Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  15
Autor:
Pealkiri: Reval Auto Tallinn OÜ ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused. (Vastuseid: 362 | Vaatamisi: 112341)
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.01.08 08:15 Tsiteeri
Rauli post



Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tõstsin mõne postituse siia teemasse. Aga nüüd asjast..

Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Hetkel on olemas programmid mis annavad autole õige osa aga ka need eksivad...ning kui osad tulevad meile laost siis nendele mingit toomistasu vms ei laiene. Kui nüüd tuleb töösse auto mille tööaeg peaks olema 1,5h ning jupid meilt siis kui oleme toonud vale osa siis organiseerime oma kuludega sobiva osa ning tööajaks jääb ikka 1,5h. Kui aga autol on tehtud isearetusi vms siis peab igat asja eraldi vaatama...

Keegi, mitte keegi ei anna sellise viivituse puhul asendusautot...See oleks sama hea, et me hakaks arvestama tööaega siis kui on kokkulepitud aeg, mitte siis kui klient kohale ilmub.

Kui meie poolt on jupid siis mingit lisatasu vale jupi vahetusele ei tule.

Need on lihtsalt inimlikud reeglid, kui neid aga väänata siis muutuks kõik pea-peale.

Sina kui auto inimene peaksid väga hästi teadma, et autode puhul ei ole mitte kui midagi kindlat ning seega on etteantud tööajad mis kehtivad uue auto puhul ning kui kõik sujub.

Peaksid teadma ka veel seda, et vahest ajad ühte polti lahti terve päeva.

Edit: Mõtle sellele, et kui ostad esindusest uue auto ja seal miskit juhtub (garantiiajal) siis ei sa Sa kah mingit asendusautot ega hüvitist, kuigi oled ehk paari milli eest sõiduki soetanud, ooatad kuni auto tasuta korda tehakse, muud ei midagi, sama asi ka kodutehnikaga, jalgrattaga, arvutiga jne. Ja miks peaks siis mingi suvaline väike töökoda korvama Sulle selle kui meist mittesõltuvalt satub antud autole (pidevalt) vale varuosa, see toomine ning ajakulu on juba niigi piisav häving...

Seda süsteemi võime rakendada küll aga siis on tunnihinne näiteks 3 000.- sellisel juhul võiks need riskid enda kanda võtta.

Ega siis meie ju pole kah süüdi kui tuleb vale varuosa.

Kui klient toob omad jupid siis rakendame kallima tunnihinde esmalt sellel põhjusel, et töötund sisaldab ka varuosamüügist saadud tulu ning väga paljudel juhtudel ei tea kliendid mis juppe antud töö puhul vaja on ning pahatihti ostetakse jupid ma ei tea kust ning satuvad lihtsalt valed. See aga toob omakorda kaasa suure ajakulu ning ajakulu on kahjum...!
Päris pikk postitus on aga ma ei hakka seda kokku kruttima.

Ma saan aru ka sinu seisukohast. Samas ma selgitan sulle vastaspoole inimlikku poolt, kus sellisel juhul tekkinud situatsioon võib olla äärmiselt ebamugav. Eriti, kui on tehtud plaanid vastavalt töökoja lubatustele (auto on õhtuks käes ja tehakse plaanid vastavalt). Mõne juhul neist võib kaasneda ka tulu saamata jäämine vms. Saan aru, et ka sinul võivad sellisel juhul kaasneda suuremad kulutused (aeg on ühe masina all kinni jne). Kuid kas te tahate tõesti öelda, et sellisel juhul ei ole see töökoja riisiko? Ma kohe huviga pöörduksin mõnda kohta vastavasisulise päringuga (loomulikult nimesid mainimata). Kohe huviga lahkaksin seda kaasust ja mõned mõtted mul juba peas keerlevad..

Mis aga garantii ajal asendusautot puudutab, siis minu teada näiteks Mazda pakub sellist teenust. Selline klausel oli vist lepingus sees kohe, et kui autoga garantii ajal midagi juhtub, siis tullakse tasuta puksiiriga järele ja antakse asendusauto.

Jätkakem..

Marko


Minuarust on see väga vale koht kus jätkate sellist vestlust ning VÄGA ALATU on see teema siia tõsta, see ei puuduta kuidagi antud teemat, see oli minu postitus/arvamus kuskil teemas!!!

Sa ning ka teised kliendid võiksid aru saada, et tegemist on siiski kliendi sõidukil tekkinud/ilmnenud probleemiga, ega siis töökoda seda tekitanud ei ole. Meie ju kannatame selle all kah sest arvestame ju kah sama ajaga mis kliendile lubame ning järgmine sõiduk ootab tegemist.

Me ju anname omalt poolt kõik, et saaks auto õigeaegselt valmis.

