Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  21
Autor:
Pealkiri: Audi A4 B8 (Typ 8K, 2007-...) (Vastuseid: 506 | Vaatamisi: 166585)
Sander_L
huviline



Registreerunud 02.03.10
Asukoht: Rimmu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 3.0TDI Q '07

postitati 01.05.13 18:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: marekM
Tsitaat:
Algselt postitas: piibek
No selleks see foorum ongi, et targemaks saada.

Tahan ise ka endale B8 kerega 2.0 tdi'd osta aga Eesti turu pealt ei leia preagu õiget isendit, mis jääks 15 000 euro sisse. Lisadena ju tahaks muidugi kõikvõimalikke vidinad mida Audi sellistele mudelitele üldse pakub. Xenon+LED päevasõidu tuled, Servotronic, Drive Select, MMI High+BT, 2 x elektriliselt reguleeritavad istmed mäludega (nahk), vihmasensor, nupuga suletav/avatav pagasiluuk (kindlasti), istmesoojendus (tuleb käredatel talvekülmadel ehk kasuks), kurvituled?.. Muidugi võiks seal B&O kõlarid ka sees olla, kuid nii suurt tähtsust minu jaoks ei oma. Usun, et teised Audi originaalmuusika süsteemid sellele väga palju alla ei jää!?

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=980236

Lisade poolest täpselt see mida vajan, kuid mootor liiga kange minu jaoks :(


varustus suht olematu, huvitav on veel see, et eestis enamus müügis olevad autod on ilma KM :)


Pole ju päris olematu? Korralik sisu, mitte kõige lahjem mmi, parkimisandurid, vihmasensor, led+xenon, 3 tsooniline kliimaseade, bluetoothiga telefonisüsteem ning auto ise ikkagi nelikvedu. Jah nahast tuba pole aga enamvähem kõik muu mugavaks kulgemiseks on olemas.
Lihtsalt minu arvamus asjast. Muidugi S on vingem aga siiski-siiski..
:P


Hooli oma autost!
https://www.facebook.com/autopesulasky?fref=ts Autode pesu, vahatamine, poleerimine, sisepuhastus, jne...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zavage
huviline



Registreerunud 18.11.11
Kasutaja on eemal


postitati 03.05.13 19:00 Tsiteeri


Kas keegi antud auto kohta teab midagi rääkida? http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1213257


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
iguaan
huviline

Avatar


Registreerunud 10.02.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B7 A4 Avant 2.0T quattro 147kw '05

postitati 03.05.13 23:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: zavage
Kas keegi antud auto kohta teab midagi rääkida? http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1213257

tegu B7'ga

Tsitaat:
Algselt postitas: zavage
Kas keegi antud auto kohta teab midagi rääkida? http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1213257

Tegu B7'ga.


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zavage
huviline



Registreerunud 18.11.11
Kasutaja on eemal


postitati 04.05.13 15:01 Tsiteeri


Tsitaat:
ai kurja, audide vallas olen algaja, lootsin, et läheb täppi :P

Ai kurja, Audide vallas olen algaja, lootsin, et läheb täppi. :P


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
piibek
huviline

Avatar


Registreerunud 28.06.12
Kasutaja on eemal


postitati 07.05.13 16:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Sander_L
Tsitaat:
Algselt postitas: marekM
Tsitaat:
Algselt postitas: piibek
No selleks see foorum ongi, et targemaks saada.

Tahan ise ka endale B8 kerega 2.0 tdi'd osta aga Eesti turu pealt ei leia preagu õiget isendit, mis jääks 15 000 euro sisse. Lisadena ju tahaks muidugi kõikvõimalikke vidinad mida Audi sellistele mudelitele üldse pakub. Xenon+LED päevasõidu tuled, Servotronic, Drive Select, MMI High+BT, 2 x elektriliselt reguleeritavad istmed mäludega (nahk), vihmasensor, nupuga suletav/avatav pagasiluuk (kindlasti), istmesoojendus (tuleb käredatel talvekülmadel ehk kasuks), kurvituled?.. Muidugi võiks seal B&O kõlarid ka sees olla, kuid nii suurt tähtsust minu jaoks ei oma. Usun, et teised Audi originaalmuusika süsteemid sellele väga palju alla ei jää!?

