Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  11  12  13  14
Autor:
Pealkiri: A8 4,2 - 2003 - seitsmene (Vastuseid: 332 | Vaatamisi: 38989)
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 03.07.12 21:56 Tsiteeri


Vahepeal läks erinevate mõtiskluste saatel suisa meelest, et ka korraline hooldus on hiljuti läbitud. Õlid-filtrid. Nagu ikka. Läbisõit on suts üle 180 tuhande, minu käes seda just eriti kogunenud ei olegi. Korra aastas saab mul ikka enne täis kui 15000 km.
Igasugu kummalised jamad, mis autol kallal käivad, on valdavalt elektroonika. Muidu tundub igati ontlik auto. Ilmselt korraliku läbisõidu juures saaks selgema ettekujutuse.
Praegune teerulli-seade on sõita äärmiselt mugav. Teekatte iseäraused ei tee tuska. Ilmselt vähemasti selle hooaja jooksul ma seda vahetama ei hakka. Minu silm on väljanägemisega ka enamvähem harjunud. Ilmselt mu kesisevõitu pildistamisoskus ei lase ka visuaalil särada.
Parkimisandurite piiks käib veel vahel närvidele, suurema päikesega eriti vesiseks kiskuv tuli ka meenub aegajalt - aga need on ajapuudusel lihtsat tegemata teemad.
Vaadates hinna ja kvaliteedi suhet - ega polegi lihtne mõne muu mudeli sisse ennast mõelda. Ilmselt on garaa˛i puudumine kõige tõsisem takistav tegur, et mitte mõnd hobiautot hoovipeale veeretada. Kaheksaga sõitmisest ma veel eriti tüdinud ei ole.
Seekord siis sedamoodi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
waic
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.05
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 3.0 + A5 sportback 3.0

postitati 05.07.12 10:53 Tsiteeri


Juhtusin eile õhtul autot õllesummeri väravas nägema ja see rehvikõrgus sobib live-s antud masinale minuarust väga hasti :) ....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 06.07.12 08:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: a6emees
Juhtusin eile õhtul autot õllesummeri väravas nägema ja see rehvikõrgus sobib live-s antud masinale minuarust väga hasti :) ....


Hea, et keegi minuga sel teemal sama meelt on.
Aga seal nimetatud kohas ma kaua parkida ei saanud - proua jõuorganitest helistas mulle õige pea ja seadis mind valiku ette, kas auto ise minema viia või seista silmitsi teisaldamisega. No ma ei hakanud viimast ootama, vaimusilmas veel proovisin sisukaid vastulauseid koostada, et on ju ruumi 1,5 m kõigile jne, aga argumendina neid ei arvestatud.
Et ilma lubava märgita ei tohi kusagil sedasi parkida, mida saab kõnniteeks nimetada. Ja armulikult kirjalikku hoiatust koostades viidati rohelistele mupistidele, kes läheduses verejanuliselt tiirutasid, et need viivad auto niikuinii kohe pikema jututa ära kui kaitsvad sinimundrid eemalduvad.
No ei olnud arukas pikemalt vaidlema jääda.

http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/8964405.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 27.07.12 17:03 Tsiteeri


http://www.upload.ee/image/2548810/DSCF9009.JPG

Selline see praegune "teerulliseade" on.
Vahepeal palavaks kiskunud ilm pani mind ikka tegutsema - läksin maad kuulama, kas ja kui palju vidinaid selle salongi jahutamise tarvis vaja on ära vahetada. Sest eelmise aasta jahe oli asendunud läppunud leitsakuga, mida auto ise salongi puhus.
Eelmisel aastal justkui täideti, kontrolliti vaakumiga ja mis kõik veel. Olla korras. Ja sai jahe ka. Mõneks ajaks vähemalt.
Sel aastal siis sama tants - süsteem pooltühi. Aga vaakum leket ei leia. Ja huvitava muudatusena eelmise aastaga võrreldes oli asjaolu, et sel aastal kasutati süsteemi kontrollimiseks mõlemat ventiii. Teist eelmisel aastal ei leitud, see on ühe väikese katte all. Ma ei tunne seda süsteemi ise niipalju, et oskaks arvata midagi sellest tänasest tulemusest. Et kas ühe ventiili läbi sooritatud tegevus võib anda sellise tulemuse, et jälle on "poolpehme"? Igaljuhul täna oli tuba jahe, meel hea.