Ühe ülestunnistuse teen: Olen andnud suure käsu, et kõik autod tuleb korralikult teha ning mingu või 10x kauem aga kui auto välja läheb siis sellises korras, et ta mingil juhul sama probleemiga tagasi ei tuleks! Jah, olen ise töömeestele selle eest palka juurde maksnud ning kliendilt seda raha mitte võtnud ning olen ka keelanud osasid autosid õhtul kätte anda kui pole asi kindel, et tehtud töö on kvaliteetne, sest klient kiirustab takka ning sulgemisaeg tuleb peale.

Töökoja huvi on auto võimalikult kiiresti välja saada, et järgmine peale võtta!!!

Sinu seisukoha põhjal võiks meie kahjutasu nõuda, et sinu autol midagi teistmoodi on ning meie töö ja vaev läks läks luhta ning peame uuesti hakkama juppe otsima...

Ameerika variant autodele me enam mingit tööaega ning tulemust ei luba sest neil kah jupid ei klapi ning klient maksab reaalselt kulunud aja eest, koos erinevate juppide proovimisega...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 29.01.08 08:32 Tsiteeri
Vale jupp jne



ma töötan ühes teise margi esinduses varuosade peal ning peris palju on kliente kes tulevad mingi jupp näpus et seda vaja küsin siis vin koodi ei neil seda küll kuskilt võtta ei ole et ah ei see on kõigil ju sama kuigi tegelikult ei ole :) vähemalt selle margi puhul kus töötan ei saa isegi vin koodi järgi õigeid asju näiteks ühele kaubikule tellisime 3 jooksu suporteid enne kui õiged tulid. Mingit täpsustavat lisainfot ei olnud kuid sellest jah kliendid sageli aru ei saa eks kõik näe ju asju oma mätta otsast


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.01.08 08:38 Tsiteeri
Vale jupp jne



Maku,

ise helistasid mõni aeg tagasi ja küsisid, et palju läheb remont 3,3TDI ning osad silindrid ei tööta - võimatu on sellele vastata sest ma ju hetkel ei tea veel põhjust.

Kõik hinnapakkumised mis tehakse on umbkaudsed ning ei pruugi reaalsed olla sest enne töö alustamist ei ole ju teada kõik ilmnenud probleemid.

Nii meie kui kleint sooviksime, et kõik sujub aga alati ei lähe see nii ja eriti autode puhul.

Kui klient toob varuosad siis üle pooltel juhtudel on need valed või puudulikud ning seega rakendame ka suuremat tunnihinda sest peame proovima, sobitama ning kontrollima (see on lisatöö) ning vajadusel jooksvalt juurde tooma (kui laos ei ole).

Kui oleme jupid meie hankinud on see meie viga ning orgunnime oma kuludega uued ning klient viivituse eest ei maksa.

Piisab puht inimlikust mõistmisest!

Sinu loogika järgi võiks ju ilmajaamad kohtusse kaevata sest tänaseks lubas lund aga lund ei ole, ma olen juba suuskadega mäel aga näed, lund ei ole ning plaanid läksid luhta...

Arvad tõesti, et töökojad meelega keeravad mingi jama kokku!?


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 29.01.08 09:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Ühe ülestunnistuse teen: Olen andnud suure käsu, et kõik autod tuleb korralikult teha ning mingu või 10x kauem aga kui auto välja läheb siis sellises korras, et ta mingil juhul sama probleemiga tagasi ei tuleks! Jah, olen ise töömeestele selle eest palka juurde maksnud ning kliendilt seda raha mitte võtnud ning olen ka keelanud osasid autosid õhtul kätte anda kui pole asi kindel, et tehtud töö on kvaliteetne, sest klient kiirustab takka ning sulgemisaeg tuleb peale.

Töökoja huvi on auto võimalikult kiiresti välja saada, et järgmine peale võtta!!!



Suvel kogemus S2 pea remondiga.

Aega läks tõesti pea 10x rohkem
Arve ei olnud mitte pisike
Helistades ja uurides, miks lubatud ajaks auto valmis ei ole ja millal valmis võiks saada, vastati EI TEA!
Mingi hetk hakati minule helistama, et auto ei lähe peale kokkupanemist tööle.
Mina andsin soovitusi mida peaks kontrollima auto juures
Lõpuks sain auto kätte hirmkõrge tühikäiguga, segu oli täiesti paigast ja tühikäigu mootor ühendamata. öeldi, et nemad seda autot korralikult tööle ei saa.

lisaks olid valesti ühendatud vaakumvoolikud.


selles suhtes on teil õigus, mina ei tule mitte kunagi oma probleemiga teie juurde.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.01.08 09:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mth
Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Ühe ülestunnistuse teen: Olen andnud suure käsu, et kõik autod tuleb korralikult teha ning mingu või 10x kauem aga kui auto välja läheb siis sellises korras, et ta mingil juhul sama probleemiga tagasi ei tuleks! Jah, olen ise töömeestele selle eest palka juurde maksnud ning kliendilt seda raha mitte võtnud ning olen ka keelanud osasid autosid õhtul kätte anda kui pole asi kindel, et tehtud töö on kvaliteetne, sest klient kiirustab takka ning sulgemisaeg tuleb peale.

