Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  15
Autor:
Pealkiri: Reval Auto Tallinn OÜ ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused. (Vastuseid: 362 | Vaatamisi: 112173)
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 26.04.07 11:46 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Tsitaat:
Algselt postitas: QUATTRO

See tähendab siis seda,et oled ise kunagi samasugune kolientidega ülbaja olnud we?:P


Olin üsna tagasihoidlik, kuid toimus igasugu imelugusid, tol ajal võis sellist käitumist ka ajastu süüks ajada. Millega praegu vabandada? Et läheb liiga hästi? Või ei taha vanade autodega tegeleda? Ebapädevust audide teemal ei saa audide remondiga tegelev ettevõte vabandada ei ühe ega teisega.;)
Mis ma siin ikka heietan, minu jutu mõte oli lihtsalt selles, et minu arvates revalisse ei ole mõtet vanema kui 10 aastase masinaga minna, adekvaatset hinnangut tõenäoliselt sealt nii või naa ei saa. Samas see hinnang on vaid minu kogemuse põhjal ja võibolla on tõesti seal vaid 1 selline töötaja kellega ma juhuslikult kokku juhtusin.

Edit: ka siin foorumis on nimetatud mitmeid kohtasid kus ka vanema auto kohta asjatundliku hinnangu saab. Kindlasti on üks neist kostiveres, arvan, et ntx sumpsimehe rahvas on ka piisavalt audidega kursis.;)


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.04.07 12:12 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Tsitaat:
Algselt postitas: juks11

Tule siis homme tööle, palk VÄHEMALT 10 000.- ametlikult kätte, tingimused hea, kollektiiv hea - arvestan Sinuga!?


Läheb juba teemast väga välja, kuid tööotsingute tulemusel jõudsin järeldusele, et eelistan suure(ma)le palgale paindlikku tööaega ja kindlasti tervist mitte kahjustavat tööd. Olen vingu jms suhtes tundlik ja seetõttu autodega seonduvat tööd enam päevast päeva teha ei taha.

Teemalähedasemast ka: nõukogude aja lõpul töötasin tollases kuulsas tootmiskoondises "autoteenindus", täpsemalt järve tsehhis. Tol ajal eksisteeris samasugune ülbe(võitu) suhtumine (tava)kliendisse nagu praegusajal revalis kohtasin.


Aga kui Sa asjast midagi ei tea (tööjõu teemal) siis ära tule väitma, et tööjõu puudus on BS teema, vot tak!


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 26.04.07 12:25 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



kliente on halbu kohe kindlasti meeletult palju,aga imestan ,et suurt kära pole olnud halva suhtumise pärast meedias. ise elan muidugist väikelinnas ,aga endaarust viisakalt tulen remonditöökotta abi paluma ,siis suhtlemine kliendiga on teatud kohas ikka allapoole arvestust. teeninduskvaliteeti ei hakka takka rääkima.et saadad sinna kus ta tuli ja päikest ei paista? ma loodan,et mõttes seda ütlesid? viisakalt saab ka ju klienti tagasi saata? et esimene asi mis klienti võib häirida on teenindaja suhtumine klienti,seda on mõned kuritarvitanud ja sinna minu jalg ei kipu minema.isegi kui teenindus on kvaliteetne,ei lase mina ennast alandada. ja mõni vend kes sul aja seal kinni pani,voibolla maksis kätte sulle halva suhtumise eest klienti? loomulikult heal spetsialistil eales kliendid ära ei kao ,aga nii inimene oma vigu eales ei õpi. ei pea alati sama ebaviisakas olema nagu klient.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 26.04.07 12:36 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Nii,ma ei tea mis alal sa töötad,aga minu ala juures on keskendumine tööle ntx suht tähtis.Nüüd tuleb pöidlajämeduse kuldketiga vend ja võtab sul lihtsalt varrukast kinni ja ütleb et näed ,auto on seal ja mul on vaja et sa selle kohe ära teed.Sellise inimese saadan ma joonelt p****.
Mingisugust meediat ma ei karda,SL õhtulehte ei võta keegi tõsiselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 26.04.07 13:14 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



