Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  7
Autor:
Pealkiri: Citypark Leppetrahv! (Vastuseid: 155 | Vaatamisi: 44651)
Dr.Rammstein
huviline

Avatar


Registreerunud 09.04.10
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 3.0 171kw universaal

postitati 29.10.12 12:19 Tsiteeri


Parkisid kõnniteele?

1,5m oli vaba ruumi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 29.10.12 13:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Samas ei ole antud kohal ei lubavat ega ka keelavat märki. Kas selles osas on midagi vaidlustada? Sõiduk oli pargitud osaliselt kõnniteele aga jalakäiatele oli ruumi oma 2 m.

Ise üldse ei mäletanud seda osa lausest, mis ütleb "kus seda lubab asjakohane liikluskorraldusvahend". Kas see on nüüd tekkinud või kogu aeg olnud?


See on mingi aeg tagasi tekkinud ning kui ei ole lubavat märki, siis on kõnniteel parkimine keelatud.
Ehk siis sul ei ole mitte midagi vaidlustada.

Ainus alus, millel trahvi vaidlustada on mingisugune probleem trahvi koostamisel - ei ole korrektselt fikseeritud jne.
Aga kui sa oled seadust rikkunud, siis ilmselt oleks mõtekam ära maksta.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 29.10.12 16:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: hookus
Esiteks arvan, et teise inimese/firma maal parkimise eest maksta on täitsa ok.
Teiseks, kui raha trahvide tasumiseks (loe: parkimise eest maksmiseks) napib siis tasuks kaaluda alternatiive (buss, tramm, troll, ratas jne) :)
Kolmandaks, miks mõned arvavad, et avalikult foorumis varastamise kohta nõu kusida (ka nõu anda) on ok? See on kellegi äri ja raha ning kui nö tasuta parkijad kohad endale võtavad siis jääb omanikul tulu saamata.

Kui niisama lihtsalt alati ära maksta, on üsna varsti kellegi äri sinult raha küsida, nii kui kõnniteele astud. Olen enamvähem nõus, et konkreetselt kellegi eramaale rajatud parklasse parkides võiks selle eest ka maksta (kui küsitakse), kuid suvalisel linnatänaval või tühermaal ilma maksmata parkimist vaid seetõttu, et keegi kavalpea on selle "tasuliseks parklaks" muutmise läbi suruda suutnud, mina küll varastamiseks pidada ei oska.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 23.05.13 08:29 Tsiteeri


Minul mure järgmine:

Naine sai just Magistralis 10€ trahvi. Seal on Citypark ja kellaga parkimine. Kell aga ununes peale panemata. Nagu ma aru saan, siis kõik kohe soovitavad ahju kütta selle trahviga. Kuskilt mäletan sellist juttu ka, et kui neil minu andmed olemas on, siis tuleb trahv ka ära maksta. Enda mäletamist mööda ma pole enne vist trahvi saanud, aga olen parkinud mobiilselt Europargis kindlasti ja äkki ka Citypargis. Parkimisel sõnumites muidugi nime ega muid andmeid peale telefoni numbri ei esine. Kas siis peaks trahvi ära maksma või tohib see prügikasti lennata ilma tagajärgedeta? Auto on minu nimel ja telefoni number vist ema või isa nimel.


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 23.05.13 08:41 Tsiteeri


Kui number on salastatud, siis pole probleemi - ka endal sahtlis üks Cityparki-i töötaja poolt väljastatud leppetrahv 35€ väärtuses ja pärit märtsi kuust. Ei ole seda maksnud ja ei kavatsegi maksta. Kui number on salastatud, siis ei saa nad mingeid andmeid kätte ja kui saavadki numbri omaniku teada ja Sulle helistavad, siis ütle, et Sa ei tea midagi ja Sa lihtsalt kasutasid autot sellel ajal, et suhelgu auto omanikuga. Keegi ei kohusta Sul rohkem andmeid neile väljastada. Mulle saatsid veel SMS-i a'la, et hea klient, teilt on tasumatta jne. kuid nüüd juba pea kuu aega vaikus.
Puhas küte on see "trahv". Nii, kui ära maksad, on andmed olemas, kuid ka siis saad väita, et Sa lihtsalt kasutasid autot ja see ei ole Sinu auto. Politsei ja Maanteeamet neile andmeid ei väljasta.
Kunagi tulevikus Cityparkis parkides võivad ratta kinni panna, kui maksnud ei ole, kuid siis piisab ka 110 helistamisest ja ratas tehakse lahti, sest neil ei ole selliseks tegevuseks mingisuguseid volitusi. Politsei käsib asja läbi kohu ajada, kuid kui neil andmeid ei ole, siis pole ka kedagi kohtusse kaevata - autot ju ometi ei saa hageda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 23.05.13 08:55 Tsiteeri


http://www.e24.ee/1116078/riigikohus-citypark-ei-saa-juurdepaasu-autoomanike-andmetele/

See on siis kõige värskem vaidlus ja lahend.