Töökoja huvi on auto võimalikult kiiresti välja saada, et järgmine peale võtta!!!



Suvel kogemus S2 pea remondiga.

Aega läks tõesti pea 10x rohkem
Arve ei olnud mitte pisike
Helistades ja uurides, miks lubatud ajaks auto valmis ei ole ja millal valmis võiks saada, vastati EI TEA!
Mingi hetk hakati minule helistama, et auto ei lähe peale kokkupanemist tööle.
Mina andsin soovitusi mida peaks kontrollima auto juures
Lõpuks sain auto kätte hirmkõrge tühikäiguga, segu oli täiesti paigast ja tühikäigu mootor ühendamata. öeldi, et nemad seda autot korralikult tööle ei saa.

lisaks olid valesti ühendatud vaakumvoolikud.


selles suhtes on teil õigus, mina ei tule mitte kunagi oma probleemiga teie juurde.


Kaante remondiga on tõesti nii, et meie ise kaani lahti ei kitku, neid teeb alltöövõtja kes tegelebki päevast päeva nende asjadega. Viivitus võib tekkida tavaliselt juppidega mis vaja tellida ning seega võivad asjad nati kauem minna kui lubatud...

Kui auto käima ei lähe siis alati helistame omanikule, äkki on mingi salalukk.

Rohkem ma antud teemat hetkel kommenteerida ei oska sest ei viibinud sellel ajal Eestis kuid midagi meenub, et taoline jama oli...

Vabandan!

Suvel oli meil ka üks töötaja kelle töökvaliteet andis soovida ning tänu sellele sai ta ka vabstatud õige pea, kahju aga mis teha. Korvasime oma kuludega vägagi palju tema tehtud praaki...

Vabandan veelkord aga ega siis kõik korrad nii ei lähe!


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 29.01.08 10:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Kaante remondiga on tõesti nii, et meie ise kaani lahti ei kitku, neid teeb alltöövõtja kes tegelebki päevast päeva nende asjadega. Viivitus võib tekkida tavaliselt juppidega mis vaja tellida ning seega võivad asjad nati kauem minna kui lubatud...

Kui auto käima ei lähe siis alati helistame omanikule, äkki on mingi salalukk.

Rohkem ma antud teemat hetkel kommenteerida ei oska sest ei viibinud sellel ajal Eestis kuid midagi meenub, et taoline jama oli...

Vabandan!

Suvel oli meil ka üks töötaja kelle töökvaliteet andis soovida ning tänu sellele sai ta ka vabstatud õige pea, kahju aga mis teha. Korvasime oma kuludega vägagi palju tema tehtud praaki...

Vabandan veelkord aga ega siis kõik korrad nii ei lähe!



Need esmased viivitused seoses kaaneremondi aja saamisega olid täiesti õigustatud, alltöövõttu kasutades ei saa kunagi milleski 100% kindel olla.

Pigem oli see ebameeldiv viivitus auto kokkuladumisel, täpselt ei mäleta palju mulle arvele tunde kirjutati selle eest, ajaliselt läks kokku 2-3 päeva. Peaks arve üles otsima et konkreetselt kulunud tundide arvu üle vaadata, aga minumeelest oli see oluliselt rohkem kui võiks minna.

Kunagi kui arvuteid sai lapitud, käis arveldus ikka tulemustundide järgi, enda lollusest või oskamatusest tulnud lisatundide eest klient ei pea maksma.


Üldiselt, oleks ma teilt kätte saanud korras auto, ei heidaks mitte midagi ette, aga paraku see nii ei läinud.



Aga jah, eks tegijatel ikka juhtub, aga mina ei ole kahjuks nii rikas et võiks 20k eest loteriipileteid osta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.01.08 10:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mth
Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Kaante remondiga on tõesti nii, et meie ise kaani lahti ei kitku, neid teeb alltöövõtja kes tegelebki päevast päeva nende asjadega. Viivitus võib tekkida tavaliselt juppidega mis vaja tellida ning seega võivad asjad nati kauem minna kui lubatud...

Kui auto käima ei lähe siis alati helistame omanikule, äkki on mingi salalukk.

Rohkem ma antud teemat hetkel kommenteerida ei oska sest ei viibinud sellel ajal Eestis kuid midagi meenub, et taoline jama oli...

Vabandan!

Suvel oli meil ka üks töötaja kelle töökvaliteet andis soovida ning tänu sellele sai ta ka vabstatud õige pea, kahju aga mis teha. Korvasime oma kuludega vägagi palju tema tehtud praaki...

Vabandan veelkord aga ega siis kõik korrad nii ei lähe!



Need esmased viivitused seoses kaaneremondi aja saamisega olid täiesti õigustatud, alltöövõttu kasutades ei saa kunagi milleski 100% kindel olla.

