Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  26  27  28  29  30  ..  45
Autor:
Pealkiri: Audi 80 B4 2.0 66kW FWD -> monoquattro - 1992 - weiks (Vastuseid: 1101 | Vaatamisi: 268457)
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 29.11.13 16:52 Tsiteeri


Loomulikult pole see nii lihtne ja antud auto juures ei anna see nii suurt effekti ka kui tolle auto puhul. Pigem reguleeri luuk ilusti tuledega jooksma, poleeri vanad tuled ära ja tagurdustule osa niiöelda tooni ja tee a8 tule sarnaseks ja jääb väga ilus.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 29.11.13 17:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Loomulikult pole see nii lihtne ja antud auto juures ei anna see nii suurt effekti ka kui tolle auto puhul. Pigem reguleeri luuk ilusti tuledega jooksma, poleeri vanad tuled ära ja tagurdustule osa niiöelda tooni ja tee a8 tule sarnaseks ja jääb väga ilus.

Äkki tõesti minna lihtsamat teed, a la:
* poleerida praegused tuled
* halli/musta lakiga üle lasta tagurdus tule osa
* katta selline ovaalne osa tagurdustulest teibiba nagu D2-l on
* lasta tuled üle punase lakiga.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 29.11.13 17:21 Tsiteeri


No reaalselt mis seal pildil teeb tolle asja eriliseks. Ilus punane tuli, palun väga b4 tule saad ka selliseks. Pole vaja kere lõikuda.
Pigem aeretada midagi taolist, mustal autol oleks vinge
http://elmlody.vot.pl/rs2look/rs8.jpg


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 29.11.13 17:34 Tsiteeri


Kas mõtled RS2 paneeli ja number alla stangesse? See jääb kahjuks valikust välja, kuna saadud S2 stanget selle jaoks retsima ei hakka. Võimalik muidugi panna RS tagastange või siis too 200 eurine klaasfiibrist koopia, aga mulle sobib too S2 originaal ka.

Tumedatest tuledest meeldib mulle Treseri lahendus ning sel juhul topiks ka tavalise musta paneeli keskele tagasi, aga nende tulede saadavus olematu või siis kui saada, siis on mu meelest on 150+ euri tagatulede eest palju. Hella blackid on muidu ka veel olemas, aga liiga tumedad ja lisahelkureid ka ei taha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 29.11.13 19:56 Tsiteeri


Mingi aasta nägin Tallinna vahel ühte rohelist b4 ringi vuramas millel oli replica rs2 tagumine stange ja rs2 tulepaneel(punane). Kuradi hästi istus stange nurkadega kokku ja vahed olid ilusad. Täitsa asjalik oli, aga muidugi kui sul juba s2 stange olemas siis vist väga seda rappida pole tark/mõttekas.


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Remo
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.10
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Mercedes-Benz , BMW , Audi

postitati 30.11.13 15:55 Tsiteeri


Kuressaares sõidab ka üks roheline sedaan B4, millel on taga RS2 punane paneel ja tagumine stange. Sedaani puhul ei sobi see RS2 paneel sinna taha, kuna avantidel jookseb tagatulede keskosas terav murde koht, mis ei lähe sedaani nurga- ja luugituledega kuidagi kokku.


Got ARB and nitrous?
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
adr3naline
huviline

Avatar


Registreerunud 22.07.09
Asukoht: Võru -/- Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5TDI -/- 80 B4 2.3 Quattro -/- VW Käfer 1600

postitati 30.11.13 17:50 Tsiteeri


Nii, vaatasin teema algusest lõpuni läbi.

1. Respekt sulle viitsimise osas
2. Auto on üks kenamaid 80'neid mida olen näind siin foorumis
3. Andis natukene motivatsiooni juurde enda omaga hakata taas tegelema

Edit.1 - Ära seda A8 tulede teemat küll taha aretama hakka. Pigem tee lihtsalt see B4 kõrguste erinevus korda ja asi ants. Või tee midagi sellist nagu kasutaja KeveN soovitas (endal juba pikka aega selline idee olnud). Aga noh, eks maitse asi :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 01.01.14 19:58 Tsiteeri


Mis ka uut? Suurt väga midagi, tugevalt antud minna ning rohkemaks polegi aega jagunud. Nüüd kus poolteist nädalat puhkust käsil saab miskit ära timmida. Täna lendasid siis valuveljed alt ning originaal plekid koos B4 ilukilpidega leidsid oma koha porist küüritud rattakoobastes. Vahelduseks päris tore ning uued talvekad vähe laiemad ka, varem 185 ja nüüd 195. Homme panen pildi ka.

