Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  16
Autor:
Pealkiri: A8/S8 (4D2, 4D8, 1994–2002) (Vastuseid: 395 | Vaatamisi: 132981)
quattrosist
huviline



Registreerunud 27.11.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.12.07 18:38 Tsiteeri


Olgu, kuidas muidu pärast müümisega on? Vaatan, et nende hinnad eriti kiiresti ei lange, kuid kas hiljem maha ka müüa võimalik on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 01.12.07 19:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: quattrosist
Olgu, kuidas muidu pärast müümisega on? Vaatan, et nende hinnad eriti kiiresti ei lange, kuid kas hiljem maha ka müüa võimalik on?

No mida küsimust http://ufo.planet.ee/foorum/banghead.gif, viid kuusankoskisse, alumiini eest makstakse hästi :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 01.12.07 19:51 Tsiteeri


No ütleme nii, et kuna uusi autosid tuleb peale kogu aeg-siis on loogiline,et vanemad ka hinda langetavad:D

Tegelikult on nii,et A8-sa on jõudnud sinna hinnaklassi,kus ta hakkab eeldatavasti aeglasemalt "kukkuma". Teine tera on loomulikult see, et hiljem müües ei ole oluline kulin-kulin ise keeratud lisad-vaid täiuslikult tõestatud auto ajalugu. Kui on koonerdatud ja ainult sõidetud siis seda on ka kohe näha.;)

Erilist müügihitti ta endast ei kujuta, aga mine sa tea-Eesti inimene on viimasel ajal suhteliselt luxauto lembeline ja ostab küll. Targem vaatab muidugi, et selle raha eest saab juba uue Logani:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 01.12.07 20:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Targem vaatab muidugi, et selle raha eest saab juba uue Logani:D:D


ja kui vaadata vanemat A8't siis saab lausa KAKS uut loganit :D

(visake diivanid t2navale, ka tabureti peal saab tagumikku toetada :P)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 02.12.07 10:27 Tsiteeri


Mina hindan suures autos üldjuhul ainult turvalisust. Kõik muu, mis sellega kaasa antakse on juba vähemtähtsam. Kui panna naine koos lapsega loganisse või a8'sse, siis sorry - ei teki küsimustki ;) Kõik kulud, mis tekivad, maksan ma sellepärast, et ma saaks ise rahulikumalt magada ;) See on nagu omamoodi kindlustus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
eroz
huviline



Registreerunud 02.01.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 02.12.07 17:24 Tsiteeri


No vanem a8 nüüd küll väga turvalisusega ei hiilga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 02.12.07 17:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: eroz
No vanem a8 nüüd küll väga turvalisusega ei hiilga.

Kui v8't kasutada täie raha eest, siis ei aitaks kui see kere kasvõi terasest on tehtud ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 02.12.07 17:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Tsitaat:
Algselt postitas: Offroader
Lihtsalt huvi pärast, et miks 6k ja üles? Õli saab kätte 3000-3500 eek eest (vähemalt castrol väidab, et nende EDGE 0W40 sinna sobib). Filter maksab 209 eek. Ülejäänud on siis töö? Või mida seal õlivahetushoolduse juures veel vahetatakse? Lambdasid on kusjuures palju jah. Tervelt 8. Katte 4.


Nagu Sul ja paljudel teistel on ettekujutus, et hooldus on vaid õlivahetus aga tegelt ei ole, hooldus sisaldab väga palju teisi toiminguid ning lisaks ka materjale, õhufiltreid on 2, sal filter, kütusefilter jne, küünaldest ei hakka üldse rääkimagi...

Meil läks mingi 6 tuhhi 90 000km'i hoole, tegime rehvitööd, mootori õhufiltrid, sal filter, õli ja veel mingit nipet näpet.

Õlivahetus iseenesest peaks olema u 4 tuhhi, peast panin hetkel.


Milline see õlivahetusvälp siis on? Või tuleb tõepoolest kõiki muid filtreid, küünlaid jms nii tihti vahetada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
eroz
huviline



Registreerunud 02.01.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 02.12.07 17:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Tsitaat:
Algselt postitas: eroz
No vanem a8 nüüd küll väga turvalisusega ei hiilga.

Kui v8't kasutada täie raha eest, siis ei aitaks kui see kere kasvõi terasest on tehtud ;)



Ma rohkem turvavarustust pidasin silmas mitte keret.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 02.12.07 18:25 Tsiteeri


minul mingi 10 patja,kui laks käib siis nagu õhupallis:D
Vanematel ikka see suurus ja turvalisus täitsa olemas samuti. OK, patju küll niipalju pole aga turvaline on ta ikkagi.