Pigem oli see ebameeldiv viivitus auto kokkuladumisel, täpselt ei mäleta palju mulle arvele tunde kirjutati selle eest, ajaliselt läks kokku 2-3 päeva. Peaks arve üles otsima et konkreetselt kulunud tundide arvu üle vaadata, aga minumeelest oli see oluliselt rohkem kui võiks minna.

Kunagi kui arvuteid sai lapitud, käis arveldus ikka tulemustundide järgi, enda lollusest või oskamatusest tulnud lisatundide eest klient ei pea maksma.


Üldiselt, oleks ma teilt kätte saanud korras auto, ei heidaks mitte midagi ette, aga paraku see nii ei läinud.



Aga jah, eks tegijatel ikka juhtub, aga mina ei ole kahjuks nii rikas et võiks 20k eest loteriipileteid osta.



Jah, Sul on täiesti õigus pahameeleks ning see on täiesti arusaadav.

Aga ütlen veelkord, et ma kahjuks ei oska hetkel antud teemat kommenteerida kuna isiklikult juures ei olnud...

Aga ütlen ka teistele teadmiseks, et alati on võimalik pretensioone esitada ning need otse mulle saata koos konkreetsete arve numbritega ning probleemi kirjeldusega. Vaatan kõik üksipulgi läbi ning kui leian ebaõiglust siis ka teeme arved ringi.

Vabandan veelkord aga kahjuks ikka vahest juhtub, sinna ei saa midagi parata ning autoremont on juba selline vastik ala, et ei saa kunagi kindel olla...

Ütlen ausalt, et oleks teadnud poleks seda ala üldse torkinud, olen aastaga ise sisse juurde tagunud sellise summa, et sellega elaks vabalt 5 aastat niisama lösutades ära...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tanelr4
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.07
Kasutaja on eemal


postitati 29.01.08 11:54 Tsiteeri


väga tihti kannatab kvaliteet tõesti kiirustamise pärast, eriti kui klient juba kõrval jalalt jalale tammub. ja kui klient midagi kurdab, siis tuleb seda ka kontrollida ja läbi proovida, sest kliendi jutu järgi võib hoopis midagi muud remontima hakata ning kui pärast tekib küsimus, kas on parem (või kas enam viga ei ole) siis saab võrrelda. eriti jama on siis, kui on kuskil mingi hääl ja võetakse masin sisse ilma erilise kuulamise-testimiseta, siis pärast ei pruugi enam aru saada, kas remont aitas või mitte...
kliendi juttu vea tekkimisest ja sümptomitest ei ole paljudel juhtudel üldse mõtet uskuda :cool: ise tuleb proovida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margus61
huviline



Registreerunud 22.09.05
Asukoht: Harjumaa/Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.01.08 15:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Ma saan aru ka sinu seisukohast. Samas ma selgitan sulle vastaspoole inimlikku poolt, kus sellisel juhul tekkinud situatsioon võib olla äärmiselt ebamugav. Eriti, kui on tehtud plaanid vastavalt töökoja lubatustele (auto on õhtuks käes ja tehakse plaanid vastavalt). ...

... ning olen ka keelanud osasid autosid õhtul kätte anda kui pole asi kindel, et tehtud töö on kvaliteetne, sest klient kiirustab takka ning sulgemisaeg tuleb peale. ...

Õige suhtumine töökoja poolt, aga vahel on endalgi kerge kõhedus, et mis siis, kui õhtuks auto valmis ei saa. Seni pole õnneks juhtunud.

Õigus on nii kliendil, kui ka heal töökojal, tehnikaasjad lihtsalt on sellised. Olen mõelnud lahendusele, et töökojal võiks olla rendiauto sellisteks juhtumiteks. Midagi väga lihtsat ja nostalgilist, nagu Žigull, Golf 2 jne. Ööpäeva rent näiteks miskit 2xtaksosõidu hind ca 300 EEK. Alati saab vaadata kunde oma auto pealt, kas talle seda usaldada. Enamik kliente on vist ju alalised ka. Korra Revalist küsisin idee kohta, aga neil profiil ei luba sarnast tsirkust.

Ega keegi sarnast plaani pole proovinud / läbi mänginud? Ma oleks küll rahul, kui hommikul tooks Audi töösse, päeva laseks rõõmsalt Žigulliga ringi ja õhtul või järgmisel päeval vahetaks tagasi. Kõik saaks rahus probleemid lahendatud.

Eks veidi jama selle lisaautoga on, aga kui hea tooriku leiab, võiks proovida. Isegi tean ühte liigset Žigulli. Miskit 70ndatest, läbisõit ca 40000 km suvilas käimist. Talve pole näinud. Sellise võiks ju miski 5 kiloga kätte saada. Reklaamid ka peale. Nii sihtotstarbel kui ka varguse vastu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.01.08 16:15 Tsiteeri


ostsin just ühe auto mis jääbik klientidele rentimiseks, kohe saab mootori rem valmis ning lähebki asi käima.