jah ei ole autoremondiluksepp,aga minu töö ka nõuab ära ütlemist klientidele ja mitte sellisel moel nagu sinul.ja mõni klient segab keskendumist ,aga pärast äraütlemist suudan rahulikult oma tööd edasi teha,ilma,et sellest nüüd pajatada kellegile nagu mingist erilisest probleemist.kui sinu töö ei ole klientidega kokkupuutumine,siis saan aru ,kui on,siis saan aru,et su töö ei meeldi sulle?. varruka saab samal moel tagasi nagu võeti. aga olen saanud viiskalt lahti lapsehoidjast,öeldes,et sihtkohta olen leidnud tee seni ise.seda on korra vaid juhtunud.midagist on nihu siin. vaadake peeglisse palun härrased!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 26.04.07 13:47 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Emotsionaalselt ja vandesõnadega öelduna on iga ütlus mõjusam. Lihtsalt ei pea nii palju kordama. Kokkuvõttes kõik kliendi huvides.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 26.04.07 13:58 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Peeglisse juhtun ikka aegajalt vaatama ja seda ma tean nigunii et mingi eriti ilus inimene ma ei ole.See eest olen aus ja otsekohene.
Samas kui sul on klient kes tilgub sul kõrval nigu kastekann,siis on tunduvalt tõhusam see asi ühe sõnaga ära lõpetada.Muidugi ma ei saada inimest kohe ukselt minema,ma kuulan ära mis tal öelda on ja räägin ka 1 korra ilusti.Kui siis aru ei saa tuleb lihtsalt karmilt öelda.Aga varrukast kiskujad saadan kohe.
Over and out.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
lorrap
klubiliige



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat Variant 4-motion 1,9TDI-PD

postitati 26.04.07 15:18 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Olin üsna tagasihoidlik, kuid toimus igasugu imelugusid, tol ajal võis sellist käitumist ka ajastu süüks ajada. Millega praegu vabandada?


No s..a käitumist ei saa mitte mingit moodi ajastu süüks ajada, olenemata ajastust. Viisakaks ja väärikaks on võimalik igal ajastul jääda. See kui seda ei suudeta, näitab lihtsalt inimese enda nõrkust ning madalalaubalisust.

Ise olen siiani autotöökodades alati kenasti suheldud saanud. Kui on kiire ja kui on järjekord on asi selge. Kui aga juhtub, et töö kuidagit moodi ei kannata oodata, siis on kas vahele võetud või on sealt samast töökojast osanud keegi soovitada kuhu pöörduda. Seni pole kordagi abist veel ilma jäänud ja seda mitte ka võõras linnas.


...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Dust Rocket
huviline

Avatar


Registreerunud 19.06.04
Asukoht: Tallinna lähiümbrus
Kasutaja on eemal

Auto: avataris on mälestus!!!!

postitati 26.04.07 15:49 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Oh mis te kriunute.
Forssi panin veermiku kontrolliks aja kinni ei läinud kaua 5 päeva siis oli esimene vaba aeg.

Kontroll tehtud tööde nimekiri oli küünra pikkune. Esimene remondi aeg oli 27 aprill (5. aprillil olin kontrollis ). See ei sobinud MULLE ja saimegi kokkuleppele uues ajas 30 aprill hommiku kell 9.00

Parim lugu oli muidugi kalkulatsiooninga. Töödevastuvõtja arvas et läheb nii 10 000.- ja lubas saata kalkulli meilile. Tegigi seda aga pisut oli kalkulatsioon suurem u. 16 200.- :D:D:D Ei läinud väga üle, umbes 60% ainult.

Aga võib olla on see sellest et mul on kuldkett ;) kuigi ma sellega ei vehkinud seal.

Mis ma tahtsin öelda on see, et ei saa ennast autoremondi töökoja ees lääbakile lasta ja öelda jah suured juhid võtke kõik mu raha ma tulen siis kui teile sobib. Samas ei tohi ka olla selline, et kargad kõigile ninna ja pured kui metsaline(kuigi tundub et paljudes kohtades se toimib)
Olge inimesed nii tenindajad, te ju osutate teenust, kui ka teenindatavad, sest teenindaja on ka inimene. Sa ei osta omale seda inimest orjaks vaid sa ostad temalt teenust, mida on sinul vaja. Muidugi on sul võimalus mujale minna aga see on teine teema.


