Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi A6 quattro Allroad või mitte, 3.0 või 2.0 (Vastuseid: 61 | Vaatamisi: 9043)
KJO
huviline



Registreerunud 27.08.16
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BiT C7

postitati 20.11.20 18:57 Tsiteeri


Need on kaks kóige hullemat blankline mida ma kunagi näinud olen, loobu nelikust ja vóta móni esiveoline a4 vói golf millel pole kalts sisu ja püsikas ainukesed lisad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 20.11.20 19:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: techmeh
Megathnks soovituste eest!
Osad tunduvad täitsa head!

Kuidas need isendid tunduvad muidu?

https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3183885
https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3424872


Eks kokkuvõttes on nii, et kui pole paremaga kogemust, on 1-2 lisaga Audi ka üsna okei. Kui aga lisade maitse kord suus, siis planku eriti enam ei taha küll. "Probleem" on selles, et korralik ports lisasid on uuest peast lisas baashinnale teise otsa (või enamgi)

Long story short- käi sõitmas, kui tehniliselt korras siis võta ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
techmeh
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 18.11.20
Kasutaja on eemal


postitati 20.11.20 19:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Siin keegi pakkus variante, kus lisasid rohkem.
https://m.auto24.ee/3426322
https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3245047
https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3441988

need tunduvad paremad vist ju?

Või äkki keegi viitsib mulle mõnda soovitust mobile.de-st anda.
ehk õnnestuks ikka tuua piiri tagant..
Üks variant – https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?action=parkItem&id=310766646

Hinna asjus, mõtlen sinna ca 17k – 24k vahele ehk midagi.


Siin keegi pakkus variante, kus lisasid rohkem.
https://m.auto24.ee/3426322
https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3245047
https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3441988

Need tunduvad paremad vist ju?

Või äkki keegi viitsib mulle mõnda soovitust mobile.de-st anda.
Ehk õnnestuks ikka tuua piiri tagant..
Üks variant – https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?action=parkItem&id=310766646

Hinna asjus, mõtlen sinna ca 17k – 24k vahele ehk midagi.


Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 21.11.20 06:21 Tsiteeri


Nendest pole ju ühtegi mis oleks natukenegi "täis varustuse" poole.
Kui on suva lisavarustusest siis osta mis meeldib.
Kui tahad head varustust siis pead ikka rohkem vaeva nägema.
Kundedele on see aasta toodud kolm Audit ja kõigil läks sobiliku otsimise peale umbes kolm/neli kuud, enne kui leidus õige.
Asjad ilma milleta ise ei ostaks, digitahho, täis kliima, täis võtme vaba sisenemine (sisaldab siis ka jala viipega tagaluugi avamist), ACC, reavahetus ja pimenurga abi, täis LED tuled, suur navi, iste võiks ka vähemalt pool el. olla.
Webasto, konks, tagaukse kardinad, salongi lisavalgustus, 4x istme soendus ja muu oleks juba boonus.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
VIP
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.04
Asukoht: Kohila - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant Quattro 2.8 30V

postitati 21.11.20 08:38 Tsiteeri


Ära liiga hinge seda "blankline" juttu võta. Mõttetu on pool aastat otsida autot, millel oleks "kõik" lisad. Kui lõpuks leiad, maksad 5000eur rohkem, esimesel nädalal on tore katsetada, kas nightvisioni naabrimuti leiab üles ja edasi on sellest täiesti ükskõik. Järgmine kord tuleb selle lisavarustuse olemasolu siis meelde, kui autot müüma hakkad ja müügikuulutust koostad. Ei räägi üldse kadedusest, vaid tõesti sellised lisad nagu nightvision, kurvituled, märgilugeja, lineassistant, kindalaeka jahutus, blindspot jne on asjad, mida sa päriselt ei kasuta. Muidugi, kui need olemas on, on tore, aga autot nende järgi valida - mõttetu valiku kitsendamine.

Autot, millel päriselt 90% lisavarustusest olemas on (me ei räägi siin Avensisest vms autost), on väga raske leida. Mõtle välja, mis lisavarustust päriselt kasutad, siis on valik palju laiem ja suurem tõenäosust leida korras auto mõistliku hinnaga. Kui ACC, roolisoojendus, sulle sobivad istmed, Xenon või LED tuled, olemas on, siis ei saa selle kohta öelda "blankline" ja loomulikult ei saa kirjutada ka "FULL OPTIONS". Mõni automüüja loomulikult saab nagu näha :D

Ehk siis, ära võta seda tõsiselt, et siin mõni tegelane su välja valitud autod "blanklineks" tituleeris solvavalt. Vaata ikka enda järgi, mis varustust sul päriselt vaja läheb, muidu ei jää sul valikut üldse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 21.11.20 08:45 Tsiteeri


Kõik on väga individuaalne lisade osas, aga nightvisionit ja Matrix LEDe ma ei alatähtsustaks. Eesti pimedas kliimas ülihead abilised! Kui juhid vahetuvad pidevalt, siis märkusega peeglid, täiselektrilised istmed koos el. rooliga on väga suureks abiliseks. ACC on ka väga hea abiline nii linnas kui linnast väljas.

