Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: VAG-COM Hex Can kaabliga jama (Vastuseid: 113 | Vaatamisi: 25811)
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.10.07 21:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
18000 ei maksa seal ei selle kaabli kvaliteetne valmistamine, transport ega toll. Suure osa sellest maksab pigem kaabliga kaasas käiva tarkvara litsents. Kaabel lihtsalt sisaldab vastavat dongle'it, mis reguleerib tarkvara kasutamist.

Oli omalgi plaan analoogne kaabel soetada. Igati kasulik info, et sellega vastu pükse saada võib.



Nu tegelt seda silmas pidasingi, et komplekt maksab sellist hinda, kaablist üksi pole ju kasu...

Muidugi on meil tegemist profi komplektiga, muud on ehk vähe odavamad.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 28.10.07 23:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
kas petetud ühinevad ja kirjutavad petise peale politseile kaebuse?

Ja selle asja point on mis? Müüja poolt on lubadus, et kui ikka tööle ei lähe või sureb kiiresti siis vahetab välja. Kui ma ei taha originaali osta, siis on alternatiive pakkuda?


nagu ma aru saan, siis müüja küll lubab aga ei jõua kuidagi tegudeni... või on keegi saanud oma surnud kaabli asemele uue?

asja mõttega on vist nii, et enamus ei viitsi selle 1000.-kr pärast midagi teha... 99% keegi politseisse ka avaldust ei tee...

ah nevermind! pättide dikdaat.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 29.10.07 06:40 Tsiteeri


Mul on selle kaabli kiviaegne versioon (312 või mis iganes). Esimene USB kaabel kestis täpselt 2 päeva :D. Anti uus garantii korras. Com seekord. See vahelduva eduga veel käib. Kuigi vahepeal ei leia lambist mootori aju üles. Samas muid leiab. Eks kui kunagi tunnen vajadust uue järgi, tellin ka originaali. Seda Can kaablit ma piraadina küll ostma ei hakka :D


12.301@181km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 29.10.07 07:41 Tsiteeri


kokkuvõte:
vigadest õpitakse ja ka mina ei kavatse sama ämbrit enam astuda.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 29.10.07 09:40 Tsiteeri


Antud teema algatale on kindlasti paljud tänulikud, kes diagnostika, softide ja elektroonikaga igapäev kokku ei puutu ja keda samuti valitseb teadmatus, antud asjade maksumuste kohta ning piraatvara ja originaalide eristamine suht raske on - kahjuks ka mina nende hulka kuulun, aga ega suudagi kõike teada ja õnneks pole see summa väga suur.

Parimat kõigile!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ivar80
huviline



Registreerunud 22.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A90 B3 2,3, Seat Altea XL 2,0TDI DSG

postitati 29.10.07 10:48 Tsiteeri


Firma registreerimisaadress on Energia 4-18. Ilmselt on see ka see koht kust leiab selle kaabaka kes seda [roppus] meile müüs. Mina igatahes kavatsen raha tagasi küsida juhul kui ta kaupa ringi ei vaheta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 29.10.07 11:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ivar80
Firma registreerimisaadress on Energia 4-18. Ilmselt on see ka see koht kust leiab selle kaabaka kes seda [roppus] meile müüs. Mina igatahes kavatsen raha tagasi küsida juhul kui ta kaupa ringi ei vaheta.


Minu viimast PS-i pole antud tegelane isegi viitsinud lugeda.
Kuid toetan igati su pealehakkamist, huvi on ka minupoolne, et kas saab raha tagasi või äärmisel juhul tomiva juhtme.
Kuna ise elan Tlnast suht kaugel ei viitsiks hakata ekstra selle pärast linna sõitma ja veel oma kulutusi suurndada, selles osas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ivar80
huviline



Registreerunud 22.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A90 B3 2,3, Seat Altea XL 2,0TDI DSG

postitati 29.10.07 11:17 Tsiteeri


Petturi nimi on Raivo Õunapuu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 29.10.07 11:20 Tsiteeri


Kas ta tseki on kirjutanud kellelegi välja kaablite kohapealt?
Mina "maadlesin" temaga ca 1 tagasi, loobusin, enam ei tee ühtegi ostu-müüki temaga.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 29.10.07 11:21 Tsiteeri


täitsa nõus ühte energia tänava visiiti tegema :) surnud kaabel kaasas... lootuses leida lahendus oma probleemile. loomulikult see tseki puudumine on juriidiliselt argument mis viitab, et ei olegi tehingut toimunud. huvitav kas härral on ka ehk olemas raamatupidamine? või kui pole kas ta sooviks oma kuulutuste ja mitmete õnnetute ostjate õhutusel suhelda maksuameti v majanduspolitseiga teemal? vastasel korral olen ma nõus ju selle tsheki ka tagantjärele vastu võtma ja siis nautima tarbijakaitse seadusest tulenevat võimalust garantiile.

visiidis osalen muidugi eeldusel, et me vestleme kodanikuga ja rusikatevibutamist ning omakohust ei ole kellelgi plaanis seal korraldada.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 29.10.07 11:28 Tsiteeri


Tsekki pole, aga kontoväljavõtel kajastub, et kandsin talle antud summa, kui ma õieti mäletan, panin vist isegi selgitusse kaabli eest maksmise.

