Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  10  11  12  13  14
Autor:
Pealkiri: A8 4,2 - 2003 - seitsmene (Vastuseid: 332 | Vaatamisi: 38983)
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 24.02.12 12:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Tsitaat:
Algselt postitas: Jürarrak
Rääkides voolulekkest, siis mul tuttav D3 omanik väitis, et kui võti on auto läheduses, siis masin hoiab teatavad lisad niiöelda soojas (MMI, boks, antennivõimendid vms) ja autol tarbimine järel. Kui auto kaotab võtmega signaali, siis kukub koormus tagant ära mingi 10min pärast.


Ma olen ka sarnase info saanud, aga see võtme lähedus pidi ennekõike erutama sõidukeid, millel keyless funktsioon. Minu omal seda pole. Ma pole küll kaljukindel, et see nüüd täpselt nii on ka.
Igaljuhul sai tarkvara uuendamisega eelneva olukorraga võrreldes seis selgem - pole võimatu, et see praegune olukord on normikohane. Loodan ühe mooduli vahetamisega saada parkimisandurite töö graafiliselt vaadeldavaks displayle, sellega seoses on võimalik veel paar uut testi teha.


Parem vaheta ühe mooduli asemel kaks ja saad peale tagurduskaamera paigaldust dok filmi vaadata ,kui tagumise käigu sisse paned.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 24.02.12 13:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Robinson
Parem vaheta ühe mooduli asemel kaks ja saad peale tagurduskaamera paigaldust dok filmi vaadata ,kui tagumise käigu sisse paned.:D


Sellest on teoreetilises plaanis juttu olnud, ma pole osanud ülimat puudust tunda. Pole eriti süviti mõelnudki sellele, kas sinua auto oli see, mille külge see retrona pandi?
Üleüldse, ma lähen otsin klubiliste aasta auto valimiste lehe kätte, kahtlustan, et sinuoma saab minu hääle.

Mul endal käib up and down-idega see vidinate külgepanemise soov. Vahel olen ma väga entusiastlik ja tahan kõiki asju korraga muuta ja uuendada, siis jälle tükk aega üsna apaatne, vaatan passist oma sünniaastat ja ei viitsi midagi pusida. Hetkel uue auto ostmise tuhinat ka pole, mõni mudel vast oleks huvitav küll, aga hind sageli ei ole. Seega - so far, so good.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 24.02.12 22:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Tsitaat:
Algselt postitas: Robinson
Parem vaheta ühe mooduli asemel kaks ja saad peale tagurduskaamera paigaldust dok filmi vaadata ,kui tagumise käigu sisse paned.:D


Sellest on teoreetilises plaanis juttu olnud, ma pole osanud ülimat puudust tunda. Pole eriti süviti mõelnudki sellele, kas sinua auto oli see, mille külge see retrona pandi?
Üleüldse, ma lähen otsin klubiliste aasta auto valimiste lehe kätte, kahtlustan, et sinuoma saab minu hääle.

Mul endal käib up and down-idega see vidinate külgepanemise soov. Vahel olen ma väga entusiastlik ja tahan kõiki asju korraga muuta ja uuendada, siis jälle tükk aega üsna apaatne, vaatan passist oma sünniaastat ja ei viitsi midagi pusida. Hetkel uue auto ostmise tuhinat ka pole, mõni mudel vast oleks huvitav küll, aga hind sageli ei ole. Seega - so far, so good.


Mul see sünniaasta tõi just 35 ette:o.Endale annan aru,et pole ju mõtet enam,kuid hing ihkab ikka veel midagi enda jaoks teha teistmoodi.Mul nüüd toimivad need tigikanalid+salvestus võimalus puldist toimivatest kanalitest otse saateid kõvakettale.Esialgu võib öelda,et väga popp.Tagurdus kaamera toimib ideaalselt.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 09.03.12 21:49 Tsiteeri


MTM-i torude lennukas karjäär minu auto küljes jäi lühikeseks - täna panin varem all olnud custom-i tagasi, mis S5 padadega tehtud oli. Professionaalne catback on minu kõrvale kuidagi liiga lärmakas suure sedaani küljes.
Enda arusaamist ja äratundmist mööda valminud torudega oli kuidagi kodune tunne koju tagasi sõita. Lisaks istub OEM padade ja stange kalle ka paremini, kui mistahes järelturu toode. Ei teagi, kas hakkangi enam sellega edasi jahmerdama, üksjagu energiat ja raha on torudega mängimisele juba kulunud.
See tähendab, et MTM-ile on kosilased oodatud, kuigi, ega see ka ilmselt väga suur hulk inimesi ei ole, kellele selline toode võiks huvi pakkuda.
Ja sulab. Eks see suverataste teema on ilmselt järgmine, mis esile kerkib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 12.04.12 17:44 Tsiteeri


