Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9  10  ..  16
Autor:
Pealkiri: Audi 80 1.8TQ 20v - 1992 - Maaryo (Vastuseid: 391 | Vaatamisi: 86124)
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 15.05.12 17:55 Tsiteeri


Krundi peale viska veel värv ka, krunt on poorne ja ilma värvkatteta hakkab roostetama. Hea projekt muidu. Enda b4 oleks ka ikka plaaninud mootori swapi, aga loobusin kuna esivedu ma 4wd ei hakka ehitama.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 15.05.12 20:22 Tsiteeri


Sai ka tänane päev õhtusse veeretatud,tundub,et enam väga väljas miskit õhtuti ei kannata,kuna sääski räigelt tekkinud:mad:

Vaatasin,et kui juba auto nii pilbasteks sai võetud,siis võtsin ka kõrvalistuja poolse ukse küljest,et sellele veidike värskust anda!
Värv maha koorunud,kuna alt karestamatta jäänud,samuti oli sealt kandist päris mitmed kohad veel valgeks jäetud.Samuti said ka hinged uue värvi peale,kunagi sai need paremte vastu vahetatud,kuid jäid värvimatta.

Esialgne

http://www.upload.ee/thumb/2347602/esialgne_uks.jpg

Pärast!

http://www.upload.ee/thumb/2347616/p_rast_uks.jpg

Tiivad on ka valmis ja ilmselt homme tuleb seda manti hakata jälle autole külge keerama!

Ja nii ta täna garaazi tagasi rändas!

http://www.upload.ee/thumb/2347647/nii_om.jpg

Ilmselt roogin ka selle söefiltri sealt minema,ühendatud ta minul ei ole igatahes sisselaskega!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 26.05.12 20:31 Tsiteeri


Sääne ta siis lõpetuseks sai,nii veeretud umbes nädal aega ringi ja võib öelda,et pilke püüab üpris hästi:D

http://www.upload.ee/thumb/2375579/esimene1.jpg http://www.upload.ee/thumb/2375583/teine2.jpg http://www.upload.ee/thumb/2375584/kolmas3.jpg

Uuel nädalal lähen ilmselt külastan ARK kontorit,et antud masin võiks ikka täieõiguslikult eesti teedel liigelda. Samuti mõtlen ka juba uutele numrimärkidele,kuna vanad suhteliselt kulunud ja räsitud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Imres
huviline

Avatar


Registreerunud 11.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Competition quattro 20vt

postitati 26.05.12 20:44 Tsiteeri


Tagumised rattad koopasse ei käi kui 3 inimest peale võtad?
Muidu edev.


Best ET 13,414@A4
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 26.05.12 20:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Imres
Tagumised rattad koopasse ei käi kui 3 inimest peale võtad?
Muidu edev.


Esialgu olid ka vahel 0,7mm flantsid,kuid kahjuks tuli need sealt kähku vahelt minema visata,kuna hakkas vastu käima.
Hetkel mingit probleemi pole tekkinud.Eile oli siis pisike testitiir, 5 inimest salongis ja üks pagasnikus:D Seega rehvi enam koopasse ei saanud:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 30.05.12 14:25 Tsiteeri


Täna tegin siis väikese Arki tiiru ja tõin ära ümberehitus taotluse blanketi. Kohapeal ei saanud kahjuks kohe täita,kuna antud auto on ema nimel:D
Esimese asjana kui mootori vahetusest rääkima hakkasin,siis tuli kohe kiire küsimus minule.
Kas antud toiming on juba ära tehtud,ehk mootor paigaldatud? Samuti küsis, kas auto hetkel arki parklas. Seega ma ei teagi,kui oleksin blanketid ära kohe täitnud,kas ta oleks siis juba miskit chekkima tulnud.
Muidugi üllatavalt normaalne tüüp oli. Ilmselt ei pea ka uuesti täies mahus üv. läbima,kuna see on suhteliselt hiljuti läbitud,mis on loomulikult väga positiivne!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 01.06.12 09:44 Tsiteeri


Täna andsin paberid arki sisse,uue nädala alguses lubati helistada.Kuna auto massi nüüd hetkel keegi ei tea,siis peab minema kuhugile,kus väljastatakse paber auto kaalu kohta!
Seda muidugi juhul,kui ümberehitust lubatakse.Arki tüüp käis ka puhtast huvist kaemas,milline mu kapotialune hetkel välja näeb.Tegemist oli noore normaalse tüübiga,vähemalt tundus:D
Ütles,et ilmselt ei teki väga probleemi,kuna registris on palju hullemaid vidinaid:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 03.06.12 13:43 Tsiteeri


Tervitused!