Lisan juurde, et mille eest ma trahvi sain ja miks ma kategooriliselt keeldun seda maksmast - kui nad peaksid ka mind kätte saama, siis lähen kuni riigikohtuni välja vajadusel.
Nimelt, oli sõnumis üks väike viga sees vormindamise juures. Tähele muidugi ei pannud, kuna tuli kenasti vastussõnum, et auto on pargitud. 8h hiljem oli lipakas kojamehevahel (selle eest peaks veel kohtusse kaebama, et ilma loata käppisid autot). Sai siis 1903 numbrile helistatud ja parkimine lõpetatud. Raha said nad kätte selle eest aga süsteemist parkivat autot ei näinud.
Leian, et vealise sõnumiga peaks mingi *error* sõnum vms. tulema, kuid kuna seda ei tulnud ja nad reaalselt said selle raha parkimise eest, siis võivad nad need lipikud võtta ja endal ****** pühkida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 23.05.13 08:56 Tsiteeri


Number salastatud ei ole. Isegi 1182.ee annab numbri sisse toksides isa nime välja. Aga kuna auto omanik olen mina, siis vist ei saa neid kahte asja kokku siduda omavahel mitte kuidagi? Ma mõtlengi just seda, et mis siis saab kui olen mobiilselt parkinud ja kui olen eelnevalt trahvi maksnud (Enda mäletamist mööda ei ole trahvi saanud, aga mis siis kui mälu veab alt ja olengi saanud ja olengi ära maksnud kuangi ammu). Ma olen hästi skeptiline selliste asjade suhtes ja tahaks 100% kindel olla, et see trahvi äraviskamine mulle midagi ei tee. Tegemist oli tõesti kogemata naise poolt parkimiskella unustamine lihtsalt, mitte teadlikult ignoreerimine.

EDIT: Kui ma nüüd mõtlema hakkan, siis sai Audi vahetatud välja Bemmi vastu oktoobri lõpus ja Bemmiga on see esimene trahv. Isegi kui neil minu andmed olemas oleks, siis uue auto puhul nad peaks ju ikkagi Maanteeametist või ARK-st tegema päringu ja see neil ju läbi ei lähe enam?


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 23.05.13 09:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: OttOlesk
Kui ma nüüd mõtlema hakkan, siis sai Audi vahetatud välja Bemmi vastu oktoobri lõpus ja Bemmiga on see esimene trahv. Isegi kui neil minu andmed olemas oleks, siis uue auto puhul nad peaks ju ikkagi Maanteeametist või ARK-st tegema päringu ja see neil ju läbi ei lähe enam?


Täpselt nii ta on - nad minu teada enam ei üritagi andmeid saada - ja kuna Sinu andmeid saavad nad heal juhul ainult selle baierlasega seondada, siis on rahu maa peal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 23.05.13 09:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Täpselt nii ta on - nad minu teada enam ei üritagi andmeid saada - ja kuna Sinu andmeid saavad nad heal juhul ainult selle baierlasega seondada, siis on rahu maa peal.


Tore kuulda.
Aitäh vastuste eest :)

Ott


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.05.13 09:54 Tsiteeri


Ma olen ise ka selle poolt, et kui kasutad kellegi teenust, siis tuleks selle eest maksta. Sama hästi võiks ju suhtuda Teie tööandjate pakutavasse teenusesse, et miks ma selle eest maksma pean.

Tegemist on ju eramaaga ja omanikul on õigus piirata selle kasutamist või selle eest raha teenida. Ma arvan, et Teile ka ei meeldiks, kui keegi iga päev teie maal tasuta pargiks või kui arvate, see on ok, siis võite oma aadressi panna, ma hea meelega pargiks tasuta, kus vähegi saaks.

Tallinnas on tasuta parkimine ja seda kutsutakse tasuta ühistranspordiks :) Auto on mugavus, sellega kaasnevad kulud, paraku.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 23.05.13 10:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Kui number on salastatud, siis pole probleemi...

