Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  15
Autor:
Pealkiri: Reval Auto Tallinn OÜ ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused. (Vastuseid: 362 | Vaatamisi: 112507)
karolin25
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.02
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 Quattro; Audi A6 Quattro 2,5 Tdi 132 kW

postitati 26.09.08 08:56 Tsiteeri
Reval Auto Kuressaare!



Kuna pikk jutt ei vii kusagile, siis lihtsalt faktidena (kuna nagunii kõik kiruvad seda kohta jne) põhjustest, mis mind siia kirjutama pani.
Nimelt sai kevadel (2008) vahetatud antud teeninduses tagumised piduriklotsid. Töö teostatud, sain enda väidetavalt korras auto kätte. Mis aga juhtus - sain sõita vaid koduni ja pidurid sõna otseses mõttes kärssasid. Kuna teeninduse sulgemiseni oli jäänud veel mõni minut, otsustasin koheselt tagasi minna. Seal tuvastati, et midagi on tõepoolest väga valesti ning lubati uuesti töösse võtta järgneval tööpäeval, milleks oli esmaspäev (nädalavahetus jäi vahele). Sõita lubati rahulikult, õeldi, et midagi ei juhtu... Auto läkski uuesti tagasi. Õhtul järele minnes teatati minule, et autol olevat piduriklotsid viltu vahele pandud!!!!! Ahjaa, pidurikettad olevat ka natuke süüdi olnud selles (omadega õhtul) ning sai vahetatud ka need. Aga sain siis auto kätte ja oh seda imet, lugu endine ja hullemgi veel - uued kettad, mis sai pandud, muutusid lausa siniseks, kuumusest ei maksa rääkidagi.... Mis mind siia kirjutama pani on see, et tänaseks päevaks kestab jama siiani... ehk et vahelduva eduga on katsetatud nii ühte kui teist kui kolmandat varianti. VÄIDETAVALT on proovitud vahetada ka erinevaid detaile, millest ei ole kasu olnud. Ehk, et jama ja vaidlus jätkub.... Miskipärast arvan, et sealt majast lahendust loota polegi mõtet.... seega, kui kellegil on ideid, et kus või kuidas võiks asja lahendada (mida veel kontrollida, üle vaadata), eelkõige korda saada, siis ettepanekud on teretulnud.
Noh ja tõesti, mina võiks jätkata seda teemat antud ettevõtte poolt teostatud "kvaliteetsete tööde" kohta veel ilmselt pikalt pikalt... ehk et kui see siia ei sobi, palun - kustutage siis ära (aga soovitusi võib sellegipoolest saata).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 26.09.08 09:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: karolin25
Kuna pikk jutt ei vii kusagile, siis lihtsalt faktidena (kuna nagunii kõik kiruvad seda kohta jne) põhjustest, mis mind siia kirjutama pani.
Nimelt sai kevadel (2008) vahetatud antud teeninduses tagumised piduriklotsid. Töö teostatud, sain enda väidetavalt korras auto kätte. Mis aga juhtus - sain sõita vaid koduni ja pidurid sõna otseses mõttes kärssasid. Kuna teeninduse sulgemiseni oli jäänud veel mõni minut, otsustasin koheselt tagasi minna. Seal tuvastati, et midagi on tõepoolest väga valesti ning lubati uuesti töösse võtta järgneval tööpäeval, milleks oli esmaspäev (nädalavahetus jäi vahele). Sõita lubati rahulikult, õeldi, et midagi ei juhtu... Auto läkski uuesti tagasi. Õhtul järele minnes teatati minule, et autol olevat piduriklotsid viltu vahele pandud!!!!! Ahjaa, pidurikettad olevat ka natuke süüdi olnud selles (omadega õhtul) ning sai vahetatud ka need. Aga sain siis auto kätte ja oh seda imet, lugu endine ja hullemgi veel - uued kettad, mis sai pandud, muutusid lausa siniseks, kuumusest ei maksa rääkidagi.... Mis mind siia kirjutama pani on see, et tänaseks päevaks kestab jama siiani... ehk et vahelduva eduga on katsetatud nii ühte kui teist kui kolmandat varianti. VÄIDETAVALT on proovitud vahetada ka erinevaid detaile, millest ei ole kasu olnud. Ehk, et jama ja vaidlus jätkub.... Miskipärast arvan, et sealt majast lahendust loota polegi mõtet.... seega, kui kellegil on ideid, et kus või kuidas võiks asja lahendada (mida veel kontrollida, üle vaadata), eelkõige korda saada, siis ettepanekud on teretulnud.
Noh ja tõesti, mina võiks jätkata seda teemat antud ettevõtte poolt teostatud "kvaliteetsete tööde" kohta veel ilmselt pikalt pikalt... ehk et kui see siia ei sobi, palun - kustutage siis ära (aga soovitusi võib sellegipoolest saata).