Tegemist on Audi Coupe 93a ning ka aut kastiga, et ka naised saaks hakkama.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 29.01.08 18:34 Tsiteeri


Tere.Arvan,et selle rentimisega kaasnevad ju samuti riskid.Hea küll,viin siis auto remonti ja antakse vastu nn.asendussöiduk,mis minu loogika kohaselt ikka enne tehniliselt kontrollitud,kuid oletame,et kogematta jäänud midagi 2 silmavahele ja auto läheb siis minu käes katki-puruneb siis näiteks kontrollimata detail vöi mis iganes.
Kes siis ikkagi süüdi?Saan aru,et see 2 otsaga asi,kuid söiduk purunes ju minu käes.
Teiseks,kui kellegi hooletusest peaks juhtuma avarii.Hää küll-vedas-politsei tunnistas mind mitte süüdi olevat-kuid kogu see jama ja kemplemine,see ju samuti möttetu ajaraiskamine.
Ise leian,et selle möne päeva kannatab ju ka ilma autota olla vöi siis vöimalusel saab ju ka sugulasi/tuttavaid tüüdata.Linnas ju lihtsam samuti,kuna olemas ühistransport.
Eks mugavus ole ju ka üks tore asi:D Ehk annate andeks selle pika ja lolli jutu,kuid sooviks siis teada enda riske,kui vötan rendiauto.(rendiauto puhul loll nagu tumm leili ruumis)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 29.01.08 18:40 Tsiteeri


Rendiauto kasutamisega kaasnev vastutus sätestatakse rendilepingus. Lepingud on suht standartsed, minge küsige suvalisest rendifirmast mõnda näha.

Rendiautol on ka vastav kindlustus. Selle võrra kõrgem, et risk on suurem.

Nii et kui kõik ametlikult teha, ei näe ma probleemi. Kui aga kliendile suulise kokkuleppega anda kasutada auto, mis on kulude minimeerimiseks kindlustatud kellegi Võrumaal elava 40 riskigrupiga vanaisa nimele, on asjad veidi teistmoodi...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ott_S
klubiliige

Avatar


Registreerunud 15.08.06
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B9

postitati 29.01.08 20:20 Tsiteeri


Niisiis. Avaldaks ka oma arvamust. Revalis siiani käinud ise ainult varuosade letis ja seal olnud siiamaani kõik positiivne va. kord mil oli mingi asemik tööl, keda polnud varem näinud. Too oli veits ülbe. Muidu olen kõik oma hooldus ja veermiku jm probleemid lahendanud juba mitu aastat Peetri juures (A4TQ). Eks varsti saan ka kasutaja juks11'ne juures ära käia ja siis muljetada et kuidas oli (minek kuna V6 TDI ja läbisõit juba 210k).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
polluks
huviline



Registreerunud 18.11.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 Avant Quattro

postitati 02.02.08 15:27 Tsiteeri


Ise 4-s kuu A6 2001 omanik (huvitav kas see on vana auto?, milline kvalifitseerimine võiks siin väidetavalt suhtumist mõjutada) ja käinud remontimas ainult Revalis. Siiamaani küll ainult positiivsed kogemused, kokku puutunud ainult tööde vastuvõtjate ja kätteandjatega. Mulje suhtlemisest selline: meestel on tõesti palju tööd, sellest hoolimata säilitatakse viisakus, püütakse vastu tulla niipalju kui võimalik, otsitakse probleemidele lahendusi. Tööd on valmis saanud lubatud aja jooksul, ok - siiamaani ainult väiksemad asjad ja tüüpiliselt viin auto hommikul kohale ja aega järele tulla on alles pärast tööpäeva lõppu. Juurdekirjutusi arvetel pole olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 04.02.08 11:24 Tsiteeri


Jutujätkuks. Mul BMW käis Pärnu Amservis keretöödes (ärge küsige miks) ja pidi valmis saama 2 päevaga. Teisel päeval helistati Amservist ja öeldi, et seoses ukselukkude probleemidega (uksed elektrit täis jne) nad ei saa täna masinat tagastada. Ütlesin, et see ei ole hea lahendus, sest mul on autot vaja. Seepeale pakuti mulle asendusautot. Kuna ma sellepärast Pärnu sõitma ei hakanud, siis jäi see asendus sealt võtmata. Ülejärgmine päev, kui masinale järgi läksin, oli see nii seest kui välja ilusti puhtaks pestud/imetud. Lisaks korduvalt vabandati ebamugavuste pärast. Väga viisakas teenindus!

Rauli jutule vastan nii palju, et tõstatasin antud küsimuse, kuna pean antud isiklikke hüvesid vähemtähtsamaks avalikust arutelust ja informatsiooni jagamisest/kättesaadavusest siin foorumis (muidugi ei saa nii öelda kõikide asjade kohta). Nii mõnigi hoiab selle nimel suu kinni, et oma tagumik soe saaks. Mina aga mitte.

