Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6
Autor:
Pealkiri: Soodsam kütte hind klubi-le(dele) (Vastuseid: 134 | Vaatamisi: 20068)
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 11.01.08 19:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ivoonu
Kuna ise tangin firmakaardiga Statoilis nii töö kui ka oma autot, siis ei paku nt. minule selline sooduskaart küll mingit huvi. Võimalik, et ma erand aga võimalik, et peale minu veel teisigi selliseid.



jah...firmakaardiga teeks seda isegi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 11.01.08 20:25 Tsiteeri


Tuli selline mõte, et ka AC (või mõni muu netileht) saaks kuidagi tuua välja kütuse hindade tabeli operatiivselt.Et siis igaüks saaks vaadata kus tanklas hetkel soodsam hind.Eks siis vaadatakse ise milline kliendikaart olemas on ja kuhu tasuks minna (mis lähemal on).EMT-l vist saab moblaga vaadata lähimat tanklat-kahjuks see süsteem aga ei näita lähimat odavamat tanklat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 12.01.08 11:23 Tsiteeri


see hea möte mingi tabel jah teha . sest vahepeal satud ka ise teise linna ja ei tea kus soodsam on.sest näiteks statoilil ju piirkonniti ka teised hinnad,mitte alati, kui hind töstetakse ära,kuskil nädala pärast piirkonniti isegi olen 98-t saanud 50 senti soodsamalt.ja ma ei valeta,kuna sama hommiku sai teise piirkonda söidetud ja ka hinda hommikul ei liigutatud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 12.01.08 12:22 Tsiteeri


Jep, selline wap-tabel oleks tore. Seni vähemalt, kuni keegi seal andmeid operatiivselt uuendada viitsib. Tehke ära. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
workout
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2.8 Q 142kw C4 at

postitati 12.01.08 16:38 Tsiteeri


taustinfoks

ca 1,5 a tagasi küsisin statoilist, et kui palju nö hulgi ostmisel alla saaks. vastus, et 50 senti liitrilt, kui osta vähemalt 20 000 kr eest kuus ning nad peaksid tegema vaid ühe arve (st firma peab siis töötajate vahel summa ära jagama ja sisse nõudma).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.01.08 16:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: workout
taustinfoks

ca 1,5 a tagasi küsisin statoilist, et kui palju nö hulgi ostmisel alla saaks. vastus, et 50 senti liitrilt, kui osta vähemalt 20 000 kr eest kuus ning nad peaksid tegema vaid ühe arve (st firma peab siis töötajate vahel summa ära jagama ja sisse nõudma).


Täpselt mida minagi räägin, sest raamatupidamiskulud on tegelikult väga kallid ning mida vähem arveid seda parem/odavam firmale ning siis saab ka firma kuskilt järgi andma!


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 12.01.08 18:43 Tsiteeri


Olen alati igasuguste ettevõtmiste poolt, aga antud juhul peab see hinnavahe olema ikka tuntav, et keskmisesse autosse poole paagitäie kaupa tankides (nt 30L korraga) tekiks mingi motivatsioon enne seda raisata aega ja raha moblast hindade järele vaatamisega. Kütusevarguste pärast tangin naise suurde autosse just ca 30L kaupa. Aga isegi Audile täispaakide kaupa tankides on mul Statoili kuldkaardiga see hinnavahe nii väike, et jaamast juurde ostetud paar rummikooki juba nullivad selle sooduka. Kui saaks alla 50c igalt liitrilt, tähendaks see 2,5 tasuta liitrit 80L paagi kohta, mille eest on võimalik sõita ca 25km, mõne autoga veelgi vähem. Lihtsam on hoida kokku ja jätta mõnikord sõitmata see 25km või siis mitte põdeda üldse nende suht väikeste summade pärast...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 12.01.08 21:05 Tsiteeri