Eile tekkisid ühed vidinad jälle juurde.

http://www.upload.ee/thumb/2397158/_less.jpg

Tegemist siis hella udutuledega.
Lähipäevil üritaks nad ka lahti võtta,kuna seest klaasid kergelt kollakaks tõmbunud,tahaks puhtaks pesta.
Tööle ma neid veel ei saanud,kuna pole pistiku otsa pista vastavat udutule lülitit,mille sõber mulle kahjuks hetkel unustas tuua.Udutulede juhtmestik on kõik autol olemas,nagu kunagi juba välja on tulnud,et olemas need udutuled tal kunagi olid!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 03.06.12 15:01 Tsiteeri


Norm :cool:
Kui need külge ka saad siis polegi auto enam eest nii lage.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 03.06.12 19:55 Tsiteeri


Eks jh,midagi nad siiski annavad juurde:D
Homme lähevad nad ilmselt võibolla praeahju ja tule sisemus mattmustaks!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Siim105
huviline



Registreerunud 02.01.11
Asukoht: Räpina
Kasutaja on eemal

Auto: Vw GolfLD mk1 '79 Vw JettaTX mk1 '83 Audi B3 2.0 '89 Audi Avant C3Q '87 Vw Passat B3 '88

postitati 03.06.12 21:21 Tsiteeri


Väga kena masina oled ikka kokku klopsinud. Siin kandis tiirutab samasugune b4, punane, mustad sport nahk istmed ees, suvel oli väga valus velg all, ehk väga laiad mingid 16'' veljed.


Kohalik G1 tüüp.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 04.06.12 09:47 Tsiteeri


Eks see masin ole kah,muidugi minusilmis võiks kõvasti parem olla!Ühesõnaga võin ma öelda,et ma olen siis teile silma jäänud. Viimastel nädalatel olen ikka päris palju Räpinas niisama Chillinis viineripraadi manustamas käinud!
Nahkistmeid mul muidugi ei ole,aga sportlikumad on nad mul küll kui tavalised!
Võrreldes eelmise aastaga on mu veljed tunduvalt laiemaks muutunud.
Kas tegemist on selle kohaliku G1 vennaga,kellel katuseraamil õllekast?
Rohkem neid golfe mulle esialgu Räpinast väga meelde ei tule,teinekord viska käppa või tule ligi!



Tsitaat:
Algselt postitas: Siim105
Väga kena masina oled ikka kokku klopsinud. Siin kandis tiirutab samasugune b4, punane, mustad sport nahk istmed ees, suvel oli väga valus velg all, ehk väga laiad mingid 16'' veljed.


Kohalik G1 tüüp.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 04.06.12 21:14 Tsiteeri


Nagu ma lubasin,siis võtsin täna udutuled laiali,ehk klaasid eest.Ühe klaasi sain üpris lihtsalt eest,serv oli juba kergelt lahti,tuli üpris kerge vaevaga.
Teise udukaga nii lihtsalt ei läinud,kuna olen siin seda DIY teemat lugenud,siis viskasin ta samuti praeahju mõneks minutiks 150 kraadi juures,Pärast veidi surumist ja lahti ta oligi.
Klaasid pesin korralikult puhtaks ja udutule sisemuse värvisin mustaks:D

Esialgne oli selline,kui nad eile külge kruvisin!

http://www.upload.ee/thumb/2401331/IMG154.jpg http://www.upload.ee/thumb/2401347/lahtised_udutuled.jpg

Lõpuks said nad mõlemad siis sellised!

http://www.upload.ee/thumb/2401352/naiss.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Siim105
huviline



Registreerunud 02.01.11
Asukoht: Räpina
Kasutaja on eemal

Auto: Vw GolfLD mk1 '79 Vw JettaTX mk1 '83 Audi B3 2.0 '89 Audi Avant C3Q '87 Vw Passat B3 '88

postitati 07.06.12 23:10 Tsiteeri


Täpselt, ''kastikas'' :D
Laivis näeb ikka üli kena välja :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
qqopp
huviline



Registreerunud 14.01.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 80 b4 2.0 66kw, audi a4 quattro 1.8t 110kw

postitati 08.06.12 13:04 Tsiteeri


Hea töö !!! Väga kena maasikas ikka, muidu see iluvõre äär võiks must olla muud pole midagi nuriseda nägu :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 08.06.12 15:48 Tsiteeri


Kui rahvas nõuab,siis tuleb ilmselt uuel nädalal see iluvõre ette võtta:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 08.06.12 17:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maaryo
Kui rahvas nõuab,siis tuleb ilmselt uuel nädalal see iluvõre ette võtta:D

Mina ei nõua näiteks:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 12.06.12 13:22 Tsiteeri


