Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  10  11  12  13  14  ..  17
Autor:
Pealkiri: Mida peaksid teadma Xenon tuledest? (Vastuseid: 409 | Vaatamisi: 182049)
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 22.10.11 07:17 Tsiteeri


Iga TÜV on erinev oma asjaajamiselt. Samamoodi on ka meeste teadmistega seal.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
nuk1
huviline



Registreerunud 04.11.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant Quattro 2.4

postitati 30.11.11 17:28 Tsiteeri


Uurisin erinevaid teemasid ja seadust ning kindluse mõttes küsin üle.
Kas a6 c5 99.a on xenonite lisamine legaalne või illegalne?
Tuledel olemas DC tähis ja olemas ka tulede pesurid kuid puudub automaatne tulede kõrguseregulaator!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 30.11.11 18:55 Tsiteeri


Siin on ju juba mitu korda öeldud, et legaalne on selline lahendus, kui paigaldada latern, mis on tehases sellisena toodetud. H1/H3/H4/H7 pesadega pole tehasest kunagi ksenoonlaternaid tulnud. On D2S, D2R jne pirnide jaoks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
extrance
huviline

Avatar


Registreerunud 15.06.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 2001 3.0 quattro

postitati 07.12.11 14:43 Tsiteeri


Kas keegi oskab öelda, mis xenon pirnid on orginaalis kasutusel Audi A4 B6 2001/08 autol? Osrami lehel kui ma võtan 2001 siis näitab D2S kui võtan 2002 siis näitab D1S, aga mõne teise koha järgi tundub, et B5 on D2S ja B6 on D1S, aga mul on täpselt see üleminekuaasta auto, vaja oleks uued pirnid osta, aga ei tea kumba vaja on, äkki keegi oskab aidata.

Samuti kas valgustugevuses on xenon pirnidel ka mingeid erinevuseid. Kui ostan 4300k xenon pirni, kas erineva firma pirnid võivad olla erineva valgusjõuga? Internetis leiab küll igasuguseid halogen pirnide teste ja võrdluseid, aga xenon pirnide kohta ei leia ma midagi. Tahaks osta võimalikult häid pirne talveks, aga pole mingit infot, mis võiks parem või mis võiks halvem olla.

Samuti plaan siis kaugtuledesse panna mingid võimsamad pirnid, kuna pimedal ajal tunnen ennast nii mugavamalt. Esialgu plaan Osram Nightbreaker Plus pirnid panna. Igalpool näitab, et kaugtuli on mul H7, loodetavasti siis on õige.

Tänan abi eest ette :)

Edit: Ise küsin ise vastan, esimesele küsimusele. Ehk siis vastused, kuhu mis pirn sobib saab kätte väga hästi lehelt http://www.pal-guide.com/
Selle järgi mul siis D2S pirnid vaja osta.


Praegu: Audi A4 B6 2001/08 3.0 quattro sedaan (manuaal). Eelmine: Audi A4 B5 1997 2.8 quattro Avant (manuaal). Loodetavasti järgmine: Audi A4 B7 3.2 FSI quattro (manuaal) või Audi S4 B7 4.2 FSI (manuaal).
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
krempel
huviline



Registreerunud 16.10.11
Kasutaja on eemal


postitati 23.12.11 20:50 Tsiteeri


Tere,
autoks on A4 1999 aasta avant. Lähituled on ikka väga kehvad tal, seega on mõttes panna xenonid lähituleks. Aga kummad on mõtekam panna kas need: http://www.maroli.ee/pood/product_info.php?cPath=38_39_43&products_id=265 või siis need: http://www.maroli.ee/pood/product_info.php?cPath=38_39_43&products_id=93
OOtan arvamusi ja ettepanekuid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mel1
huviline



Registreerunud 26.02.07
Kasutaja on eemal


postitati 25.12.11 10:57 Tsiteeri


Üks on mõeldud CAN-BUS ja teine I-BUS autole,vanemad autod on I-BUSiga.Olen ostnud sealt ja väga vinged on,võiks vast relee vahele panna(balasti toide otse akult) muidu võib tulede lüliti särtsuma hakata.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
krempel
huviline



Registreerunud 16.10.11
Kasutaja on eemal


postitati 25.12.11 16:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mel1
Üks on mõeldud CAN-BUS ja teine I-BUS autole,vanemad autod on I-BUSiga.Olen ostnud sealt ja väga vinged on,võiks vast relee vahele panna(balasti toide otse akult) muidu võib tulede lüliti särtsuma hakata.;)