Kaebus tarbijakitsesse, võisiis kokkulepe, et maisn tehakse korda Reval Auto Tallinnas, treilerivedu auto transpordiks. Kõike seda peaks rahastama see asutus, kes ei suutnud asja korda teha ehksiis Kuressaare Audi esindus, las need kaks asutust suhtlevad omavahel ja leiavad lahenduse.:)

Võisiis, too masin Tallinnasse, kontakteeru minuga ja liikur saab korda.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 26.09.08 09:27 Tsiteeri


kuidas on lood metraga kuressaares.minu klassivennas peaks seal tööd tegema ja temal vötmed seisavad ilusti peos.esialgu muud ei oska soovitada saaremaal.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zz99
huviline



Registreerunud 16.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 01.10.08 20:00 Tsiteeri
Siin siis - Dia Autodiagnostika OÜ



Ei ole rahul siis sellega!!!

Läks tiba valesse kohta aga link siis siin

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=57268&page=1#pid325078


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 07.11.08 23:11 Tsiteeri


Täna sai siis käidud Pärnu Reval esinduses soovimaks infot paari asja kohta. Kui lõpuks klienditeenindaja tuli ja ma küsimuse esitasin siis sain ikka jube vastiku vastuse, selline nähvav ja üleolev vastus. Umbes sellises stiilis, et mida sa oma rondiga siia tuled minu lõunauinakut rikkuma. Pärast seda vastust ei tulnud mul meeldegi, et tahtsin sealt mõningaid varuosasid saada. Kuna olen ise ka pidanud päris palju klientidega suhtlema, siis ma tean kuidas tuleks vastata ja käituda kliendiga, aga paistab et Reval Pärnus oli töötajate puudus ning võeti tööle esimene ettejuhtuv tropp. Kui maksan kõrget hinda kvaliteedi eest, siis ootaks ka kvaliteetset teenindamist


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 08.11.08 11:09 Tsiteeri


Millegipärast tuleb mulle kohe meelde Võsa Petsi saatest mingi Karla auto torbik , kes oli ikka üle mõistuse ülbe.
Ego on nii suur, et ei suuda pisikest viga tunnistada.
Ma ei kujuta ette sellist suhtumist, mul poleks vist varsti ühtegi klienti (parandan kodumasinaid), kui nii käituks. Loomulikult on ka ülbeid kliente, kuid need tuleb viisakalt maa peale tagasi tuua, kuna nad ei ole mitte kuningad, vaid hädas kuningad.
Tuleb aru saada, et igal pool töötavad inimesed, paraku ei pruugi helgemad pead esindustes leiba teenida. Nad ei pea end isegi reklaamima. Esinduse plussiks on ainult spetsiaalne info, mida kahjuks paljud ei valda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 08.11.08 11:30 Tsiteeri


Arvan, et nägid telekas Karla auto omaniku Tõnu.
Tean seda firmat väga hästi ja ei saa midagi head öelda nende kohta.


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 08.11.08 11:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: puna
Arvan, et nägid telekas Karla auto omaniku Tõnu.
Tean seda firmat väga hästi ja ei saa midagi head öelda nende kohta.

