Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  23
Autor:
Pealkiri: Audi 90 10 Jahre Quattro Edition - 1991 - simoQ (Vastuseid: 571 | Vaatamisi: 96531)
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 16.09.09 20:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Pidin juba ammu siia kirjutama, et velg on auto all väike :D. Ning valik on sul ka õige: väike näide 17'' Bolerotest B3 all
Ma küll ei tea, kas 8'' laiad 4x108 auguvalemiga on ka olemas, aga pildidl on 7'' laiusega ja väga ideaalsed auto all. Ja et ei tekiks kiusatust, siis veljed pole müügiks. :P


Juba lootsin:D Hr. Hegol, mis rehvi mõõdud ka? Mul hetkel 15`x7`, 205/50. Kuigi 205 vist 7` ongi paras. Igaljuhul velg, mis B3 kui rusikas silmaauku sobib. Peab silmad lahti hoidma kui kuskil liikvel:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Hegol
klubiliige



Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q & Audi 80 B3q 16v & Audi A4 Avant B7q TDI & Audi A4 Avant B8q TDI & Audi A4 Avant B9q & Audi Q4q

postitati 17.09.09 11:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: simoQ
Juba lootsin:D Hr. Hegol, mis rehvi mõõdud ka? Mul hetkel 15`x7`, 205/50. Kuigi 205 vist 7` ongi paras. Igaljuhul velg, mis B3 kui rusikas silmaauku sobib. Peab silmad lahti hoidma kui kuskil liikvel:P


Hetkel peaks seal velgedel olema 225/45 R17 rehvid (B4 mõõt), aga need lähevad asendamisele 205/40 R17 (või 205/45R17) rehvidega, mis on mõõdu poolest kõige sarnasemad B3 originaalmõõduga.
Aga 4x108 Bolerod on päris defka kaup, kuid edu otsimisel :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 17.09.09 12:40 Tsiteeri


Sul tõde taga, niisama naljalt neid ei liigu, kui siis mõne S alt või audi fanaatikult:D Punased tuled, kerge madaldus ja 17` Bolerod, kompu;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 17.09.09 13:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: simoQ
Sul tõde taga, niisama naljalt neid ei liigu, kui siis mõne S alt või audi fanaatikult:D
S-i alt leiad sa 5x112 bolerod, mis kohe kuidagi 4x108 poldivalemiga ei haaku:P
17" boleroid pakuti minu mäletamist mööda Cabriote varustuses, kuid sedagi üsna väikeses koguses.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 17.09.09 13:56 Tsiteeri


Õigus jah. Vabandan väikese vea pärast:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Hegol
klubiliige



Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q & Audi 80 B3q 16v & Audi A4 Avant B7q TDI & Audi A4 Avant B8q TDI & Audi A4 Avant B9q & Audi Q4q

postitati 17.09.09 18:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: simoQ
Punased tuled, kerge madaldus ja 17` Bolerod, kompu;)


Ka sinul on tõde taga, 17'' vajab madaldust. Minu omal on see juba ka tehasest küljes, sest kui ma panin mõlemad oma B3-d kõrvuti, siis üks oli teisest ikka silmaga nähtavalt kõrgem. Mõlemal all 17'' veljed. Paneksin ka teisele, aga kui madalduse sari quattrole maksab samapalju, kui auto ise, siis ei näe ma isiklikult sellel mõtet.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 17.09.09 18:53 Tsiteeri


Ma mõtlesin, et kui saaks B3/B4 madaldusvedrud ja need alla kruvida:) Muidugi siis vb peab amort juba jäigem olema, oleneb madaldusest:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Hegol
klubiliige



Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q & Audi 80 B3q 16v & Audi A4 Avant B7q TDI & Audi A4 Avant B8q TDI & Audi A4 Avant B9q & Audi Q4q

postitati 17.09.09 21:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: simoQ
Ma mõtlesin, et kui saaks B3/B4 madaldusvedrud ja need alla kruvida:) Muidugi siis vb peab amort juba jäigem olema, oleneb madaldusest:)

No kui sa suudad kuskilt leida quattrole sobiva madalduse, siis muidugi. Siiamaani pole ma ise neid leidnud ja ega pole otsinudki, kuna auto juures on olulisemaidki asju millesse raha panna. Esiveduse omad minu teada ei sobi, kui siis ainult esimesed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 18.09.09 22:28 Tsiteeri


