Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  16
Autor:
Pealkiri: A8/S8 (4D2, 4D8, 1994–2002) (Vastuseid: 395 | Vaatamisi: 133280)
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 09.09.09 15:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Pealegi, vana ninaga A8 on üsnagi ilmetu, et mitte öelda kole.

Maitse asi, mulle näiteks meeldib rohkem kui need uued kõrged tuled. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lauri_O
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2.5 TDI A4; 2x 2.8 A6 Q; Audi S8.

postitati 09.09.09 15:41 Tsiteeri


Isegi omanud Audisid nii mõndagi,kuid kui aus olla siis ikka üle A8 ikka ei ole. Suur ja mugav massin ikka, ja kui rohkem rulli juba tagataskus punnitab siis ikka vaata juba uuema kerega A8-sat. Kütusekuluga ei ole mõtet jah pablada, kuna linnas ikka alla 19-20 ei tule, minul vähemalt. Muidu soovitan soojalt A8 ja ise ootan huviga juba kui tuleks välja ka A10, või siis sellise lihase või omadustega A8: http://images.google.ee/imgres?imgurl=http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2008/06/13/article-0-0194471B00000578-676_468x339.jpg&i mgrefurl=http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-1026210/Is-car-future-BMW-builds-roadster-cloth.html&usg=__aDL9e5x5NdfSfulNiQwHZMWW2p8=&am p;h=339&w=468&sz=31&hl=et&start=7&um=1&tbnid=suLCyL9lEmXcKM:&tbnh=93&tbnw=128&prev=/images%3Fq%3Dfuture%2Bbmw%26hl %3Det%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:en-US:official%26sa%3DN%26um%3D1


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Djud
huviline



Registreerunud 02.06.08
Kasutaja on eemal


postitati 07.01.10 11:45 Tsiteeri
Plaan osta A8,S8..head vead



Tere.
Olen lugenud teemasid siin küll ,kuid kuna huvi on tõusnud antud mudelite vastu siis sooviks mingit arvamust nende autode kohta,et mida peaks kindlasti vaatama või noh,millele erilist rõhku panna,kui ostma minna.Ühesõnaga nende mudelite head ja ka vead,eriti vead:cool:
Ette tänades.


***
Edit by Black: Liitsin varasemaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 07.01.10 12:09 Tsiteeri


Umbkaudne aasta annaks palju juurde.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
KalevK
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 07.01.10 12:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Cari
Umbkaudne aasta annaks palju juurde.


Kindlasti ka see, mis mootorid silmapiiril.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 07.01.10 12:45 Tsiteeri


Mina vaataks ajalooga autosid - rihmavahetus on suht kallis ajaviide. Kindlasti 4,2 q. Isiklik eelistus on ilma nivooamortideta, tumedat värvi ja musta nahaga (S8) eksemplar. Läbisõidu numbreid ma väga ei pelgaks, küll vaataks võimalusel, mis asutuse varuosadega on sild ja milline on selle kriimsilma nägu, kes teda mulle müüa pakub. (Platsidelt "mina ei tea, see on komisjoniauto" ma ei ostaks).
Aga kui nüüd selgub, et huvi pakub hoopis uuem mudel, siis tühistatagu minu mõtteavaldus.

Siin on ka pikk teema asjast


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
eestisilk
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D3 3.7Q

postitati 23.01.10 11:33 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=683962

Keegi omanud? Remontinud? Sõbra/Vaenlase oma?
Kõik info on teretulnud, kuna pole varem A8 omanud aga tahaks selle nalja ära proovida.


Ette tänades.


Edit:// http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=76118 <-- siin üks foorumlase auto. Pakub isegi natukene rohkem huvi. Jordan kas foorumlasele mingi X hind ka on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jukii
huviline



Registreerunud 30.03.08
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 15.02.10 22:08 Tsiteeri


Tervist. Ei hakanud tegema uut teemat kui see teema juba olemas.
Lugesin siin enamus teemad 3.3 ja 2.5 kohta ära.
Asjast sain nii aru et kui satud korraliku otsa siis see on hea, aga kui ikka pikkade hooldusvälpade ja mittehoitud siis võid seda segaseks remontida, aina laguneb. 3.3mel pidi hooldused ja remondid kallimad olema.
2.5 on rohkem vigu sest neid mootoreid rohkem, aga neid 3.3 ei ole eriti palju.