Väga võimalik, mul jumala suva tegelt kes see oli. Oma jalga ei viiks sellisesse kohta iialgi. Ma ei tea, kui mu naisega mõni niimoodi ülbaks... Keegi saaks igaljuhul peksa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OnuJack
huviline



Registreerunud 10.12.07
Asukoht: (Tallinn, Kuressaare)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2.5tdi Q 2002a

postitati 08.11.08 12:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Millegipärast tuleb mulle kohe meelde Võsa Petsi saatest mingi Karla auto torbik , kes oli ikka üle mõistuse ülbe.
Ego on nii suur, et ei suuda pisikest viga tunnistada.


kes veel näinud ei ole seda, siis: link


A circle is the perfect shape - imagine if you have 4 of these working together... ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kuuno
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.07
Asukoht: tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi200 2,2turbo/ 121 kw ja audi allroad 2.5,132kw.2003a

postitati 08.11.08 12:42 Tsiteeri


tänu karla autole sain mina oma diislipressi liikuma. mõistliku hinnaga.jahm autot ma neile ei viinud, viisin ainult pumba. siiamaani masin töötab ja ei kurda.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 08.11.08 13:30 Tsiteeri


Jah, eks imelikke on nii teeninduses, kui klientide hulgas.
Teenindajate hulka satuvad suhtlemisoskamatud ilmselt suhtlemiskoolituse puudumise ning sünnist saadud iseloomu tõttu. Harvem on ilmselt juhus, kus teenindaja nii välja vihastatakse, et ta vastu röökima hakkab.
Kliendid(reeglina autoomanikud) aga ei suvatse samuti mingit eeltööd teha ja uurida, kui palju tulevikus mingi masin teenindus- ja ülalpidamiskulusi nõuab.

Aga teemasse ka...
Kuu aega tagasi käisin Info Autos Järvel varuosa ostmas, kui kõrval letis kõva action pihta hakkas. Üsna viisaka väljanägemisega meesterahvas kurtis oma suht uue Mondeo "Check engine" tulukese probleemi. Teenindaja vastas, et tuvastati katalüsaatorite ja muu seonduva viga ja autol endiselt see tuli põleb. Klient muidugi juba ärritus, et miks seda siis(mingi 0,5 tunniga)korda ei tehtud. Teenindaja vastas, et jupp tuleb tellida ning kõik kokku läheb u.20k. Kuna aga klient oli plaanilise hoolduse täpselt ühe aastaga!!! ületanud, siis garantii enam ei kehti ja klient maksku. Mees üritas veel selgitada, et see tuluke hakkas juba ennem põlema kui see aastatagune servise tähtaeg oli,kuid loogiline, et see pole mingi põhjendus. No siis tuli üks kõva röökimine ja selline tunne, et kõik kes seal laua juures olid(teenindajad ja teised kliendid) saavad kolakat ning mees lahkus ja soovitas selle Fordi teenindajale p....e pista. Kusjuures teenindaja oli lõpuni viisakas. Ja mina sain ka oma vidina 3 minutiga kätte, mida Volta Auto kataloogist leida ei osanudki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
serxx
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.11.08 13:32 Tsiteeri


Karla Autoga omal kokkupuuteid ei ole olnud, kuid saates nähtu osas võiks teha järgnevad tähelepanekud:

* Kui sul on probleem, siis pöördu töö tegija poole, mitte ära mine kolmanda osapoole juurde asja parandama ja pärast esialgse töö tegija käest parandusele kulunud raha välja nõudma.

* Konkreetne klient tunnistas ise ka, et ta ei jaga halligi autodest ja ei oska isegi tagurdada. Seega ei teadnud ta ka ise täpselt, mis toimub, vahendas ainult kolmanda osapoole öeldut ja raius täiega, et temal on kindlasti õigus.

* Tööks oli kõrgsurve pumba remont, mis läks maksma ~22000 krooni, tädi aga ajas kõik tagajalgadele ja kaasas asja ka televisiooni mingi tühise 250 kroonise asja pärast. Kas 250 krooni pärast on mõtet juuksekarva lõhki ajada?

* Ilma kõiki asjaolusid teadmata ei saa tegelikult hukka mõista ei Karla Autot ega ka klienti. Igal juhul on televisioonis kõik ühele või teisele poole kallutatud ja asi aetud nii dramaatiliseks kui võimalik. Täielikku tõde ei näe sealt kunagi.

Lisaks:
Ka mina oleks pahane, kui mõni minu klient leiaks, et ma olen sitta tööd teinud, viiks asja kuhugi mujale parandusse ja hakkaks minu käest selle eest raha välja nõudma. Ning sellisesse klienti ei suhtuks ka mina hästi.