Ma olen elu aeg naernud valesti "kokku hoidjaid". Inimesed on sõitnud ~25km linnast eemale küla tanklasse, kust on saadud nõks odavamalt kütet, sellega võitnud mingi 20 eeku paagilt, aga 50km sõitu ei maksa ju midagi :D Ja kui näiteks stataka kuldkaardiga saab alet mingi 30c ja mõnes muus kohas saabki näiteks 50c, siis see "ale" vahe on 50L pealt 10 eeku :D Üle 50c alet on juba suhtkoht ulme väikestele tarbijatele alet teha. Kasutage automaattanklaid, kus küte on soodsam tavaliselt mingi ~20-30c sel juhul ei pea põdema ka mingi statoili kuldstaatuse hoidmise pärast ;)

Ma jätan parem üks kord kõrtsus käimise vahele ja jääb tonn alles kui mitte rohkem ja ostan koju hea mitme nädala jagu õllet varuks :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.01.08 15:57 Tsiteeri


Neste vastus on alljärnev, ülejäänud firmade omad lisan nende saabumisel:

Täname Teid kirja eest. Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kvaliteetset kütust võimalikult soodsa hinnaga. Seetõttu on ka Neste hinnatase keskmiselt 25 senti liitril soodsam kui konkureerivatel teenindusjaamadel. Tankides Neste jaamas võidate alati antud hinnaerinevuse võrra. Leiame, et taoline hinnakujundus - parim hind kliendile jaamas - on läbipaistev ja igale kliendile hästi mõistetav. Seetõttu kavatseme sama joont hoida ka tulevikus. Aeg-ajalt teeme küll ka eripakkumisi, kuid need on suunatud Neste kaardi omanikele automargist sõltumata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.01.08 13:12 Tsiteeri


Statoilist helistati ka täna ja nende pakkumine on selline:

Uued kliendid saavad kohe alguses hõbe taseme soodustuse (tavapärase pronksi asemel) aastaks, peale seda on soodustused vastavalt tarbimisele.

Vast hakkavad need optimistid nüüd ka aru saama, et kütusefirmal pole mingit vajadust ega huvi suuri allahindlusi auto klubidele teha.

Kahe firma vastused on veel tulemata, Lukoil ja Olerex.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RaidoB4
Bännitud



Registreerunud 20.01.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal


postitati 17.01.08 13:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Neste vastus on alljärnev, ülejäänud firmade omad lisan nende saabumisel:

Täname Teid kirja eest. Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kvaliteetset kütust võimalikult soodsa hinnaga. Seetõttu on ka Neste hinnatase keskmiselt 25 senti liitril soodsam kui konkureerivatel teenindusjaamadel. Tankides Neste jaamas võidate alati antud hinnaerinevuse võrra. Leiame, et taoline hinnakujundus - parim hind kliendile jaamas - on läbipaistev ja igale kliendile hästi mõistetav. Seetõttu kavatseme sama joont hoida ka tulevikus. Aeg-ajalt teeme küll ka eripakkumisi, kuid need on suunatud Neste kaardi omanikele automargist sõltumata.


Huvitav kuidas Nestes odavam on kui mujal. Täpselt sama hind mis Uno X-is. (Lisaks saab Uno X-ist sooduskaardiga -15 senti ja Alexelast -30 senti (sooduskaart maksab 30.-)) Neste kohta ei oska öelda, kas neste krediitkaart soodustust üldse annab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.01.08 14:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RaidoB4
Huvitav kuidas Nestes odavam on kui mujal. Täpselt sama hind mis Uno X-is. (Lisaks saab Uno X-ist sooduskaardiga -15 senti ja Alexelast -30 senti (sooduskaart maksab 30.-)) Neste kohta ei oska öelda, kas neste krediitkaart soodustust üldse annab.

