Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  7
Autor:
Pealkiri: Audi A6 2.5 tdi - 1996 - -ivar- (Vastuseid: 172 | Vaatamisi: 39457)
magiorav
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: MB C220 CDI 2005 / Audi 100 C4 Q / VW Golf 2

postitati 14.12.09 20:30 Tsiteeri


Mul tekkis selline küsimus, et kui hullusti diisli hääl välja lööb?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 14.12.09 20:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: magiorav
Mul tekkis selline küsimus, et kui hullusti diisli hääl välja lööb?


Mida sa mõtled selle all?
Sooja mootoriga sisse väga diisli müra ei ole kuulda.(kui just pöördeid põhja ei lase)
Õues on ikka lõgisemist kuulda, nagu igal normaalsel diisel autol.
Ja kui auto käima jätad, siis saad auto kõrval ikka normaalselt juttu ka ajada, ei pea kõvemini rääkima.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 14.12.09 20:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
Tsitaat:
Algselt postitas: magiorav
Mul tekkis selline küsimus, et kui hullusti diisli hääl välja lööb?


Mida sa mõtled selle all?
Sooja mootoriga sisse väga diisli müra ei ole kuulda.(kui just pöördeid põhja ei lase)
Õues on ikka lõgisemist kuulda, nagu igal normaalsel diisel autol.
Ja kui auto käima jätad, siis saad auto kõrval ikka normaalselt juttu ka ajada, ei pea kõvemini rääkima.


Ei saa jah öelda, et VAG TDI mootorid väga jubedat lärmi teeks. Endal samuti diisel ning üsna vaikne on (ma ei tea, kuidas Sinu autol on Ivar, aga minu Audil näiteks on kapoti külles sees pool hästi paks mürasummutusmatt, lisaks ka põhjakaitse, mis kuni käigukastini põhja katab).
Kuidas Audi senini vastu pidanud on? Selles mõttes olen ka nõus, et C4 on palju igavam auto, kui B3 90 oli :D 90-ga sai ikka väga tihti kapoti all või kanalipeal käidud :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 14.12.09 20:55 Tsiteeri


Endale just tundub, et audi diislid lärmakamad kui näiteks MB ja BMW. Kuid jaapani diisliga ei anna ültse võrrelda. R5 on pööretel just mõnusa häälega. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 14.12.09 21:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Ei saa jah öelda, et VAG TDI mootorid väga jubedat lärmi teeks. Endal samuti diisel ning üsna vaikne on (ma ei tea, kuidas Sinu autol on Ivar, aga minu Audil näiteks on kapoti külles sees pool hästi paks mürasummutusmatt, lisaks ka põhjakaitse, mis kuni käigukastini põhja katab).



Minu autol on olemas ka mürasummutusmatt, aga põhjakatet ei ole(see on ka põhjus, miks cooler ribadeks on).
Kusjuures see plastik, mis mootori peal on, see summutab ka kummaliselt palju helisid ära.
Vahepeal sõitsin ilma selleta(see kummijunn oli katki) ja lärm oli palju suurem.

Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Kuidas Audi senini vastu pidanud on?



No praegu on mind teeninud väga ilusti(ptui ptui ptui, et midagi ei juhtuks nüüd:D)

Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Selles mõttes olen ka nõus, et C4 on palju igavam auto, kui B3 90 oli :D 90-ga sai ikka väga tihti kapoti all või kanalipeal käidud :D


Minu puhul on 1 põhjus kindlasti see, et 90't sai väga kergelt nn "käes hoida" külglibisemisel, seega sai ka rohkem "vatti".
C4 on selline kolakas, et seda väga risti ei saagi lasta, sest muidu ei too enam tagasi.(kindlasti on 1 põhjus atm kast) Ja kui ei peenesta autot väga, ega ta nii naljalt ei lagune ka.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 14.12.09 21:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Endale just tundub, et audi diislid lärmakamad kui näiteks MB ja BMW. Kuid jaapani diisliga ei anna ültse võrrelda. R5 on pööretel just mõnusa häälega. :cool:


Minu arvates on just vastupidi. Vanemad M-B ja BMW diislid on hulga lärmakamad, kui sama aasta audid.
Uuemaid autosid ei oska võrrelda. Ja üleüldse vb ma olengi kuulnud ainult kulunud pumpadega MB ja BMW'sid:P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reino
huviline

Avatar


Registreerunud 15.01.07
Kasutaja on eemal

Auto: RR Vogue & E30 cabrio

postitati 14.12.09 21:09 Tsiteeri


IMO aga bmw diisel mootor on kordades vaiksem kui c5 oma. Võrdlusmoment olemas 2000 aasta Allroadi, 2003 aasta A6 ja 2001 aasta E39 näol. Olen veel kuulda saanud, küll mitte samal ajal, aga siiski ka c4 ja e34 diisleid, siis need kaaluvad ka pigem bmw poole. Audi oskab ainult universaal bensukaid teha :) selleks ka endal see.