Ongi talv läbi selleks korraks. Suverehvi aeg. Tellisin sellele veljesarjale OEM Audi kapslid, neid pole veel ära oodanud.
Pakkusin terve hunniku sellele autole kokku ahnitsetud velgedest müügiks ka, tegelikult tahaks hoopis toll suuremad osta. Aga just sellise näoga velgi hetkel väga ei pakuta, mida hing ihkaks. Ja midagi peaks vahelduseks ära ka müüma, mitut jooksu korraga auto alla ju ei pane.

http://www.upload.ee/image/2254066/Picture_114.jpg

Talvest jääb mälestuseks mingi jama lekkevooludega, higistavad tagatuled ja hoopis vakka jäänud subwoofer. Viimase asjus tegin eile veel kõikvõimalikke teste - vait, mis vait. Ühtki veateadet sellega seoses ei esine.
Tulede higistamine on küll veider, kuivõrd need pole teabmis vanadki. Ma ei tea, kas mingit garantiiolukorda saab nõuda neile. Pean uurima. Vesine paistab olema kõigi nelja tule sisemus.

http://www.upload.ee/image/2254085/Picture_118.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 21.04.12 19:57 Tsiteeri


Veljekapslid kohal. Küljes ka.
Subwoofer hakkas uuesti häält tegema - kõige nähtavama koha peal olev pistik pagasiruumis asuva võimendi küljes oli "vedel".

http://www.upload.ee/image/2281446/Picture_018.jpg

http://www.upload.ee/image/2281461/Picture_015.jpg
Uue rehvikombinatsiooniga hakkan juba ära harjuma. Olgugi, et rehvimüra on tagumiste laiematega siis märgatavalt rohkem. Panin sellel aastal ette 255/40 ja tagumisele sillale 285/35 R19. Visuaalselt meeldib mulle sedasi pisut rohkem, koobas on täiem.
Rehvirõhkude asjus pole veel täit selgust, mis oleks parim. Praegu on kõigil ratastel võrdselt 2,5.

http://www.upload.ee/image/2281464/Picture_007.jpg

Käisin ühel õhtupoolikult Keila-Joa kandis, üsna tuttavat teed mööda, mis Keilast sinna suundub. Mul pole ülemõistuse madal auto, aga nende teekattes olevate vaalude otsas sain stange kohe maad kraapima. Polegi osanud mõelda, et minu auto sellesse kategooriasse kuulub. Eks see S-i stange lihtsalt ulatab maale lähemale, aga et niisugusel määral... Ehk harjub silm selliseid asju märkama, et millelegi hoo pealt otsa ei lajata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 02.05.12 16:32 Tsiteeri


Teataval määral hakkan nagu algusesse tagasi jõudma.
Särama löödud velgedel on niisiis taas au olla liiklusesse suunatud.
Siiani tahaks suuremaid leida, aga uuena Revalist neid tellida pole ka väga rentaabel. Elame, näeme.
Praegu kõigil neljal rattal sama mõõtu rehv peal, vaiksem on niiviisi. Eks peab katsuma puhta autoga mõne ülesvõtte teha, muidu ei näe see kooslus kuidagi kohe välja.

http://www.upload.ee/image/2311792/Picture_007.jpg
12-spoke is back in business!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 08.05.12 22:26 Tsiteeri


Vahepeal on siis uuematest meelierutavatest asjadest juhtunud see, et kõik asjad piiksuvad, mis piiksuda mõistavad sõiduki küljes. Otsad on andnud taas üks parkimisandur (tagumine, keskmine-parem), see ulub siis iga tagurdamise ajal usinasti. Sellele sekundeerib tagumise piduritule hoiatus - seal on ilmselt niiskusest mingi probleem. Viimati sain juba armatuuri läbipõlenud pirni indikaatori põlema. Kusjuures parkimisandur peaks olema uus, vahetatud Revalis hiljaaegu kereremondi käigus ja tuled olen ma ise samuti sealtsamast ostnud. Kuidagi ootamatult lühike iga on sellel kraamil osutunud olema. Tuled ei olnud ka mingi eriti odav ost, see tekitab mõningast meelehärmi.

