Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi Coupe Quattro 2.8 - 1994 - Ceed (Vastuseid: 72 | Vaatamisi: 9476)
Ceed
huviline



Registreerunud 26.05.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant facelift Q 3.0 -09

postitati 27.12.10 22:53 Tsiteeri


Linnas tagasi, aga väga palju jõudnudki teha. Tegin rooli korda ja enam keeramisel ei kriuksu. Heli vaatasin ka üle, aga sellest ma ei saanud õigesti aru. Pioneeri makk ja sealt tuleb välja 4 RCA pistikut. 2 on woofri omad ja kaks heli liini, vasak ja parem. Praegu on seal järgi tagumised kõlarid läbi võimu ja esimesed kõlarid maki tavaliste juhtmete küljes.
Ja kui faderit liigutada taha, siis jääb kõik vait. Kui liigutada ette töötab hästi. Täpselt nagu mõlemad on esimese liini taga.
Ei hakanud esi kõlareid maki tagakõlarite väljundisse ka ühendama. Siis läheb autos heli tagurpidi.
Kas sellel makil ongi RCA-d ainult ühe paari jaoks? Ja pean tagakõlarite võimust esikõlaritesse juhtmed vedama ja kaotama surround heli....
Mida teha või on mingi lahendus kuidas kõik kõlarid ikkagi surround heliga tööle hakkaks?
Käisin täna veel sumpsi keevitamas. Lumega oli keevitusse mõra sisse visanud.

Rohkem ei saanudki eriti tehtud, nautisin pühasid :)
Täna tellisin kõik jupid ära: õlid(differ, kast, mootor), filtrid(õli, õhu, bensiini), tagasilla esimesed õõtsa puksid, eest kont, esimesed ratta laagrid, uued kojamehed - 1800.- siit sain korraliku soodustuse ;)
Ja taga reduktori tagumise puksi - 2600.- (

Täna hommikul seisis minu ees üllatus kui auto juurde läksin. Kojamehe vardad püsti ja kojamehi polnud. Kraapisin käsitsi puhtaks ja täna ostsin uued raamita kojamehed. Loodame, et homme jälle läinud pole:mad:
Ma magama nüüd :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 27.12.10 23:33 Tsiteeri


Tänapäeval ka varastatakse kõike :/
Lubasid pildid panna ülesse stange installist?!


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ceed
huviline



Registreerunud 26.05.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant facelift Q 3.0 -09

postitati 28.12.10 08:54 Tsiteeri


Pildid ammu tehtud, aga unustasin need üles laadida :S
Need seisavad mul tö arvuti desktopil. Püüan täna meelde jätte ja ftp-sse üles lasta.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ulmefm
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe 2,8Q

postitati 28.12.10 09:19 Tsiteeri


Miks sa tagadiffri tagumise padja nii kallilt ostsid, powerflexi oma on parem ja odavam mitu korda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ceed
huviline



Registreerunud 26.05.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant facelift Q 3.0 -09

postitati 28.12.10 11:09 Tsiteeri


Ei ostnud veel, täna pidin kõik ära ostma. Aga kust kohast seda odavamalt saab? Ostaks heameelega sealt selle. Vaatasingi, et ulme kallis on see puks. Sealt muidugi tuleks korralik ale ka aga ikkagi kallis.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Erki23
huviline



Registreerunud 02.07.10
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: quattro

postitati 28.12.10 11:18 Tsiteeri


Kas mitte Golf 1 esimene mootori padi ka ei sobinud tagumise diffri padjaks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ulmefm
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe 2,8Q

postitati 28.12.10 11:37 Tsiteeri


Räägi kasutaja ice.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ceed
huviline



Registreerunud 26.05.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant facelift Q 3.0 -09

postitati 28.12.10 14:13 Tsiteeri


Kirjutasin talle sõnumi, aga lugesin foorumitest. Et powerflex pidi hoopis jupp maad kallim olema kui originaal asjad...?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kiil
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.02.03
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad TDI manuaal

postitati 28.12.10 14:20 Tsiteeri


Ma nüüd täpselt ei mäleta aga mingi 700 krooni kanti maksis vist, ma paneks ise Golfi mootoripadja nüüd. Kolksub vähem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ceed
huviline



Registreerunud 26.05.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant facelift Q 3.0 -09

postitati 28.12.10 14:25 Tsiteeri


kas golfi mootoripadi läheb see 100% sinna ja vähese tööga? :)
uus powerflex maksab 550.-, aga kui raske selle paigaldamine on?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kiil
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.02.03
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad TDI manuaal

postitati 28.12.10 14:42 Tsiteeri


Powerflex läheb käte vahel sisse aga minumeelest jääb liiga kõva. Ei summuta difri liikumist. Golfi omal tuli vist midagi natuke ringi teha. Täpselt ei tea, pole ise paigaldanud. Keegi võiks kirjutada, kes on pannud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ceed
huviline



