Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Audi A4 B5 2,8Q 30V 142kw. + CTS Chiptuning - 1997 - AndresL (Vastuseid: 105 | Vaatamisi: 19762)
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 07.12.16 13:33 Tsiteeri


Tulin huviga tagasi. Panen mõned paremad palad kokku väikesemahuliseks almanahhiks, et teistelgi lihtsam jälgida ja hea lugeda oleks:

Tsitaat:

Niisama linnavahel sõites on ka pöörded madalamad, samas kui pedaal põhja lükata, lööb käigu alla ja siis suudab kõik neli ratast edukalt ringi vedada.

Samas ei oska kuidas see käimarile mõjuhb, vast paari kuu jooksul sab siis teada, sest ma annan isuga pähe koguaeg.

Kuival tegi kriuksu vaid, kui ennem oli lmisel teel nii, siis nüüd külma asfaltiga suudab ka lõpuni lasta. Küll aga lumise teega saab nüüd rahulikult pähe andes enda minekut jalaga sättida. Ennem oli vaja põhjagaasiga lennata siis nüüd saab veidi mängida ka.

Manuaalkastiga A6´l lendas esmalt sidur laiali lendstartidega ning siis hiljem õõtsapolt kadus ära ja ratas oli viltu all. Selleks nelikule saigi vaadatud nüüd. Et jaotaks võimsuse ette ja taha ära.

Ma ise viiks selle 350hp subaru esimesse remondi kohta. Subaru esimesed 100 000km. suudab tavaliselt ikka pulli teha kuid peale seda lendab laiali. Seega julgeks öelda, et suht kehva kooslus siis. Praeguste 0 temperatuuride ja naastudega veab mul see vanur ka rattad ringi, mis siis subarul häda on?

Samas ei oska kuidas see käimarile mõjuhb, vast paari kuu jooksul sab siis teada, sest ma annan isuga pähe koguaeg.


Kokkuvõte:
Tsitaat:
Algselt postitas: Rom
Chipimise mõju avaldus rohkem omanikus, kui autos :D



Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
c4v6
huviline

Avatar


Registreerunud 23.06.08
Asukoht: Kilulinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro

postitati 08.12.16 09:28 Tsiteeri


Eks see asfaldil rattaringisaamine on ka suhteline värk :D

2.5 tdi Q C4 215 rehviga kohapealt siduridropiga minema lastud. teisega joonistas ka mingid kakatäpid maha. Lisaks masin kaalus originaalist rohkem ka paarsada kuni X kg.
Turbo, cooler ja pump originaalid


http://www.upload.ee/image/3877638/Test.jpg


www.hlautoosad.ee - Liqui Moly - Meguiar's - Tanel@hlautoosad.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 08.12.16 09:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: c4v6
Eks see asfaldil rattaringisaamine on ka suhteline värk :D

2.5 tdi Q C4 215 rehviga kohapealt siduridropiga minema lastud. teisega joonistas ka mingid kakatäpid maha. Lisaks masin kaalus originaalist rohkem ka paarsada kuni X kg.
Turbo, cooler ja pump originaalid


Tapan natuke su entusiasmi.

Koha pealt clutch dropiga saab suvaliselt 1.6 pannil ka ratta ringi. Seda mitte selle pärast, et võimsust oleks palju.
Vaid sellepärast, et energia on talletunud hoorattasse/mootori pöörlevatesse osadesse ja kui sa siduri lahti lased, vabaneb see ühe hetkega. Ehk siis see oleneb puhtalt pöördest, mootori pöörlevate osade raskusest, auto kaalust ja pidamisest, mitte aga võimsusest. Diisli väntvõll, kepsud, kolvid ja hooratas kaaluvad üsna palju.

Teisel käigul on jutid sellel põhjusel, et käiguvahetuse ajal ei olnud mootori pöörded kooskõlas kasti väljundvõlli kiirusega läbi ülekande.
S.t. samuti, kas tõmbas korraks ringi või tõmbas plokki. Põhjuseid vaata ülaltpoolt.

Kui sa oma kahepoolese diisliga koha pealt esimesega põhja vajutad ei juhtu absoluutselt mitte midagi.

