Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: coupe quattro 20v - xxxx - Alunts (Vastuseid: 47 | Vaatamisi: 8723)
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 04.09.10 11:15 Tsiteeri
coupe quattro 20v - xxxx - Alunts



Kuna kasutaja otsustas oma auto teema ise "kustutada", siis jäi järgi selline kööbakas, mille tõstame siis endiste autode alla.

Huvitav, kuidas ARK neid reg. numbreid ikka väljastab :o. Ei jäta mainimata, et ka SEE isend on samasuguse kooslusega, mis kasutajale kirsa kuulub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sparkle
huviline

Avatar


Registreerunud 27.12.07
Asukoht: põlva
Kasutaja on eemal

Auto: 80 typ85(Q), S6 C4 AAN, A3 8V Tdi Q

postitati 04.09.10 11:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Huvitav, kuidas ARK neid reg. numbreid ikka väljastab :o. Ei jäta mainimata, et ka SEE isend on samasuguse kooslusega, mis kasutajale kirsa kuulub.


Karta on, et äkki ühest ja samast autoaiast pärit:cool:

Julmalt meeldib selle auto nina, võiks kerge kulm olla siis oleks veel süngem, aga b3-le on raske midagi viisakat sina aretada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
zack
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 '87 2.3 quattro, Audi A7 3.0TFSI '11

postitati 04.09.10 11:58 Tsiteeri


Mõnus pill...kõige parem lisa ikka quattro ja 2.3 DOCH. :cool:
Aga see numbri värk on küll huvitav jah, kas tõesti kokkusattumus või...? :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Alunts
huviline

Avatar


Registreerunud 08.07.10
Asukoht: Järvamaa, Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: 318is

postitati 04.09.10 12:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Huvitav, kuidas ARK neid reg. numbreid ikka väljastab :o. Ei jäta mainimata, et ka SEE isend on samasuguse kooslusega, mis kasutajale kirsa kuulub.


Heh, täitsa koomiline jah;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kirsa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.05.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe Q 20v

postitati 04.09.10 12:16 Tsiteeri


Need 2 kupeed toodi koos samal ajal saksamaalt. 2006a. oktoobris kui ma ei eksi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Alunts
huviline

Avatar


Registreerunud 08.07.10
Asukoht: Järvamaa, Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: 318is

postitati 04.09.10 13:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kirsa
Need 2 kupeed toodi koos samal ajal saksamaalt. 2006a. oktoobris kui ma ei eksi.



Võis nii olla küll , kutt kelle käest ostsin ütles et saksast toodud mingi see aeg.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 04.09.10 13:44 Tsiteeri


Heh. Ma just ka vaatasin, et Kirsa enda Coupe maha müünud. Mul oli ka kunagi just sama motoga 90 sedaan ja nii oleks tahtnud sinna juurde nelikvedu. Nüüd see olemas pisut teisel kujul. Edu autoga, kena isend. ;)

EDIT:
Tsitaat:
Algselt postitas: kps
SEE isend on samasuguse kooslusega, mis kasutajale kirsa kuulub.

Hea pildi oled valinud võrdluse toomiseks, pidades just aastaaega silmas. Mina juba ootan:D Sry for OT


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 04.09.10 14:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Heh. Ma just ka vaatasin, et Kirsa enda Coupe maha müünud.

Mul oli esimene reaktsioon täpselt sama, aga igasugu detailid ei viidanud samale autole, lihtsalt number oli meeletult tuttav :). Õnneks kaua piinlema ei pidanud, võtsin oma pildialbumi lahti ja selgus majas :D.
No eks näha ole, kas õnnestub need kaks isendit korraga talvel jäärajale saada :D - saaks suht ainulaadseid kaadreid :).

Aluntsile - tubli ost igal juhul :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Alunts
huviline

Avatar


Registreerunud 08.07.10
Asukoht: Järvamaa, Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: 318is

postitati 04.09.10 19:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Heh. Ma just ka vaatasin, et Kirsa enda Coupe maha müünud.

Mul oli esimene reaktsioon täpselt sama, aga igasugu detailid ei viidanud samale autole, lihtsalt number oli meeletult tuttav :). Õnneks kaua piinlema ei pidanud, võtsin oma pildialbumi lahti ja selgus majas :D.
No eks näha ole, kas õnnestub need kaks isendit korraga talvel jäärajale saada :D - saaks suht ainulaadseid kaadreid :).

Aluntsile - tubli ost igal juhul :cool:



Ostuga olen igati rahul, kui keegi tark mees mulle seletaks miks ta mul pärast 4000pööret nimodi teeb;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 04.09.10 19:36 Tsiteeri


Mis ta siis teeb peale 4k rpm?


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 04.09.10 23:26 Tsiteeri


Ma olen 99% kindel ,et ta mõtleb kuidas 4k pöörde juures 20 klappi lõpuks ellu ärkab.
Tuled on ise toonitud või treseri omad? Vist ise toonitud nagu ees?!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Alunts
huviline

Avatar


Registreerunud 08.07.10
Asukoht: Järvamaa, Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: 318is

postitati 05.09.10 10:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Ma olen 99% kindel ,et ta mõtleb kuidas 4k pöörde juures 20 klappi lõpuks ellu ärkab.
Tuled on ise toonitud või treseri omad? Vist ise toonitud nagu ees?!



