Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  17  18  19  20  21
Autor:
Pealkiri: Audi Coupe 2.6 - 1995 - lkallas GARAGE SALE! (Vastuseid: 503 | Vaatamisi: 210982)
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 09.04.13 07:16 Tsiteeri
Kõik hea saab kord läbi.



Kirjutan üle pika aja siia teemasse, et jagada seekord halba uudist. Nimelt Sõitis möödasõidul olnud masin mulle tagant sisse kui olin pööret lõpetamas. Vigastada sai tagatiib. Ukse ja tagarehvi vaheline ala. Väänanud on ka küljekarpi. Õnnetus oli täiesti ootamatu ja vägagi ehmatav kuna juhtus täpselt minu kodu teeotsas ja varahommikul kui liiklus on olematu. Tegu siis suure ja laia Tartu-Tallinn maanteega.

Politsei tuli kohale, mõõtis, pildistas ja ütles otsasõitja pidurdusjälgedele viidates, et süü lasub minul. Seda siis selgitusega, et mina ei veendunud enne manöövrit selle ohutuses. Olukord on vägagi vaieldav kuna mina olin juba manöövrit lõpetamas kui avarii juhtus.

Igatahes arvan, et ma autot taastama ei hakka. Mõtted on mõlkunud suurema auto osas või siis Coupe Quattro osas juba varemgi. Nüüd tuleb raske südamega teha see sunnitud valik teise auto kasuks.


Kui keegi huvitub minu autost või omab head universaalkerega audit, mis ei ületa palju heas korras Coupe turuhinda (2500-3000) siis võib lahkesti mulle U2U saata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reff20
bännitud topeltkonto



Registreerunud 21.10.12
Asukoht: Võru maakond
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 2.0 85KW

postitati 09.04.13 07:37 Tsiteeri


Miks peab kurat kõik halb juhtuma nendega, kes on südamega asjakallal(kirjutatakse kokku?)?

Pildimaterjaal oleks abiks natukene, kui masendusest üle saad.


Koodineeger.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 09.04.13 10:25 Tsiteeri


Uskumatu, ilmselt pole praegu sõnu olemasgi mis aitaks leevendada seda õnnetust aga sellegi poolest tunnen siiralt kaasa. Aga politsei koha pealt, mis kuradi valemiga sina saad süüdi jääda, kui tagant tuli vend selga ja sina teostasid kõik käigud õigesti, et teha edukalt sooritatud manööver. Selle peaks ju selgeks teha saama, kuidas sinu auto edasi libises, kui olid manöövrit juba lõpetamas. Igatahes ära kindlasti asja nii jäta!


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkangur
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.12
Kasutaja on eemal


postitati 09.04.13 10:43 Tsiteeri


99% juhtudel jääb tagant selga sõitja süüdi, ei taha hästi uskuda, et sul selle masinaga see 1% on. Võid kasvõi viidata pikivahe hoidmisele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 09.04.13 10:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Uskumatu, ilmselt pole praegu sõnu olemasgi mis aitaks leevendada seda õnnetust aga sellegi poolest tunnen siiralt kaasa. Aga politsei koha pealt, mis kuradi valemiga sina saad süüdi jääda, kui tagant tuli vend selga ja sina teostasid kõik käigud õigesti, et teha edukalt sooritatud manööver. Selle peaks ju selgeks teha saama, kuidas sinu auto edasi libises, kui olid manöövrit juba lõpetamas. Igatahes ära kindlasti asja nii jäta!

Need tagantotsasõidud vasakpööret sooritades on sellised imelikud asjad jah, et justkui mõlemad pooled on kõigeks kohustatud, aga soovitan ka asja mitte nii jätta ja ikkagi proovida õiglus jalule seada. Justnimelt õiglus, kuigi mõni seadusepunkt seda võibolla ei soodusta. Seniks aga hoian coupede hinnataset Eesti turul natuke kõrgemal juhuks kui peaks sulle positiivne otsus tulema ja masin välja makstakse:cool:


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 09.04.13 11:01 Tsiteeri


Ma arvasin ka nii, et selgasõitja on süüdi. Politseinik aga ütles, et pidurdusjäljed on vastassuunas - järelikult oli otsasõitja juba möödasõidul ja mina keerasin talle ette. Imelik on see, et kui ma oleks talle konkreetselt ette keeranud siis oleks ju laks etteossa või vähemasti keskossa tulema.

