Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  15
Autor:
Pealkiri: 2,5 TDi R5 103 kw- millised oleks vag-com.i õiged parameetrid/näitajad? (Vastuseid: 356 | Vaatamisi: 84097)
a6audi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Valga-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1995a 2,5TDI 103kw

postitati 23.02.13 19:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Wolf123
Arvatavasti jätan asja talveks sinnapaika.
Suvel on kuri plaan autol enamus tihendeid välja vahetada ning siis juba ka kõik rihmad. Peale seda toimingut tuleks niikuinii pumpa seadistada ning siis teeb kõik ühe korraga. See saab teoks muidugi siis, kui keegi autot vahepeal ära ei taha osta... Otsest müügiplaani pole, sest kütusekulu, edasiminek ja sõidumugavus pühivad selle mõtte üsna kiirelt.

Atsee:
Sul käib ka lärmakamalt, kui mõni teine samasugune? Külmastpeast on päris traktor, töösoojalt vaiksem.

Nagu mõni teema ülevalpool näha, on mul liiga varajane ja ka külmast peast väga lärmaksa. Kohapeal käies lausa väriseb. Kui õrnalt gaasi peal hoida siis see värin läbi kere kaob ära... Sooja ilmaga seda pole.


Ostan Vene-Tsaari münte. Pakkuda võib nii pronks, hõbe kui ka kuldmünte. Ostmine toimub valikuliselt.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
atsee
huviline

Avatar


Registreerunud 24.08.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 1,9 TDI

postitati 23.02.13 22:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Wolf123
Atsee:
Sul käib ka lärmakamalt, kui mõni teine samasugune? Külmastpeast on päris traktor, töösoojalt vaiksem.


Kus juures nii imelik kui see ka ei oleks, siis mina küll teda väga lärmakaks ei peaks. Otsest võrdlusmomenti mõne teise rida 5 diisliga küll kahjuks võtta pole, kuid ütleksin küll et päris traktor pole. Mingit hullu värinat ka ei tähelda


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
medical
klubiliige



Registreerunud 01.05.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A3 3.2 quattro

postitati 24.02.13 08:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: a6audi
Sul käib ka lärmakamalt, kui mõni teine samasugune? Külmastpeast on päris traktor, töösoojalt vaiksem.

Nagu mõni teema ülevalpool näha, on mul liiga varajane ja ka külmast peast väga lärmaksa. Kohapeal käies lausa väriseb. Kui õrnalt gaasi peal hoida siis see värin läbi kere kaob ära... Sooja ilmaga seda pole.


Sul on ikka pigem hiline? Hetkel peaks just pehmemalt käima.
Keera natuke varajasemaks läheb käivitus paremaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
a6audi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Valga-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1995a 2,5TDI 103kw

postitati 24.02.13 14:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: medical
Tsitaat:
Algselt postitas: a6audi
Sul käib ka lärmakamalt, kui mõni teine samasugune? Külmastpeast on päris traktor, töösoojalt vaiksem.

Nagu mõni teema ülevalpool näha, on mul liiga varajane ja ka külmast peast väga lärmaksa. Kohapeal käies lausa väriseb. Kui õrnalt gaasi peal hoida siis see värin läbi kere kaob ära... Sooja ilmaga seda pole.


Sul on ikka pigem hiline? Hetkel peaks just pehmemalt käima.
Keera natuke varajasemaks läheb käivitus paremaks.

Jah, hiline ikka, väike näpu vääratus:) Aga külmaga ei käi sugugi pehmelt. Näiteks voori taga seistes hoian kergelt gaasi peal, sest see läbi kere värin käib lausa närvidele. Kui kere osad on läbi külmunud siis kohapeal käies hakkavad kõik osad nagisema ja krigisema. Ma ei tea, kui ma veel varajasemaks ka keeran siis mis siis veel saab :o Kunagi oli mul sama jama, süütenurka regullides jäi vähemaks. Aga ma ei mäleta, kas siis oli hiline või varajane.


Ostan Vene-Tsaari münte. Pakkuda võib nii pronks, hõbe kui ka kuldmünte. Ostmine toimub valikuliselt.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 24.02.13 23:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: a6audi
Tsitaat:
Algselt postitas: medical
Tsitaat:
Algselt postitas: a6audi
Sul käib ka lärmakamalt, kui mõni teine samasugune? Külmastpeast on päris traktor, töösoojalt vaiksem.

