Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  15
Autor:
Pealkiri: Reval Auto Tallinn OÜ ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused. (Vastuseid: 362 | Vaatamisi: 112508)
A4TQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SQ7, 911

postitati 05.02.09 21:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pierre
[kas ma loen õieti, et sa maksid 550.- lihtsalt auto ülevaatamise eest, ja said teada mis autol viga?

uskumatu süsteem.

Mis selles uskumatut on,inimesed tegid ja tööd.
Et siis nagu vea otsimine polegi töö.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pierre
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 90 7A

postitati 05.02.09 22:16 Tsiteeri


selle najal võiks teenida.
iga vea tuvastamine - 100.- :D
remonti ei tee! :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 05.02.09 22:30 Tsiteeri


Aga proovi elada nii. Naljatilgad, kellel pole sellest alast aimugi :D


12.301@181km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pierre
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 90 7A

postitati 06.02.09 00:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Offroader
Aga proovi elada nii. Naljatilgad, kellel pole sellest alast aimugi :D


no ega ma kirvega kah ei löö aga kuna on teada veade üldine tuvastamise tase ja selle vigade eest vastutamise reglement, siis midagi enneolematut pole, kui vaid äri :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 06.02.09 04:54 Tsiteeri


Tasuta lõunaid pole olemas:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.02.09 07:27 Tsiteeri


Üldjuhul on kõige raskem vea tuvastamine ning see ongi selle ala inimeste leib ja äri, eriti just selliste diagnostikaprobleemide puhul.

Kas vea otsingut siis ei saagi lugeda tööks!? Paljudes firmades on kohe kallim tunnihinne vea otsingu puhul.

Kui me suudaks enne autot uurides vea kindlaks teha siis audihooldus.ee sulgeks koheselt uksed ning kõik inimesed asuksid läbi neti vigasid tuvastama ja lahendusi müüma, see oleks selle ala ideaaläri.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 06.02.09 15:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Üldjuhul on kõige raskem vea tuvastamine ning see ongi selle ala inimeste leib ja äri, eriti just selliste diagnostikaprobleemide puhul.

Kas vea otsingut siis ei saagi lugeda tööks!? Paljudes firmades on kohe kallim tunnihinne vea otsingu puhul.

Kui me suudaks enne autot uurides vea kindlaks teha siis audihooldus.ee sulgeks koheselt uksed ning kõik inimesed asuksid läbi neti vigasid tuvastama ja lahendusi müüma, see oleks selle ala ideaaläri.


Täitsa nõus, tänapäeva tehnika juures ongi kõige suurem probleem vea täpne tuvastamine. Üldjuhul töötavad käsikäes nii mehhaaniline kui digitaalne pool seadmest.
Ma olen ka vahest mõnele targutajale öelnud, et kui ütled, mis su masinal täpselt viga on, siis saadan jupi ja pääsedki odavalt.
Ja kui juhtus vale jupp olema siis saadan järgmise jne. Vaatame, kui soodne lõpuks tuleb. Autodele saab enamasti vähemalt diagnostikat teha, mul see võimalus puudub, kui mitte arvestada mõningaid masinaid, mis lihtsamaid veakoode ütlevad display kaudu või vilgutades led-e.
Tänapäeval maksavad teadmised ja kogemused, kes veel ei tea.;)


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pierre
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 90 7A

postitati 06.02.09 15:57 Tsiteeri


Olen täiesti nõus, et diagnostika kui vea selgekstegemine maksab ja olen ka ise maksnud seda.
Ainult, et enamus diagnoose mis diagnostik paneb, on remontijale kas väheütlev, laialivalguv või üldse mööda.
Mina ntx ei tea ühtegi korralikku diagnostika kohta - kuhu viid auto ja pärast saad paberkandjal täieliku informatsiooni auto siseelust. Peenusteni, nii nagu üks korralik diagnostiaparaat peab tegema.
Seal on päris palju parameetreid mida analüüsida - aga kes seda viitsib teha?, isegi raha eest ei tehta :P.

