Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  9  10  11  12  13  14
Autor:
Pealkiri: A4 b5 originaal kõlarite vahetus (Vastuseid: 348 | Vaatamisi: 116549)
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 21.12.11 16:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuke
Sai siis seal noortehnikus ära käidud, eriline tropp on see müüa seal ikka, ei olnud nõus seda junni ümber vahetama tolle pistiku vastu, hakkas ajama et miks ta peaks jne ja tallinnast tartu saatmine maksab 5euri:mad: sinna minnes küsisin seda mini iso juhet siis hakkas uurima et mis toote kood on no kust ma seda peaksin teadma ja sis seletas et see käib toatehnikale et ei sobi makile jne:o. Järelikult tuleb ikkagist to siis panna, et kas ma sellega võin sealt supaka juurest heli võtta?Oleks veits vähem juhtmeid vedada ja ei kujuta ette kh kuhu toda jubinat seal maki taha paigutada.

Miks peaks vahetama, kas tema siis vastutab, et sa pole proovinud ja läbi lasknud? Ise ostsid mõtlematult asja, siis ka vastutad, vii ennast asjadega kurssi, mis mida teeb ja milleks vaja on ja siis hakka asju ostma.
Ma saan aru, et sa tahad vahetada välja orig supaka, aga kas lihtsalt orig välja ja uus sisse või mida? Tahad panna orig kasti külge mingid järelturu elemendid ja võimu? Milles on siis ühendamise poolelt üldse probleem? Kas sa ei suuda seal supaka juures minna tavajuhtmelt üle rca-le (sest ilmselt rcad tahab sinu järelturu võim)?

Pole mina veel näinud, et hakatakse nimodi näkku nus*ima nagu to tegelane alati on ikka ümber vahetatud ja kliendi vastu sõbralik see pm ütleski, et ise ostsid selle nüüd mine kus tahad. Räägin siis uuesti oma plaani mul oli juba alguses plaan võtta heli supaka juurest ja sis järelturu võimule järgi panna, kuid kuna mõned on targemad ja hakkasid seletama siin midagi aktiiv kõlaritest jne, et nagu sealt ei tohi võtta, siis saigi to jubin ostetud ja nüüd siis tahaksin tollel heli võtta supaka juurest ja orig. kasti ega supakaga ei taha ma midagi teha lihtsalt heli sealt võtta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 21.12.11 16:36 Tsiteeri


No võta siis sealt subwoofri juurest signaal ja asi ants, aktiivkõlarid ei puutu minu arust siin asjasse, sulle lihtsalt tutvustati sul auto peal olevat süsteemi. Mina muidugi ei oska öelda signaali puhtuse jms poole pealt, aga arvan, et sellesse süsteemi käib küll, originaalil pole nagunii selline helikvaliteet, millest iga väiksemat häiret kuuleks! Aga tee omale ikka asi selgeks, et mida on vaja kõlarile mängimiseks, mis on võimendatud signaal ja mis võimendamata, kuidas ühendatakse jne, see info on siin foorumis olemas ja kui sa oma soove selgelt kirja ei oska panna, siis ka keegi aru ei saa täpselt, mis sa soovid, seega ka päris 100% aidata ei oska.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 21.12.11 19:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
No võta siis sealt subwoofri juurest signaal ja asi ants, aktiivkõlarid ei puutu minu arust siin asjasse, sulle lihtsalt tutvustati sul auto peal olevat süsteemi. Mina muidugi ei oska öelda signaali puhtuse jms poole pealt, aga arvan, et sellesse süsteemi käib küll, originaalil pole nagunii selline helikvaliteet, millest iga väiksemat häiret kuuleks! Aga tee omale ikka asi selgeks, et mida on vaja kõlarile mängimiseks, mis on võimendatud signaal ja mis võimendamata, kuidas ühendatakse jne, see info on siin foorumis olemas ja kui sa oma soove selgelt kirja ei oska panna, siis ka keegi aru ei saa täpselt, mis sa soovid, seega ka päris 100% aidata ei oska.

Minu küsimus oli lihtne "Kas ma võin võtta supaka juurest heli?" ja siis tuli jutt mingist aktiivkõlaritest jne ja see mida on vaja kõlarite mängimiseks jne on mul üsnagi selge lihtsalt alguses oli probleem see, et kuidas heli võimu saada kui mul makil RCA otsasi pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 21.12.11 19:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuke
Minu küsimus oli lihtne "Kas ma võin võtta supaka juurest heli?" ja siis tuli jutt mingist aktiivkõlaritest jne ja see mida on vaja kõlarite mängimiseks jne on mul üsnagi selge lihtsalt alguses oli probleem see, et kuidas heli võimu saada kui mul makil RCA otsasi pole.


