Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  5
Autor:
Pealkiri: Audi A4 B5 2,8Q 30V 142kw. + CTS Chiptuning - 1997 - AndresL (Vastuseid: 105 | Vaatamisi: 19763)
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 28.08.16 16:11 Tsiteeri
Audi A4 B5 2,8Q 30V 142kw. + CTS Chiptuning - 1997 - AndresL



Aasta sai sõidetud 2003a. E39´ga, ühel päeval leidis see aga ootamatult uue omaniku. Peale seda sai igasuguste rontidega kulgetud, kuna ei osanud kohe uut liikurit vaadata. Paar päeva tagasi juhuslikult leidsin A24-st aga selle Audi. Kuna masin asus ka Pärnus siis sai kokkulepitud kohtumine järgmiseks päevaks. Hind oli päris hea ning ostma ajendas enim veelgi see, et sain kohapeal veel 300 euri hinda alla. Kuna selle raha eest suurt autot üldjuhul ei saa, siis ei mõtlenud üldse ning oligi masin vormistatud. Auto sai tegelikult võetud Naisele, kellele oleks see esimene päris enda liikur. Eks ma kulgen hetkel ka ise sellega seniks kuni ka omale masina suudan leida lähiajal. Eks vajalikud toimetamised jäävad ikka minu kanda. Selleks ka siis teema, et aegajalt kribada kui kuskilt midagi küljest kukkunud või otsa saanud.

Tegu siis tumerohelise sedaaniga. Mootoriks 2,8 142kw. Kõik rattad veavad ning käike vahetab ka ise. ( manuaalkasti ei taha elusees ). LS 248 000km.

Lisad:
- Helenahksisu
- S rool
- Kompuuter
- Kliimaautomaatik
- 2x el. aknad
- 2x el. peeglid soojendusega
- 2x. istmesoojendused
- Udutuled ees ja taga
- teisaldatav kärukonks
- suusakott
- Tagakardin

Velgedeks 16 orig. FlatFive valukad milledel peal praktiliselt uued Kelly lamellid 205/55/16.
SkyPlus- i lennutab kõrvu originaal stereo. ( Peab ütlema, et heli on täiesti hea. E39 puhul oli asi nutusem. )

Mõned tuhanded kilomeetrid tagasi on terve esisild saanud uued pudinad, ning kettad ja klotsid vahetatud. ( 515€ ) Kuna vanast ajast oli ka head Würthi kahepoolset teipi alles, siis numbrialused installisin prügikasti ning numbrid läksid siis teibiga külge. Sai viisakam igaljuhul.

Aga selline ta siis on: ( Kuulutuse pildid esialgu )

http://img3.auto24.ee/auto24/560/077/85875077.jpg

http://img4.auto24.ee/auto24/560/082/85875082.jpg

http://img1.auto24.ee/auto24/560/091/85875091.jpg

http://img4.auto24.ee/auto24/560/105/85875105.jpg

http://img4.auto24.ee/auto24/560/114/85875114.jpg

http://img6.auto24.ee/auto24/560/124/85875124.jpg

http://img6.auto24.ee/auto24/560/119/85875119.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 28.08.16 19:19 Tsiteeri


Esimene reg. märk suutiski juba ära kaduda. Nimelt sai teipi vähe ja ei painutanud numbrit stange järgi. Igaljuhul tuli kõne Politseist, et number nende käes ja kuna nad ringi patrullivad siis toovad koju kätte ära. Lõpp hea, kõik hea. Homme tööjuures siis panen korralikult kinni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Janeric
huviline



Registreerunud 28.08.16
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: E70 40d/Grand Cherokee

postitati 28.08.16 19:38 Tsiteeri


Lahe Audi. Kui hästi see V6 edasi veab võrreldes E39'a?
Isiklikult ei oska midagi halba öelda E39 audio(indiviual audio system) kohta.
Mõni parem pilt ei teeks paha