Endal praegu sihikul auto24jast need 2tk.
http://www.auto24.ee/used/688628
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/037/auto_php-id=685037-www_auto24_ee.html
Mida ise soovitaksite või teate nendest autodest.
Kahtlane on see et 2.5 ei ole ls kirjas ja jama et 3.3 ei ole hooldusraamatut.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 16.02.10 00:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jukii
Tervist. Ei hakanud tegema uut teemat kui see teema juba olemas.
Lugesin siin enamus teemad 3.3 ja 2.5 kohta ära.
Asjast sain nii aru et kui satud korraliku otsa siis see on hea, aga kui ikka pikkade hooldusvälpade ja mittehoitud siis võid seda segaseks remontida, aina laguneb. 3.3mel pidi hooldused ja remondid kallimad olema.
2.5 on rohkem vigu sest neid mootoreid rohkem, aga neid 3.3 ei ole eriti palju.

Endal praegu sihikul auto24jast need 2tk.
http://www.auto24.ee/used/688628
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/037/auto_php-id=685037-www_auto24_ee.html
Mida ise soovitaksite või teate nendest autodest.
Kahtlane on see et 2.5 ei ole ls kirjas ja jama et 3.3 ei ole hooldusraamatut.


Autode kohta midagi küll ei tea, kuid mina soovitaks nende 2 vahel siiski viimast, ehk 3.3.
Esiteks juba müüja kohalt, sest too Dalinger on küll vägagi kahtlane .
Viimati kohtal olles ja mönda masinat uurides oli suhtumine mitte just köige öigem - odavate masinate uurimisega vöisid teinekord lausa söimata saada ja kallimate puhul "...saksast jne toodud, väga tipp-topp korras jne jne" ning kui julgesid mainida, et tahad teha ostueelset ülevaatust siis samuti jutt muutub, eriti veel mainides omapoolset kohakest, hakatakse keerutama, et küll pole akut, et tööle panna ja muud säärast.
Vöibolla nüüd on midagi muutunud, kuid kahtlen.
Samas palju 2 lisasilindrit hooldust kallimaks kergitada vöiks, usun, et mitte kosmiliselt ja lisaks on rammu rohkem ja ehk ka küttekulu jääb enamvähem 2.5-ga ühte auku, liiter poolteist siia-sinna.
Kipun veel arvama seda, et Saksa Autost soetatud isendi puhul on vast ka tagastamine lihtsam, juhul kui antud tagastusperioodi jooksul peaks viga välja tulema + nemad mainivad üldjuhul vead üles, mille nad kontrolli käigus leidnud on.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 16.02.10 08:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jukii
Endal praegu sihikul auto24jast need 2tk.
http://www.auto24.ee/used/688628
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/037/auto_php-id=685037-www_auto24_ee.html
Mida ise soovitaksite või teate nendest autodest.

Kui raha on, siis ikka viimane. Kasvõi juba sisu pärast. :) V8 diisel on loomulikult dünaamika poolest ka hoopis teine maailm.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on foorumis

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 16.02.10 08:54 Tsiteeri


Lihtne, kui on korralikku lisafinantsi auto peale raputada, siis 3.3, kui on vähevõitu, siis ikka see 2.5, KUIGI pakuks lisavariandiks mõnd samas hinnaklassis olevat A4 1.9TDI Q. Paar tükki on turul ja usu, sul jääb närv tervemaks kui A8ga.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 16.02.10 09:19 Tsiteeri


veekaheksaga igati nõus ja ei saa mainimata jätta, et A4 veljega näeb see viimane "S8" (vt. pilti) ikka eriti hale välja. Liisingusse tagastamisel kipuvad originaalveljed kuhugi kaduma. Peamine, et millimeeter mõõdus asümmeetrilisi PAX velgi kaasa ei sokutata.

