Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
Autor:
Pealkiri: Audiclub.ee FOORUMI KASUTAMISE REEGLID (Vastuseid: 0 | Vaatamisi: 20950)
ac juhatus
meeskond

Avatar


Registreerunud 15.07.04
Kasutaja on eemal


postitati 15.07.04 21:02
Audiclub.ee FOORUMI KASUTAMISE REEGLIDAudiclub.ee foorumi kasutamise reeglid ei ole paika pandud foorumikasutajate õiguste ja/või vabaduste piiramiseks, vaid selleks, et foorum püsiks Audihuviliste jaoks asjaliku ja esteetilise infobaasina, kust on võimalik saada kasulikku informatsiooni, nõuandeid ja kontakte ilma, et selleks peaks kaevuma läbi massilise offtopicutulva.


1. Foorumi eesmärk.

Foorumi eesmärk on Audi autode tutvustamine ja igasuguse Audi-teemalise informatsiooni levitamine Foorumi kasutajate hulgas.


2. Foorumi kasutajad.

Foorumi kasutajaks võib olla igaüks, kes tunneb huvi Audi või millegi Audi’ga seonduva vastu. Vahetult pärast Foorumi kasutajaks registreerimist puudub kasutajal ligipääs piiratud ligipääsuga teemadesse. Nimetatud ligipääsu saamise tingimused on kirjas SIIN.


3. Foorumi keel.

Foorumi ametlik keel on eesti keel, va. “General Chat” rubriigis. “Eesti keel” nende reeglite mõistes tähendab alljärgnevat:

1. Lause algab suure tähega.
2. Lause lõpeb punkti, küsimärgi või hüüumärgiga.
3. Kirjavahemärgi (peamiselt punkti ja koma) ees ei käi tühikut (näide ,kuidas ei tohi olla). Erandiks on mõttekriips.
4. Kirjavahemärgi järel on alati tühik (näide, kuidas peab olema). Erandiks on lõigu või jutu lõpp.

Kui kõik need on täidetud ja sõnastus enamvähem loogiline, on postitus ka loetav ja meie foorumi nõuetele vastav. Me ei nõua filigraanset grammatikat, kuid palun püüdke end väljendada vähemalt vastavalt oma oskustele! Püüdlikkus väljendab elementaarset viisakust lugeja vastu. Suvaliselt foorumisse visatud seosetud sõnajadad on ebaviisakad ja me hakkame neid edaspidi (mitte tagasiulatuvalt) lihtsalt kustutama!


4. Uue teema algatamine.

Foorumis uue teema algatamisel peab teema pealkiri vastama võimalikult täpselt teema sisule, et hiljem oleks võimalik otsingusõnade kaudu Foorumist vajalikku informatsiooni leida. Ostu/müügi/vahetuse teemade pealkirjadele ja sisu ülesehitusele kehtivad täiendavad nõuded on kirjas iga foorumi esimese postitusena, nime: ": Loe Enne Uue Teema Postitamist :" all. Enne uue teema algatamist on kohustuslik kasutada otsingufunktsiooni, leidmaks juba varem samal teemal toimunud arutlusi.


5. Avatar.

Foorumi avatari, st. pildi, mida kuvatakse kasutaja iga postituse juures nime all, suurus ei tohi ületada 150 x 150 pikslit. Avataril on lubatud näidata pilti oma autost, selle puudumisel iseendast. Võõra auto või selle fragmendi demonstreerimine oma avataril on kategooriliselt keelatud ja võib korduva staff’i sellekohaste märkuste eiramise puhul viia kasutaja blokeerimiseni. “Võõras auto ” nende reeglite mõistes on auto, mis ei ole Foorumi kasutaja kasutuses. Samuti on keelatud animeeritud avatarid.6. Signatuur.

Signatuuris on keelatud kasutada pilte vm. graafikat ja ebaviisakat ja/või labast teksti. Samuti on keelatud muuta signatuuris kuvatava teksti värvi. Signatuuris on keelatud ikoonide ja muu taolise linkimine, erandina on lubatud Spritmonitor.de vm analoogilise saidi pakutava kasutaja kütusekulu info linkimine. Signatuuri kõrgus ei tohi ületada 2 (kahte) rida. Signatuur ei ole mõeldud kommertstegevuse reklaamiks, selle vastu patustajaid vajadusel karistatakse.


7. Profiil.

Foorumi kasutaja profiilis peavad olema märgitud e-maili aadress, asukoht ja auto mark. Ülejäänud väljade täitmine on vabatahtlik, kuid soovituslik.


8. Piltide lisamine postitustesse.

Piltide lisamisel foorumisse tuleks arvestada seda, et piltide pikim külg ei tohi olla suurem kui 800 pikslit. See kehtib nii "Klubiliikmete Autod" alafoorumis kui ka kõikides teistes alafoorumites tehtud postituste kohta. Kui pildid on suuremad või ei saa neid väiksemaks teha, siis lisada ainult link pildile.


9. Turg (ost/müük/vahetus)

Uuel kasutajal on esimese 30 päeva jooksul piirang müügiteemade postitamisel. Iga kasutaja saab luua maksimaalselt 5 (viis) müügiteemat erinevate turu osade (v.a Ostuabi ja Firmade sooduspakkumised) alla. Keelatud on muuta kuulutuses kuvatava teksti suurust ja värvi. Erinevatele turu osadele kehtivad täpsustatud reeglid leiab vastavasse turu osasse kuulutuse vormistamist alustades või turu osa esimesest postitusest pealkirjaga " : Loe Enne Uue Teema Postitamist :".


10. Muud tingimused.

Käesolevates reeglites sätestamata küsimustes juhinduvad Foorumi kasutajad eelkõige Foorumi rubriigis "Ametlikud teated" toodud informatsioonist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 21.7% - SQL: 78.3%]