Mul on luup lähituled ja kummad siis minu autole paremad on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mel1
huviline



Registreerunud 26.02.07
Kasutaja on eemal


postitati 25.12.11 19:06 Tsiteeri


Vanematele ilmselt lähevad mõlemad,uuematele mitte ,seega vali odavamad,kindluse m õttes küsi müüalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
jrgen99
huviline

Avatar


Registreerunud 02.02.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2.5TDi Avant quattro 1997

postitati 30.12.11 10:04 Tsiteeri


Tervist mure järgmine. Ostsin A6 2.5tdi quattro c4 ja seal tehase xenonid peal jama aga selles et üks on läbi ei põle ja teine ka minemas. Auto poest ka ei pakuta sellist pirni ja tuleb ümber ehitada, otsisin siin teemadest aga ei leidnud mis sinna asemele panna! Orginaal xenonil jääb suur tühi auk,kui võtta pirn sealt välja. orginaalis halogeenil peaks minema h1. Kui keegi on enda autol ümber ehitanud antku teada kuidas ja mis vahendeid vaja oleks. Tänud ette!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 30.12.11 11:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jrgen99
Tervist mure järgmine. Ostsin A6 2.5tdi quattro c4 ja seal tehase xenonid peal jama aga selles et üks on läbi ei põle ja teine ka minemas. Auto poest ka ei pakuta sellist pirni ja tuleb ümber ehitada, otsisin siin teemadest aga ei leidnud mis sinna asemele panna! Orginaal xenonil jääb suur tühi auk,kui võtta pirn sealt välja. orginaalis halogeenil peaks minema h1. Kui keegi on enda autol ümber ehitanud antku teada kuidas ja mis vahendeid vaja oleks. Tänud ette!

http://www.google.ee/search?q=d1s
http://www.google.ee/search?q=d2s+d1s+adapter


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
meedla
huviline



Registreerunud 22.09.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 30.12.11 12:08 Tsiteeri
A6 esituled



Tere.

selline küsimus, et kas on võimalik paigutada selliseid tulesid http://www.auto24.ee/products/detail_product.php?id=555890 '99aasta A6 Avant-le. Kirjelduses on sobivus C5 kerele olemas aga minu teada sel kerel ju suunatuli ja põhituli eraldi.

Ette tänades,
Marko


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Heix
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Phaeton 2011

postitati 30.12.11 12:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: meedla
Tere.

selline küsimus, et kas on võimalik paigutada selliseid tulesid http://www.auto24.ee/products/detail_product.php?id=555890 '99aasta A6 Avant-le. Kirjelduses on sobivus C5 kerele olemas aga minu teada sel kerel ju suunatuli ja põhituli eraldi.

Ette tänades,
Marko

Vaata igaks juhuks seda saadet kuuendast minutist, kuid iseenesest istuvad need tuled ette küll ja C5 kerel on suunatuled põhituledega ühes tükis.


Vorsprung durch Technik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
jrgen99
huviline

Avatar


Registreerunud 02.02.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2.5TDi Avant quattro 1997

postitati 30.12.11 13:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: jrgen99
Tervist mure järgmine. Ostsin A6 2.5tdi quattro c4 ja seal tehase xenonid peal jama aga selles et üks on läbi ei põle ja teine ka minemas. Auto poest ka ei pakuta sellist pirni ja tuleb ümber ehitada, otsisin siin teemadest aga ei leidnud mis sinna asemele panna! Orginaal xenonil jääb suur tühi auk,kui võtta pirn sealt välja. orginaalis halogeenil peaks minema h1. Kui keegi on enda autol ümber ehitanud antku teada kuidas ja mis vahendeid vaja oleks. Tänud ette!

http://www.google.ee/search?q=d1s
http://www.google.ee/search?q=d2s+d1s+adapter


Saan aru küll et pakud teisi pirne sinna.mida olen ka proovinud. Asi on selles kuidas ma selle pirni kinnitan. Ei ole fotokat et teha pilti sis ehk saaks te ka aru mida mõtlen! Ühe sõnaga on see orginaal xenon koos juhtmega plokikülge ühendatud et eraldi nagu vahetada pirni ei saagi. Ja ükski teine pirn sinna asemele ka ei sobi kuna pole kuidagi kinnitada. Ainuke lahendus oleks tavalise halogeeni H1 reflektor asendada sinna. Või kellegil muu lahendus välja pakkuda?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ents666
klubiliige