Nagu mõni teema ülevalpool näha, on mul liiga varajane ja ka külmast peast väga lärmaksa. Kohapeal käies lausa väriseb. Kui õrnalt gaasi peal hoida siis see värin läbi kere kaob ära... Sooja ilmaga seda pole.


Sul on ikka pigem hiline? Hetkel peaks just pehmemalt käima.
Keera natuke varajasemaks läheb käivitus paremaks.

Jah, hiline ikka, väike näpu vääratus:) Aga külmaga ei käi sugugi pehmelt. Näiteks voori taga seistes hoian kergelt gaasi peal, sest see läbi kere värin käib lausa närvidele. Kui kere osad on läbi külmunud siis kohapeal käies hakkavad kõik osad nagisema ja krigisema. Ma ei tea, kui ma veel varajasemaks ka keeran siis mis siis veel saab :o Kunagi oli mul sama jama, süütenurka regullides jäi vähemaks. Aga ma ei mäleta, kas siis oli hiline või varajane.

Tõsta arvutaiga natuke tühikäigu pöördeid. Läheb kiiremini külmaga soojaks ka tühikäigul. Otsi viga ka üless võibolla mõni mootoripadi surnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
a6audi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Valga-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1995a 2,5TDI 103kw

postitati 07.03.13 13:06 Tsiteeri


Tere jälle :)
Sai nüüd pisut varajasemaks keeratud, eks külmadega on näha, kuidas on käivitus ja kütusekulu.
Küsimust tekitab aga see timmingu graafik... Miks seenäitaja nii ääres on, mida see näitab? Tegin sinna punase täpi. (oli seal ääres hästi õrnalt näha.

http://static4.album.ee/files/1112/16/orig_27804083_0XK9.jpg

Kuidas muidu see tabel tundub? Lugedes siin varasemaid teemasi peaks see seade täitsa ok olema w? Kuigi see etteantud ja hetkeline ei ühti, on see Duty Cycle normaalne, ehk alla 10 ne

http://static4.album.ee/files/1112/16/orig_27804087_UGZZ.jpg

http://static4.album.ee/files/1112/16/orig_27804085_pEip.jpg


Ostan Vene-Tsaari münte. Pakkuda võib nii pronks, hõbe kui ka kuldmünte. Ostmine toimub valikuliselt.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
a6audi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Valga-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1995a 2,5TDI 103kw

postitati 15.03.13 09:43 Tsiteeri


Ei oska siis keegi õelda, et miks see timmungu graafik sellises kohas on nagü ülemisel pildil? :)


Ostan Vene-Tsaari münte. Pakkuda võib nii pronks, hõbe kui ka kuldmünte. Ostmine toimub valikuliselt.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kickija
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.08
Asukoht: Antsla/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.9L TDIQ '97

postitati 15.03.13 10:13 Tsiteeri


Oskab keegi öelda ehk 1.9 AFN kohta parimaid näite ja graafiku asukohta?


Paadunud traktorist ehk väänet peab olema.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
martin471
huviline



Registreerunud 06.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 Avant , 3.0TDI quattro, 2005

postitati 27.04.13 22:51 Tsiteeri


Olles saanud vahepeal kogemusi veel juurde, võiksin suhteliselt kindlalt öelda, et see auto on parimas seades siis kui kütusekogus on maksimaalne (numbri järgi minimaalne) ja süütenurk kuskil 5 kraadi BTDC. Kütusekoguse saab maksimaalseks nii, kui sättida seda järjest suuremaks, kuni mootor hakkab vahele jätma, seejärel tuleb kogust uuesti vähendada, seni kuni mootor hakkab jälle ühtlaselt tööle. Olenevalt autost võib sellise meetodiga kütuse etteandekogus jääda kas 2 lõppu või 3 algusesse. Kui on juba ilma näppimata kolme sees, siis on kõik tiptop!

Selliste seadetega on AAT ja AEL mootoril erksus ja minek maksimaalsed, kuid kütusekulu minimaalne. Samuti on selle mootori puhul tehase poolt ettenähtud süütenurkadega käivitumine halb, selleks tulebki nurk vähemalt 5 kraadi juurde timmida.

