Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Hoiatus parkimisfirma "CityPark" trahvide väljastamise osas. Ebapädev suhtumine ja lünklik süsteem!!! (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 5384)
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 17.11.11 20:16 Tsiteeri
Hoiatus parkimisfirma "CityPark" trahvide väljastamise osas. Ebapädev suhtumine ja lünklik süsteem!!!



Kui te teate, et te ei ole parkinud pikemat aega kuskil ja pühapäeva õhtul potsatab teie telefoni sms postkasti uduse sisuga sms kus palutakse maksta ära leppetrahv + viivis paar kuud tagasi valesti pargitud sõiduki eest, siis mida teeksite teie? Maksaksite suures hirmus, et viivis suuremaks ei läheks, ära? Ignoreeriksite sms, sest arvate et keegi teeb halba nalja või hakkate asja uurima. Minu puhul kehtis viimane variant. CityPark on selline firma kelle infotelefoniks on ainult automaatvastaja ja teatesalvestaja ja mingit otsest vastust on sealt võimatu saada kiirelt kui te just kodulehelt mõne juhtkonna telefoni numbrit ei kasuta. Aga asugem siis asja kallale.

1)CityPargi sõnumis pole sõnagagi mainitud kellaaega, kohta ega autonumbrit mis valesti parkimise sooritas vaid ainult ülekande soov!
2)CityPargi sõnumi lõpus pole firmat tudvustavat nime vaid number kust sõnum tuli mis pole isegi eesti päritolu vaid selline +45609910233
3)Citypargi paar kuud vana leppetrahvi maksmise viivis tekitas juba kahtlust sest 2 kuu eest paar euri viivist küsida on imelik.
4)CityPargi sõnum tuli pühapäeval kell 21:00 mis pole just normaaalne, sest päev ja kellaaeg ei viita absoluutselt sellele et keegi võiks veel tööl olla.

Uurdes internetis tolle kummalise telefoni numbri tausta, leidisn mitmeid linke milles kirjutatakse, et selle pealt on valimiste eel saadetud spämm sms-e paljudele inimestele sisuga
mille kohta tooksin kohe siia eraldi copy/paste ühest vihasest interneti postitajast ja kelle jätkub huvi edasi lugeda siis selle all on ka link lehelt kust vastav sisu on kopeeritud.

maha Keskerakond!
12.10.2009 21:39
Kas Keskerakonnas on üksainuski aus ja eetiline inimene. Kahtlen selles sügavalt. Pole korrumpeerunumat, valelikumat, salakavalamat, omakasupüüdlikumat, silmakirjalikumat, küünilisemat, võimuahnemat parteid kui Keskerakond ning tema suur juht kellelt sain täna järgmise sõnumi: Hääleta uute töökohtade poolt! Vali Keskerakond! Edgar Savisaar! Saatja: +45609910233

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/valimisjaoskonna-liige-sai-propaganda-tottu-kinga.d?id=26216769&com=1&no=0&s =1

Olgu selle Kesk Erakonnaga kuidas on - see pole nagu hetkeline teema vaid lihtsalt vihje sellele kuhu CityPargi-ga seotud kahtlase telefoni numbri juured viivad. Number muidu ise on Taani riigi oma ning selle kohta leiab internetist nii mõndagi huvitavat.

Üldiselt sebisin juhtkonna numbri. Vastu võttis mingi neiu kellele esitasin järgnevad küsimused.

1) Miks ei ole sms-is selgitavat infot pargitava auto numbri ega asukoha kohta - Vastus - Me ei peagi seda avaldama
2) Miks on sõnum saadetud mingi suvalise Taani numbri pealt - Vastus - Ei oska kommenteerida - sellega tegeleb meie süsteemi arendusmeeskond
3) Mis valemiga saadeti parkimistrahvi viivist nõudev sms pühapäeva õhtul - Vastus- Süsteem töötab oma suva järgi.

Kogu see pull lõppes sellega, et mult küsiti viite numbrit tolle parkimisetrahvi kohta ja kui ma neile selle ütlesin siis sai lõpuks asi selgeks.

1) Masin millega olevat parkimine toimunud, kuulus meile ja meie firmale pool aastat tagasi.
2) Masin on juba ammu maha müüdud, firma registrist kustutatud ja sõidab uue omaniku tagumiku all ringi juba mõnda aega.
3) CityPark otsustas et ainuõige lahendus papp kätte saada, on see, et saata sõnum viimasele telefoni numbrile, millelt seda registreerimis numbriga sõidukit pargiti. Ajuvaba!!!

Üldiselt sai pele seda neile öeldud, mida ma nende meeletust süsteemist arvan ning sai soovitatud uue omaniku otsinguid alustada. Asja iroonia seisneb veel selles, et City Park hakkas 2 kuud tagasi tehtud parkimistrahvi mitte laekumist nii hilja uurima. Mulle meenutab selline case jubedalt paar kuud tagasi avaldatud uudist et Herman Simm , kes istub 12a vanglas, on Tallinn/Tartu maanteel robotlike kiiruskaamerate käest trahvi saanud, kuigi roolis istus tema kallis kaasa. Nii et vana hea hüüdlause "Welcome To Estonia" kõlab aina enam mõnitusena.


