Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10  11  12  ..  17
Autor:
Pealkiri: Mida peaksid teadma Xenon tuledest? (Vastuseid: 409 | Vaatamisi: 182350)
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 16.01.11 18:15 Tsiteeri


Leidsin sellise juhendi, kus õpetatakse kuidas C4 luuptuledes vahetada välja luup ja reflektor Audi TT xenoni omade vastu. On keegi midagi sarnast C4 tuledega katsetanud?
Mis oleks veel mõeldavad alternatiivid nendele TT komplektidele?

http://s-cars.org/postnuke/downloads/pdf/Audi%20UrS%20TT%20HID%20Low%20Beam%20Retrofit.pdf


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Soyer
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 16.01.11 22:30 Tsiteeri


Põhimõtteliselt võib sinna panna ükskõikk millise auto xenonid, peaasi et ära mahuvad. Kinnitused peab nii ehk naa ise aretama. Hondal on muidu pärsi head elemendid. Need TT elemendid on kasutusel veel ka bmw tuledes ja peaks olema ka kõige pisemad saada olevad xenonid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 16.01.11 23:09 Tsiteeri


Millistes bmw tuledes neid kasutatakse ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
spool
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 17.01.11 00:41 Tsiteeri


Kas originaal luubi sisse xenoni paigaldades hakkab pimestama ja valgusvihk on vale?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 17.01.11 08:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: spool
Kas originaal luubi sisse xenoni paigaldades hakkab pimestama ja valgusvihk on vale?

Tasuks teema algust lugeda. Mis sest korrata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Soyer
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 17.01.11 21:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kuno666
Millistes bmw tuledes neid kasutatakse ?

E46 kerega, kui internetis saada olev info tõele vastab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
impa
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,8 98a.

postitati 19.01.11 18:19 Tsiteeri


Nii. Lugesin teema läbi. Mõnes kohas küll laisemalt sirvides aga ei leidnud vastust. Keegi küll küsis kuid vastuseta. Vaatasin et d2s pirne müüakse nii philipsi omi u. 37 EUR kui noname 10 EUR. Kas ja kui suur vahe neil pirnidel on? Oskab keegi lahti pikemalt seletada millest pea nelja kordne hinnavahe? Kas tõesti maksab kolmandik või rohkemgi see kiri Philips seal?
Ette tänades.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 19.01.11 18:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: impa
Nii. Lugesin teema läbi. Mõnes kohas küll laisemalt sirvides aga ei leidnud vastust. Keegi küll küsis kuid vastuseta. Vaatasin et d2s pirne müüakse nii philipsi omi u. 37 EUR kui noname 10 EUR. Kas ja kui suur vahe neil pirnidel on? Oskab keegi lahti pikemalt seletada millest pea nelja kordne hinnavahe? Kas tõesti maksab kolmandik või rohkemgi see kiri Philips seal?
Ette tänades.


See tundmatu pirn ei pruugi korralikult töötada või küpsetab originaal kõrgepinge plokid läbi.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 19.01.11 18:30 Tsiteeri


Jah, nii võib juhtuda. Võib ka mitte ja põleb korralikult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 19.01.11 18:30 Tsiteeri


Tead nendel on reaalselt kvaliteedi vahe ka ikka. Elu on näitand et nii on tegelikult enamus asjadega. Ostad originaali- tead et on õige asi ja töötab. Ostad migni noname asja ja tead et kuskilt on järeleandmisi tehtud.

Ise olen originaale paigaldanud, niiet enda kogemusest ei räägi kuid välismaa foorumid räägivad, et kvaliteet võib kehvem olla osadel (ala natuke viltu v mis iganes) ja kestavad vähem.