Nii palju võin sind ka kurvastada, et ma olen oma kolmeliitrise diisliga sinu kahepoolese kõrvale sattunud ning ei olnud mitte mingit probleemi sinust rahulikult mööduda ka siis, kui sa oma lendstarti harrastasid ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
c4v6
huviline

Avatar


Registreerunud 23.06.08
Asukoht: Kilulinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro

postitati 08.12.16 10:16 Tsiteeri


Hahaha :D Mul polnudki mingit entusiasmi, see oligi rohkem siin õlitullevalamiseks. Ilmselgelt peabki kolmelirune mööda lidistama, muidu oleks maailmas midagi valesti.
Ma pole kunagi rääkinud, et ta mingi rakett oli mul ;)


www.hlautoosad.ee - Liqui Moly - Meguiar's - Tanel@hlautoosad.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
alr
huviline



Registreerunud 23.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.12.16 14:38 Tsiteeri


Äkki on kast kohvi ja see libises läbi, niiet ekslikult peeti seda hetkeliseks haarduvuse kadumiseks?


2011 Q5 3.0TDI, 2005 S350 W220
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Konks
huviline



Registreerunud 30.07.13
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Q 1.9TDI 81+kw

postitati 08.12.16 19:00 Tsiteeri


Haiseb see asi sul väga rõvedalt.. palju see inetu kleeps tagaklaasil hinda alandas?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
-WMX-
huviline



Registreerunud 18.12.09
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 3.2FSI S-line

postitati 08.12.16 20:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AndresL
Prj chipp pidavat olema nagu üllatusmuna mille sisu ei tea, mul kahel tuttaval tahmab nagu katlamaja auto ja minek pidavat ka endine olema, kuigi TD autod. Seega pole minu arvates tegu erilise talendiga. Bensukal on see niigi minimaalne ja eks perse järgi ei tunnegii midagi. Samas mulle meeldib katsetada, Piiraja sai 1000rpmi võrra krgemale ja automaadil annab see tunda küll kui kickdown teha.. Minul aga immo viga siiski küljes ja proovib uuesti.




Prj kohapealt olen samuti nõus sinuga, et tegu pole nüüd ei tea mis erilise talendiga, kuna kuulnud samamoodi negatiivseid kogemusi tema teostatud chipiga. Siin kirjutas ta ise, et järelikult pole need tema tehtud chipid, kuid see ta viga ongi, ta ei pidanud oma niinimetatuid "apsakaid" tunnistama, vaid ajab need millegi muu kaela või hämab miskit muud. Olen kõrval seisnud ja näinud kuidas ta suhtub oma klientidesse. Tavaline on see, et teeb kliendi autot maha, näiteks mootori poolest (küll kehva valiku poolest jne), kuigi tegu täiesti korras, korraliku ja tehniliselt veatu autoga. Samal ajal kiitleb oma autot, et tema auto seisukorda võiks esindusest välja sõitnud masinaga võrrelda jne..
Eks kõigil juhtub "apsakaid", ei ole siin keegi veatu. Palju on positiivset tagasisidet tema kohta ka olnud ja ei hakka seda väidet kuidagi ümber lükkama. Aga alati ei ole tõde nii must-valge, kui inimesed arvavad. Tegu kindlasti Eestis kõval tasemele tegijaga, kuid mitte ainukesega.


m.k
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 09.12.16 09:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -WMX-
Prj kohapealt olen samuti nõus sinuga, et tegu pole nüüd ei tea mis erilise talendiga, kuna kuulnud samamoodi negatiivseid kogemusi tema teostatud chipiga. Siin kirjutas ta ise, et järelikult pole need tema tehtud chipid, kuid see ta viga ongi, ta ei pidanud oma niinimetatuid "apsakaid" tunnistama, vaid ajab need millegi muu kaela või hämab miskit muud. Olen kõrval seisnud ja näinud kuidas ta suhtub oma klientidesse. Tavaline on see, et teeb kliendi autot maha, näiteks mootori poolest (küll kehva valiku poolest jne), kuigi tegu täiesti korras, korraliku ja tehniliselt veatu autoga. Samal ajal kiitleb oma autot, et tema auto seisukorda võiks esindusest välja sõitnud masinaga võrrelda jne..
Eks kõigil juhtub "apsakaid", ei ole siin keegi veatu. Palju on positiivset tagasisidet tema kohta ka olnud ja ei hakka seda väidet kuidagi ümber lükkama. Aga alati ei ole tõde nii must-valge, kui inimesed arvavad. Tegu kindlasti Eestis kõval tasemele tegijaga, kuid mitte ainukesega.