Ma ei oska seisukohta võtta selles osas - ei ole spetsialist. Kindlustusandja on mul IF ja eks paistab kuidas kahjukäsitleja seda näeb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 09.04.13 17:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lkallas
Ma arvasin ka nii, et selgasõitja on süüdi. Politseinik aga ütles, et pidurdusjäljed on vastassuunas - järelikult oli otsasõitja juba möödasõidul ja mina keerasin talle ette. Imelik on see, et kui ma oleks talle konkreetselt ette keeranud siis oleks ju laks etteossa või vähemasti keskossa tulema.

Ma ei oska seisukohta võtta selles osas - ei ole spetsialist. Kindlustusandja on mul IF ja eks paistab kuidas kahjukäsitleja seda näeb.

Suure töenäosusega 50/50 juhtum.
Minul oli kunagi 50/50 juhtum ja paragarahvideks oli minul 91 ja 132 (punkt 2), vastaspoolel 91 ja 100.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 09.04.13 17:58 Tsiteeri


Kas politsei selle peale ei mõtle, et kui tegemist oleks olnud möödasõitu alustanud masinaga ning sina oleks talle ette keeranud, et sellistel kiirustel oleks ilmselgelt ka kahjustus suurem olnud. Pidurdati või mitte ilmselgelt kui tegemist oli 70 või 90 alas sõitmisega oleks pidanud auto täielik banaan olema. Mis autoga teine osapool sõitis ja kas mingit umbkaudset kiirust registreeriti?


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reff20
bännitud topeltkonto



Registreerunud 21.10.12
Asukoht: Võru maakond
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 2.0 85KW

postitati 09.04.13 18:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lkallas
Ma arvasin ka nii, et selgasõitja on süüdi. Politseinik aga ütles, et pidurdusjäljed on vastassuunas - järelikult oli otsasõitja juba möödasõidul ja mina keerasin talle ette. Imelik on see, et kui ma oleks talle konkreetselt ette keeranud siis oleks ju laks etteossa või vähemasti keskossa tulema.

Ma ei oska seisukohta võtta selles osas - ei ole spetsialist. Kindlustusandja on mul IF ja eks paistab kuidas kahjukäsitleja seda näeb.

Selle peale ütleks, et endal oli pm sama intsident muidugi palju rõõmsam, juht nagu sina vasakpööret tehes vaatas peeglisse ja nägi et ma pidama ei saa ja keeras paremale ja lasi mu mööda.

Ehk politsenikule võid öelda, et inimese refleksid on sellised, et kui tal on valida, kas teeperv või asfalt autost möödumiseks siis ta valib asfaldi. Ju sellel vennal olid ka refleksid, mis valisidki algul kui nägid et sul suund sees ja tema pidama ei saa läheb asfaldi kaudu(vasakult) mööda aga mõni millisekund hiljem sai aru ja lõi pidurit.
Pildimaterjaal tõesti ei teeks paha. Reaalsus on see, kui tagant sõidetakse otsa on taga vasak nurk sees,aga kui sinul suund sees ja teed vasak pööret siis on terve vasak külg sees. Muidugi võib vaielda, et mul oli suund sees(tagantliikuja siis) ja olin möödasõidul, kui pööret tegid - see on lihtsalt puhas bullshitstohen mida kasutatakse räigelt ära sest sellisel viisil on lahend 50:50.


Koodineeger.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reff20
bännitud topeltkonto



Registreerunud 21.10.12
Asukoht: Võru maakond
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 2.0 85KW

postitati 12.04.13 14:02 Tsiteeri


Tuhlasin siin väheke seadusantluses ja õigesti mäletasin. Võid politsile helistada ja öelda, et uurigu uuesti liiklusseadust.

tsiteerin:
"§ 135. Mööda sõita ei tohi:1) ristmikul ja ristmiku vahetus läheduses sellele suubuval teel, välja arvatud selline ristmik, kus teistest suundadest lähenevad juhid peavad andma teed;2) raudteeülesõidukohal ja selle vahetus läheduses enne ülesõidukohta;3) reguleerimata ülekäigurajal;4) piiratud nähtavusega teelõigul."

Eks sa hoia kursis meid oma õnnetuse kursiga.