EDIT: Jõuti juba ette ka minust. Lisaks. 30€ ühe pirni eest pole ju nii palju. Kestab ta päris tükkaega ju.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
impa
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,8 98a.

postitati 19.01.11 22:06 Tsiteeri


Okei. Tänud vastuste eest. Sain kinnitust sellele mida kahtlustasingi ja siit-sealt lugesin. Eks siis peab uued vaatama neh. Vanad on, arvan, et mingi 5a vanad ja üsna vähe valgust annavad. Pluss veel kollane triip on valgusvihu servas mis näitavat ka seda, et õhtale hakkavad minema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
navigator
huviline



Registreerunud 21.08.05
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Allroad 2008 3,0TD Quattro, GAZ V8 bagi

postitati 09.02.11 13:36 Tsiteeri
sõidetud xenonid



Olen sõitnud viimased 3 aastat ise pandud xenonitega nii lähi- kui ka kaugtuledes, siiamaani probleeme pole kordagi olnud. Nädal tagasi võttis mind rajalt maha Lääne-Virumaa üks kardetumaid liikulspolitseinikke, käis ja uuris ja puuris just esitulesid, ja isegi vahepeal tee peenral külili olles. Mina autos naersin, et nüüd siis avastas. Aga võta näpust, tuli akna juurde tagasi ja teatas, et neil tuledel isegi on lubatud xenonid(kuigi mul puuduvad pesurid). mina hoidsin vaid naeru tagasi kuna arvasin siiani et ei ole lubatud. Aga siiski ei saanud ta ütlematta jätta, et taga numbri valgustus tuleb välja vahetada, mul seal valge valgusega poes müüdavad tavalised pirnid, mitte mingi ise aretus. Et pidavat vähe valgustama:D
Nüüd siis sõidan teadmisega, et mul võivad olla ise pandud xenonid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
AudiQuattro
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.03
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Quattro Avant 2,5tdi 132kw -03

postitati 01.04.11 08:18 Tsiteeri


Keegi teab mõnda head kohta kus Tartus xenonid lasta ette panna?
Kas peaks mõnda komplekti eelistama...või on nad kõik ühe sugused.


~~The fellowship of the four silver rings~~
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
fred2103
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 01.04.11 08:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: navigator
Olen sõitnud viimased 3 aastat ise pandud xenonitega nii lähi- kui ka kaugtuledes, siiamaani probleeme pole kordagi olnud. Nädal tagasi võttis mind rajalt maha Lääne-Virumaa üks kardetumaid liikulspolitseinikke, käis ja uuris ja puuris just esitulesid, ja isegi vahepeal tee peenral külili olles. Mina autos naersin, et nüüd siis avastas. Aga võta näpust, tuli akna juurde tagasi ja teatas, et neil tuledel isegi on lubatud xenonid(kuigi mul puuduvad pesurid). mina hoidsin vaid naeru tagasi kuna arvasin siiani et ei ole lubatud. Aga siiski ei saanud ta ütlematta jätta, et taga numbri valgustus tuleb välja vahetada, mul seal valge valgusega poes müüdavad tavalised pirnid, mitte mingi ise aretus. Et pidavat vähe valgustama:D
Nüüd siis sõidan teadmisega, et mul võivad olla ise pandud xenonid.


Vaata kas leiad klaasilt DC- tähise, kui leiad, siis võivadki olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
liito
huviline



Registreerunud 12.11.09
Kasutaja on eemal

Auto: ceed xR

postitati 05.04.11 17:11 Tsiteeri


Ärge mind palun maha lööge kuna enam audit ei oma ja ehk mu küsimus ei ole ka õiges kohas ja on ehk totter ka.
Kuid kas xenon tulesi uuesti halogeeniks tehes on vajalik ka uus plokk vahele? Ainult pirnide vahetusega ilmselt ei pääse? ÜV ei lähe läbi kuna puuduvad pesurid ja regulaator...tegu nn aftermarketiga... ( autoks kia ceed ex:( , kaugtuled,lähituled,udukad)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 05.04.11 17:45 Tsiteeri


Halogeenid ei vaja mingeid plokke ja pääseb pirnide vahetusega. Aftermarket HID süsteemid on tavaliselt selliste ühendustega, et pirnide vahetus tagasi halogeenide vastu on tule taha normaalse ligipääsu korral 5 minutiga tehtav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 05.04.11 17:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Leidsin sellise juhendi, kus õpetatakse kuidas C4 luuptuledes vahetada välja luup ja reflektor Audi TT xenoni omade vastu. On keegi midagi sarnast C4 tuledega katsetanud?
Mis oleks veel mõeldavad alternatiivid nendele TT komplektidele?

http://s-cars.org/postnuke/downloads/pdf/Audi%20UrS%20TT%20HID%20Low%20Beam%20Retrofit.pdf


UUrisin ja puurisin. See tt luup on veel pisem ju kui c4 oma, kus ta siis paremini näidata saab? Valgusvihk on küll ovaalsem, kuid sellest on väga vähe abi.