Edu tegemistes ja naised saunas rääkisid, et sa olevat Hiiumaaga seotud :P :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 14.12.09 21:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reino
IMO aga bmw diisel mootor on kordades vaiksem kui c5 oma. Võrdlusmoment olemas 2000 aasta Allroadi, 2003 aasta A6 ja 2001 aasta E39 näol. Olen veel kuulda saanud, küll mitte samal ajal, aga siiski ka c4 ja e34 diisleid, siis need kaaluvad ka pigem bmw poole. Audi oskab ainult universaal bensukaid teha :) selleks ka endal see.


Oma arvamuse kirjutasin võrreldes enda autot sõbra 3.0 diisliga, aga noh... siin on väga palju erinevaid nüansse, nt nagu see mootori müramatt, mida tal äkki ei olnudki!?

Tsitaat:
Algselt postitas: Reino
Edu tegemistes ja naised saunas rääkisid, et sa olevat Hiiumaaga seotud :P :D


Edu läheb ikka vaja ja Su hiiu naised hiiu saunas räägivad pmtselt õiget juttu:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 14.12.09 21:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reino
IMO aga bmw diisel mootor on kordades vaiksem kui c5 oma. Võrdlusmoment olemas 2000 aasta Allroadi, 2003 aasta A6 ja 2001 aasta E39 näol. Olen veel kuulda saanud, küll mitte samal ajal, aga siiski ka c4 ja e34 diisleid, siis need kaaluvad ka pigem bmw poole. Audi oskab ainult universaal bensukaid teha :) selleks ka endal see.

Edu tegemistes ja naised saunas rääkisid, et sa olevat Hiiumaaga seotud :P :D

Nii päris ka öelda ei saa. Audil on üks probleemne diiselmootor ülejäänud pole väga viga. BMW on ka R6 see muudab mootoritöö kindlasti mahedamaks kui R5. 2003 aasta audi on veel tavalise kõrgsurve pumbaga. Kuid 3 liitrine e 39 on Common rail tüüpi. Bemmil on ka omad probleemid mille kõrvaldamine pole samuti odav. Pole päris uuet audidega kokku puutund ei tea mis häälega need käivad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 15.12.09 10:56 Tsiteeri


Kiida veel masinat:D
Täna kohe kuidagi ei taht käima minna.
Valasin keedukannu täie vett pihustitele ja pumbale- no lubab lubab, aga käima ei lähe.
Lõpuks viisin aku tuppa ja soojendasin seda leige veega ja siis kuuma veega ning siis tagasi auto peale- natuke ketramist ja auto käiski.
Kiiremas korras vaja eelsüüteküünlad üle vaadata, kuna poolte püttiderga läks käima.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
hgTafka
huviline

Avatar


Registreerunud 31.05.07
Kasutaja on eemal


postitati 15.12.09 11:10 Tsiteeri


c4 ja c5 peal olevad kahepoolesed diislid on minuarust ühed valjemad diislid üldse linnapeal, just see kõrgsurvepumba korin on tihti ikka väga valju, üsna koledat häält teeb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 15.12.09 13:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
Kiida veel masinat:D
Täna kohe kuidagi ei taht käima minna.
Valasin keedukannu täie vett pihustitele ja pumbale- no lubab lubab, aga käima ei lähe.
Lõpuks viisin aku tuppa ja soojendasin seda leige veega ja siis kuuma veega ning siis tagasi auto peale- natuke ketramist ja auto käiski.
Kiiremas korras vaja eelsüüteküünlad üle vaadata, kuna poolte püttiderga läks käima.