Registreerunud 26.05.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant facelift Q 3.0 -09

postitati 29.12.10 22:22 Tsiteeri


Avastasin, et mu autol on ka mingisugune kompuuter. Kui valgustuse regulli nuppu vajutada, siis hakkab ekraan tööle ja testima. Muidu on ekraan kustus.
Aga kui bensiin hakkab otsa saama või mõni pirn läbi siis karjub aga pilti pole. Olen taskulambiga sinna peale valgust lasknud, siis on kirja näha aga ekraani valgustus ei tööta. Milles jama võib olla?

Igaksjuhuks uurin, kas kellegil sport rooli pole pakkuda?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
zack
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 '87 2.3 quattro, Audi A7 3.0TFSI '11

postitati 29.12.10 22:58 Tsiteeri


Hmm, võib-olla mõtled sa kompuutri all tegelikult Auto-check'i. Vaata kas armatuuri taga olevad pirnid kõik terved.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ceed
huviline



Registreerunud 26.05.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant facelift Q 3.0 -09

postitati 29.12.10 23:00 Tsiteeri


jah seda check ma mõtlengi. A4-jal on sama asi peal, aga suurema ekraaniga.
Üks rumal küsimus veel, kuidas ma saan spidoka ploki kätte?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 29.12.10 23:32 Tsiteeri


Autocheki taga on 2 pirni (1.2W) üks kollsae lutiga teine punasega. kui pole kindel kas need korras, vaheta mõlemad välja.

Kellad saad kätte kui eraldad rooli sambalt pealmise katte(2 kruvi tuleb spidoka ees roolisambalt eraldada), kui pealmine kate maas on kellad kinni kahe kruviga altpoolt. Edasi tuleb vastavalt mudeli varustusele eraldada 2-5 pistikut kellade tagant, kellasid seejuures mõlemale poole oma pesas keerates, ning pärast meelitada ettevaatlikult oma kohalt välja suunaga paremale. Rooli eemaldama ei pea. Kellade tagustest pistikutest vähemalt pooltel on lukustusklamber mis on vaja kruvikaga ennem lahti tõmmata.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
igozavr
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7

postitati 30.12.10 01:00 Tsiteeri


Ütlen sulle kohe, seal puudub kollase lutiga pirn. Võtsin selle ära kuna "brems licht" ei kao ära piduri vajutamisel ja on väga kole kui kogu aeg põleb see kollane värk kuna probleemi lahendust ma ei leidnud, arvan, et kuskil juhi on katki läinud, või midagi, iseennast tagatulede kontrolli plokk, mis pagasnikus asub, on terve, töötab, aga signaal ei tule tagasi, et kõik pirnid on ok.
Ma ei tea kuidas tavalise rooliga, aga sportrooliga oli nii, et rool peab 180 graadi keerata et saada kellad kätte, muidu ei lähe. Mul oli ikka mugavam rooli ära võtta. Võttab ju paar sek. Ja rool käes.
Kui võttad kellad maha, ole ettevaatlik sinna läheb 4 kaablid plasma kellade jaoks (see sinine taust), need on samuti vaja eraldada, igaühele on oma väike pistik. Muidu kõik on lihtne.
PS. Esitulede kontroll sul ka puudub, sellepärast, et mul olid ksenoonid peal ja nende pärast viskas errorid, et pirn on läbi.
PSS. Kui on mingit küsimusi, küsi julgelt, mina tunnen seda autod numbri valgustusest mootori klappini.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ulmefm
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe 2,8Q

postitati 30.12.10 10:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: igozavr
ütlen sulle kohe, seal puudub kollase lutiga pirn. võtsin selle ära kuna "brems licht" ei kao ära piduri vajutamisel ja on väga kole kui kogu aeg põleb see kollane värk kuna probleemi lahendust ma ei leidnud, arvan, et kuskil juhi on katki läinud, või midagi, iseennast tagatulede kontrolli plokk, mis pagasnikus asub, on terve, töötab, aga signaal ei tule tagasi, et kõik pirnid on ok.
ma ei tea kuidas tavalise rooliga, aga sportrooliga oli nii, et rool peab 180 graadi keerata et saada kellad kätte, muidu ei lähe. Mul oli ikka mugavam rooli ära võtta. Võttab ju paar sek. ja rool käes.
Kui võttad kellad maha, ole ettevaatlik sinna läheb 4 kaablid plasma kellade jaoks (see sinine taust), need on samuti vaja eraldada, igaühele on oma väike pistik. Muidu kõik on lihtne.
PS. Esitulede kontroll sul ka puudub, sellepärast, et mul olid ksenoonid peal ja nende pärast viskas errorid, et pirn on läbi.
PSS. Kui on mingit küsimusi, küsi julgelt, mina tunnen seda autod numbri valgustusest mootori klappini.