Edit:
Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Arvad tõesti, et töökojad meelega keeravad mingi jama kokku!?
Ei arva. Usu, ma saan töökojast aru. Ütlen veelkord, ma räägin ka teenuse ostja seisukohalt ja siin ei ole midagi isiklikku.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
koomahai
huviline



Registreerunud 10.07.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2,8V6 30v Q Avant

postitati 08.02.08 17:16 Tsiteeri


Täna käisin Wiru Autos, et lasta oma A4-l kütusefilter vahetada. Üllatus-üllatus tervelt tund läks töömeestel arusaamiseks, et nemad ei suuda selle tööga hakkama saada. Anti auto niisama tagasi ja soovitati kuskile mujale minna.Väga negatiivne kogemus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Golf3
huviline



Registreerunud 21.01.06
Kasutaja on eemal

Auto: A4

postitati 03.04.08 15:05 Tsiteeri
Minu kogemused AASTA AUTOGA Tartus



Viimasel ajal olen paika juba tihti külastanud,põhjuseks mootorituli.
Hea küll esimene kord sai käidud ja uuritud milles probleem.Öeldi et lõdvik on läbi,paigati ära ja soovitati sealt kohe uus tellida,mida ma ei teinud.Võrus sain jupi tellida ja muidugi märgatava hinnavahega.See selleks.Sai jupp ära vahetatud, sõitsin mingi paar nädalat ja üllatus üllatus.Mootorituli taas põleb.Niisiis seadsin jälle sammud aasta autosse.auto võeti vastu,öeldi et nemad mingit viga leidnud aga kahtlustavad immot, mille nad ise peale panid kui uuest peast sai ostetud.heaküll sai see neil maha võetud ja kutsuti autole järgi.läksin siis mina lõunaks kohale ja üllatus üllatus auto ei käivitu enam :).hea küll,pidin siis ootama jälle kuna lõviosa meestest olid lõunal.ootasin siis tunnikese.teatati et masinat käima EI SAA.noh läksin siis minema,õhtul helistati et võin teisele katsele minna.läksin siis järgi järgmisel päeval,auto töötas,kõik ok.nyyd olen mingi paar kolm nädalat sõitnud ja üllatus üllatus-mootorituli põleb.noja nyyd ma pean siis jälle minema ja veidi uurima sest mina ei kavatse maksta enam immo pealepaneku eest.

Muidu klientidega suheldakse hästi ja asi toimib aga no töölisi on ka ikka igasuguseid,seal ikka antakse autodele talda ja no valus oli kuulata kui remondimees hakkas autoga sealt eest servisesse sisse sõitma ja no käigud pm lihtsalt raiuti sisse :D.

aga see aind minu kogemus...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mihkel
huviline



Registreerunud 27.12.04
Asukoht: haapsalu<->tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: seat leon

postitati 03.04.08 16:56 Tsiteeri


Tsitaat:


Muidu klientidega suheldakse hästi ja asi toimib aga no töölisi on ka ikka igasuguseid,seal ikka antakse autodele talda ja no valus oli kuulata kui remondimees hakkas autoga sealt eest servisesse sisse sõitma ja no käigud pm lihtsalt raiuti sisse :D.

aga see aind minu kogemus...



Vähegi viisakamas ettevõttes saaks selline töötaja hundipassi. Kui näeks et oma autoga nii tehtaks, siis läbi sõrmede küll selle peale vaadata ei kavatse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Golf3
huviline



Registreerunud 21.01.06
Kasutaja on eemal

Auto: A4

postitati 03.04.08 17:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mihkel
Tsitaat:


Muidu klientidega suheldakse hästi ja asi toimib aga no töölisi on ka ikka igasuguseid,seal ikka antakse autodele talda ja no valus oli kuulata kui remondimees hakkas autoga sealt eest servisesse sisse sõitma ja no käigud pm lihtsalt raiuti sisse :D.

aga see aind minu kogemus...



Vähegi viisakamas ettevõttes saaks selline töötaja hundipassi. Kui näeks et oma autoga nii tehtaks, siis läbi sõrmede küll selle peale vaadata ei kavatse.


jah,endal jäi ka karp lahti aga no seal services on ka neid remondimehi ikka igasuguseid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
serxx
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.04.08 07:20 Tsiteeri


Tahaksin rääkida oma kogemustest Helvar Merca/Autopartner/Autoasi laagri teenindusest.

Veidi rohkem kui aasta tagasi lasin nimetatud kohas vahetada oma tolleagse ford escorti kõik silla detailid, vahetamata ei jäänud midagi, isegi rattalaagrid, amordid ja kõik piduriosad said vahetatud.
Läks veidi aega mööda ja sillad jälle kolisevad. Läksin sinna tagasi, palusin kõik üle vaadata. Vaadati üle, viga ei leitud, raha ka ei võetud. Sõidan veel umbes nädalal ja kolin läheb järjest suuremaks. Lähen siis uuesti nende jutule, ja peale pikka otsimist ja minu tungivat soovitust, et kontrollige ikka kõik poldid-mutrid üle, selguski, et õõtsa poldid pole korralikult kinni. Keerati poldid kinni siis, raha ei võetud, ja rohem pole sillad kolisema hakanud õnneks.