Igatahes mina olen 30 aprillil kell 9.00 Forsis:D:D:D:cool:


Satan will claim my soul.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
undu
huviline



Registreerunud 05.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Outback´13, Gaz 2410

postitati 26.04.07 16:24 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Teemale võiks panna juba uue pealkirja: suhtumine ja suhtlemine. Kui tahes mõttetu murega kleint ka ei pöördu spetsialisti poole, alati kehtib 2 reeglit:
*kliendi jaoks on konkreetne spetsialist päeva jooksul esimene, olgugi, et spetsialist on pidanud selliseid mõttetusi juba päevas mitmeid kuulama. Klienti tuleb suhtuda alati kui oodatud külalisse;
*spetsialisti jaoks tühine probleem kliendi jaoks EI OLE mõttetu ja tühine, spetsialisti asi on selle olemust ja võimalikke lahndusi kleindile tutvustada.

Loomulikult ei ole kliendi õigust suhtuda üleolevalt - temal on abi vaja ja abi osutaja on kah siiski luust ja lihast inimene.

Seega kokkuvõttes - suhtuge inimestesse mõistvalt ja selgitage neile oma sisukohti. See kehtib nii kliendi kui teenuse pakkuja kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 26.04.07 17:52 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Tsitaat:
Algselt postitas: Cosmik
Tere Klubi rahvas,

Uurin maad, kas keegi Klubist on seotud/töötab Revalis.
Mure järgmine
Oleks tarvis teha audile ostueelne ülevaatus. Ametlikult regades ca 2 nädalane järjekord.
Vajadus ja soov oleks seda teha jooksval nädalal.

Kasulik info teretulnud privas või 50 26540
Parimat


Ja kellel on totaalne mölapidamatus, meenutagu palun, mis oli teemaks.


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.04.07 18:01 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Ja teemasse kah, auto on antud hetkeks juba üle vaadatud...


Ja asi on ka ammu juba lahenduse leidnud, teemaalgataja ilmselt juba sõidab antud autoga...

Seega alati aitame kui vähegi võimalik!

Aga arvestege veel sellega, et mulle isiklikult tuleb kuskil 200 kõnet päevas, millest võtan kõik vastu, lisaks käib päevas kuskil 40 klienti töökojas kellega peab kõigiga tegelema, lisaks töös olevad autod ja jende ootamatud ja oodatud probleemid, lisaks saabuvad autod mis vaja valmis teha, ning veel miljard asja mida suudaks teha nädalaga aga peab tegelema 1 päevaga 12h ja sihuke kiirustamine ajabki närvid vahest krussi kuigi ma väga harva ütlen kliendile halvasti aga tõesti ei ole aega. Lisaks enamus helistajaid tahavad tel teel autot korda saada... Lisaks tuleb veel päevas mitu meili teel saabunud hinnapäringut jne jne jne.

Mõelge ise mis koormused tegelikult töökodadel on, lisaks remondil ei ole võimalik kunagi täpselt öelda kaua läheb aga graafik on ees ja seda peab täitma sest muidu tuleb järgmine klient ja on kohe pahane kui kokkulepitud ajal tõstukile ei saa (on olnud juhuseid kus olen plaaninud autole 1h aga tegelikult rippus 3 ööpäeva tõstukil), õnneks siiski enamus on mõistvaid inimesi, kuid on ka erandeid...

See reegel kehtib aga alati - suhtu teistesse nagu Sa tahaks, et Sinusse suhtutakse!


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 26.04.07 18:25 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



johhaidii
nagu lasteaed.
autoteenindused on äriettevõtted mitte heategevusorganisatsioonid.
kui ettevõttel hästi läheb ja klientuuri on, siis tuleb laiendada, ükski firma ei võta ju omale 4000m2 töökoda kui kliente pole, lootuses, et äkki kinagi tuleb. tuletage meelde milline oli reval auto aastaid tagasi, kui ta veel staadioni tänaval pesitses!
kui teil viriseda on, siis selleks saate ju pöörduda vastava asutuse juhtkonna poole, siin enda välja elamine ja mingite konkreetsete asutuste kirumine on täiesti pointless. olgu, juks11 kui firmaomanik saab siit tagasisidet...aga revali juhtkond?
juksi kohta veel niipalju, et müts maha mehe ees, et julges võtta endale ainult ühe kompanii autode tegemise.

