Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10  11  12  ..  14
Autor:
Pealkiri: A4 b5 originaal kõlarite vahetus (Vastuseid: 348 | Vaatamisi: 116550)
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 14.12.11 20:35 Tsiteeri


See, et suured RCA jurakad silma ei hakka, ei tähenda, et makil liiniväljundeid poleks. Concert'il on neid kindlasti 4 tk.

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=30851


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 19.12.11 00:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
See, et suured RCA jurakad silma ei hakka, ei tähenda, et makil liiniväljundeid poleks. Concert'il on neid kindlasti 4 tk.

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=30851

Saaksid äkki mõne lehe anda või õelda kust sellise juhtme osta saaksin?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 19.12.11 00:29 Tsiteeri


Usun, et nii Noores Tehnikus kui Audiocity's letikaup.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 19.12.11 00:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Usun, et nii Noores Tehnikus kui Audiocity's letikaup.

Eks ma käin ja vaatan siis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 19.12.11 18:34 Tsiteeri


Tuli siis selline mõte, et kas poleks mitte lihtsam heli võtta originaal võimendi küljest ära ja panna teise võimu külge ja sama teha ka - juhtme ja remote juhtmega? Ja siis + juhe aku pealt vedada siis poleks seda pistikut vaja osta ja oluliselt vähem juhtmeid peab kh siis vedama. Ning kui võimalik siis oleks ka vaja mingit skeemi, mis juhe mis asi on seal võimu küljes, niipalju kui ise olen otsinud pole leidnud. :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 19.12.11 18:46 Tsiteeri


Kas sa sellest ikka oled aru saanud, et originaal süsteem on kas 50 või 100 % aktiiv kõlarite peal.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 19.12.11 18:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
Kas sa sellest ikka oled aru saanud, et originaal süsteem on kas 50 või 100 % aktiiv kõlarite peal.

Ütle nüüd see sama lause natuke lollimalt, et ma ka aru saaksin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 19.12.11 19:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuke
Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
Kas sa sellest ikka oled aru saanud, et originaal süsteem on kas 50 või 100 % aktiiv kõlarite peal.

Ütle nüüd see sama lause natuke lollimalt, et ma ka aru saaksin.


Kuule siin on lehekülgede viisi infot, loe läbi ja ära eelda, et kõik kandikul kätte tuuakse. Kui sa ei tea põhimõisteidki, mis süsteemi ehitamisest me siis räägime:P Samas on ka sõber google, et põhimõisteid õppida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 19.12.11 19:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Kuule siin on lehekülgede viisi infot, loe läbi ja ära eelda, et kõik kandikul kätte tuuakse. Kui sa ei tea põhimõisteidki, mis süsteemi ehitamisest me siis räägime:P Samas on ka sõber google, et põhimõisteid õppida.

Ega ma ei arvagi et nüüd kõik näpuga ette näidatakse, minuarust oli juba mul ennem hea plaan, et sealt heli jne võtta, kuid sellejaoks oleks vaja ka juhtmete skeemi mida ma ei leia, ning olen ka sirvinud väheke nii seda teemat kui ka maki vahetamise teemat ning kusagilt pole leidnud skeemi originaal supaka võimendi kohta ning veel vähem olen suutnud lugeda, et originaal süsteem on 50 või 100% aktiiv kõlarite peal, mistõttu see ei ütle mulle midagi.Kuid nagu õeldaks küsija suu pihta ei lõõda!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 19.12.11 19:19 Tsiteeri