Minu isiklik arvamus nähtust on, et mina ei leia, et Karla Auto oleks kuidagi eriti pahasti käitunud või kliendile väga liiga teinud ja ma ei usu, et sellele konkreetsele kliendile on neil üldse kunagi tulevikus soovi töid teha.

Eks kõik sõltub igaühe vaatenurgast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 08.11.08 13:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: puna
Arvan, et nägid telekas Karla auto omaniku Tõnu.
Tean seda firmat väga hästi ja ei saa midagi head öelda nende kohta.


Saates võtsid sõna nii Karla Auto O.K. direktor Enn Kiiver kui ka teenusejuht Tõnu Lokotar.

Auto kõrgsurvepump tehti korda ja oldi nõus järelmaksuga 22000 eek'i suurusele arvele.
Seejärel avastab MÜÜGIS oleva Fordi omanik mingi "garaazi" vahendusel, et autol on korrosioonikahjustused elektrisüsteemis ja hakkab nõudma pumba remontijalt 250 krooni, mis kulus elektrijuhtme ühenduse taastamiseks. Kui te nüüd oleks see pumbaparandaja, kas ei jääks muljet, et klient üritab lihtsalt järelmaksuarve tasumist edasi lükata (kuni auto müüdud).


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mihkel
huviline



Registreerunud 27.12.04
Asukoht: haapsalu<->tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: seat leon

postitati 08.11.08 13:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: serxx


Minu isiklik arvamus nähtust on, et mina ei leia, et Karla Auto oleks kuidagi eriti pahasti käitunud või kliendile väga liiga teinud ja ma ei usu, et sellele konkreetsele kliendile on neil üldse kunagi tulevikus soovi töid teha.



Üldiselt kui ma remondi eest juba sellise summa välja käiks, siis nõuaks ka perfektset tulemust. Kuigi mõistlikult ei olnud see juhtum just Karla Auto poolt lahendatud. 250.- eest sai ikka korraliku antireklaami, mille oleks võind juba eos ennetada. Ma ei usu et praegusel majanduslikul raskel ajal mõni ettevõte endale kliente valib. See härra Kaniitaja peaks hoolikam oma suuvärgiga olema ning õppima vigu tunnistama. Mul Karlaga ainult kehvad kogemused ja ei soovita seda kohta nagunii kellegile.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.11.08 14:11 Tsiteeri


Tegelikult on klientide arvamused seoses autoremondiga Vene ajast saati suht perses, 95% siit foorumist arvab, et romondil kirjutatakse tööaega niisama otsa, arvele pannakse juppe mida tegelikult ei vahetata, autolt varastatakse asju, autot retsitakse proovisõidul (enamasti käiakse proovisõidul poest viina toomas, loomulikult mälus peaga), rihitakse midagi ära, teenindajad on ülbed ning alati keeratakse ka midagi muud perse - ARVATE JU NII!? Lugege postitusi firmade kohta ning siis näete, et enamuse arvamus on selline...

Küsimus: Kuidas saavad kliendi ja teenindusettevõtte suhted head olla kui tullakse juba selliste eelarvamustega...!? Ega ei saagi...

Väga tavaline asi on klientide poolsed valesüüdistused, eriti nüüd kui rahad otsas, räigelt petetakse!!!

Meie võtame alati ebakindla süüdistuse puhul kirjaliku seletuskirja, mille alusel siis asja aetakse, suuliselt tegutseme vaid siis kui asi on silmnähtavalt meie viga. Kirjaliku seletuskirjaga saab teostada ekspertiisi ning valesüüdistajalt hiljem kõik kulud välja nõuda.

Nüüd aga teemasse:

Pange ikka seda tähele, et kliend ei ole Karla Autole veel mitte midagi maksnud. Ma arvan, et telest jäi välja nii mõndagi ning klient tegelikult üritas ilmselt pääseda pumbaremondi arvest...aga saadeti tel teel pikalt ning siis Võsaga kohale minnes soovis vaid 250.-.

Tegelikult on nii, et garantii kehtib VAID selles firmas kus asi tehti, esindused on üks kett ning selle garantii kehtib igas esinduses.