Aga et uuel aastal igav poleks, siis sai ka vana aasta viimasel päeval üks masin osadeks toodud. Nipet-näpet läheb enda ja isa autodele ja muu müüki. Kel huvi juppide vastu, võib varuosade rubriigist lähemalt uurida.

Täna võtsin aga varuosade auto küljest pagasiluugi tihendi, mis oli mu omal juba viimane närts, aga tollel ilusasti püsti ja punnis. Veel tõstsin ümber ühe pagasiluugi amordi ja pagasniku all servas oleva plastliistu. Samuti sain viimaks ometi pagasiluugi hingede külge juhtmekanalid mõlemale poole ning seal varem eksisteerinud nipukate tuuningu võis lõplikult kõrvaldada. Nüüd ei pea luuki lahti tehes piinlikust tundma, vaid pigem hoopis uhkust, et kõik detailid mis sinna üldse paigaldada saab on olemas ja terved.

Varsti on oodata ka üht suuremat uuendust kui saan postist kätte ühed jupid ning kui lisaks sellele ka nendega seotud plaan töötab reaalsuses.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 04.01.14 16:59 Tsiteeri
4x108 -> 5x112



Juhtusin kord nägema seda pilti:
http://12v.org/urs/OES2AvusOnRareS2Sedan.jpg

Alates sellest päevast tekkis kinnisidee leida odav lahendus 5x112 poldivalemile, et Avused alla panna. Kuna kõik seni teadaolevad variandid olid nii kallid, et rahast hakkab kahju, siis otsustasin otsida seda, mida ilmselt peetakse võimatuks ehk leida esimeste rummude asemele midagi muud peale S2, A4 B5, V8 või UrS4 omade.

Kriteeriumid olid järgnevad: sobivus praeguse pooltelje otsaga ning laager 75mm, kuna nii saan hoida kulud minimaalsed ning lisaks nagunii vahetusse minevatele laagritele ei pea ostma lisaks uusi pooltelje otsi, mis on praegu korralikud ja millest üks alles paari aasta eest vahetatud.

Suure otsingu tulemusena leiduski üks, mis on pea identne, kõigest 1,5mm madalam ning nelja augu asemel on seal viis auku. Kui otsing oli lõpetatud, otsisin jupid kokku ning täna sain juba ka päriselus nende sarnasuses veenduda. Selle tarvis tirisin roheliselt käändmikud alt ja võtsin sealt seest ka vanad rummud välja. Pärast klopsin nende külge paketi kokku ja siis läheb mustale alla. Selle 1,5mm kompenseerimiseks panen kelkudele seibid alla ning mahuvad kettad ilusti vahele.

Vasakul uus ja paremal B4:

http://i1181.photobucket.com/albums/x431/Kermps/2014-01-04164554_zps05e91eca.jpg

http://i1181.photobucket.com/albums/x431/Kermps/2014-01-04164634_zps6a711ced.jpg

Muidugi läksin toppisin rummu prooviks ka pooltelje otsa külge ning klapib:

http://i1181.photobucket.com/albums/x431/Kermps/2014-01-04142626_zps967a2af6.jpg

http://i1181.photobucket.com/albums/x431/Kermps/2014-01-04142607_zps208d1564.jpg

Tagasilla külge lähevad 1:1-le sellised vigurid, pean vaid puhtaks tegema:

http://i1181.photobucket.com/albums/x431/Kermps/2014-01-04164726_zps09fd8cbd.jpg

Ehk siis nüüd pean ostma ette uued laagrid ning pidurikettad puurima ümber 5x112 mõõtu. Seega kogu kuludesse lähevad vaid laagrid, rummud ja tagumised kettad ning kokkuvõttes on see summa 3x odavam kui S2 esimeste rummude hind.

http://i263.photobucket.com/albums/ii140/freakspazzatazz/GreatSuccess.jpg

Keegi võiks mu müügis olevad talveveljed koos rehvidega ära osta, siis juba uute velgede jaoks pool raha olemas :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 04.01.14 17:24 Tsiteeri


Aga ütle ka siis mille rummud sobivad.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 04.01.14 17:26 Tsiteeri


No esivedusel masinal on tõesti see valemi muutmine lihtsam aga räägi mis asjalt need tagumised pärit on?


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 04.01.14 17:55 Tsiteeri


Tagumised on 2.6 B5 alt, aga sobivad ka teiste mootoritega B5 omad. Neist oli juttu ka S2 foorumis ja ka siin foorumis on see link 5x112 teemast läbi käinud.