Niisiis, lingin siia selle teksti uuesti:
Tsitaat:
Algselt postitas: str
Nii, nüüd minul ka käidud (esimest korda).
Teenindus oli normaalne, viisin auto ära, helistati öeldi mis veermikus viga, helistati tunni kahe pärast uuesti, paluti auto sinna jätta mootori pärast. Pettuma pidin natuke selles ,et mootori koha pealt ei saanud vastust, lootsin, et esindus siiski saab mingi vastuse mulle anda. Pluss veel seal ei räägitud, et kambrikaane tihendid lekivad (mida nad teevad). Üldiselt soovitaksin, sest klienti suhtumine ning see, et sms'ga tuletatakse meelde päev enne, et aeg kirjas ning teavitatakse millal auto valmis ja palju maksab, see mulle meeldis. Veermiku koha pealt ei oska kommenteerida, kui hästi nad tööd teevad, aga vaadates neid vigu mis kirjas (3) ja seda, et ühtegi kolinat ja midagi pole, siis usun seda nende paberit. Hinna koha pealt ka, et vägagi vastuvõetav hind oli tööde eest (veermik 300.-, mootor 250.- kuna ei leitud midagi, muidu öeldi 1240.-)
'

...ja kõik mis raha eest saadi oli veermiku kontroll, mootori "diagnostika" millest midagi kasu ei olnud, maksis 250.-.
Aga nii võib ju igaüks raha küsida, mingi suvaline vant Koplist või Reval Auto või koni hambus/käed taskus foorumlane - töö tulemus on 1 ikkagi.

Olgu peale, et jah, vahest on vea teadasaamine tükkmaad keerulisem kui selle parandamine aga põhjendamatu rahaküsimine abivajajat aitamata ei ole küll ilus. Ma saan aru, et auto oli sees ja mehed vaatasid seda vb alt ja pealt - aga tulemust.......seda pole ju.

Huvitav, mis paberi kodanik "str" revalist sai?
Kui sellel paberil olid vähemalt mootori mingidki töötamise parameetrid, mille järgi nemad lihtsalt viga ei oska oletada, siis on veel mõistetav aga vastasel juhul oli tegemist kriminaalse asjaga - kelmus. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 07.02.09 18:20 Tsiteeri


550.-
Käibemaks mingi summa.
250.- Veermik
250.- Mootor.
Mootori koha pealt andis tõesti natuke soovida.
Kirjutati paberile : Auto käivitub, käib 1100 rpm, käib külmalt sellega ja käib edasi 800 rpm( enam vähem midagi sellist). Mida ma teadsin ka ise, ehk siis 250.- oli pistiku järgi panemine, pluss, et 2 korda proovisid viga leida. Selles mõttes, et soojast peast vigu ei näidanud ja külmast peast ka mitte ja nende jutu järgi ei lollitanud ka siis kui auto seal oli. Rahaliselt arusaadav, auto siiski aeti sisse, panid pistiku järgi, selle ajaga oleks äkki kellegil teisel midagi jõudnud teha, sellisest rahast nii kahju pole. Veermik 250.- eest on vägagi okei.
Veermiku koha pealt kirjutati mis läbi ning mis võiks vahetada ning põhjused miks vahetada. Muidu olid hinnad 1240.- ja 300.-. 17. aeg kirja pandud Flamekosse, vaatab kas seal saadakse mootorist jagu, hetkel kokku mootor kontrollitud 3s kohas kus 0 konkreetset vastust tulnud, ainult, et vigu ei näita.


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 07.02.09 18:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: str
Auto käivitub, käib 1100 rpm, käib külmalt sellega ja käib edasi 800 rpm( enam vähem midagi sellist).näita.


