Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6
Autor:
Pealkiri: Soodsam kütte hind klubi-le(dele) (Vastuseid: 134 | Vaatamisi: 20043)
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 27.03.08 16:20 Tsiteeri


Noh...arutate siin et inimesed küll kõvatavad aga keegi käpp pole, kui asjaks läheb. Seda võis juba enne teema algust ennustada :). Iga aktiivsem klubiline teab seda ilmselt kuidas nende asjadega on.
Mida see näitab? Inimesi tegelt ei huvita. Ahnus on piiritu ju, tahaks ikka 10 krooni liitrilt alla saada, siis oleks vast osalisi.
Ega see teema pole siin algusest saati meeletut vastukaja leidnud...et ei tasu imestada et soovijaid pole. Inimesed on ikka oma harjumuste orjad ja kõigil oma tanklaketi eelistused välja kujunenud.
Mis see vajalik soovijate arv siis oleks? 1000 inimest?
Pikk maa minna, kas pole. Suhteliselt lootusetu üritus.
Ära võta igat posti isiklikult. Kui viitsid jamada, siis lase käia. Mina säästan lihtsalt teiste asjade pealt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maahärra
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.08
Kasutaja on eemal

Auto: VW Bora - 170 BHP

postitati 27.03.08 16:50 Tsiteeri


Mina olen teema algataja, mind tuleks nahutada.
Amadeuz on lihtsalt selle teema tegelikkuseks arendanud. Au ja kiitus selle eest talle.
Volksu klubis on see teema ka paar korda läbi jooksud, tulemus - null.
St. et 18 huvilist AC ja VWC peale kokku ei olegi nii vilets ma arvan :D
Kedagi ei saa ja ei tohigi millekski sundida aga üksmeel ei teeks paha ma arvan.

Ilusat kevadet ja pikki sõite.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 27.03.08 17:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Soodustustest siis niipalju ,et viimane tankimise arve oli 1037,57 eeki ....peale statoili kuldkaardi läbi löömist kahanes summa - 21,62eeki....
Väga hale soodus mu meelest :(

No kuule, kõva 2% ju! Selle nimel tasub rahakotti lisakaarditega reostada küll! :P


...natuke teise külje pealt ka (miks mina sellise asjaga ei liitu).Lihtsalt see tanklakett teeb sellise pakkumisega supertehingu omale!Mõelge :u.20 uut alalist klienti tangivad kuus kesmiselt 1500kr (mu umbmäärane number) eest ehk ketile tuleb 30000kr lisa käivet iga kuu, õnnelikud "püsiklendid" saavad vastutasuks iga kuu iga üks mingi jäätise raha jagu rohkem tugrikuid rahakotti alles jätta (eeldan, et paljudel on mingigi kliendikaart juba rahakoti vahel).
Mitte küll paha pärast,kuid eelistan olla sõltumatu ja mitte siduda end ühe tankla külge.
PS.Mul on taskus sooduskaart ja saan sellega 40senti liitrilt, kuid tangin tihti ka Statist kus mul ültse kaarti pole, sest need soodustused mind ei eruta.
Pigem huvitaks jooksvad kütusehinnad,et tekkiks reaalne võrdlus antud hetkel kui tankida vaja -see vist keerulism.

Usun siiski, et paljudele on see oluline lisaraha ... eriti noortele peredele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 27.03.08 18:17 Tsiteeri


FFS Krt ma loen ja loen ja imestan. Nagu oleks helkurite teema jälle. Palju mõttetut jahumist, kus teemaalgatajad üritavad elueest selgeks teha, et kui ei taha ära lisa oma nime soovijate hulka. Seejuures asjast huvitatuid on max mõnikümmend. Praegusel juhul isegi alla 20. Kes palub öelda midagi, kui ennast üleüldse ei huvita see teema(antud juhul siis sooduskaardi saamine). Nagu poleks üldse teemast aru saanud. Tehti postitus, kes on huvitatud sooduskaardist, teatagu oma nimi ja jäägu ootama. Mis siin rasket on. Aga jah mis sa ikka teed kui jahuda vaja on.

Sorry kui kellegi tundeid riivasin, aga ma olen suht pettunud.

Ja jään ootama, mis saab asjast edasi. Olen huvitatud kaardist kuna igalpool ei ole Statoili või Nestet lähedal. Ja hea on kui on olemas ka ntx antud juhul Olerexi sooduskaart.

Mina tänan Kivitare


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 27.03.08 18:58 Tsiteeri


http://www.olerex.ee/et/kliendikaart.html

Sealt oleks ju ammu juba (ja sente kõrvale pandud) teil kaardid taskus.Milleks elu nii keeruliseks teha ja sentide pärast võimelda,seda enam, et isegi 50sendi korral ei pruugi see olla kõige odavam (võib olla ka kvaliteetsem) tankimine.Lisaks soodsam autopesu.

Hea tuju tekitamiseks!Vaadake linna kõige kallimat tankla tablood ja siis otsige enda jaoks kõige soodsam "püstol"-vast tuleb heal juhul ligi kroon võitu ära liitri kohta?! :-D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeuz
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.05
Asukoht: Tarbatu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 avant TQAT 110 kW õlipress '99 (Nora), MB W639 kombi AT CRD 80kW (Jasmin)

postitati 27.03.08 19:52 Tsiteeri


Nimekiri täieneb.


_________________
www.andmebaas.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kama
huviline



Registreerunud 26.06.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.04.08 09:30 Tsiteeri


Kui kaugel asjad on ka?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maahärra
huviline

Avatar


Registreerunud 05.01.08
Kasutaja on eemal

Auto: VW Bora - 170 BHP

postitati 25.04.08 18:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kama
Kui kaugel asjad on ka?


Tõenäoliselt asjast asja ikkagi ei saa.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuuno
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.07
Asukoht: tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi200 2,2turbo/ 121 kw ja audi allroad 2.5,132kw.2003a

postitati 15.02.09 13:37 Tsiteeri


mina arvan ,et soodustusest ei ütle ükski klubiliige ära. klubikaardil on ju isiku nimi kirjas nii-et naabrimees ei saa ju selle kaardiga soodust.pole kaarti pole soodust.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 15.02.09 13:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kuuno
klubikaardil on ju isiku nimi kirjas nii-et naabrimees ei saa ju selle kaardiga soodust.pole kaarti pole soodust.:)


saab naabrimees ja saab ka naabrinaine soodust,kui vaja.Pole minult siiani küsitud iskuttõendavat dokumenti klubi kaardi kasutamisel.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  4  5  6
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.6% - SQL: 56.4%]