Sellist 15 aastase nolgi lollust annab ikka kirjutada.
Aga see pole esimene kord sul. Kõige naljakam on see, et me pole kunagi kohtunud.

Õnneks on mul sadu rahulolevaid kliente, kes selliste ajuhiiglaste väljenduste peale ainult naeravad.
Eriti naljakad on isiklike autode kommentaarid. Minu 200k sõitnud tarbeautod on kindlasti ikka kõik tutikad, nagu esindusest :D Ma ei saa aru, kuidas sellise asja peale üldse tulla võimalik on.

Teeme nii, et kui konkreetselt mingi asjaga rahul ei ole, siis paneme auto numbri ning nime juurde, mitte ei pritsi anonüümselt väljamõeldisi.
Mul on iga tehtud auto andmebaasis ning saan kohe järgi vaadata, kas see üldse minu juures käinud kunagi on.
On korduvaid juhuseid, kus mulle helistatakse ja väidetakse, et on auto minu juures tehtud, kuid reaalselt on hoopis mujal käinud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
-WMX-
huviline



Registreerunud 18.12.09
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant 3.2FSI S-line

postitati 09.12.16 09:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: -WMX-
Prj kohapealt olen samuti nõus sinuga, et tegu pole nüüd ei tea mis erilise talendiga, kuna kuulnud samamoodi negatiivseid kogemusi tema teostatud chipiga. Siin kirjutas ta ise, et järelikult pole need tema tehtud chipid, kuid see ta viga ongi, ta ei pidanud oma niinimetatuid "apsakaid" tunnistama, vaid ajab need millegi muu kaela või hämab miskit muud. Olen kõrval seisnud ja näinud kuidas ta suhtub oma klientidesse. Tavaline on see, et teeb kliendi autot maha, näiteks mootori poolest (küll kehva valiku poolest jne), kuigi tegu täiesti korras, korraliku ja tehniliselt veatu autoga. Samal ajal kiitleb oma autot, et tema auto seisukorda võiks esindusest välja sõitnud masinaga võrrelda jne..
Eks kõigil juhtub "apsakaid", ei ole siin keegi veatu. Palju on positiivset tagasisidet tema kohta ka olnud ja ei hakka seda väidet kuidagi ümber lükkama. Aga alati ei ole tõde nii must-valge, kui inimesed arvavad. Tegu kindlasti Eestis kõval tasemele tegijaga, kuid mitte ainukesega.


Sellist 15 aastase nolgi lollust annab ikka kirjutada.
Aga see pole esimene kord sul. Kõige naljakam on see, et me pole kunagi kohtunud.

Õnneks on mul sadu rahulolevaid kliente, kes selliste ajuhiiglaste väljenduste peale ainult naeravad.
Eriti naljakad on isiklike autode kommentaarid. Minu 200k sõitnud tarbeautod on kindlasti ikka kõik tutikad, nagu esindusest :D Ma ei saa aru, kuidas sellise asja peale üldse tulla võimalik on.

Teeme nii, et kui konkreetselt mingi asjaga rahul ei ole, siis paneme auto numbri ning nime juurde, mitte ei pritsi anonüümselt väljamõeldisi.
Mul on iga tehtud auto andmebaasis ning saan kohe järgi vaadata, kas see üldse minu juures käinud kunagi on.
On korduvaid juhuseid, kus mulle helistatakse ja väidetakse, et on auto minu juures tehtud, kuid reaalselt on hoopis mujal käinud.