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=980236

Lisade poolest täpselt see mida vajan, kuid mootor liiga kange minu jaoks :(


varustus suht olematu, huvitav on veel see, et eestis enamus müügis olevad autod on ilma KM :)


Pole ju päris olematu? Korralik sisu, mitte kõige lahjem mmi, parkimisandurid, vihmasensor, led+xenon, 3 tsooniline kliimaseade, bluetoothiga telefonisüsteem ning auto ise ikkagi nelikvedu. Jah nahast tuba pole aga enamvähem kõik muu mugavaks kulgemiseks on olemas.
Lihtsalt minu arvamus asjast. Muidugi S on vingem aga siiski-siiski..
:P


Keegi saksa lehtedelt ei oska midagi korraliku välja otsida, kus koos Eestisse toomisega jääks hind 14 000 - 15 000 euro vahele? Korralike lisadega 2.0 tdi B8, millest ka üleval pool juttu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KMA4
huviline



Registreerunud 28.03.09
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 07.05.13 16:58 Tsiteeri


Oleks endalgi soov vana uue vastu välja vahetada.
http://www.autohus.de/fahrzeugsuche/erweiterte-suche/?make=Audi&type=0&price_to=all&model=Audi+A4&fuel=Diesel&am p;location%5B%5D=Bockel&location%5B%5D=Bremen


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 07.05.13 18:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KMA4
Oleks endalgi soov vana uue vastu välja vahetada.
http://www.autohus.de/fahrzeugsuche/erweiterte-suche/?make=Audi&type=0&price_to=all&model=Audi+A4&fuel=Diesel&am p;location%5B%5D=Bockel&location%5B%5D=Bremen


Olen käinud selles Bremeni Autohus-i poes mõned aastad tagasi. Väga hea mulje jättis. Sõbrad kärutasid vähemalt 20 erineva autoga ringi, enne kui kaks tükki välja valisid. Tookord ise väga ei süvenenud autodesse, vaid Mümmelmann-i :D, kuid korralikud masinad olid seal poes igatahes.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
piibek
huviline

Avatar


Registreerunud 28.06.12
Kasutaja on eemal


postitati 09.05.13 06:25 Tsiteeri


Aga keegi võiks ikkagi midagi huvitavat välja otsida kuskilt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
piibek
huviline

Avatar


Registreerunud 28.06.12
Kasutaja on eemal


postitati 09.05.13 13:13 Tsiteeri


Mis Te nendest isenditest arvate?

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1325035

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1206047

Sooviks kiirelt mingisugust tagasisidet teadjamatelt inimestelt :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Pontsik
huviline



Registreerunud 13.05.13
Kasutaja on eemal


postitati 13.05.13 13:42 Tsiteeri


Kas 2.0tdi + manuaal on hea combo b8-l?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sileem11
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Hrku
Kasutaja on eemal

Auto: G30LCI, B6,C3

postitati 13.05.13 13:46 Tsiteeri


Teine on tiba uuem, facelift peeglitega ja parem varustus, ls ainult suur, kui kõik töötab ja korras, anna minna. :)

Tsitaat:
Algselt postitas: piibek
Mis Te nendest isenditest arvate?

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1325035

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1206047

Sooviks kiirelt mingisugust tagasisidet teadjamatelt inimestelt :)



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
muZZle
huviline

Avatar


Registreerunud 11.04.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8 Avant 2,7TDI 140kW, automaat

postitati 14.05.13 13:28 Tsiteeri


Tahaks tänada neid, kes abistasid mind selles teemas - tegin oma ostu reedel ära ja valituks osutus 2.7TDI 140kW, automaat.