Samas midagi tuleb nende tuledega ette võtta, absoluutselt ei näe sõita nendega ju. Paned täied paika siis on pooled maas, paned pooled paika on täied taevas, täiesti ajuvaba. Ja no see luubi valgustugevus jätab ikka kõvasti soovida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 05.04.11 18:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cilaper
UUrisin ja puurisin. See tt luup on veel pisem ju kui c4 oma, kus ta siis paremini näidata saab? Valgusvihk on küll ovaalsem, kuid sellest on väga vähe abi.
No ega suurus (väga) ei loe, valgusvihu kuju ja Xenonite tekitatav suurem valgustugevus kompenseerivad selle kenasti. Kindlasti võiks olla alternatiiviks ka suuremad elemendid, kuid mul pole just suurt tagavara erinevate mudelite elementidest, mida võiks proovida mahutada selle udutule kohale.

Aga tõesti, stock kujul on need luubid ikka üsnagi hädised. Peab midagi paremat nendest leiutama.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 11.09.11 14:41 Tsiteeri


Nonii poisid ja tüdrukud, mul on ühed Infinity FX35 luubid üle. Bi-xenonid. Kel huvi võtku ühendust. A6 C5 tule sisse mahtus ilusti ära ja sõitsin nendega edukalt paar aastat ringi. Mingi hetk teen nendest pildid ka.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 11.09.11 17:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laur
Nonii poisid ja tüdrukud, mul on ühed Infinity FX35 luubid üle. Bi-xenonid. Kel huvi võtku ühendust. A6 C5 tule sisse mahtus ilusti ära ja sõitsin nendega edukalt paar aastat ringi. Mingi hetk teen nendest pildid ka.


Niimoodi avalikult pakudki? :) Aga mina??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Soyer
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 11.09.11 20:16 Tsiteeri


Kui juba pakkumiseks läks siis mul ühed Lexus rx-i omad üle :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 11.09.11 21:24 Tsiteeri


Uuuu lexuuus, neid tahaks vist endale :D Aga ma ei viitsi neid ehitada enam. Eriti siis kui sul on tuttuued orig. Hella tuled ees :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
h.u
huviline

Avatar


Registreerunud 04.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 BiTDI

postitati 11.10.11 14:15 Tsiteeri


Aga millise pirni peaks valima? Mul pool aastat tagasi sai ülevaatuse ajaks igaks juhuks halogeenid pandud, nüüd tahaks Xenoneid tagasi panna, aga ei tea, mis pirni. H4? H7? Ühendus mul tuleb plokist igatahes selline:
http://auto.jumal.info/audi/xenonyh.jpg
http://auto.jumal.info/audi/xenonyh2.jpg


http://images.spritmonitor.de/396003_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hannespoiss
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.03
Asukoht: Tallinn/Antsla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5 TDi Q 2001 a. ja Audi A8 3.0 TDi Q 2004.a.

postitati 11.10.11 14:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: h.u
Aga millise pirni peaks valima? Mul pool aastat tagasi sai ülevaatuse ajaks igaks juhuks halogeenid pandud, nüüd tahaks Xenoneid tagasi panna, aga ei tea, mis pirni. H4? H7? Ühendus mul tuleb plokist igatahes selline:
http://auto.jumal.info/audi/xenonyh.jpg
http://auto.jumal.info/audi/xenonyh2.jpg


No kui sul aftermarket kit, siis läheb sama H nagu halogeenil.


Parem surra seistes kui elada põlvili
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 11.10.11 15:04 Tsiteeri


Ja need millest pilti tegid ei loe midagi :D need nimelt ühendad ballasti külge või tulevad ballasti küljest..otsi üles klemmidega otsikud, need lähevad pirni külge.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10  11  12  ..  17
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 29.2% - SQL: 70.8%]