Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  11  12  13  14  15  ..  26
Autor:
Pealkiri: 10v turbo omanikud (Vastuseid: 631 | Vaatamisi: 89996)
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 27.07.10 17:07 Tsiteeri


Maanteel kuskil alates 3000 pöörete juures kaob jõud ära, alguses läheb hästi edasi ja siis enam ei lähe :( ja 3000 pöörete juures läheb veel mootoririkke tuli ka põlema :( aga muidu malgutab hästi :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TJSigar
huviline

Avatar


Registreerunud 25.04.10
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: 200 TQ Avant.

postitati 27.07.10 17:17 Tsiteeri


Mul sama jama et kuskil 3000 või 4000 juures läheb mootori tuli põlema, jõud minu omal alles siis tuleb :D keegi targem äkki oskab öelda millest see võibolla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 27.07.10 18:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Taavi.M(Audi&VW)
Maanteel kuskil alates 3000 pöörete juures kaob jõud ära, alguses läheb hästi edasi ja siis enam ei lähe :( ja 3000 pöörete juures läheb veel mootoririkke tuli ka põlema :( aga muidu malgutab hästi :)
No aga põllal rebis küll:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Johnny
klubiliige



Registreerunud 23.03.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Jeep GC

postitati 27.07.10 20:56 Tsiteeri


Proovige kiirendada kuni mootorituli süttib ja peale seda tehke vilgukoodidega diagnosti ja saate teada milles asi. Peaasi et vahepeal mootorit seisma ei jäta kui tuli süttinud on.


Elektri-, remont ja hooldustööd+ custom tehnilised lahendused. LT Service OÜ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 28.07.10 18:49 Tsiteeri


Taavi see mootor alles 3000 rpm alles elama hakkabki ja kui sul just siis jõud ära kaob siis on miskit mokkas. Kui blow offi vahele ehitasid oled kinndel ,et survepool kuskilt ei leki? ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 28.07.10 20:44 Tsiteeri


Lõdvikud said kindlalt paika ja puha, aga ma kahtlustan wastegatet või siis generaatorit sest generaator peaaegu ei laegi (12 millegagi) aku on igastahes peale sõitmist nii tühi, et käima ei lähe kohe uuesti proovides, võibolla genekas ei jõua peale 3000 pööret mootorit energiaga varustada.

Mul juba geneka mahavõtmine käsil, võtan terve esiotsa ära, siis pääseb ligi ilusasti ja näeb muid asju ka mis vajavad nokitsemist ilmselt, poldid on nii rabedad ikka, geneka poldid keerasin kohe pooleks :(

Audil mis ma senimaani teinud olen on siis:
Kõik piduritorud ja voolikud vahetatud, tagumised klotsid, radiaator, õhufilter, sidur korda tehtud, blow off :D.

Vaikselt hakkab tulema aga tööd on veel kõvasti, salongis on vaja hallitus välja pesta jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
bestcar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.06.05
Asukoht: kaisma
Kasutaja on eemal

Auto: Volvo V70 d5 -09, Audi 100 2.8q -92

postitati 30.07.10 16:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TJSigar
Mul sama jama et kuskil 3000 või 4000 juures läheb mootori tuli põlema, jõud minu omal alles siis tuleb :D keegi targem äkki oskab öelda millest see võibolla.

Kui see 200 minu oma oli siis hakkas ka mul seal maal mootori tuli põlema, aga probleem oli ühes vollas mis lahti tuli, asus kuskil wg lähedal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 30.07.10 20:12 Tsiteeri


Aga keegi selle geneka asja kohta ei oska keegi midagi öelda sis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cino
huviline



Registreerunud 21.04.07
Asukoht: tartumaa Nõo kant
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 c4 avant

postitati 31.07.10 08:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bestcar
Tsitaat:
Algselt postitas: TJSigar
Mul sama jama et kuskil 3000 või 4000 juures läheb mootori tuli põlema, jõud minu omal alles siis tuleb :D keegi targem äkki oskab öelda millest see võibolla.

