Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  7  8  9  10  11  ..  16
Autor:
Pealkiri: Audi 80 1.8TQ 20v - 1992 - Maaryo (Vastuseid: 391 | Vaatamisi: 86119)
tune_make
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.10
Asukoht: Kuningriik Põlvamaal; Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1.8T, Audi A4 b5 2.8 Wv Passat 1.9 85kw

postitati 15.06.12 17:40 Tsiteeri


Seda masinat tahaks ka omasilmaga üle vaadata. Endalgi on ammusest ajast mõlkunud 1.8 t peale panna.... aga ennem oli raha taga kinni ja ei teadnud palju peab ümber tegema. Mingi välismaa teemass tehti ka b4 peale 1.8t ,aga seal keevitati kõik uued mootori kandurid. ja silda tehti ümber.
Aga kena töö ära tehtud ;)


Vahel peavad kuldsed käed olema ka mustad.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 16.06.12 12:08 Tsiteeri


Eks siin teemas on enamik asju olemas,mida mina otseselt ümber olen teinud.
Sellessuhtes ühtegi kere kinnitust muutnud ei ole,ainult ühel mootorikäpal oleva 8 mm auk sai tunduvalt suuremaks puuritud,muidu ta 80-ne padja otsa ei istu!
Ülejäänu juba nipet-näpet.
Samuti võib öelda,et Põlvas on seda asja ikka väga lihtne legaalseks saada.
Otseselt, mida mul kästi ainult teha oli Co mõõtmine! Käisin mõõtsin eile ära,viisin tolle paberi arki,vaatas ära ja hakkas uut passi vormistama!.
Seega rohkem pole mulle keegi kapoti alla vaadanud,ainult Üv punkti mees puhtast huvist kui co-d mõõtis,kuna endal pidi kah b4 olema:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 12.08.12 12:46 Tsiteeri


Et mu teema päris viimasele lehele ära ei kukuks,siis otsustasin kirjutada!
Hetkel päevad kõik ühesugused nagu kaitseväes ikka:D
Autos ei tea ma hetkel miskit,igatahes peaks vist igapäevases kasutuses olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sibidisah
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.07
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal


postitati 24.11.12 20:23 Tsiteeri


Kas käigukast jäi ikka 80 oma?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 24.11.12 20:27 Tsiteeri


Käigukast jäi enamvähem sama;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sibidisah
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.07
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal


postitati 24.11.12 20:31 Tsiteeri


Enamvähem? :D Jaga väärt infot :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 24.11.12 20:38 Tsiteeri


Ütleme nii,et käigukast on pärit 2.0 66 kw b4-ja pealt, käimari tähist ma ei mäleta;)
Sellega sai tagatud maanteesõidul tunduvalt madalamad mootoripöörded.
Seega jäi mootorimüra tunduvalt vähemaks:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 02.01.13 18:53 Tsiteeri


Tervitused!


Pole ammu miskit kirjutanud,ega pole ka miskit suurt kirjutada,
Masin teenib ustavalt,ära pole veel lagunenud :D
Täna sai siis väike hooldus tehtud-õlid ja filtrid vahetatud,karterituulutus puhastatud.
Muidugi sai ka turbol lõtke kontrollitud,midagi väga meeldivat seal polnud-ristilõtk on ulme.
Niiet kaugel pole see aeg enam ilmselt kui see asi laiali jookseb:mad:
Üldse ei tahaks enam teist turbot ostma hakata,kuna muud suuremad plaanid,kuid kahjuks on vaja kuidagi suveni kaitseväe lõpuni ära liigelda!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
oudi
huviline



Registreerunud 01.05.12
Asukoht: põlva
Kasutaja on eemal


postitati 04.01.13 17:54 Tsiteeri


Ma olen oma silmaga kah seda audit näinud ja oligi kuidagi tuttav audi :P väga kobe audi muidu :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 04.01.13 17:58 Tsiteeri


Eks Põlvas näeb seda autot suhteliselt tihti,eks paljud teavad seda autot ja teavad,millega tegemist!
Noh hetkel kindlasti ma selle auto kohta ilus ei ütleks,tahaks paljusid asju ümber tegema hakata.
Mõtteid on palju,kuid mida ei ole on aeg ja muidugi raha:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Urmo14
huviline



Registreerunud 05.07.11
Asukoht: Tallinn-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 S-line 3.0 tdi Q

postitati 04.01.13 21:50 Tsiteeri


Väga palju vaeva näinud ja asjalik tüüp!
Loodame, et sellised mehed jäävad tulevikus ka audide peale, et oleks vähegi huvitavat ja ka harivat lugeda :)
5+ jätka samas vaimus!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 04.01.13 21:53 Tsiteeri


Suurimad tänud!
Eks kuskilt otsast tuleb alustada,ega muidu kogemused niisama tule!:D
Kui ma hetkel Kaitseväes ei oleks,siis siin teemas oleks kindlasti palju rohkem muud lugemist kui hetkel!
Aga noh,palju pole enam jäänud,kõigest 5 kuud veel:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
oudi
huviline



