Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Audi A4 B5 2,8Q 30V 142kw. + CTS Chiptuning - 1997 - AndresL (Vastuseid: 105 | Vaatamisi: 19764)
audicabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,5TDiQ Avant;C2 2.1;C6;Cabrio;200 2,2TQ, Suzuki Tl1000R,D-max,Renegade800

postitati 03.12.16 20:38 Tsiteeri


Aga need tuttavad siis ei tahtnud töö tegija juurde tagasi minna ja kurta muret? Või lepiti et auto pandi tahmama aga minekut ei tulnud kuidagi kuid hea rääkida, et jama chip on? Prj pidi ju ise kirjutama minu mäletamist mööda neid ajusid, mitte ei võta lauasahtlist mudelipõhiseid "üllatusmune"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 03.12.16 20:58 Tsiteeri


Vanale V6 NA bensukale chipiga 10% kilowatte juurde lubada on ikka utoopia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sibidisah
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.07
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal


postitati 03.12.16 21:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MirkoK
Ootaks Prj kommentaari vabalthingava kiipimise kohta juba:D


+1

http://i.gyazo.com/09fb9d5693ec81daa2d4bf65213ff325.gif


VRB Motorsport
...turbo has gone titts up smoking and whistling like a [roppus]!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
woush
huviline



Registreerunud 19.10.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: STI

postitati 03.12.16 23:10 Tsiteeri


Kurat võimas ...

Minu 350hp mootorist impreza STI ei suuda ilma launchita kuival asfaldil "kiuksu" teha, aga see a4 tsipitult kiuksub ja veab kickdownil kõik rattad ringi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 04.12.16 09:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: woush
Kurat võimas ...

Minu 350hp mootorist impreza STI ei suuda ilma launchita kuival asfaldil "kiuksu" teha, aga see a4 tsipitult kiuksub ja veab kickdownil kõik rattad ringi?

Heh..all olev pastel mängib ka rolli ikka, lisaks erinevad teekatted;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Siim
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 04.12.16 09:05 Tsiteeri


Subaaru on katki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 06.12.16 20:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Oja1
Tsitaat:
Algselt postitas: AndresL
... samas kui pedaal põhja lükata, lööb käigu alla ja siis suudab kõik neli ratast edukalt ringi vedada...

Seda siis ikka libedaga mitte kuival asfaldil? :D


Praeguse kuiva asfaltiga kuid no mul naastud ka all. ( Ei ole juttu teinudki suvekuumast asfaltist ) ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 06.12.16 20:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audicabrio
Aga need tuttavad siis ei tahtnud töö tegija juurde tagasi minna ja kurta muret? Või lepiti et auto pandi tahmama aga minekut ei tulnud kuidagi kuid hea rääkida, et jama chip on? Prj pidi ju ise kirjutama minu mäletamist mööda neid ajusid, mitte ei võta lauasahtlist mudelipõhiseid "üllatusmune"


Nad lasid Soomes üle kirjutada ( ehk siis kivi vahetati välja )


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 06.12.16 20:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: woush
Kurat võimas ...

Minu 350hp mootorist impreza STI ei suuda ilma launchita kuival asfaldil "kiuksu" teha, aga see a4 tsipitult kiuksub ja veab kickdownil kõik rattad ringi?



Ma ise viiks selle 350hp subaru esimesse remondi kohta. Subaru esimesed 100 000km. suudab tavaliselt ikka pulli teha kuid peale seda lendab laiali. Seega julgeks öelda, et suht kehva kooslus siis. Praeguste 0 temperatuuride ja naastudega veab mul see vanur ka rattad ringi, mis siis subarul häda on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 06.12.16 20:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Vanale V6 NA bensukale chipiga 10% kilowatte juurde lubada on ikka utoopia.



Tuled Pärnu , helista 51 936 700, tulen sulle linnapiiri vastu ja saad proovida ise, muidugist leiab selleks ajaks ka stocki kohale, et oleks võrdlusmoment. Vahe on tuntav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 06.12.16 20:48 Tsiteeri


Ei minule sellised tagumikudüno katsed huvi paku. Vaevalt see asi kunagi ka dünosse jõuab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 06.12.16 21:03 Tsiteeri


Kindlasti ei jõua, Kui aga mulle näidati graadikut mis pakkus tava bensukale just +14kw. lisaks siis sellest on ka võetud see jõulisa. Seda on küll muidugist vähe, kuid kui juba aju kallal olla siis miks mitte. Ilmselgelt on aastatega läinud hobuseid kaduma, kuid no siis sooviks ma ka 74 kw.sel Audil ennem lasta mingi teoreemi alusel mõõta kw. kadu kui märkida , et masinal on 74kw. Eks ma sellest pakkusingi et 156kw. Aga julgen öelda jah, et masin liigub natukene paremini ja kergemalt ja kickdowniga lippab paremini ja pikemalt. Siiski eks ta turboga teema rohkem ole muidugi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 06.12.16 21:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AndresL
Kindlasti ei jõua, Kui aga mulle näidati graadikut mis pakkus tava bensukale just +14kw. lisaks siis sellest on ka võetud see jõulisa. Seda on küll muidugist vähe, kuid kui juba aju kallal olla siis miks mitte. Ilmselgelt on aastatega läinud hobuseid kaduma, kuid no siis sooviks ma ka 74 kw.sel Audil ennem lasta mingi teoreemi alusel mõõta kw. kadu kui märkida , et masinal on 74kw. Eks ma sellest pakkusingi et 156kw. Aga julgen öelda jah, et masin liigub natukene paremini ja kergemalt ja kickdowniga lippab paremini ja pikemalt. Siiski eks ta turboga teema rohkem ole muidugi.

