Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi Coupe Quattro 2.8 - 1994 - Ceed (Vastuseid: 72 | Vaatamisi: 9481)
Ceed
huviline



Registreerunud 26.05.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant facelift Q 3.0 -09

postitati 31.12.10 01:26 Tsiteeri


lugesin täna foorumist oma 2h kuidas kompuutrit saab :) aga kas selle auto checkiga jäi mingi kala ka sisse või saab kõk ilusti tööle?
Mul on nagu meeles, et mingi mini check-iga ainult saab...
ja räägi kaua sul paigaldamine aega võttis? :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
MatuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio, A4 B8 S-line

postitati 31.12.10 08:06 Tsiteeri


Mul oli tegelt küljes juba, aga kui tallinnas soovid midagi täpsemalt näha, siis võid pilgu peale visata. Et vajadusel näha mis juhe kuhu läheb. Võin ka pilti teha muidugi. :D


Defu - Matu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 31.12.10 08:40 Tsiteeri


Kompuutri paigaldasin enda vanale masinale ise, kaua aega ei lähe kui on teada mis kohapeal kütusekulu juhe on. Muu on lihtsalt kellade, rooli ja kangide eemaldamine. Kompu mooduli kelladesse paigaldamine, kangi vahetus ja kompu <-> kangi vahelise juhtmekimbu kinnitamine.
Keberniiti esineb siis, kui üritad MiniChekiga masinale panna AutoChekiga kompuutrit või vastupidi.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
igozavr
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7

postitati 31.12.10 13:42 Tsiteeri


Istmete kohta on Defenderyke'l õigus.
Jah, amordipadi on küll imelik, mingi isetehtud, aga see oli juba kui mina ostsin seda autod, järelikult ka mingit kolksu või midagi see ei teinud ja ma ei puutunud ka seda.
Ma rääkisin, et üks mootori pool oli remonditud. Hammasrihm on üks seal. :) Oli mootori rikke, klappid läksid kokku, siis ühes diagnoostika kohas, mulle öeldi, et kolmes tsilindis ei ole rõhu (1, ühes peas, 2 teises), aga kui ma tulin remonti, kus mulle tegi mootor korda, seal öeldi, et ainult ühes peas kahes tsilindrides ei ole rõhu, seega remont oli tehtud ainult ühes peas. Sellega koos oli muidugi hammasrihm ka vahetatud, aga vee pumbad ja nii edasi mitte, ei olnud vaja, mingi kord vahetasin ka lamerihma ja rihma pinguti rulli. teised rullid, pumbad jne vahetasin kui ostsin autod, mingi 2.5 aatad tagasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ceed
huviline



Registreerunud 26.05.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant facelift Q 3.0 -09

postitati 31.12.10 20:48 Tsiteeri


olgu, nii et rihm peaks veel 40000-50000 km vastu pidama.
Hea, et see vahetust ei vaja :)
Kas coupede tüüp viga on see, et tiiva tagumine osa ja ukse esimesse ossa tekib jääd ja uks ei käi eriti hästi lahti. Täna kiskusin suuri jää kamakaid sealt ära. Samamoodi esi õõtsad olid nagu jää kamakad. Pool assid ja kogu õõts ratta juurest on jääkamakaks jäätnud.

Peaks vist kuhugi prisma parklasse sulama viima, tagusin täna seda jääd vähemaks aga ikkagi on alles. Sain täna põhjakatte ka alla, nüüd poole libedam sõita :D

Igor, kas sinu ajal kiskus ka auto natuke paremale, või see on mingi uus viga?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
igozavr
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7

postitati 01.01.11 09:26 Tsiteeri


Ei, minul ei olnud midagi sellist vist. Sulamise kohta, jah mul ka külmutas kogu aeg kõik ära, pagasniku üldse ei saa lahti teha :)
Head uut aastad!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ceed
huviline



Registreerunud 26.05.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant facelift Q 3.0 -09

postitati 20.01.11 08:45 Tsiteeri


No nii, auto töötas üleeilseni laitmatult :)
Üleeile mootor lihtsalt jäi seisma, ilma tõrkumiseta. Panin käima, sain 10m sõita ja jälle kustus ära nagu keegi oleks mootorilt voolu välja tõmmanud. Panin uuesti käima ja töötas laitmatulut kuni eile õhtuni. Seisin autoga ja mootor töötas umbes 2 minutit, kui lõpuks seisma jäi ja enam ei käivitunud.
Proovisin täna hommikul veel käivitada, aga ei midagi.