Samuti juhtusin viimasel ajal ka venekeelsesse A8 sõprade foorumisse kiikama, seal paistis samasuguste huvidega ikka hulk inimesi endisest Nõukogude Liidust koos käima. No asi seegi, et ma ainuke veidrik ei ole, kes oma kaheksat kräunutab. Kõik samalaadsed modifikatsioonid olid küllalt laialdaselt esindatud, mida ma enda autogagi teinud või mõelnud olen.

Kosutav oli ka ilmlõputa veljesaaga uus vaatus - et mul siitkandist kusagilt soovitud velgi osta ei õnnestunud, siis hankisin sellised Inglismaalt oksjonilt. Kasutatud, ilmselt vajavad lakikihi uuendamist.

http://www.upload.ee/image/2329756/velgsuur.JPG

Transport siia on, mõistagi, juba iseoma tarkusest vastikult kallis. Aga mis seal ikka, tahtmine oli suur ja maksin ära ning jäin siis oma kola ootama. Nagu kehva abikaasadevahelise suhte musternäidiseks on täna minu kola alles teel, aga sõber saatus on sellised veljed tükkis rehvidega lõpuks ka maarjamaal müügile paisanud. Ja üldse mitte halva hinnaga. Ajastus on mulle suisa vapustavalt "sobiv".
Ma siitsamast ennist kuulutust kustutades märkasin, et ma olen selle kirjutanud 2010 aasta novembris. Tundub, et veljejumal pole minuga just väga rahul.
Aga mis seal muud ikka, 8.5x20. Vaja sobiv rehv peale mõelda, sellega pole mul ka mitte alati esimese korraga kõik täkkesse läinud. Eks pusin edasi.
Ilmselt saab velgi vast ka ainult lakikihi uuendamisega turgutada, äkki kujuneb lihtsam lugu kui viimati poleerimisega.
Aga selliselt kasutatud velgede ostmine on ka suht loterii - keegi ju ei tea, kui kõver see kõik seal võib juba olla.

http://www.upload.ee/image/2329751/veljed.JPG

Üks jooks mu olemasolevaid velgi on endale ka uue omaniku leinud, praegusel juhul on siis kaks jooksu veel üle. No midagi sobib endale talveks ka.
Polegi kõige halvem see kokkuvõtteks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 09.05.12 09:42 Tsiteeri


Tänane hommikuüllatus ei jäänud tulemata - esialgu ainult alarmi andnud udused tagatuled asusid tegudele - parempoolne suund on tagant pime, mingi kahtlus on ka piduritule tervise asjus. Proovin kusagil uurida, kas saab kasvõi suruõhuga vähe kuivatada seda asjaolude selginemiseni. Vastik värk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ever
huviline

Avatar


Registreerunud 03.08.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B8 S-Line 2.0 TDI

postitati 09.05.12 13:15 Tsiteeri


Mul oli sügisel niiskete ilmadega sama probleem. Peale survepesu vesi lausa loksus tagatule sees. Võtsin tule lahti, puhastasin ja kuivatasin fööniga ära ning tõmbasin (akvaariumi)silikooniga kogu klaasi ja selle tagumise plastikosa liite üle. Sellega sai asi korda kah.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 09.05.12 17:27 Tsiteeri


Velje valik mulle meeldib. Kunagi kasutasin põhimõtteliselt sama velge 19" D3 all ja täitsa kena oli.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 10.05.12 21:04 Tsiteeri


Täna oli üsna etteteatamata tarvis veel õhtul kodust jalga lasta. Kuivõrd midagi mõistlikku teha ei olnud, siis käisin aja parajaks tegemiseks autoga pesulas. Kask juba tolmleb, siis hommikuks on niikuinii läikiv must mõnusalt matikas kollane, seepärast proovisin mõne pildi ka teha. Et mismoodi see praegune velg paistab. Suurem asi see valgus minu seebikarbi jaoks enam ei olnud. Edevamaid pilte sihib kunagi tulevikus.