"Sellist 15 aastase nolgi lollust annab ikka kirjutada." Kuule vibalik ära hakka siin nüüd põrkama! Edaspidi kui midagi on siis kirjuta postkasti, ärme hakka siin teise mehe teemat risustama! Kui sa nii õrnake oled ja kriitikat ei kannata siis ma ei oska sind aidata kahjuks. Inimene arvamust avaldab siis see pole keelatud ja pole mõtet hakkata siin nüüd lapsikult ärplema. Vabandan kasutaja AndresL ees, et see tema teemas toimub. Edaspidi pole mõtet siin sellel teemal kirjutada, ilmselgelt ei vii see kuhugi.
Aga niipalju veel, et jälle üks vale välja tulnud, väidad me pole kunagi kohtunud, kuigi oleme kohtunud 2 või 3 korda. Sa oled isegi minu autot chipinud.


m.k
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 09.12.16 09:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -WMX-
Kui sa nii õrnake oled ja kriitikat ei kannata siis ma ei oska sind aidata kahjuks. Inimene arvamust avaldab siis see pole keelatud ja pole mõtet hakkata siin nüüd lapsikult ärplema.

Sa ei avalda arvamust. Sa sõimad. Isiklikult. Absurdselt. Kriitikaks ega "arvamuseks" seda ei saa nimetada.
Jutt oli antud juhul softist - selle kohta ei öelnud sa mitte midagi, vaid lendasid isiklike solvangutega peale.

Sellepärast kutsusingi sind tattnokaks ning olen endiselt samal "arvamusel".

Kui me väidetavalt isiklikult kohtunud oleme ning sulle miskit ei meeldinud, siis normaalne inimene ütleb seda, mitte ei sõima foorumis.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Batja
huviline



Registreerunud 29.01.09
Kasutaja on eemal


postitati 10.12.16 09:59 Tsiteeri


Millegipärast paljud kunded tõmblevad mitme erineva tuunija vahet. Seal lepitakse 99% kordadest kokku, et eelmine mees oli idioot ja ainuõige lahendus on nüüd. Ja siis ca 3-4 kuu pärast minnakse jälle kolmandasse kohta ning kõik algab otsast peale. Selle asemel, et minna esimese teenusepakuja juurde tagasi, kirjeldada muret ja otsida lahendusi. Kui türbo või pihustid pekki lähevad peale tuunimist, suurenenud koormuse tõttu, milles siis softi tegija süüdi? Raudselt enamus seppade TDS-id on 200k+ km läbisõiduga enne kui tjuunimiseks läheb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
EigoP
huviline



Registreerunud 25.03.09
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5TDi

postitati 10.12.16 19:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Batja
Millegipärast paljud kunded tõmblevad mitme erineva tuunija vahet. Seal lepitakse 99% kordadest kokku, et eelmine mees oli idioot ja ainuõige lahendus on nüüd. Ja siis ca 3-4 kuu pärast minnakse jälle kolmandasse kohta ning kõik algab otsast peale. Selle asemel, et minna esimese teenusepakuja juurde tagasi, kirjeldada muret ja otsida lahendusi. Kui türbo või pihustid pekki lähevad peale tuunimist, suurenenud koormuse tõttu, milles siis softi tegija süüdi? Raudselt enamus seppade TDS-id on 200k+ km läbisõiduga enne kui tjuunimiseks läheb.


Oskad sa mõne näite kah tuua , kus turbo või pihustite pärast on chipi tegijat süüdistatud? Tavaliselt ikka süüdistatakse teiste murede pärast. Pihustid ja turbod on juba enamus uute stock diislite mure. Ja eks iga auto omanik teab millise riski võtab kui chipi paneb.Kuigi jah uute ja korras masinatga ei juhtu ka selle chipiga midagi.
Eks esimese korraga minnakse ikka selle kõige odavama teenuspakkuja juurde kes tavaliselt mingi probleemi tekkimise puhul paneb orginaal softi tagasi, kuna tegemist on universaalse chipiga ja midagi paremaks nad tavaliselt teha ei saa. PRJ ja VKM Motors on kohad kuhu saad nurisema minna ja vajadusel korrigeerivad softi. Kuigi jah , ma ei usu et PRJ seda täitsa tasuta teeb ja siis vb millaksegi VKM i. Eks PRJ võib ise kirj kas annab mingi garantii või mitte oma tööle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 11.12.16 11:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: EigoP
PRJ ja VKM Motors on kohad kuhu saad nurisema minna ja vajadusel korrigeerivad softi. Kuigi jah , ma ei usu et PRJ seda täitsa tasuta teeb