Oot, millesin siin viga? Jutust järeldan, et külmana mootor töötab 1100p/min ja soojana 800p/min. See on igati normaalne.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 16.02.09 05:55 Tsiteeri


Ongi normaalne, aga kui minuti kahe pärast kui pöörded on langenud 1100lt 800 peale ja siis hakkab neid kõigutama 800-300,800-100,800-500, see vist ei ole päris normaalne.
Täpselt siis kui kontrolli läksin siis jutu järgi ei teinud sellist asja. Mulle öeldi nii, et soojast peast ei näita auto ühtegi viga ja nätab, et kõik asjad tip top korras ka. Kas te palun saaksite auto jätta ööseks siia, et saaksime hommikul külma mootoriga proovida. Tuli sms, et valmis summas 500 miskit, sain aru, et ühesõnaga ei leitud midagi, läksin kohale ja mees ütles sama mis paberil oli kirjas, mida kirjutasin ka siia : auto käib külmast peast 1100 rpm ning edasi käib 800 rpm. See on tõesti no vist kõige mõttetum informatsioon mida olen kuulnud viimase 3 kuu jooksul :). Lisaks veel, et see paber mis Revalis sain oli tavaline arve moodi asi, 2 rida, et veermiku kontroll ja mootori diagnostika (maksumus) ja allpool olid lihtsalt read kuhu siis kirjutati mis vajab veermikus vahetamist ja see mootori inf. kõik. BMW-de jaoks tean kus käia, korralikult teeb tööd ja raha ei võta ka rohkem kui teised, vead saad teada ja samamoodi ikka otsitakse nii kaua kuni tõesti no kõik üle käidud ja ei näita. Audide puhul peab siis otsima, kes teeb ja korralikult ja, et kasu ka oleks. Loodan tõesti, et nüüd Flameko saab jagu.


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 16.02.09 11:05 Tsiteeri


Tsitaat:

BMW-de jaoks tean kus käia, korralikult teeb tööd ja raha ei võta ka rohkem kui teised

Lihtsalt vahepalaks küsin, kus bmw-ga käia tasub. Truumus, Patriku juures?
Nii see tõesti kipub olema, et vastavalt veale või probleemile tuleb valida ka koht, kuhu lahendusi otsima minna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 17.02.09 18:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Nii see tõesti kipub olema, et vastavalt veale või probleemile tuleb valida ka koht, kuhu lahendusi otsima minna.

Kui asi puudutab mootorit või elektroonikat siis soovitan tõesti Patrikut, mootoris muidugi arvuti kõike ei näita, aga ta ka selline, et otsib kuni leiab, vähemalt nii palju olen kuulnud ja nii oli ka minu omaga, ei näidanud arvuti viga ja otsis ja leidis vea. Patrik on minu soovitus, aga kuna see Audi foorum siis rohkem ei jätkaks siin BMW'dega :).


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on foorumis

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 17.02.09 18:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: str
Ongi normaalne, aga kui minuti kahe pärast kui pöörded on langenud 1100lt 800 peale ja siis hakkab neid kõigutama 800-300,800-100,800-500, see vist ei ole päris normaalne.
Täpselt siis kui kontrolli läksin siis jutu järgi ei teinud sellist asja. Mulle öeldi nii, et soojast peast ei näita auto ühtegi viga ja nätab, et kõik asjad tip top korras ka. Kas te palun saaksite auto jätta ööseks siia, et saaksime hommikul külma mootoriga proovida. Tuli sms, et valmis summas 500 miskit, sain aru, et ühesõnaga ei leitud midagi, läksin kohale ja mees ütles sama mis paberil oli kirjas, mida kirjutasin ka siia : auto käib külmast peast 1100 rpm ning edasi käib 800 rpm. See on tõesti no vist kõige mõttetum informatsioon mida olen kuulnud viimase 3 kuu jooksul :). Lisaks veel, et see paber mis Revalis sain oli tavaline arve moodi asi, 2 rida, et veermiku kontroll ja mootori diagnostika (maksumus) ja allpool olid lihtsalt read kuhu siis kirjutati mis vajab veermikus vahetamist ja see mootori inf. kõik. BMW-de jaoks tean kus käia, korralikult teeb tööd ja raha ei võta ka rohkem kui teised, vead saad teada ja samamoodi ikka otsitakse nii kaua kuni tõesti no kõik üle käidud ja ei näita. Audide puhul peab siis otsima, kes teeb ja korralikult ja, et kasu ka oleks. Loodan tõesti, et nüüd Flameko saab jagu.