Sai täna auto juures tegeletud. Vaatasin, et summuti võiks olla seatud paremini ning kõhu alla vaadates andis seal natuke tegutseda. Kummitripid olid juba väsinud ning pragulised. Asendasin need uutega, sellega kaasnes summuti asendi muutus. Tõusis mõned cm ülespoole ning samuti mida märkasin lähemal uuringul, üle pooltelje minev toru oli pooltelje otsa pihta käinud ning eks see oli ka üks kolksu põhjustaja. Eks ta käib praegugi ma usun, kuid vähem, sest sai uus ja jäigem kummi rõngas pandud. 3 tükki neid vahetada oli ning enam ei logise nii palju all kui enne:) Nüüd rohkem augus ka ning on miskipärast ilusam:)

Mõni pilt siis ka väikesest muutusest:
Before

http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/235/53/058776981b2f22.jpg

After

http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/235/53/058776995a8dc0.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 20.09.09 19:24 Tsiteeri


Niih, sai siis nv sõidetud natuke ning ringi liigutud. Kahtlane tunne on aga käigukasti patjade üle, kuna tundub, et on väsinud. Nõkutab kõvasti, kui gaas maha lasta, käigukang peab natuke käima ikka, sest asi mängib patjadel, kuid see on natuke palju justkui. Starteriga mul samuti ei vea, esimene kord käivitades läheb ilusti. Teise korraga aga starter veab tühja ning lõpuks käib kõva nõks, kui katkestan käivitamise. Uuesti keerates läheb kuidagi käima. Selline asi aga teeb hoorattale liiga ning kardan et oleks targem välja vahetada starter täies tükis või uurida pendiksit.
Kuid üks õhtu koju sõites juhtus nimelt selline asi. Kulgesin 85-90 km/h ning tahho näitas 2300 rpm. Vahepeal võtsin jala gaasilt ning lasin vaba hooga kulgeda, kiirus oli 80, kuid tahho loopis järsku end 3000 rpm- ligi. See oli minu jaoks müstika. Lahutasin siis korra sidurit ning esimese korraga see ei aidanud. Proovisin teist korda veel, siis langesid pöörded õigele kohale. Kahjuks ei kuulnud eriti mootori häält, kuid 3000 juures tekib ikka R5 mehine hääl. Ilmselt siis järeldasin, et tahho lollitab, kui miks? Kas põhjustab seda mingi anduri või konakti viga?
Üks tõsisem asi, mis mulle ka muret tee on 5 käiguga vibra käigukangis. Kui kergelt kangi liigutada ette või taha, on seda eriti tunda. Mis seda võib põhjustada? Selline tunne, et nagu läbi kangi on tunda hammakate töö. Kui see esineb just siis, kui koormus taga. Kergema koormusega pole nii tunda. Kui kellelgi on ilmnenud sarnaseid vigu, nõu alati teretulnud:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HTafka
huviline



Registreerunud 15.10.07
Kasutaja on eemal


postitati 22.09.09 19:28 Tsiteeri


b4 peal on ka päris paljudel käigukangi kaudu tunda nö hammasrataste tegevust, ei pidavat midagi hullu olema. endal oli ka, aga minuteada iga käiguga väheke.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 24.09.09 19:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mikkk
Kena aparaat ja käisin isegi sellega proovisõitu tegemas. Kuna tehti A4 pakkumine väga hea hinnaga, siis otsustasin A4 kasuks. Muidu tundus proovisõitu tehes kõik vinks- vonks aga mind häiris tõukurite üsna vali tiksumine. Oled sellest lahti saanud?
Igatahes edu ja muretuid kilomeetreid masinaga! :)


Kusjuures see tiksumine ei pruugi olla hüdrokatest, aga võib. Kuid seda võib põhjustada ka vaakumpumba see olev kulunud võll, mis kuludes hakkab lõgisema/plagisema. Ja nagu olen aru saanud, on see mõttetu. Vaakumit saaks ka võtta ju sisselaske kollektorist ning kui pump ei tekita vaakumit 500 mm/Hg`d(minimaalne), siis ei ole pidurivõimendist ka kasu. Ainuke, mis vb kaasneb pumbata, on väike pidurite muutus. Pump tekitab siis n-ö eraldi vaakumit, kuid seda saaks ka kollektorist. Olen nii asjale pihta saanud:) Kui see õige on:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Pooder
huviline



Registreerunud 22.11.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8tq

postitati 24.09.09 19:37 Tsiteeri


Endal sama mure Audi 90nel. Kuidas selle vaakumpumba pulga täpsemalt eemaldada saab? Kus ta on täpsemalt ja milline

Madis


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 24.09.09 19:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Pooder
Endal sama mure Audi 90nel. Kuidas selle vaakumpumba pulga täpsemalt eemaldada saab? Kus ta on täpsemalt ja milline

Madis


Vaakumpump asub 2 ja 3 küünla vahel. Niipalju kui mina tean, 2 kruvi lahti ja saab pulga kätte ning siis uuesti pump tagasi kokku lappida:) Pump töötab nukkvõlli pealt ning pulk, mida nukkvõll käitab, kulubki ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
-ivar-
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.06
Asukoht: Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: typ 85q & XC

postitati 25.09.09 13:54 Tsiteeri


Ma arvan, et selle pulga eemaldus kõige parem idee ei ole...
Pigem otsida mingi lahendus sellele, kuna vaakum on auto juures siiski väga oluline komponent...