Ehk küte oli paksuks läinud. Päästsin just ühe Audi 80. Inimesed jäid suveküttega teele. Enda diisel käivitus täna ideaalselt, aku laadimine mõjus hästi. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 15.12.09 13:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6

Ehk küte oli paksuks läinud. Päästsin just ühe Audi 80. Inimesed jäid suveküttega teele. Enda diisel käivitus täna ideaalselt, aku laadimine mõjus hästi. ;)


No ei tea... viimati tankisin, siis oli küll lumehelves püstolil peal...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kella4
huviline



Registreerunud 10.10.07
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 15.12.09 14:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -ivar-
Kiida veel masinat:D
Täna kohe kuidagi ei taht käima minna.
Valasin keedukannu täie vett pihustitele ja pumbale- no lubab lubab, aga käima ei lähe.
Lõpuks viisin aku tuppa ja soojendasin seda leige veega ja siis kuuma veega ning siis tagasi auto peale- natuke ketramist ja auto käiski.
Kiiremas korras vaja eelsüüteküünlad üle vaadata, kuna poolte püttiderga läks käima.


:D:D:D

Eile just Ivariga rääkisin, et peab kah selle akuklemmi üle vaatama ja aku laadima. Samuti vahetan geneka harjadki ära, sest teised on juba ülilühikesed ja uued juba valmis riiulis. Ka pihustid oli plaanis üle mõõta ja otsad regullida. Igatahes siesab trakats nüüd seal samas kuhu ma ta eile panin:D. Lasin 2 korda küünalt ja no lihtsalt ei jõua ringi keerata mootorit:D. Samas esmaspäeval läks käima -15 kraadiga. Aku oli juba eelmine talv nõrgapooolne ja andis ka sel sügisel tunda. Muidu komprssioon, küünlad, süüde ja pumbapea asend kõik OK.

Oma viga. Ei saa ära kiita, aga esimene kord aasta jooksul kui autoga midagi viga või alt vedanud.

Traktoristide elu:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 15.12.09 14:21 Tsiteeri


Aga noh... ütleme nii, et jala ma ikkagi kuskile minema ei pidanud;)
Natuke kavalust ja saab käima küll.
(Eks vaatame, mis siin -25ga saama hakkab):D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reino
huviline

Avatar


Registreerunud 15.01.07
Kasutaja on eemal

Auto: RR Vogue & E30 cabrio

postitati 15.12.09 20:35 Tsiteeri


Tsitaat:
...
ja Su hiiu naised hiiu saunas räägivad pmtselt õiget juttu:D

Kas need just hiiu naised olid, aga ääri-veeri jah. :D Teinekord sinna satud, siis võib olla olen ka seal see hetk. Võib pilgu peale visata :P Jääb nagunii tee peale mu vanemate koht.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 15.12.09 22:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reino
Tsitaat:
...
ja Su hiiu naised hiiu saunas räägivad pmtselt õiget juttu:D

Kas need just hiiu naised olid, aga ääri-veeri jah. :D Teinekord sinna satud, siis võib olla olen ka seal see hetk. Võib pilgu peale visata :P Jääb nagunii tee peale mu vanemate koht.


Ma aiman, et sulle rääkis see sõber, kes oli meil kord kaineks lenksuks:D Minu nimekaim ka veel:D
Aga eks siis vaatab, kui jälle hiidu satub.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 20.12.09 20:30 Tsiteeri


Lõppude lõpuks sai see auto endale sellise vidina, mis miskipärast oli tehasest külge keeramata jäetud.
Ehk siis:

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAA5ipSt_trrogLqhMzAqrmr0Fo6nARl4V089XblL3zlrRu8QbivvVkAz9NZfn16MOL2l9XTyhKwBMyFEH3kLwwoAm1T1UGnEBvbmYhI
rv1TyvNMCw5tLoAxM.jpg

... just just.. see on püsikas.

Eile panin kangi külge ja täna vedasin juhtmed ära.
Aju pistikusse läksid tavalised maki ISO pistikust pärit klemmid ja püsika pistiku lõikasin ühelt S6'lt ära.

Aju aitas ära aktiveerida kasutaja Rene999 (suurimad tänud) ja kõik toimib kenasti:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 20.12.09 20:48 Tsiteeri


Nüüd kummitab peas üks mõte, et miks ma seda varem ei teinud. ;) Aga jah hea, et se paigaldus nii lihtne on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 20.12.09 20:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Nüüd kummitab peas üks mõte, et miks ma seda varem ei teinud. ;) Aga jah hea, et se paigaldus nii lihtne on.