Aga paluti ju auto ööseks jätta, kui ei jätnud, siis ei saa ju öelda, et viga üles ei leitud.


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Peeter82
huviline

Avatar


Registreerunud 28.02.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Q

postitati 17.02.09 19:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: str
Mulle öeldi nii, et soojast peast ei näita auto ühtegi viga ja nätab, et kõik asjad tip top korras ka. Kas te palun saaksite auto jätta ööseks siia, et saaksime hommikul külma mootoriga proovida. läksin kohale ja mees ütles sama mis paberil oli kirjas, mida kirjutasin ka siia : auto käib külmast peast 1100 rpm ning edasi käib 800 rpm.


Ma saan sellest küll nii aru, et ta ju jättiski sinna siis ööseks kuna kust muidu see külmalt käimis teema oleks tulnud:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
str
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018, Octavia 2013

postitati 17.02.09 20:36 Tsiteeri


Jätsin küll ööseks, umbes kell 12 saadeti juba sms, et auto valmis ja pluss siis, et mis kokku maksma läheb. Selles mõttes, et jah... ma lihtsalt kirjutan siia teemasse oma kogemusest, ei tee kedagi maha jne. Tänu sellele lihtsalt pöördusin nüüd Audihoolduse poole kuna mulle on tähtis teada saada kas mootor on korras või mitte ja kui mitte siis mis on vead. Põhimõtte pärast. Ma arvan, et targem oleks selle teema üle arutlemine üldse lõpetada. Üldiselt oli kõik okei nagu ütlesin, oleks lihtsalt olnud väga hea kui oleksin saanud teada mis mootoril viga, kui ma nüüd saan teada seda Flamekos näiteks ja mootor hakkab korralikult käima peale nende juures käimist siis jah, väga enam Revali poole ei tõmba, vähemalt mootoriga.


Škoda Superb Elegance 1.8TSI 2018, Škoda Octavia Elegance 1.8TSI 2013
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne. Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on foorumis

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 17.02.09 20:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: str
Jätsin küll ööseks, umbes kell 12 saadeti juba sms, et auto valmis ja pluss siis, et mis kokku maksma läheb. Selles mõttes, et jah... ma lihtsalt kirjutan siia teemasse oma kogemusest, ei tee kedagi maha jne. Tänu sellele lihtsalt pöördusin nüüd Audihoolduse poole kuna mulle on tähtis teada saada kas mootor on korras või mitte ja kui mitte siis mis on vead. Põhimõtte pärast. Ma arvan, et targem oleks selle teema üle arutlemine üldse lõpetada. Üldiselt oli kõik okei nagu ütlesin, oleks lihtsalt olnud väga hea kui oleksin saanud teada mis mootoril viga, kui ma nüüd saan teada seda Flamekos näiteks ja mootor hakkab korralikult käima peale nende juures käimist siis jah, väga enam Revali poole ei tõmba, vähemalt mootoriga.


