Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: ACC paigaldus A5 2017 (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 2548)
-anc-
huviline

Avatar


Registreerunud 09.05.05
Asukoht: Bournemouth, UK
Kasutaja on eemal

Auto: 2017 A5 Cabrio

postitati 22.07.20 12:56 Tsiteeri
ACC paigaldus A5 2017



Tere,

Vabandan ette kui see on juba varem läbi käinud, olen otsinud kuid ei leidnud midagi.

Huvitab, kas ACC-d on võimalik paigaldada 2017 aasta A5 kabrioletile, mis on juba varustatud tavalise püsikiiruse hoidja ja Pre-Sence City'ga. Peeglis on kaamera olemas aga puuduvad radarid ning kang on tavaline, see millel pole kaugusvalijat. Salongist öeldi et ei paigalda, kuna see on liiga invasiivne(mainisid midagi juhtmestiku kohta). Mul oli see vanemal autol ning olen aru saanud kui mugav see on alles siis kui uuel oli see puudu.

Andke teada, kui on vaja lisainfot.

Ette tänades
Anc


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 22.07.20 14:24 Tsiteeri


Jupid peaksid siit saama: https://www.kufatec.com/de/audi/a5/a5-f5/automatische-distanzregelung-acc-fuer-audi-a5-f5-41925

Küll keegi ka paigaldab


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 22.07.20 15:36 Tsiteeri


Järjekordne õpikunäide, kus õpitakse peatükki "osta tänapäevane auto kohe koos OMALE vajalike lisadega".


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
walkman
huviline



Registreerunud 25.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S8 D2

postitati 22.07.20 18:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Järjekordne õpikunäide, kus õpitakse peatükki "osta tänapäevane auto kohe koos OMALE vajalike lisadega".


Lahe postitus, onu Heino.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
M.Jaaska
huviline



Registreerunud 18.08.12
Asukoht: Võru/Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 23.07.20 08:47 Tsiteeri


Heino või mitte, tuleks aru saada, et tänapäeval autodele lisade järelpaigaldamine tekitab ülisuuri komplikatsioone hiljem. Kui peaks näiteks tekkima vajadus mingi tehaseseade taastada, siis kirjutakse ka üle paigaldatud lisa konfiguratsioon muudes plokkides.

Juhul kui see, kes taastab pole kursis retrofiti maailmaga siis on sul tollel hetkel katkise auto asemel veel katkisem auto.
Olen järelpaigaldanud asju ja paigaldan ka edaspidi aga kui on valik, siis soovitan alati inimesel mõelda, kas äkki poleks mõistlikum lisadega auto juba osta.

Hea on küll mõelda, mis see lisa siis järelpaigaldada on aga keegi ei taju, mis taustal toimub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
walkman
huviline



Registreerunud 25.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S8 D2

postitati 23.07.20 09:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M.Jaaska
Heino või mitte, tuleks aru saada, et tänapäeval autodele lisade järelpaigaldamine tekitab ülisuuri komplikatsioone hiljem. Kui peaks näiteks tekkima vajadus mingi tehaseseade taastada, siis kirjutakse ka üle paigaldatud lisa konfiguratsioon muudes plokkides.

Juhul kui see, kes taastab pole kursis retrofiti maailmaga siis on sul tollel hetkel katkise auto asemel veel katkisem auto.
Olen järelpaigaldanud asju ja paigaldan ka edaspidi aga kui on valik, siis soovitan alati inimesel mõelda, kas äkki poleks mõistlikum lisadega auto juba osta.

Hea on küll mõelda, mis see lisa siis järelpaigaldada on aga keegi ei taju, mis taustal toimub.


Point polnud selles hetkel, kodanik Jann teemast teemasse postitab ainult üleolevaid postitusi, võiks veidi tooni maha võtta. Saab ka rahulikult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 23.07.20 11:14 Tsiteeri


Jama jah, kui asjadest otse ja ilma ninnu- nännuta rääkida, võib mõne helbe ära ehmatada küll. Mis teha, paha lugu. :D Vabandust. Luban, et võtan kaatri ahtrist sõnumi " Suuri laevu saadab ikka kajakate kisa" ka maha, mõni jetimees veel solvub.