Ma ei saa aru, miks te asju järjest välja mõtlete?
Kui klient pole tarkvaraga rahul millegi pärast, siis on alati igasugune "korrektuur" tasuta olnud. Välja arvatud sel juhul, kui soft sai tehtud stock autole ning vahepeal on pool mootorit ringi ehitatud.
Pretensiooni esitamise aeg on seaduse järgi kaks aastat eraisikul.

Samas, kuna iga auto saab reaalselt testitud uue softiga, siis selliseid asju juhtub üliharva.
Soft ei lähe kuidagi vahepeal "hapuks" - kui töötas testides, siis töötab ka pärast.
Ma julgeks öelda, et vähem, kui üks sajast autost peab tagasi tulema.

Isegi siis, kui on käidud esinduses tarkvara uuendamas ning tänu sellele soft kadunud ajust, oleme esimesel korral täiesti tasuta taastanud selle.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
EigoP
huviline



Registreerunud 25.03.09
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5TDi

postitati 11.12.16 12:32 Tsiteeri


Sorry, minu viga jah. Olin kindel et vana softi tagasi paned aga ei arvanud et tasuta seda uuesti korrigeerid . My BAD :( ( tuner.ee lehel selle kohta infot polnud )
Sel juhul jääb mulle arusaamatuks nüüd,et miks peaks sinu juurest edasi VKMi minema. Suudad ju sina sama palju autoga teha kui nemad. VKM näiteks lubab 30 päeva jooksul originaal seade tasuta taastada, kui selleks peaks vajadus olema. Esracingul 14 päeva.

Mis puudutab softi vananemisse siis selle kohapealt olen sinuga nõus ja ei hakanud seda enne kirj. Üldjuhul soft jah ei vanane ja klient näeb/tunneb kohe mida ta saab, niiet ta saab kohe öelda, kas talle meeldib või mitte.
Samas näiteks kui ilma pingita soft teha siis ju kusagil ulme kiirustel võivad ju mingid vead tulla? Sa ju ei testi autot kuni 250km/h. Aga see vist või tekkida mingi uued auto puhul mida sa chippinud pole, sest enamus autosi sa juba tead, et milline see soft olema peab,et kõik laitmatult töötab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Batja
huviline



Registreerunud 29.01.09
Kasutaja on eemal


postitati 14.12.16 09:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: EigoP
Oskad sa mõne näite kah tuua , kus turbo või pihustite pärast on chipi tegijat süüdistatud?

Palju näiteid. Võin lisada siia ka libiseva siduri, puksid ei kesta, per*e-düno järgi on lubatust vähem jõudu ja selle, et peale chipimist pani naine kõrvalt, aga see kõik läheks liiga teemast välja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 14.12.16 23:53 Tsiteeri


Lahe teema, ongi peale chippimist turul: http://www.auto24.ee/used/2332752
Kusjuures, B4 peal tumeroheline värv mulle üldse ei meeldi, see B5 on enamikel piltidel täitsa äge :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
roltskar
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.14
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B8 3.0tdi Q

postitati 15.12.16 10:33 Tsiteeri


Tekkis lihtsalt huvi, et kuidas siis see õige startimine käima peaks?
Lugesin ja päris aru ei saanudki :D


AvE's 3 rules of troubleshooting: 1. Look for/Do the easiest thing first. 2. Don't rely on the people that tried and failed before you (usalda, aga kontrolli) 3. 90% of problems are between the driver's seat and the steering wheel
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
andrec
huviline



Registreerunud 07.10.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 R30 VR6 turbo

postitati 15.12.16 11:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: roltskar
Tekkis lihtsalt huvi, et kuidas siis see õige startimine käima peaks?
Lugesin ja päris aru ei saanudki :D

Paned auto käima, käigu sisse, vastavalt siis tagurpidi või edaspidi, kuidas vaja on. Automaatkastil lased piduri lahti, manuaal kastil vabastad vasaku jala siduri pedaalilt ja annad õrnalt gaasi parema jalaga. Autokoolis vist peaks veel õpetatama sellist asja.