On meilegi toodud Kuressaare Revali arve rattalaagri vahetuse kohta, mille meie olime kuu või kaks tagasi vahetanud. Klient tegi ilusti seletuskirja ja tõi vajalikud paberid aga vana laagrit ei toonud, asi venis kuni laager sai meieni ja siis sai asi lahendatud mõne tunniga. Me poleks pidanud ega ka maksnud seda arvet kinni aga kuna klient põhjendas, et selle laagri vahetuseks Tallinna sõitmine oleks läinud kulukamaks siis lasi seal teha. Sellest meile piisas ning klient sai raha tagasi. See oli aga erand ning nii need asjad ei käi.

Mina olen tegelikult Tõnu poolt (Karla Auto omanik) sest päris nii need asjad ikka ei käi, et oled firmale võlgu ning siis lendad televisiooniga kohale raha nõudma.

Kui see asi oleks ka Karla Auto süü olnud siis tegemist oli vana autoga ning see ühendus oleks nii ehk naa millaski korda vaja teha olnud ning selles ei ole töötegija süüdi, et mingi asi nii mäda on, et puutumisel laguneb.

See oleks sama hea kui firma peaks kinni maksma ka mingi tihendi, sest see läks mingi kaane avamisel katki - enne ju oli korras...

Usun, et asi oleks ilusti lahendatud kui klien oleks kohe Karlasse läinud ja mure ära kurtnud, aga ei...

Ja muidugi seda kah, et klient nii RAUDSELT TEAB, ET ENNE SEE ASI TÖÖTAS, olgugi et auto saabus köie otsas ning seal põlesid ilmselt ohutuled, kui sedagi...

Ka meie majas pole ebatavaline see kui klient väidab, et see asi enne RAUDSELT töötas, kohe peale teenindust aga enam ei töötanud. Ükskord oli nii, et klient väitis, et peale mingit tööd enam ei näita kui aknapesu vedelik otsas on, enne raudselt töötas. Mis seal ikka, hakkasime siis viga otsima, läks ikka aega enne kui sai avastatud, et sellel autol ei ole ega pole ka kunagi aknapesu vedeliku märgutuld olnud...aga kliendi jutul RAUDSELT enne töötas. Samu näiteid on pea igas töökojas.


Ehk siis kokkuvõtteks, kui suhtuda firmasse mõistvalt ning eelarvamusteta siis saab kõik asjad ilusti lahendatud ja mis peamine, alati tuleb pöörduda samasse kohta tagasi ning viisakalt oma lugu ära rääkida, mitte jalaga uks lahti lüüa ning pappi nõuda...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OnuJack
huviline



Registreerunud 10.12.07
Asukoht: (Tallinn, Kuressaare)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2.5tdi Q 2002a

postitati 08.11.08 14:57 Tsiteeri
seoses selle Karla auto juhtumiga



Jäi mulje, et nii klient kui ka klienditeenindaja ei suhtunud mõistlikult olukorda.

Üldiselt on nii, et kuidas küla koerale nii koer külale. Tavaliselt on ikka nii, et kui sellised jamad tekivad siis inimestel kes ise ka käru keeravad ja/või vassivad siin või seal.

Ilmselge, et klient oli väheke kibestunud, sest ei arvestanud selle 22k kuluga ja üritas kuidagi pingeid maandada :D

Kahjuks, ei olnud Karla auto härra päris valmis selliseks pingemaandamise aktsiooniks ja valas põlengusse õli juurde.

Lõpptulemusena on kõik osapooled peale võsa petsi õnnetud, sest situatsioon kulmineerus "tulekahjuga" :)

--Karla auto poolt igati tervitatav oli see krediidi andmine - seda ei näe vist väga tihti, eriti praegu kui paljud sentide loendamisega tegelevad.
--sellele kliendile meeldib end ohvriks mängida - teise töömehe juurde minnes ta just seda tegigi. Läks nö tõestust otsima, et tal on õigus ilma, et oleks üritanud "süüdistatavaga" asja ennem lahendada.
--mis võsa petsi puutub, siis üldse ei imestaks, et ta alles intervjuu käigus teada sai, et kleint krediiti sai hunnikus :D

Kes teab, mis sellest "tulekahjust" veel edasi hargnema hakkas - kelle peale klient nõrdimust välja elama läks ja kelle peale Karla auto onu pettumust välja valama läks :D

Probleem selles, et kõike võetakse isiklikult - mis sest, et süüdistajal on endal mingid probleemid millele lihtsalt väljundit otsib, kuna muud moodi ei oska pingeid maandada...