Kõik s-slined ja interjööri liistud ja ambient valgus, rulood jmt on üsna teisejärguline ja vähepraktiline.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
siimuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.08.11
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat BiT 4motion B8 3G '17 / BMW Z4 E85 3.0 Convertible

postitati 21.11.20 10:27 Tsiteeri


Audi A4 puhul soovitaksin otsida-leida mõne kolmeliitrise 200 kW-lise isendi. Need istuvad tiptronic kasti otsas.
Esindusest saad kontrollida auto ajalugu hoolduste ja kliendi kaebuste kohta, kuid kontroll usalda mõnele antud margiga spetsialiseerunud töökojale - spetsialistile. Mitte esindusele. Foorumis on nende inimeste kohta soovitusi laialt, kes on pädevad seda kontrolli teostama.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
techmeh
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 18.11.20
Kasutaja on eemal


postitati 23.11.20 11:10 Tsiteeri


Tsitaat:
ma ostaks auto firmale, sega pean maksma erisoodustusmaksu.
Seega väga suur kilowattide hind oleks kulukas.

:)

Ma olen nüüd omal nende Audidega juhtme nii kokku ajanud (et ei leia ideaalset varianti), et ei tea kas peaks alla andma ja võtma hoopis mingi Volkswagen Passar R-Line või Volvo v90 vms :D

Aga eks üritan ikka veel Audit ka leida.


Ma ostaks auto firmale, seega pean maksma erisoodustusmaksu.
Seega väga suur kilowattide hind oleks kulukas.

:)

Ma olen nüüd omal nende Audidega juhtme nii kokku ajanud (et ei leia ideaalset varianti), et ei tea kas peaks alla andma ja võtma hoopis mingi Volkswagen Passar R-Line või Volvo v90 vms :D

Aga eks üritan ikka veel Audit ka leida.


Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
merchant
huviline



Registreerunud 08.03.18
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Allroad C7 BiT

postitati 23.11.20 11:22 Tsiteeri


Kui suur see vahe siis 200kW vs 235kW on?

Kuni 24 000€ hinnas leiad Mobilest heal juhul ühe pakkumise, mis on ka 250 000km läbisõiduga.
Väga mõistliku hinnaga on näiteks see masin: https://suchen.mobile.de/auto-inserat/audi-a6-allroad-quattro-3-0-tdi-matrix-bose-leder-ahk-oberhausen/308796117.html?action=homeRvi Reco


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
techmeh
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 18.11.20
Kasutaja on eemal


postitati 23.11.20 16:22 Tsiteeri


See nüüd hoopis a5 ja (minu jaoks) veidi kallis aga kuidas see tundub? https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=3402544


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 23.11.20 17:53 Tsiteeri


Otsusta juba ära mida tahad, sujuvalt on q saanud esivedu.
Ja lihtsam on minna neid masinaid vaatama, kui iga kord küsida kuidas tundub.
Tundub et pild peal on Audi.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on foorumis

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 23.11.20 18:18 Tsiteeri


Tegelt ongi suht võimatu aidata inimesi, kes ise ka ei tea, mida täpselt tahavad. Mina soovitaks kõigepealt proovida A4-5-6 sõita, valida mudel, vajalik varustus, naine paneb värvi paika ja siis ühe või kahega tegeleda süvitsi. Ma saan pidevalt soove, et silma on jäänud neli autot...
Jääb ära.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
etsihel
huviline

Avatar


Registreerunud 26.01.14
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 23.11.20 19:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: VIP
Ära liiga hinge seda "blankline" juttu võta. Mõttetu on pool aastat otsida autot, millel oleks "kõik" lisad. Kui lõpuks leiad, maksad 5000eur rohkem, esimesel nädalal on tore katsetada, kas nightvisioni naabrimuti leiab üles ja edasi on sellest täiesti ükskõik. Järgmine kord tuleb selle lisavarustuse olemasolu siis meelde, kui autot müüma hakkad ja müügikuulutust koostad.

