Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10  11  12  ..  26
Autor:
Pealkiri: 10v turbo omanikud (Vastuseid: 631 | Vaatamisi: 90102)
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 08.05.10 20:14 Tsiteeri


Tervist 10 v pere, kuidagi vaikne on see teema.Aga noh, sai siis peale 1000 km ära mõõdetud silinndri surved üle 11 on kõik 5 potti ja erinevus on väike :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 20.05.10 18:21 Tsiteeri


tere kõik see pere!!!

plaanis omale soetada sis audi 200 TQ 134kw KG 1985a.

kõik on ok ainult ,et kätte saamisega on probleeme,
auto ise on Tallinnas (ei ole sõidukorras) aga mina olen tartus ja oleks vaja siis puksiirteenust või abi sis.

jäiga ühendusega vist ei tohi kui ei ole ülevaatust ja kindlustust (mingi jama oli igastahes), auto kärutreileril vedamiseks peab mingi võimsam masin olema? (jeep või kaubik?)

et ega ei oska keegi mind aidata või soovitada puksiirteenust mis oleks ikka odav


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Samzik
klubiliige



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Passat 1.9/96kw 4WD 2004, audi 90 2.1/134kw q 87A

postitati 21.05.10 06:16 Tsiteeri


Konnaga võib, kui kardaan lahti ühendad.


Pakkuda uus Haldex õlipumba elektrimootor. E parandan mittetöötava mootori+uued tihendid. Mbl: 55 55 88 55.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mac009
huviline

Avatar


Registreerunud 17.12.05
Asukoht: Tampere
Kasutaja on eemal


postitati 21.05.10 06:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Taavi.M(Audi&VW)
tere kõik see pere!!!

plaanis omale soetada sis audi 200 TQ 134kw KG 1985a.

kõik on ok ainult ,et kätte saamisega on probleeme,
auto ise on Tallinnas (ei ole sõidukorras) aga mina olen tartus ja oleks vaja siis puksiirteenust või abi sis.

jäiga ühendusega vist ei tohi kui ei ole ülevaatust ja kindlustust (mingi jama oli igastahes), auto kärutreileril vedamiseks peab mingi võimsam masin olema? (jeep või kaubik?)

et ega ei oska keegi mind aidata või soovitada puksiirteenust mis oleks ikka odav


Kardaan lahti number 6 kuuskandiga ja täitsa võimalik kutsikaga vedada. Oleks sa varem postitand oleks 2 in1 olnud. Ise tõin just 200 tartust-tallinna. Arvestama pead aga pea aegu 5 tunnise vedamisega- kiiruse piirang 50 km/h. Kuuskandile lisaks võta väikesed torutangid- kuuskant kipub üle viskama kuna liimitud poldid ja kui pole lahti võetud kordagi siis ilma tangiteta ei saa. Aga edu vedamisega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Samzik
klubiliige



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Passat 1.9/96kw 4WD 2004, audi 90 2.1/134kw q 87A

postitati 21.05.10 15:18 Tsiteeri


Võib ka 12 täht olla aga ilmselt kuuskant võta 6 kant täht selle saad sisse peksta kui kuuskant üle käib.


Pakkuda uus Haldex õlipumba elektrimootor. E parandan mittetöötava mootori+uued tihendid. Mbl: 55 55 88 55.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 21.05.10 15:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mac009
Tsitaat:
Algselt postitas: Taavi.M(Audi&VW)
tere kõik see pere!!!

plaanis omale soetada sis audi 200 TQ 134kw KG 1985a.

kõik on ok ainult ,et kätte saamisega on probleeme,
auto ise on Tallinnas (ei ole sõidukorras) aga mina olen tartus ja oleks vaja siis puksiirteenust või abi sis.

jäiga ühendusega vist ei tohi kui ei ole ülevaatust ja kindlustust (mingi jama oli igastahes), auto kärutreileril vedamiseks peab mingi võimsam masin olema? (jeep või kaubik?)

et ega ei oska keegi mind aidata või soovitada puksiirteenust mis oleks ikka odav


Kardaan lahti number 6 kuuskandiga ja täitsa võimalik kutsikaga vedada. Oleks sa varem postitand oleks 2 in1 olnud. Ise tõin just 200 tartust-tallinna. Arvestama pead aga pea aegu 5 tunnise vedamisega- kiiruse piirang 50 km/h. Kuuskandile lisaks võta väikesed torutangid- kuuskant kipub üle viskama kuna liimitud poldid ja kui pole lahti võetud kordagi siis ilma tangiteta ei saa. Aga edu vedamisega.