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 29.08.16 05:16 Tsiteeri


E39-s oli täiesti algeline Stereo sees. Bassi kui sellist suurt ei olnud. Mootoriks oli tal 2,2 R6 125kw. E39 oli sõiduosas palju mugavam ja väga vaikne. A4-s on sisemüra suurem. Audi vist liigutab end veidi paremini edasi. ( Bensukatest sihtisingi kas 1,8 T või siis 30V 142kw. Ma neid 1,6 ja 1,8 isendeid ei taha. Sest automaadi otsas nad ei liigu ja kütusekulu on ka suht suur )


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 01.09.16 20:11 Tsiteeri


Kas on võimalik, et sellel masinal on viiene automaat? Olles omanud sama aasta 1.9tdi-d. Siis tollel oli neljane kast. Olen siin mitu päeva nüüd startides lugenud käiguvahetusi ja igakord saanud kokku viis. Kas V6 bensukal siis mingi teine kast? Või ma ise näen mingit kujutletavat lisa käiku? 90ga sõites pöörded 1600rpmi. Üleüldse ühtlaselt hoides iga kiirusega joriseb madalate pööretega.

Kuna masinal on ka iluvigu, siis sai siinsele tublile foorumlasele( kasutaja Tasa) masin ette näidatud. Ideaalis tuleks küljed ja kapott värvida et oleks ilus. Rahaliselt 500€ siiasinna ehk max100. Samas soovitati 200 veel juurde panna ja saaks ülevärvi ja oleks iluvigadeta liikur.

Mingi amordi laager vms. Asi teeb eest häält. Läheb lähiajal kohe vahetusse. Muidu vaid keera võtit ja sõida. Väga viis. Liigutab end samuti hästi.;)

Edit : Pärnakatele soovitan soojalt kõigil alati pöörduda muredega kasutaja Tasa poole. Pole mul veel autot olnud mis poleks tema juures käinud. Tööd korrektsed ja aitab alati igal võimalusel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 01.09.16 21:31 Tsiteeri


Kas kangil olev järjekord on PRND321 või PRND432?


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
audimees001
huviline



Registreerunud 10.03.11
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal


postitati 01.09.16 22:12 Tsiteeri


See on kindlasti 5 käiguline kast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 02.09.16 05:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Kas kangil olev järjekord on PRND321 või PRND432?


432 on järjestus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 02.09.16 20:04 Tsiteeri


Täna sai kasutaja TaSa juures käidud iluvigade tõttu. Keegi neandertaal on kunagi spreiga esimest tiiba võõpanud spreiga. Näha, et kuskile pihta saanud ja kriimud sees. Juhiuksel ja tagumisel vasakul uksel on vist proovitud lambist sprei tootlikust. Igatahes kerge liivaga ja poleeriga läks asi juba päris heaks. Paremal pool esimene koopaäär on värvi eemaldand ja roostekarva läinud. Uksi on ka sealpool nii avatud, et pohhui mis ees on, peaasi et välja saab. Igatahes esimesed tiivad ja parempoolne külg alla liistude värvimisse. Siis saab masina selliseks, et kui ta puhtaks lakkuda on ilus vaadata. ( Või noh.. kui ilus saab üks vana B5 olla ) Igatahes masinaga väga rahul. Pagassisügavustest leidsin ka konksu enda. Kuna masinal on teisaldatav konks siis kõik agregaadid selleks nüüd kenasti olemas. Ise arvasin et jalutama läinud.

Lähiajal mõne pikema matka tegema. Pöörded on ikka mõnusalt väikesed ja joriseb ühtlasel sõidul omasoodu. Vast 8 sajale maanteel ikka saab kätte. Linnas hetkel vaid paugutanud ja pole just kergema jalaga. Kompu näitab 14,5. Tehase andmed tegelikult üldse 16,1 automaadil. Vast külmadega talvel see nii ka on. Kuna 2,2 R6 125kw. bemm näitas isegi talvel lühikeste linnasõitudega kuluks 16,4. Kuigi oli vaid tagaveoline.