Siis arusaadav, lihtsalt esimesst postist ei lugenud seda esimese hooga välja;)


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.02.09 20:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: str
Jätsin küll ööseks, umbes kell 12 saadeti juba sms, et auto valmis ja pluss siis, et mis kokku maksma läheb. Selles mõttes, et jah... ma lihtsalt kirjutan siia teemasse oma kogemusest, ei tee kedagi maha jne. Tänu sellele lihtsalt pöördusin nüüd Audihoolduse poole kuna mulle on tähtis teada saada kas mootor on korras või mitte ja kui mitte siis mis on vead. Põhimõtte pärast. Ma arvan, et targem oleks selle teema üle arutlemine üldse lõpetada. Üldiselt oli kõik okei nagu ütlesin, oleks lihtsalt olnud väga hea kui oleksin saanud teada mis mootoril viga, kui ma nüüd saan teada seda Flamekos näiteks ja mootor hakkab korralikult käima peale nende juures käimist siis jah, väga enam Revali poole ei tõmba, vähemalt mootoriga.


Täna õhtuse seisuga võin öelda, et meil on veakood käes, eks edasine näitab kas saame ka veale jälile ning auto korda...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audimies100
huviline



Registreerunud 25.03.09
Kasutaja on eemal


postitati 28.03.09 11:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MorpheusS
Täna sai siis käidud Pärnu Reval esinduses soovimaks infot paari asja kohta. Kui lõpuks klienditeenindaja tuli ja ma küsimuse esitasin siis sain ikka jube vastiku vastuse, selline nähvav ja üleolev vastus. Umbes sellises stiilis, et mida sa oma rondiga siia tuled minu lõunauinakut rikkuma. Pärast seda vastust ei tulnud mul meeldegi, et tahtsin sealt mõningaid varuosasid saada. Kuna olen ise ka pidanud päris palju klientidega suhtlema, siis ma tean kuidas tuleks vastata ja käituda kliendiga, aga paistab et Reval Pärnus oli töötajate puudus ning võeti tööle esimene ettejuhtuv tropp. Kui maksan kõrget hinda kvaliteedi eest, siis ootaks ka kvaliteetset teenindamist

Pärnu reval täiesti mõtetu koht, see vuntsidega vend seal leti taga täiega ülbe ja endast hullult heal arvamusel. Luksepatööd ka eriti kiita pole (oleneb kes teeb). Aga jah palka makstakse neile koristaja vääriliselt ja mis sa siis ikka sealt saada tahad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kopu11
huviline



Registreerunud 14.12.08
Asukoht: Rapla mk
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6(C5), 4,2 quattro

postitati 28.03.09 12:28 Tsiteeri


Njaaaa, Pärnu reval. Kogemus siis eelmise aasta lõpust. Ostsin A6 C5 endale, mootoriks 4,2 V8. Mõtlesin et lasen auto kenasti enne ostu esinduses üle vaadata et siis teaks remondikuludega arvestada ning et väga kirvest selga ei sajaks(piduriklotside tuli põles nii et selle vahetusega olin arvestanud pluss siis mootori rihmavahetus ja vedelikud). Aeti masin tõstukile, paari tunni pärast läksin järgi ja öeldi et oiii, täiesti vinksvonks auto, ainult klotsid tahavad vahetust ja millalgi siis rihm ja vedelikud ka vast(ehk siis info mida ma niikuinii teadsin), arve ~500(täpselt ei mäleta). Maksin ära ja läksin panin rõõmsalt audihooldus.ee' s endale aja kinni hoolduse jaoks. Mis siis selgus. Üks mootoripadi oli katki, parem katalüsaator tühi(hiljem ise alla ronides oli kohe näha et katalüsaatori pütist tükk välja lõigatud ning tagasi keevitatud), ees alumised õõtsad läbi, esimesed pidurivoolikud täiesti pragulised pluss veel parema poole pidurisupport kinni(ok see selgus lahti võttes). Enamus minu arust sellised vead, mida oleks kogenud mehaanik pidanud suutma tuvastada kui ta auto üle vaatas. Kusjuures esinduses veel küsisin eraldi et kas katalüsaatorid on korras ja ega neid muditud pole, vastus oli et kõik kõige paremas korras. Kokkuvõttes maksin ma siis selle eest et härrad panid juhtmed külge ja vaatasid et veateateid pole ja oligi kõik(kusjuures jäi neil märkamata et raadioga on midagi korrast ära ehk siis ei tööta nii nagu peab).
Nii et sellest kogemusest ei soovita küll Revalis oma autole ostueelset ülevaatust teha ning pigema laseks selle teha siis audihooldus.ee(flamenko) kus reaalselt ka alla vaadatakse ja asju loksutatakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 28.03.09 20:53 Tsiteeri