Ei ütleks et esiveolist kergem on ümber teha, kuna esimesed rummud on nelikul ju samad kui esiveolisel. Alates 110kw pealt tuleb 82mm laager, vahet pole kas esivedu või nelik. Quattro puhul oleksin pidanud taha panema sama lahenduse mida kasutati kahe Compi ümbertegemisel 5x112 valemile, mis oleks olnud kahe jupi 1:1-le vahetamine.

Esimeste päritolu kohta ma infot hetkel ei jaga, kuna need sobivad kõigile B4 ja Coupe, mil laager 75mm ehk 1.6, 2.0 (ka. Competition) ja 2.3 (v.a 20V) ning seetõttu läheks see massidesse ning ainulaadsus kaoks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 04.01.14 18:00 Tsiteeri


Ei, tubli töö mis muud. Isiklikult läheks mina ikkagi s2 rummu teed pidi, kuna minul on ainult see külge panemise vaev. Aga ei väga vinge...
Nüüd on ainus asi, mis soodsalt kätte ei tule - avuste soetamine ja enne on nad vaja kusagilt veel leida ka.

Edit: see 1/1 vahetamise teema vist ongi s2 rummu puhul 2.8 q, kui ka 20v. Ülejäänud mootoriga isenditel läheb asi natuke keerulisemaks, kui ma olen saanud asjadest õigesti aru?


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 04.01.14 18:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Ei, tubli töö mis muud. Isiklikult läheks mina ikkagi s2 rummu teed pidi, kuna minul on ainult see külge panemise vaev. Aga ei väga vinge...
Nüüd on ainus asi, mis soodsalt kätte ei tule - avuste soetamine ja enne on nad vaja kusagilt veel leida ka.

Edit: see 1/1 vahetamise teema vist ongi s2 rummu puhul 2.8 q, kui ka 20v. Ülejäänud mootoriga isenditel läheb asi natuke keerulisemaks, kui ma olen saanud asjadest õigesti aru?

Just nii, see toimib ainult nende kahega ning sul tõesti mõtekam osta ainult S2 rummud kui kogu kupatust vahetama hakata.

Avuseid vahel ikka liigub, kuigi hinnad on seinast seina. Vahepeal olid korralikud koos kapslitega 250 ja samas mingi nädala eest nägin ilma kapsliteta pea 300 euri. Harva kohtab ka 200 euriseid pakkumisi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 04.01.14 18:14 Tsiteeri


Nagu ma aru saan siis sa tahad ikka vanakooli avust 16" ja 7.5 laia eks?


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 04.01.14 18:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Nagu ma aru saan siis sa tahad ikka vanakooli avust 16" ja 7.5 laia eks?

Jap, neid nagu sel mustal seal pildil all on ehk siis ümarate ja ilusamate kapslitega ning 16". S6 C4 all peaksid ka sellised olema, kuigi offset on vist erinev, aga seda annab korrigeerida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 04.01.14 18:19 Tsiteeri


Ei ega midagi, nüüd peab lõpptulemust ootama jääma.

Selline tunne, et ilmselt peab hakkama ka sinna s2 rummude poole vaatama. :D


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 04.01.14 19:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: weiks
Esimeste päritolu kohta ma infot hetkel ei jaga, kuna need sobivad kõigile B4 ja Coupe, mil laager 75mm ehk 1.6, 2.0 (ka. Competition) ja 2.3 (v.a 20V) ning seetõttu läheks see massidesse ning ainulaadsus kaoks.


Ja mis selles nii hirmust oleks ma ei saa aru? Ise oled ka masside kaupa infot hankinud siit ja mujalt netist. Kui arvad et oled nii eriline tüüp, miks üldse jagad ja näitad autod siin. Kaob point ära ju.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 04.01.14 19:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Tsitaat:
Algselt postitas: weiks
Esimeste päritolu kohta ma infot hetkel ei jaga, kuna need sobivad kõigile B4 ja Coupe, mil laager 75mm ehk 1.6, 2.0 (ka. Competition) ja 2.3 (v.a 20V) ning seetõttu läheks see massidesse ning ainulaadsus kaoks.


Ja mis selles nii hirmust oleks ma ei saa aru? Ise oled ka masside kaupa infot hankinud siit ja mujalt netist. Kui arvad et oled nii eriline tüüp, miks üldse jagad ja näitad autod siin. Kaob point ära ju.