Mis sel B5 immol nii hullu viga oli, et ajukallale pidi minema? Minuteada sel vaja 4 juhtmeotsa üle joota ja see probleem unustatud 0 kuluga. Kui ise ei oska siis tunni tööga on see vast igal pool vabalt tehtav. Vabalthingava chippimise vast kõige hullem tulemus on kõvasti kasvav bensiinikulu kuid võimsuse kasvu niipalju tunda ei ole.
Aga peasi, et ise rahul!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 06.12.16 21:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Tsitaat:
Algselt postitas: AndresL
Kindlasti ei jõua, Kui aga mulle näidati graadikut mis pakkus tava bensukale just +14kw. lisaks siis sellest on ka võetud see jõulisa. Seda on küll muidugist vähe, kuid kui juba aju kallal olla siis miks mitte. Ilmselgelt on aastatega läinud hobuseid kaduma, kuid no siis sooviks ma ka 74 kw.sel Audil ennem lasta mingi teoreemi alusel mõõta kw. kadu kui märkida , et masinal on 74kw. Eks ma sellest pakkusingi et 156kw. Aga julgen öelda jah, et masin liigub natukene paremini ja kergemalt ja kickdowniga lippab paremini ja pikemalt. Siiski eks ta turboga teema rohkem ole muidugi.

Mis sel B5 immol nii hullu viga oli, et ajukallale pidi minema? Minuteada sel vaja 4 juhtmeotsa üle joota ja see probleem unustatud 0 kuluga. Kui ise ei oska siis tunni tööga on see vast igal pool vabalt tehtav. Vabalthingava chippimise vast kõige hullem tulemus on kõvasti kasvav bensiinikulu kuid võimsuse kasvu niipalju tunda ei ole.
Aga peasi, et ise rahul!



Algselt saigi eksitud sellega, et immo oli järgi kuid läbi aju sai see n.ö deaktiveeritud, kaks päeva oli see korras ja siis hakkas taas, Õnneks CTS- i Meris on väga super kes kohe võttis ette, ja ütles ka, et sellel siis teine variant ka olemas, sest see liikur vana ja ei jaga matsu. Igatahes immoblokk lendas mulle taskusse ja võtme seest kivi pardatsokki, nüüd ei ole enam süüte andmisel seda lollakat võtmemärki ega midagi. CTS- is tegeldakse ajudega ja nende ümbertoimetamistega. Sellest tulenevalt ju siis ka kohe sinna suund võeti. Mu bensiini kulu on küll sama igatahes, sest enne sinna minekut panin paagi silmini täis. Tänasega uhasin 130 km. ja veel veel kolmveerand paaki saan sõita, isegi kriipsu jagu sellest üle. Samas auto liigub natuke sujuvamalt ja kickdowniga lööb pöörded päris üles ja seega liigutab end paremini. Velkord kordan, et see vahe ei ole mingi ulme, kuid siiski kes põhjagaasiga tahab koguaeg kulgeda siis piraja sai nüüd pea 1000rpmi kõrgemale. Samas ei oska kuidas see käimarile mõjuhb, vast paari kuu jooksul sab siis teada, sest ma annan isuga pähe koguaeg.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 06.12.16 22:05 Tsiteeri


Käiguvahetuse otsustab ikka käigukasti aju seega kui sul käigukasti aju ei tehtud siis piiraja ei muutunud. Nagu sa ise ütlesid, et enne ei proovinud. Pole vaja inimesi eksitada lihtsalt ja asjata reklaami teha. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 06.12.16 23:06 Tsiteeri


Kurat, mul rattast 216 kW ess võtab launch controliga nibin nabin ringi esimese käiguga ja teisega mitte tattigi.
Arvan, et siin ikka oma + 150 kW tuli või kasutad tahmarehvi 165 laiasid, et hoopealt ringi suudab mätsida automaadi otsas?


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
woush
huviline



Registreerunud 19.10.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: STI

postitati 06.12.16 23:10 Tsiteeri


Subarul pole viga midagi ja pole mul vaja seda ka kubugi remonti viia. Pigem tuleks need prillid eest ära võtta, millega omale asju ette kujutatakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 07.12.16 08:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AndresL
Prj chipp pidavat olema nagu üllatusmuna mille sisu ei tea, mul kahel tuttaval tahmab nagu katlamaja auto ja minek pidavat ka endine olema, kuigi TD autod. Seega pole minu arvates tegu erilise talendiga. Bensukal on see niigi minimaalne ja eks perse järgi ei tunnegii midagi. Samas mulle meeldib katsetada, Piiraja sai 1000rpmi võrra krgemale ja automaadil annab see tunda küll kui kickdown teha.. Minul aga immo viga siiski küljes ja proovib uuesti.