mehed, lugege automüügi kokkuvõtteid, vaadake miukse kiirusega automüük kasvanud on !!!
ja teeninduse järjekorrad on igas firmaesinduses (miski daevoo ja huidai kohta ma muidugi seda kindlalt väita ei julge) lihtsalt mõni firma on suutnud kiiremini läbi viia oma laienemise, mõnel firmal on see takerdunud. reval on teinud esinduse saaremaale, ehitatakse seda pärnusse ja tallinnas ehitatakse uut maja viimsisse. juhtkond otsustusvõimetu?
tehke omad järeldused ja ärge halage foorumis, samad probleemid on meil kõigil, need kaks inimest kes ei saanud teeninduse aega sinna minekule järgneva 15 minuti jooksul, mõelge ka teiste peale, mida te kurat virisete.

ahjaa...ma ei tööta revalis ega ei tööta ka seal ühtegi mu lähisugulast!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 26.04.07 18:30 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



tsitaat-
See reegel kehtib aga alati - suhtu teistesse nagu Sa tahaks, et Sinusse suhtutakse!

seda oligi ilus kuulda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Box
huviline



Registreerunud 18.05.04
Kasutaja on eemal


postitati 26.04.07 19:48 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Ja teemasse kah, auto on antud hetkeks juba üle vaadatud...


Ja asi on ka ammu juba lahenduse leidnud, teemaalgataja ilmselt juba sõidab antud autoga...

Seega alati aitame kui vähegi võimalik!

Aga arvestege veel sellega, et mulle isiklikult tuleb kuskil 200 kõnet päevas, millest võtan kõik vastu, lisaks käib päevas kuskil 40 klienti töökojas kellega peab kõigiga tegelema, lisaks töös olevad autod ja jende ootamatud ja oodatud probleemid, lisaks saabuvad autod mis vaja valmis teha, ning veel miljard asja mida suudaks teha nädalaga aga peab tegelema 1 päevaga 12h ja sihuke kiirustamine ajabki närvid vahest krussi kuigi ma väga harva ütlen kliendile halvasti aga tõesti ei ole aega. Lisaks enamus helistajaid tahavad tel teel autot korda saada... Lisaks tuleb veel päevas mitu meili teel saabunud hinnapäringut jne jne jne.

Mõelge ise mis koormused tegelikult töökodadel on, lisaks remondil ei ole võimalik kunagi täpselt öelda kaua läheb aga graafik on ees ja seda peab täitma sest muidu tuleb järgmine klient ja on kohe pahane kui kokkulepitud ajal tõstukile ei saa (on olnud juhuseid kus olen plaaninud autole 1h aga tegelikult rippus 3 ööpäeva tõstukil), õnneks siiski enamus on mõistvaid inimesi, kuid on ka erandeid...

See reegel kehtib aga alati - suhtu teistesse nagu Sa tahaks, et Sinusse suhtutakse!


Täiesti nõus juksiga Ise Silberi leival olen ja head tööjõudu hea palgaga leida on väääga raske!
2 kuud otsisin inimest 2 x suurema palgaga mis Juks pakkus võta üks ja viska teist.
Mõni lukksepp oleks sulle välja pakkuda lähitulevikus.
Järjekorrad ja ruumikitsikus on probleemiks ilmselt kõigil laiene palju tahad. Autosid tuleb ju aina juurde!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 26.04.07 20:14 Tsiteeri
Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused.



http://ufo.planet.ee/foorum/threadsucks.gif


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 27.04.07 02:20 Tsiteeri


Teate, mis te virisete. Teil on samasugused 2 kätt otsas nagu remondi mehel ja enamus tööriistu, mida kasutatakse on suht lihtsad ja kergesti kättesaadavad. Remontige oma autosid siis ise, kui teile töökodade juures midagi ei meeldi. Jah, osadel masinatel on omad nõksud ja omapärad, mis tahavad spets tööriistu või siis tõstuki abi aga üldjuhul kõiksugu korraliste hooldustega ja auto ostueelse kontrolliga saab inimene ise hakkama. Need kaablid on suht odavad, el vidinate korrasolekus saad ka ise üldjuhul veenduda ja sillaosade jms korrasoleku kontroll on "tere tulemas Koplisse".