Paha tuju või mis? Ma pole öelnud, et selle igaveseks enda teada jätan. Kui kõik jubinad külge pandud ja pildid tehtud, siis tuleb info avalikuks korraliku DIY teema näol.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aivo82
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.08
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B4Q

postitati 06.01.14 05:17 Tsiteeri


Ma ei tea mille rummud need 5x112 sul on aga mina kasutasin A4 B5 rummusid. Erinevus kõrguses ja tasapindade offsetis täpselt ei mäleta aga selline lahendus, et piduri kelk hiljem nihkesse viia ei toimi sellisel lihtsal põhjusel, et sa pressid selle 5x112 rummu B4 käändmiku sisse kinni ja lisaks ei lähe rummu vars kogu ulatuses laagri sisse.

Lisaks oleks see oht, et igasuguste seibide pind ei ole alati 100% sirge ja kunagi ei tea kui sirgelt see ketas seal vahel jooksma jääb. Ei ole palju vaja et kuumaga paisudes kergelt vastu käiks (väike kõverus on kettal alati), üles kuumeneks ja veel rohkem kõveraks tõmbaks ketta. Sellise piduri seadistuse jaoks oleks vaja CNC pingis freesitud vaheplaadid mis on 100% sirged.

Sellise rummuga asja toimima saamiseks on vaja on treida kolm seibi:
1. Selleks, et laager sissepressides pooltelje poolt rohkem ratta poole pidama jääks ja rummu vars kogu ulatuses laagri sisse läheks ning laagrit koos hoiaks.
2. Selleks, et pooltelge väljapoole nihutatud laagri tõttu vastu käändmiku kinni ei pooks.
3. Selleks, et rummu vastu käändmiku kinni ei pressiks.

See on vaja ka kindlasti üle vaadata, et millised tasapinnad lisaks kogu pikkusele on veel erinevad B4 originaal rummu omadest. Suuretõenäosusega läheb pärast selle kompoti kokkusaamist ikkagi vähemalt 10mm flantsi vaja et ratas väga koopasse ei jääks. (5x112 veljed on enamasti 45-47 offsetiga vs 4x108 velgede 37 offset).

Reaalsus on see, et B4 rööbe on ees nii kitsas, et saaks vabalt kasutada 15-20mm ülemineku flantse mis kompenseeriks velgede offseti erinevuse ja tehasest liiga kitsa rööpe ning tulemus oleks väga kena. Seda mainis ka ICE kui see 4x108-5x112 teema käima läks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 06.01.14 10:09 Tsiteeri


Tegin hommikul veel kiire pildi enne Tallinna tulekut:

http://i1181.photobucket.com/albums/x431/Kermps/2014-01-06075200_zps1fe69e62.jpg

Mõõtsin ka ja ainuke erinevus on esimese tasandi kõrgus, mis on 1,5mm madalam kui B4 rummul ning seetõttu on kogu rumm siis ka 1,5mm lühem kui B4 oma. Minu mõtlemine ütleb, et see rumm ei jää liiga käändmiku lähedale ning siiski saab kasutada seibe kelkude all. Eks ma proovin järgi kui Sinti tagasi lähen ja annan teada, mis välja tuli.

10mm flantse läheb vaja tõesti, siis jäävad rattad vähemalt sama koha peale kus nad on ka praegu ning sellega oleks ma täitsa rahul.

Need ülemineku flantsid on tõesti olemas, aga pärast seda kui nende hinda nägin loobusin sellest lahendusest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 06.01.14 10:13 Tsiteeri


Nii huvipärast küsin, palju nende ülemineku flantside eest nutsu küsiti? Siis tean arvestada, kas need soetada või minna teist teed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 06.01.14 10:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maaryo
Nii huvipärast küsin, palju nende ülemineku flantside eest nutsu küsiti? Siis tean arvestada, kas need soetada või minna teist teed.

Ainsad mis ma leidsin olid Ebays ja need olid 200 euri, mis mu meelest on kahe raudkolaka eest jube kirves. Kindlasti leiab ka odavamalt, aga ei viitsinud neid rohkem otsida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aivo82
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.08
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B4Q

postitati 06.01.14 11:29 Tsiteeri


Ülemineku flantse on vaja ainult 2tk ja ma arvan et Eestis tehakse need kindlasti odavama raha eest valmis. Lisaks kaob nendega vajadus selle 10mm flantsi jaoks ehk siis sealt jälle kokkuhoid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 06.01.14 14:08 Tsiteeri


Mingit pilti pole sellest ülemineku flantsist? Ma nagu praegu ei kujuta endale ette milline see välja näeb, kuigi nagu ma omaarust ühte setti olen kunagi näinud.


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  26  27  28  29  30  ..  45
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 41.5% - SQL: 58.5%]