Sõnumiga läheb alati saatja number kaasa, seda ei saa salastada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.05.13 12:00 Tsiteeri


ID kaardiga tuvastamine on sama, mis oma dokumendi näitamine reaalelus ja see on vajalik justnimelt isiku tuvastamiseks ehk teha kindlaks, et Sa ei esine kellegi teisena.

Pärast automüümist sellisesse olukorda sattudes ei pea Sa kellegi trahvi maksma vaid ütlema, et auto pole Sinu valduses enam ja olukord laheneb.

Facebook jms kohad ei ole kellelegi kohustuslikud ning lisaks ei ole kohustuslik ka seal kogu seda informatsiooni avaldada.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 23.05.13 12:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Palun lõpetage see isiklikel sümpaatiatel-antipaatiatel põhinev sõimlemine nüüd ära. Sisu oli arusaadav, pole vaja lisaks mitut lk-d poste stiilis "ma olen kõvem ja targem kui sina". Saage kokku, klaarige ära.

Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Äkki eemaldaks selle teema üldse ära

Jah, läks teemast ammu juba mööda ja kasutaja, kellel mure oli, sai ka vastuse. Kellel on selle kustutamise vastu miskit, saab mulle vaide esitada. :)

EDIT: Üleliigne eemaldatud. Foorumis on vastavasisulist infot piisavalt. Jätame teema avatuks, kuid iga järgnev teemaväline postitus kustutatakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
raineys
huviline



Registreerunud 03.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5 2.3t

postitati 23.05.13 14:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
http://www.e24.ee/1116078/riigikohus-citypark-ei-saa-juurdepaasu-autoomanike-andmetele/

See on siis kõige värskem vaidlus ja lahend.

Lisan juurde, et mille eest ma trahvi sain ja miks ma kategooriliselt keeldun seda maksmast - kui nad peaksid ka mind kätte saama, siis lähen kuni riigikohtuni välja vajadusel.
Nimelt, oli sõnumis üks väike viga sees vormindamise juures. Tähele muidugi ei pannud, kuna tuli kenasti vastussõnum, et auto on pargitud. 8h hiljem oli lipakas kojamehevahel (selle eest peaks veel kohtusse kaebama, et ilma loata käppisid autot). Sai siis 1903 numbrile helistatud ja parkimine lõpetatud. Raha said nad kätte selle eest aga süsteemist parkivat autot ei näinud.
Leian, et vealise sõnumiga peaks mingi *error* sõnum vms. tulema, kuid kuna seda ei tulnud ja nad reaalselt said selle raha parkimise eest, siis võivad nad need lipikud võtta ja endal ****** pühkida.


Kas 1903 ei ole mitte M-parkimine Ühisteenuste kaudu? Ehk, siis mitte mingi europark või citypark.


http://images.spritmonitor.de/555994_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 23.05.13 15:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raineys

Kas 1903 ei ole mitte M-parkimine Ühisteenuste kaudu? Ehk, siis mitte mingi europark või citypark.


Telefoninumbrid, kuhu sõnum saata või helistada, on kõigil ühine, kuna kasutatakse keskset e-parkimise andmebaasi. Sealt saadavaid andmeid (telefoninumber ja auto number koos parkimistsooniga) saavad erinevad ettevõtted lihtsalt erinevalt kasutada. Ja igal ettevõttel on ligipääs ka ainult enda hallatavate parkimistsoonide kohta. Ühisteenustel on ka Maanteeameti andmebaasile ligipääs olemas, kuna nende tellijaks on linn või riik, kes tagab andmete mittesattumist mujale või kasutamist muudeks eesmärkideks. Europark-i kohta jään vastuse võlgu, kuidas nendel on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
raineys
huviline



Registreerunud 03.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Saab 9-5 2.3t

postitati 23.05.13 15:09 Tsiteeri


Asoo. Tänud seletamast.


http://images.spritmonitor.de/555994_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
emmure
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.09
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2.8 v6 quattro

postitati 23.05.13 19:10 Tsiteeri


Ma sain ühisteenustelt trahvi. Kuu aega ja koju pole midagi tulnud. Kas ei tulegi?


Project-Massacre
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 23.05.13 19:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: emmure
Ma sain ühisteenustelt trahvi. Kuu aega ja koju pole midagi tulnud. Kas ei tulegi?