Koodineeger.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 12.04.13 14:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reff20
Tuhlasin siin väheke seadusantluses ja õigesti mäletasin. Võid politsile helistada ja öelda, et uurigu uuesti liiklusseadust.

tsiteerin:
"§ 135. Mööda sõita ei tohi:1) ristmikul ja ristmiku vahetus läheduses sellele suubuval teel, välja arvatud selline ristmik, kus teistest suundadest lähenevad juhid peavad andma teed;2) raudteeülesõidukohal ja selle vahetus läheduses enne ülesõidukohta;3) reguleerimata ülekäigurajal;4) piiratud nähtavusega teelõigul."

Eks sa hoia kursis meid oma õnnetuse kursiga.

Äkki täpsustad enne, kui saadad kedagi politseid õpetama, võib lihtsalt palju kurvemalt lõppeda. Ristmikul on siiski möödasõit lubatud enamikel juhtudel ja kuna tegemist Tallinn-Tartu maanteelt maha keeramisega siis ilmselt oli keerataval teel teeandmiskohustus, seega ka möödasõit lubatud.
Pigem on uba selles, et enne möödasõidu alustamist tuleb veenduda selle ohutuses ja enne vasakpööret tuleb veenduda selle ohutuses, seega nagu varem mainiti pigem 50-50 olukord seaduse järgi, kui üldse. Inimliku õigluse järgi siinse info baasil annaks ma aga Lennarile 100% õiguse.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 12.04.13 17:49 Tsiteeri


Lisan skeemi õnnetusest (jooned tähistavad teekatte märgistusi).


http://img507.imageshack.us/img507/300/skeem.jpg






Pildid mõlgist.


http://imageshack.us/a/img853/6264/molk3.jpg

http://imageshack.us/a/img221/5699/molk2.jpg

http://imageshack.us/a/img19/5782/molk1.jpg


Arusaadav, et sellise mõlgi välja saamine ei ole võimatu. Võib öelda, et õnnelikult on löök tulnud kuna rehv+velg ja tagasild jäid puutumata. Ka esiuks käib nii nagu enne avariid ja ei saanud kriimugi. Juhitavuses ei muutunud midagi halvemaks, püsib teel nagu ennegi. Lihtsalt kole on vaadata. Samuti ei ole mõlk puutunud salongis olevat polstrit.

Keremeister ütles, et kui tahan ilusti tehtud asja siis pean doonori leidma kust tagatiib võtta.


Nüüd rahunenult asja analüüsides arvan, et süüst pole kumbki juhtidest puhas. Fakt on see, et manöövrit alustasin ikkagi suunatule ja pilguga peeglisse. Sissesõitnud sõiduki kaasreisija rääkis, et nad kiirustasid Soome laevale. Igatahes õnnetusest jahumine midagi ei muuda ja hea, et ise terve. Jään ootama kahjukäsitluse tulemust.

Küsimus suurele ringile, et kas liiklusõnnetuse puhul peab õnnetust inspekteerima tulema 2 politseinikku? Minu juhtumi puhul oli 1 politseinik. Tavaliselt nad ikka paaris...
Töökaaslane ütles, et on olnud juhus kus õnnetuse üks osapool kutsus oma tuttava politseiniku asja vaatama ja mängis nii teise süüdlaseks. Lihtsalt pani mõtlema....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 12.04.13 17:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lkallas
Küsimus suurele ringile, et kas liiklusõnnetuse puhul peab õnnetust inspekteerima tulema 2 politseinikku? Minu juhtumi puhul oli 1 politseinik. Tavaliselt nad ikka paaris...
Töökaaslane ütles, et on olnud juhus kus õnnetuse üks osapool kutsus oma tuttava politseiniku asja vaatama ja mängis nii teise süüdlaseks. Lihtsalt pani mõtlema....


Reaalne võimalus on küll, et nii võis see asi välja kukkunud olla. Ilmselt tuleb sul vastus ära oodata aga sa saad alati selle ka edasi kaevata minu teada!?

Kere poolest phmt sama ooper mis mina enda autol tegin. Tehase keevitustest lahti puurida ja perfektne tükk asemele.

