Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  13  14  15
Autor:
Pealkiri: 2,5 TDi R5 103 kw- millised oleks vag-com.i õiged parameetrid/näitajad? (Vastuseid: 356 | Vaatamisi: 83686)
vatsa
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.07
Asukoht: Valgamaa
Kasutaja on eemal

Auto: c4 2,5 tdiq

postitati 28.12.15 19:17 Tsiteeri


Tere kena õhtupoolikut. Kõigepealt vabandan, et olen nii laisk ja ei viitsi tervet teemat läbi lugeda, kuid niipalju viitsisin, et teha pildid enda masina näitudest.Tegelikult on ikka mure ka: nimelt on külmad käes ja lihtsalt hakkab see 8 korda käivitamine hommikuti juba ära tüütama. Eelnevalt arvasin, et tegemist kehva akuga, kuid nüüd kui uus peal ja jama ikka sama. Ehk saan siit mõne teadjama mehe käest abi või nõuandeid?
Pildid asuvad siin:

http://nagi.ee/photos/nipitiri444/sets/400357/

Tegemist 103kw ael mootoriga 6k man.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 29.12.15 09:25 Tsiteeri


Süüde ca. 10 kraadi varajane. Nii võib juba tagasi hakata lööma, selle pärast ei lähegi ilmselt käima normaalselt.

Küünlaid soovitan ka kontrollida.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
vatsa
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.07
Asukoht: Valgamaa
Kasutaja on eemal

Auto: c4 2,5 tdiq

postitati 29.12.15 19:16 Tsiteeri


Tänud vastamast ja tegin täna kohe süüte keeramise ära. Mootor käib tunduvalt vaiksemalt, mineku koha pealt ei ütleks, et paremaks oleks läinud, ainuke erinevus oli, et nüüd on madalatel pööretel tunda paremat minekut. Päris täpselt samaks ei tahtnud ajada, sest vana masin ka ja külmad tulekul. Eks hommikul paistab kuidas toimib.

Muidugi tekkist mul küsimus seoses selle esimese grupi teise lahtriga. Kui mul oli süüde keeratud ja masina käima panin siis oli mootori temp umbes 30C ja teises lahtris oli väärtuseks 5,1 mg/str, mida soojemaks mootor läks, seda väiksemaks läks väärtus. 83C juures oli väärtus juba 3,1 mg/str. Minu loogika ütleks, et segu peaks minema lahjemaks soojema mootoriga ja seega siis pole ikkagi tegemist pöördvõrdega? Või olen ma millestki ikka väga valesti aru saanud?

Küsimus oleks ka veel selle n75 duty cycle kohta. Kas selle väärtus peabki olema igal ajal sama?

Lisan pildi ka peale süüte keeramist.
http://static1.nagi.ee/i/p/977/98/24449647f9a2d5_l.jpg


EDIT: Hommikul oli -11,5 ja läks käima peale viiendat- kuuendat mootoripööret.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
indrek1000
huviline



Registreerunud 20.06.10
Asukoht: Mõisaküla / Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 Avant 2,5TDIQ, vaz 21013, passat

postitati 30.12.15 23:05 Tsiteeri


Õhtust

Kui süüdet keerasid siis märkasid, et viskas samuti kütuse paigast ära? Alates käivitusest sätitakse süüde varasemaks (Sealt ka ilmselt valjem heli mootoris), edasi mootori temperatuuri tõustes süüde hilisemaks ja kütet ka peale (See number seal töötab vastupidi tegelikkusele ja on siin teemas varasemalt ka ilusti ära seletatud miks).
Õige setting siin mitu korda mainitud: Süüde võimalikult lähedale specifyed lahtrile ja küte 4,7 ning kõik see kuuma mootoriga.

Parimat.

Indrek


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mariusv
huviline



Registreerunud 09.04.12
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 TDI QUATTRO

postitati 24.09.16 12:08 Tsiteeri


Probleem tühikäigu kõikumisega 730-780 rpm on kõikumine, samuti kõigub küttekogus. Proovitud erinevate küttekogustega. Millest alustada ? Pihustid ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yrks
huviline



Registreerunud 08.12.06
Asukoht: paide
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4 A6 2,5TDi Quattro, MB E280 CDI

postitati 25.09.16 03:44 Tsiteeri


pumba pea lahti võtta, täielikult pulkadeks, pesed puhtaks ja kokku tagasi.
Erinevalt A-100 pole A6-l pumba peal sõela vahel ning pumba alumisest poolest tekkivast kulumisest lendavad sinna magneti peale väikesed metallosakesed ning need hakkavad siis segama kogu seda värki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TurboSlava
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.11
Kasutaja on eemal

Auto: 5X Audi 100 sedaan c4

postitati 03.11.20 14:44 Tsiteeri


Mis tühikäigul, soojaks käies see kütus minimaalne oleks?
Hetkel probleem ülevaatuselt ei saa läbi tahmanäit lubatud 3 aga minul 3,4-3,5.
Oli kütus 3,1 mg ja süüde 0,9 BTDC. Väidetavalt, et hiline et hästi käivituks. Kuid tahmas ikkagi.

Lasin süütepaika panna, nüüd jookseb Vcdsi näiduga kokku. (Seal TDI timmingus samuti.)
Kuid silma järgi ikkagi tahmab.
Nüüd üks foorumlane käis koputamas, nüüd soojast peast kütus 8-9mg, minu meelest midagi suurt ei paranenud.
Ning pärast äkki sulatab kokku midagi.
Autoks A6 AAT 85kw r5.


www.street.ee
Autoüritused.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  13  14  15
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 22.0% - SQL: 78.0%]