Teine probleem on ajapuudus. Olen vägagi tuttav selle teemaga. Vahepeal ma ei saanud auto remondi peale ca 1 kuu isegi mitte mõelda aga oli vaja kiiresti teha ja pidingi Aavale 13,5k maksma. Mis parata, elu on selline.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TT
huviline



Registreerunud 08.06.04
Asukoht: GDN
Kasutaja on eemal


postitati 27.04.07 07:43 Tsiteeri


Teen ettepaneku nimetada Audi teenendusettevõte õige nimega sest AS Reval Auto on Audi marki sõidukite ja varuosade maaletooja, mitte aga teenendusettevõte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.04.07 08:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Box
Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Ja teemasse kah, auto on antud hetkeks juba üle vaadatud...


Ja asi on ka ammu juba lahenduse leidnud, teemaalgataja ilmselt juba sõidab antud autoga...

Seega alati aitame kui vähegi võimalik!

Aga arvestege veel sellega, et mulle isiklikult tuleb kuskil 200 kõnet päevas, millest võtan kõik vastu, lisaks käib päevas kuskil 40 klienti töökojas kellega peab kõigiga tegelema, lisaks töös olevad autod ja jende ootamatud ja oodatud probleemid, lisaks saabuvad autod mis vaja valmis teha, ning veel miljard asja mida suudaks teha nädalaga aga peab tegelema 1 päevaga 12h ja sihuke kiirustamine ajabki närvid vahest krussi kuigi ma väga harva ütlen kliendile halvasti aga tõesti ei ole aega. Lisaks enamus helistajaid tahavad tel teel autot korda saada... Lisaks tuleb veel päevas mitu meili teel saabunud hinnapäringut jne jne jne.

Mõelge ise mis koormused tegelikult töökodadel on, lisaks remondil ei ole võimalik kunagi täpselt öelda kaua läheb aga graafik on ees ja seda peab täitma sest muidu tuleb järgmine klient ja on kohe pahane kui kokkulepitud ajal tõstukile ei saa (on olnud juhuseid kus olen plaaninud autole 1h aga tegelikult rippus 3 ööpäeva tõstukil), õnneks siiski enamus on mõistvaid inimesi, kuid on ka erandeid...

See reegel kehtib aga alati - suhtu teistesse nagu Sa tahaks, et Sinusse suhtutakse!


Täiesti nõus juksiga Ise Silberi leival olen ja head tööjõudu hea palgaga leida on väääga raske!
2 kuud otsisin inimest 2 x suurema palgaga mis Juks pakkus võta üks ja viska teist.
Mõni lukksepp oleks sulle välja pakkuda lähitulevikus.
Järjekorrad ja ruumikitsikus on probleemiks ilmselt kõigil laiene palju tahad. Autosid tuleb ju aina juurde!


Mainin siis veelkord ära, et sealt see number hakkab, kui ikka osatakse ja tehakse tööd on see number ikka tunduvalt suurem aga pole kedagi, kuulutuseid igal pool üleval aga ei ühtegi huvilist, mõttetuid pakkumisi muidugi ei arvesta...

Oleks ääretult tänulik kui kellegi saaksid orgunnida, tööd oleks kahele lukkseppale!


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri_T
huviline

Avatar


Registreerunud 12.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1,8T

postitati 27.04.07 09:50 Tsiteeri


Tallinnas vähemalt on kuhu minna oma muredega, võtku see siis aega palju tahes. Pärnus saad loota vaid ise endale, sõprade abile ja ac foorumi tehnilistele teemadele. Pärnus on olukord teenindustega ikka väga hull... kas või kõige lihtsama sillastendi aega pead esiteks ootama pea 3 nädalat ning siis pole sa kunagi kindel kas saadakse jooks paika või mitte. Pärnus pole tööjõu puudus vaid pigem väärt tööjõu puudus. Suvalised kutseka lõpetanud vennikesed, ise rusikat rinnale tagudes, püüavad miksit kokku keerata ja pärast oma tegude eest ei vastuta.

Ise igapäevaselt klientide teenindamisega tegelev inimene puutun kokku pidevalt nii hea kui halva teenindusega. Üks nädal oli kohe nii kole, et julenud enam kuskile poodi minnagi, kuna igalt poolt sain sõimata. Mis teha, oli kehv päev. Ei saa me kunagi keegi väita, et oleme ise andnud endast parima ja kas peakski.

Mina loodan igatahes, et Revali pärnusse tulek leevendab väga paljude siinsete audi omanike mured ning ehk leitakse siia ka väga kompententsed inimesed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 27.04.07 11:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Teate, mis te virisete. Teil on samasugused 2 kätt otsas nagu remondi mehel ja enamus tööriistu, mida kasutatakse on suht lihtsad ja kergesti kättesaadavad. Remontige oma autosid siis ise, kui teile töökodade juures midagi ei meeldi.

