Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi Coupe Quattro 2.8 - 1994 - Ceed (Vastuseid: 72 | Vaatamisi: 9477)
Ceed
huviline



Registreerunud 26.05.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant facelift Q 3.0 -09

postitati 17.12.10 10:12 Tsiteeri
Audi Coupe Quattro 2.8 - 1994 - Ceed



16.12.2010 Soetasin endale elu esimese nelikveolise auto, milleks on Audi Coupe Quattro 2.8 1994.

Auto lisad mis esialgu silma jäid:
* el aknad
* el luuk
* xenonid udukates
* Poolnahk sport sisu
* Pioneeri makk - alpine võim - Hertz kõlarid
* nn valuveljed :)
* Diffri lukk
* Toonklaas - aga lahja, peab vist ära vahetama

Ei teagi kohe mida enam lisadeks peetakse, tänapäeva autodel enamus asjad standardis olemas :)

Täna nägin siis auto ka ise esimest korda päevavalges ära ja kõige hullem ei tundunudki.
Panen kirja ka vead mis olen siiamaani avastanud, siis hiljem on hea siia linnukesi teha mis korda on tehtud.

Vead:
KORRAS * esi stange on puudu
* el akna nupude valgustused töötavad vahelduva eduga
* taga reduktori ja kere vaheline puks läbi - kolksub järsul käiguvahetusel
KORRAS * sumpsi tripid kohe kohe saba andmas
KORRAS * kui luuk 0 asendisse keerata siis jääb luuk umbes 1 cm allapoole katuse serva. Et kinni saada tuleb natuke nullist eemale keerata.
KORRAS * Lisaks sellele kui luuk lahti lasta siis ees olev tuule sirm ei tõuse ise üles.
* minumeelest sillad natuke kolisevad - jupid olemas
* Auto kisub natuke paremale - silla stend tegemata
* Osad nupu valgustused ei tööta - pirnid läbi
KORRAS * Kapott vajab natuke reguleerimist
KORRAS * Signa ei tööta - eelmine omanik ütles, et viga on puldis
KORRAS * Juhiuksest kesklukk ei tööta, kõik uksed saab ainult kõrvalt lukku panna

Räägin ka natuke positiivsetest asjadest :D

Positiivset:
* Autol on hammasrihm, rullikud, termostaad ja arvatavasti ka veepump vahetatud 260000km pealt
* Uus sumps
* Korralikud naelrehvid
* Päris effektne näeb seest välja, kuna teistel coupedel pole sinist valgustust.
* Nelivedu :cool:
* Differ ja kast pole originaalid, vaid väiksema ülekandega. Käigud lühemad kiirendus parem!

Tuleviku plaanid:
* Auto korda teha - kõik vead kõrvaldada
* Õli ja filtri vahetused
* Sport rool
* Tugevam toonklaas
* Uus käigukangi nupp
* Korralikud veljed
* Chip
* Heli natuke kaasa aidata
* vb ka üle kiletada, matt mustaks ja carboniga katus, kapott ja pagass :)

Lubatud pildid:
http://elgery.com/vajalik/coupe/coupe1.jpg
http://elgery.com/vajalik/coupe/coupe2.jpg
http://elgery.com/vajalik/coupe/coupe3.jpg
http://elgery.com/vajalik/coupe/coupe4.jpg
http://elgery.com/vajalik/coupe/coupe5.jpg


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 17.12.10 12:00 Tsiteeri


Tere tulemast Coupe'de perre!
Kõigepealt peaks mainima, et kahjuks on sulle sattunud päris rondiks aetud isend :(

Üleüldse on paljud couped suht rondid, mis Eesti turul liikumas. Eks see vist seetõttu ole, et see on suht odav ja kvaliteetne "sportauto" Corradode ja Calibrade kõrval.

Igatahes paksu-paksu rahakotti. Tean mis tunne on auto tehniliselt korda seada. Minu monomähkija coupe sai ka kohe ca. 40 kilose rahasüsti, et kõik tehnliliselt normi seada. Ilmselt läheb välimusse ka sama palju.

Lihtsam oleks ju saksast mõne audi-ihara coupe osta, tuleb odavam :D

Jaksu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 17.12.10 12:14 Tsiteeri


Katuseluuk lase täiesti ülesse ning tõmba nn väljast see polster ettevaatlikult välja, katuse kohalt nagu võtad kinni
ja tal kõrvad kust ta peab ise lahti laskma ennast õrnalt meelitades. Siis saad ka regullida seda või üldse pealt ära
võtta. Mõlemast äärest 3 torxi, suurust ei mäleta 5 vms, ning see ,et polster korralikult ülesse ei tõuse on pakun
sellest, et plastik kõrvad katki, esimestest üks või mõlemad.