Selle peale saan öelda, et mine sinna samusesse.
Need autod ei ole järelikult minu tehtud või on seal midagi katki - lihtne. Iga soft on mul konkreetse auto peal tehtud ning ka testitud. Samuti annavad kliendid normaalset tagasisidet, seega on sinu poolt välja aetav iba välistatud.
CTS-i nimelisest firmast nii palju, et mul ei ole piisavalt sõrmi, et kokku lugeda mitu autot olen ringi pidanud tegema. Samamoodi, nagu veel üks teatav isik, kes siin foorumis odavat crappi pakub.

Sinu vabalthingava stendi paneme, siis on seal 99% tõenäosusega vahe alla 3%.
Seepärast saadan ka kõikidele vabalthingava chippimise päringutele vastuse, et seda ei ole mõtet teha, mitte ei peta kliente.

Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Käiguvahetuse otsustab ikka käigukasti aju seega kui sul käigukasti aju ei tehtud siis piiraja ei muutunud. Nagu sa ise ütlesid, et enne ei proovinud. Pole vaja inimesi eksitada lihtsalt ja asjata reklaami teha. ;)

+1


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
woody
huviline

Avatar


Registreerunud 13.07.09
Asukoht: Peaaegu Rakvere.
Kasutaja on eemal

Auto: Vw B6 Passu, C6Q

postitati 07.12.16 09:31 Tsiteeri


Vähemalt on unistusi hea lugeda. Ei suutnud manuaal 150 pluss kw. diisliga rattaid teisega asfaldil ringi ajada, hoolimata sellest, et põhjagaasiga kurvi sisse susasin. Ju ei olnud piisavalt vett tee peal.
Aga noh, eks see roosa prill ole see kõige kaunim ;)


Nelivedu on parim :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 07.12.16 09:36 Tsiteeri


Enda kogemusest nii palju, et V10 mootoriga RS6 tehase seadetes (426 kw, 650nm) ei tõmba koha pealt launchimata startides rattaid ringi.
560kw järgi aidatud RS6, mis miilil 300km/h sõidab tõmbab 1->2 vahetuse ajal rattad all ringi. Selleks kulub väänet 1100nm...

Seega Subarul pole kindlasti mitte midagi viga. Lihtsalt ei ole mõtet endale asju ette kujutada.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Rom
huviline



Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C6 3.0TFSI S-line

postitati 07.12.16 10:24 Tsiteeri


Chipimise mõju avaldus rohkem omanikus, kui autos :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
andrec
huviline



Registreerunud 07.10.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 R30 VR6 turbo

postitati 07.12.16 10:39 Tsiteeri


Küsiks veel, et mis see pöörde tõstmine juurde annaks? Kas see mootor hakkab nii lõpust alles elama?


12,72@178,14km/h @S4 // 241km/h @ S4 OMC
http://differ.ee https://www.youtube.com/andresleever
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sibidisah
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.07
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal


postitati 07.12.16 10:41 Tsiteeri


http://cdn.meme.am/cache/instances/folder32185/32185733.jpg


VRB Motorsport
...turbo has gone titts up smoking and whistling like a [roppus]!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 07.12.16 10:49 Tsiteeri


Kõige tähtsam on omaniku emotsioon, kui mõni lisa kw annab samuse düno järgi nii tunda siis ei tasu teise rõõmu rikkuda.;)
Mul ei tasuks siin sõna vb sel teemal võtta aga kas esiteks C6 ei ole tunduvamalt raskem auto (ma ei tea ei viitsi guugeldad ka kaalu praegu) mis teiseks istub palju palju laiematel ja kindlasti uuematel rehvidel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 07.12.16 11:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Kõige tähtsam on omaniku emotsioon, kui mõni lisa kw annab samuse düno järgi nii tunda siis ei tasu teise rõõmu rikkuda.;)
Mul ei tasuks siin sõna vb sel teemal võtta aga kas esiteks C6 ei ole tunduvamalt raskem auto (ma ei tea ei viitsi guugeldad ka kaalu praegu) mis teiseks istub palju palju laiematel ja kindlasti uuematel rehvidel.

Jah, aga nii palju raskem ega parema pidamisega ta ka nüüd ei ole. Minu RS4-l polnud pidamisega asfaldil mitte mingeid probleeme ei esimese ega teise käiguga, isegi talvel naastrehviga. Kaal sisuliselt sama, nagu antud autol ning võimsust 350-370kw. Lisaks manuaalkast, mille kadu on oluliselt väiksem. Audi nelik paneb asfaldil jõu suurepäraselt maha.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 73.3% - SQL: 26.7%]