Hea plaan sealt võtta heli? Mis sa sellega mõtled, kas ise ka aru saad? Sul ilmselt orig BOSE, seega peaks olema kõik kõlarid aktiivid ehk siis võimendi on kõlariga koos/ kohe juures, see tähendab, et makist jooksebki sul välja ainult signaal ja sealt ei hakkagi jooksma võimendatud heli. Võid (vist) teha nii küll, et võtad makist signaali, vead selle juurdeostetud võimendisse ja sealt edasi vead võimendatud signaali kõlariteni, orig woofer tahab ainult signaali saada, võim on tal kohapeal ja osadel võimendab see woofri võimendi ka tagumisi kõlareid, tõmba woofri pistik välja, kui tagumised kõlarid vait jäävad, siis sul tagumised kõlarid saavad võimu woofrist. Jne jne...
Tõmba makk välja, skeem on maki peal ja skeemist on siin foorumites ka palju räägitud, kasuta otsingut.
Vähemalt esimeste kõlariteni peaks jooksma sul vähemalt 5 juhet, peenikesed signaali pluss ja miinus, peenike mute, jämedamad toide pluss ja miinus, jämedamad siis sel põhjusel, et sealt jookseb ka korralikum amper läbi ja võikese ristlõikega on takistus suurem ja elektrivoolu liikumine on rohkem takistatud, mille ületamiseks tehakse tööd, mis väljendub soojenemisena, seda aga ei soovita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 19.12.11 19:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Hea plaan sealt võtta heli? Mis sa sellega mõtled, kas ise ka aru saad? Sul ilmselt orig BOSE, seega peaks olema kõik kõlarid aktiivid ehk siis võimendi on kõlariga koos/ kohe juures, see tähendab, et makist jooksebki sul välja ainult signaal ja sealt ei hakkagi jooksma võimendatud heli. Võid (vist) teha nii küll, et võtad makist signaali, vead selle juurdeostetud võimendisse ja sealt edasi vead võimendatud signaali kõlariteni, orig woofer tahab ainult signaali saada, võim on tal kohapeal ja osadel võimendab see woofri võimendi ka tagumisi kõlareid, tõmba woofri pistik välja, kui tagumised kõlarid vait jäävad, siis sul tagumised kõlarid saavad võimu woofrist. Jne jne...
Tõmba makk välja, skeem on maki peal ja skeemist on siin foorumites ka palju räägitud, kasuta otsingut.
Vähemalt esimeste kõlariteni peaks jooksma sul vähemalt 5 juhet, peenikesed signaali pluss ja miinus, peenike mute, jämedamad toide pluss ja miinus, jämedamad siis sel põhjusel, et sealt jookseb ka korralikum amper läbi ja võikese ristlõikega on takistus suurem ja elektrivoolu liikumine on rohkem takistatud, mille ületamiseks tehakse tööd, mis väljendub soojenemisena, seda aga ei soovita.

No näed ei olnud ju keeruline sul selgitada seda asja, kohe ei pea ädaldama hakkama et mine loe nüüd 20lk foorumis läbi äkki saad targemaks jne. Kuna nagunii plaan võimsam woofer panna siis pole ju sellel orig. supakal erilist vajadust ja kui tõmban selle pistiku välja tollelt võimult ning tagumised kõlarid jäävad tõõle siis võin ikkagist sealt heli võtta?Kohe lähen kisun maki välja, vaatan mis seal see tark skeem näitab.
Tegin ka pildi siis.
http://www.upload.ee/image/1905490/SNC00205.jpg
Line out on skeemi peal olemas kuid, et toda kasutada on vaja seda pistikut sinna kuid ma pole veel leidnud kohta kust seda osta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanP
huviline



Registreerunud 04.12.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 240, 300

postitati 19.12.11 20:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
Minul on selline lahendus ja sai peaaegu hea ( tagatule pirne on kehva vahetada).

http://static3.nagi.ee/i/p/799/38/1998462581a4ed_t.jpg
Kas tegu on tavalise või free-air elemendiga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 19.12.11 21:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanP
Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
Minul on selline lahendus ja sai peaaegu hea ( tagatule pirne on kehva vahetada).

http://static3.nagi.ee/i/p/799/38/1998462581a4ed_t.jpg
Kas tegu on tavalise või free-air elemendiga?


Tüüta selle küsimusega ICE-i ehk mäletab mida müüs :D


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 20.12.11 07:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuke
Line out on skeemi peal olemas kuid, et toda kasutada on vaja seda pistikut sinna kuid ma pole veel leidnud kohta kust seda osta.