Hooldusraamat on sisuliselt garantii ajal teostatud õlivahetuste nimekiri.
Väljavõte autoteeninduse arvutist annab tavaliselt parema ülevaate, kui mingeid elulisi (originaal)komponente vahetatud peaks olema.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 16.02.10 10:03 Tsiteeri


Need veljed käravad talviseks ajaks diisel-S8-le küll. :) Selles osas nõus, et viimase kokkukraabitud raha (või maksimaalselt võimaldatava liisingu kuumakse) eest pole just tark tegu selliste autode vahel valida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Inferno
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 23.09.07
Kasutaja on eemal


postitati 16.02.10 11:00 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=670535&rhash=cede selline auto muidu pakkuda,kui kellegil huvi. Auto sai just täieliku kõikide rihmade hoolduse, pingutid-kõik rullikud ja kõik mudru mis ees vahetada vaja oli,lisaks silladetailid osad, samuti on nukad kontrollitud ja väga head ja kestavad kaua-kaua. Vend hiljuti ostis ,kuid tahab siiski jeebi peale üle minna. Nukkasid ise ei ole vahetanud,see on enne meid ära tehtud.


vaatan,et krdi kõvasti on a8 hind kukkunud... enda oma polegi mõtet väga müüa - nagunii midagi asemele osta ei ole.

btw, ise omanud autot juba 2a ja minuarust on tegu väga hea autoga - remontinud ka väga pole. (= rihmad tehtud, turbo vahetatud kohe ostes,sillas mõned jupid - kokku peaks summa jääma 10-12k kanti -minuarust üsna ok, Lisaks hooldused ja kastiõli )


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 16.02.10 14:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Inferno
btw, ise omanud autot juba 2a ja minuarust on tegu väga hea autoga - remontinud ka väga pole.


Minul D2 käes olnud 3aastat ja hooldus + remont läinud kusagil 55k kanti (kergitajad siis rihmavahetus ja bensupump). Uuemad mootorid peaksid vist vähe ökomad olema, seega mida uuem seda etem!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 16.02.10 19:23 Tsiteeri


Kui D2 on vajalikud hoolded läbinud, siis on tegu küll äärmiselt mugava ja oma hinnaklassis hetkel täiesti konkuretsivaba mudeliga. Ei saa öelda, et selle pidamine midagi ei maksa, aga ega päris hooldevaba (ilma rahata pidamiseks) pole ükski sõiduk.
Mina julgeks siiski soovitada ka bensukaid, eelnimetatud kapriisseid diislivigasid saab sellega vältida. Soetamishinna ja hilisema pidamiskulu arvestuses ei oska ma diislit väga hinnata, bensuka puhul pole mul üksikisiku pankrotiga veel silmitsi seista tulnud.
Aga eks ma soetajate huvi ja tahlikkuse raha välja anda saan varsti järgi uurida, ainuke viga oma kaheksale on ehk moraalne - tahaks uuemat. Eks ma siis saan teada, kas bensuka ostmise vastu kellelgi huvi on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 10.03.10 19:32 Tsiteeri


Kusjuures kui mina seda S8 diislit ostma läksin oli ta eelmine päev ostetud. Eriti segadust tekitas see, et saksa auto kes seda müüs ei teadnud ise kah kus see masin peaks asuma või asus, seega sõitsin läbi 4 kohta nii mustamäel 2 kui ka peterburiteel 2 tk kuni lõpuks sealt sain vastuse, et masin müüdud jne. Loodan, et keegi klubiline ostis siis saab kuulda kuda oli ja on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
H.M
huviline



Registreerunud 17.03.10
Asukoht: Talinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2 Quattro-97

postitati 17.03.10 00:28 Tsiteeri
a8



Jah nii kipub olema küll,kui hooldad siis pole eriti kirves midagi.Põhimine selle auto juures see ,et ei lase autot lagunema,muidu läheb meeleltult kalliks küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KalevK
huviline