Mingi klobin kostub eest vasakult ja selleks vajaks minna ülevaatuspunkti ja lasta üle loksutada. Kuna A4 sild on neid kaikad nii täis siis palja heebli ja loogikaga on suht himromandi effekt. Usutavasti mingi puks on saba andnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 02.09.16 20:47 Tsiteeri


9,4 Linnas nelik ja automaat? V6 ning 2.8 ???:D Nalja teete või? Olgem realistlikud, auto on 20 aastat vana, omab V6 bensumootorit ja pidevat nelikut ning ka käike vahetab ise. Ilmselgelt ta võtab 15+ liitrit linnas sõites kui fooride all olla ja koguaeg tallata. 9,4 on viisakas maanteel kui sõidad keskeltläbi 110-120 km/h. Ärme hakkame siia illusioone looma. Tegemist bensukaga ja tuleb linnas arvestada siiski 15 sajale. Lagiseb 1,9 diisel ATM võttis mul esiveoline 8 sajale . Aga no see diisli lagin ja maamehemoodi tankimine pole mulle kunagi meeldinud.ö Olen omanud ka Hitlerit 25TDI A4 110KW. Ja see tiptronicuga võttis linnas 13 sajale. Muidugi mehed väidavad et seitse koma komümmend neli. Reaalselt on see mõtetu kulukas mootor mis tarbib kütust palju ja kui ära keerab siis maksad veel lõivu. Mul neid olnud nii palju ja räägin ausatest numbritest. 1,9 Q Võtab linnas 100% 9 sajale. Aga kuna see diisli hääl on nii jube siis viskan viisakusest 6 liitrit benssu juurde ja naudin head 30V mürinat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Siim
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 03.09.16 07:00 Tsiteeri


Minu kustutatud kommentaar oli 9,4, kuid see on 128kw oma, 142kw on 10,5. Don´t worry be happy.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 03.09.16 16:53 Tsiteeri


Jah, see on keskmine! Aga antud liikur paugutab praktiliselt koguaeg linnas ja siin ei ole mõtet rääkidagi kulust 10 sajale. Maanteel saab alla 8 ka kui sõita 90´ga . Linnas arvestada 14-15 siiski. Talvel võib liitri julgelt juurde panna. Antud liikur ei olegi mõeldud ökonoomseks sõiduks. Diisliga külmuks talvel kõvaks ning see lagin hakkab ka ajudele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 03.09.16 17:12 Tsiteeri


See 142kw ja Tiptronic kooslus 4wd on aeglaselt sõites ja linnavahel üsna meeldiv rahulikult sõites, eriti libedaga. Kiiremini (140) sõites kaob minek ja kütusekulu läheb kõrgeks. Põhimõtteliselt ainuke audi V6 mootor vanemast põlvkonnast, mida ma välja kannatan.
1,9 diislid kõikides variatsioonides - tarbimisväärtuse järgi on need väga head mootorid (kütuselulu/minek/töökindlus) suhtes. Vibra ja lõhn paraku jäävad.
Kaua pidasin diisleid ikka töömasinate jõuallikateks, aga vägisi saavad bensukad järjest vähem kilomeetreid igapäevasõitudes, kuna majanduslik suhe on tugevalt diisli kasuks.


Kokku rohkem, kui 1100 hobust
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
etsihel
huviline

Avatar


Registreerunud 26.01.14
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 03.09.16 17:32 Tsiteeri


No ma ei tea... ma ei saanud talvel Tallinna kesklinnas ka üle 6 sajale 1.9TDI 81kw quattro koos chipiga oma 2.5 kuu jooksul mis olin seal ning ma tallan korralikult. Isegi jäärajal tuli koos 20km sõiduga jäärajale keskmine 8 sajale.

Omasin kunagi B4 2.6 110kw quattrot ning see võttis üle 14 sajale kui õues oli 5-10 kraadi sooja kevadel, maantee otsaga sain 12 segakulu. Peale seda tegin proovisõidu 1.9 66kw B4'ga ning sellel tundus tõmme linnas parem kui sellel V6'l , kuid V6 oli sujuvam suuremas pööretevahemikus.