Registreerunud 25.07.05
Asukoht: Tallinn Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.9TDI 96kw Quattro

postitati 30.12.11 22:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jrgen99
Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: jrgen99
Tervist mure järgmine. Ostsin A6 2.5tdi quattro c4 ja seal tehase xenonid peal jama aga selles et üks on läbi ei põle ja teine ka minemas. Auto poest ka ei pakuta sellist pirni ja tuleb ümber ehitada, otsisin siin teemadest aga ei leidnud mis sinna asemele panna! Orginaal xenonil jääb suur tühi auk,kui võtta pirn sealt välja. orginaalis halogeenil peaks minema h1. Kui keegi on enda autol ümber ehitanud antku teada kuidas ja mis vahendeid vaja oleks. Tänud ette!

http://www.google.ee/search?q=d1s
http://www.google.ee/search?q=d2s+d1s+adapter


Saan aru küll et pakud teisi pirne sinna.mida olen ka proovinud. Asi on selles kuidas ma selle pirni kinnitan. Ei ole fotokat et teha pilti sis ehk saaks te ka aru mida mõtlen! Ühe sõnaga on see orginaal xenon koos juhtmega plokikülge ühendatud et eraldi nagu vahetada pirni ei saagi. Ja ükski teine pirn sinna asemele ka ei sobi kuna pole kuidagi kinnitada. Ainuke lahendus oleks tavalise halogeeni H1 reflektor asendada sinna. Või kellegil muu lahendus välja pakkuda?

Ostsin ka omale sellise audi c4 kus originaal xenoonid ees ja ka üks on suht lilla et sooviks ka teada mis sellega teha ja kuidas vahetada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jrgen99
huviline

Avatar


Registreerunud 02.02.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2.5TDi Avant quattro 1997

postitati 31.12.11 07:57 Tsiteeri


Eile käisin revalis ja orginaal xenon maksab 1333euri ja ülevaatuse onuke ei taha läbi lasta ajab oma D tähise jonni. Seega läksin võtsin revalist auto varustuse lehe,et on tehasest juba peale pandud. Aga mul üks xenon läbi sis ei hakkanud temaga väga vaidlema ka. Ega isegi ootaks lahendust kuidas teised pirnid sinna sisse pista et midagi ära lõhkuma või muutma ei peaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 31.12.11 10:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jrgen99
Eile käisin revalis ja orginaal xenon maksab 1333euri ja ülevaatuse onuke ei taha läbi lasta ajab oma D tähise jonni. Seega läksin võtsin revalist auto varustuse lehe,et on tehasest juba peale pandud. Aga mul üks xenon läbi sis ei hakkanud temaga väga vaidlema ka. Ega isegi ootaks lahendust kuidas teised pirnid sinna sisse pista et midagi ära lõhkuma või muutma ei peaks.

Black saatis ju lingid isegi, otsi sinna adapterid vahele. Ülevaatuse läbimiseks oleks muidugi originaal seisukord parem. Laena kuskilt 1 pirn, et ülevaatus läbida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jrgen99
huviline

Avatar


Registreerunud 02.02.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2.5TDi Avant quattro 1997

postitati 31.12.11 14:44 Tsiteeri


Sain täna ülevaatuse tehtud. Asi ongi selles et pirni ei saagi eraldi vahetada sis peab koos plokiga vahetama,nad omavahel ühendatud. Sellist aptarterit kyll pole veel netist tuhnides leidnud mida saaks sinna panna. Ainuke lahendus millele ma ise mõtlen et pean saama tava halogeeni luubi reflektorid ja sealt orginaali reflektori ära vahetama. Sis saab aftermarket xenonid külge modida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ahartsi
huviline

Avatar


Registreerunud 16.04.10
Asukoht: Harjumaa - Kose vald
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6 1,9tdi(AVF) avant manuaal

postitati 31.12.11 15:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jrgen99
Sain täna ülevaatuse tehtud. Asi ongi selles et pirni ei saagi eraldi vahetada sis peab koos plokiga vahetama,nad omavahel ühendatud. Sellist aptarterit kyll pole veel netist tuhnides leidnud mida saaks sinna panna. Ainuke lahendus millele ma ise mõtlen et pean saama tava halogeeni luubi reflektorid ja sealt orginaali reflektori ära vahetama. Sis saab aftermarket xenonid külge modida.