Avatar


Registreerunud 07.12.06
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: VW Touareg

postitati 04.04.10 07:56 Tsiteeri


Huvi hakkas pakkuma selline isend: http://www.auto24.ee/clients/nemm/used/detail.php?ct=615a3b56f711352878l6&language=EST
Oskab keegi siit foorumist selle A8 kohta midagi öelda, on käinud vaatamas, teab mõnda teist ringipidi auto kohta? Hind on nagu soodne, võiks eeldada, et autol võib mingi "kala" olla.
Piltide põhjal tundub sile masin.
On kellelgi kogemusi Nemm Autokeskusega?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Graal
huviline



Registreerunud 25.02.09
Asukoht: Saue
Kasutaja on eemal


postitati 07.04.10 14:15 Tsiteeri


Käisin ka seda nö. mööda minnes vaatamas. Väliselt oli suhteliselt sile, seest samuti. Tehnika poole pealt ei tea kaasa rääkida. Läbisõit oli pea 300.000km.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Antikristus
huviline



Registreerunud 29.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2 220kW ´95

postitati 03.05.10 21:42 Tsiteeri
soov osta A8 2004 4.0 disla...



vb on siis siin mõni kellel sellise mootoriga isend, uurinud ja puurinud kuidas need kestavad. Ressursi osas ma ei kahtle, aga vastakaid arvamusi olen kuulnud kütuse kohta, et ida-euroopa oma ei taha hästi sobida. Revalis käisin uurimas kuidas ja mis seal käib siis kütusest põhjustatud probleeme ei ole olnud. Ja milline on selle mootori reaalne kütuse kulu. Tehase andmetes oli vist 9,5 sajale keskmine, kui ma ei eksi.

Tänan vastuste eeste ette juba ära:)


''Jõud on peamine'' ütles karu ja surus NELI käppa vastu maad.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Martinez
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B5 1.8TQ, Passat B7, DL 1000

postitati 04.05.10 08:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Antikristus
vb on siis siin mõni kellel sellise mootoriga isend, uurinud ja puurinud kuidas need kestavad. Ressursi osas ma ei kahtle, aga vastakaid arvamusi olen kuulnud kütuse kohta, et ida-euroopa oma ei taha hästi sobida. Revalis käisin uurimas kuidas ja mis seal käib siis kütusest põhjustatud probleeme ei ole olnud. Ja milline on selle mootori reaalne kütuse kulu. Tehase andmetes oli vist 9,5 sajale keskmine, kui ma ei eksi.

Tänan vastuste eeste ette juba ära:)


OTSING on lahe asi...nt SEE teema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
stinger
huviline



Registreerunud 04.05.10
Kasutaja on eemal


postitati 04.05.10 17:12 Tsiteeri
Odava otsa A8-d



Terevitused.

Kuna ametiauto läheb tagasi liisingule otsin uut liiklusvahendit.
Kuna see ilma jäämise otsus tuli teatud põhjustel ootamatult, siis pole raha sellejaoks kogunud ja vaatan odavaid kuni 60 tuh. sõidukeid, liisingust ja Kaskost eriti kuulda ei taha.
Viimase talvega seoses sai kõigist pooleveolistest kopp, ma pole elus roolis rohkem ropendanud kui viimasel talvel oma töö avensise roolis.
Seega huviorbiidis on A8 automaat quatrod.

Kas keegi teab soovitada mõnda kuni 60 tuh maksvat A8-t?
55 tuh eest näevad juba päris siledad välja: http://www.auto24.ee/used/715501


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fred2103
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 04.05.10 20:01 Tsiteeri


Eeltoodud autoga olen natuke kursis ja seda julgen soovitada küll. Auto omanik omab ise autoremondi firmat ja on hästi hooldatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 04.05.10 21:34 Tsiteeri


Ärge olge nii sinisilmsed nende vanemate a8te ostmisel, et kogu papp ostmisel magama ja sellega ei arvestata, et üllatused pole sel mudelil kohe mitte kolme ega neljakohaliste rahanumbritega. Natuke liiga palju olen näinud neid hõiskavaid a8 omanikke, kes peale esimest viperust viiekohalist arvet nähes ära tahavad minestada ;). Kui on kindla peale minek, siis soovitan soojalt, aga loteriid ise küll ei soovitaks mängida kui rahahädad kallal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  16
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.2% - SQL: 47.8%]