http://www.upload.ee/image/2334134/DSCF8777.jpg

http://www.upload.ee/image/2334157/DSCF8759.jpg

http://www.upload.ee/image/2334177/DSCF8775.jpg

Väikesed iluvead said ka kenasti pesu saatel eemaldatud, tulemus sai igati kiiduväärt.
Tegelikult on aeg ikka vahepeal niipalju edasi läinud, et oleks vast paras hetk mingi vähe tegijam kaamera osta. Ise ma neist liiga palju just ei jaga, eks ma pea aru.
Revalis sain ka käidud, vahepeal meelest läinud parkimisandurite moodul ka tellitud. Vett täis tuled täna õhtul millegipärast enam kurvides hoiatusi armatuurile ei mananud. Eile vastupidi - iga kurv tõi kaasa uue hoiatuse. Ilmselt tuleb need ka uued panna, nii sõita ei ole ka kohane.
Eks vahepeal ootan uusi velgi ja plaanitsen rehve - praegune arvamine kisub sinna 255/45 R20 ostule. Lukus miski muidugi ei ole veel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 11.05.12 08:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Suurem asi see valgus minu seebikarbi jaoks enam ei olnud. Edevamaid pilte sihib kunagi tulevikus.

Tegelikult on aeg ikka vahepeal niipalju edasi läinud, et oleks vast paras hetk mingi vähe tegijam kaamera osta. Ise ma neist liiga palju just ei jaga, eks ma pea aru.

Kompositsioon pole üldse halb (kuigi esimese ja viimase pildi perspektiiv võiks pisut loomulikum olla - astu kaugemale, et autot mitte banaaniks pildistada), kuid isegi sellise edasijõudnuma seebikaga on ISO 1600 kunstpiltide jaoks väga liiast. Pisikese sensoriga hakkab üldjuhul juba üle 400 käest ära minema. Sellesamaga saab tegelikult staatilisest objektist head pildid kätte küll, kui natuke seadetesse süveneda. Sobivas suhtes säri/ava/ISO/WB ja pildid tulevad. Ja kui valgust vähe, teeb statiiv imesid. Pigem soovitaks kõigepealt just sellesse investeerida. Kui siis oled juba näpu andnud, jäävad need summad, mis seni autole on jagunud, järjest väiksemaks... :P

Fotoka kella võiksid ka õigeks panna, saaks parema ettekujutuse, kuhu kanti võtete aeg päikeseloojangu (hetkel nõks pärast poolt kümmet) suhtes jääb. Kui sul seal just 12H süsteem pole ja aeg natuke pärast 9 PM reaalne ongi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 11.05.12 10:57 Tsiteeri


Lisaks Mauri öeldule ei saa mainimata jätta, et ka võttekohal pole tegelikult väga viga (aga las see koht jääda meie teada). Näiteks, ei rohkem ega vähem kui 30m kaugusel sinu võttekohast tehtud on allpool olev pilt. Lihtsalt vilunud silm vaatab ümbrust vähe teise pilguga.
Ja sinu esimese pildi perspektiivil pole midagi viga.

http://sergeizjuganov.com/240z.jpg


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 11.05.12 15:45 Tsiteeri


Väga kena auto on, jägin seda teemat alati huviga.
Pilditamise kohapealt soovitan ka igaljuhul statiivi, kui ääremustesse ei lasku mingi tornaadoga pilti ei tee või peaalaspidi ei klõpsi vms, siis aitab isegi kõige tavalisem ehk alla saja euri kolmjalag. (aga soovitan sel juhul harkjalga mille kõiki kolme jalga saab eraldi sättida st poleks oma vahel ühendatud) WB ja värve saab alati arvutis photoshopis (online versiooniski) reaalseks sättida. Tegelt ärme lähe teemast kõrvale..;D
Edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 18.06.12 18:01 Tsiteeri


Vahepealsetest arengutest juhtus see, et sain oma 20 tollised veljed täna meistrimehe käest tagasi. Fully refurbished.
Esimene mulje sai hea, rehvipingis selgus, et kahele võiks väikese ümarduse teha. Homseks peaks ka see tehtud olema.
Jama on jälle rehvimõõduga, mida ei oska kuidagi kaljukindlana paika saada. Kuivõrd velg ise on 8,5J x 20, siis stock 275 laiusega tundub nagu natuke ületapmine. Kaaskannatajad on muidu sellele laiusele ühe mõõdu kõrgust juurde pannud tehase omale ja saanud hea (275/40 R20). Kitsamaga oleks selline sarnane mõõt 245/45 R20, aga see kisub väikeseks maasturiks. Homseks pean mingile seisukohale asuma, ära tuleb midagi osta.
Peenemad pildid olid plaanis ka praegusest kooslusest, vabatahtliku fotograafiga ei saanud aegu kuidagi klappima. Et päris mälestuseta ei jääks see olukord, siis tuli taaskord maja ees midagi ise kiiresti klõpsutada.