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ceed
huviline



Registreerunud 26.05.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant facelift Q 3.0 -09

postitati 17.12.10 12:48 Tsiteeri


Tänud :)

Sildade poolest väga hull ei olnudki, käisin täna just kontrollis ja võtsin digika ka kaasa :)

Varsti lähen varuosade poodi ja tellin ära portsu juppe, esimene hooldus mis ära lasen teha:
* tagasilla õõtsa esimesed puksid
* taga reduktori puks
* filtrid - õli, bensiin, õhu
* õlid - käigukast, mootor, tagadiffer
* sumpsi tripid
* esiratta laagrid

Lisaks sellele lasen ehitada rauast karterikaitse, sest karter on esimene asi mis pihta saab kui ntx äärekivi vastu sõita :(

Mis mind rõõmustab on see, et jupid on võrreldes mu eelmiste autodega odavad :)
Arvestades, et auto on siiski 16 aastat vana siis tegelikult tehniline olukord ei tundugi väga hull. Enamus valgustus asju ja nipetnäpet timmimist saan ise ära teha ja see ei lähe ka eriti maksma. Sest enamus vead on lihtsalt oma näputöö ja natuke putitamist. Väga kalleid vigu õnneks esmapilgul ei tundunud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
lorenzo
klubiliige



Registreerunud 05.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B7 avant quattro, 2x 82' Ford Capri

postitati 17.12.10 18:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ceed
* 120km/h teeb eest päris kõva müra - vb on tingitud puuduvast stangest ja logarid käivad vastu kummi. Samas nael rehv ja eluea lõpus olevad rattalaagrid võivad ka põhjuseks olla.

Kui stanget ees ei ole siis jah, logar käib vastu rehvi ja müra on hästi kuuldav, lisaks rehvis olevad naastud kulutavad päris kiirelt logarile augu sisse. Been there, done that.
Soovitaks vähemalt niikaua kui stanget ees pole need logarid kuidagi ajutiselt fikseerida. Mina tegin seda nipukatega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 17.12.10 22:18 Tsiteeri


Oota aga oli ju see läti rsi stange ees? Mis sellest sai? Lumega ribadeks?


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
igozavr
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7

postitati 18.12.10 18:13 Tsiteeri


Tundub, et see on minu endine auto :))) Müüsin seda 1.septembril, siis minu arust see oli jälle müüdud paar nädalad tagasi ja nüüd see sai sinu kätte. Aga mina müüsin seda rs-tuledega ja 17" valuvelgedega. Nagu ma näen see siis on palju kehvevas olukorras, kui mul oli. Poisil ei olnud vist raha töökotta läbi minna... meelega vaataks seda mingi päev, on väga huvitav, mis minu endise autoga sai nüüd :) http://www.carrating.org/car.php?19841 selline see oli kunagi..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ceed
huviline



Registreerunud 26.05.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant facelift Q 3.0 -09

postitati 19.12.10 08:50 Tsiteeri


Stange kohta ei oska öelda, kui vaatamas käisin oli lihtsalt suur tükk küljest ära. Läti oma oli see tõesti :(

igozavr kui soovi on võime mõnipäev kuskil kohtuda näed ka oma vana auto ära. Mul on kohe hulgim küsimusi :D Millal sa endale selle auto ostsid ja kas sina vahetasid hammasrihma ja rullikud ära sellel autol? Kas sina ehitasid selle valgustuse süsteemi?

Remont tehtud:
* Eile sain keskluku ja signa tööle :)))) enam ei pea võtmega ümber auto jooksma!
* Sumpsi tripid vahetab ka täna ära

Eile lammutasin natuke autot ja sain palju targemaks oma coupe kohapealt. Aga akna lülitite valgustusest ma küll aru ei saa. Vool jookseb peale, kõik on ilusti kinni tinutatud aga valgustus vahepeal põleb ja vahepeal mitte. Eile näppisin neid niikaua kui enam ei hakanudki põlema. Eks peab vist tevalosse minema ja uued dioodid ja takistid ostma. Äkki keegi oskab öelda kui võimsad need olema peavad?