PS! Aga hirmus tahtmine oleks selle kaabliga talle vasta pead anda küll :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 29.10.07 12:56 Tsiteeri


vägivaldsetes üritustes mina ei osale ja ei soovita ka kellelgi teisel sellist üritust eest vedada või selles osaleda.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 29.10.07 14:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
vägivaldsetes üritustes mina ei osale ja ei soovita ka kellelgi teisel sellist üritust eest vedada või selles osaleda.


SRY: Mina ei õhuta kedagi, see oli pigem ütlus lihtsalt - ka mina pole vägivaldne inimene ja ei toeta seda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.10.07 15:00 Tsiteeri


Kuna kodanik ei taha kah minuga ilusti arveid klaarida ning nendega kellele neid edasi olen andnud siis ilmselt ühinen kah, sest asja ma nii ei jäta, raha tagasi kindlasti!!!


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 29.10.07 20:25 Tsiteeri


Kurat küll... Mõtlesin ka heasüdamlikult, et kui update't teha ei tohi aga muidu toimib onju OK! Mingit juttu sellest polnud, et paljud talt tagasisidet küsivad, sest need kaablid lihtsalt ei tööta.
Kaks või kolm kuud tagasi soetasin, sealt samast Energia tänavalt. Kuskil viis korda sain seda ühele autole proovida, rohkem autosi pole testida saanud, sest seade ei tööta.
Update-t teinud pole, sest alati arvuti sisselükkamisel on teade, et "teil on VagCom nr. xxx aga uuem versioon on xxy, kas tahate?". Kirjutasin esmase xxx ülesse, et igaksjuhuks veenduda, kui elukaaslasel update keeldumine meelest läheb, aga siiani näitab seda, et "teil on xxx, aga saadaval on xyz, kas tahate".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.10.07 20:28 Tsiteeri


Huvitab veel see, et palju keegi kaabli eest maksis!?

Mina võtsin viimane kord 3 kaablit hinnaga 1500.-tk, ehk siis minu kahjud 4500.-


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ivar80
huviline



Registreerunud 22.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A90 B3 2,3, Seat Altea XL 2,0TDI DSG

postitati 29.10.07 20:51 Tsiteeri


Mina maksin selle vigase kaabli eest 1500.- + saatmiskulud Pärnusse. Juhul kui mingit ühisüritust plaanida, siis mina olen pealinnas liikumas 10.-11. novembril, spetsiaalselt sinna sellepärast sõitma ei hakka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 29.10.07 21:13 Tsiteeri


1000 maksis see ilu veel suve hakul...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 29.10.07 21:24 Tsiteeri


1500.- maksis see minu jaoks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 30.10.07 08:10 Tsiteeri


Niih, minul siis selgus majas peale mida lõpetab kaabel oma töö :( Ka teine kaabel lõpetas töö peale lorrapi v8 taga ära käimist :( Ka teine kaabel lukustati. Kindlalt mitte mingit uuendust pole teostatud ja enne seda isendit sai ütleme nii et N autost üle käidud ja tehtud KÕIKE, mis pähe tuli ja vaja oli. Nüüd enam ei jäta vaid süvenen rohkem sellesse teemasse, kui lahenduse leian siis ilmselt saan ka teisi aidata. Füüsilise kahjutusega pole siin mingit tegemist vaid interface lockiti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ivar80
huviline



Registreerunud 22.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A90 B3 2,3, Seat Altea XL 2,0TDI DSG

postitati 30.10.07 08:16 Tsiteeri


Kas samamoodi ei leia enam draiverit? Vaata mis sul device manageris see küsimärgiga raud ID'ks näitab. St. mis on VID ja mis on PID


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 30.10.07 08:27 Tsiteeri


Minul nimelt tundub viga olevat selles, et see dioodike, mis pistiku küljel ei põle enam lihtsalt. Varem kui ühendasin pistiku autoga süttis diood põlema ilma arvutiga ühenduses olemata. Nüüd aga ei midagi.
1500- samuti ja möödunud suvi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 30.10.07 08:46 Tsiteeri


njap, kasutan ise saksast ostetud kaablit (mitte hiinakas) ja orig vag-com softi, kulutused kokku kaabel + 2x2 adapter (vanemad, alla 1995/96 a) ~750 EEK
softi litsents $99, ehk kõik kokku ~1800 EEK ja lahendus on toiminud aastaid.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ivar80
huviline



Registreerunud 22.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A90 B3 2,3, Seat Altea XL 2,0TDI DSG

postitati 30.10.07 08:54 Tsiteeri


750.- krooni eest said CAN kaabli :o ? Ajad ilmselt segamini tavalise kaabliga praegu. Need tavalised on ka hiinas toodetult väga töökindlad, sest elektroonika mis seal sees on äärmiselt lihtne.
Kui aga jutul tõepõhi alla siis tahaks kah teada kust sellise hinnaga CAN kaablit saab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

postitati 30.10.07 08:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tarts
njap, kasutan ise saksast ostetud kaablit (mitte hiinakas) ja orig vag-com softi, kulutused kokku kaabel + 2x2 adapter (vanemad, alla 1995/96 a) ~750 EEK
softi litsents $99, ehk kõik kokku ~1800 EEK ja lahendus on toiminud aastaid.


Ise loobusin ka kohe eestlaste pakutavast asjadest ning tellisin sarnase komplekti nagu tarts ainult Soomest. Kokku läks kaaber + 2x2 adapter 900 Eeki koos transaga + pluss siis vag-com soft mille hind on 99$ :)
Tuli soomest nädala ajaga ning töötab laitmatult, kuigi alles paar kuud kasutanud - aga töötab veel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 63.7% - SQL: 36.3%]