http://www.upload.ee/image/2441739/DSCF8808.JPG

http://www.upload.ee/image/2441775/DSCF8810.JPG

http://www.upload.ee/image/2441785/DSCF8825.JPG

http://www.upload.ee/image/2441789/DSCF8818.JPG

Orkut mind millegipärast enam ligi ei lase, mingi jama on seal googli passwordidega. Sealtkaudu oli mugav pilte siiagi linkida, sealne keskkond tegi pildid iseoma tarkusest siiagi foorumisse suuruselt sobivaks.
Eelmine võttekoht on tegelikult minujaoks kodutee, ega ma seal midagi väga ei valinudki. Et kõik siinse teema pildi mul õuepeal tehtud poleks.
Ma selle oma seebikarbi settinguid väga ei valda, liiikumatuid objekte sellega siiski pildistada saab. Statiivi pole veel hankinud, eks sellesuunalisi mõtteid on hakanud tekkima.

Hai-uime antenn on ka vahepeal saabunud, eelmise tellimusega oli saadetud asi Avantile sobiv. Homme katsetab selle ka paika saada, praegu on raadiosignaal mõningates üllatavates kohtades suhteliselt nõrk ja häiritud. Ehk saab ravi.
Tagumised tuled tellis Reval mulle ära, vist on kohal ka. Hankisin tagurdusmooduli pisut uuema, see peaks võimaldama andurite tegemised graafiliseks ka muuta. Tegemist nagu jaguks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 19.06.12 21:07 Tsiteeri


Tänane päev kokkuvõttes positiivne. Veljed käes, auto all ka. Rehvid saidki siis 275/40 R20. Sõita on nendega mugavamgi kui eelmise jooksuga.

http://www.upload.ee/image/2445400/DSCF8827.JPG

http://www.upload.ee/image/2445427/DSCF8832.JPG
Samuti on katusele saanud hai-uim. Selle eest tuleb isand ICE tänada.

http://www.upload.ee/image/2445452/DSCF8833.JPG
Selline on madalaim asend, mismoodi auto praegu paikneb. Vastu ei käi, kuidagi ei sega.
Rehvirõhku tuleb ilmselt pisut "timmida", tagumised võivad natuke pehmemad olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 19.06.12 22:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Tänane päev kokkuvõttes positiivne. Veljed käes, auto all ka. Rehvid saidki siis 275/40 R20.
Minu arvates on seda rehvi seal praegu liialt palju. Kuna tegemist on 8,5" laia veljega, siis ilmselt sobiks sinna 255/35R20 rehv. S8-l on rehvimõõt 265/35R20, kuid ma ei tea S8 velje laiust.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 20.06.12 06:04 Tsiteeri


Minu teadmist mööda on S8 velg 9 tolli lai. Kui me räägime pooletollisest erinevusest, siis me oleme seal ühe cm suurusjärgus - tegelikult ei ole see kuigi määrava tähtsusega erinevus. Küljeseina kõrgus 35 oleks 255-se rehvi puhul saanud madalam kui eelmine, 19 tolline kooslus. Seda ma tegelikult ei tahtnud.
Praegune mõõt on Venemaal üsna sageli kasutatav, ka siinsamas Maarjamaal pole see selliste autode all tundmatu. Eks visuaalse külje üle võib muidugi arvata nii ja naa, hetkel ma ilmselt seda kohe muutma hakata enam ei viitsi.
Aga kes teab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 25.06.12 09:39 Tsiteeri


Auto on mõned päevad pidustuste saatel kodus seisnud ja täna oli küllalt ebameeldiv üllatus, et sõidu ajal hakkab auto pöördeid kõigutama ja vahel nagu ei saa aru, mis käiku ta tahab kasutada. Pöörded kõiguvad nii 100 jagu.
Mõningase distantsi läbimise järel olukord küll märgatavalt paranes, töösooja mootoriga oli sõit juba parem. Aga imelik on see asi kuidagi ikka, päris seisma jäädes on ka veider nõks või kolksatus, mis alles ca 10 sekundit peale täielikku seismajäämist üsna ilmekalt tunda on.
Kastiõli on koos kõikide tihenditega ca 30 000 km tagasi vahetatud, alt püsib kõik kuiv. Veakoode pole veel saanud lugeda, eks katsun selle ka õhtul ära teha. Mingit suuremat jama justkui mitte ei tahaks selle kastiga enam ette võtta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 25.06.12 12:59 Tsiteeri


