Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6
Autor:
Pealkiri: Soodsam kütte hind klubi-le(dele) (Vastuseid: 134 | Vaatamisi: 20073)
Amadeuz
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.05
Asukoht: Tarbatu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 avant TQAT 110 kW õlipress '99 (Nora), MB W639 kombi AT CRD 80kW (Jasmin)

postitati 07.03.08 12:18 Tsiteeri


Kas siis tõesti ei ole rahval huvi soodsama kütuse vastu? Imelik - minult tundus, et huvi oli olemas.
Kui kellelgi siisku suurem huvi asja vastu, siis saada U2U kui siin ei julge avalikult küsida.


_________________
www.andmebaas.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 07.03.08 12:51 Tsiteeri


saatsin privaatsönumi sulle


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
karlpoiss
huviline



Registreerunud 28.06.06
Asukoht: nii siin kui sealpool soome lahte
Kasutaja on eemal

Auto: a3 1,8

postitati 07.03.08 13:53 Tsiteeri


Elan va sadama külje all ja aeg ajalt lanti loopima minnes jääb see kütuse majandamine sadamas ka silma.Aastate jooksul tekkinud mulje,et kõik küte tuleb rõõmsasti suurest ja ühisest katlast.Torud mida mööda pumbatakse kütet terminalidesse,pagan teab mis sealt vahetult enne läbi käis.rongi tsisternid-võta kinni mis sitt seal sees enne loksus ja kes teab mida need tankerid enne vedanud on?Logod on ainult terminali püttidel.Kütuse veokid mis välja sõidavad,sageli ilma igasuguste firma tunnustetta.Võta nüüd kinni kus saada seda õiget ja head kütet.Bensiiniga arvan ,et pole suurt vahet aga diisli mehed,teie remondi arved arvatavasti ei ole mitte väikesed,seda lisaks veel jaamade mahutite hooldamise lünklikusest.Seepärast hoian kokku parem mõne nelipakki arvel kui hakkan endale mõnda firma sooduskaarti taotlema.


Kõik pole kuld mis hiilgab.Kõik pole sitt mis haiseb.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeuz
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.05
Asukoht: Tarbatu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 avant TQAT 110 kW õlipress '99 (Nora), MB W639 kombi AT CRD 80kW (Jasmin)

postitati 07.03.08 15:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: karlpoiss
Elan va sadama külje all ja aeg ajalt lanti loopima minnes jääb see kütuse majandamine sadamas ka silma.Aastate jooksul tekkinud mulje,et kõik küte tuleb rõõmsasti suurest ja ühisest katlast.Torud mida mööda pumbatakse kütet terminalidesse,pagan teab mis sealt vahetult enne läbi käis.rongi tsisternid-võta kinni mis sitt seal sees enne loksus ja kes teab mida need tankerid enne vedanud on?Logod on ainult terminali püttidel.Kütuse veokid mis välja sõidavad,sageli ilma igasuguste firma tunnustetta.Võta nüüd kinni kus saada seda õiget ja head kütet.Bensiiniga arvan ,et pole suurt vahet aga diisli mehed,teie remondi arved arvatavasti ei ole mitte väikesed,seda lisaks veel jaamade mahutite hooldamise lünklikusest.Seepärast hoian kokku parem mõne nelipakki arvel kui hakkan endale mõnda firma sooduskaarti taotlema.


Täiesti nõus sinuga sel teemal et paaki jõuab tillukeste variatsioonidega ikka see sama asi, kuid kus on sinu jutu point mis peaks siis selle teemaga haakuma? Kas selles, et sooduskaardiga valatakse seda "solgimat" kütet ja ilma saad "paremat"? Mina arvan, et kui kütet vaja, siis sa ka ostad selle. Või olen ma valesti aru saanud? Ja kui niiehknaa ostmas oled, siis kas see üks plasttükk rahakoti vahel, mis pakub sama asja natuke soodsamalt, teeb kahju? MA EI SAA LIHTSALT ARU? Veelgi enam - sinu jutust (tean seda juba väga ammusest ajast tegelikult) selgub, et kama kaks millisest püstolist paaki lased - sama "solki" saad igalt poolt. Kas on siis vahet Neste-Statoil-Olerex-Lukoil jne küttel. Siin ju minu meelest loebki kokkuvõttes hind ning mugavus. Vastutasuks pakud küttefirmale vaid seda, et annad neile lootust rohkem tankida nende püstolist - kasu on kokkuvõttes ju kahepoolne.