Nüüd siis olen sügisest Coupe omanik ja umbes kaks nädalat tagasi sai lastud seal ka sellel autol kõik silla kuluvad detailid ära vahetada(kõik puksid, sharniirid, rooliotsad).
Eile aga avastasin, et esisillas vasakul on midagi kolisema hakanud ja seda kohe päris palju. Nüüd on jälle kahtlus, et midagi korralikult kinni keeramata.
Ausaltöeldes on mul sellest kohast täiesti siiber ja parema meelega ei viiks oma autot sinna isegi poltide pingutamisele.
Ega seal tööga ka just üle ei pingutata, kui oma audi sillaremonti viisin, siis esimese tunniga jõuti teha vaid niipalju, et sõideti auto tõstuki peale ja tõsteti üles. Sellel hetkel oli garaazhis sees juba 5 autot, kuid töömehi nende vahet jooksmas oli näha vaid kaks. Ka see mees, kes minu autoga tegelema pidi hakkama, tegeles mingi teise autoga hoopis, kuigi ajad olid ju kokku lepitud.
Ühe päevaga seda lõppkokkuvõttes valmis teha ei jõutudki ja pärast lajatati 10 töötundi ja 4k arve, mida küll veidi õnnestus alandada.
Igaljuhul jah, arveid nad kirjutada oskavad, kuid tööga pole ma rahule jäänud. Kui ise pidevalt kõrval olla ja jälgida, et midagi valesti ei läheks, siis võib ju lasta igal pool autot remontida, kuid sinna ma oma autot rohkem ei vii.

Ma siin isekeskis mõtlesin, et kui mõni naisterahvas sellise lahtiste poltide tõttu koliseva sillaga ringi sõidaks ja ei oskakski sellele väga tähelepanu pöörata, siis paari nädala pärast oleks tõenäoliselt õõts alt läinud ja remont oi-oi kui kallis ning suure tõenäosusega võiks see lõppeda ka suurte kehaliste vigastustega või isegi surmaga, sõltuvalt sellest, kus täpselt see juhtub.

Head spetsialisti, kes korralikult tööd teeb, on tänapäeval ikka väga raske leida, eriti veel sobilikus piirkonnas.

Edaspidi hakkab minu auto tõenäoliselt vaid kostiveres remondis käima, vaatamata sellele, et asukoht on mulle väga ebasobiv.

EDIT:
Coupe silla kolisemise põhjus oli samuti kinni keeramata poltides/mutrites ning lisaks sellele oli üks sillatala polt põhimõtteliselt pooleks keeratud.
Täpsemalt klubiliikmete auto all kirjas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
at60
huviline



Registreerunud 19.02.06
Asukoht: Võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 avant quattro

postitati 04.06.08 14:55 Tsiteeri


Pärast väikest kõksu oli vaja esistangele pahtlit ja värvi.sai siis mindud Viljandi Raeli.noh stange värviti OK,aga... lähen autole järgi(laupäe hommik) vaatan esimese suunatule klaas puudu.Keegi ei tea asjast midagi ütlevad et tule esmaspäe homiku tagasi.Nädalavahetuse plaanid muidugi pees.Esmaspäe helistan,meister ütleb et jah leidsime suunatule klaasi sinu autost,et äkki oli poollahti ja kukkus ise ära.nali misssugune.lubasid siis külge liimida ma ei hakand kah tühjast kisa tõstma-tegijal ikka juhtub.Jõuan siis autoga koju krt.stange rattapoolne ots täitsa ripakil.Need sosssepad olid vist mingi kinnituse katki teind ja stange nurk oli ühe väikse kruviga logari külge kinni lastud.Enam ei hakand Raeliga üldse tegelemagi ,tunnike tõõd, paar õlut ja asi korras Oleks selle stange värvimisega kah hakkama saand,aga et kindlustus maksis siis läksin "korralikku "töökotta


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AudiMihkel
huviline

Avatar


Registreerunud 12.12.07
Asukoht: Tallinn-Lehtse
Kasutaja on eemal

Auto: Mitte audi

postitati 04.06.08 15:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: serxx
Tahaksin rääkida oma kogemustest Helvar Merca/Autopartner/Autoasi laagri teenindusest.

Veidi rohkem kui aasta tagasi lasin nimetatud kohas vahetada oma tolleagse ford escorti kõik silla detailid, vahetamata ei jäänud midagi, isegi rattalaagrid, amordid ja kõik piduriosad said vahetatud.
Läks veidi aega mööda ja sillad jälle kolisevad. Läksin sinna tagasi, palusin kõik üle vaadata. Vaadati üle, viga ei leitud, raha ka ei võetud. Sõidan veel umbes nädalal ja kolin läheb järjest suuremaks. Lähen siis uuesti nende jutule, ja peale pikka otsimist ja minu tungivat soovitust, et kontrollige ikka kõik poldid-mutrid üle, selguski, et õõtsa poldid pole korralikult kinni. Keerati poldid kinni siis, raha ei võetud, ja rohem pole sillad kolisema hakanud õnneks.