https://dl.dropboxusercontent.com/u/18535997/audi.jpg

Neile, kes mõtlevad kas võtta 2.0tdi või 2.7tdi, soovitan pigem vaadata võimsama poole. Ise proovisõitu tehes tundsin, et 2.0 võib natukene lahjaks jääda (eks mulle meeldib aeg-ajalt vajutada ka :) ). Kütusekulu kohta niipalju, et maanteel olen praegu saanud 6l/100km (koos päris mitme möödasõiduga) ning linnas tuleb keskmine 8.5l/100km kanti.
Lisaks on väga suureks plussiks sportistmed - toetab mõnusalt jalgu ja pikal sõidul põlved ei väsi. Eks tulevikus kirjutan veel oma kogemustest. Praegu on rohkem emotsioone, kui põhjalikku ülevaadet :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
eko89
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.06
Asukoht: jõhvi city
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 d3 171kw

postitati 14.05.13 14:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: muZZle
Tahaks tänada neid, kes abistasid mind selles teemas - tegin oma ostu reedel ära ja valituks osutus 2.7TDI 140kW, automaat.


Neile, kes mõtlevad kas võtta 2.0tdi või 2.7tdi, soovitan pigem vaadata võimsama poole. Ise proovisõitu tehes tundsin, et 2.0 võib natukene lahjaks jääda (eks mulle meeldib aeg-ajalt vajutada ka :) ). Kütusekulu kohta niipalju, et maanteel olen praegu saanud 6l/100km (koos päris mitme möödasõiduga) ning linnas tuleb keskmine 8.5l/100km kanti.
Lisaks on väga suureks plussiks sportistmed - toetab mõnusalt jalgu ja pikal sõidul põlved ei väsi. Eks tulevikus kirjutan veel oma kogemustest. Praegu on rohkem emotsioone, kui põhjalikku ülevaadet :)



Väga adekvaatne info. See 140kw 2.7d on juba teine tera, kui oli 132kw 2.7d.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Sander_L
huviline



Registreerunud 02.03.10
Asukoht: Rimmu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 3.0TDI Q '07

postitati 14.05.13 22:49 Tsiteeri


Rebige minu oma ära, uus soft ka peal seega astub tavalisest 2.0tdi-st tunduvalt paremini edasi ja maksma läks see asi 500 euri ja 5 aastat garantiid ka. Väga äge asi, aga peres õrnemale poolele ei istu manuaal ikkagi. Hinnas saame kokkuleppele :)


Hooli oma autost!
https://www.facebook.com/autopesulasky?fref=ts Autode pesu, vahatamine, poleerimine, sisepuhastus, jne...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
McSilmus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 22.08.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8

postitati 15.05.13 10:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Sander_L
Rebige minu oma ära, uus soft ka peal seega astub tavalisest 2.0tdi-st tunduvalt paremini edasi ja maksma läks see asi 500 euri ja 5 aastat garantiid ka. Väga äge asi, aga peres õrnemale poolele ei istu manuaal ikkagi. Hinnas saame kokkuleppele :)


Hea meelega rebiks. Kõik parameetrid on sobivad, välja arvatud kere tüüp.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 15.05.13 16:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: muZZle
Tahaks tänada neid, kes abistasid mind selles teemas - tegin oma ostu reedel ära ja valituks osutus 2.7TDI 140kW, automaat.

https://dl.dropboxusercontent.com/u/18535997/audi.jpg

Neile, kes mõtlevad kas võtta 2.0tdi või 2.7tdi, soovitan pigem vaadata võimsama poole. Ise proovisõitu tehes tundsin, et 2.0 võib natukene lahjaks jääda (eks mulle meeldib aeg-ajalt vajutada ka :) ). Kütusekulu kohta niipalju, et maanteel olen praegu saanud 6l/100km (koos päris mitme möödasõiduga) ning linnas tuleb keskmine 8.5l/100km kanti.
Lisaks on väga suureks plussiks sportistmed - toetab mõnusalt jalgu ja pikal sõidul põlved ei väsi. Eks tulevikus kirjutan veel oma kogemustest. Praegu on rohkem emotsioone, kui põhjalikku ülevaadet :)