Seal peaks olema kollane, mini iso vist on nimi, aga kuidas on võimalik, et sul seda küljes pole? Kuidas siis signaal praegu taha jookseb (woofrile ilmselt siis)? Muidu seda pistikut peaks romulates massiliselt leiduma, mul vist isegi üks kodus, gammadel, deltadel kõigil sama, keerulisem ja kallim on leida seda CD oma sinna kolmikusse (sinine), bosel võiks see rida seal kõik kenasti täis olla!.
MUTE saad siis sealt ülemisest pistikust nagu näed, kuigi see peaks sul juba nagunii orig subwooferini minema!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 20.12.11 08:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
MUTE saad siis sealt ülemisest pistikust nagu näed, kuigi see peaks sul juba nagunii orig subwooferini minema!

Remote pigem (mis on ka kollases mini-ISO-s), mute on maki mõistes sisend.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 20.12.11 09:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
MUTE saad siis sealt ülemisest pistikust nagu näed, kuigi see peaks sul juba nagunii orig subwooferini minema!

Remote pigem (mis on ka kollases mini-ISO-s), mute on maki mõistes sisend.


Tõsi, alles tegin, aga juba mälu veab alt, selles kollases pistikus see lüliti märgiga pin on woofri jaoks mute ehk siis kui makk sees on seal 12V ja kui makk väljas, siis on seal 0V, sellega lülitatakse woofris võimu toitereleed, ma olen nii aru saanud. C4 bose woofril minu arust seda releed võimus ei olnud ja originaalis oli see ilmselt lahendatud kuskil mujal, ma panin siis tookord ise relee, nüüd coupele b6 woofrit järgi ühendades selgus, et sellel relee kenasti võimus olemas ja ainult ühendamise vaev:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 20.12.11 14:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuke
Line out on skeemi peal olemas kuid, et toda kasutada on vaja seda pistikut sinna kuid ma pole veel leidnud kohta kust seda osta.


Seal peaks olema kollane, mini iso vist on nimi, aga kuidas on võimalik, et sul seda küljes pole? Kuidas siis signaal praegu taha jookseb (woofrile ilmselt siis)? Muidu seda pistikut peaks romulates massiliselt leiduma, mul vist isegi üks kodus, gammadel, deltadel kõigil sama, keerulisem ja kallim on leida seda CD oma sinna kolmikusse (sinine), bosel võiks see rida seal kõik kenasti täis olla!.
MUTE saad siis sealt ülemisest pistikust nagu näed, kuigi see peaks sul juba nagunii orig subwooferini minema!

Seal 1 kollane pistik on olemas kuid tollel jooksevad juhtmed ei tea kuhu ja to pistik on teise koha peal ja nh nagu skeemil see line out koht on mul tühi. :(
Sai käidud ka Noor tehnikus küsisin A4 Bose makile RCA väjundit, anti mulle mingi vidin näppu vaatasin, et tollel pole seda pistikut küljes mis maki taha läheb siis uurisin, kuhu ma selle jubina rakendan ja õeldi mulle et kusagilt kõlaritest võtad heli, mis minu arusaama järgi teeb pm sama välja mis mu algne plaan supaka võimu juurest heli võtta.
http://www.upload.ee/image/1907273/SNC00001.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 20.12.11 15:11 Tsiteeri


Minul ei muutunud selle hi-low konverteriga mitte midagi, võtad lihtsalt maki tagant vasak parem plussid ja miinused ning ühendad orig supakale, mis sul aga on juba küljes või ma ei saa aru:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 20.12.11 15:13 Tsiteeri


Mine osta audiocity'st mini iso- rca üleminek ja ongi mure murtud. Sama asja saab ka serigo.ee'st
Edit.
Siin ka on täitsa olemas http://www.noortehnik.ee/grupid/action/show_product/product_id/1072/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 20.12.11 15:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Minul ei muutunud selle hi-low konverteriga mitte midagi, võtad lihtsalt maki tagant vasak parem plussid ja miinused ning ühendad orig supakale, mis sul aga on juba küljes või ma ei saa aru:cool:
Mul oli vaja ju kusagilt RCA väljundit saada sis anti selline jubin aga eks homme käin uuesti äbi sealt.

Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Mine osta audiocity'st mini iso- rca üleminek ja ongi mure murtud. Sama asja saab ka serigo.ee'st
Edit.
Siin ka on täitsa olemas http://www.noortehnik.ee/grupid/action/show_product/product_id/1072/

See oleks hea küll, sest see teine jubin mis ostsin maksis 12euri.Eks viin tolle siis tagasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 20.12.11 16:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tõsi, alles tegin, aga juba mälu veab alt, selles kollases pistikus see lüliti märgiga pin on woofri jaoks mute ehk siis kui makk sees on seal 12V ja kui makk väljas, siis on seal 0V

Remote, mitte mute! :) Mute on telefonikõne peale maki automaatseks vaigistamiseks. Esimene neist on maki väljund, teine sisend.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 20.12.11 19:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuke
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Minul ei muutunud selle hi-low konverteriga mitte midagi, võtad lihtsalt maki tagant vasak parem plussid ja miinused ning ühendad orig supakale, mis sul aga on juba küljes või ma ei saa aru:cool:
Mul oli vaja ju kusagilt RCA väljundit saada sis anti selline jubin aga eks homme käin uuesti äbi sealt.

Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Mine osta audiocity'st mini iso- rca üleminek ja ongi mure murtud. Sama asja saab ka serigo.ee'st
Edit.
Siin ka on täitsa olemas http://www.noortehnik.ee/grupid/action/show_product/product_id/1072/

See oleks hea küll, sest see teine jubin mis ostsin maksis 12euri.Eks viin tolle siis tagasi.


Selleks, et minna rca-lt tavalisele juhtmele üle lõikad rca otsad maha ja ühendad vastavalt, mina tegin nii:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 20.12.11 21:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Selleks, et minna rca-lt tavalisele juhtmele üle lõikad rca otsad maha ja ühendad vastavalt, mina tegin nii:P

See suht loogiline jh :D Kuid vaja ikkagist võimule RCA otsasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 21.12.11 14:41 Tsiteeri


Sai siis seal noortehnikus ära käidud, eriline tropp on see müüa seal ikka, ei olnud nõus seda junni ümber vahetama tolle pistiku vastu, hakkas ajama et miks ta peaks jne ja tallinnast tartu saatmine maksab 5euri:mad: sinna minnes küsisin seda mini iso juhet siis hakkas uurima et mis toote kood on no kust ma seda peaksin teadma ja sis seletas et see käib toatehnikale et ei sobi makile jne:o. Järelikult tuleb ikkagist to siis panna, et kas ma sellega võin sealt supaka juurest heli võtta?Oleks veits vähem juhtmeid vedada ja ei kujuta ette kh kuhu toda jubinat seal maki taha paigutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 21.12.11 14:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuke
Sai siis seal noortehnikus ära käidud, eriline tropp on see müüa seal ikka, ei olnud nõus seda junni ümber vahetama tolle pistiku vastu, hakkas ajama et miks ta peaks jne ja tallinnast tartu saatmine maksab 5euri:mad: sinna minnes küsisin seda mini iso juhet siis hakkas uurima et mis toote kood on no kust ma seda peaksin teadma ja sis seletas et see käib toatehnikale et ei sobi makile jne:o. Järelikult tuleb ikkagist to siis panna, et kas ma sellega võin sealt supaka juurest heli võtta?Oleks veits vähem juhtmeid vedada ja ei kujuta ette kh kuhu toda jubinat seal maki taha paigutada.

Miks peaks vahetama, kas tema siis vastutab, et sa pole proovinud ja läbi lasknud? Ise ostsid mõtlematult asja, siis ka vastutad, vii ennast asjadega kurssi, mis mida teeb ja milleks vaja on ja siis hakka asju ostma.
Ma saan aru, et sa tahad vahetada välja orig supaka, aga kas lihtsalt orig välja ja uus sisse või mida? Tahad panna orig kasti külge mingid järelturu elemendid ja võimu? Milles on siis ühendamise poolelt üldse probleem? Kas sa ei suuda seal supaka juures minna tavajuhtmelt üle rca-le (sest ilmselt rcad tahab sinu järelturu võim)?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  8  9  10  11  12  ..  14
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 51.7% - SQL: 48.3%]