Kõik oleneb sellest millega võrrelda, Statoilist ta on odavam ja ilma mingit kaarti ostmata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tort
huviline



Registreerunud 16.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6

postitati 17.01.08 14:13 Tsiteeri


Ma nõustun siin mõne eelpoolkõnelejaga, et ma küll ei viitsi mingi 10 eekise säästu pärast pükstest välja ronida. Mujalt hoiab palju rohkem kokku, kui tahad ja oskad näha. Mul väike läbisõit ka muidugi, aga võtan alati Statoilist ja ei vaeva end automaatjaamade jupsivate kaardimaksesüsteemidega jne. Lisaks, eriline bensujaama toidu tarbija ma pole, aga kohvi ja nätsu võtan ikka teinekord, kui isu tuleb. Ja kui see suurusjärk 10 eeki paagi pealt nii oluline on (olgem reaalsed, rohkem säästa ei ole vist kuidagi võimalik), siis peaks mõtlema pigem auto vahetuse peale, mis võimalikult vähe kütust tarbiks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ArxWall
huviline



Registreerunud 12.01.06
Asukoht: Tallinn/Harju-Järvamaa,Raplamaa sekka ka Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: (endine Audi omanik)

postitati 17.01.08 14:37 Tsiteeri


Kui on mitu autot peres, siis soodukas ikka abiks!!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 17.01.08 16:30 Tsiteeri


jah suht mötetu,kui statoilis nüüd pronksi tasemel kukub,teen lapsele kaardi ,sest 2 täiskasvanut juba kaardi taotlenud ,kuigi jah
pronksi pea aasta pole kasutanud kah,siis arvata ju kliendi staatus olematu. mujal tanklates ,mina küll ei näe konkurentsi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 17.01.08 17:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RaidoB4


Huvitav kuidas Nestes odavam on kui mujal. Täpselt sama hind mis Uno X-is. (Lisaks saab Uno X-ist sooduskaardiga -15 senti ja Alexelast -30 senti (sooduskaart maksab 30.-)) Neste kohta ei oska öelda, kas neste krediitkaart soodustust üldse annab.




Neste krediitkaart ei anna mingit soodustust


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.01.08 17:43 Tsiteeri


Ja olemegi jälle alguses tagasi - EI SAA KUSKILT KLUBI SOODUKAT.

Igaüks ikka enda eest...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
zayetz
huviline

Avatar


Registreerunud 19.03.06
Asukoht: Üle Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 17.01.08 18:51 Tsiteeri


Selle teema võiks lukku juba keerata:P Muidu hakatakse kordama ja teema jääbki õhku :D

PS: Tallinki Club One kaardiga saab uno-x'ist samamoodi alet, nii 25 senti liitrilt :D


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Ja olemegi jälle alguses tagasi - EI SAA KUSKILT KLUBI SOODUKAT.

Igaüks ikka enda eest...



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 17.01.08 19:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: zayetz

PS: Tallinki Club One kaardiga saab uno-x'ist samamoodi alet, nii 25 senti liitrilt :D




krt mul mõlemad kaardid olemas nii Alexela kui ka see Club One aga pole siiani märganud seda Club One kaarti kasutadagi

aga kuidas krt see club one suudab suuremat soodukat teha kui alexela ise?
club one-il suurem tarbimine? ja seega saab suuremat soodukat?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
zayetz
huviline

Avatar


Registreerunud 19.03.06
Asukoht: Üle Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 17.01.08 19:22 Tsiteeri


Seda ma ei oska öelda, miks ta Alexela omast rohkem annab. Ma ise kasutan selle tanka puhul kahte kaarti Uno x'i ja Club One kaarti, mõlemad annavad nii 25-30 senti liitri pealt alla. 30 senti liitri pealt on teatud aegadel, kuid pidevalt on olnud 25 senti kindlalt.