Tuled ise toonitud jeop, Ei sellesmõttes et vastupidi see koht kus 20 klappi peaks ellu ärkama on kuskile ära kadunud, 1 käik kiirendad on kõik korras, 2käik kuni 4000 pööret samuti kõik korras, kuid pärast seda on täpselt nagu siuke tunne er r5 saab r4 täpselt siuke tunne nagu viskaks 1 silindri tagant ära, nagu ulmelt poob kinni, siis vahepeal tuleb tagasi ning kaob uuesti ära, nimodi ta mul jõnksutab pärast 4000. Saa siis aru.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 05.09.10 10:29 Tsiteeri


Lihtsalt pakun, aga vb kilpkonna all võre/sõel tagurpidi topitud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 05.09.10 10:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Lihtsalt pakun, aga vb kilpkonna all võre/sõel tagurpidi topitud?

20V mootoril?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 05.09.10 10:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Lihtsalt pakun, aga vb kilpkonna all võre/sõel tagurpidi topitud?

20V mootoril?


Kas 20v on siis elektroonilised pihustid ja enam pole seda karuselliga lõdvikut? Ta ju 2.3 mitte 2.2T.

Sry, my bad: Siin pildil tõesti näha süsteem.

http://img8.auto24.ee/auto24/560/064/18955064.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 05.09.10 14:30 Tsiteeri


Vaata see kollektori ja õhulugeja vaheline lõdvik kindlasti üle. Kakub sealt õhku vahele jne. Küünlajuhtmed ja küünlad oled üle vaadanud?


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Mairold
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 13.04.09
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 05.09.10 19:13 Tsiteeri


Tere kursavend.
ei vahva auto on :)
Parim kooslus enne s2 soetamist :D:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Alunts
huviline

Avatar


Registreerunud 08.07.10
Asukoht: Järvamaa, Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: 318is

postitati 05.09.10 20:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Vaata see kollektori ja õhulugeja vaheline lõdvik kindlasti üle. Kakub sealt õhku vahele jne. Küünlajuhtmed ja küünlad oled üle vaadanud?



Täna siis uurisime ja puurisime kasutajaga -ivar- , üks vaakum voolik oli katki , kuid keerasime ka küünlad maha, ning küünlad olid nagu räigelt õlised, eks siis kambrikaane tihend on otsa saanud, ning hakkab särtsu üle taguma, hüppasin siis kiiresti kasutaja Taistoo juurde, ja tellisime vajalikud vidinad ära. Loodame et saab millalgi vea lahendatud.

Kuid tänud omaküla Audimeestele;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 06.09.10 15:54 Tsiteeri


Vaata ka nukkade vaheline kett ka juba üle, kui klapikambrikaas maas on. Minul hakkas too häält tegema, kui välja veninud oli. Ei maksnud ka miskit minu mäletamist mööda. Praegu ei tea öelda.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Alunts
huviline

Avatar


Registreerunud 08.07.10
Asukoht: Järvamaa, Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: 318is

postitati 06.09.10 20:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Vaata ka nukkade vaheline kett ka juba üle, kui klapikambrikaas maas on. Minul hakkas too häält tegema, kui välja veninud oli. Ei maksnud ka miskit minu mäletamist mööda. Praegu ei tea öelda.


Panen kõrvataha, suurimad aitümad sulle!;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 11.09.10 14:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Vaata ka nukkade vaheline kett ka juba üle, kui klapikambrikaas maas on. Minul hakkas too häält tegema, kui välja veninud oli. Ei maksnud ka miskit minu mäletamist mööda. Praegu ei tea öelda.


Võtsime just mootori laiali ja keti lõtk oli 0.5cm.
IMO on see natuke liiga palju!?
Igaljuhul masin jääb nädalaks garaazi seisma, kuna ketti pole täna ega homme kusagilt saada.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 11.09.10 17:51 Tsiteeri


Sry ei tea nii öelda, et kas see on norm. Minul oli asi nii hull, et klõbistas vastu klapikambrikaant pööretel. Ja kuna ma ise seda ei teinud, siis ei näinud ka kui lõtv see mul seal oli. Ehk mõni 20V mees teab täpsemalt.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 20.09.10 13:48 Tsiteeri


Sai see jube mootor eile kokku tagasi pandud:D
Nüüd võib öelda, et vana nuka kett oli ikka kulunud, kuna uuel polnud mingit lõtku.
Seega hammasrihm, juhtrullik, veepump, nuka kett, kambrikaane tihend said vahetatud + veel roolivõimu pumbal 1 tihend.

Aga midagi on ikka mäda, kuna 5000 rpm peal poob korra kinni ja üle selle tuleb jõud tagasi.
Ideid?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 20.09.10 16:41 Tsiteeri


Lõdvikud on terved kõik? Õhulugeja võib ka sellist pulli teha vist. Tore, et kokku saite;)


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 20.09.10 16:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Lõdvikud on terved kõik? Õhulugeja võib ka sellist pulli teha vist. Tore, et kokku saite;)


Lõdvikud olid kõik okei.
Ise mõtlesin ka õhulugeja peale, aga on kellegil mingeid andmeid, mis näitajad peavad mõõtes olema?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 65.5% - SQL: 34.5%]