Registreerunud 01.05.12
Asukoht: põlva
Kasutaja on eemal


postitati 05.01.13 13:09 Tsiteeri


Teinekord kui"OK Oilist"kütust võtad siis lase Carstopist läbi :D tahaks oma silmaga seda kapotialust näha :P
Aga jah ilus auto ja hea vaev on nähtud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 05.01.13 13:37 Tsiteeri


Eks kui kunagi sinna satun ja kui meeles on,siis ikka vast saab näha!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 02.02.13 21:57 Tsiteeri


Täna sai siis selline vigur tehtud,et turbo sai ära vahetatud!
Kuna vana turbo oli omadega juba päris peene,ühesõnaga kuumakoja poolne tiivik oli juba päris mõnuga kotta käinud. Nii mõnigi millimeeter oli juba tiivikust ära lihvitud:mad:
Turbo vahetuseks oli täiesti viimane aeg,päris kinni veel õnneks ei olnud jooksnud:D
Külge läks uus kasutatud turbo vähese ristilõtkuga.
Sai uut turbot ka testimas käidud,talvise teega tuli 0-100 km/h- 9.8 sekundit ja 400 meetri aeg 16.4 sekundit.
Seega võib hetkel rahul olla!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 02.02.13 22:02 Tsiteeri


Olen veendunud, et need ajad ei ole kivisse raiutud ning "süües kasvab isu" - ilmselt võib peagi teema uuendusi näha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 02.02.13 22:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: simoQ
Olen veendunud, et need ajad ei ole kivisse raiutud ning "süües kasvab isu" - ilmselt võib peagi teema uuendusi näha.




Uuendusi kindlasti tuleb ja sellega olen täiesti päri,et süües kasvab isu. Muidugi sellega tuli mul kohe meelde,et ilmselt paari nädala pärast saab auto ka esialgu tasuta ära chipitud:D
Muidu ei hakkaks enam sellega tegelema,kuid kui tasuta saab,siis miks mitte.
Ennem sügist ilmselt turbo ja mootori poolest mingit muutust ei tule,kuna hetkel vaja kaitsevägi ära lõpetada-4 kuud veel jäänud:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RistoN
huviline



Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal


postitati 05.02.13 09:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Uuendusi kindlasti tuleb ja sellega olen täiesti päri,et süües kasvab isu. Muidugi sellega tuli mul kohe meelde,et ilmselt paari nädala pärast saab auto ka esialgu tasuta ära chipitud:D
Muidu ei hakkaks enam sellega tegelema,kuid kui tasuta saab,siis miks mitte.
Ennem sügist ilmselt turbo ja mootori poolest mingit muutust ei tule,kuna hetkel vaja kaitsevägi ära lõpetada-4 kuud veel jäänud:D


Selle pildi järgi vaatasin et viisid juhtmestiku "üle ääre" ja siis kaitseblokist sisse. Kas selleks etteantud avast ei mahtunud või see oleks liiga hull läbiajamine olnud?


Sul ikka nende juppide ja asjadega veab - küll tasuta ja poolmuidu.

Super hea töö!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 08.02.13 20:34 Tsiteeri


Tegelikult on see aju täiesti robustselt sinna kaitsmekarbi peale kilekotti pantud. Ei n2inud hetkel mõtet aju salongi vedama hakata,kuna juhtmed poleks küündinud ja hilisemad plaanid t2iesti teised!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 09.02.13 02:59 Tsiteeri


Üsna muhe on vaadata sellist mootorit 80 kere aiste vahel. :D


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RistoN
huviline



Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal


postitati 09.02.13 09:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Üsna muhe on vaadata sellist mootorit 80 kere aiste vahel. :D


Mulle ka meeldib.

Endal tekkisid ka mõtted 1.8T jaoks - resurssi võib-olla isegi oleks, aga ei ole eriti pädev mootorite teemal ja ei saaks hakkama selle vahetusega ning kui mingi asjatundja (tunnitööga vms) kutsuda, siis maksaks segaseks ilmselt.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 09.02.13 10:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RistoN
Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Üsna muhe on vaadata sellist mootorit 80 kere aiste vahel. :D


Mulle ka meeldib.

Endal tekkisid ka mõtted 1.8T jaoks - resurssi võib-olla isegi oleks, aga ei ole eriti pädev mootorite teemal ja ei saaks hakkama selle vahetusega ning kui mingi asjatundja (tunnitööga vms) kutsuda, siis maksaks segaseks ilmselt.


Muhe vaadata küll,kuid kere pisut valeveoline,aga eks tulevikus jõub seda viga parandada!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 09.02.13 12:33 Tsiteeri


Ma tean, et avandi puhul on äärmiselt lihtne teha esiveolist neljaveoliseks, kui kõik vajalikud jupid on olemas. Kas sedaanil on ka muidu tunnel olemas?


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 09.02.13 15:07 Tsiteeri


Jama on selles,et ma pole veel ühtegi quattro b4 altpoolt n2inud! Selle hetkeloleva kerega ei viitsi jamama hakata,kuna plaanis ilmselt coupe quattro kere:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 09.02.13 19:22 Tsiteeri


Tunnel on olemas


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  7  8  9  10  11  ..  16
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 30.3% - SQL: 69.7%]