Laupäeval vastu pühapäeva jäigi Pöltsamaa vöi seal kandis silma üks tumedamat sorti 200, mida hoolsalt transporditi...peal quattro embleem,esirattad kärul, tagarattad jooksid lihtsalt kaasa - terve tee mötlesin, et :o...jummala lühisesse ajas:D


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Johnny
klubiliige



Registreerunud 23.03.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Jeep GC

postitati 21.05.10 16:57 Tsiteeri


See mida mac009 vedas oli helehall ja ilma esitulede ja stangeta.


Elektri-, remont ja hooldustööd+ custom tehnilised lahendused. LT Service OÜ
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
xTc
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.05
Kasutaja on eemal

Auto: A90-10VTQ

postitati 21.05.10 20:19 Tsiteeri


Tere,
Jäi siis minu autode pere 10 klapi võrra vaesemaks, ehk siis roheline konn on müüdud.
Kuid pole hullu sest 88 klapi jagu autosi veel alles :D


Alguses nad karjuvad, pärast ära harjuvad...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 21.05.10 21:24 Tsiteeri


vabandage kui ma veits võhik olen aga mis konn ja mis kutsikas? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mac009
huviline

Avatar


Registreerunud 17.12.05
Asukoht: Tampere
Kasutaja on eemal


postitati 21.05.10 21:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Taavi.M(Audi&VW)
vabandage kui ma veits võhik olen aga mis konn ja mis kutsikas? :D

kuidas keegi ütleb. Õige nimetus on pukseerimishaagis.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 22.05.10 10:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Taavi.M(Audi&VW)
kas see on see üheteljeline kuhu esitelg läheb peale ja tagarattad on maas? kas sellega võib tavautoga ka vedada ja tagumisel autol kindlustust ja ülevaatust ei pea olema?

kust ma seda laenata saaks? :D on kellegil seda?


Kas see on see üheteljeline kuhu esitelg läheb peale ja tagarattad on maas? Kas sellega võib tavautoga ka vedada ja tagumisel autol kindlustust ja ülevaatust ei pea olema?

Kust ma seda laenata saaks? :D On kellegil seda?

Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Lihtsa 3-minuti keelekoolituse leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lauri86
huviline



Registreerunud 08.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 06.06.10 09:00 Tsiteeri


Tere. Kuidas tuleks lahendada karterituulutuse süsteem kui on üle mindud EFI-le?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 12.06.10 22:09 Tsiteeri


Olen ka nüüd audi 200 omanik :) aga see vajab putitamist, küsiks alustuseks siis sutsu kohta, et minu oma seda ei tee, et kas selle mingi vidina peab ostma kuskilt või on minu oma peetis kusagil seal mootoris, ise ei ole veel väga uurida jõudnud.

mootor on 134kw kg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.06.10 10:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Taavi.M(Audi&VW)
Olen ka nüüd audi 200 omanik :) aga see vajab putitamist, küsiks alustuseks siis sutsu kohta, et minu oma seda ei tee, et kas selle mingi vidina peab ostma kuskilt või on minu oma peetis kusagil seal mootoris, ise ei ole veel väga uurida jõudnud.

mootor on 134kw kg


Ma eeldan, et sa mõtled bypassi poolt tehtavat häält. Originaalis seda pole, pead ise panema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 13.06.10 12:55 Tsiteeri


Kui palju raha, juppe ja tööd selle bypassi -i jaoks vaja on?