Parkimisanduritege seoses olen ühel, võibolla ka kahel autol parandanud hoopis juhtmestikku, mis asus stange taga. Sealne nö jaotusühendus oli ära mädanenud. (juhe läks minu mäletamistmõõda ühest neljaks). Niiet tasub see korra lahti võtta ja veenduda, et ok oleks.


12.301@181km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 25.06.12 13:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Auto on mõned päevad pidustuste saatel kodus seisnud ja täna oli küllalt ebameeldiv üllatus, et sõidu ajal hakkab auto pöördeid kõigutama ja vahel nagu ei saa aru, mis käiku ta tahab kasutada. Pöörded kõiguvad nii 100 jagu.
Mõningase distantsi läbimise järel olukord küll märgatavalt paranes, töösooja mootoriga oli sõit juba parem. Aga imelik on see asi kuidagi ikka, päris seisma jäädes on ka veider nõks või kolksatus, mis alles ca 10 sekundit peale täielikku seismajäämist üsna ilmekalt tunda on.
Kastiõli on koos kõikide tihenditega ca 30 000 km tagasi vahetatud, alt püsib kõik kuiv. Veakoode pole veel saanud lugeda, eks katsun selle ka õhtul ära teha. Mingit suuremat jama justkui mitte ei tahaks selle kastiga enam ette võtta.


C6 A6 kolmene diisel automaat kastiga tegi samuti sellist nalja, et püsikaga seal 50-70km/h vahel kulgedes hakkas pööret kõigutama üles alla 100rpm jagu. Aru ma ei saanudki milles see seisnes, häiris aga küll, nagu ei suudaks otsustada kas vahetada käik ära või mitte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Põta
huviline

Avatar


Registreerunud 29.10.06
Kasutaja on eemal

Auto: D3, B2 CQ, B1 80 73a.

postitati 25.06.12 19:02 Tsiteeri


Paar korda on endalgi juhtunud seda pöörete kõigutamist, kuid mingist kolksu kostunud pole. Vigadest oli sammuti kast puhas. Õlivahetus ka umbes samad kilomeetrid tagasi tehtud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
nimi
huviline



Registreerunud 15.01.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 1.8tq STW, B5 S4

postitati 25.06.12 19:22 Tsiteeri


Enda C5 Allroad BiT automaadil olid ka täpselt samad vead. Lõppes see sellega, et käigud ei läinud üldse enam sisse ja vahetusse läks kasti aju mis ka probleemi lahendas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 26.06.12 12:47 Tsiteeri


Tänaseks on imelik pöörete kõikumine iseenesest taandunud. Ma pole sellele mingit tõsiteaduslikku seletust leidinud. Ise jäin korra mõtlema, et ehk on selles oma osa ka lihtsat suurema diameetriga ratastel. Praegune kombinatsioon annab oletatavaks spidomeetri veaks 90 pealt nii umbes 5 km/h. Seega on mistahes kiirusel liikudes spidomeetril ilmselt eelnevaga võrreldes väiksem number. Arvestades, et see käigukast midagi ka iseseisvalt õpib, siis ehk on kõhklused käigu või pöörete valimisel sellega seotud. Ma pole täpselt uurinud, kuidas see reset käib. Kas sellest mingit abigi oleks.
Kiiresti otsisin midagi ka netiavarustest, esimene jutt jäi silma selline: In addition, standard on both versions is a six-speed automatic transmission with Tiptronic, DSP Dynamic Shift Program (selects from over 200 shift programs) which automatically adjusts to drivers’ driving style, and a state-of-the-art adaptive air suspension.
Kui kasutada käigukasti "S" valikut, siis mingit kõikumist või kõhklusi ei ole.
Isegi juhul kui kogu eelnev ka asjassepuutumatu jama on, siis mõttemõlgutusena ehk on andestatav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  10  11  12  13  14
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 53.0% - SQL: 47.0%]