Kui see 200 minu oma oli siis hakkas ka mul seal maal mootori tuli põlema, aga probleem oli ühes vollas mis lahti tuli, asus kuskil wg lähedal.


Seda polegi seal enam. Sealt oli võetud buustikella vaakum. Selleks ajaks kui mina sellega liiklesin. Aga põlema läks sellel mootorituli elektri jama pärast. Sel ju juhtmestik nagu varesepesa seal kapotiall, igasugu andurite juhtmed on enamvähem tatiga kokku kruvitud, nendest jagu saad äkki saad asja ka korda. Muidugi see ka, et WG vedru panin ma sinna veits kangema ja kui hästi mäletan siis spike on 1,8 bar'i kandis. Varem andis ainult kuni 1 bar rõhku, enne vedru purunemist. Küttesegu on ka muidugi meeleturlt paigast ära, sest see "külmkäivituspihusti" on ühendatud starteri alla esiteks, teiseks mootori enda pihustid ei sulgu korralikult ja seega tilgub kütet pidevalt peale ja järgmise paugu ajal juba silindris toores küte sees, sellepärast ka haiseb. Muidugi ka siinkandis üks megameistermehhaanik ütles selle peale, et 200 käib õieti siis kui paugub:D Jaaaa... hea mõte, aga mitte turbomootoril, eriti veel lootuses, et see kestaks. See selleks Selle jaoks on ju hoopis teine teema.


Perekruiser. Pakun audi100/a6 b4 esimeste amordipadrunite vahetamis teenust( ajakulu tööks max 10min.)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Motorola
huviline



Registreerunud 05.07.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 10v, Jeep Grand Cherokee 4.0

postitati 31.07.10 08:29 Tsiteeri


Tere!

Olen minagi nüüd suhteliselt värske Audi 200 10v turbo omanik, ostes ei teadnud 200'st üldse midagi, kuid juba proovisõidul sain aru, et tegemist on millegi väga lahedaga, autol siis algne sünniaasta 1984 ja nii vana auto kohta, on säilivuse koha pealt tulemus üsna hea, kaks võimalust, kas auto on mingil hetkel korraliku remondi saanud või siis on autot tõesti hästi hooldatud.
Küll aga mõned probleemid on, täpsemalt automaatkast ning suurem ja väiksemad keretööd.
Pajatasin oma jutu siia, kuna ei leia head remondimeest, kes oleks nõus mu autoga mingi aja tagant jälle tegelema, tahaks auto täielikult originaaliks taastada ja ajapikku enamus asju uute vastu ära vahetada.
Ehk keegi teab kedagi, kellel hea kogemus/maine ja soodsad hinnad, võiks asuda harjumaa piires.
Samas otsin ka kohta, kust võiks varuosi otsida, eelkõige huvitav just automaatkast tervikuna.

Kõike parimat kõigile!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 31.07.10 17:08 Tsiteeri


Motorolla kui tahad asja suht korda saada ja muretult kilomeetreid mõõta siis mõtle parem käimari remondile . Tean oma tuttava kogemuste pöhjal .kasutatud kast ,korraliku väga raske leida . Lükkad ainult probleemi edasi.Sõber vahetas 2 käigukasti aasta jooksul ja nüüd ikka remonditakse 25 kilo eest :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 31.07.10 17:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Taavi.M(Audi&VW)
Aga keegi selle geneka asja kohta ei oska keegi midagi öelda sis? [/quote




Aga kas testriga mõõtnud oled palju ta laeb sul? Väga imelik kuni 3000 pöördeni laeb ja siis ei lae. Ei taha mina uskuda aga kurat seda teab ,äkki käib sinna veel üks genekas mis hakkab alles üle 3000 pöörde pealt laadima :D Mõõda ära anna teada.Testriga näed ära kohe kas särts kõigub ,ja kui palju.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Motorola
huviline



Registreerunud 05.07.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 10v, Jeep Grand Cherokee 4.0

postitati 31.07.10 20:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arakas2424
Motorolla kui tahad asja suht korda saada ja muretult kilomeetreid mõõta siis mõtle parem käimari remondile . Tean oma tuttava kogemuste pöhjal .kasutatud kast ,korraliku väga raske leida . Lükkad ainult probleemi edasi.Sõber vahetas 2 käigukasti aasta jooksul ja nüüd ikka remonditakse 25 kilo eest :D


