Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  22  23  24  25  26
Autor:
Pealkiri: 10v turbo omanikud (Vastuseid: 631 | Vaatamisi: 90000)
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 19.12.14 07:46 Tsiteeri


Tundub, et ma olen ainuke 10v turbo mees alles jäänud või siis keegi ei loe enam seda teemat aga ma ei jäta jonni.

Eelmise 200 pöörete probleemi leidsin üles nimelt seda jama põhjustas hooratas. Panin oma teisele 200 sama hooratta ja sama jama, kahte hooratast võrreldes oli probleemi põhjustanud hoorattal hambad ümarad kuid uuel on hambad kandilised.

Ventilaatori jama lahendasin ka osaliselt ära, ventilaatori relee oli vigane kuid nüüd hakkab jahutusvent koheselt väiksema võimsusega tööle, ilmselt on viga kas multi switch anduris või ploki taga olevas thermotime switchis.

Mootori tühikäigu ja kiirendusega on endiselt sama jama: Külmalt käima pannes töötab u. 1 minut mispeale hakkavad pöörded kõikuma kuni sureb välja. Jalga gaasil hoides mootor soojaks ajada jääb auto tööle kuid pöörded kõiguvad 800-1200 pööret stabiilselt. Kiirendus on kehva.

Vahetanud olen: Tühikäigu mootor, warmup valve, tühikäigu lüliti drosselklapil, 2 temperatuuri andurit (1 juhtmega plokil ja 2 juhtmega jahut. väljavõtte peal plokist), tühikäigu relee, mootori aju, pihustid said remonditud, vaakumlekkeid sai kõrvaldatud kuid viga ikka alles.

Vahetasin ka kütusepumpa kasutatud vastu mis ei ole ka kõige parem. Tühikäigul on surve 5.6 bar. ja täisgaasil on 4.5bar. Käivitamisel 4.1bar. auto väljasuremise ajal on 5.6bar. seega pump on ilmselt kehva kuid see ei ole arvatavasti vea põhjus kuna väljasuremise ajal on surve piisav?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
widdler
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 2.1 TQ 85a. x2

postitati 19.12.14 09:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Taavi.M(Audi&VW)
Tundub, et ma olen ainuke 10v turbo mees alles jäänud või siis keegi ei loe enam seda teemat aga ma ei jäta jonni.

Eelmise 200 pöörete probleemi leidsin üles nimelt seda jama põhjustas hooratas. Panin oma teisele 200 sama hooratta ja sama jama, kahte hooratast võrreldes oli probleemi põhjustanud hoorattal hambad ümarad kuid uuel on hambad kandilised.

Ventilaatori jama lahendasin ka osaliselt ära, ventilaatori relee oli vigane kuid nüüd hakkab jahutusvent koheselt väiksema võimsusega tööle, ilmselt on viga kas multi switch anduris või ploki taga olevas thermotime switchis.

Mootori tühikäigu ja kiirendusega on endiselt sama jama: Külmalt käima pannes töötab u. 1 minut mispeale hakkavad pöörded kõikuma kuni sureb välja. Jalga gaasil hoides mootor soojaks ajada jääb auto tööle kuid pöörded kõiguvad 800-1200 pööret stabiilselt. Kiirendus on kehva.

Vahetanud olen: Tühikäigu mootor, warmup valve, tühikäigu lüliti drosselklapil, 2 temperatuuri andurit (1 juhtmega plokil ja 2 juhtmega jahut. väljavõtte peal plokist), tühikäigu relee, mootori aju, pihustid said remonditud, vaakumlekkeid sai kõrvaldatud kuid viga ikka alles.

Vahetasin ka kütusepumpa kasutatud vastu mis ei ole ka kõige parem. Tühikäigul on surve 5.6 bar. ja täisgaasil on 4.5bar. Käivitamisel 4.1bar. auto väljasuremise ajal on 5.6bar. seega pump on ilmselt kehva kuid see ei ole arvatavasti vea põhjus kuna väljasuremise ajal on surve piisav?


oled sa 100% kindel, et kõik lekked on eemaldatud? mul oli umbes sama [roppus] ja vahetasin cooleri ja mootori vahelise õhu toru ära (sai liiga palju peale) ja volaaa, enam ei surnudki välja ja turbo hakkas 0.8bar-i puhuma eelmise 0.4-0.4 bar-i asemel. Lekkeid eemaldades, pane terve vooliku/toru osa uus, ära hakka jupitama nagu sellel AIX-il oli tehtud.