Ühisteenuste oma peaks koheselt ära maksma. See peaks Mupo valdkond olema ja kui ei maksa, siis on neil õigus esitada viivistasu nõue koheseks sundtäitmiseks kohtutäiturile täitemenetluse seadustikus sätestatud alustel ja korras.
Sain just ise maja ees parkimise eest trahvi. Aga kuna on käimas fassaaditööd ja ehitusmehed on hõivanud oma tavaariga kogu maja tagumised parkimiskohad, siis polnud mujale panna. Esitasin vaide, näis, kas tagastavad. Aga maksma peab igaljuhul. Euro ja Citypark on teised teemad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 23.05.13 19:33 Tsiteeri


Ühisteenused on AS, seega samasugune erafirma nagu teisedki. Mis seal pikalt vaielda, ahju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 23.05.13 23:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Ühisteenused on AS, seega samasugune erafirma nagu teisedki. Mis seal pikalt vaielda, ahju.

Sõltub, kas pargiti kohaliku omavalitsuse territooriumil või eramaal, Ühisteenused AS korraldab parkimist mõlematel. Riik hoolitseb võimalikult hästi, et talle võlgu ei jäädaks. Erasektor vaadaku ise, kuidas hakkama saab ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 24.05.13 06:50 Tsiteeri


Riik hoolitseski seni läbi Ühisteenuste, kuni tuli paar kohtulahendit, mille järgi erafirma sel moel riigi eest hoolitseda ei tohtivat. Loodi MuPo - sisuliselt sama asi, aga riigiasutus. Suurem hirm Ühisteenuste ees on inimestesse jäänud kunagi jänesepüügibusside külgedel ilutsenud Ühisteenuste logode järgi. Tegelikult on nad erafirmana täpselt samal tasemel nii Citypark'i, Europark'i kui muude analoogidega. Maanteeamet on riigiamet, mitte mingi riik riigis, mis ise otsustab, kellele andmeid väljastab ja kellele mitte. Nii et kui nad ei väljasta andmeid Citypark'ile, peavad nad samamoodi kohtlema ka Ühisteenuseid. Või arvate, et Citypark'i omanikud neil kohe kõri kallal poleks, kui see teisiti oleks?

PS. Valesti parkimine ei ole võrdsustatud tasulisel alal maksmata parkimisega. Kui parkida haljasalal, ilma lubava märgita kõnniteel või keelava märgi mõjupiirkonnas, tuleb ikkagi kuri MuPo, kes saab registriandmetele ligi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 24.05.13 07:14 Tsiteeri


Tartus endiselt kontrollivad parkimist ühisteenused ning teevad viivistasuotsuseid.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
melnits
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Quattro 3.0 (162 kw) sedaan 2002.a

postitati 24.05.13 09:47 Tsiteeri


Siinset juttu natuke lugedes tundub, et europark ja citypark parklates võib süüdimatult tasuta parkida, kui pole neile ennem ühtegi trahvi maksnud pargitava autoga seoses? Kviitungitega saab talvel ahju küttes sooja vaid?:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 24.05.13 09:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: melnits
Siinset juttu natuke lugedes tundub, et europark ja citypark parklates võib süüdimatult tasuta parkida, kui pole neile ennem ühtegi trahvi maksnud pargitava autoga seoses?


Põhimõtteliselt küll, kuid pidevalt nii tehes muutub protsess jube tüütuks. Auto juurde naastes võib lukk ratta küljes olla. Selle saab küll politseisse helistades mõne aja möödudes maha, kuna neil ei ole õigust seda paigaldada (mingi vara puudutav seadus), kuid siiski jube tüütu protsess. Seal, kus tõkkepuud on, on asi natuke teine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 24.05.13 10:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: melnits
Siinset juttu natuke lugedes tundub, et europark ja citypark parklates võib süüdimatult tasuta parkida, kui pole neile ennem ühtegi trahvi maksnud pargitava autoga seoses? Kviitungitega saab talvel ahju küttes sooja vaid?:D

Sa küsid sedasama, millele juba eelmise lk alguses ära vastati. Kui südametunnistus piinama jääb, maksa alati ära. Keegi meist siin ei saa sind sundida mitte maksma. Kui pargid erafirma poolt selleks rajatud parklasse (viisakas plats, aed ümber), oleks ka ilmselt viisakas selle eest maksta. Aga kui ma pargin kuskil Mustamäel mingi suvalise 9-kordse ette, kus seni on parkimine tasuta olnud, kuid äkki on välja ilmunud mingid sildid, et seal nüüd vaid raha eest või erilubadega parkida tohib ja siis mingi rahalise nõudega lipakas kojamehe vahele ilmub, siis see läheb küll ahju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  7
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 68.1% - SQL: 31.9%]