Selliste klientide puhul on mõistlik jutt ära kuulata ning lohutada, sest seda nad tegelikult otsivad. Peale seda saab loodetavasti juba mõistlikult situatsiooni käsitleda.


A circle is the perfect shape - imagine if you have 4 of these working together... ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 08.11.08 21:15 Tsiteeri


Ikka ajab kirjutama.
Juksi jutuga 100% nõus, eriti kuna olen ka ise õlinäpp, kuid kuna tegutsen kodus ja enda elatamiseks ei ole vaja teab mis suurt klientide horde, siis õnneks saan oma töid ja kliente siiski valida.

Kuid klientidest endast. See on ju puht eestlaslik käitumine, et alguses kõik tore, kuid hiljem kui raha jagamiseks läheb on hädad käes.
Vedasin neli aastat ühes transpordifirmas Tallinna- Helsinki vahel kaupa. Tüüpiline probleemne juhtum oli selline, kus keegi Eesti poolelt palus pisarsilmi, et tema mingi sikkel, ATV, paat jne. ära toodaks. Keegi muu firma ei too, kuna puudub transpordi pakend(see on veoeeskirjas kohustuslik). Alati sai mainitud, et see ei ole turvaline ning toode võib saada kahjustada. See aga kiiret kättesaamis huvi ära ei aja ning asi jokk. Kohale jõudes siis hakkab vingumine-siit on vist kriibitud, miks rihmad nii tugevasti peal, miks veopabril nii palju laadimisruumi märgitud jne. Kunagi ei arvestatud, et kriibitud oli võibolla jumal teab kus sadamas või laos teel Hiinast Soome, et rihm peab olema piisavalt tugvalt, et sellest tolku oleks(ja kui Soome piirivalve arvas, et rihmad lõdvad, siis kästi 10 tükki juurde panna ja täie jõuga kinni tõmmata) ning kui koormas on näit pakendamata roller, siis talle tuleb suur vaba pind võimaldada, et teised kaubad talle pihta ei liiguks.
Põhimõtteliselt sama jutt, kui keegi küsib palju mootori rem. maksab ja hiljem mingi 40% hinnale otsa tuleb, kuna olematud mootoripadjad, lõppenud sidur, 100korda keevitatud karteripõhi jne. asjad ilmsiks tulevad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OnuJack
huviline



Registreerunud 10.12.07
Asukoht: (Tallinn, Kuressaare)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2.5tdi Q 2002a

postitati 08.11.08 22:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Teemo

Põhimõtteliselt sama jutt, kui keegi küsib palju mootori rem. maksab ja hiljem mingi 40% hinnale otsa tuleb, kuna olematud mootoripadjad, lõppenud sidur, 100korda keevitatud karteripõhi jne. asjad ilmsiks tulevad.


Ajab kirjutama jah :D Sellises olukorras tuleks vast klienti ennem teavitada, et see ja teine asi tuleb ära vahetada et asi korralikult jääks.

Iseasi on tõesti vidinatega mis töö käigus laiali lähevad, kuna on vanad vui siis lihtsalt ongi ette nähtud, et ei pea lahti võtmist üle elama. Siis vist kõige targem klienti enne töö algust hoiatada, et miskit võib veel minna...

Hiljem nurinat vähem


A circle is the perfect shape - imagine if you have 4 of these working together... ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.11.08 00:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: OnuJack
Tsitaat:
Algselt postitas: Teemo

Põhimõtteliselt sama jutt, kui keegi küsib palju mootori rem. maksab ja hiljem mingi 40% hinnale otsa tuleb, kuna olematud mootoripadjad, lõppenud sidur, 100korda keevitatud karteripõhi jne. asjad ilmsiks tulevad.


Ajab kirjutama jah :D Sellises olukorras tuleks vast klienti ennem teavitada, et see ja teine asi tuleb ära vahetada et asi korralikult jääks.

Iseasi on tõesti vidinatega mis töö käigus laiali lähevad, kuna on vanad vui siis lihtsalt ongi ette nähtud, et ei pea lahti võtmist üle elama. Siis vist kõige targem klienti enne töö algust hoiatada, et miskit võib veel minna...