Mis andur või juhe see nüüd olla võib? Nuka andur, vända andur? või mingi juhe pistik mis vett on saanud?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 20.01.11 19:20 Tsiteeri


Nukaandur on jah nendel suht tavaline talvel streikima ning ma soovitan kütusepump ka üle kontrollida.
Viimaselajal on see ka väga popiks muutunud läbi minema :/! Muidu pidid pilte lisama kui stange ees?!


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MatuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio, A4 B8 S-line

postitati 20.01.11 19:36 Tsiteeri


Kusjuures selle tuisuse ilmaga panin ise ka tähele, et just juhi uksel, sinna liigendite vahele on lund tuisanud. Tuli lahti suht naginaga, ehmatasin ära, aga peale puhastamist oli jälle hea. 2 korda juhtunud siis nii sel aastal. Logarite ja tihendite poole pealt miskit puuduliku ei ole, ju siis tuulega suutis tiiva ja ukse vahelt sisse tuisata. :D


Defu - Matu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ceed
huviline



Registreerunud 26.05.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant facelift Q 3.0 -09

postitati 21.01.11 10:56 Tsiteeri


Sulaga on õnneks puhtaks sulanud see ukse esine osa :)
Aga töökojast helistati ja öeldi, et bensiini ei tule peale. Usun, et mingi juhtme jama... samas võib ka pump olla. Aga kahtlen, kuna vahepeal töötas ilusti ja mingil hetkel lihtsalt mootor suri sekundist välja, siis töötas ja jälle seisis....


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 31.01.11 16:26 Tsiteeri


Noh, mis see siis on? Prooviks lihtsalt ülesse visatud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
igozavr
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7

postitati 31.01.11 16:42 Tsiteeri


Ohoh mis hind on :) Miks müüd? Keegi pani sport summuti sinna v? Mul on juba kurb, et auto otsib neljandat omanikku pärast mind poole aasta jooksul...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ceed
huviline



Registreerunud 26.05.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant facelift Q 3.0 -09

postitati 01.02.11 13:35 Tsiteeri


Bensiini pumba juhtmed olid lahti, mis joodet nüüd ilusti kinni. Aga probleem oli siiski aju pistikus, mis oli imekombel lahti tulnud. Lasin bensiini filtri ära vahetada ja autol otsiti 3 päeva viga :)
Nüüd korras ja töötab jälle ilusti ;)
Eelmine omanik ütles, et all on sport sumps ja hääl pole küll orginaali oma :)
Müügi põhjus tuli sellest, et pean nüüd tihti rakvere-tallinna vahet sõitma ja ostan midagi ökonoomsemat. Hetkel mingi diisel pill silmapiiril.
Hind tuleb sellest, et olen sinna autosse juba raha matnud ja autot korralikult remontinud + pagassis on 3-4k eest varuosasid mida tuleks varsti vahetama hakata. Ehk see hinnatõus on igati õigustatud ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.02.11 14:26 Tsiteeri





Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.02.11 14:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ceed
Hind tuleb sellest, et olen sinna autosse juba raha matnud ja autot korralikult remontinud + pagassis on 3-4k eest varuosasid mida tuleks varsti vahetama hakata. Ehk see hinnatõus on igati õigustatud ;)


Niimoodi see auto hinnakujundus nüüd küll ei käi:) Järgmine omanik vahetab veel juppe ära, jälle hind tõuseb, järgmine jälle jne, see ju täielik kullaauk! Paraku kipuvad aga hinnad ajas langema, olenemata oluliselt autosse tehtud investeeringutest:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 01.02.11 14:35 Tsiteeri


Eks küsida võib igasugust hinda. Ma olen ka oma coupesse matnud 2 x suurema summa kui algupärane hind. Samuti tehniline, audio ja välimuse pool on väga hea. Aga kui nüüd müüma hakkan siis hea kui saan paarsada euri rohkem keskmisest turuhinnast. Eestlane ei osta autot, selle lisasid ja välimust vaid aastarvu ja läbisõitu, kahjuks! :)

Kui ma nüüd õigesti mäletan siis kas mitte Igor ei müünud seda masinat algul 45 000 eeki või isegi rohkema eest. Aga see mis ta sai oli hoopis teine number?!? :cool:

Lihtsalt väike mõttekäik minu poolt, mitte, et ma üritan siin varjatud kauplemist korda saata :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
igozavr
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7

postitati 01.02.11 14:42 Tsiteeri


Hah :) Minu investeering 2.5 aasta jooksul oli u. 100000.- kui mitte 150000.- Proovisin küll algusel müüa hea hinnaga, aga vana auto on vana auto...
to lkallas: Sul on õigus mina olingi :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.02.11 15:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: igozavr
Hah :) Minu investeering 2.5 aasta jooksul oli u. 100000.- kui mitte 150000.- Proovisin küll algusel müüa hea hinnaga, aga vana auto on vana auto...
to lkallas: Sul on õigus mina olingi :)


See vist on ikka eriline oskus, et investeerid autosse 100-150k ja uuel omanikul on ikka veel lehekülgede viisi kirjutada, mis kõik autol per..es on ja mis hunnik juppe pagassis on, mida veel vaja on vahetada kohe kohe, seda enam, et tegemist rahvaautoga, mis ülekeskmise hästi vastu peaks pidama. Ju ma olen siis loll, et sellistest asjadest (jälle) aru ei saa:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
igozavr
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7

postitati 01.02.11 15:49 Tsiteeri


Noh, see on ikka koos lisadega, audio, salong, ja nii edasi. Pluss oli kaks avariid. Pärast ühe jooksis mootor ka kokku. Siis vahetasin käigukasti ja tagadiffri. Ma ei mäleta miks nii suur summa tuli, kunagi kalkuleerisin. Äkki see on koos ostmisega. Auto maksis 55000 kolm aastad tagasi. Algusel ei olnud ka kõigeparemas korras, oli millega tegeleda. Noh miinimum on 75000, see mis kohe tuleb meelde. Auto lagunes ka päris kiiresti.

Muidu sportsumps seal kindlasti ei ole. Lihtsalt katalüsaatoreid ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 01.02.11 15:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: igozavr
Noh, see on ikka koos lisadega, audio, salong, ja nii edasi. Pluss oli kaks avariid. Pärast ühe jooksis mootor ka kokku. Siis vahetasin käigukasti ja tagadiffri. Ma ei mäleta miks nii suur summa tuli, kunagi kalkuleerisin. Äkki see on koos ostmisega. Auto maksis 55000 kolm aasta tagasi. Noh miinimum on 75000, see mis kohe tuleb meelde. Auto lagunes ka päris kiiresti.


Seda nüüd küll jah, et kui tahad avariist korralikult taastada, siis läheb kalliks ja tegelikult originaali väärilist tulemust ikka ei saa:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ceed
huviline



Registreerunud 26.05.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant facelift Q 3.0 -09

postitati 01.02.11 15:58 Tsiteeri


Tänud arvamuste eest :) Võtke nii nagu tahate, mina panin ta sellise hinnaga müüki. Kui ära ei lähe vb jätan hoopis endale, pole nagu väga kiire sellega ;)
Aga kui liita minu jaoks auto hind ja mis ma siin korda selle 1,5 kuuga teinud olen. Siis sain sellise hinna millega see praegu müügis on. Kui ei osteta siis ei osteta, aga usun, et kellegil läheb ikka vaja ;)
NB: mina ei sunni kedagi ostma, kes tahab ostab ja kellele hind ei sobi ei osta;)
Hetkel ainuke 4 vedu ka ja võib hinda küsida! :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
igozavr
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7

postitati 01.02.11 15:59 Tsiteeri


Kus pildid on? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ceed
huviline



Registreerunud 26.05.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant facelift Q 3.0 -09

postitati 01.02.11 16:07 Tsiteeri


Tsitaat:
mul koguaeg jama sellega, et pildid on töö juures arvutis aga ftp paroolid on salvestatud minu kodu arvutisse.
koguaeg läheb meelest ära mälupulk tööle kaasa võtta :(
panen homseks endale märkmiku kirja siis peaks selle tehtud saama:)

Mul kogu aeg jama sellega, et pildid on töö juures arvutis, aga ftp paroolid on salvestatud minu koduarvutisse. Kogu aeg läheb meelest ära mälupulk tööle kaasa võtta. :( Panen homseks endale märkmiku kirja, siis peaks selle tehtud saama. :)


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 70.2% - SQL: 29.8%]