Edu ja hoia meid ikka asjaga kursis! ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 19.12.14 10:21 Tsiteeri


Sellel valgel ma kontrollisin coolerit koos torudega niimodi, et võtsin cooleri koos torude ja voolikutega maha ning tegin otsad pumedaks. Ühte otsa panin rehvi ventiili ja lasin sealt 2 bar sisse ning hoidis ilusti kuid see oli u. aasta tagasi. Enda treseril on juba cooleri lõdvikud kontrollitud. Drosselklapi ja sisselaske vaheline tihend lekkis kuid see ka juba korras, pihusti tihendid panin samuti uued.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aadu16
huviline



Registreerunud 30.01.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 2005 2,7TDI Quattro

postitati 19.12.14 10:56 Tsiteeri


Ega kellelgi K26 või K24 turbot üle pole mida müüa tahaks?:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 19.12.14 11:19 Tsiteeri


Võid kasutaja Haliseja poole pöörduda, tal oli mitu tükki minu mäletamistmööda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aadu16
huviline



Registreerunud 30.01.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 2005 2,7TDI Quattro

postitati 19.12.14 11:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Taavi.M(Audi&VW)
Võid kasutaja Haliseja poole pöörduda, tal oli mitu tükki minu mäletamistmööda.

1 Turbo, mis ostsin talt hakkas minul 1 l õli 2km peale tarbima. Tahaks midagi korralikumat, millega saab ikka 1 aasta sõita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 19.12.14 12:08 Tsiteeri


Ei joppand siis, seal pidid siis korralikud lõtkud juba olema aga eks see kasutatud asjade ost paras riskibisnes ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
widdler
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 2.1 TQ 85a. x2

postitati 19.12.14 19:32 Tsiteeri


http://m.ebay.co.uk/itm/360936125704?nav=SEARCH


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Urrmet
huviline

Avatar


Registreerunud 01.05.12
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90,100,200tq&a6tdiq

postitati 20.12.14 13:05 Tsiteeri


Küsimus siis suurele ringile, oskab keegi öelda 2.1 134 kw radika all olev selline junn kuhu läheb kolm radika juhet taha. Sooviks täpset ja korrektset nimetust. Asi mädanes laiali ja nüüd jahutus ei tööta, viisin otse ventikast kaks juhet salongi ja ehitasin nupu järgi et jahutus kuidagigi töötaks. Võib kohe pakkuda kui kellgil üle neid. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
aadu16
huviline



Registreerunud 30.01.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 2005 2,7TDI Quattro

postitati 20.12.14 14:16 Tsiteeri


Tegemist on puhtatõulise termolülitiga, mis sulgeb kontaktid teatud temperatuuril.

Valikus on andurid:
893959481 - 2klemmiga
191959481C - 3klemmiga

Peaks sobima ka Audi 90/80/100/200/A6 -e omad. Ära odavat osta, sest nod ei kesta kaua.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Urrmet
huviline

Avatar


Registreerunud 01.05.12
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90,100,200tq&a6tdiq

postitati 20.12.14 17:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aadu16
Tegemist on puhtatõulise termolülitiga, mis sulgeb kontaktid teatud temperatuuril.

Valikus on andurid:
893959481 - 2klemmiga
191959481C - 3klemmiga

Peaks sobima ka Audi 90/80/100/200/A6 -e omad. Ära odavat osta, sest nod ei kesta kaua.


Suured tänud, tegemist siis kolme klemmiga mul.

Et paluks siis 10v omanikud kes vähegi silma peal foorumil hoiavad võiksid ühe termolüliti kolmeklemmilise mulle müüa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Urrmet
huviline

Avatar


Registreerunud 01.05.12
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90,100,200tq&a6tdiq

postitati 20.12.14 17:33 Tsiteeri


Saime üksteisest natuke valesti ikkagi aru, pool päeva tuhnidest leidsin õige vidina lõpuks. Mõtlesin ikkagi seda mis allpool lingis välja toodud.

http://www.ebay.com/itm/AUDI-80-A6-A8-RADIATOR-COOLING-FAN-SERIES-RESISTOR-4A0959493A-/200943810033?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarPart s_SM&hash=item2ec92f35f1


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
aadu16
huviline



Registreerunud 30.01.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 2005 2,7TDI Quattro

postitati 22.12.14 17:15 Tsiteeri


Kui keegi tahab 2.1T WJ 125kw mootorit, siis üks täiesti ülearu. Kasutusel oli ta c2 kerel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 22.12.14 17:30 Tsiteeri


Mis kerest sai?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aadu16
huviline