See vibra on nii tühine, et varsti ei pane seda üldse tähelegi ning haisuga harjud suht kiiresti ära. Lamp vingumine :D

Piltidelt tundub korralik, edu :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 03.09.16 17:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: etsihel
See vibra on nii tühine, et varsti ei pane seda üldse tähelegi ning haisuga harjud suht kiiresti ära. Lamp vingumine :D


Ei ole see diisli vibra ja müra midagi nii tühine. Hetkel võrdlus B5 1.8T ja B6 2.5TDI näol. Bensukas on kohapeal hea vaikne ja autos istudes ei saa arugi, et mootor käib võrreldes diisliga. Samas maantee peal on diisel vaiksem ja mootorist tulenevat vibratsiooni ei tunne kummalgi. Kas see nüüd sõltub B6 paremast heliisolatsioonist või diisli madalamatest pööretest ja V6 mahedamast häälest, seda ma ei tea. Seega väga palju kinni selles, kes ja kus ja milleks autot kasutab.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 03.09.16 18:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: etsihel
See vibra on nii tühine, et varsti ei pane seda üldse tähelegi ning haisuga harjud suht kiiresti ära. Lamp vingumine :D


Ei ole see diisli vibra ja müra midagi nii tühine. Hetkel võrdlus B5 1.8T ja B6 2.5TDI näol. Bensukas on kohapeal hea vaikne ja autos istudes ei saa arugi, et mootor käib võrreldes diisliga. Samas maantee peal on diisel vaiksem ja mootorist tulenevat vibratsiooni ei tunne kummalgi. Kas see nüüd sõltub B6 paremast heliisolatsioonist või diisli madalamatest pööretest ja V6 mahedamast häälest, seda ma ei tea. Seega väga palju kinni selles, kes ja kus ja milleks autot kasutab.


See 142kw käib küll väga vaikselt ja sujuvalt, diisel selles mõttes vastu ei saa.


Kokku rohkem, kui 1100 hobust
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
etsihel
huviline

Avatar


Registreerunud 26.01.14
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 04.09.16 16:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: etsihel
See vibra on nii tühine, et varsti ei pane seda üldse tähelegi ning haisuga harjud suht kiiresti ära. Lamp vingumine :D


Ei ole see diisli vibra ja müra midagi nii tühine. Hetkel võrdlus B5 1.8T ja B6 2.5TDI näol. Bensukas on kohapeal hea vaikne ja autos istudes ei saa arugi, et mootor käib võrreldes diisliga. Samas maantee peal on diisel vaiksem ja mootorist tulenevat vibratsiooni ei tunne kummalgi. Kas see nüüd sõltub B6 paremast heliisolatsioonist või diisli madalamatest pööretest ja V6 mahedamast häälest, seda ma ei tea. Seega väga palju kinni selles, kes ja kus ja milleks autot kasutab.
Tõesti kisub diisel vs bens teemaks siin.
Aga miks sa üldse mõtled või paned tähele sellist asja nagu pisike vibratsioon? :D

Maanteel on tuule ja rehvimüra tunduvalt tugevam kui mootorimüra ning üleüldse ma kuulan muusikat mitte müra :D?

Ma harjusin diisliga paari päevaga ära pärast bensuka omamist ja vahepeal mitme bensukaga sõitnud kõrvalistmel... minu jaoks suht lambine probleem mida inimesed enda jaoks tekitavad oma peas. Pseudoprobleem.

Aga kõigile oma, pole mõtet vaielda. Mina tahan ökonoomsust ja sõita palju, mitte tankida iga 500km tagant V6'te nagu kunagi oli mul. Isegi 1.4 44kw mootor võttis 2 liitrit rohkem kui praegune diisel quattro. 80€ vs 200€ kuus kütuse vahe 1.9TDI vs 2.6 V6 1500km läbimisel.