Ps. Tänud Magnusele, kes viitsis mu lühidalt öeldu pikemasse teksti panna.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
teet82
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.13
Asukoht: Võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 2.5TDI Quattro, A4 B6 1.9TDI Quattro

postitati 23.07.20 12:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Cari
Jupid peaksid siit saama: https://www.kufatec.com/de/audi/a5/a5-f5/automatische-distanzregelung-acc-fuer-audi-a5-f5-41925

Küll keegi ka paigaldab


Seal lühikokkuvõte punktidena paigaldusest, põhjaliku juhendi pidavat saama peale ostu, aga vähemalt peaks saama mingi ettekujutuse asjast. Muuhulgas kirjutab, et sõltuvalt autost vaja kellaplokk vahetada, mis tuleb eraldi osta, (vist ka ABS?). Kehvemal juhul siis kokku mingi 5k koos tööga, pole vast mõtet asjal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rain573
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.09.05
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi b4 Competition V8, Fiat Punto GT, W211, CLS Shoting Brake

postitati 23.07.20 13:49 Tsiteeri


Sellist asja oleks ainult siis mõtekas paigaldada kui oleks tehase retrofit komplekt ja SVM aktiveerimine.


VAG Online kodeerimine, component protection, immo, SVM, diagnostika, elektritööd, lisaseadmete paigaldus, dpf-egr- dtc jne delete, chip. Kliima kontroll, täitmine, remont...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-anc-
huviline

Avatar


Registreerunud 09.05.05
Asukoht: Bournemouth, UK
Kasutaja on eemal

Auto: 2017 A5 Cabrio

postitati 27.07.20 09:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Järjekordne õpikunäide, kus õpitakse peatükki "osta tänapäevane auto kohe koos OMALE vajalike lisadega".


Järjekordne absoluutselt kasutu ülihea kommentaar. Lisasin visuaalse näidise, mida võiks sellega teha, vaata SIIT, Jann, lihtsalt, ilma kajakakisata.

Kõigile teistele tänud arutamast, auto ostsin käest, mitte salongist, tol hetkel ei olnud turul ühtegi ACCga mudelit. Ilmselt ongi liiga erinevad need süsteemid, et isegi Audi esindus ei võta kätte.

Tsitaat:
Algselt postitas: M.Jaaska
Heino või mitte, tuleks aru saada, et tänapäeval autodele lisade järelpaigaldamine tekitab ülisuuri komplikatsioone hiljem. Kui peaks näiteks tekkima vajadus mingi tehaseseade taastada, siis kirjutakse ka üle paigaldatud lisa konfiguratsioon muudes plokkides.

Juhul kui see, kes taastab pole kursis retrofiti maailmaga siis on sul tollel hetkel katkise auto asemel veel katkisem auto.
Olen järelpaigaldanud asju ja paigaldan ka edaspidi aga kui on valik, siis soovitan alati inimesel mõelda, kas äkki poleks mõistlikum lisadega auto juba osta.

Hea on küll mõelda, mis see lisa siis järelpaigaldada on aga keegi ei taju, mis taustal toimub.


Ma olen teadlik sellest, eriti siis kui kõik hooldused tehakse esinduses, selle pärast sammusingi esimesena esindusse, mitte ei hakkanud kolhoositsema. Ma mäletan et meil oli foorumis Revali töötajad, kui see veel eksisteerib, kas võiks paluda kinnitada see väide et seda ei ole võimalik esinduses järelpaigaldada. Keegi kes tunneb kedagi, äkki saab küsida?