No kurat, loe ise oma algseid postitusi ka siis, seal räägid ikka absoluutselt igasugu juttu, tahad vahetada esimesi ja tagumisi kõlareid, vahetada välja supaka elemendi ja võimu jne jne, mida sa vaidled?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 21.12.11 19:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
No kurat, loe ise oma algseid postitusi ka siis, seal räägid ikka absoluutselt igasugu juttu, tahad vahetada esimesi ja tagumisi kõlareid, vahetada välja supaka elemendi ja võimu jne jne, mida sa vaidled?

Lugesin oma algseid postitusi, et originaal elementide vahetamisest oli juttu kuid see ei pidavat tulemust andma ja jäi sinna paika ja siis tuli uus küsimus, et kus kohast ma makil heliväljundi saan(RCA) ning kas supaka juurest ei või heli võtta? Võiksid ise ka natuke tähelepanelikum olla;).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 21.12.11 20:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuke
Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
Kui mängija on originaal ja jääb sama, pole helipildis erilisi muutusi oodata.

sellisel juhul ei hakka sis tolle supakaga seal jändama aga kui vahetaksin nt esimesed v tagumised kõlarid välja ja tolle võimu paneks sinna veel vahele sis annaks midagi juurde?


Kelle sõnad need siis on enne rca juttu?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinkuke
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.11
Asukoht: Tartu-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0TDI 233kw Quattro B8

postitati 21.12.11 20:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Martinkuke
Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
Kui mängija on originaal ja jääb sama, pole helipildis erilisi muutusi oodata.

sellisel juhul ei hakka sis tolle supakaga seal jändama aga kui vahetaksin nt esimesed v tagumised kõlarid välja ja tolle võimu paneks sinna veel vahele sis annaks midagi juurde?


Kelle sõnad need siis on enne rca juttu?

Nagu eelmises postituses kirjas, see asi jäigi sinna paika ning vastuseks tuli, et peaksin teema läbi lugema ning loobusin sellest ja siis küsisin uue küsimuse milles pole ei esimeste ega ka tagumiste kõlaritega mingit pistmist. Mida sa nüüd tõestada siin üritad? Aitab sellest vaidlusest, mõtetu teemat reostada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 21.12.11 22:04 Tsiteeri


Oi jumal, ma loodan, et ma ei ole ainuke, kes sulle enam asju selgitada ei viitsi, kui sa isegi nii ilmsete asjadega oskad susserdada:P Edu leiutamisel ja proovimisel siis, mina sind ei aita:cool:

EDIT: Kui sa samasuguse suhtumisega ka sellele müüjale peale lendasid, siis õpi elama ja läbirääkima, mees, muidu jäädki kaotajaks!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rehepeks
huviline



Registreerunud 23.11.07
Kasutaja on eemal


postitati 08.05.12 19:41 Tsiteeri


Sai nende plastist vaherõngastega R5A'd uste sisse kruvitud. Kunde poolne aken käib normaalselt aga kui juhipoolset alla lasta siis on näha, et lükkab uksepolstrit punni, kõlar käib järelikult vastu kuhugi. Lugesin, et teistel ka juhipoolsel uksel sama jama olnud. Kas ongi nii, et juhipoolne hakkab ette jääma ja kunde poolne käib vabalt mööda? On sellele mingit lihtsat rohtu ka?

Edit: Originaal kõlarikaabli pistik oli tilpnema jäänud ja tilpnes täpselt kõlari ja akna vahele. Tõmbasin selle teibiga mingi tala külge kinni ja probleem lahendatud. Aken käib vabalt kõlarist mööda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Rain-
huviline



Registreerunud 11.09.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.9TDi

postitati 14.06.12 14:56 Tsiteeri


Kas 165mm kõlarid mahuvad esi ustesse? Ja kui vahetuseks läheb kas oleks mõtekas vahetada ka kõlarite juhtmed?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SilverV
huviline



Registreerunud 14.06.12
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 14.06.12 15:03 Tsiteeri


Päris pikk teema ja tõenäoline on et see on siit juba läbi käinud, aga kuidas tagumised kõllid peale originaalraadio (delta) vahetust mängima saada ? Ühtlasi, pagassis on mingi tehase woofer kah, pullipärast võiks proovida mida see teeb - aga hetkel ei mängi ja ma ei tea milline juhe see konsooli sees on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 14.06.12 15:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SilverV
Päris pikk teema ja tõenäoline on et see on siit juba läbi käinud, aga kuidas tagumised kõllid peale originaalraadio (delta) vahetust mängima saada ? Ühtlasi, pagassis on mingi tehase woofer kah, pullipärast võiks proovida mida see teeb - aga hetkel ei mängi ja ma ei tea milline juhe see konsooli sees on.