Aga see on juba kõvasti OT

PS
Mina ei ole Olerex firmaga otseselt seotud - leidsin endas sellise kodaniku julguse küsida firmalt foorumlastele soodustusi ning sain vastuse mida siin ka edastan. Palun ärge tundke sundi seda pakkumist vastu võtta. Samas ei näe ma tõesti ka ühtegi otsest põhjust miks peaks sellest ka keelduma (no ok, on firma kaart või kusagilt veelgi soodsam pakkumine).


_________________
www.andmebaas.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
karlpoiss
huviline



Registreerunud 28.06.06
Asukoht: nii siin kui sealpool soome lahte
Kasutaja on eemal

Auto: a3 1,8

postitati 07.03.08 16:05 Tsiteeri


Tahtsin seda öelda ,et kõige kallima firma kaardiga saad sama kütte paaki ,mis tuleb odavama tankla püstolist ilma igasuguse kaardita .


Kõik pole kuld mis hiilgab.Kõik pole sitt mis haiseb.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeuz
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.05
Asukoht: Tarbatu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 avant TQAT 110 kW õlipress '99 (Nora), MB W639 kombi AT CRD 80kW (Jasmin)

postitati 07.03.08 16:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: karlpoiss
Tahtsin seda öelda ,et kõige kallima firma kaardiga saad sama kütte paaki ,mis tuleb odavama tankla püstolist ilma igasuguse kaardita .


Olerex automaat on Nestega samas hinnas või +0,05 krooni. Siit aga pakutakse ju veelgi allahindlust


_________________
www.andmebaas.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
karlpoiss
huviline



Registreerunud 28.06.06
Asukoht: nii siin kui sealpool soome lahte
Kasutaja on eemal

Auto: a3 1,8

postitati 07.03.08 16:48 Tsiteeri


Näiteks selle olerex tankla otsimine ,kuivatab selle hinna võidu ära.
Ale kehtib üldjuhul ikkagi tarbitavalt koguselt ja mina vaevalt oma ca600km nädalas sellest midagi võidan.


Kõik pole kuld mis hiilgab.Kõik pole sitt mis haiseb.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeuz
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.05
Asukoht: Tarbatu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 avant TQAT 110 kW õlipress '99 (Nora), MB W639 kombi AT CRD 80kW (Jasmin)

postitati 14.03.08 13:06 Tsiteeri


Kuna minu privale on saabunud päris mitu korduvat küsimust sellel teemal, siis tooksin need siin välja, et ei peaks korduvalt igale eraldi vastama.

1) Kas minu nimi kantakse kuskile listi, või antakse mingi kliendikaart?
Esialgu paneksin kõik soovijad ühte listi. Kui on kokku kogunenud mingi kogus tahtjaid, siis edastaksin listi Olerexile kes sõlmib igaühega eraldi lepingu ning annab üle personaalse kliendikaardi. Vastutus maksete osas jääb siiski kaardi omanikule.
Nimekiri on vajalik selleks, et päris igaüks tänavalt ei ütleks Olerexile, et kuulub AC liikmete hulka.

2) Kas mingi kohustus ka tekib. tuleb kuus teatud liitrid tankida vms?
Otsesest kohustusest tankimise koguse kohta selle pakkumise juures juttu ei olnud. Samas oli jutt küll, et edaspidi vaadatakse kogu klubi kasutus summaarselt üle ning kui kogus on piisav tehakse veel lisaallahindlus. Kas selline ülevaatus toimub regulaarselt või ainult meie nõudmisel ei olnud veel jutuks.

3) Kust saab kaardi kätte?
Kaardi saab kätte kohalikust Olerex tanklast. Koos nime listi lisamisega on vajalik ka päris nimi ja aadress kirja panna.

4) Kas soodustuse saamiseks tuleb midagi ühekordselt maksta?
Selle kohta praegu ei oska täpsel öelda. Hetkel on igatahes nii, et kuna soodsamast kütusest on huvitatud liiga üksikud (olgem ausad - inimesi on hetkel kümmekond), siis ei ole ma asja väga konkreetseks ajanud ning sellist küsimust ei edastanud. Samas kui see tehing on kasulik kahele poolele, siis ise eeldaksin ja teeksin ka selle nimel tööd, et liitumistasu ei oleks.

5) Kas sellest hullu pole kui ma kogu aeg seal ei tangi?
Ei ole hullu. Lihtsalt siis ostad ju mujalt kütust millel teine (tavaliselt ikka kallim) hind.
Praegu on ju hinnatase sisuliselt Neste krediitkaardi tasemele välja pakutud. Vahe on siiki selles, et Neste ei paku hiljem summaarselt kasutuselt võimalust hinda veelgi alandada.