Tsitaat:
Algselt postitas: AndresL

Mingi klobin kostub eest vasakult ja selleks vajaks minna ülevaatuspunkti ja lasta üle loksutada. Kuna A4 sild on neid kaikad nii täis siis palja heebli ja loogikaga on suht himromandi effekt. Usutavasti mingi puks on saba andnud.

Vaheta terve esisild välja, mõttetu hakata ükshaaval vahetama. Odav komplekt+määret täis ning kestab sul mitmeid aastaid muretult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 05.09.16 05:25 Tsiteeri


Sellel ongi 3000 km tagasi terve esisild välja vahetatud. Mingi kaigas on kas praak või siis mingil põhjusel on miski loksuma hakanud. Või sootuks amordilaager?

Eile sai veidi sõidetud ka. Pärnu, tallinn, haapsalu, Pärnu. Kilomeetreid tuli nõks alla 400 ning kütet ei läinud poolt paakigi. Maanteel sai keskeltläbi koguaeg 105 ga lastud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 05.09.16 23:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AndresL
Täna sai kasutaja TaSa juures käidud iluvigade tõttu. Keegi neandertaal on kunagi spreiga esimest tiiba võõpanud spreiga. Näha, et kuskile pihta saanud ja kriimud sees. Juhiuksel ja tagumisel vasakul uksel on vist proovitud lambist sprei tootlikust. Igatahes kerge liivaga ja poleeriga läks asi juba päris heaks. Paremal pool esimene koopaäär on värvi eemaldand ja roostekarva läinud. Uksi on ka sealpool nii avatud, et pohhui mis ees on, peaasi et välja saab. Igatahes esimesed tiivad ja parempoolne külg alla liistude värvimisse. Siis saab masina selliseks, et kui ta puhtaks lakkuda on ilus vaadata. ( Või noh.. kui ilus saab üks vana B5 olla ) Igatahes masinaga väga rahul. Pagassisügavustest leidsin ka konksu enda. Kuna masinal on teisaldatav konks siis kõik agregaadid selleks nüüd kenasti olemas. Ise arvasin et jalutama läinud.

Lähiajal mõne pikema matka tegema. Pöörded on ikka mõnusalt väikesed ja joriseb ühtlasel sõidul omasoodu. Vast 8 sajale maanteel ikka saab kätte. Linnas hetkel vaid paugutanud ja pole just kergema jalaga. Kompu näitab 14,5. Tehase andmed tegelikult üldse 16,1 automaadil. Vast külmadega talvel see nii ka on. Kuna 2,2 R6 125kw. bemm näitas isegi talvel lühikeste linnasõitudega kuluks 16,4. Kuigi oli vaid tagaveoline.

Mingi klobin kostub eest vasakult ja selleks vajaks minna ülevaatuspunkti ja lasta üle loksutada. Kuna A4 sild on neid kaikad nii täis siis palja heebli ja loogikaga on suht himromandi effekt. Usutavasti mingi puks on saba andnud.


Disaini mõttes on B5 minu arvates ilus auto. Vaatamata esisilla detailide arvule on esisild lihtne. Väiksemaid lokse "näpuvahel" muidugi ei tunne.


Kokku rohkem, kui 1100 hobust
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 06.09.16 17:18 Tsiteeri


See kolksumine leidis õnneliku ja üsna soodsa lõpu. Kuna täna liikusin mina selle isendiga. Siis hommikul tööle minnes tundus juba see kolksumine päris jube. Keerates juba kolksus ja asi tundus hapu. Peale tööd sai külastatud Automaailma, kus lasin esisillale kontrolli teha. Sest kõik pudinad on välja vahetatud ja ainus variant oli see, et midagi on kas praaki või siis lahti. Selguski asi, et esimeste kontide kinnitused lahti. No joppas. Sest nädalavahetusel sai korralikult sõidetud ja juba siis andis tunda, et kolksumine aina süveneb. Nüüd vaikus ja lust sõita. Kuluks 10 euri ja 80 senti. :P
Peale seda aga, mulle need vanakooli tuled siiski ei istu. Kuna tagumised on juba FL tuled siis seadsin sammud Fixusesse. Tellisin ära FL esituled luubiga. Homme saab kätte ja siis vaja külge installida. Saab veidi värskema nina omale. ( Kellel soovi siis praegused tuled koos suunakatega paiskan müüki, korralikud Valeo tuled. Kmpl. hinnaks paneks 40€ )