12,72@178,14km/h @S4 // 241km/h @ S4 OMC
http://differ.ee https://www.youtube.com/andresleever
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 15.12.16 11:24 Tsiteeri


Õige on nii, et paned esimese käigu sisse, lased auto käik sees veerema ja siis pedaal põhja. Kui sellisel juhul rehvid suitsema saad on võimsust piisavalt.

Kui clutch-dropiga lühikesed jooned tulevad, siis on piisavalt raske hooratas aga vähe jõudu

Kui clutch-dropiga sellised jooned tulevad, on piisavalt raske hooratas ja jõudu ka veidi. ja rehvid on ka õiged :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 15.12.16 11:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: roltskar
Tekkis lihtsalt huvi, et kuidas siis see õige startimine käima peaks?


Automaadiga ikka nii, et käigukang "N" peale, gaas põhja / piirajasse ja siis lööd "D" või "R" sisse.
Üks mees näitas mulle nii oma 2006a 3.0tdi'ga, kuidas launch käib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kmerevits
huviline



Registreerunud 04.03.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 15.12.16 12:24 Tsiteeri


Ma kunagi tegin e32-ga nii. Sai küll. Siis lappad käike ka ükshaaval, siis eriti magus :D Kerge rõks käib, aga see pole hullu :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
roltskar
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.14
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B8 3.0tdi Q

postitati 15.12.16 15:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Eero
Õige on nii, et paned esimese käigu sisse, lased auto käik sees veerema ja siis pedaal põhja. Kui sellisel juhul rehvid suitsema saad on võimsust piisavalt.

Kui clutch-dropiga lühikesed jooned tulevad, siis on piisavalt raske hooratas aga vähe jõudu

Kui clutch-dropiga sellised jooned tulevad, on piisavalt raske hooratas ja jõudu ka veidi. ja rehvid on ka õiged :D


Selge, sellist vastust lootsingi kuulda ;)


AvE's 3 rules of troubleshooting: 1. Look for/Do the easiest thing first. 2. Don't rely on the people that tried and failed before you (usalda, aga kontrolli) 3. 90% of problems are between the driver's seat and the steering wheel
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 15.12.16 16:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lunatic
Lahe teema, ongi peale chippimist turul: http://www.auto24.ee/used/2332752
Kusjuures, B4 peal tumeroheline värv mulle üldse ei meeldi, see B5 on enamikel piltidel täitsa äge :)


FB-s käis tugev andmine teemal kes kelle maha lööb ja kes rehvid ja esiklaasi katki tegid sellel pillil.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
nimi
huviline



Registreerunud 15.01.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 1.8tq STW, B5 S4

postitati 15.12.16 18:07 Tsiteeri


Aitab küll sellest teemast. Varsti saab aasta auto nominendiks veel nii kuna postitusi nii palju juba :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
paranormaalne
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.08.04
Asukoht: EU
Kasutaja on eemal

Auto: AAN+3B+AEL+AAN+AAN+AAN+AAN+ABY

postitati 17.12.16 18:24 Tsiteeri


http://www.azmeme.com/wp-content/uploads/2016/07/What-the-fuck-did-i-just-read.jpg


värdsõnade leksikon - kellablokk, varjant, igastähes, nukvõll, org. eesliide - orgaaniline jagaja?, velüür, bronks, gardaan, polüretaan, millekagi, ütlematta, värvimatta, hooldamatta, tahtmatta, vahetamatta, katusetta, ostmatta, õieti vs. õigesti, kvall, sürpriis, kahedeist, oksion, pumb, doll (mõõtühik), saabgi, kellegile, tänamattu, algorütm, roolilätt, rädikas, milleGIGA, paraleel, didident, laadia, oktsion, kabasnik, pagaaznik, toonor, sumbuti, saaleviga, airbäg, bäg, gartaan
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 73.9% - SQL: 26.1%]