http://www.upload.ee/image/2548819/DSCF9013.JPG

Samuti viisin vahepeal väikese visuaalse deformatsiooniga S8 tagumise luugi pleku juurde, et ehk saab asja. Ja kahtleval näoilmel detaili siludes ja silmi vidutades teatas ta mulle "Vaata, mina tegelen sellega!". Pidi mulle helistama ja siis olla selge. Aga ju siis tema tegeleb sellega veel, sest vaikus. Tahaks enne tagumiste tulede vahetamist uue luugi valmis treida, siis saab uute tulede paigaldamisel nad juba uue luugiga tutvustada.
Nüüd tuleks veel sohver leida ja jällegi paras aeg Viljandi Folgile mõtisklema asuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.10.12 22:26 Tsiteeri


Juhtus ükspäev seik, et sõitsin mõnda aega järel su autol. Kas kunde poolne pütt on tagant kuidagi ära vajunud? Kuidagi natukene vildakalt olid need kaks torukest vs juhi poolne osa. Lihtsalt jäi silma, ei midagi muud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 03.10.12 22:37 Tsiteeri


Polegi ise takseerinud neid torusid seal, ehk peaks targematele vahepeal näitama. Sõiduk pole vahepeal midagi erlist korraldanud, seetõttu pole ka vajadust olnud meistrimehe manu minna.
Kõik kavandatu on ka tegemata, mis suve alul plaanis oli. Aeg lendab.
Vahepeal on juhtunud see, et orkut on mind oma sõbralikust perest välja arvanud, mistõttu on siin teemas massiivselt vanemaid pilte hävinud. Ma polegi kindel, kas ma leian kusagilt samad pildid veel kätte. Äkki siiski.
Ja kiire aeg on mind vahepeal teise kohta elama pillutanud, siin saan ma lõpuks aru, et mul on suur auto. Praeguse elamise maja alla garaa˛i sõitmine on mitme "tõmbega" tegevus, ühe korraga see katedraal kitsast kurvi ära ei keeragi. Esiotsa ehmatas päris ära, et mismoodi ma üldse sealt välja saan, aga praegu juba harjun. Õnneks on seal Astonid ja Touaregid reas, need peavad ka kuidagi mahtuma, mis sel minuomalgi siis pääsu.
Linnare˛iimil elades on keskmine kütusekulu ka usinasti ülespoole roninud, praegu 15,1 ja kasvab. Lühikesed otsad ka iga päev. Vist peab õlivahetuse peale uuest mõtlema hakkama...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 20.10.12 11:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: antsu
Juhtus ükspäev seik, et sõitsin mõnda aega järel su autol. Kas kunde poolne pütt on tagant kuidagi ära vajunud? Kuidagi natukene vildakalt olid need kaks torukest vs juhi poolne osa. Lihtsalt jäi silma, ei midagi muud.


Käisin eile "190 000 km hoolduses", mille käigus sai vaadeldud ka nimetatud temaatikat - ongi pisut asümmeetriline see torude asetus. Eks siis vaja lähiajal lihtsalt otseks keerata need torud või siis mingi uus lähenemine. Ilma tähelepanu juhtimata poleks mulle ilmselt see niipea silma jäänudki, ma arvan.
Vedelikud tahtsid vaid pisut juurde valamist, õli oli mul vahetusest saati endal pisut alles. Kõik kokku 1.05€. Nii odavat hooldust polegi mul juhust olnud varem läbida.
Kui hakkad lõpuks autoga ära harjuma ja tema käitumisest midagi aru saama, siis on uusi mudeleid jalaga segada. Ei teagi, mida tahta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 18.01.13 19:06 Tsiteeri


Täna esimeste külmemate saabudes kohmitsesin bensujaamas autosse istudes ja võtmeid taskust otsides lasin kogemata nupust uksed lukku. Peale käivitamist lukus ustega näitab auto ise, et võtme patarei on justkui tühi. Kuidagi väga äkki käis see, kas sellel indikaatoril võib ka mingi muu seletus või lahendus olla äkki?

http://www.upload.ee/image/2996105/74677_10151375430374704_1624422227_n.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 19.01.13 09:05 Tsiteeri


"Äkki" on ju täiesti kohane määratlus ootamatult ilmunud üllatusele.