Rääkides süüte paika panemisest vag-com graafiku järgi, siis see on pigem ajaraiskamine. Niiöelda "õige" nurgaga läheb täpp niikuinii joonte vahelt kaugele välja ja sealt ei ole kohe mitte midagi vaadata.

Edu sättimisel! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 27.04.13 23:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: martin471
Olles saanud vahepeal kogemusi veel juurde, võiksin suhteliselt kindlalt öelda, et see auto on parimas seades siis kui kütusekogus on maksimaalne (numbri järgi minimaalne) ja süütenurk kuskil 5 kraadi BTDC. Kütusekoguse saab maksimaalseks nii, kui sättida seda järjest suuremaks, kuni mootor hakkab vahele jätma, seejärel tuleb kogust uuesti vähendada, seni kuni mootor hakkab jälle ühtlaselt tööle. Olenevalt autost võib sellise meetodiga kütuse etteandekogus jääda kas 2 lõppu või 3 algusesse. Kui on juba ilma näppimata kolme sees, siis on kõik tiptop!

Selliste seadetega on AAT ja AEL mootoril erksus ja minek maksimaalsed, kuid kütusekulu minimaalne. Samuti on selle mootori puhul tehase poolt ettenähtud süütenurkadega käivitumine halb, selleks tulebki nurk vähemalt 5 kraadi juurde timmida.

Rääkides süüte paika panemisest vag-com graafiku järgi, siis see on pigem ajaraiskamine. Niiöelda "õige" nurgaga läheb täpp niikuinii joonte vahelt kaugele välja ja sealt ei ole kohe mitte midagi vaadata.

Edu sättimisel! :)

Sellises seades on taga öö ka koguaeg. ? Endal kui suuremad pihustiotsad panin siis kütusekogus läks ka sinna alla 2 kanti. Egasi käis väga hästi kuid iga kiirendus keerles taga must pillv. Aga jah mida rohkem tahma seda ökom tundub se asi olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ülks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Tartu/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5Tdi & Cabrio 2.8 & Chevrolet Astro AWD

postitati 28.04.13 06:25 Tsiteeri


Endal ka kütusekogus 2 kandis ja nurk 5 kraadi enne ÜSS-i. Käivitub, kiirendab hästi, aga kõige huvitavam on see, et tahma raske välja saada. Viskab ainult peale pikaaegset linnas töristamist. Sellist seadet olen kasutanud juba suhteliselt pikka aega ja võin ka öelda, et sobib minu autole väga hästi. Ainuke miinus on see, et vahest viskab veakoodi, et süüde liiga varajane, ilmselt süüde piiripeal ja võiks imevähe hilisem olla.


Mobiilse kümblustünni rent Tartus->
www.teemetünni.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Pikkpoizz
huviline



Registreerunud 12.09.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage 2006.a. Honda CR-V 2016.a.

postitati 28.04.13 07:50 Tsiteeri


Sellest kevadest tekkis mu dislale ka imelik anomaalia, äkki on mõni targem ja pädevam klubiline sellega kokku puutunud. Väga tihti on hakanud auto, eriti soojast peast, käituma järgmiselt. Käivitades läheb auto alati poolest pöördest käima aga sureb ka kohe välja, ja nii 3 kuni 5 korda järjest enne kui ilusti tiksuma jääb. See ei esine koguaeg, enamus ajast käivitub ilusti ja jääb ka kenasti tööle. Lihtsalt selline käitumine on sagedamaks muutunud. On kellelgi Tartu kandist ideid või tahtmist juhet järgi panna ja asja uurida?:)


Horsepower sells cars, torque wins races.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
medical
klubiliige



Registreerunud 01.05.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A3 3.2 quattro

postitati 28.04.13 08:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: martin471
Olles saanud vahepeal kogemusi veel juurde, võiksin suhteliselt kindlalt öelda, et see auto on parimas seades siis kui kütusekogus on maksimaalne (numbri järgi minimaalne) ja süütenurk kuskil 5 kraadi BTDC. Kütusekoguse saab maksimaalseks nii, kui sättida seda järjest suuremaks, kuni mootor hakkab vahele jätma, seejärel tuleb kogust uuesti vähendada, seni kuni mootor hakkab jälle ühtlaselt tööle. Olenevalt autost võib sellise meetodiga kütuse etteandekogus jääda kas 2 lõppu või 3 algusesse. Kui on juba ilma näppimata kolme sees, siis on kõik tiptop!