Nüüd siis olen sügisest Coupe omanik ja umbes kaks nädalat tagasi sai lastud seal ka sellel autol kõik silla kuluvad detailid ära vahetada(kõik puksid, sharniirid, rooliotsad).
Eile aga avastasin, et esisillas vasakul on midagi kolisema hakanud ja seda kohe päris palju. Nüüd on jälle kahtlus, et midagi korralikult kinni keeramata.
Ausaltöeldes on mul sellest kohast täiesti siiber ja parema meelega ei viiks oma autot sinna isegi poltide pingutamisele.
Ega seal tööga ka just üle ei pingutata, kui oma audi sillaremonti viisin, siis esimese tunniga jõuti teha vaid niipalju, et sõideti auto tõstuki peale ja tõsteti üles. Sellel hetkel oli garaazhis sees juba 5 autot, kuid töömehi nende vahet jooksmas oli näha vaid kaks. Ka see mees, kes minu autoga tegelema pidi hakkama, tegeles mingi teise autoga hoopis, kuigi ajad olid ju kokku lepitud.
Ühe päevaga seda lõppkokkuvõttes valmis teha ei jõutudki ja pärast lajatati 10 töötundi ja 4k arve, mida küll veidi õnnestus alandada.
Igaljuhul jah, arveid nad kirjutada oskavad, kuid tööga pole ma rahule jäänud. Kui ise pidevalt kõrval olla ja jälgida, et midagi valesti ei läheks, siis võib ju lasta igal pool autot remontida, kuid sinna ma oma autot rohkem ei vii.

Ma siin isekeskis mõtlesin, et kui mõni naisterahvas sellise lahtiste poltide tõttu koliseva sillaga ringi sõidaks ja ei oskakski sellele väga tähelepanu pöörata, siis paari nädala pärast oleks tõenäoliselt õõts alt läinud ja remont oi-oi kui kallis ning suure tõenäosusega võiks see lõppeda ka suurte kehaliste vigastustega või isegi surmaga, sõltuvalt sellest, kus täpselt see juhtub.

Head spetsialisti, kes korralikult tööd teeb, on tänapäeval ikka väga raske leida, eriti veel sobilikus piirkonnas.

Edaspidi hakkab minu auto tõenäoliselt vaid kostiveres remondis käima, vaatamata sellele, et asukoht on mulle väga ebasobiv.

Mul on Autoasjaga ainult head(loe:ülihead) kokkupuuted olnud. Viin auto neile,nad kohe ütlevad palju asi maksma läheb,palju aega läheb jne. Audiga olen küll ainult ühe korra käinud,aga teine auto saab vahest isegi sama päev juba valmis. Ei tea meeldib kohe selline konkreetne koht:D
PS: Just kaks tundi tagasi tõin "hobi"auto sealt ära:P
PPS: Käin ainult Peterburi mnt. ääres.


Loogika & Taktika.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 04.06.08 15:13 Tsiteeri


Kindlasti ei saa väita, et Autoasjas on kõik lödinäpud ja nimelt asju lahti jätavad aga eks see töömeeste kvaliteet kõigub kõvasti, isegi neile viinud üle 10 000 kr ja ei saaks öelda, et väga rahul olen aga mujal on veel hullem (kas siis hind või kvaliteet). Mõni mees teeb tõesti head tööd, mõni aga hakkab leiutama.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tttxml
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 20.05.07
Asukoht: tallinn/saue
Kasutaja on eemal

Auto: B4 1,6L B 74Kw 94a, B3 1,8L 66Kw 88a

postitati 05.06.08 09:32 Tsiteeri


autoasis hea kogemus.
viisin masina õlivahetusse. arvestasin et õlivahetus läheb 500-600.-
aga kätte saades arve 360kr. Selle hinna sees siis 4L poolsünt õli filter ja vahetus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 05.06.08 11:17 Tsiteeri


Üldiselt töötavad seal Mercantiles ainult praktikandid, kes pigem lebotavad oma puhkeruumis kui teevad tööd.
Kui mingi jamaga hakkama saavad, siis laiutatakse käsi ja õeldakse, et nemad ei tea midagi...seejärel tuleb valjemat häält teha ja asjad hakkavad lahenema.
Lisaks vahetatakse seal asju, mida pole vaja vahetada ning ega nad sinu käest ei küsi, kas nõus oled...pärast annad lihtsalt plekki.
Kui nad hammasrihma hamba võrra valesti peale panevad ja omanik kurdab, et auto liigub halvemini ja suitseb, siis õeldakse, et sa kujutad ette....tuleb jälle vähe surkida, siis võetakse auto sisse ja saab hammarihm ilma rahata korralikult peale.

Elusees ei vii mina oma autot sinna.


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  15
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 58.6% - SQL: 41.4%]