Tänud ette!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 28.07.20 12:43 Tsiteeri


Vaata, sa anc proovi nüüd aru saada, et sind jah see enam ei aita, küll aga aitab teisi, kel sama valik ees ja seda foorumit loevad tuhanded. Ja oma arvutis olevad pildid võid omale hoida, need näitavad vaid su arengutaset, mis on olematu antud juhul. Võitsid lotoga või ema andis autoraha? Mulle tuleb iga nädal mõni kõne või kiri, kus soovitakse uuematele audi-dele paigaldada, soft close, kessy, el. luuk või öökaamera jne. Peale hinna ja keerukuse astme teadasaamist 99% kaovad kuhugi. Sama teema, nagu kunagi C5 automaat manualiks või vastupidi, kus ainuõige lahendus oli müük ja sobiva ost.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 28.07.20 13:04 Tsiteeri


Tsitaat:

Ma olen teadlik sellest, eriti siis kui kõik hooldused tehakse esinduses, selle pärast sammusingi esimesena esindusse, mitte ei hakkanud kolhoositsema. Ma mäletan et meil oli foorumis Revali töötajad, kui see veel eksisteerib, kas võiks paluda kinnitada see väide et seda ei ole võimalik esinduses järelpaigaldada. Keegi kes tunneb kedagi, äkki saab küsida?

Tänud ette!


Tehase järelpaigalduskomplekti pole, seega jääb ainult eespool pakutud Kufateci variant, aga see ka eeldab Saksamaale sõitu: The item is currently not shipped, the installtion is only possible in Bad Segeberg (Germany)


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-anc-
huviline

Avatar


Registreerunud 09.05.05
Asukoht: Bournemouth, UK
Kasutaja on eemal

Auto: 2017 A5 Cabrio

postitati 28.07.20 13:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Vaata, sa anc proovi nüüd aru saada, et sind jah see enam ei aita, küll aga aitab teisi, kel sama valik ees ja seda foorumit loevad tuhanded. Ja oma arvutis olevad pildid võid omale hoida, need näitavad vaid su arengutaset, mis on olematu antud juhul. Võitsid lotoga või ema andis autoraha? Mulle tuleb iga nädal mõni kõne või kiri, kus soovitakse uuematele audi-dele paigaldada, soft close, kessy, el. luuk või öökaamera jne. Peale hinna ja keerukuse astme teadasaamist 99% kaovad kuhugi. Sama teema, nagu kunagi C5 automaat manualiks või vastupidi, kus ainuõige lahendus oli müük ja sobiva ost.


Woow, rahune maha, oma boyfriendiga võid sarkasmi harrastada, siin on aga avalik foorum. Kooli tagasi õppima peatükki, kuidas viisakalt inimestega suhelda! Kui lugeda läbi minu algse postituse siis seal pole mingit paigalduse ega aktiveerimise soovi, ma soovisin saada ülevaadet ning adekvaatset arvamust, mida teised klubiliikmed lahkesti ka tegid.


Tsitaat:
Algselt postitas: 80quattro
Tehase järelpaigalduskomplekti pole, seega jääb ainult eespool pakutud Kufateci variant, aga see ka eeldab Saksamaale sõitu: The item is currently not shipped, the installtion is only possible in Bad Segeberg (Germany)


Aitäh Toomas, tulevikus olen siis oma valikutes targem ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 28.07.20 14:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -anc-


Aitäh Toomas, tulevikus olen siis oma valikutes targem ;)


No näed, peale suurt pasaloopimist jõudsid ise ka mu esimese postituse mõtteni. 5, istu.
Igaüks saab ise lugeda, kes siin teemas ebaviisakas oli lõppude lõpuks. Kuna mul on ajaga targemat ka teha, siis kõik.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
afp
huviline



Registreerunud 09.02.20
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.07.20 15:12 Tsiteeri


Kui peaksid teiste markide poole mingi hetk pöörduma, siis juhiabisid ei järelpaigalda mitte ükski esindus Eestis. Nii mõndagi autot uurides saatis esindus pikalt ja teiste tegijate kaudu jõudsin samasugusele arusaamale nagu eelpool kõnelejad välja toonud, et mõttetult kallis. B7 Passati retrofit läbi kolmandate tegijate on söödav, "premiummarkidega" möllad lolliks lammari juppide otsimise ja juhtmestiku ümbertegemise/lisamisega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 67.7% - SQL: 32.3%]