Täpselt nii ongi. Ise sõitsin ühe täisvarustuses 2015 aasta maasturiga ning sealt kolisin vana hea 1999 Audi A4 b5 peale tagasi.
Mind tüütasid enamus lisad ära(distantsihoidev püsikas ning vihmasensor olid kõige tüütumad asjad). Autot ostes oli samamoodi, et see lisa võiks olla... oohhoo see lisa võiks ka olla...kui see lisa ka veel oleks.... hind tõusis mõttetute lisade pärast päris palju. Reaalselt oligi esimene kuu huvitav, hiljem unustatud teema.
Tahtsin kõige lollimat autot saada ning B5' on üks viimaseid. Kõik koosneb lülititest ning releedest(mitte nagu sama ajastu passat, mis on mooduleid täis. Mul on vaja ainult püsikat,kliimat ning kärukonksu. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on foorumis

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 24.11.20 04:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: etsihel
Tsitaat:
Algselt postitas: VIP
Ära liiga hinge seda "blankline" juttu võta. Mõttetu on pool aastat otsida autot, millel oleks "kõik" lisad. Kui lõpuks leiad, maksad 5000eur rohkem, esimesel nädalal on tore katsetada, kas nightvisioni naabrimuti leiab üles ja edasi on sellest täiesti ükskõik. Järgmine kord tuleb selle lisavarustuse olemasolu siis meelde, kui autot müüma hakkad ja müügikuulutust koostad.

Täpselt nii ongi. Ise sõitsin ühe täisvarustuses 2015 aasta maasturiga ning sealt kolisin vana hea 1999 Audi A4 b5 peale tagasi.
Mind tüütasid enamus lisad ära(distantsihoidev püsikas ning vihmasensor olid kõige tüütumad asjad). Autot ostes oli samamoodi, et see lisa võiks olla... oohhoo see lisa võiks ka olla...kui see lisa ka veel oleks.... hind tõusis mõttetute lisade pärast päris palju. Reaalselt oligi esimene kuu huvitav, hiljem unustatud teema.
Tahtsin kõige lollimat autot saada ning B5' on üks viimaseid. Kõik koosneb lülititest ning releedest(mitte nagu sama ajastu passat, mis on mooduleid täis. Mul on vaja ainult püsikat,kliimat ning kärukonksu. :P


Eks igasugu kiiksude ja vahest ka sunniviisilise tegevuse enesele õigustamine ole suht inimlik.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 24.11.20 08:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: VIP
Ehk siis, ära võta seda tõsiselt, et siin mõni tegelane su välja valitud autod "blanklineks" tituleeris solvavalt. Vaata ikka enda järgi, mis varustust sul päriselt vaja läheb, muidu ei jää sul valikut üldse.


Hiljem võivad näiteks sellised teemad tekkida ja selgub, et oleks pidanud veidi pikemalt autot valima: ACC paigaldus A5 2017


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
techmeh
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 18.11.20
Kasutaja on eemal


postitati 24.11.20 09:58 Tsiteeri


Ai pardon, ma ei pannudki tähele et sellel a5-l on esivedu. :)

Ma ikka esmaeelistusega otsin a4/a6 nelivedu universaali


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
techmeh
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 18.11.20
Kasutaja on eemal


postitati 24.11.20 10:31 Tsiteeri


Tsitaat:
just leidsin sellise bad boy kuulutuse :)


https://www.auto24.ee/used/3443387

Just leidsin sellise bad boy kuulutuse :).

Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 24.11.20 11:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: techmeh
Ma ostaks auto firmale, sega pean maksma erisoodustusmaksu.
Seega väga suur kilowattide hind oleks kulukas.


Ja nüüd lingid 400kw S6?
Foorumile valid seda autot?

Paistab, et ainsad kriteeriumid on võimalikult uus ja alla 24k €?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 24.11.20 11:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Tsitaat:
Algselt postitas: techmeh
Ma ostaks auto firmale, sega pean maksma erisoodustusmaksu.
Seega väga suur kilowattide hind oleks kulukas.


Ja nüüd lingid 400kw S6?
Foorumile valid seda autot?

Paistab, et ainsad kriteeriumid on võimalikult uus ja alla 24k €?


Kuna kasutaja andmed pole täidetud, siis kas tuleb veel lõpuks avastus, et tegemist kõvatava teistaastasega;)


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
techmeh
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 18.11.20
Kasutaja on eemal


postitati 24.11.20 12:07 Tsiteeri


Tsitaat:
ärge näkku lööge plz, see S6 kuulutus oli pigem naljaga postitatud.


Ärge näkku lööge palun, see S6 kuulutus oli pigem naljaga postitatud.


Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
VIP
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.04
Asukoht: Kohila - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant Quattro 2.8 30V

postitati 24.11.20 16:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Tsitaat:
Algselt postitas: VIP
Ehk siis, ära võta seda tõsiselt, et siin mõni tegelane su välja valitud autod "blanklineks" tituleeris solvavalt. Vaata ikka enda järgi, mis varustust sul päriselt vaja läheb, muidu ei jää sul valikut üldse.