Registreerunud 30.01.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 2005 2,7TDI Quattro

postitati 22.12.14 18:14 Tsiteeri


Ma otsisin turbot, ja kuna omanik ei eraldi turbot sai võetud terve mootor ligi. Kere minul pole:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 07.01.15 20:33 Tsiteeri


Tere 10 v turboka omanikud.Pole 100 a siia kirjutanud.Minu projekt sai siis vahepeal moto uuenduse.Kaan käis Tallinnas Härra Grossmani käes tuli tagasi nagu uus.Alt ots tehti kah ära.Asi on koos ja ootan nüüd seadistust ja dyno.Loodan saada 100 kw kätte. :D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
aadu16
huviline



Registreerunud 30.01.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 2005 2,7TDI Quattro

postitati 08.01.15 10:07 Tsiteeri


Keegi oskab öelda võib minna 10vt alumise otsa remont(saaled,rõngad). Huvipärast küsin lihtsalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
widdler
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 2.1 TQ 85a. x2

postitati 08.01.15 12:58 Tsiteeri


Kellel on 10v turboka mootori osi vaja võib kribada võ helistada (56816144). On pakkuda üks mootor (seisu korda ei tea, kuna auto on 5a seisnud). Asub Tallinnas. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 08.01.15 21:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aadu16
Keegi oskab öelda võib minna 10vt alumise otsa remont(saaled,rõngad). Huvipärast küsin lihtsalt.


Kõik oleneb mootori tüübist.KG mootorile on rõngad kallid vanas rahas 1000 eeku auk ehk 5korda 1000 eeku.MC mootorile saad 20 euri auk ehk siis nii 80 euri. Saaled ei tohiks olla kallid.Aga tõõ maksab.Pakun puusalt 200 plus jupid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
widdler
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 2.1 TQ 85a. x2

postitati 09.01.15 21:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arakas2424
Tsitaat:
Algselt postitas: aadu16
Keegi oskab öelda võib minna 10vt alumise otsa remont(saaled,rõngad). Huvipärast küsin lihtsalt.


Kõik oleneb mootori tüübist.KG mootorile on rõngad kallid vanas rahas 1000 eeku auk ehk 5korda 1000 eeku.MC mootorile saad 20 euri auk ehk siis nii 80 euri. Saaled ei tohiks olla kallid.Aga tõõ maksab.Pakun puusalt 200 plus jupid.



Mulle pakkus tuttav mootori kap remonti (bloki lihvimine, saaled, kepsud, kolvid jne... uued jupid), 1500-1800€


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 10.01.15 09:38 Tsiteeri


Tere, olen ka oma treseri lõpuks tööle saanud. Oli probleem auto tühikäiguga ja kiirendusega, nimelt käima läks kuid töötas ainult 1 min. ja siis suri välja. Probleem oli siis vales küttesegus, pritsepea juures on üks väike kuuskant polt kust tuli kütust juurde keerata. Kui ülevaatusele lähete siis võtke kindlasti pikk kuuskant kaasa millega saate ülevaatusel co õigeks keerata.

Nüüd mootor enamvähem käib, kõrvaldada tuleb veel drosselklapi ja sisselaske kollektori vahelise tihendi leke.
Kui kõik korras siis tõstaks rõhku väheke :)

Kohutavalt häirib mootorist tulev heli mille tõttu ei taha sõita eriti nimelt plokikaanest tuleb mingi kigin või ümin. Kas nüüd nukkvõll ei saa õlitust, nukaraam on kulunud või on hammasrihm liiga pingul? On kellelgi kogemusi sellise asjaga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aadu16
huviline



Registreerunud 30.01.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 2005 2,7TDI Quattro

postitati 10.01.15 13:57 Tsiteeri


Mul tuli paar korda mingi krigina moodi asi, kui mootori seisma jätsin. Mulle tundus, et hääl tuli minu omal wastegate-i juurest.

Eelkõnelejale võin öelda, et kolvid maksavad juba 50-60 eur tk, mistõttu pole see 1500 eurine hinnapakkumine tead mis utoopia. Kui keegi suudaks öelda , mis KG mootoril saaled ja rõngad maksavad, siis oleksin väga tänulik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 10.01.15 19:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: widdler
Tsitaat:
Algselt postitas: arakas2424
Tsitaat:
Algselt postitas: aadu16
Keegi oskab öelda võib minna 10vt alumise otsa remont(saaled,rõngad). Huvipärast küsin lihtsalt.