Edu sättimisel! :)


Enda masinal lükkasin just huvipärast kütuse 4 pealt sinna 5 algusesse, et vaatan kuidas siis toimib. Aga proovin täna selle 2-3 ringi sättida siis.
Eks siis näha mis välja tuleb :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Varz
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.08
Asukoht: Tartu/Võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C4 2.5 TDI 103kw Quattro

postitati 28.04.13 08:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Pikkpoizz
Sellest kevadest tekkis mu dislale ka imelik anomaalia, äkki on mõni targem ja pädevam klubiline sellega kokku puutunud. Väga tihti on hakanud auto, eriti soojast peast, käituma järgmiselt. Käivitades läheb auto alati poolest pöördest käima aga sureb ka kohe välja, ja nii 3 kuni 5 korda järjest enne kui ilusti tiksuma jääb. See ei esine koguaeg, enamus ajast käivitub ilusti ja jääb ka kenasti tööle. Lihtsalt selline käitumine on sagedamaks muutunud. On kellelgi Tartu kandist ideid või tahtmist juhet järgi panna ja asja uurida?:)

Ega sul immo ei katkesta mootori tööd ära? Armatuuris ei hakka vilkuma auto ja võtme märk peale väljasuremist?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Pikkpoizz
huviline



Registreerunud 12.09.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage 2006.a. Honda CR-V 2016.a.

postitati 28.04.13 09:37 Tsiteeri


Kui aus olla, siis sai see masin 2006 ostetud kalli raha eest ja veidi hiljem juba märkasin et see masin on kuskil kokku klopsitud, igal pool pooled mutrid puudu ja armatuuri taga on keegi kõvasti tinutanud. Ühesõnaga spidoblokki on nii näpitud, et igasugused hoiatustuled mind siiani aidanud ei ole:) Ja oli tollal äsja tutikad võtmed saanud koos immo süsteemiga. Mehaaniline pool on siiani hästi teeninud s.t auto on hästi ennast üleval pidanud.


Horsepower sells cars, torque wins races.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 28.04.13 09:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Pikkpoizz
Sellest kevadest tekkis mu dislale ka imelik anomaalia, äkki on mõni targem ja pädevam klubiline sellega kokku puutunud. Väga tihti on hakanud auto, eriti soojast peast, käituma järgmiselt. Käivitades läheb auto alati poolest pöördest käima aga sureb ka kohe välja, ja nii 3 kuni 5 korda järjest enne kui ilusti tiksuma jääb. See ei esine koguaeg, enamus ajast käivitub ilusti ja jääb ka kenasti tööle. Lihtsalt selline käitumine on sagedamaks muutunud. On kellelgi Tartu kandist ideid või tahtmist juhet järgi panna ja asja uurida?:)

Tundub nagu immo jamaks. Sel autol ei ole immo tuld.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Pikkpoizz
huviline



Registreerunud 12.09.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage 2006.a. Honda CR-V 2016.a.

postitati 28.04.13 09:56 Tsiteeri


Immo tundub sellise seisuga jah kõige loogilisem variant, eks uurin siis kust sellega teemaga abi saada. Tänud.


Horsepower sells cars, torque wins races.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Wolf123
huviline

Avatar


Registreerunud 27.04.11
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Coupe

postitati 28.04.13 09:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Pikkpoizz
Immo tundub sellise seisuga jah kõige loogilisem variant, eks uurin siis kust sellega teemaga abi saada. Tänud.


Kuskil just kirjutati, et immorõnga klemmid üle joota ja peaks rahu majas olema. Vähemalt peale seda tegevust saad immorõnga ja võtmevahelise ühenduse välistada.
Ise ülejootnud nii kliimaploki, vaakumpumba ja mõlemad töötavad ideaalselt nüüd.


Teostan Viljandis sõiduautode diagnostikat ( ka koduvisiidid ) 56267442
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
martin471
huviline



Registreerunud 06.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 Avant , 3.0TDI quattro, 2005

postitati 28.04.13 10:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6

Sellises seades on taga öö ka koguaeg. ?


