Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  21
Autor:
Pealkiri: Audi Coupe 2.6 - 1995 - lkallas GARAGE SALE! (Vastuseid: 503 | Vaatamisi: 210909)
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 21.11.09 22:46 Tsiteeri


Mina seda teie asemel ei teeks, vähegi silma ülevaatajal on või mendil on, siis märgatakse see ära ning kästakse maha kakkuda. Kulutage see raha millegi kasulikuma peale;)


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 21.11.09 22:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Mina seda teie asemel ei teeks, vähegi silma ülevaatajal on või mendil on, siis märgatakse see ära ning kästakse maha kakkuda. Kulutage see raha millegi kasulikuma peale;)


Njah, kui ette toonkile panna siis võib probleeme tulla küll. Aga tagumiste akendega ei tohiks probleeme ju tulla, või mis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
karly
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.08
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 21.11.09 23:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lkallas
Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Mina seda teie asemel ei teeks, vähegi silma ülevaatajal on või mendil on, siis märgatakse see ära ning kästakse maha kakkuda. Kulutage see raha millegi kasulikuma peale;)


Njah, kui ette toonkile panna siis võib probleeme tulla küll. Aga tagumiste akendega ei tohiks probleeme ju tulla, või mis?


Tagumised klaasid võid kasvõi mustavärviga ülevõõbata :D
Tagumistega nad ei saa jah midagi nokkida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 21.11.09 23:37 Tsiteeri


Aga ei tohi kasutada peegeldavat kilet. Tuttav ülevaataja kunagi käskis ühel vennal ülevaatuspunktis tolle kile maha kiskuda ja õige ka.

Muideks sul väga ilus korralik Audi, jätka samas vaimus!


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 21.11.09 23:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Aga ei tohi kasutada peegeldavat kilet. Tuttav ülevaataja kunagi käskis ühel vennal ülevaatuspunktis tolle kile maha kiskuda ja õige ka.

Muideks sul väga ilus korralik Audi, jätka samas vaimus!


Sinu loogika järele ei tohiks siis üldse toonida, kuna KÕIK toonkiled peegeldavad valgust. See ongi toonkile peamine mõte!


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 22.11.09 00:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lynx
Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Aga ei tohi kasutada peegeldavat kilet. Tuttav ülevaataja kunagi käskis ühel vennal ülevaatuspunktis tolle kile maha kiskuda ja õige ka.

Muideks sul väga ilus korralik Audi, jätka samas vaimus!


Sinu loogika järele ei tohiks siis üldse toonida, kuna KÕIK toonkiled peegeldavad valgust. See ongi toonkile peamine mõte!


KeveN mõtles neid kilesid mis ongi nagu peegel, tavalistest sa enda peegelpilti: See on keelatud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 22.11.09 09:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: airbag

KeveN mõtles neid kilesid mis ongi nagu peegel, tavalistest sa enda peegelpilti: See on keelatud


Seaduses on sätestatud: "aknaklaaside katmiseks on keelatud kasutada materjale, mille mõjul võimendub valguse peegeldumine klaasilt."

Loe nüüd mu eelmine postitus uuesti läbi ja mõtle natukene!


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 22.11.09 11:48 Tsiteeri


Ma ei saa päris hästi aru, millest te siin räägite peegeldava toonkile juures, aga kasutan ka ise ühel isendil "quantum" peegelduvat toonkilet. Selle kasutamine klaasist seestpool ja vastavalt õigusaktidele keskmisest postist tahapoole pole küll kuidagi mulle probleeme valmistanud. See on selge, et keskmisest postist ettepoole ei tohi ei peegeldavat ega ka tõrvapappi toppida.

lkallas, võta selle kodanikuga ühendust "quantumi" osas. Eks ta natuke pirtsutab, kui kuuleb et tegemist on coupega, aga lõpptulemus saab hea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 22.11.09 12:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Ma ei saa päris hästi aru, millest te siin räägite peegeldava toonkile juures, aga kasutan ka ise ühel isendil "quantum" peegelduvat toonkilet. Selle kasutamine klaasist seestpool ja vastavalt õigusaktidele keskmisest postist tahapoole pole küll kuidagi mulle probleeme valmistanud. See on selge, et keskmisest postist ettepoole ei tohi ei peegeldavat ega ka tõrvapappi toppida.


"Õigusakt" ütleb ju selge sõnaga :"aknaklaaside katmiseks on keelatud kasutada materjale, mille mõjul võimendub valguse peegeldumine klaasilt."

