Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: kas pensu pump peab undama või pinisema ja mida see tähendab? (Vastuseid: 19 | Vaatamisi: 3348)
jarx
huviline



Registreerunud 22.02.05
Asukoht: haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 quattro

sad.gif postitati 22.02.05 12:39 Tsiteeri
kas pensu pump peab undama või pinisema ja mida see tähendab?



ostsin omale audi 80 quattro 83kw ja kui aus olla ei tea audidest tuhkagi et äkki aitate kas see on normaalne et pensupump piniseb peris kõvasti


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 22.02.05 12:43 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=11486#pid104109

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=10957#pid85306

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=9366#pid74631

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=7704#pid70218

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=5414#pid45761

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=1275#pid12213


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
meh
huviline



Registreerunud 02.06.04
Kasutaja on eemal

Auto: ...

postitati 22.02.05 12:43 Tsiteeri


ei peaks nii väga kõvasti ta midagi pinisema, see võib olla esimene märk et bensupump hakkab otsi andma...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 22.02.05 12:45 Tsiteeri


mina ostsin kuuaega tagasi tutika pumba ja undab ka päris ilusti....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
m2rk0
huviline



Registreerunud 11.11.04
Asukoht: läänemaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 1992 4.2

postitati 13.03.05 14:46 Tsiteeri


mulle öeldi aastaid tagasi, et kohe kohe läheb pump läbi.
kuid piniseb siiani, pole viga midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
airwolf
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi A4 97a,volvo V40 2002a.suzuki GSXR-750, 99a

postitati 13.03.05 17:18 Tsiteeri


minu oma piniseb ka veel.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 13.03.05 17:20 Tsiteeri


tra... see peabki undama...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 14.03.05 10:01 Tsiteeri


Mul on absoluutne vaikus. Isegi starterit andmata süüdet sisse keerates ei kuule midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 14.03.05 10:45 Tsiteeri


Enamus audidel kipub siiski pinsema:) mul ka ikka veel teeb häält, muidugi kui süüde välja keerata, siis jääb ta ikkagi vait. Samas kui süüde sisse keerata, siis ei pinise ka midagi, pinisema hakkab alles siis kui starterit anda.


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
alar Q
huviline



Registreerunud 16.12.04
Kasutaja on eemal


postitati 14.03.05 18:42 Tsiteeri


Mul uus bensupump all ja piniseb süüdet sisse keerates ja ka peale käivitust. Muidugi pinin lõpeb, kui süüde välja keerata :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hullmaks
huviline



Registreerunud 09.02.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.03.05 19:30 Tsiteeri


siis hakkab vähe kõvemini undama kui kütus lõppeb;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
topituli
huviline

Avatar


Registreerunud 29.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 2.3

postitati 14.03.05 21:26 Tsiteeri


Mul sirises ka saksast tulles. Kannatasin aasta kuni sõites segama hakkas siis lasin ära remontida (500.-). Nüüd ei kuule isegi süüdet keerates kui survet üles võtab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
westa
huviline

Avatar


Registreerunud 26.06.03
Asukoht: Tallinn, Tampere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant C4 2,5TDi,Audi A4 Avant 2,6 V6,Audi 100 C4 2,5TDi,Audi 5000 2,0d,Audi 80 B3 1,8

postitati 14.03.05 21:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Mul on absoluutne vaikus. Isegi starterit andmata süüdet sisse keerates ei kuule midagi.

Järsku unustati ültse benapump panna;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Robin
huviline

Avatar


Registreerunud 24.09.04
Asukoht: Tallinn ja Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Sport Quattro

postitati 07.05.05 08:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: john
mina ostsin kuuaega tagasi tutika pumba ja undab ka päris ilusti....

Minu quattrol pinises päris kõvasti aga kui vahetasin bensiini filtri ära jäi see pinin vaikseks (normiks) aga peale öö otsa seismist kostub peale käivitamist mingid imelikud kolksud(vist paagist) 4või5x järjest ja seda viga pole veel ülesse leidnud .Ehk on kellegil sama probleem olnud ?


Robin.


”...jos pyörä ei vedä, se jarruttaa...”
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madjs
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Läänemaa, Lihula
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1,9tdi, Suzuki VX 800, Golf 2 GTI, Megan Coupe 108kw

postitati 07.05.05 08:56 Tsiteeri


Esialgu kui pinisema hakkab kõvemini kasulik filtrid üle vaadata, mehaanilisel pritsel on üks filter pritse peas, paagist tuleva toru stutsi sees (kõigil ei pruugi olla), mul oli see umbe läinud ja pump hakkas üpris korralikult häält tegema, peale puhastamist rahunes maha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
4x4
huviline



Registreerunud 31.07.05
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 2,8 quattro avant

postitati 03.08.05 16:11 Tsiteeri


kui undab siis on minek kah,mul on 2.8 quattro,ostsin,siis undas ,ja paar päeva oligi lännu,,panin uue see on vait kui sukk,,


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
RaidoT
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.11.04
Asukoht: Tallinn / Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 TQ 20v -89, Audi V8 4,2 -92, Audi A8L 4,2TDi -08

postitati 03.08.05 20:37 Tsiteeri


Mul eelmisel autol A100 2.3 Q -l vahetati eelmise omaniku ajal pump ära ja pinises kohe algusest peale ja piniseb siiani aga samas mu A200 2,2TQ -l pole kuuldagi et kas töötab või mitte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
djstallion
huviline



Registreerunud 25.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SAAB

postitati 05.08.05 13:46 Tsiteeri


Audi 100-l on paagisisene pump, selle undamist ei tohiks tõepoolest kuulda olla. B3-l (ja vist ka B4-l?) on pump paagiväline ja põhja all, vasakpoolse tagumise rattakoopa ees. Käisin enda omaga paar päeva tagasi Speedsteri Hannese juures, probleemiks oli, et 3500-4000 pöörde pealt poos mootoril hinge kinni. Kahtlustasin ka ise pinisevat pumpa, kuid selgus, et pumbaga oli kõik ok, survet andis ka kõrgetel pööretel üle 5ati, mis antud auto jaoks on enam kui küll. Samas on salongi lausa häirivalt pumba undamist kuulda.
Mul oli probleem hoopiski vigases lambda-anduris, ühes valepidi paigaldatud õhuvõtu sõelfiltris ja veel paaris pisiasjas. Ka Hannes ütles, et see on normaalne, kui pumba undamist paagivälisel pumbal kuulda on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 18.08.05 20:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jarx
ostsin omale audi 80 quattro 83kw ja kui aus olla ei tea audidest tuhkagi et äkki aitate kas see on normaalne et pensupump piniseb peris kõvasti

Kurb aga tõsi .
Las ta siis undab varsti jääb vait.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 18.08.05 20:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: m2rk0
mulle öeldi aastaid tagasi, et kohe kohe läheb pump läbi.
kuid piniseb siiani, pole viga midagi.

Kui piniseb nagu parm siis töötab hästi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 67.6% - SQL: 32.4%]