Tekkis kohe huvi selle vastu :D , kas see annab mootori võimsusele ka juurde?
Kust selle kohta infi saaks, et kuidas ja mis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 13.06.10 13:13 Tsiteeri


Google on suur ja avar kohakene.
http://foorum.turboclub.ee Mine siia foorumisse ja pane otsingusse bypass, siin räägitud sellest nõrkemiseni. Samuti siin foorumis on räägitud sellest. Otsing samuti aitab.

Jõudu see juurde sulle ei anna ja ega bypass seda pshh häält tee. Blow off on see vidin mida sina soovid.

E:Otsisin sulle selle teema üles http://foorum.turboclub.ee/viewtopic.php?t=41&highlight=blow+off


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 13.06.10 16:53 Tsiteeri


Mul on koonus filter ja mõlemad varjandid on peal olnud. Blow off teeb muidugi mõnusamat atsihhi aga teeb ka by bass sutsaka ära.Mina sain mõlemad varjandid bilttemast ca 1000 eeku tk metallist. Paigaldamiseks on sul vaja lõdvik coolerist sisse laskega selline kus tuleb küljepealt veel üks lisa ots välja ja sinna külge siis kas by bass või blow off. Kui huvi on on mul see lõdvik olemas 134kw mootorile, kuna oma autole tuli uus cooler siis sai ka ümmber ratsitud by bassi väljavõtte .:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 14.06.10 21:36 Tsiteeri


Hetkel kahjuks ei ole raha tuunimiseks, üritan teda sõitma saada, tal on siduriga mingi jebla.

Kui mootor käib, siis saab rahulikult käike vahetada ilma, et sidur all oleks ja midagi ei juhtu, nagu sidur oleks koguaeg alla vajutatud, siduri pedaal käib ise maru imelikult, kui alla vajutad siis läheb kolksuga kohe vastu põrandat ja üles ei tule.

Mis viga võib olla? Sidur ei ole trossiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mybestfriendmyself
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 2.8 Q

postitati 15.06.10 08:44 Tsiteeri


Julgeks pakkuda, et sidurikettal on katted ära kulund.


Võtad oma naise ka kaasa?Tuim oled peast või?Kes siis metsa puid kaasa võtab.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 15.06.10 17:31 Tsiteeri


Ma uurisin seda blow off -i värki, et saada pahh pahh häält :D kasutades seda otsingut siin ja räägitakse, et koonusfilter pidavat ka asja ära ajama?

See blow off maksab miinimum 1000 krooni?
Ei leidnud seda eriti kuskilt müügist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 15.06.10 17:40 Tsiteeri


lihtsalt koonusega saad vilinat rohkem aga tsutsu ei saa ilma by bassita või blow offita. Olen sõitnud nii ilma vidinateta ja koonusega kui ise roolis ei aevasta sealt kapoti alt ei tule miskit:D. Blow offid mita soomes bilttemas müüakse on kahte malli ,väiksem mis on mõeldud kuni 0.8 bar röhule maksis vist 30 või 40euri ja suurem mis on mõeldud 1.4 bar ülelaadimisele oli 60 euri . Bay bassidega sama lugu on väiksem ja suurem .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
lauri86
huviline



Registreerunud 08.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 15.06.10 17:41 Tsiteeri


Minu 10 klapisega juhtus siis selline asi ,et läks seadistamise ajal põlema :( .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
arakas2424
huviline



Registreerunud 13.10.08
Kasutaja on eemal


postitati 15.06.10 17:48 Tsiteeri


KURB. Kas kohe maani või annab taastada:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
arturASE
huviline

Avatar


Registreerunud 31.07.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2009a. A6 allroad + VW Tiguan 4motion

postitati 15.06.10 17:50 Tsiteeri


Kuskilt oli kuulda, et juhtmed läksid põlema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lauri86
huviline



Registreerunud 08.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 15.06.10 17:53 Tsiteeri


Ainult kapoti alt aga kuna kustutit lähedal polndud siis said enamus asju kuuma.
Põlema läks ilmselt ikka kütusest. Arvan et bensuvoolik lekkis ja läks väljalaske kolektori pealt põlema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10  11  12  ..  26
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 17.8% - SQL: 82.2%]