Täna teen autost pildid ka ära :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ulmefm
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe 2,8Q

postitati 19.12.10 09:52 Tsiteeri


Minupooltki tere tulemast Coupe omanike sekka. Ikallasel on õigus, sellise viisakaks taastamine on jube kallis ettevõtmine. Luuptuledest on kahju. Õõtsa puksid on mingi 50.- tükk, vahetasin omal just kogu komplekti ära ja soovitan sul ka kõik korraga panna uued. Sellega võidad tööraha pealt. Kellad ja kogu valguse taastaksin originaaliks aga eks ta rohkem maitse asi ole. Edu ja paksu rahakotti, sest seda va krabisevat hakab ta sul nõudma päris mime ostuhinna jagu. Rõõmu aga jagub ka vähemalt sama palju. Stange soovitaksin siiski vahetada lõuaga oma vastu, olgu kasvõi see läti oma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
igozavr
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7

postitati 19.12.10 12:31 Tsiteeri


Jah, mingi päev vaataks. Mina ostsin seda üle 2.5 aastad tagasi, ehk kuskil 2008 suve alguses. Hammasrihma ma olen küll vahetanud üleeelmisel talvel, sest oli tehtud mootori remont, aga rullid, veepump jne ei vahetanud, see oli vahetatud pärast ostmist, ehk suvi 2008. Oled kindel, et keegi juba vahetas kõik ära?? Ma ei usu. Valgustuse jah, mina tegin, ära kõik mis on ehitatud dioodide peal, on tehtud halvasti, ma tunnistan, ma kunagi isegi ostsin kõik dioodid ja takistid uued koos veel mingi asjaga, et need teha hästi, st. et nad põleksid igavesti. Aga ei teinud seda. Mu sõber lihtsalt jootis kõik need dioodid mulle sisse. Aknalülitistest, see ei ole mingi voolu viga, see on jällegi dioodid, need on ka vaja ümber teha, ühesõnaga kõik, mis on dioodidega on vaja ümber teha.
Veel ma ütlen sulle igaks juhuks, sul all käigukast on audi a4 2.6 quattro pealt, ja taga differ on kas coupe 2.3 125 kw oma, või midagi sellist, ühesõnaga, ülekanne arv on sul 35/9 vist, mitte see, mis peab olema, aga sellest ei ole midagi, lihtsalt käikku vahetad tihedamini, ja kiirendab vist natuke parem, aga seda ma ei tea, see on teoreetiliselt ainult. Mina, 2.5a jooksul, panin sisse kuskil 70-100 tuh...
Katalüsaatorid sul ei ole, sa tead? Kas teravalt kiirendades enam kardaani vms loksu ei ole??
Loodan, et ei rikkunud auto muljet.. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 19.12.10 12:44 Tsiteeri


Ülekande teema on lihtsalt see, et tippkiirus ja kiirendus muutus muud midagi, kui praegu sõidad trassi peal 90km/h
siis pöörded on kusagil 2800-3000k peal muidu oleks vist 2200-2500k. olnud. Sellegipoolest on nüüd erksam minek.


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
igozavr
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7

postitati 19.12.10 12:56 Tsiteeri


Täpselt. aga nii hull ei ole, et 90 km/h on 3000. Ikka vähem mul oli. Mingi 2500 oli vist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ceed
huviline



Registreerunud 26.05.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant facelift Q 3.0 -09

postitati 20.12.10 10:29 Tsiteeri


Tänud info ja sooja vastuvõtu eest :) Kas sa mäletad kui palju oli läbisõit kui selle mootori remondi tegid? Selline jama on ka et kellade taustavalgus kustub vahel lampi ära ja kui auto seisab tsipa siis hakkavad jälle tööle... äkki oskad selle anomaalia põhjuse ka öelda? :) Need nupu valgustused tuleb jah kõik välja vahetada, tuleb see näputöö millagi ette võtta.
Pöördeid täpselt ei mäleta, aga alla 3000 on kindlasti. Mingi 100km/h 2700-2800 äkki....
Väike kardaani loks on olemas, aga seal peabki vist väike loks olema... Ma sügaval sisimas loodan, et peale tagasilla pukside vahetust järsemal käiguvahetusel kaob see kolks ära.

Eile nokitsesin veel garaazis:
Kapoti timmisin ära, nüüd istub ideaalselt peal ja katuseluugi tuule sirmi sain ka tööle.