Hiljem võivad näiteks sellised teemad tekkida ja selgub, et oleks pidanud veidi pikemalt autot valima: ACC paigaldus A5 2017


Siis just ei teki selliseid teemasid ju! Ega ma ei soovitanud ilma lisavarustuseta autot osta. Ma soovitasin enne ostu selgeks teha, milliseid lisasid ta soovib ja reaalselt kasutab tulevikus. Lisamärkus oli selle kohta, et keegi ütles "ma pole hullemat blankline'i näinud" A4 kohta, millel on üle keskmise hea lisavarustus. OK, Eesti mõistes võib-olla "keskmine varustus", kuna siia väga neid blanke ei tooda. Aga kui mõne suurema turuga (Saksamaa, Itaala, Prantsusmaa) kursis oleks, siis teaks, et tegemist on nö hea lisavarustusega autoga. Ausõna ma ei ole selle A4 müüja :D

Kui nüüd ACC'st konkreetselt rääkida, siis minu isikliku arvamuse järgi on tegemist äärmiselt hea asjaga ja selle puudumise pärast jätaksin küll auto ostmata juhul kui on lootust saada sarnane auto koos ACC-ga. Aga no näiteks iseparkimise funktsioon. Ma olen 2 esimesel autol (millel see olnud on) seda paar korda kasutanud ja seda ka lihtsalt "pulli pärast". Järgmistel pole isegi mitte proovinud, et kas töötab. On siis mõtet selle pärast auto ostmata jätta, et pead elama teadmisega, et pole "täisvarustuses" auto?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 24.11.20 19:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: VIP
Ma soovitasin enne ostu selgeks teha, milliseid lisasid ta soovib ja reaalselt kasutab tulevikus.
Ma jõudsin eelmisel aastal umbes samale tulemusele kui uut autot kokku panin. Roolisoojendus, ACC ja Android auto, ülejäänud linnukesed jäid täitmata. Milleks 3 tsooniline kliima kui 95% ajast sinna taha ühtegi elavat hinge ei satu. Mida ma teen selle kärukonksuga, kui mul on see juba vähemalt kahel autol olemas mis saavad sellega igati hästi hakkama jne. Eks muidugi mõistlik eelarve pani oma piiri, kuid kui realistlikult mõelda siis 99% ulatuses "blankline" võib olla igati ok auto, kui endale enne selgeks teed mida täpselt vaja on ja mis on "lisavarustus".


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Ott_S
klubiliige

Avatar


Registreerunud 15.08.06
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B9

postitati 25.11.20 09:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Tsitaat:
Algselt postitas: VIP
Ma soovitasin enne ostu selgeks teha, milliseid lisasid ta soovib ja reaalselt kasutab tulevikus.
Ma jõudsin eelmisel aastal umbes samale tulemusele kui uut autot kokku panin. Roolisoojendus, ACC ja Android auto, ülejäänud linnukesed jäid täitmata. Milleks 3 tsooniline kliima kui 95% ajast sinna taha ühtegi elavat hinge ei satu. Mida ma teen selle kärukonksuga, kui mul on see juba vähemalt kahel autol olemas mis saavad sellega igati hästi hakkama jne. Eks muidugi mõistlik eelarve pani oma piiri, kuid kui realistlikult mõelda siis 99% ulatuses "blankline" võib olla igati ok auto, kui endale enne selgeks teed mida täpselt vaja on ja mis on "lisavarustus".
Minul oli näiteks oma A4 valimisel 3 tsooni kliima "must have" aga seda puhtalt esteetika pärast, ei meeldi see "kolme tissiga" kliima paneel. Samas lugedes siin kuidas inimestel pea igast lisast "savi" , siis mulle jääb see arusaamatuks. Arvasin et endale valisin keskmiste lisadega auto aga vaadates neid FULL OPTIONS kuulutusi, siis hakka või täismatsuks pidama :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 25.11.20 10:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: siimuu
Audi A4 puhul soovitaksin otsida-leida mõne kolmeliitrise 200 kW-lise isendi. Need istuvad tiptronic kasti otsas.
Esindusest saad kontrollida auto ajalugu hoolduste ja kliendi kaebuste kohta, kuid kontroll usalda mõnele antud margiga spetsialiseerunud töökojale - spetsialistile. Mitte esindusele. Foorumis on nende inimeste kohta soovitusi laialt, kes on pädevad seda kontrolli teostama.


Miks sa seda soovitad? 200kw on ju väga probleemse ülemise otsaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
merchant
huviline



Registreerunud 08.03.18
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Allroad C7 BiT

postitati 25.11.20 11:54 Tsiteeri


Mina sellest ACC promost C7 puhul aru ei saa. Töötab suht "kandiliselt", liigutada saab 10km/h sammuga, reageerib eessõitvale autole isegi min distantsi puhul liiga kaugelt jne. Ainult hädapidurduse funktsioon võib mingil hetkel kasuks tulla. Tavaline püsikas oli palju loogilisem ja mõnusam kasutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 73.9% - SQL: 26.1%]