Enda auto oli kindlustuse laksuga, kahjukannataja siis, Artautos, Kadaka tee 72a. Tagurdati ette sisse ja kahju sai stange ja iluvõre, nüüd autol ees S-Line stange, kuhu ilusti istutatud S6-Ledid ja S-Line iluvõre. Töö kvaliteedi ja asjaajamisega väga rahul, ainult positiivne kogemus selle firmaga. Põhimõtteliselt, laksust, kuni korras autoni umbes 2 nädalat.


Muidu kulutavad mu Audid Audihoolduse uksi ja sealse asjaajamise, suhtumise ja remondi kohta ainult kiidusõnad. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.03.09 00:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Enda auto oli kindlustuse laksuga, kahjukannataja siis, Artautos, Kadaka tee 72a. Tagurdati ette sisse ja kahju sai stange ja iluvõre, nüüd autol ees S-Line stange, kuhu ilusti istutatud S6-Ledid ja S-Line iluvõre.


Palju juurde pidid maksma või said "niisama" ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 29.03.09 06:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MaQQu
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Enda auto oli kindlustuse laksuga, kahjukannataja siis, Artautos, Kadaka tee 72a. Tagurdati ette sisse ja kahju sai stange ja iluvõre, nüüd autol ees S-Line stange, kuhu ilusti istutatud S6-Ledid ja S-Line iluvõre.


Palju juurde pidid maksma või said "niisama" ?


Kusjuures, ütlesin, et niikuinii lähevad asjad vahetusse, et paneme S-Line omad ja ma maksan ise vahe kinni, kuid nüüd auto korras ja ilus ja "niisama", kindlustus vist oli korra "pead " tõstnud, et mis S-Line, kuid sinna see asi jäi. Ise väga rahul, Seesam oli siis vastaspoole kindlustaja, kolisin oma kaskoga ka seesamisse ja aasta pea 20 raha odavam, jube ikka, kus on absurd hinnad turul.

OT: Kas kellelgi ei vedele mingi raha eest kodus iluvõre Quattro märki, see siis kahjuks puudu, iluvõrega seda igaljuhul polnud:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
230Ott
huviline

Avatar


Registreerunud 14.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Espace 4; Scenic II

postitati 29.03.09 09:40 Tsiteeri


26.11.2008 sain Audihoolduselt teate, et olen teinud päringu 1741. Pärast seda pole ma sellest firmast mingit infot saanud. Ka "EI" oleks minu jaoks vastus olnud aga lihtsalt vastamata jätta ...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 29.03.09 09:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 230Ott
26.11.2008 sain Audihoolduselt teate, et olen teinud päringu 1741. Pärast seda pole ma sellest firmast mingit infot saanud. Ka "EI" oleks minu jaoks vastus olnud aga lihtsalt vastamata jätta ...


Ehk räägid lähemalt.
Suht segaseks jääb sinu kaebus hetkel.
Kui oled teinud nendele päringu siis eeldab see seda, et oled ka midagi nendelt ikka uurinud.
Päringu nr. peaks olema see, et kui nüüd auto remonti viid siis küsitakse sinult see nr. ja selgitatakse olukorda edasi.
Nii olen vähemalt mina aru saanud sellest päringu süsteemist - siiani on see väga ladusalt toiminud.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6  7  8  ..  15
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.6% - SQL: 57.4%]