Mis asi see siis on?
Ja Valeo poolt ka midagi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jrgen99
huviline

Avatar


Registreerunud 02.02.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2.5TDi Avant quattro 1997

postitati 02.01.12 13:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ahartsi
Tsitaat:
Algselt postitas: jrgen99
Sain täna ülevaatuse tehtud. Asi ongi selles et pirni ei saagi eraldi vahetada sis peab koos plokiga vahetama,nad omavahel ühendatud. Sellist aptarterit kyll pole veel netist tuhnides leidnud mida saaks sinna panna. Ainuke lahendus millele ma ise mõtlen et pean saama tava halogeeni luubi reflektorid ja sealt orginaali reflektori ära vahetama. Sis saab aftermarket xenonid külge modida.

Mis asi see siis on?
Ja Valeo poolt ka midagi!



Selliseid pirne mu auto esituledesse ei käi. Püüan pildid teha sis saaksite aimu. Nv oli mul rohkem aega ja sai see pirn laiali võetud ja sinna külge aretatud h3 aftermarket xenonid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 02.01.12 13:32 Tsiteeri


Kas siit ka ei anna midagi?


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jrgen99
huviline

Avatar


Registreerunud 02.02.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2.5TDi Avant quattro 1997

postitati 02.01.12 14:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Kas siit ka ei anna midagi?


Ei anna. See variant mis mul orginaal xenon on öeldi esindusest, et vahetatakse koos tulega välja. Pirni eraldi vahetada ei saagi. Ühesõnaga kui pirn läbi tuleb minna esindusse ja osta uus tuli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 02.01.12 15:10 Tsiteeri


Kasutaja freelander pani enda autole just originaal xenonid ja 8000k pirnid võid temalt uurida mis selleks vaja teha oli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Hannespoiss
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.03
Asukoht: Tallinn/Antsla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5 TDi Q 2001 a. ja Audi A8 3.0 TDi Q 2004.a.

postitati 02.01.12 15:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jrgen99
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Kas siit ka ei anna midagi?


Ei anna. See variant mis mul orginaal xenon on öeldi esindusest, et vahetatakse koos tulega välja. Pirni eraldi vahetada ei saagi. Ühesõnaga kui pirn läbi tuleb minna esindusse ja osta uus tuli.


See nüüd küll päris nii olla ei saa, et kui pirn läbi siis vaheta uus tuli ette:o Ma pole oma tuledes veel süvenenud, mis pirn seal täpselt sees on ja kuidas vahetatav. Nüüd tekkis kohe huvi - peab pildi tegema ja targematele näitama.

Hannes


Parem surra seistes kui elada põlvili
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jrgen99
huviline

Avatar


Registreerunud 02.02.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2.5TDi Avant quattro 1997

postitati 02.01.12 15:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hannespoiss
Tsitaat:
Algselt postitas: jrgen99
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Kas siit ka ei anna midagi?


Ei anna. See variant mis mul orginaal xenon on öeldi esindusest, et vahetatakse koos tulega välja. Pirni eraldi vahetada ei saagi. Ühesõnaga kui pirn läbi tuleb minna esindusse ja osta uus tuli.


See nüüd küll päris nii olla ei saa, et kui pirn läbi siis vaheta uus tuli ette:o Ma pole oma tuledes veel süvenenud, mis pirn seal täpselt sees on ja kuidas vahetatav. Nüüd tekkis kohe huvi - peab pildi tegema ja targematele näitama.

Hannes



Teen lähipäevil pildid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Hannespoiss
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.03
Asukoht: Tallinn/Antsla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5 TDi Q 2001 a. ja Audi A8 3.0 TDi Q 2004.a.

postitati 03.01.12 11:44 Tsiteeri


Sellised asjad siis tule sees.
Pilt siis pirnist ja miskist valgest jubinast, mis pirni küljes kinni ja paistab olevat vahetatav koos pirninga. Mis pirniga üldse tegu?

http://img705.imageshack.us/img705/8100/wp000050r.th.jpg
http://img27.imageshack.us/img27/9431/wp000051z.th.jpg

Igatahes minu võhiklik silm ütleb, et koos tulega ei pea siin midagi vahetama:cool:


Parem surra seistes kui elada põlvili
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  10  11  12  13  14  ..  17
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.3% - SQL: 66.7%]