Tsitaat:
Algselt postitas: Driver
Tsitaat:
Algselt postitas: zayetz

PS: Tallinki Club One kaardiga saab uno-x'ist samamoodi alet, nii 25 senti liitrilt :D




krt mul mõlemad kaardid olemas nii Alexela kui ka see Club One aga pole siiani märganud seda Club One kaarti kasutadagi

aga kuidas krt see club one suudab suuremat soodukat teha kui alexela ise?
club one-il suurem tarbimine? ja seega saab suuremat soodukat?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 17.01.08 19:25 Tsiteeri


alexela kaardiga sa kohe kindlalt automaattanklast (uno-x) üle -15sendi liitrilt alet ei saa

alexela kaardiga on nii et seal kus töötab tööline (ehk siis mehitatud tankla) sealt saad -30senti liitrilt aga automaattanklast (uno-x siis antud juhul) saad -15 liitrilt
aga põhimõtteliselt vahet pole sest mehitatud tanklas ongi see kütus 15senti kallim


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sam
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.02
Asukoht: Tallinn, Kihnu
Kasutaja on eemal

Auto: audi- A6 2,8 142kw

postitati 02.02.08 19:30 Tsiteeri


Kas OLEREX ja LUKOIL ei suvatsenud isegi vastata?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.02.08 20:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sam
Kas OLEREX ja LUKOIL ei suvatsenud isegi vastata?

Seni pole vastust tulnud, järelikult ei tulegi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ivoonu
huviline



Registreerunud 25.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Shadow vt750c

postitati 02.02.08 20:41 Tsiteeri


Vaevalt, et ükski kütusemüüja üldse on huvitatud mingist täiendavast allahindlusest ühele klubile, kuna arveldamine käib eraldi. Võibolla hea tahte märgina keegi teeks 10 senti liitrilt aga see on 100L puhul 10 krooni ehk siis natuke üle poole liitri ja kui ma peaks selle jaoks teise linna otsa sõitma, siis kaupleks ma ikkagi kahjudega.
Ehk siis kunagi väga ammu käisin ma Kärkna naftabaasis kütet omale ostmas - kodust umbkaugu 15 km ja jõudsin tulemuseni, et kui hinnast saab tanklaga võrreldes umbes krooni alla, siis tasub minna alates 100L koguse järgi. Nii ma siis käisingi tühja paagi ja kolme 20L ankuga. See oli veel siis, kui sai tutvustega otse suurest tünnist ja hulgihinnaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Amadeuz
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.05
Asukoht: Tarbatu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 avant TQAT 110 kW õlipress '99 (Nora), MB W639 kombi AT CRD 80kW (Jasmin)

postitati 05.03.08 09:44 Tsiteeri
Soodsam kütus klubilistele



Tere

Seoses selle teemaga tegin päringu Olerexile. Sain neilt järgmise pakkumise:

"Pakume Teile AS-le OLEREX kuuluvatest tanklatest kliendikaardiga tankimiseks kütuseid,hinnasoodustusega
bensiinid miinus 40 senti diislikütus miinus 50 senti kütuseliitri kohta,lähtudes hetkel tanklas kehtivast jaemüügihinnast.Lisaks pakume Jaama tn. 82 kiirpesulas Olerexi kliendikaardiga kõik pesud 7% soodsamalt. Arve tarbitud kütuse kohta esitame 2 korda
kuus. Maksetähtaeg on 10 päeva alates arve koostamise kuupäevast."

See on siis nende pakkumine. Loomulikult on lubatud soodustus mingi aja jooksul üle vaadata ning piisava hulga läbimüügi puhul ka allahindlust suurendada.

Kas sellele pakkumisele on reaalselt huvilisi?
Olen küsinud pakkumist tervele ACle (ka VW tegelikult).

Kui on konkreetseid küsimusi antud teema kohta, siis andke aga pihta. Edastan kõik küsimused Olerexile.

Esialgu mõningad kiired vastused tulla võivatele küsimustele.

Olerexil oli palve, vältimaks juhuslike inimeste sattumist meie listi, et meie peaksime ise nimekirja ja saadaksime selle neile edasi. Esialgu võin selle enda kanda võtta. Leping sõlmitakse iga isikuga eraldi.
Juhul kui satute tankima automaattanklast, siis on soodustus 20 senti väiksem.


_________________
www.andmebaas.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 68.0% - SQL: 32.0%]