6) Kes selle majandamise (klubi poolelt) oma peale peaks võtma?
Majandamist suurt ei tulegi kuna iga kaardi omanik majandab omad asjad ise. Ainult nimed (aadressid) on vaja kokku korjata ning Olerexile edastada. Kui hiljem keegi soovib veel selle soodustusega liituda, siis ka need nimed. Miks just nii, siis põhjus on üleval pool (punktis üks) ära toodud. Nõuab see inimeselt pisut aega, et nimed nt excelisse sisestada ja millalgi mailiga edasi saata.

Seega teen siis üleskutse, et kõik kes tahavad soodustust saada saadaks mulle oma pärisnime ja aadressiga priva. Oleks hea kui seal oleksid ka esmased kontaktid kirjas (nt mail ja tel).


_________________
www.andmebaas.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeuz
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.05
Asukoht: Tarbatu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 avant TQAT 110 kW õlipress '99 (Nora), MB W639 kombi AT CRD 80kW (Jasmin)

postitati 15.03.08 16:41 Tsiteeri


Praeguseks on järgmised soovijad kirja saanud

kama
ahtos
PIC
Auditehh
a6audi
mulk5
ross21
-mec-
heigo003
Kivitare
Amadeuz
cornoyo
Maahärra
Martin 48 VWC
VWP VWC
Tunnel VWC
dexyn VWC
seriff VWC
snail
wookie
macdiversant


_________________
www.andmebaas.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
snail
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2.6E '94

postitati 15.03.08 22:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Arve tarbitud kütuse kohta esitame 2 korda
kuus. Maksetähtaeg on 10 päeva alates arve koostamise kuupäevast.

Kas siis kohapeal maksmise võimalust ei ole ning arve tuleb postiga/meiliga? Kas meili teel on ka võimalik arvet saada? Kas kaart on PIN koodiga kaitstud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeuz
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.05
Asukoht: Tarbatu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 avant TQAT 110 kW õlipress '99 (Nora), MB W639 kombi AT CRD 80kW (Jasmin)

postitati 15.03.08 23:42 Tsiteeri


Kohapeal maksmise võimalust ei võeta inimestelt ära - aga kahjuks siis tõenäoliselt ka soodustust ei saa (tava makse sulas).
Ja arve tuleb siis vastavalt lepingule mille sõlmid Olerexiga - e-arve, mailile, tigupostiga, ettemaks (käis ka ühe võimalusena jutust läbi).
Kas oled viimasel ajal näinud mõnda krediitkaarti millel pole koodi kaitset? Head küsimused muidugi :)

Tsitaat:
Algselt postitas: snail
Tsitaat:
Arve tarbitud kütuse kohta esitame 2 korda
kuus. Maksetähtaeg on 10 päeva alates arve koostamise kuupäevast.

Kas siis kohapeal maksmise võimalust ei ole ning arve tuleb postiga/meiliga? Kas meili teel on ka võimalik arvet saada? Kas kaart on PIN koodiga kaitstud?



_________________
www.andmebaas.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
snail
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2.6E '94

postitati 16.03.08 01:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeuz
Kohapeal maksmise võimalust ei võeta inimestelt ära - aga kahjuks siis tõenäoliselt ka soodustust ei saa (tava makse sulas).

Mõtlesingi, et selle sooduskaardiga ja sulas.
Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeuz
Kas oled viimasel ajal näinud mõnda krediitkaarti millel pole koodi kaitset?

Pole selliste kliendikaartidega seni kokku puutunud.

Tõenäoliselt liitun homme nimekirjaga. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 16.03.08 10:09 Tsiteeri


Olerexi kaardil pole minu arust pin koodi. Ise kasutan firma autosid tankides olerexi kaarti. Tädi tõmbab selle lihtsalt masinast läbi ja allkiri alla. Minu kaardiga on pool firmat tankimas käinud ja kellegilt ei küsita midagi. Muidugi ma ei tea kuda on eraisiku kaardi kui on inimese nimi kaardile pandud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Amadeuz
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.05
Asukoht: Tarbatu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 avant TQAT 110 kW õlipress '99 (Nora), MB W639 kombi AT CRD 80kW (Jasmin)

postitati 16.03.08 11:28 Tsiteeri


Huvitav info. Nii on olnud tavaliselt siis kui makstakse kohe sularahas (sularaha kliendikaart, ei ole krediidi võimalust). Uurin seda asja kindlasti.

Tsitaat:
Algselt postitas: villu157
Olerexi kaardil pole minu arust pin koodi. Ise kasutan firma autosid tankides olerexi kaarti. Tädi tõmbab selle lihtsalt masinast läbi ja allkiri alla. Minu kaardiga on pool firmat tankimas käinud ja kellegilt ei küsita midagi. Muidugi ma ei tea kuda on eraisiku kaardi kui on inimese nimi kaardile pandud.