Olen aru saanud, et kütuse etteandekogus eriti tahmamist ei mõjuta, see on justkui iga auto puhul individuaalne nähtus. Enda masinal võisin kütuse koguse minimaalseks või maksimaalseks panna, aga tahmamist see oluliselt ei mõjutanud. Läbi aegade olen kuulnud palju jutte, ntks et kõik on ideaalses korras, edasi läheb hästi, kütust võtab vähe, aga jube must lont on järel. Samas teine mees räägib, et mul on kütus nii maksimaalse peal kui võimalik, aga võta näpust, suurt tahmamist ei tähelda. Eks igaüks oskab asjast omad järeldused teha...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Varz
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.08
Asukoht: Tartu/Võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C4 2.5 TDI 103kw Quattro

postitati 28.04.13 17:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Tsitaat:
Algselt postitas: Pikkpoizz
Sellest kevadest tekkis mu dislale ka imelik anomaalia, äkki on mõni targem ja pädevam klubiline sellega kokku puutunud. Väga tihti on hakanud auto, eriti soojast peast, käituma järgmiselt. Käivitades läheb auto alati poolest pöördest käima aga sureb ka kohe välja, ja nii 3 kuni 5 korda järjest enne kui ilusti tiksuma jääb. See ei esine koguaeg, enamus ajast käivitub ilusti ja jääb ka kenasti tööle. Lihtsalt selline käitumine on sagedamaks muutunud. On kellelgi Tartu kandist ideid või tahtmist juhet järgi panna ja asja uurida?:)

Tundub nagu immo jamaks. Sel autol ei ole immo tuld.

Minu autol täitsa immo tuli olemas. Ma ei usu et selle keegi ise aretanud. Ikka originaalis seal kella kohal, kus on need üksikud tulukesed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 28.04.13 19:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Varz
Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Tsitaat:
Algselt postitas: Pikkpoizz
Sellest kevadest tekkis mu dislale ka imelik anomaalia, äkki on mõni targem ja pädevam klubiline sellega kokku puutunud. Väga tihti on hakanud auto, eriti soojast peast, käituma järgmiselt. Käivitades läheb auto alati poolest pöördest käima aga sureb ka kohe välja, ja nii 3 kuni 5 korda järjest enne kui ilusti tiksuma jääb. See ei esine koguaeg, enamus ajast käivitub ilusti ja jääb ka kenasti tööle. Lihtsalt selline käitumine on sagedamaks muutunud. On kellelgi Tartu kandist ideid või tahtmist juhet järgi panna ja asja uurida?:)

Tundub nagu immo jamaks. Sel autol ei ole immo tuld.

Minu autol täitsa immo tuli olemas. Ma ei usu et selle keegi ise aretanud. Ikka originaalis seal kella kohal, kus on need üksikud tulukesed.

Põleb enne igat käivitust või ainult vea korral? Minul selist tuld ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ülks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Tartu/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5Tdi & Cabrio 2.8 & Chevrolet Astro AWD

postitati 29.04.13 15:11 Tsiteeri


Igal käivitusel peaks põlema.


Mobiilse kümblustünni rent Tartus->
www.teemetünni.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kunnark
huviline



Registreerunud 26.09.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW E39

postitati 29.04.13 17:54 Tsiteeri


Igal käivitusel põleb immo tuli . Kas arvutiga saab muuta küttekoguse 1,x pealt 2,5 peale nt või peab pumpa kopsima?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 29.04.13 17:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kunnark
Igal käivitusel põleb immo tuli . Kas arvutiga saab muuta küttekoguse 1,x pealt 2,5 peale nt või peab pumpa kopsima?

Saab kui kui pole juba ühes ääres. 100 peal ei saa sel teine aju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KristjanE
huviline

Avatar


Registreerunud 17.10.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B3Q

postitati 30.04.13 18:10 Tsiteeri


Tervist! Panin ka oma AAT mootoriga A6-ele juhtme taha. Esialgne pilt oli siis selline: http://imageshack.us/a/img442/8202/alguses.png
Ja peale natukest katetamist ja proovimist:
http://imageshack.us/a/img805/4434/prast.png
Nüüd tuleb veel hommikul vaadata kuidas käivitub. Proovisõidul käies tundus, et nagu oleks minek paremaks läinud, eks näeb kuidas küttekulule mõjub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  15
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 60.4% - SQL: 39.6%]