Täna tuli siis lõpuks Põlva arkist kõne,et Tallinna tehnoosakonnast tuli lõpuks positiivne vastus ümberehitusele,mida oli ka muidugi arvata.:D
Muidu varasemalt oli juttu,et auto tuleb ka ära kaaluda,sest auto massi keegi hetkel ei tea.
Tänase kõne ajal sellest enam juttu polnudki,vb on mingid andmed neil siiski varasemalt olemas teistest inimestest.
Öeldi ainult,et mine mõõda ÜV-punktis Co ära ja too neile vastav paber ja tehakse uues tehnilises passis vastavad muudatused.
Seega tuleb täna õige pisut keevitustööd teha ja katalüsaator alla panna! Ilmselgelt lendab see homme päeval sealt samakiirelt alt ka minema;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
aadukesekene
huviline

Avatar


Registreerunud 13.12.11
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C6 S-line 3,0TDI Quattro

postitati 12.06.12 13:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maaryo
Täna tuli siis lõpuks Põlva arkist kõne,et Tallinna tehnoosakonnast tuli lõpuks positiivne vastus ümberehitusele,mida oli ka muidugi arvata.:D
Muidu varasemalt oli juttu,et auto tuleb ka ära kaaluda,sest auto massi keegi hetkel ei tea.
Tänase kõne ajal sellest enam juttu polnudki,vb on mingid andmed neil siiski varasemalt olemas teistest inimestest.
Öeldi ainult,et mine mõõda ÜV-punktis Co ära ja too neile vastav paber ja tehakse uues tehnilises passis vastavad muudatused.
Seega tuleb täna õige pisut keevitustööd teha ja katalüsaator alla panna! Ilmselgelt lendab see homme päeval sealt samakiirelt alt ka minema;)


Siis oleks vist mõtekas mingi kiirete liitmikega variant teha, et järgmisel ülevaatusel ei peaks eraldi hakkama uuesti keevitama. Iseenesest on tegu huvitava ehitusega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 12.06.12 13:45 Tsiteeri


Oleks kyll lihtsam,kuid pool summutisüsteemist on juba 2,5 tolline toru. Enam ei näe ma mõtet sinna mingeid korralikke liitmikke teha,kuna ilmselt uuel aastal see kere enam ülevaatust ei näe,vähemalt mitte minu käes.
Kuna lähinädalatel oleks plaanis üks quattro kere tuua,juhul muidugi kui ennem ära loodetavasti ei osteta!:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 12.06.12 14:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maaryo
Oleks kyll lihtsam,kuid pool summutisüsteemist on juba 2,5 tolline toru. Enam ei näe ma mõtet sinna mingeid korralikke liitmikke teha,kuna ilmselt uuel aastal see kere enam ülevaatust ei näe,vähemalt mitte minu käes.
Kuna lähinädalatel oleks plaanis üks quattro kere tuua,juhul muidugi kui ennem ära loodetavasti ei osteta!:D

Vot siit on kosta õige mehe juttu:D


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 12.06.12 15:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Tsitaat:
Algselt postitas: Maaryo
Oleks kyll lihtsam,kuid pool summutisüsteemist on juba 2,5 tolline toru. Enam ei näe ma mõtet sinna mingeid korralikke liitmikke teha,kuna ilmselt uuel aastal see kere enam ülevaatust ei näe,vähemalt mitte minu käes.
Kuna lähinädalatel oleks plaanis üks quattro kere tuua,juhul muidugi kui ennem ära loodetavasti ei osteta!:D

Vot siit on kosta õige mehe juttu:D



Ma arvan kah:D
Kuna tulevikus palju plaane ja kõvasti rohkem kw-tte, siis ei ole mõtet seda monomähkuri kere peal teha!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
aadukesekene
huviline

Avatar


Registreerunud 13.12.11
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C6 S-line 3,0TDI Quattro

postitati 12.06.12 19:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maaryo
Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Tsitaat:
Algselt postitas: Maaryo
Oleks kyll lihtsam,kuid pool summutisüsteemist on juba 2,5 tolline toru. Enam ei näe ma mõtet sinna mingeid korralikke liitmikke teha,kuna ilmselt uuel aastal see kere enam ülevaatust ei näe,vähemalt mitte minu käes.
Kuna lähinädalatel oleks plaanis üks quattro kere tuua,juhul muidugi kui ennem ära loodetavasti ei osteta!:D

Vot siit on kosta õige mehe juttu:D



Ma arvan kah:D
Kuna tulevikus palju plaane ja kõvasti rohkem kw-tte, siis ei ole mõtet seda monomähkuri kere peal teha!


See on vägagi õige lähenemine!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 15.06.12 10:57 Tsiteeri


Tervitused!


Tänasest siis nii;)

http://www.upload.ee/thumb/2433434/regatud.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 15.06.12 14:16 Tsiteeri


Nice. tubli töö tehtud.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  6  7  8  9  10  ..  16
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.9% - SQL: 61.1%]