Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  10  11  12  13  14  ..  26
Autor:
Pealkiri: 10v turbo omanikud (Vastuseid: 631 | Vaatamisi: 90044)
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 20.07.10 20:15 Tsiteeri


Nonii ma ostsin nüüd blow off -i ja panin külge aga ei tee tsutsu millegipärast :( kas ta peab taha vaakumit ka saama? mille jaoks tal see tagumine vooliku kinnituse ots on? Kui sinna tuleb vaakumit saada, siis kust seda võetakse?

Pilt ka sellest:


http://i225.photobucket.com/albums/dd81/Isversusver/Audi%20200%2010V%20TQ/IMG_9257.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Imres
huviline

Avatar


Registreerunud 11.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Competition quattro 20vt

postitati 20.07.10 20:47 Tsiteeri


Niisama ta ei tööta, vaakumit tahab ikka. Vaakum võta sisselaskest peale segusiibrit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 20.07.10 20:59 Tsiteeri


Ole sa tänatud :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 21.07.10 15:45 Tsiteeri


Niiet siis sealt kus on see kollane pime ees?


http://i225.photobucket.com/albums/dd81/Isversusver/Audi%20200%2010V%20TQ/IMG_9254.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 21.07.10 15:58 Tsiteeri


See pole sisselaske kollektor:D Sul on vaja võtta vaakum peale segusiibrit või kui mootori poolt vaadata siis enne segusiibrit ehk sisselaske kollektorist :P Ja kindlasti pead sa seda susina tegijat reguleerima;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 21.07.10 19:32 Tsiteeri


Mismoodi seda bov-i regullitakse siis? Ma võtsin talle vaakumi sealt sisselaske tagant kust lähevad need diffri vaakumpumba torud aga ei avane see blow off ikkagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
bestcar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.05
Asukoht: kaisma
Kasutaja on eemal

Auto: Volvo V70 d5 -09, Audi 100 2.8q -92

postitati 21.07.10 19:55 Tsiteeri


Kas see blow-off on tutikas või kasutatud? Nt. kui ta on niisama kuskil seisnud siis on võimalik et see kolb seal see on kinni jäänud ning tuleb lahti võtta, ära puhastada ja mingi vastava vahendiga ära õlitada. Endal oli ka kunagi sama jama et ei töödanud, aga korra sai lahti tehtud ning siis hakkas toimetama:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 21.07.10 20:03 Tsiteeri


Ei ta paistab suht korras, vaata pilti üleval.
sõrmega kolbi tõmmates ta ikka liigub ilusti aga teda tuleb suht tugevalt tõmmata, kuidas ta lahti käib? Ja kuidas selle reguleerimine käib?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 21.07.10 20:21 Tsiteeri


Nonii ma tegin nüüd suure pildi mootorist pealt vaates, et siis lihtsam küsida ja aru saada asjadest.

Küsimused siis:

1. kas see on õige koht vaakumi võtmiseks? Igastahes sealt ta mul praegu võetud on, (see ilmselt difri vaakumvoolik)
2. Misasi see siis õigupoolest on ja kuhu see voolik minema peaks? Mootori töö ajal on sealt voolikust sõrme ette pannes kerget vaakumit tunda.
3. Mis mutter see on? kas sealt saab mingit õhuvoogu reguleerida?

Keegi võiks võrdlemiseks oma mootorist sarnase pildi siia panna, siis kõik saavad uurida ja vaadata mis neil teistmoodi on või mis puudu, teeks võibolla elu lihtsamaks.


http://i225.photobucket.com/albums/dd81/Isversusver/Audi%20200%2010V%20TQ/mootor1.jpg


http://i225.photobucket.com/albums/dd81/Isversusver/Audi%20200%2010V%20TQ/mootor2.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
bestcar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.05
Asukoht: kaisma
Kasutaja on eemal

Auto: Volvo V70 d5 -09, Audi 100 2.8q -92

postitati 21.07.10 20:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Taavi.M(Audi&VW)
Ei ta paistab suht korras, vaata pilti üleval.
sõrmega kolbi tõmmates ta ikka liigub ilusti aga teda tuleb suht tugevalt tõmmata, kuidas ta lahti käib? Ja kuidas selle reguleerimine käib?

Mul oli natukene teisuguse kujuga see, aga lahti käis ta mul ühest otsast(lahti keerates), niisama näpuga ma teda liigutada ei saanud. Ega seal midagi suurt regullida ei saagi, mul oli ta muidu siuke keeratav (hard & soft). Põhiliselt regullitakse neid lihtsalt erinevat jäikusega vedrudega. Mul oli ta muidu paigaldatud ennem sisselaske kollektorit, ei teagi kas see mängib muidu rolli, aga kardan et ta sul seal midagi head ei teegi, enda Audil tekkis peale tsutu "auk" sisse, ning kui siduri alla vajutasin tahtis välja surra(mootori tööks vajalik õht lendas atmosfääri). Arvan et stock motole suht mõtetu lulla (enda kogemuste põhjal).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 21.07.10 20:48 Tsiteeri


NR 1 -on õige koht ,minul sama kohapealt võetud.
NR2- minul on see ots ka lahti.
NR 3- on trosser klapi reguleerimis kruvi sealt saad tühikäiku reguleerida


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 22.07.10 21:07 Tsiteeri


Hmm ei tööta see blow off, mul on mootor tehase parameetritega, st. turbo rõhk on 0,4 või 0,6 et kas sellise rõhu pealt see üldse hakkabki tööle?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Imres
huviline