Ise pole veel näinud kilet, mille paigaldamisega ei "võimenduks valguse peegeldumine klaasilt." Olgu see siis "quantum," "smoke," või mis iganes nime kandev kile.


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 22.11.09 12:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lynx
"Õigusakt" ütleb ju selge sõnaga :"aknaklaaside katmiseks on keelatud kasutada materjale, mille mõjul võimendub valguse peegeldumine klaasilt."

Ei leia põhjust, miks Sa erutud lynx. Enamus uuematel audidel kasutatakse juba originaalis mitte täisvalgeid külje ja tagaklaase. Kui nüüd selle taha panna see quantum, siis see peegeldumine on mõistlik, aga mitte segav. Mingist tagasi peegeldumise võimendamisest pole siin küll mingit juttu, see kehtib täieliku peegli klaasi välisele pinnale panekul. "Quantumi" puhul pole tegemist täieliku peegliga, vaid kergpeegelduva kilega. Ehk siis ei sega, aga sisse vaadata on samuti suhteliselt raske, aga lisavalguse abil mitte võimatu (ehk siis näeb läbi küll, kui ikka väga tahab).

Näed, sellel pildil on see peegelduv kile peal! Samuti Sellel pildil. Kas tõesti häirib nii jubedalt? Lisaks on see auto läinud mul juba 7.a. ülevaatustelt puhtalt läbi, kas tõesti on ülevaatajad lambad, või mina idioot? Piltidelt on veel hea võrrelda, kuna ühel pildil on juhiklaas alla lastud.

Tsitaat:
Algselt postitas: lynx
Ise pole veel näinud kilet, mille paigaldamisega ei "võimenduks valguse peegeldumine klaasilt." Olgu see siis "quantum," "smoke," või mis iganes nime kandev kile.

Ilmselt pole sa lihtsalt vahepealset varianti näinud oma silmaga, mis ON lubatud või pole kellelgi olnud põhjust keelata :).
Lisaks, enda valikus on ja jääb ALATI see kergpeegelduv, kuna väliselt vaadates ei saa isegi aru, et tegemist on toonkilega. Kui paned tõrvapapi, siis on auto lihtsalt RÕVE (kaasaarvatud minu üks saan, kuna paigalduse hetkel polnud lihtsalt pikalt seda quantumit turul liikunud :().


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 22.11.09 12:40 Tsiteeri


kps, teema sai alguse hoopis eelpool ja tahtsin lihtsalt juhtida tähelepanu punktile, et "näpuga järge ajades" ei tohiks üldse aknaid kiletada.

Olles ise sadu ja sadu autosid solargardi quantumi kilega kiletanud, tean täpselt milline see on ja eks see kõik lähe samaviisi edasi :)


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 22.11.09 12:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lynx
Olles ise sadu ja sadu autosid solargardi quantumi kilega kiletanud, tean täpselt milline see on ja eks see kõik lähe samaviisi edasi :)

No ja milline on siis sinu soovitus lkallas'ele? :D. Mis Sa jahud siin seadustest. Samuti võin ma nendest seadustest välja lugeda, et avant keret kasutades ja istujate ja kaubaruumi vahel tugevdatud metallvõrestikku (originaali) kasutades ei tohi ma vedada kaupa, mille kõrgus pagassis ulatub kõrgemale kui klaasipiir, sest auto klaasidest pole tagant ette vaadates võimalik täiskoorma puhul näha selle auto ees sõitva auto numbrimärki :D. Ma võin kah igasugu lollusi seadusepunktidest kokku seostada, mis ei käi omavahel NO KOHE MITTE KOKKU, aga elu on selline, et ideaalset maailma pole olemas ja samuti pole olemas ühtset reglementi, millele saaks kõik 1:1'le alluda :cool:. Ütle parem ühele küsimusele JAH ja EI vastusevariantidega "Kas quantum peegeldab originaaltoonis klaasi tagant päikest taevas heledamalt edasi, kui päikesele otse otsa vaadates?" kui vastus on ei, siis siin su seadus kehtivuse lõpetabki :D.
PS! Sorry lkallas, et teemat reostame. Kui tunned, et läbu võiks koristada, siis anna märku :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 22.11.09 13:11 Tsiteeri


Kui aus olla, siis 90% kilentidest küsivad esmajoones, et mida mina soovitan.

Asusalt öeldes ei taha ega oska soovitada, kuna inimesed on väga erinevad. Lihtsam on alustada küsimusest, et kui tumedat üldse vaja on. Näiteks täiesti süsimusta S klassi mersu omanik tuli ja teatas selge sõnaga, et kõige tumedam "peegel." Samas teine samasugune ütles, et et mingil juhul "peeglit" kuna see ei lähe musta autoga kokku. Olen ise oma autode peal pea, et kõik kiled ära proovinud ja hetkel olen "Charcoal" kile juures (see on siis must läikiv kile).