Hiljem nurinat vähem


Eks seda tehaksegi aga ikkagi on lõpus nurinat, et enne leppisime ju sellele summale kokku, mitte aga sellele mis nüüd on. Seda et me vahepeal oleme lisaasjadest rääkinud, seda eriti ei meenutata...

See kehtib just mootorite ja kastide remondi kohta, küsitakse palju üldjuhul läheb, vastad et enne ei tea kui asi laiali ja kõik on näha. Selle vastusega ei jääda rahule ning siis ütled mingi keskmise numbri. Ok, võtad lahti ja helistad ning räägid asja ära, et siin oleks veel asju vaja vahetada, ok asi läheb töösse. Pärast arve esitamisel hakkab pihta, et alguses sai ju räägitud sellest numbrist aga nüüd selline...

Autoremont on selline ala kus asjad ei pruugi esimese korraga õnnestuda, samuti pole osade vigade kordasaamine kontrollitav ning remondi aega ja maksumust on suht võimatu ette ennustada.

Inimesed, oodake veel viis aastat ja vaadake mis siis toimub, ma luban, et siis palutakse jumalat, et praegused ajad ja remondiarved tagasi tuleks, see on lubadus!!!

Lisaks veel seda, et töökodadel on tarvis väga suuri investeeringuid teha, et seadmeid osta. Seadmed ostame Euroopast, hind on seal ja siin sama aga meie töötund maksab 400, neil seal aga 800 kuni 3000, ehk meil on seadmete tagasiteenimine ning ostmine kordades keerulisem kui neil seal. Lisaks on Eesti nii väike, et siin pole klientuuri ning nüüdseks on käes üleüldine majanduse langus, mis omakorda vähendab tööd.

Tööpuudus paneb juba hetkel autofirmasid kinni ning tänu sellele on meil varsti suur kaos ka sellel alal ning käite vaid esinduses, kui veel esindused Eestisse jäävad...

Ehk siis seda, et hetkel on meil veel võimalus valida kus autot parandada ning samuti saab valida erinevate hindade vahel, varsti aga see võimalus kaob ja tuleb maksta kordades rohkem kui momendil.

Ning mida rohkem kliendid huiata üritavad seda ettevaatlikumaks firmad muutuvad ning tänu sellele kaovad ka osad teenused ning kogu asjaajamine muutub palju keerukamaks ja kulukamaks.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 16.01.09 18:03 Tsiteeri


Mõtlesin, et kirjutaks siia ka Karla Auto kohta, käisime seal sõbraga BMW E36 325td'ga, samamoodi oli läbi kõrgsurvepump, remondi hinnaks öeldi enam vähem sama summa nagu tädile kes telekas oli pluss nad leidsid seal miljon asja veel mida teha. UM-i paberite järgi oli asi korras, aga Karla Auto arvates olid ikka enamus asju läbi mootoris mis tegelikult olid korras. Kõige parem asja juures oli see, et mitte see Tõnu, vaid ka mingi tööde vastuvõtja või keegi seal letis ütles, et ära seda hakka parandama, müü maha, see niikuinii edasi ei lähe, osta endale 318iS, M-i alge, tema sõnad, no vot see oli päeva nael :D, ärge ühesõnaga vanu diisleid keegi ostke, peab leidma ikka raha, et osta M3 (S4)alge. See oli juba ligi aasta tagasi ka, aga tõesti, klienti suhtumine annab seal soovida ja seda arvamust ei muuda mitte miski mida siit loen. Me läksime sinna sooviga parandada ära E36 325TD kuna see koht on tuntud diisel mootorite remondi koht ning põhimõtteliselt öeldi, et see ei lähe kuskile ja osta endale võimsam ja kiirem auto, bensiinimootoriga. Samas tean, et nad on remontinud autosid, aga oma suhtumist võiksid muuta klientidesse ja see telekas olnud klipp meenutab täpselt seda käitumist mis seal oli. Mina igatahes ei oma diisel mootoriga autot, aga kui hakkangi kunagi omama siis sellest ühest korras piisas, enam oma jalga sinna ei tõsta.