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 06.09.16 17:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AndresL
...
Kuna tagumised on juba FL tuled siis seadsin sammud Fixusesse.
...


Tegelikult ei ole tegemist FL tuledega, vaid siiski Pre-FL tuledega (mida kasutati 96-99a). Võrreldes nendega, on FL tulel suund ja tagurdustuli vahetuses ning tagurdustuli on kirka klaasiga, mitte smoke.
94-96 (Pre-FL)
96-99 (Pre-FL)
99-01 (FL)

Aga tulles esimeste tulede juurde, kas pistikud ka juurde hankisid? FL tuledel teistsugune pistik (praegune-ümar vs FL-ovaalne). Ning lisaks ei istu FL tuled ette ilma tiivaääri lõikamata. Kusagil oli vist ka DIY selle kohta.

EDIT: Arvestades seda, et sul on salongis eesmiste udutulede lüliti, siis peaks sul olema kolme seksioonilised tuled ees ja originaalis on need Boschi toodang, mitte Valeo. Valeo toodab H4 pirniga Pre-FL tulesi ja FL-tulesid. Bosch toodab H7+H7+H1 pirnidega Pre-FL tulesid. Seega tekib lisaks veel eesmiste udutulede probleem. Kas paigaldad siis ka FL udutuled alla stange sisse? Ja juhul, kui sul on siiski Boschi esituled ja seal juures originaal suunad, siis pakuks need suunatuled huvi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 06.09.16 17:37 Tsiteeri


Mul olnud neid A4-jasid igasuguseid. 1,8 ATM, 2,6 MAN, 2,8 12V MAN, 1,9 TDI ATM, 2,5 TDIQ ATM ja nüüd siis see 2,8 30V ATM. Need lahjemad bensukad siiski on jube uimased ja kütust tarbivad ka siiski palju. 1,9 diisel oli vast diislitest kõige ökom. 2,5 hitler liikus hästi ja oli hea isend. Kuid kütust tarbis jaburalt palju siiski. Olles varasemalt omanud sama bensumootoriga A6´te siis saigi sihiks pandud vaid uuem 30V bensukas. Sest see mootor on jätnud hea mulje. Nelikut tegelikult reaalselt vaja ei lähegi, kuid nägin A6 peal, et esisild saab rohkelt vatti kui ma sõidan. Ning sai otsustatud neliku kasuks. Olen masinaga väga rahul, naisele siiski esimene liikur ning usun, et tal sellega talvel hea sõita. Esimese juhiloa aasta sõitis E39-ga ilusti ära . ( õnneks oli veojõud peal ning ikka kurtis, et kipub saba liputama. ) Sellega peaks rahulik olema.


Aga üks tüüpviga siisi kallal on, ja see on esimene vasak piduri silinder mis end ära tahab unustada. Nimelt mingiaeg vahepeal on näha pidurisuitsu. Usun, et viga on pidurisilindris mis hakkab aeguma ja ei liiguta enam end nii nagu peab. Kellel pakkuda korraliku siis olen avatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 06.09.16 17:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: AndresL
...
Kuna tagumised on juba FL tuled siis seadsin sammud Fixusesse.
...