Quantum on minu jaoks kuidagi "epu" kile.

Punasele isiklikult soovitaks tavalist musta, jääb selline "konservatiive."

Niipalju veel quantumi kohta, et see "peegeldumise" efekt tuleb ennekõik välja just sellise sombuse ja pilvise ilmaga, selge taeva ja sirava päikesega ta enam nii "peegel" ei ole.

P.S> Siin on näiteks q28 kile, sirava päikesega paistis auto suht ilusti veel läbi.


edit: siitpoolt OT lõpp!

edit2: kps küsimusele peegeldusmise kohta. Loomulikult peegledab Quantum kile rohkem valgust tagasi, ku tavaline "must" kile. St. sama tumedusega kiled, kuid siin kehtib sama reegel, et peab olema mida" peegledada," e. selge sirav taevas ei peegledu niipalju. Jutt ei ole palju kile sealt tagant tagasi peegeldab, vaid ei peegelduse % suureneb. Milline koht Sulle kohale ei jõua?

Veel üks näide, et foorumis ei tasu vaidlusesse sattuda, täiesti pointless. Üks targem kui teine. Minupärast võib kõik toonklaasi teema siin ära kustuda, mõtetu targutamine ainult. Kes toonida soovib, saab niikuinii kõik vastused sealt, kus seda tööd tehakse.


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 22.11.09 13:40 Tsiteeri


Kui poleks selliseid vaidlusi, siis polekski inimesel millestki oma arvamust kujundada ;). Mulle näiteks meeldib, kui tean mis mulle meeldib ja mis on sellega kaasnevad võimalikud ohud. Sel juhul ei pisteta pead tulle vaid teatakse, et see võib ka kõrvetada :). Ja tundub, et lynx rääkis tema saadetud pildi näite põhjal inimestest, kes tahavad ka esimesi küljeklaase toonida. No siis saan aru, millest vastuolu :). Mina rääkisin ikka uksepostist tahapoole.
Edit: Teemasse :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
karly
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.08
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 22.11.09 22:11 Tsiteeri


Seeliku võiksid ka lasta autoga ühte värvi :) Oleks vähe soliidsem :)
Ja värsked pildid ei teeks ka paha :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 22.11.09 22:14 Tsiteeri


Peab mainima, et pealtnäha lihtne klaaside toonimine on osutunud keerulisemaks kui arvatagi oskasin. Põnev väitlus igatahes.

Netis ringi vaadates ja uurides erinevaid autosid ja nende toonklaasi lahendusi, leian, et tumendatud tagumised klaasid on minu maitsele. Seda siis must toonklaas. Must ja punane on alati olnud kuidagi ahvatlev ja kena kooskõla. Peegel-efektiga kile pole päris minule. Ja ei kujutagi ette milline näeks välja punane auto selle toonklaasiga.

Kokkuvõtvalt: ette ei ole plaanis tumendust panna. Taha päris tõrvapappi panna ei soovi seega jääb veel valida kas pildilt viimane või eelviimane toon.

http://www.audiofookus.ee/images/tint.png


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 22.11.09 22:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: karly
Seeliku võiksid ka lasta autoga ühte värvi :) Oleks vähe soliidsem :)
Ja värsked pildid ei teeks ka paha :cool:


Seelikuga on mul sama plaan mis ranz'i S2 'l. Alumised liistud võtan üldse ära ja stangede must äär läheb ka värvi alla.
Illustreerimaks, mida mõtlen (Loodan, et omanik ei pahanda):

http://kristjan.planet.ee/yritused/2008ackevaddrag/images/P5240131.jpg


Uuemad pildid vast alles kevadel kui autot ehitama hakkan. Seniks natuke ootusärevust.