Lihtne öelda, kui oma majas elad ja tööriistu täis garaazi omad. Kortermajas elaval tehnikavõhikust pintsaklipslasel need võimalused paraku puuduvad. Ma ise ei karda näppu õliseks teha, kuid pole minulgi alati linnas võtta kohta, kus ise remontida. Võimaluse korral teeks kõik asjad ise, teaks vähemalt, et korda saab, mitte ei koorita raha ainult lubaduse eest korda teha, kuid tegelikkuses kas üldse mitte midagi tehes või siis pärast kokkupanekul pooli asju lahti jättes...

Tsitaat:
Algselt postitas: TT
Teen ettepaneku nimetada Audi teenendusettevõte õige nimega sest AS Reval Auto on Audi marki sõidukite ja varuosade maaletooja, mitte aga teenendusettevõte.

Sõna "teenindusettevõte" oli ju pealkirjas juba õigesti kirjutatud, kuidas Sa selle "teenendusettevõtteks" väänata suutsid? Ma tavaliselt ei viitsi eriti närida, aga "kellegile", "mõtetu", "teenendus" jne sõnad näitavad minu arvates sulaselget harimatust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.04.07 11:37 Tsiteeri


Et veel mõtetuid poste ära hoida, siis vastan, et mina liigutasin selle teema siia. Alguses oli teema nimi "Reval Auto AS ja muud teenindusettevõtted. Nendega suhtlemine ning kogemused."

Peale Tarmo märkust muutsin nimetuse õigeks. Samas, olgem ausad, Reval on ikka Reval, pole sisulist vahet, kas räägitakse Reval Auto Tallinn OÜ-st või Reval Auto AS.

Ma ei õhuta vaenu, mul ei ole Revaliga negatiivseid kogemusi kuid staffina pean jääma adekvaatseks. Samuti ei näe veel põhjust teemat lukustada või kustutada.

Btw, alati ei pea olema tagasiside negatiivne. Kui palju inimesi on selliseid, kes on väga rahul Revali tööga ?! Kindlasti kõvasti rohkem kui nurisejaid !

Seega rahu, tänasel päeval on palju suuremaid probleeme mille pärast pead vaevata (õnneks ei kuulu need vähemalt selle foorumi teemade hulka).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 27.04.07 12:22 Tsiteeri


Positiivsest tagasisidest ei räägita ju peaaegu kunagi. Mul on selle majaga ainult head kogemused, osaliselt kindlasti tutvuste pärast. Samas töödevastuvõtust ei tea ma isiklikult kedagi, kuid üks positiivsemaid kogemusi pärineb just sealt (oldi nõus omal algatusel jupp vahetama katse-eksituse meetodil- kui poleks toiminud, poleks pidanud sentigi maksma).
Ja megajärjekorrad on igal pool töökodades, kes tegelevad veermikuga- huvitav, miks :D


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TT
huviline



Registreerunud 08.06.04
Asukoht: GDN
Kasutaja on eemal


postitati 27.04.07 19:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MaQQu
Peale Tarmo märkust muutsin nimetuse õigeks. Samas, olgem ausad, Reval on ikka Reval, pole sisulist vahet, kas räägitakse Reval Auto Tallinn OÜ-st või Reval Auto AS.


Olgem ausad - riigikogu ja valitsus on ikka kaks erinevat asja.
Ma ei oleks märkust teinud kui sa oleks kirjutanud firma nimeks Reval Auto;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sermon
huviline



Registreerunud 06.07.03
Asukoht: Järvamaa/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330xd

postitati 28.04.07 06:11 Tsiteeri


ma vaatan et see Reval Auto on ikka üks täis s...t koht enamuste arust, siit ka küsimus, et nahhuj te ronite siis sinna üldse kui kõik on pahad ja halvad ja midagi ei oska ja ülbitsevad ja mida kõike veel :)
Tallinnas töökodasid vähe on ? äkki on asi teie enda suhtumises hoopis kinni ?:cool:
Niipalju kui ise Reval Autoga kokku olen puutunud, on minul küll meeles ainult positiivsed kogemused :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  15
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.6% - SQL: 53.4%]