H2.ee ütleb selle peale, et saab ka tellida vasaku tagumise tiiva pleki. Hind 395.12€.

http://www.jimellisaudiparts.com/images/parts/Audi/fullsize/141809300.jpg
Detail 36A

Edit:Algul arvasin samuti, et õnnetus toimus vaat, et ~90km/h. Sellise kiiruse juures tõesti oleks tagumik praktiliselt küljest olnud, et ilmselt kiirus jäi lõpuks ~50km/h piiresse?!


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 12.04.13 18:08 Tsiteeri


Piltide järgi vaadates pidi see auto saama hoo praktiliselt maha pidurdada, muidu oleks coupe puhta pilbasteks olnud, 90-ga sellisel vanal masinal küljelt sisse oleks võinud masina ka pooleks rebida, aga see selleks, seekord on vigastused oluliselt tagasihoidlikumad ja esmapilgul tundub täiesti taastatav masin olevat, tiiva leidmisega ei tohiks probleemi olla. Nüüd muidugi on olemas põhjus quattro ostmiseks, kas siis uuesti coupe või siis a4 b5 või b6, aga quattro suuna sa oled omale vist võtnud:)

EDIT: huvitav vaadata, et paljudel koorub see liist tiival niisamagi, aga sinul puhta banaaniks keeratud ja pildi järgi ikka veel ei kooru:D


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 12.04.13 18:18 Tsiteeri


Jah! Tahan nüüd proovida seda, millest kõik nii vaimustunult räägivad. Esiveolisi proovitud küll. Tõnis, tuleval nädalal loodan Sinu ja Coupe Quattroga veel kohtuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 12.04.13 18:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
EDIT: huvitav vaadata, et paljudel koorub see liist tiival niisamagi, aga sinul puhta banaaniks keeratud ja pildi järgi ikka veel ei kooru:D


See oli mu kõige parem liist!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 12.04.13 18:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lkallas
Jah! Tahan nüüd proovida seda, millest kõik nii vaimustunult räägivad. Esiveolisi proovitud küll. Tõnis, tuleval nädalal loodan Sinu ja Coupe Quattroga veel kohtuda.

Saab tehtud, ma veel viimast päeva Slovakkias:cool: Paraku Eestis vist lumega teedel vaikselt kehvad lood, ei saa quattrost täit mõnu, sest asfaldil pole nii suurt vahet tunda.


Ära kunagi lükka teist meest nurka, kust ainus väljapääs on üle su enda.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tonx
huviline



Registreerunud 08.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: G31 540; Tucson AWD

postitati 12.04.13 18:27 Tsiteeri


Mul oli mõneti sarnane lugu. Ettekeeranud bemm, kes tegi suunatuleta tagasipööret, jäi 100% süüdi. Õnneks toimus kahe auto vahel ka kerge puude ning pärast oli lihtsam tõestada ka kraavis tekkinud vigastusi.

Seega tõenäosus, et sina 100% puhtaks jääd, on väike. Kahju...

Pidurdusjäljed kah vastassuunas, üritasin eest läbi põigata


Köis kaasas. Helista:D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 13.04.13 09:50 Tsiteeri


Siirad kaastunded! Ilmselt tean päris hästi, mida võid tunda, olles ise üle elanud sellise olukorra. Ehitasin ka teist pea neli kuud kuniks talvel ilma jäingi ( Audi 90 10 Jahre Quattro).
Seis on siiski parem, kui mul oli aga siiski taastatud külg pole ju see, mis puutumata külg.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 13.04.13 11:30 Tsiteeri


Nutta pole siin miskit, ega keegi surnud pole. Kere on sirge, uks käib, plekk ainuld kõver. Mahakanda pole miskit, töötunde läheb natukene, aga üsna lihtsalt teostatav.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 17.04.13 15:10 Tsiteeri


Teadmiseks ja õpetuseks kõigile, et kahjukäsitluse otsus oli minu jaoks negatiivne. See tähendab, et mina 100% süüdi.

Praegusel hetkel otsin masinat kust heas korras tiib saada või terve doonorkere osta. Kui keegi pakub siis andke teada.
Lasen korralikult ära taastada. Võibolla lasen ka S2 originaal stange ette panna - aeg näitab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 17.04.13 16:22 Tsiteeri


Kahju et süüdi jäid, aga see õige otsus, et korda teed. Edu sulle, hoian ise ka silmad lahti coupede suhtes.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 17.04.13 19:07 Tsiteeri


Mina veidike vaidleks selle 100% süülisuse osas, kuna LS on olemas punktid, mille alusel teha mingigi pehmendav järeldus, sinule on nagu totaalselt labidaga kuklasse lajatatud.
Kindlustused kahjuks ei tööta üksi ja neile on otsuse tegemisel ka määraks suunajaks politsei menetluse tulem.