Edit: Lugesin korra veel su postitust ja sa võid proovida vaakumit ühendada nii, nagu on 2.0 R5 mootoril. Sellel seda vaakumi tekitajat pole.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kiil
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.02.03
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad TDI manuaal

postitati 25.09.09 16:11 Tsiteeri


Vaakumpumba "pulga" eemaldamisel ei lähe küll pidurivõimendus kehvemaks. Järgi proovitud ja aru küll ei saanud, vabalthingav nagunii vaakumis enamus ajast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mikkk
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 + A6 C7

postitati 26.09.09 15:15 Tsiteeri


See 3000 pöörde asi võib olla ka nn. throttle body juures, kus on pisike andur. Nimelt oli mu 16V G2`el samasugune pritsung ning ühel hetkel läks lihtsalt andur lolliks ja kiskus pöörded 3000 peale. Ei aidanud ei gaasiga mängimine, ega muud. Lõpuks vahetasin anduri koos gaasiklapiga ära ja probleem lahenes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 13.10.09 09:10 Tsiteeri


Sain vea teada ja vaja ette võtta kelladeplokk, külmjooted vajavad ülejootmist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 19.10.09 20:06 Tsiteeri


Talveseadistus.
http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/241/138/0603190091ab9d.jpg


http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/241/138/0603190010e2c8.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Caliper
huviline

Avatar


Registreerunud 22.03.06
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi90q

postitati 31.10.09 22:06 Tsiteeri


034motorsport pakub nii tagadifri tagumist patja kui ka tugilaagrit kardaanile. ei ole kallis ja igasugune leiutamine jääb ära:P
http://www.034motorsport.com/product_info.php?cPath=25_66_67&products_id=351&osCsid=vi319out4p5uq4bs4ud7ra0l35
http://www.034motorsport.com/product_info.php?cPath=25_66_67&products_id=18579&osCsid=vi319out4p5uq4bs4ud7ra0l35 - peaks vist olema see öige variant.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Hegol
klubiliige



Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q & Audi 80 B3q 16v & Audi A4 Avant B7q TDI & Audi A4 Avant B8q TDI & Audi A4 Avant B9q & Audi Q4q

postitati 31.10.09 22:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Caliper
034motorsport pakub nii tagadifri tagumist patja kui ka tugilaagrit kardaanile. ei ole kallis ja igasugune leiutamine jääb ära:P


Ei ole ka mingit leiutamist asenduste puhul - diffripadjaks Golfi mootoripadi 65,45EEK ja kardaanipukk BMW e34 oma 300,90EEK. Ning saab kohe letist kätte. Kõige suurem mure ja leiutamine oli kardaani lahti saamisega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 31.10.09 23:19 Tsiteeri


Tänud infi eest, kui vaja siis tean, kuskohast ja millist saab alla panna;) Aga küsimus selles, et kas neil on mingi vahe ka, kumb paremini vastu peab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 03.11.09 20:09 Tsiteeri


LKF-i andmed:

Sõiduk
AUDI 90 (1991)

Koht:Eesti Tartu
Aeg: 01.02.2009
Roll: Kannatanu
Sõidukikahju summa:14996.80 EEK (958.47 EUR)
Õnnetuse vastaspool: OPEL OMEGA 1997


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 08.11.09 17:32 Tsiteeri


Täna sai siis keskkonsooli lülititel pirne vahetatud ning selgus see, et 1,2 W pirn ülemisse pesas on palju. Üks kate eemaldus koos pirniga, oli filtri ära sulatanud ja sinna kinni jäänud. Teine pirn aga oli pessa kinni sulanud, pikapeale sai selle siiski kätte. Paljud pirnid olid mustad ja filtrid sulanud. Tagumine udutuli on ka kuskilt lühises, kuna pirnid vilkusid korda määda või siis vahepeal ei teinud üldse midagi, ilmselt on kurjajuureks taga luugi juhtmed, mis on paljudel probleemiks ning tüüpviga. All võib olla 1,2 W kuna kolmnurgad põlevad harva. Ülesse said 0,8 W.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tryku
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 08.11.09 18:07 Tsiteeri


Mul on praegu 1.2-sed, peab vist 0.8-ste vastu ringi vahetama, sest lülitid lähevad päris soojaks ikka :/.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  23
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 59.1% - SQL: 40.9%]