Ei õnnestunud sõbra käest kangi kätte saada:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
martin471
huviline



Registreerunud 06.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 Avant , 3.0TDI quattro, 2005

postitati 24.12.09 23:40 Tsiteeri


Mul oleks küsimus selle iluvõre kohta. Kas said juba endale originaali? Ise tellisin enda masinale mõne aja eest ilma rõngasteta ja ilma kroomliistuta musta iluvõre ja nüüd sain kätte. Lähipäevil vahetan võre ära ja seega originaal jääb üle. Võre on täiesti ilus ja korras, võiksin mõistliku hinnaga ära anda kui veel huvi on :)

Lugesin terve sinu auto teema läbi ja tahaks omalt poolt ka miskit mainida. Vaatasin, et auto oli mõne kõksaka saanud, remondisummad ka päris prisked. Selle kohta ütleks nii, et kindlustuse poolt tehtavad remondid ongi suurte summadega, ilma et autol midagi väga vigagi oleks. Eelmise autoga tegin ka väikse kõksaka, keerasin ise vasakpöörde ajal teisele ette ja too tuli mulle 50-ga rattasse. Polnud minu autol suurt midagi viga ja niisamuti ka tema omal. Väiksed kriipsud ja kraapsud, kuid kannatanu mondeo remondisummaks kujunes pärast 15 000kr. Kust see summa tuli või mis seal ära vahetati...ei kujuta ettegi :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 25.12.09 06:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: martin471
Mul oleks küsimus selle iluvõre kohta. Kas said juba endale originaali? Ise tellisin enda masinale mõne aja eest ilma rõngasteta ja ilma kroomliistuta musta iluvõre ja nüüd sain kätte. Lähipäevil vahetan võre ära ja seega originaal jääb üle. Võre on täiesti ilus ja korras, võiksin mõistliku hinnaga ära anda kui veel huvi on :)

Lugesin terve sinu auto teema läbi ja tahaks omalt poolt ka miskit mainida. Vaatasin, et auto oli mõne kõksaka saanud, remondisummad ka päris prisked. Selle kohta ütleks nii, et kindlustuse poolt tehtavad remondid ongi suurte summadega, ilma et autol midagi väga vigagi oleks. Eelmise autoga tegin ka väikse kõksaka, keerasin ise vasakpöörde ajal teisele ette ja too tuli mulle 50-ga rattasse. Polnud minu autol suurt midagi viga ja niisamuti ka tema omal. Väiksed kriipsud ja kraapsud, kuid kannatanu mondeo remondisummaks kujunes pärast 15 000kr. Kust see summa tuli või mis seal ära vahetati...ei kujuta ettegi :D



Iluvõre kohta kirjutasin U2U, aga kõksude kohta vist on jah nii...
Nii palju on näha, et vasak tagatiib on väga kergete vahenditega tehtud ja survekada pestes lasin lihtsalt värvi maha. Ja pagassi ilmub vahel natuke vett.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 24.01.10 22:41 Tsiteeri


Niisiis... väike blogi täiendus:

Juhtunud:
*Ukse tross läks katki
*Tagasild hakkas kolisema
*Tuled kadusid ära
*Auto ei käivitu/nud külmaga
*Stange lisa sõitsin puruks

Tehtud:
*Ukse tross vahetatud
*Uuritud, mis tagasillas koliseb(puksid läbi)
*Tuled korda tehtud(täpsemalt: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=76166)
*Stange lisa eemaldatud

Probleemid, mis vajavad tegemist:
*Karteri tihend lekib
*Starter vajab määrimist, uurimist
*Stange lisa tajab lappimist(uut pole saada ei B osana, ega A osana)
*Põhjamatt on lige märg
*Tagasilla puksid vajavad vahetust

Muu:
Ukse trossi vahetusel leidsin sellise toreda vidina:

http://images.orkut.com/orkut/photos/OgAAAO2IZgk1G604GsjXvxixEPpx9bnalUKRVd-_jm_Ptzzl11OQbQrFSzUoeHrCXbddype2MqKTvrGEzM8I67iM94sAm1T1UAhB8Un1iS-
UdgZ16_LIl7UUimWg.jpg

Arvasin, et 1 tweeter on läbi, aga hoopis juhe oli katki selle kobaka küljest, nüüd toimib ilusti:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tryku
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 25.01.10 11:24 Tsiteeri


Väga tore on minu arvates selliseid asju leida ukse vahelt :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
j2mis
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.07
Asukoht: Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C5, B5, Zafira A

postitati 25.01.10 13:18 Tsiteeri


Originaal kõlaritele on paigaldatud lisa Crossover ? Või on sul kõlarid välja vahetatud ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  7
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 65.9% - SQL: 34.1%]