Kuidas seda esitulede kontrolli ära saab võtta, mul näitab ka errorit kogu aeg.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ceed
huviline



Registreerunud 26.05.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant facelift Q 3.0 -09

postitati 30.12.10 11:06 Tsiteeri


Kui sa endale S2-he rooli leiad, anna märku. Vb ostan su vana rooli ära, sest see on ikka parem kui praegune 80 originaal.

Seal checkis hakkas mul täna punane karjuma (pidurite märk ja ! keskel). Kas see näitab, et piduriklotsid on läbi?

Küsisid ükspäev mult nende LED-ide kohta, mul oleks neid vaja küll. Kui su sõber need paika tahaks panna :)

Remont: Eile ostsin kõik vajalikud jupid sildadesse ära, täna tellin selle powerflex reduktori puksi ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ulmefm
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe 2,8Q

postitati 30.12.10 15:23 Tsiteeri


OK!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
igozavr
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7

postitati 30.12.10 15:37 Tsiteeri


Selleks, et esitulesid autocheck ei kontrolliks on vaja midagi välja joota mingi asi hella tulede relees, mis asub seal rooli all. Seal on ainult üks hella tähistusega relee. Mis täpselt on vaja joota, ma ei tea, minu elektrik teab.
Piduri klotsid on sul vist läbi jah.
Ok, siis ma annan talle dioodid, kui leppid temaga kokku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ceed
huviline



Registreerunud 26.05.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant facelift Q 3.0 -09

postitati 30.12.10 15:52 Tsiteeri


see jääb küll uude aastasse, kuna see kuu pole võimalik rohkem autosse investeerida. Hetkel on tulemas:
1. rattalaagrid
2. esisillast üks kont
3. taga õõtsa esimesed puksid
4. taga reduktori puks
5. kojamehed
6. õlid (käigukast, mootor, reduktor)
7. filtrid (õli, bensiini, õhu)

Kui aastavahetusel aega leian, siis arvatavasti vahetan enamuse ise ära.

Uuel aastal hakkan püsikaga tegelema. Sest seda on küll väga vaja.
MInd hakkas ka huvitama kompuutriga spidokas. Kuna see näitab väli tempi, mis on praegu puudulik, aga samas vajalik. Kui kellegil on olnud, siis mida see kompuuter näitab? kas kõikidel autodel on valmidus olemas?
Kas minu coupele annab panna kompuutriga spidokat?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 30.12.10 16:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ceed
MInd hakkas ka huvitama kompuutriga spidokas. Kuna see näitab väli tempi, mis on praegu puudulik, aga samas vajalik. Kui kellegil on olnud, siis mida see kompuuter näitab? kas kõikidel autodel on valmidus olemas?
Kas minu coupele annab panna kompuutriga spidokat?
Siit leiab sellekohta hulgaliselt infot


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
igozavr
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7

postitati 30.12.10 16:23 Tsiteeri


Saab teha kõikke ja asi pigem mitte rahas, aga raisatud ajas.
Muidu kuidas oleks avatari autoriõigusele? :))


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ceed
huviline



Registreerunud 26.05.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant facelift Q 3.0 -09

postitati 30.12.10 17:06 Tsiteeri


pilt oli lihtsalt ilus, pidin selle siia panema :)

Igor kuna sina oled selle auto pm ehitanud, siis miks istmed nii raskelt edasi-tagasi liiguvad. Pm võimatu liigutada.
Äkki oskad sa mulle rääkida esimestest amordi patjadest. Praegu kapoti alt vaadates tundub asi küll kuidagi väga vale.
Ennem ütlesid, et ainult ühe poole rihm on mootori vahetatud. Mis oli selle põhjuseks, et ainult ühe ära vahetasid?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
MatuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio, A4 B8 S-line

postitati 30.12.10 17:38 Tsiteeri


Istme siinid on lihtsalt prahti täis ja vähe määritud. Tee siinid puhtaks ja pane määret. Mul endal tuli ka kahekesi istet liigutada, kuid päris puhtaks veel ei saanud.

E: Mul on muidu kompuutri ja auto check'iga variant.


Defu - Matu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 68.9% - SQL: 31.1%]