_________________
www.andmebaas.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maahärra
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.08
Kasutaja on eemal

Auto: VW Bora - 170 BHP

postitati 18.03.08 21:51 Tsiteeri


Panin ennast ka nimekirja.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
islander
huviline

Avatar


Registreerunud 21.11.07
Asukoht: Tallinn, Tartu, Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C4

postitati 20.03.08 20:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: villu157
Olerexi kaardil pole minu arust pin koodi. Ise kasutan firma autosid tankides olerexi kaarti. Tädi tõmbab selle lihtsalt masinast läbi ja allkiri alla. Minu kaardiga on pool firmat tankimas käinud ja kellegilt ei küsita midagi. Muidugi ma ei tea kuda on eraisiku kaardi kui on inimese nimi kaardile pandud.


Täiesti õigus. Eraisiku kaart tõmmatakse sealt samast läbi ilmselt ja seega ei ole PIN võimalust. Allkirjaga kinnitatakse seda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 20.03.08 20:37 Tsiteeri


Firma kaartidega sama lugu.

Ja välja näeb ta selline


http://villu157.planet.ee/pilt/kaart.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 21.03.08 13:22 Tsiteeri


muuseas sai kohapeal käidud ja sain targemaks,et ka AUTOMAAILMA kaardiga saab 30 senti maha ja muideks vöru linna peale tuleb 98 vähemalt koige odavam minuarust. aga ainuke,see ei ole lisandiga küte. aga krediidiga ei viitsi jamada. et voibolla proovin selle kütte huvi pärast ära Automaailma kaardiga(hansapanga seenior kaardiga ka vist oli 30 senti soodus) et 10 senti nüüd rohkem soodsam saaks,ei hakka mina jamama. ja arvata sealt ei hakkagi vötma,sest olen ikka harjunud kütuselisandiga bensu vötma,pealegi väga halvas kohas on tankla. aga arvata proovin ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
estliiga
huviline

Avatar


Registreerunud 16.08.07
Asukoht: Pärnu/Tallinn/Soome
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e39 520d touring ja VW GOLF MK2 1.6td

postitati 24.03.08 17:36 Tsiteeri


Mis on kõige suurem soodustus eesti tanklatest, mis võimaliks saada?(ma mõlen tavainimesel)

Ise saan uno-x
-50 senti per liter


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 24.03.08 17:44 Tsiteeri


Statoilist -35 senti/L
Ja kohvilt kõvad 2 krooni alla:P:D:D

Kivitare


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
WhiteStallion
huviline

Avatar


Registreerunud 13.07.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 Avant 3.0tdi Q, Audi A6 C5 Avant 2,8 V6 & Audi 100 avant 2.6 V6

postitati 24.03.08 18:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: estliiga
Mis on kõige suurem soodustus eesti tanklatest, mis võimaliks saada?(ma mõlen tavainimesel)

Ise saan uno-x
-50 senti per liter

Kuida sa -50 senti saad :o
mina saan aint -15 senti :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
estliiga
huviline

Avatar


Registreerunud 16.08.07
Asukoht: Pärnu/Tallinn/Soome
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e39 520d touring ja VW GOLF MK2 1.6td

postitati 24.03.08 18:33 Tsiteeri


Kunagi töötasin Eesti Postis kullerina siis kullerid said erisoodustus kaardid endale teha ja need kehtivad 2 aastat

tundub, et eesti kütuseturul on -50 senti siis üsna asjalik


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
niinekas
huviline



Registreerunud 29.12.04
Asukoht: Tampere
Kasutaja on eemal


postitati 25.03.08 14:25 Tsiteeri


Tere

Kiirustage ------> Statoil

Töötan Võru Statoilis, endal varsti -50 senti.
/niinekas/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 25.03.08 14:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: niinekas
Tere

Kiirustage ------> Statoil

Töötan Võru Statoilis, endal varsti -50 senti.
/niinekas/


Miks ja kuhu siin nüüd kiirustama peaks hakkama?Selle -25 sendiga on hind sama,mis Nestes niisama:o


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 25.03.08 14:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: exess
Tsitaat:
Algselt postitas: niinekas
Tere

Kiirustage ------> Statoil

Töötan Võru Statoilis, endal varsti -50 senti.
/niinekas/


Miks ja kuhu siin nüüd kiirustama peaks hakkama?Selle -25 sendiga on hind sama,mis Nestes niisama:o


minuarust nestes vist see kütus ilma kütuselisandita? et vähemalt 98 ultima saan sama hinnaga mis neste tavaline 98. et kindlasti statoili kasuks pea kogu aeg valik jäänud. muideks neste ja statoilil on koguaeg höbekaardiomanikule olnud sama hind mis nestes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 68.6% - SQL: 31.4%]