Kuna Audi puhul auto ise puldipatakat laadida ei oska , siis jänkide õppematerjal on siin:
http://www.youtube.com/watch?v=lDp1WZw1Xeg&hd=1


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 19.01.13 16:29 Tsiteeri


Saa nüüd sest asjast aru - täna seda joonist enam ei kuva. Ega ma selle üle õnnetu ka ei ole.
Vahepeal on siis autoga tehtud ka üht-teist, esmalt on autol uus rool. Selle tõttu on mul nüüd üks audi käiguvahetuslabadega rool pakkuda, ma ei tea küll täpselt, mis mudelitele see võiks veel külge hakata. Selline:

http://www.upload.ee/image/2998487/32186_10151376979309704_1904944305_n.jpg

Selle asemele sai natuke "moodsama" moega asi asemele. Ega ma seda oma mäletamise järele otse justkui ei küsinudki, aga kui autole järele läksin, siis oli ta küljes ja las siis olla. Kõik nupud toimivad rooli küljes, asi seegi.

http://www.upload.ee/image/3021876/154118_10151393036684704_325582477_n.jpg

Ühtasi on vahepeal ka manööverdamise andurite tegevus graafiliselt displeil. Mingi andur viskab vahel villast, siis ei taha see asi toimida. Pole mahti saanud süüdlast selgitama asuda.

Vahepeal on veel näotud kriimud ka küljepeale tekkinud, mis nüüd parandamist ootavad. Loodetavasti saab sellega ka õige pea edasi tegeleda. Siin garaa˛i seinaga ei suutnud ära jagada, kes ja kus.

http://www.upload.ee/image/2998470/480411_10151376978794704_1630019718_n.jpg

Tagumised tuled on ka vahepeal uued külge saanud, need veel ei higista igaljuhul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 13.02.13 16:05 Tsiteeri


Keretööd õnnelikult tehtud. Pildipealt näeb hea välja, elus eneses läheb veel mõnda aega, kui näha saan. Kahjuks S8 luuk ei osutunud võitjaks, mis vahepeal plaanis oli. Ehk kunagi teine kord.
Praegu näeb uks/tiib välja nii:

http://www.upload.ee/image/3069864/image_1360754442768672.jpg

Puldi vahepeal elustunud patareid on siiski ilmselt omadega otsas. Õnneks pole eriline väljaminek.
Suvel sahises vahel tagant üks rehv vastu logarit, kartsin visaalsel vaatlusel, et sinna on auk sisse kulunud. Tellisin uue, paigaldamisel selgus, et olemasoleval polnud ka midagi tõsist viga. No külge see uus igaljuhul sai. Vastu ka miski ei käi. Seekord sedamoodi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 30.04.13 11:54 Tsiteeri


Viimane lubatud päev naastrehviga. Soe on juba küll, aga varem ei olnudki aega rehvivahetusega tõsiselt tegelda.
Nüüd siis viimaks.
Hankisin selleks hooajaks natuke teise mõõdu - 255/35/20.
Palju jäigem on. Linnavahel peab kahe käega rooli hoidma ja väga agarasti teed vaatama ning otsima. Loodetavasti saab suuremad löökaugud kas pähe või korda mingi aja jooksul. Aga kartsin isegi hullemat - rehvivahetaja vangutas ka pead ja pakkus, et sellised rehvid on nagu enne maratonijooksu endale roostevabast plekist tossud teha. Et ilus on ehk küll, aga...

http://www.upload.ee/image/3275384/942009_10151591786499704_203849257_n.jpg

No selline see tänase ilmaga sai.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 30.04.13 12:56 Tsiteeri


Ilus :) Isiklikud lemmikveljed...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 24.05.13 11:18 Tsiteeri


Vahepeal on siis juhtunud üks korraline hooldus teha - kõik filtrid, õlivahetus. Kurta millegi üle nagu polegi. Madalate rehvidega saab "pauku" vahepeal ikka palju. Ropendama ajab. Pikema sõidu peal on suurematel kiirustel vibra ka sees, see häirib tublisti. Peaks korra balansseeringud üle vaatama, äkki on midagi minema lennanud.
Aga sohvapeal pikutamise tunnet seal enam ikka väga ei ole.
Võrdlema hakkasin just hiljuti...

http://www.upload.ee/image/3333342/969660_10151632094419704_2061992893_n.jpg

Aga Audi on vastu pidnud küll hästi viimasel ajal, ega see läbisõit ka muidugi minu käes mingi "teabmis" ei ole. Kui peaks väljavahetamise mõtteid tõsiselt mõlgutama, siis lihtne see asi ei ole...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 11.06.13 23:46 Tsiteeri