Uuri täpsemaid seletusi/pöhjendusi ja infot antud juhtumi kohta.

Igaljuhul piltide pöhjal vöiks öelda, et pole hullu midagi, niiet asu aga taastama.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 19.04.13 17:21 Tsiteeri
Veakoodide lugemine



Täna lugesin ajaviiteks ja uudishimust veakoode:

VCDS Version: Release 11.11.3
Data version: 20120401
Ross-Tech,LLC
Friday,19,April,2013,14:58:47:04429

Chassis Type: 8C - Audi 80/S2 B4
Scan: 01 02 03 08 15 25

-------------------------------------------------------------------------------
Address 01: Engine Labels: 4A0-907-473.lbl
Part No: 4A0 907 473 D
Component: 2,6l V6 MPFI HS D04
Coding: 00002
Shop #: WSC 00170
VCID: 27561A3FC5F6351

1 Fault Found:
00522 - Engine Coolant Temperature Sensor (G62)
30-10 - Open or Short to Plus - Intermittent
Readiness: N/A

-------------------------------------------------------------------------------
Address 03: ABS Brakes Labels: 4A0-907-379.lbl
Part No: 4A0 907 379 A
Component: Bremsen-Elektronik
Shop #: BB 33837
VCID: 29521C07D3E2031

No fault code found.

-------------------------------------------------------------------------------
Address 08: Auto HVAC Labels: None
Part No: 8A0 820 043 F
Component: Klima-Vollautomat D51
Coding: 00060
Shop #: WSC 06317
VCID: 20440123A0D8C29

No fault code found.

-------------------------------------------------------------------------------
Address 15: Airbags Labels: 8A0-959-655.lbl
Part No: 8A0 959 655 C
Component: Airbag V AUDI D00
Coding: 01022
Shop #: WSC 06324
VCID: 336EFE6F012E491

1 Fault Found:
00532 - Supply Voltage B+
07-10 - Signal too Low - Intermittent

-------------------------------------------------------------------------------
Address 25: Immobilizer Labels: 4A0-953-234.lbl
Part No: 4A0 953 234
Component: IMMO AUZ9Z0S1254178 D76
Coding: 00000
Shop #: WSC 52203
VCID: DFC6C2DF5D263D1

No fault code found.

End ---------------------------------------------------------------------



Temperatuurianduri probleemi kahtlustasin juba varem. Airbagide viga ilmselt kehvast akust tingitud - vähemalt naised saunas rääkisid nii.
Tahtsin näha ka masina läbisõitu, mis salvestub ajju aga see oli lukus?!?
Kindlasti on masina läbisõitu keritud sest praegu on kellal 183 000km.
Kas on võimalik kuidagi see lukust lahti saada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 27.04.13 19:26 Tsiteeri


Uue auto otsingud on läinud suures osas vett vedama kuna olen lihtsalt nii pirtsakas ja võib öelda ka, et liiga vaene uue auto ostmiseks. Põhimõtteliselt liisinguid ja laene ei salli.

Viimane auto, mida vaatamas käisin ja mille ostmist tõsiselt kaalusin oli SEE.

Ilus ja puhas sisu, kena ja korralik värv. Samuti hea mootori ja veoskeemi kooslus.

Lasin esinduses 89.- € kontrolli teha, mille käigus kontrolliti KÕIKE. Põhjalik kontroll tõi päevavalgele mitmed vead, mis oleks mu rahakotti ca. 2000.- € ulatuses kergendanud (juhul kui kasutada originaalvaruosasid ja lasta töökojas teha).

Praeguse seisuga olen teinud kalkulatsiooni auto taastamiseks ja see jääb 1000-2000 € vahele. Ja kuna mind huvitab vaid perfektne tulemus siis allahindlust kvaliteedi osas ei tule.

Siiski tingitud kevadest ja liikumisvahendi vajadusest tõin täna koju ühe uue tagaveolise: Jalgratta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  17  18  19  20  21
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 46.1% - SQL: 53.9%]