Kuidagi natuke palju võtab kütet, mul 3.0TDI võtab linnas 8(rahulikult sõites saab isegi 7l) ja maanteel stabiilselt 110-120km/h sõites ja mitmeid mõõdasõite kiirusel kuni 140km/h jääb keskmine 5.7l/100km


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
muZZle
huviline

Avatar


Registreerunud 11.04.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8 Avant 2,7TDI 140kW, automaat

postitati 15.05.13 22:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuke
Tsitaat:
Algselt postitas: muZZle
Tahaks tänada neid, kes abistasid mind selles teemas - tegin oma ostu reedel ära ja valituks osutus 2.7TDI 140kW, automaat.

https://dl.dropboxusercontent.com/u/18535997/audi.jpg

Neile, kes mõtlevad kas võtta 2.0tdi või 2.7tdi, soovitan pigem vaadata võimsama poole. Ise proovisõitu tehes tundsin, et 2.0 võib natukene lahjaks jääda (eks mulle meeldib aeg-ajalt vajutada ka :) ). Kütusekulu kohta niipalju, et maanteel olen praegu saanud 6l/100km (koos päris mitme möödasõiduga) ning linnas tuleb keskmine 8.5l/100km kanti.
Lisaks on väga suureks plussiks sportistmed - toetab mõnusalt jalgu ja pikal sõidul põlved ei väsi. Eks tulevikus kirjutan veel oma kogemustest. Praegu on rohkem emotsioone, kui põhjalikku ülevaadet :)

Kuidagi natuke palju võtab kütet, mul 3.0TDI võtab linnas 8(rahulikult sõites saab isegi 7l) ja maanteel stabiilselt 110-120km/h sõites ja mitmeid mõõdasõite kiirusel kuni 140km/h jääb keskmine 5.7l/100km


Ma sain auto alles mõned päevad tagasi kätte ja tagasi ei hoia :). Samuti pole teinud ka korralikku mõõtmist (nt. maanteele minnes näidik nulli). Eks tulevikus teen huvi pärast testi ka ära mis need reaalsed numbrid on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
arva
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.05.13 07:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: muZZle
Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuke
Tsitaat:
Algselt postitas: muZZle
Tahaks tänada neid, kes abistasid mind selles teemas - tegin oma ostu reedel ära ja valituks osutus 2.7TDI 140kW, automaat.

https://dl.dropboxusercontent.com/u/18535997/audi.jpg

Neile, kes mõtlevad kas võtta 2.0tdi või 2.7tdi, soovitan pigem vaadata võimsama poole. Ise proovisõitu tehes tundsin, et 2.0 võib natukene lahjaks jääda (eks mulle meeldib aeg-ajalt vajutada ka :) ). Kütusekulu kohta niipalju, et maanteel olen praegu saanud 6l/100km (koos päris mitme möödasõiduga) ning linnas tuleb keskmine 8.5l/100km kanti.
Lisaks on väga suureks plussiks sportistmed - toetab mõnusalt jalgu ja pikal sõidul põlved ei väsi. Eks tulevikus kirjutan veel oma kogemustest. Praegu on rohkem emotsioone, kui põhjalikku ülevaadet :)

Kuidagi natuke palju võtab kütet, mul 3.0TDI võtab linnas 8(rahulikult sõites saab isegi 7l) ja maanteel stabiilselt 110-120km/h sõites ja mitmeid mõõdasõite kiirusel kuni 140km/h jääb keskmine 5.7l/100km


Ma sain auto alles mõned päevad tagasi kätte ja tagasi ei hoia :). Samuti pole teinud ka korralikku mõõtmist (nt. maanteele minnes näidik nulli). Eks tulevikus teen huvi pärast testi ka ära mis need reaalsed numbrid on.


No minu 2.7 TDI B8 puhul linnas alla 10 ei saa ja maanteel alla 6,5 pole mingi nipiga saanud, tavaliselt jääb sinna 6,8 kanti 100ga sõites ja 7+ kanti 120ga sõites. Reval Autost öeldi, et kõik on korras ja nemad ei oska öelda, miks kütusekulu kõrge on. Kui kellegil on häid ideid pakkuda, mida veel kontrollida siis oleksin väga tänulik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freelander
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.05
Asukoht: imavere-tallinn-kose
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 facelift 3.0bitdi

postitati 19.05.13 09:42 Tsiteeri


Mitmeid möödasõite tehes ja sõites 110-120ga ja saada keskmine 5,7 kahtlen.
Linnas võib jah olla 8l keskmine.