Kõik oleneb mootori tüübist.KG mootorile on rõngad kallid vanas rahas 1000 eeku auk ehk 5korda 1000 eeku.MC mootorile saad 20 euri auk ehk siis nii 80 euri. Saaled ei tohiks olla kallid.Aga tõõ maksab.Pakun puusalt 200 plus jupid.



Mulle pakkus tuttav mootori kap remonti (bloki lihvimine, saaled, kepsud, kolvid jne... uued jupid), 1500-1800€






Jah 1500 kuni 1800. Aga vaata küsimust,alt otsa remont,ehk siis piirdutakse lihtsalt rõngaste vahetuse ja saalede vahetusega.Plokki puurimine,vända lihvimine,hoonimine,uued kolvid,kapitaalselt remonditud kaan see jääb sinna 1,5 kuni 2 kilo euri vahele.Just jõulude aeg ladusin oma mootori kokku kaane lasin teha eraldi ja alt otsa eraldi ja ise ladusin kokku.Ja ikka üle kilo euri läks..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 10.01.15 19:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aadu16
Mul tuli paar korda mingi krigina moodi asi, kui mootori seisma jätsin. Mulle tundus, et hääl tuli minu omal wastegate-i juurest.

Eelkõnelejale võin öelda, et kolvid maksavad juba 50-60 eur tk, mistõttu pole see 1500 eurine hinnapakkumine tead mis utoopia. Kui keegi suudaks öelda , mis KG mootoril saaled ja rõngad maksavad, siis oleksin väga tänulik.



Sa mõtled 50 euri all mingeid leedus valatuid kolbe.Kunagi aastaid tagasi,ennem oma ploki üle puurimist ma otsisin kolbe siis järgmist mõõtu ehk siis MCmootori omi.Kui ma nüüd mäletan tuli kolvi tk hind koos rõngaste ja sõrmega äkki mingi 400 euri kanti originaal. ehk siis 5x 400 euri.Noh ma otsisin soomes neid aga ma ei usu ,et hinna vahe saab olla selline.KG rõnngad saad sa minult osta kui tahad,uued.Kui huvi kirjuta privasse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 10.01.15 20:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Taavi.M(Audi&VW)
Tere, olen ka oma treseri lõpuks tööle saanud. Oli probleem auto tühikäiguga ja kiirendusega, nimelt käima läks kuid töötas ainult 1 min. ja siis suri välja. Probleem oli siis vales küttesegus, pritsepea juures on üks väike kuuskant polt kust tuli kütust juurde keerata. Kui ülevaatusele lähete siis võtke kindlasti pikk kuuskant kaasa millega saate ülevaatusel co õigeks keerata.

Nüüd mootor enamvähem käib, kõrvaldada tuleb veel drosselklapi ja sisselaske kollektori vahelise tihendi leke.
Kui kõik korras siis tõstaks rõhku väheke :)

Kohutavalt häirib mootorist tulev heli mille tõttu ei taha sõita eriti nimelt plokikaanest tuleb mingi kigin või ümin. Kas nüüd nukkvõll ei saa õlitust, nukaraam on kulunud või on hammasrihm liiga pingul? On kellelgi kogemusi sellise asjaga?



Soovitan soojalt see kuuskant taskus hoida ja see sinna jättagi:D See pisike kruvi seal on ikka mootori elu tähtsa organi juhtimiseks.Kõik mootori haigused algavadki sealt,et keeratakse seda siia ja sinna.Kui juurde keerad ei ole veel katastroof,peale märgade küünalde,tohutu pena kulu,ja puterdava mootori.Aga kui nüüd maha keerad segu,et ülevaatusel oma co väiksemaks saada,siis ju ülerõhu all jääb segu lahjaks, veel hullem kui veel tõstetakse rõhku ja segu järgi ei anta.Üle rõhu all jääb siis juba korralikult nälga tekib detonatsioon ja see teeb pahandust pärast pole muud kui sulanud kolvid.:P


Kigina kohta niipalju.Vaata kõigepealt järgi ,et rihma kaitseplekk ei käi vastu nukkvõllirihma ratast.Teiseks vaata üle rihma pingutus äkki on liiga pingul.Kolmandaks kontrolli tugirulli ehk see krigiseb.Kui need on korras ja ikka vingub ja kigiseb siis klapikammbri kaan maha ja nukk pealt maha saab nukaraamide tervisliku olukorra ära kontrollida.Omal on elus ,ette tulnud vähene õlitus ülesse nukale ja teisel kaanel 2 purunenud nukka raami .


Ei muud kui näpud õliseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  22  23  24  25  26
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 24.4% - SQL: 75.6%]