Proovisin katuseluugi asendit ka timmida, aga ei saanud kuidagi seda katuseluugi polstrit küljest ära. Kuidas see ikkagi täpselt käib?
Lasen luugi tagant üles ja tõmban polstri sealt vahest õue välja.... (ma sain niimoodi aru aga ei saanud seda polstrit kätte).

Paksu rahakotti läheb tõesti vaja, aga hetkel on tunne, et jätan selle auto enda projektikaks ja talve pilliks. Ehk ehitan ta ilusaks ja heaks :D

Sain ka pildid tehtud ja üritan päeva peale üles panna.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ulmefm
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe 2,8Q

postitati 20.12.10 10:48 Tsiteeri


Luugi polstri saab kätte nii, et lased luugi tahapoole lahti pooleni siis piilud luugi ja polstri vahele ja lased polstri küljes olevad plastik nagad luugi küljest lahti. Nüüd lased luugi välja lahti nii, et nagad ära ei lukustu uuesti ja siis koogid polsti väljapoole välja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ceed
huviline



Registreerunud 26.05.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant facelift Q 3.0 -09

postitati 20.12.10 12:57 Tsiteeri


no nääd selles viga oligi, ma pean luugi hoopis lahti laskma, mitte tagant üles tõstma :) eks nädala lõpus kui garaazi saan proovin uuesti.

Kaualubatud pildid on esimeses postituses. Selline näeb auto hetkel välja


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
igozavr
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7

postitati 20.12.10 14:05 Tsiteeri


Ma arvan, et läbisõit oli kuskil 250000-260000. Aga tehtud oli ainult üks pool. Kui mootori otsa vaadata, vasakune. Seal vasakust tagant lekkib õli metall korgist. Ennem seal oli mingi ise tehtud kork, pärast ostsin reval autost originaal kork, aga ikka lekkib, peaks vist silikooniga läbi käia. Ja muidugi klapikääne tihendid jooksvad läbi. Kellade valgustusega on nii, et kui see valgustuse plokk, mis asub minu teada kuskil käigukangi ja käsipiduri vahel, nagu ma mäletan, lihtsalt üle kuumuneb, ja loobub tööimima, aga pärast kui auto seisab kõik on ok. See toimub rohkem talvel, suvel eriti ei ole. Lahendust sellele ma ei leidnud.
Hull kahju minu luuptuledest koos ksenoonidega...nendega auto on ikka üliilus...
Kuidas sulle istmed?? Kui ma need korda tegin, vahe oli ülisuur kui võrrelda sellega, mis ennem oli :)
Kui see saladus ei ole, paljuga sa oled seda ära ostnud? Võid u2u ka kirjutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ceed
huviline



Registreerunud 26.05.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant facelift Q 3.0 -09

postitati 20.12.10 16:26 Tsiteeri


rool ja luuptuled teeks auto kindlasti palju kenamaks:)
Aga kuidas sul supakas ühendatud oli?
Seal taga on väike võim aga need lähevad nendesse hertzi kompodesse. Selle kaabliga vist neid mõlemaid ära ei toida.
Ja kas need on ainukesed vahetatud kõlarid või aknalaual on samuti midagi asjalikumat?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
igozavr
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7

postitati 20.12.10 17:00 Tsiteeri


Mul oli ees hertz komponendid 10cm, taga hertz komponendid 13cm, ja supakas hertz 10", kõik energy seeria. Mina müüsin ainult koos esimeste kõlaritega, mis seal praegu on, ei tea :)
Kahjuks ma juba müüsin kõik need audio asjad, muidu kõik oli ideaalne seal :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MatuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio, A4 B8 S-line

postitati 20.12.10 17:17 Tsiteeri


Ei teagi kas luubid nüüd nii palju juurde annavad. Luupidesse tuleks panna ka xenon siis, muidu näitab kehvemini kui tavaline, ning sellega kaasneks ja tulepesurite ehitus jnejne.
Mul hertzi 10cm'sed samuti armatuuris, teevad head häält küll, hiljem läbi võimu vaid panema.
E: Muidu vaatasin ise ka seda müügis, aga teist kõrvale võtta ei näinud mõtet. Kuid plaan endalegi coupe quattrot. :)


Defu - Matu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ceed
huviline



Registreerunud 26.05.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant facelift Q 3.0 -09

postitati 21.12.10 09:13 Tsiteeri


Täna peaksin stange ette saama, siis on hea juba linnavahel liigelda. Hetkel kõik autod kardavad :D