Oskan ise nii palju öelda:
Saksas kiirteel tulin 140-200 püsivalt, keskmine tuli 7,3 paagile.
Eelmise suve keskmine 245 45 17 rehvidega tuli 7,3, arvan et kusagil 80% maantee ja 20% linn
Maanteel rahulikult sõites oli imaverest tallinna minnes, koos mingi 5-10 möödasõiduga 6,0-6,2
Rahulikult alla 100 natuke sõites kipub olema jah seal 5,6 aga mitte koos mitme möödasõiduga
Linnas kipub olema vajutades 8,5-9 ( ainult linnas ).


Nüüd uued suverehvid all 255 / 35 / 19 ja kütusekulu tõusis 0,5l

Okei mul on aju tarkvara ka ringi muudetud, et saada rohkem jõudu. Aga seda sai alles sügisel tehtud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 19.05.13 10:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freelander
Mitmeid möödasõite tehes ja sõites 110-120ga ja saada keskmine 5,7 kahtlen.
Linnas võib jah olla 8l keskmine.

Oskan ise nii palju öelda:
Saksas kiirteel tulin 140-200 püsivalt, keskmine tuli 7,3 paagile.
Eelmise suve keskmine 245 45 17 rehvidega tuli 7,3, arvan et kusagil 80% maantee ja 20% linn
Maanteel rahulikult sõites oli imaverest tallinna minnes, koos mingi 5-10 möödasõiduga 6,0-6,2
Rahulikult alla 100 natuke sõites kipub olema jah seal 5,6 aga mitte koos mitme möödasõiduga
Linnas kipub olema vajutades 8,5-9 ( ainult linnas ).


Nüüd uued suverehvid all 255 / 35 / 19 ja kütusekulu tõusis 0,5l

Okei mul on aju tarkvara ka ringi muudetud, et saada rohkem jõudu. Aga seda sai alles sügisel tehtud.

Nii see arvuti mul näitab, rehvid on 215/55/17


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AudiA4Avant
huviline



Registreerunud 15.01.13
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi RS3, Cabrio B4

postitati 19.05.13 12:30 Tsiteeri


Palju B8 tagumise kojamehe mootor maksab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 19.05.13 15:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuke
Nii see arvuti mul näitab, rehvid on 215/55/17

Sutike loeb originaalist veelgi vähem kilomeetreid, sest läbimõõt rattal suurem, kui originaal mõõt, seega peaks näitama natuke tegelikust suuremat kulu.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freelander
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.05
Asukoht: imavere-tallinn-kose
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 facelift 3.0bitdi

postitati 19.05.13 20:02 Tsiteeri


Nii kitsa rehviga võib tõsi olla.
Jube kitsas rehv sul all tegelikult.
Mul talvekas on 225/55/17
ja nüüd suvekas 255/35/19

Talvekaga võttis vähem kütet kui nüüd suvekaga.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 19.05.13 20:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freelander
Nii kitsa rehviga võib tõsi olla.
Jube kitsas rehv sul all tegelikult.
Mul talvekas on 225/55/17
ja nüüd suvekas 255/35/19

Talvekaga võttis vähem kütet kui nüüd suvekaga.

Talvekas nii suur, kas arvestad koefitsienti ka, mil määral teepikkust valesti mõõdab? Orig mõõt (vähemalt läbimõõdult) ikka 225/50 R17.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freelander
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.05
Asukoht: imavere-tallinn-kose
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 facelift 3.0bitdi

postitati 20.05.13 12:14 Tsiteeri


Minu omal oli tehasest alla 245 45 17
Talvekas läks alla meelega suurem, spido näitab 1:1
Ja nüüd suvekas sama suur.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  21
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 48.1% - SQL: 51.9%]