Tänud vastamast, kuid eks asi olegi kõige rohkem selle taga kinni, et puudub inimene, kes vaataks kasti üle, siis saaks selgust, mida üldse vaja, ehk piisab ainult kasti õli vahetusest, eelmine remontija lubas küll seda teha, kuid jutuks see jäigi ja lõin käega, ei viitsinud iga päev "teeme homme" juttu kuulata.
Arvan siiski, et praegune kast üsna läbi, kuna libisema hakkab just siis, kui turbo rõhu korralikult üles saab.

Loodan, et päris kõik ise õlinäpud ei ole ja oskate ehk kedagi soovitada, kellele te ise ka oma auto usaldaks!


Tänud ja rohkem päikest!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 01.08.10 21:24 Tsiteeri


Testriga olen mõõtnud ja tühikäigul on laadimine 12,5 aga ma võtsin generaatori lahti ja selgus, et üks hari oli kinni jäänud, aga ma tahtsin just teada, et kas generaatori mittelaadimine mõjub auto võimekusele?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.08.10 09:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Taavi.M(Audi&VW)
Testriga olen mõõtnud ja tühikäigul on laadimine 12,5 aga ma võtsin generaatori lahti ja selgus, et üks hari oli kinni jäänud, aga ma tahtsin just teada, et kas generaatori mittelaadimine mõjub auto võimekusele?


12,5 pole laadimine, vaid täislaetud aku normaalpinge. Mõjub küll võimekusele. 13,8-14,4 on tavaline laadimispinge.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 12.09.10 18:18 Tsiteeri


No 10 v mehed.Oleks pakkuda 134 kw KG mootorile originaal mõõtu kolvi rõnngad 79,5. Kes mootorit lammutab ja avastab ,et rõnngad otsas küsi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 20.10.10 18:17 Tsiteeri


Kas keegi oskab öelda mis viga võib olla? Auto Audi 200 2.1L 134kw KG ei taha käima minna, traktoriga tõmbasime, siis ta pika vedamise peale läks ja pärast läks võtmest ka käima aga kui mõnda aega seisab, päeva või kaks siis jälle enam ei taha käima minna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 31.10.10 18:47 Tsiteeri


Ma ise kahtlustan külmkäivitusandurit aga ehk keegi oskab öelda kus see on, kas see seal mootoriploki taga või siis mootoriploki juhipoolse külje peal?

Audi siis ei taha külma ilmaga käima minna ja on ka nii, et kui on käima saadud, siis mõnda aega käib korralikult nii mingi 15 min-pool tundi ja siis hakkab jälle kehvasti käima ja kui lõpuks välja sureb siis jälle enam käima ei lähe, siis juba sooja mootoriga, kui sooja mootoriga seisab mingi 5-10 siis korraks nagu lubaks käima minna ja siis on jälle edasi tühi käiamine. Andke nõu palun.

Ette tänades.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Samzik
klubiliige



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Passat 1.9/96kw 4WD 2004, audi 90 2.1/134kw q 87A

postitati 01.11.10 11:12 Tsiteeri


Külmkäivitus andur on mootori ninas, peaaegu roolivõimu kronsa all ja kui selle ära lühistad siis minu mälu järgi oli külmkäivitus ja kui otsa lahti lased siis tavareziim. Andur maksis suht vähe mitte üle 200.-.


Pakkuda uus Haldex õlipumba elektrimootor. E parandan mittetöötava mootori+uued tihendid. Mbl: 55 55 88 55.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 01.11.10 18:42 Tsiteeri


Tänud selle anduri info eest, vahetan homme ära, ehk siis läheb lõpuks normaalselt käima.