Aga auto ei ole jumal,kui minek siis minek.Sõitke ikka mõistusega.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TuRiK
huviline



Registreerunud 07.08.04
Asukoht: eesti
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI

postitati 05.12.07 20:18 Tsiteeri
a8 4.2



niisiis plaanis osta A8! audisid olid mul igasuguseid 80st S6ni! aga 4.2 mootoriga pole yhtegi olnud veel! pqhiline kysimus on see - kytusekulu! kuna ma enamus aega sqidan Tallinnas siis teada on et liiklus ei ole kqige parem tip tunnidel ja ka p2eval! palju siis ta qeti vqtab! kuna kqik r22givad et 2.2 turbo manuaal vqtab linnas 13l 100km peale! mul oli S4 siukse mootoriga ja S6 siukse mootoriga ja linnas alla 15.5 pole kunagi saanud! isegi yritasin gaasi peale mitte vajutada aga linnas ikka oli siuke kytusekulu! nii et ei kujuta ette palju see 4.2 linnas vqib vqtta? ja kas gaasi seade ei tapa seda mootori? kuidas sellel autol k2igukastiga lood on? tiptroniku ma mqtlen.. kas h2sti peab vastu?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.12.07 20:21 Tsiteeri


Nu mina sõidan suvel 25 ja talvel 30 kesklinnas liikudes, seega paagiga 80l venib 300km'i välja


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 05.12.07 20:23 Tsiteeri


Viimase paagitäiega (80L) sain just 364km. 100% linn. Kesklinna ummikutes ei ukerda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 05.12.07 20:36 Tsiteeri


Kas tõesti sellest teemast ei piisanud?

***
Edit by Black: Ma ei viitsinud teleka ees olles kätt hiireni tõsta, et 2 teemat kokku liita, aga nüüd Su torisemise peale tegin ära. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TuRiK
huviline



Registreerunud 07.08.04
Asukoht: eesti
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI

postitati 05.12.07 20:48 Tsiteeri


juks ja black t2nud aususe eest! nyyd tean millega arvestada!;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 05.12.07 21:50 Tsiteeri


Enda täielik rekord on ~19,5L/100km. Seda Tartus sõites talvel ja lühikesi otsi, rohkem pole isegi üritanud, sest sel juhul võiks oma palga lasta kohe politsei kontole kanda :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 06.12.07 00:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Enda täielik rekord on ~19,5L/100km. Seda Tartus sõites talvel ja lühikesi otsi, rohkem pole isegi üritanud, sest sel juhul võiks oma palga lasta kohe politsei kontole kanda :D


Ja palju tavasõiduga reaalne keskmine on?
Eelnevaid postitusi lugedes jääb küll 4.2 ära.
Kummaline on see, et kui tõesti on 4.2`l selline kütusekulu nagu 20L/100km, siis miks laidetakse 2.8 maha, õeldes et kulu vahe tuleb mõttetult väike neil kahel....no kurat 8 liitrit sajale on siiski väga suur vahe! Keskmine 12 vs 20.
Üks ütleb 4.2 kohta, et alla 20l/100km pole saanud ja teine ütleb et maksimaalne keskmine 19,5l/100km....kas tõesti on pooled a8`d käest lastud? :P

Edit: Kuna otsin just A8`t siis on mul 2 võimalust, esiteks kas müün a4 maha ning panen raha sissemaksuks ja maksan liisingut või teine variant, müün a4 maha, panen vähe raha juurde ning ostan välja. Siin tekib küsimus, kas odavalt on võimalik A8 saada?
Leidsin ka 3 odavat isendit, ehk keegi teab neist midagi....tumehall ja roheline juba kahtlaselt kaua müügis olnud.

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/954/auto_php-id=395954-www_auto24_ee.html

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/236/auto_php-id=381236-www_auto24_ee.html

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/601/auto_php-id=329601-www_auto24_ee.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 06.12.07 00:22 Tsiteeri


Kodanik Big, kas te olete kursis palju on a8'l liisingu puhul kasko? Kui ei, siis soovitan üle käsida ja see variant kohe maha matta :D Ja mu 2,8 võtab 16-17 samadel tingimustel, nii et on siis vahe või :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 06.12.07 00:26 Tsiteeri


Kodanik kps, tuttaval a8 2.8 142kw ja tal keskmine 12l/100k, sõidab inimesekombel.(Edit: et mula ei tuleks sellest "sõber ütles" teemast, siis olen omanud ise ka paari 2.8 c4 ning kulu on tõesti olnud 10-12 keskmiselt)
Kaskoga olen kursis, seega võtaks liisingusse 99000.- ja see summa mis ületab mainitud numbri, maksan ma sularahas ;)