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 16.01.09 18:25 Tsiteeri


Mul oli ca 1a tagasi väga positiivne kogemus sealse suhtumisega ning tehtud tööga. Läksin sinna murega, millele ei osanud isegi vastust leida, sealne töömees vaatas maisna üle, tegi, mis vaja ning lõppresultaat oli väga hea. Autoks oli 2.5TDI A4/04a.
Ei vigisetud masina headuse või halbuse kohta, öeldi, mis viga, kõrvaldati viga ja korras.
Nimelt olid maisnaga käivitusprobleemid, nii külmalt kui soojalt, viga oli nihkunud eelsissepritsenurgas - rihmavahetusest oli möödas ca 40Tkm ning ilmselt selle ajaga töötasid/venisid sisse nii rihm kui rullikud jms. Arvuti ablin nihutati eelsissepritsenurka varasemaks ning masin käivitus igast asendist iga ilmaga.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
shalm
huviline

Avatar


Registreerunud 01.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.01.09 21:45 Tsiteeri


päris palju kommentaare on mingi koha konkreetse tegelase käitumise kohta - aga kas ei tulnud kohe pähe käratada, et mida sa mees endale õige lubad sealpool letti? arvad, et võid muga möliseda kuna mul on 10 a vana audi või kuna julgesin su lehelugemispausi häirida varuosa küsimusega?

olen muidu rahulik ja kannatlik, aga kui põhjendamatult ülbitsetakse, siis ühel hetkel oleks võimeline sedasi röögatama küll.

ma arvan, et enamus troppe ei taha siiski, et keegi näeks-kuuleks tema halva käitumise peale tehtud märkust.

iseasi, kui hakata tingima, virisema või midagi seal lahmida, siis arusaadav, kui ka teenindaja suhtumine muutub ja end kaitsma asub.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 03.02.09 15:41 Tsiteeri


Nii, nüüd minul ka käidud (esimest korda).
Teenindus oli normaalne, viisin auto ära, helistati öeldi mis veermikus viga, helistati tunni kahe pärast uuesti, paluti auto sinna jätta mootori pärast. Pettuma pidin natuke selles ,et mootori koha pealt ei saanud vastust, lootsin, et esindus siiski saab mingi vastuse mulle anda. Pluss veel seal ei räägitud, et kambrikaane tihendid lekivad (mida nad teevad). Üldiselt soovitaksin, sest klienti suhtumine ning see, et sms'ga tuletatakse meelde päev enne, et aeg kirjas ning teavitatakse millal auto valmis ja palju maksab, see mulle meeldis. Veermiku koha pealt ei oska kommenteerida, kui hästi nad tööd teevad, aga vaadates neid vigu mis kirjas (3) ja seda, et ühtegi kolinat ja midagi pole, siis usun seda nende paberit. Hinna koha pealt ka, et vägagi vastuvõetav hind oli tööde eest (veermik 300.-, mootor 250.- kuna ei leitud midagi, muidu öeldi 1240.-)


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tegelane5
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Harju Maakond
Kasutaja on eemal


postitati 05.02.09 15:29 Tsiteeri


Onu Jack kas sa ikka selgitaksid hästi rahulikult kliendile mis tehtud sai: kui sa oled isegi ennem talle vastu tulnud ja 22 tonnise arve järelmaksu peale teinud? Ja siis tuleb 250 eeku nõudma Võsa Petsi Showga?
Jann sa saadaksid oma naise mööda töökodasid kolistama autoga (Ja Võsa petsiga) missest et ta nendest ööd ega mütsigi ei tea?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pierre
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 90 7A

postitati 05.02.09 21:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: str
Nii, nüüd minul ka käidud (esimest korda).......
Veermiku koha pealt ei oska kommenteerida, kui hästi nad tööd teevad, aga vaadates neid vigu mis kirjas (3) ja seda, et ühtegi kolinat ja midagi pole, siis usun seda nende paberit. Hinna koha pealt ka, et vägagi vastuvõetav hind oli tööde eest (veermik 300.-, mootor 250.- kuna ei leitud midagi, muidu öeldi 1240.-)


kas ma loen õieti, et sa maksid 550.- lihtsalt auto ülevaatamise eest, ja said teada mis autol viga?

uskumatu süsteem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  15
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.8% - SQL: 52.2%]