Avatar


Registreerunud 11.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Competition quattro 20vt

postitati 22.07.10 21:17 Tsiteeri


Mul susistab ka madala rõhuga, lihtsalt vaiksemalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mybestfriendmyself
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 2.8 Q

postitati 22.07.10 23:58 Tsiteeri


Nr 2. selles voolikus ei tohiks vaakumit tekkida kui on lahti ühendatud ,kuna sellisel juhul on WG membraaniga mingi jama(auk sees või midagi muud) ja kui membraan peakski katki olema siis hakkab turbo rõhk mängima ,ning pill ei tööta õieti.Lisan mõned pildid ka siis kapoti alusest ,pole küll kõige paremad ,aga ehk ajab asja ära. Mootor


Võtad oma naise ka kaasa?Tuim oled peast või?Kes siis metsa puid kaasa võtab.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 23.07.10 03:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Taavi.M(Audi&VW)
Hmm ei tööta see blow off, mul on mootor tehase parameetritega, st. turbo rõhk on 0,4 või 0,6 et kas sellise rõhu pealt see üldse hakkabki tööle?
Tee endale kõigepealt selle klapi tööpõhimõte ja vajalikkus selgeks. See tilulilu pole ainult bahhi tekitamiseks:D Ülerõhk ei mängi rolli,õigemini ei tohi rolli mängida klapi avanemisel.Mingil määral siiski aitab.Vaakum peab klapi avama, kui gaasiklapp sulgub,kaitsmaks turbot õhu tagasilöögi eest.Klapi pead reguleerima nii,et vaakum alas sõites seisaks ta sul ilusti kinni,muidu imeb sealt igasugu sodi sisse.Samas peab ta avanema,kui gaasiklapp sulgub talda andes:P St vedru pingsus peab olema täpne. See,et sul WG kaane all vaakum on,tähendab seda,et WG membraan on katki ja osa rõhku paneb sealt putku.Samas ei juhita WG-normaalselt.Esmalt tee moto lekkevabaks ja alles siis hakka tjuunima:D Mina sinu asemel lennutas selle blowwofffi kus kurat ja paigaldaks korraliku koonusfiltri(näiteks AEM) ja bahhi oleks nii,et halb hakkab:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 23.07.10 03:36 Tsiteeri


Koonusfilter on veits kahtlane teema, hakkab liivaterakesi sisse imema mootorisse kruusateel, vähemalt ma olen nii kuulnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vuchmann
huviline



Registreerunud 21.05.06
Asukoht: Elva,Vantaa
Kasutaja on eemal

Auto: CLS 55 AMG 400 kW

postitati 23.07.10 08:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Taavi.M(Audi&VW)
Koonusfilter on veits kahtlane teema, hakkab liivaterakesi sisse imema mootorisse kruusateel, vähemalt ma olen nii kuulnud.
Kui paned korraliku koonuse,siis ei tule sealt mingeid liivateri läbi.Sinu autole selle asja külge aretamine lihtne olema ei saa.


Audi 80,90,100,S4,Coupe jubinaid müün.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 24.07.10 10:35 Tsiteeri


To "Mybestfriendmyself" seal kolmanda pildi peal kus sul on pime pandud, misasi too on ja miks sul too pimedaks on rehtud? Mul läheb sealt toru sinna õhufiltri kopsiku peal olevasse lõdvikusse aga sul pime ette löödud ja mul läheb veel vaakumtoru ka sinna jullasse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 24.07.10 16:23 Tsiteeri


Hehee sain blow offi tööle :D
vahetasin õhufiltri ja tegin vaakumvooliku ühenduse tihedamaks ja voila.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 24.07.10 17:41 Tsiteeri


Jaa on siis tõmme parem? Ja filtrite kohta. Kui kasutad oravapüüdjat,siis jahh mootor kruusa täis :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 25.07.10 20:06 Tsiteeri


Tõmme oli kohe niipalju parem, et pärast natuke paarutamist lendas radikas õhku aga mul juba uus radikas olemas ja homme installeerin ta peale. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 25.07.10 20:17 Tsiteeri


Video blow off -iga heinamaal katsetamas oma töö vilju.

http://www.youtube.com/watch?v=FC2yzKF24dU


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arturASE
huviline

Avatar


Registreerunud 31.07.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2009a. A6 allroad + VW Tiguan 4motion

postitati 26.07.10 20:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Taavi.M(Audi&VW)
Video blow off -iga heinamaal katsetamas oma töö vilju.

http://www.youtube.com/watch?v=FC2yzKF24dU


See heinamaa ei ole küll teab mis hea koht katsetamiseks, kuna pidamine nagunii pm puudu.
Mine proovi kuskil kindlal pinnal ja anna siis teada kuidas käiguvahetustel toimetab, kas tõmbab hinge kinni?

Edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 27.07.10 02:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Taavi.M(Audi&VW)
Video blow off -iga heinamaal katsetamas oma töö vilju.

http://www.youtube.com/watch?v=FC2yzKF24dU
Koomikud:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mybestfriendmyself
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 2.8 Q

postitati 27.07.10 07:06 Tsiteeri


See pime on minu omal sinna tehase poolt pandud.


Võtad oma naise ka kaasa?Tuim oled peast või?Kes siis metsa puid kaasa võtab.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  10  11  12  13  14  ..  26
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 21.8% - SQL: 78.2%]