunda, aga silma järgi mulle tundub, et äkki saaks parem. Ehk teeb laiuse ja kõrguse suhe selle rehvi natuke "kandilisemaks" ka külje pealt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 02.09.11 11:49 Tsiteeri


Täna tahtis vahetamist teine tagumine numbrituli. Erinevat sõsarast tuli see kenasti lahti, särab jälle.
Rehvirõhuga sai katsetatud, täna olen jälle autoga rahul ka Tallinna tänavaid mõõtes. Igaljuhul on 2,9 bar-i liiga palju. Nii tagumistele kui esimestele.
Luugil ilutses soovitus 2,2 taha ja 2,4 ette. Ja halleluuja - ta vedrutab! Eelmine seade oli ikka väga puine, kavatsesin juba auto kõrgemaks tagasi kruvida. Et kannataks sõita. Aga praeguse rehvirõhuga tulin dynamicu seades terve tee tööle tagasi, kõlbas küll.
Sedamoodi see kord.

Velgi ostes oli müügilehel viide, et vajadusel antakse sobiv varuosakood Audi OEM veljekapsli ostmiseks. Keskmine auk seal 57,1 - kas keegi oskab aimata, milline kapsel sinna sobituks?

http://images12.fotki.com/v253/photos/4/41970/2966025/centercaps007-vi.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 02.09.11 12:15 Tsiteeri


Kapslite leidmine paras PITA ja pole üldjuhul muust abi, kui mõõdad velje augus asetseva kapsli hamba sügavuse ära ja teed mõne pildiklõpsu. Teine asi on see, et kas antud veljel on mõeldud kapsli kumerus väljapoole süvimikku või kapsel peab jääma stock avause sisemusse, ehk siis 57mm diameetriga ja tasapinnaliselt velje välisäärega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 13.09.11 11:34 Tsiteeri


Kapslitele pole saanud pühenduda mingil määral.
Septembri algus on ikka stressirohke aeg olnud, suvepuhkuste aeg lõpeb, lapsed lähevad kooli, lehed kipuvad langema ja hirmuäratavalt paljudel sõpradel on sünnipäev. Ja see ei küsi nädalapäeva ega kellaaega.
Tegin sellele vaatamata katse autot talveks ette valmistada, ostsin märkimisväärse koguse nn amatööri autokeemiat.
Selgus, et asja neist ikka väga ei ole, Fixusest ostetud mingi uue toote märgistust kandvad kaitsekihi moodustajad mingit kiidusõna ei saa - tulemus on üsna matt. Pidin korraliku tootja vahaga odavamate toodete jäägid autokerelt maha nühkima. Ehk on lähiajal sellega seoses ka mõni parem pilt pakkuda.

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/318327_10150283298192142_552652141_8292436_928310536_n.jpg

Ma ei ole ise vahatamise või poleerimise asjus ennast ka varasemaltki mingiks asjatundjaks arvanud, see sai lihtsalt veelkordselt kinnitust. Lõpptulemus oli siiski enamvähem, kuivõrd professionaalid osalesid vajalikul määral ettevõtmises.
Ainult, et pikale läks tookordne üritus, tervis taastub tasapisi alles siiamaani.
Aga lõbus oli, klubiliste abiga sai mõni meenutus ka üles võetud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  7  8  9  10  11  ..  14
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 58.4% - SQL: 41.6%]