Tegelikult ei ole tegemist FL tuledega, vaid siiski Pre-FL tuledega (mida kasutati 96-99a). Võrreldes nendega, on FL tulel suund ja tagurdustuli vahetuses ning tagurdustuli on kirka klaasiga, mitte smoke.
94-96 (Pre-FL)
96-99 (Pre-FL)
99-01 (FL)

Aga tulles esimeste tulede juurde, kas pistikud ka juurde hankisid? FL tuledel teistsugune pistik (praegune-ümar vs FL-ovaalne). Ning lisaks ei istu FL tuled ette ilma tiivaääri lõikamata. Kusagil oli vist ka DIY selle kohta.

EDIT: Arvestades seda, et sul on salongis eesmiste udutulede lüliti, siis peaks sul olema kolme seksioonilised tuled ees ja originaalis on need Boschi toodang, mitte Valeo. Valeo toodab H4 pirniga Pre-FL tulesi ja FL-tulesid. Bosch toodab H7+H7+H1 pirnidega Pre-FL tulesid. Seega tekib lisaks veel eesmiste udutulede probleem. Kas paigaldad siis ka FL udutuled alla stange sisse? Ja juhul, kui sul on siiski Boschi esituled ja seal juures originaal suunad, siis pakuks need suunatuled huvi.


Tiivaääri ma tean jah, seal vaja natukene töödelda. Mul on jah esimeste udukate lüliti ja udukad toimivad, ehk minu viga siis. Jäi mulje kunagist ajast nagu valeo oleks seal. FL udutuled esialgu jäävad ära, vaatan ehk sebin S4 stange koos udukatega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 06.09.16 17:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AndresL
Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: AndresL
...
Kuna tagumised on juba FL tuled siis seadsin sammud Fixusesse.
...


Tegelikult ei ole tegemist FL tuledega, vaid siiski Pre-FL tuledega (mida kasutati 96-99a). Võrreldes nendega, on FL tulel suund ja tagurdustuli vahetuses ning tagurdustuli on kirka klaasiga, mitte smoke.
94-96 (Pre-FL)
96-99 (Pre-FL)
99-01 (FL)

Aga tulles esimeste tulede juurde, kas pistikud ka juurde hankisid? FL tuledel teistsugune pistik (praegune-ümar vs FL-ovaalne). Ning lisaks ei istu FL tuled ette ilma tiivaääri lõikamata. Kusagil oli vist ka DIY selle kohta.

EDIT: Arvestades seda, et sul on salongis eesmiste udutulede lüliti, siis peaks sul olema kolme seksioonilised tuled ees ja originaalis on need Boschi toodang, mitte Valeo. Valeo toodab H4 pirniga Pre-FL tulesi ja FL-tulesid. Bosch toodab H7+H7+H1 pirnidega Pre-FL tulesid. Seega tekib lisaks veel eesmiste udutulede probleem. Kas paigaldad siis ka FL udutuled alla stange sisse? Ja juhul, kui sul on siiski Boschi esituled ja seal juures originaal suunad, siis pakuks need suunatuled huvi.


Tiivaääri ma tean jah, seal vaja natukene töödelda. Mul on jah esimeste udukate lüliti ja udukad toimivad, ehk minu viga siis. Jäi mulje kunagist ajast nagu valeo oleks seal. FL udutuled esialgu jäävad ära, vaatan ehk sebin S4 stange koos udukatega.


Loodan, et pistikud ehk olemas, sest eraldi neid ei hankinud. Aga eks kui puudu siis tuleb carolimist ligi võtta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
etsihel
huviline

Avatar


Registreerunud 26.01.14
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 06.09.16 18:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AndresL

Aga üks tüüpviga siisi kallal on, ja see on esimene vasak piduri silinder mis end ära tahab unustada. Nimelt mingiaeg vahepeal on näha pidurisuitsu. Usun, et viga on pidurisilindris mis hakkab aeguma ja ei liiguta enam end nii nagu peab. Kellel pakkuda korraliku siis olen avatud.

Remontkomplekt oli Raunexis 14€ 2tk mul(vahetasin mõlemalt poolt korraga). Ehk siis kolb+tihendid pidurisadulasse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  5
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 76.1% - SQL: 23.9%]