Edit: Ja nagu juuresolevalt pildidlt näha on see toonklaas juba üsna soliidne, kas pole? ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zack
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 '87 2.3 quattro, Audi A7 3.0TFSI '11

postitati 23.11.09 00:02 Tsiteeri


Punane värv sobib coupele väga hästi ning hea toon annab välimusele ka juurde. :cool:
Aga kui alt liistud üldse ära võtta, kas siis mingit sodi ja vett ei hakka sisse pressima kuskilt ning mis saab nendest liistu kinnitustest?
Muidu väga kena coupe ja ootame kevadet. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 23.11.09 14:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: zack
Aga kui alt liistud üldse ära võtta, kas siis mingit sodi ja vett ei hakka sisse pressima kuskilt ning mis saab nendest liistu kinnitustest?


ranz'i käest küsitud ja tema sõnul ei ole probleemi. Ei pressi see mustus ja vesi end kuhugi.
Liistude kinnitusnagadega, mis jäävad ukse külge, tegeletakse keretöödes. Lõigatakse/lihvitakse maha kui loogiliselt võtta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audihunt
huviline



Registreerunud 12.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi quattro

postitati 23.11.09 21:56 Tsiteeri


Mina soovitaks sul panna võimalikult tumeda klaasi. Miks ? Esimene põhjus on pikanäpumehed kelledele meeldib võõraste autode istmetele kiigata ja teiseks, suvel päike kütab mõnuga ja see pole üldse meeldiv . Endale panin samuti võimalikult tumeda , kuigi valge värv peaks päiksest teoreetiliselt tõrjuma. Muidu väga kena Coupe sul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
karly
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.08
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 24.11.09 21:14 Tsiteeri


Midagi sisustuse poolest plaanid ka nokitseda/muuta ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 24.11.09 21:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: karly
Midagi sisustuse poolest plaanid ka nokitseda/muuta ?


Plaan oli tagumine iste ära nahatada musta nahaga. Ette sellised sportistmed.
Uste polstrite riie ka musta nahaga üle. Lagi, liistud ja päikesesirmid nahaga üle. Helisüsteemiga on ka omad plaanid - mis täpsemalt ei tea öelda(igatahes meeldib surround heli). 12'' Free-air subwoofer tuleb taha pagasikatte külge. Pagasikatte ehitan ise uue ja korraliku(praegu originaal). Kindlasti ka võimendi(d) - olenevalt siis kui hulluks lähen kõlaritega. Korralik helisummutus uste sisse, pagasiruumi ja koopaäärte juurde. Seni olen kasutanud Alpine helitehnikat ja nüüd ka - lihtsalt kvaliteet on super.

Sport väljalase on veel mõttes. Simonsi või Remuse sarjast.


Nipet-näpet kindlasti veel. Ütleme, et ideid on - kui vaid rahakott ka järele jõuaks nendega. :D

Sellised veljed:

http://img101.imageshack.us/img101/4800/tomason.jpg

on plaanis alla kruvida. 225/45 R17 rehviga.
Rs2 peeglid pakuvad huvi ja kerge madaldus u. 35mm ei teeks ka paha.

Ütleme, et hobikorras autot ehitada ei ole odav ja seda hobi jätkub tõenäoliselt kauaks ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 24.11.09 22:08 Tsiteeri


Ah jaa. Salongi natuke carbon imitatsiooni:
http://img705.imageshack.us/img705/8568/carbonm.jpg

Ja käis peast läbi mõte, et laseks katuse carbon imitatsiooniga üle värvida nagu Rocki mehed tegid. Nemad küll panid kleepsu. Aga see on ainult mõte. Huvitav kas sel oleks jumet? Arvamusi?

Edit: kasutajad Rst ja jyrisoo on enda auto katuse mustaks värvinud kui ma ei eksi ja neil paistavad päris tip-top lahendused olevat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
karly
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.08
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 24.11.09 22:23 Tsiteeri


Ma isiklikult taastaks vanad istmed ära väheke viisakam (see minu arvamus). Veljed paistavad kobedad :P Endal ka plaan omajaole 17" midagi alla kruvida aga eks seda näha ole kui aeg niikaugele jõuab :)
Carbon oleks küllaltki ilus ja ega puidul ka midagi häda viga ei ole(kui on puit).
Ohh jahh :D Heli system-i valmis meisterdad ss tahak oma kõrvaga ka kuulata :D
Ma olen endajaole ka nipet näpet teinud ja nuid oleks vaja võimendit midbass kõlaritele ja tweeteritele siis peaks suutma natukenegi bassist paremini üle mängida :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Liivatraktor
huviline

Avatar


Registreerunud 31.12.08
Kasutaja on eemal

Auto: Hõbedane

postitati 26.11.09 02:05 Tsiteeri


Nojah, selle tumeduse kohapeal ei maksa nüüd prügikotti ka panna. Mida sa ikka nii väärtuslikku tagaistmel hoiad ning pärast pimedas manööverdamine on kõvasti huvitavam :P . Ise suutsin 1,5a esimese toonklaasiga ringi vuraga enne kui maha kästi kakkuda.


Edu.


S
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  21
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 56.8% - SQL: 43.2%]