Vajan jällegi foorumikaaslaste abi. Äkki keegi teab öelda mitu volti aknalüliti valgustusele on mõeldud? Saaksin tevalost sobiva ledi ja takisti ära osta.
Kas keegi oskab mulle öelda kust saaksin keskkonsooli nuppudele vajalikud pirnid?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 21.12.10 09:41 Tsiteeri


Pole mõtet kiirustada nende tilu-lilu aknalülitidega, pigem olulisemate sõidukvaliteedi mõjutavate asjadega enne.
Kui ma Audi 100 aegadest õieti mäletan, siis tuli osta väikeste mõõtmetega ja võimalikult nõrga valgustugevusega diood, et lülitid öösel räigelt otse silma ei terendaks. Mingil määral saab valgustugevust muidugi ka takisti parameetritega varieerida.
Aga eks Sa ise otsustad ja lõppkokkuvõttes kindlasti katsetamist jagub.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ceed
huviline



Registreerunud 26.05.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant facelift Q 3.0 -09

postitati 21.12.10 10:13 Tsiteeri


Käisin Noor Tehnikus kuna see mul töökoha kõrval ja sealt soovitati helistada A T Soundi. Helistasin sinna ja uurisin kas nad tegelevad valgustuse vahetusega, kuna sealt tuli jaatav vastus. Ma parem viin need lülitid mingiks ajaks nende kätte ja las vahetavad ära samasuguste vastu mis seal juba praegu sees on. Siis saan kõik ühesugused ja pole endal peavalu jootmise ja lülitite lahtikiskumise kohapealt.

Samal ajal lähen käin ise sõbra juures varuosade poes ja tellin vajalikud sillajupid ja rattalaagrid ära.
Täna saan dh-hp stange ka ette;)


igozavr: kuidas maki paneel eest ära käib? olen igatepidi üritanud seda eest ära saada, aga kui nuppu vajutan sõidab paneel eest ära ja saan plaati sisse panna. Aga kuidas ma ta eest ära saan?
Samas kas esimesed kompod olid ka läbi võimu? Hetkel kui faderiga ette viin siis mängivad kõik aga kui taha viin siis on kõik vait. Kas taga kõlarid on ühendatud esimeste kõlari juhtmetega?
Esimesed mängivad ka kuidagi väga vaikselt, tagumised lärmavad üle. Äkki oskad mulle ka öelda, kuidas makk välja käib :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Ceed
huviline



Registreerunud 26.05.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant facelift Q 3.0 -09

postitati 21.12.10 15:10 Tsiteeri


stange ees :cool: õhtul tulevad pildid ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
igozavr
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7

postitati 21.12.10 17:23 Tsiteeri


Paneel läheb ära nii: vajutad selle nuppu, ja tõmbad vasaku pool lihtsalt endale, nii tuleb see sinu kätte.
Kõlarite kohta: nad on jamasti ühendatud siis, mul oli kõik korras, ilma võimuta. Nii et vaata mis nad seal lammutasid.
Lülitite kohta: ma arvan, et see läheb sulle maksma, päris palju a t soundis. Kui tahad, võin anda sulle tel. Numbri sõbra, kes algusel seda kõik tegi, pärast, kui need hakkasid mul ära põlema, tal tuli idee, kuidas need teha nii, et nad põleksid igavesti :)) Ei mäleta mis oli vaja lisada, aga minu arust mul kõik need asjad on garaazis olemas, dioodid, takistid ja veel midagi. Ma tahtsin sellega tegeleda, aga müüsin ära. Mul on veel mõned varuosad garaazis.
Et mäkki üldse ära võtta, võttad paneeli ära, ja lihtsalt tõmbad kruvikeerajaga aeglaselt välja, seal on mõned kronsteinid mis lähevad abiks, ja ongi kõik. Vaata kuidas võim ja kõlarid on ühendatud, minu arust seal kõik sassis on. Sest mul oli kõik nagu peab olema.
Ps. Kui räägime lülitistest, siis autol on igal pool 12V, nii et sul on vaja valgusdiood ja sobiv takisti 12V jaoks. Ühesõnaga mul peab kõik olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ceed
huviline



Registreerunud 26.05.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant facelift Q 3.0 -09

postitati 22.12.10 10:06 Tsiteeri


lähen homme rakverre, seal mul garaaz ja võtan heli laiali.
anna elektrooniku nr, helistan ja lasen lülitid korda teha :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 79.6% - SQL: 20.4%]