Üks küsimus on veel, salongi soendus ei tööta, kliima displey näitab numbreid, tulukesed põlevad, näitab isegi välistemp, vent läheb isegi tööle, aga puhumise kiirust muuta ei saa ja klapid ei avane mis peaks siis määrama puhumise kas akendele või mujale.
Sai siis soetatud salongi soojendusradika mingi elektroonika värk mis mul puudu oli aga kuna mul seda ennem ei olnud, siis ei tea kuidas seal juhtmed peavad olema, ühendasin küll seal juhtmed oma loogikaga ära aga see kärsatas kaitsmed läbi, pilt siis sellest värgist:


http://i225.photobucket.com/albums/dd81/Isversusver/Audi%20200%2010V%20TQ/IMG_9674.jpg

See jublakas kuhu lähevad juhtmed 1 ja 2 oli algselt seal tilpnemas lihtsalt.

Ma ühendasin siis 1 ja 3 omavahel (1 on siis mass)
ja 2 ja 4 panin kokku mida ma ei tea mis juhe see on, tulemuseks kuulsin särtsatust mispeale kliima displei oli pime ja kaitsmed läbi.

Kui kellelgi on viitsimist vaadata oma audi pealt või teab mis juhe kuskil peab olema või mis valesti on, siis võib infi jagada, saaks selle mure kaelast ära ja ehk näeks siis valget 200 tartu vahel liikumas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 03.11.10 16:15 Tsiteeri


Ei aidanud see anduri vahetus, ikka ei käivitu, vahetan küünlad ja küünlajuhtmed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Samzik
klubiliige



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Passat 1.9/96kw 4WD 2004, audi 90 2.1/134kw q 87A

postitati 03.11.10 18:13 Tsiteeri


Vaheta rootor ja jagaja kaas kah ära, küünlad osta turbomootorile Revalist, s4 omad vist tuli osta, kõige odavam koht ja kõige paremad küünlad. CA 250tk Boschis küsiti 380tk minu mälu järgi.


Pakkuda uus Haldex õlipumba elektrimootor. E parandan mittetöötava mootori+uued tihendid. Mbl: 55 55 88 55.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 04.11.10 21:55 Tsiteeri


Kas need 60 kr tk ei kõlba? autoosad.ee ja acar.ee on audi 200 2.1l kg mootorile ette antud küünlad 50-100 kr tk. Küünalde viga vist ei ole siiski, ma puhastasin neid ja lasin leeklambiga punaseks aga käima ikka ei läinud, alles ülipika käivitamise peale läks.
Ma vahetan küünla juhtmed ära kuna ma sain sealt paraja suraka ja kui siis ka ei lähe siis vahetan pritse pea ja kui siis ei aita, siis jagaja kaane ja siis rootori jne... millalgi peavad vead otsa saama.

Säde on igastahes olemas kuid seda ei tea kas ta ka surve all olles on olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Samzik
klubiliige



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Passat 1.9/96kw 4WD 2004, audi 90 2.1/134kw q 87A

postitati 05.11.10 06:48 Tsiteeri


60 kr küünlad on tuvide loopimiseks! Normaalne küünal on turbomootori normaalse töö alus, aga käivituma peaks ka kehvemaga.

Mul on olemas töötav pritse pea ja aju. Tihti on olnud kehva massi erinevatel anduritel jne. Äkki külmkäivitus pihusti ei tööta? Ega seal palju varjantte pole Aga kui külmkäivitus anduri otsad ära lühistasid siis paremaks ei läinud? Bensu rõhku oled mõõtnud?


Pakkuda uus Haldex õlipumba elektrimootor. E parandan mittetöötava mootori+uued tihendid. Mbl: 55 55 88 55.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Johnny
klubiliige



Registreerunud 23.03.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Jeep GC

postitati 05.11.10 09:40 Tsiteeri


Originaal seades mootor töötab ka väga hästi tavaliste küünaldega, mida kataloog ette näeb. Ise sõitsin ka 1,2bari rõhuga tavaliste küünaldega ja polnud mingit probleemi. Proovi vilgukoode lugeda. Ehk näitab miskit.


Elektri-, remont ja hooldustööd+ custom tehnilised lahendused. LT Service OÜ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  11  12  13  14  15  ..  26
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 18.4% - SQL: 81.6%]