Midagi põrutavat auto asjus lisada pole. Käisin vajadusest johtuvalt täna ühe konkureeriva saksa auto esinduse juures. Tegin mõned tähelepanekud, milleks ma üldse läksin, sealt välja tulles jäin natukeseks parkimisplatsil seisvat oma autot vaatama. Et kõik on seal nagu nähtud ja tehtud. Et aeg on lennanud. Ja sealsamas asutuses mu selja taga oli ka suhtlelsielt noobleid mudeleid näha ja katsuda. Aga ootasin nostalgia tundega hetke, et päike tuleks pilve tagant välja ja klõpsatasin telefoniga olemasolevast "tiibklaverist" isegi pildi. Fork, need konkurendid praegu veel ei veena. Ikka veel.
Pean ilmselt mingeid julgemaid plaane pidama. Praegu olen saanud oma auto kohta müümise asemel vahetuspakkumise, millele tänu selle esitamise iseärasustele isegi vastata võimalik ei ole. Ma pole vahetuse sisust ka sellisel kujul vähimalgi määral huvitatud, aga selle esitamise viiski on kõnekas - milleks mulle selline "mõtlemapanev pakkumine", millele suudaksin vastata ehk ainult telepaatiliselt?
Ma olen enda maitset arvestades ikka õigel teel olnud - natuke madalamaks ja kangemaks timmitud vedrustusega olen ma juba nii harjunud, et teisiti tundub juba liiga vedel. Kuitahes kõrgtehnolooglisest diiselsohvast ei tule jälle ootsupärast norset kiirendamisel. Kuidagi hingetud valikud. Äkki on praegusel lihtsalt silindreid vähe?
No praegu on asjad veel nii.

http://www.upload.ee/image/3376454/loige.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 12.06.13 07:26 Tsiteeri


I know what You mean.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 30.01.14 10:43 Tsiteeri


See lugu on nüüd läbi - autol uus omanik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 30.01.14 13:23 Tsiteeri


Mis asemele? Midagi põnevat ikka?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 30.01.14 14:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mms
Mis asemele? Midagi põnevat ikka?


Tegelikult ei :D
Seesama mersu, mis siin juba pildipeal ka näha on. Aga võrreldes eelmisega ei arva ma sellest väga hästi. Üks A6 on ka ikka alles, et siin sõna julgeksin võtta :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ramm
huviline



Registreerunud 15.03.07
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Range Rover Sport 5.0L 372kW

postitati 30.01.14 14:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene

Seesama mersu, mis siin juba pildipeal ka näha on. Aga võrreldes eelmisega ei arva ma sellest väga hästi.


Pildil olev "mersu" - Saad rääkida täpsemalt mis pärast sa ei arva sellest hästi? Endal oli just plaani selline mersu soetada.Või millele peaks tähelepanu pöörama?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 30.01.14 14:37 Tsiteeri


Mersu näeb välja hea, varustus reeglina hea, aga sõites on selline "vedel" tunne. Paksu, laisa ja väääga rahuliku ameeriklase auto. Minu arvamus :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 30.01.14 15:10 Tsiteeri


Eks see olulisem ongi välja öeldud juba. Varustust on rohkem kui mu A8-l oli. Ilus on ta ka. Minu oma on nelivedune. Aga diisel. Mu esimene isiklik diiselauto üldse. Ja ma olen üle 20 aasta autot omanud. Uimane, vedel. Audi ma sättisin lõpuks endale meeldivaks ära, Mersust ma nii palju ei tea. Iseloomuta, väga pehme. Audi oli lõpuks rohkem driver's car, Mersu on rohkem lösutamise ja juhiga auto. Roolis mingit erilist hasarti ei tekita. Mine tea, äkki harjun veel...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 30.01.14 16:46 Tsiteeri


Ei harju :) Seda "mersueikõlbaikkakuhugi" juttu on väga palju kõrva jäänud. Kõlab veits kinnikiilunult, aga juhi kategoorias on Audi ikka peajagu üle. Need kes sellest aru ei saa, ei ole tõsiseltvõetavad petrolheadid :) Ma ei ole küll uuemate neliveoliste BMW-dega sõitnud, aga usutavasti uus 4-veoline 7. seeria võiks pildile pääseda. Samas, uued audid on kah tõenäoliselt paremad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 30.01.14 17:53 Tsiteeri


Sõitsin ka üle poole aasta Mersuga, täpsemalt W211 3,2 diisliga. Absoluutselt ei meeldinud. Nüüd ca pool aastat olen sõitnud C6-ga ja pean tõdema, et pole ka see eriline auto. Jah, kindlasti parem kui W211 aga D3-e vastu ikka ei saa. C6 on nagu vaese mehe D3.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ramm
huviline



Registreerunud 15.03.07
Asukoht: saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Range Rover Sport 5.0L 372kW

postitati 30.01.14 18:28 Tsiteeri


Aitäh Maku, nüüd tean mida vaadata. Tõsi - D3 facelift versiooni korraliku ajalooga eestist peaaegu võimatu saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  11  12  13  14
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 43.5% - SQL: 56.5%]