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 17.11.11 20:48 Tsiteeri


Ega küsija suu pihta ei lööda, proovida ikka võib. Ju siis Citypark teeb seda hästi odavalt ja selliste nippidega.
See number on ilmselt üks interneti kaudu kasutatava tasuta või väga odava sõnumisaatmise lehe oma. Google näitab, et palju kasutatakse :)
Tehniliselt ei ole ju mingit vahet, kas sõnum tuleb öösel või päeval, Eesti või välismaa numbri pealt, seega on teine ja kolmas küsimus mu arust rohkem nokkimine.
Aga teemas antud küsimusele vastan, et mina hakkaks ka segast asja uurima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 17.11.11 21:25 Tsiteeri


Kusjuures kui ma õigesti mäletan, oli kuskil telekas ka hiljuti teema Cityparki teemal. Just see, seal oli küll minumeelest juht ise süüdi jne aga point oli ka just see, et ühendust saada on täiesti võimatu nendega.

Kuna ARK enam neile andmeid välja ei anna, siis jääbki see trahv neil ilmselt saamata. Vb teie firma on kunagi selle auto eest trahvi maksnud, mistõttu on neil andmed vanast ajast olemas. Siin tekib aga kohe küsimus delikaatsete isikuandmete säilitamise ja haldamise teemal, sest selleks peab vist ka eriluba olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
taavi9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.06
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 avant 3,0TDI S-line 09a.

postitati 18.11.11 18:24 Tsiteeri


Väike tsitaat juura.ee foorumist:
Lihtne reegel - kui see on "leppetrahv" siis ära tee muud kui viska see prügikasti. Sinuga ei juhtu mitte midagi. Ja unustage need "mustad nimekirjad" ja muu jama. Selliseid asju pole olemas. Ja et minu juttu niisama jamaks ei peetaks -mul on umbes 50 "leppetrahvi" ja ma ei kavatse neist maksta mitte ühtegi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 18.11.11 18:38 Tsiteeri


Huvitav, et siiani leidub inimesi, kes Cityparki "leppetrahve" maksavad. Sellest on kirjutatud lehes ja räägitud paljudes telesaadetes ning kõiksugustes foorumites. Neil puudub igasugune õigus ja võimalus neid välja nõuda. Ka ei tohiks nad auto omanike andmeid kuskilt saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Timmu
huviline

Avatar


Registreerunud 06.04.03
Asukoht: Tln.
Kasutaja on eemal

Auto: 2 x Q

postitati 18.11.11 22:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: taavi9
Väike tsitaat juura.ee foorumist:
Lihtne reegel - kui see on "leppetrahv" siis ära tee muud kui viska see prügikasti. Sinuga ei juhtu mitte midagi. Ja unustage need "mustad nimekirjad" ja muu jama. Selliseid asju pole olemas. Ja et minu juttu niisama jamaks ei peetaks -mul on umbes 50 "leppetrahvi" ja ma ei kavatse neist maksta mitte ühtegi.


Kinnitan - leppetrahvi lipik otse kanalisatsiooni ja "case closed".


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 06.10.12 05:40 Tsiteeri


Peale aastakese möödumist jõudis sama teema lõpuks ka Ain Allase "Kaua Võib" saatesse. L I N K ...... S I I N


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 06.10.12 09:07 Tsiteeri


Mul oli parkimiskorraldajatega eelmise aasta lõpus sarnane kogemus, teisest teemast selline osa:

Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene

Täna sain läbi imetabaste kõverteede ühe SMS-i, mis pani mõtlema. Saadetud on see telefoninumbrile, mida on kunagi kasutatud min auto parkimiseks SMS-iga. Ja sisu on siis selline, et maksmata on parkimistrahv. Viide ka juures, kuskohast üksikasjad leiab.
Ja seal siis lugu ise - imede ime, üle aasta vana. Ühisteenuste töö. Siiani pole siis minuga kuidagi ühendust olnud võimalik saada? Ja sisu on parkimiskorra rikkumine - mis pilte vaadates kisub muigele. Mis reeglit ma seal rikun, pole tuvastatav. Ja kus ning millal see pilt tehtud on, ka mitte.
Kas seal terve mõistusega inimest üldse on?
Huvitav, kas see on selline "õngitsemine", et kui läheb läbi, siis makstakse ära? Ise nad siis auto omenike andmeid nähtavasti ei saa kusagilt. Aga näib ikka eriti komöödiateater see asi.
Ma ei oska eriti seda dokumenti siia nähtavaks teha, äkki kuidagi nii.

http://www.upload.ee/images/dl_f.gif

Minu roima tõestav pildimaterjal on selline:

http://www.upload.ee/image/2102998/1.jpg

http://www.upload.ee/image/2103004/2.jpg

http://www.upload.ee/image/2103009/3.jpg



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 67.3% - SQL: 32.7%]