Kui liisinguga võtaks ja keegi siva A4 minema viiks, siis läheks ja ostaks selle isendi:

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/502/auto_php-id=423502-www_auto24_ee.html

Oleks on hea poiss aga teda pole :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 06.12.07 07:59 Tsiteeri


Ei taha kellelegi liiga teha, aga neid "soodus" variante peab küll VÄGA piinlikult täpselt üle-vaatama. Viimane ju manual?:)

Linnas võtab 4.2 keskmiselt 16-17 l/100km kohta. Lahuta siit maantee 9l/100km kohta.Tulemus ei olegi ju nii hull..

ford focus 1.4 bensukas võib samuti neelata 16 liitrit. Sõltub ikka jalast:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.12.07 08:18 Tsiteeri


Kallid inimesed linnasõidul ja linnasõidul on TOHUTU vahe.

Mina sõidan VAID KESKLINNAS kus saan liikuda 100 meetri kaupa. Kui ma nüüd sõidan "linnas" näiteks ühest otsast teise kuhu jääb sisse ka palju pikki sirgeid (Õisme-kesklinn, Lasnamäe kanal, Pirita tee jne) siis loomulikult tuleb mul küttekuluks kuskil 15.

Ärge pange pahaks aga Tartut ma linnaks ei nimetaks (seda siis liikluse mõttes) sest esiteks on seal peamiselt pikad teelõigud ning vaid päris kesklinnas on väheke ummikuid jne, seega ei saa seda ka otse võtta. Mul endal Tartus küttekulu palju palju väiksem kui Tallinna kesklinnas kus sõidan 100m otsi ja seda nii vahest kuni tunnike järjest. Ma tean Tartu liiklust väga hästi sest nädalas vähemalt 2 päeva liigun seal ringi.

Kui võtta nüüd "linnasõiduks" äärelinnast kesklinna ja õhtul koju tagasi siis tulebki küttekulu keskmine 15 tuuri. Mina aga ei tee neid sõite kunagi, alustan hommikul 9 kesklinnast ning lõpetan õhtul kesklinnas ja sealt see kulu tulebki.

2,7 Biturbo võttis mul kah suvel 22 ja talvel 27, teistel kõigil aga nii 12 kuni 14.

Seega linnasõidul ja linnasõidul on tohutu vahe!!!


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 06.12.07 09:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Ei taha kellelegi liiga teha, aga neid "soodus" variante peab küll VÄGA piinlikult täpselt üle-vaatama. Viimane ju manual?:)

Linnas võtab 4.2 keskmiselt 16-17 l/100km kohta. Lahuta siit maantee 9l/100km kohta.Tulemus ei olegi ju nii hull..

ford focus 1.4 bensukas võib samuti neelata 16 liitrit. Sõltub ikka jalast:D


See manuaalkast ainus miinus ongi :P
Aga noh ülejäänud varustus on tase omaette ehk siis väikse raha eest nii palju asju ;)
Tänu Juksi selgitustele on kütuse teema ka selge, kuna olen see linnasõitja kellel palju sirgeid siis tuleb kulu täitsa mõistlik.
Tänud asjalike vastuste eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.12.07 10:33 Tsiteeri


2.8 viga 4.2 kõrval võrreldes on see, et temast ei tule põhja vajutades seda rämedat urinat. :) Minu auto kulu ongi ilmselt tingitud soovist võimalikult tihti seda urisemist kuulata. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
poleoluline
huviline

Avatar


Registreerunud 25.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2 Q

postitati 06.12.07 15:17 Tsiteeri


Noniih.... kui mul homme hommikuks õliloiku massinal all ei ole.... siis julgen sulle kohe kindlasti A8-t soovitada....
Nimelt läks minuoma kogemede väikesel asvalteel natukene maast lahti... ja se raskem esimene ots tuli enne vastumaad kui tagumine... ...mats oli selline et tahtis hambad lahti põrutada ja raadio jäi paugupealt vait ning ei tahtnud enam tükil ajal plaati mängida.... :o lasin tal siis teepervel pool tunnikest puhata - loiku alla ei tekkinud... kompu test näitas kah et kaiki on kunnossa... :D
Eks hommikul vaatan veel korra :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 06.12.07 16:09 Tsiteeri


Kuulge A8 mehed, küsimus teile. Kui palju kulub teil ühes kuus raha kütuse peale?


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  16
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.7% - SQL: 53.3%]