Ainuke viis selles veenduda, kas on juttu olnud, on seda eelnevat teksti lugeda. Vihjeks, et jah on juttu olnud ja kui sul on taga ka orig woofer, siis saavad tagumised kõlarid oma võimendatud signaali juba sealt, maki võimendi ei puutu asjasse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rain-
huviline



Registreerunud 11.09.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.9TDi

postitati 14.06.12 15:17 Tsiteeri


Arvatavasti vist 165mm esiustesse ei mahu, kuid kas keegi saab öelda kust saaks 130mm kõlarirõngaid a4jale Rakverest. Audiocitys on otsas ja pole teada millal juurde tuleb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Elarix
huviline



Registreerunud 24.08.11
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.8T

postitati 22.07.12 09:31 Tsiteeri


Plaan endalgi 96 aasta A4 esimesed kõlarid välja vahetada. Küsiks aga ennem teiste käest mis kõlarid ise olete asemele pannud?
Endal plaan need asemele panna aga küsiks järele kas ukse polster liialt lärisema ei hakka nii võimsate kõlaritega?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 22.07.12 14:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Elarix
Plaan endalgi 96 aasta A4 esimesed kõlarid välja vahetada. Küsiks aga ennem teiste käest mis kõlarid ise olete asemele pannud?
Endal plaan need asemele panna aga küsiks järele kas ukse polster liialt lärisema ei hakka nii võimsate kõlaritega?



Ja kuhu sa kavatsed need 6 cm paigaldus sügavusega asjad panna ning 80 W rms pole mingi võimsus veel ju.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Elarix
huviline



Registreerunud 24.08.11
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.8T

postitati 22.07.12 15:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
Tsitaat:
Algselt postitas: Elarix
Plaan endalgi 96 aasta A4 esimesed kõlarid välja vahetada. Küsiks aga ennem teiste käest mis kõlarid ise olete asemele pannud?
Endal plaan need asemele panna aga küsiks järele kas ukse polster liialt lärisema ei hakka nii võimsate kõlaritega?



Ja kuhu sa kavatsed need 6 cm paigaldus sügavusega asjad panna ning 80 W rms pole mingi võimsus veel ju.

No aga magu ma siit teemast välja olen lugenud, 60mm paigaldus sügavus peaks minema. Teisedki siin foorumis samu kõlareid vahetanud.
No 80 rms on ikka piisavalt palju, et plastiku küljes juba "plärisema" hakata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rehepeks
huviline



Registreerunud 23.11.07
Kasutaja on eemal


postitati 23.07.12 10:31 Tsiteeri


R5A mahub ära küll. Ukse polstrid paneb värisema aga plärisevat häält nad mul mõistliku helitugevuse juures ei tee. Kindlasti pista võimendi ka vahele, ilma pole parem helö kui originaalkõlaritega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Elarix
huviline



Registreerunud 24.08.11
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.8T

postitati 23.07.12 20:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rehepeks
R5A mahub ära küll. Ukse polstrid paneb värisema aga plärisevat häält nad mul mõistliku helitugevuse juures ei tee. Kindlasti pista võimendi ka vahele, ilma pole parem helö kui originaalkõlaritega.
Ei ikka pistan :D väga ei näekski muidu väga mõtet tõmmelda. Kas keegi foorumlane oskaks soovitada kuhu oleks nende esi kõlarite võim(197 x 52 x 296 ) hea paigaldada? Kuna supakat praegu ei tule siis taha ei hakka teda vedama. Käis korra mõte läbi et äkki kindalaeka alla (kunde jalgade üles). Või siis teine variant, istme alla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HT
huviline



Registreerunud 03.01.05
Asukoht: Tallinn,Saue
Kasutaja on eemal

Auto: üks teine VAG

postitati 25.07.12 16:36 Tsiteeri


Ilmselt saab istme alla panna,aga siis tuleb mingi plaat või klotsid alla panna,muidu hakkab talvel niiskus liiga tegema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 25.07.12 16:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Elarix
Tsitaat:
Algselt postitas: rehepeks
R5A mahub ära küll. Ukse polstrid paneb värisema aga plärisevat häält nad mul mõistliku helitugevuse juures ei tee. Kindlasti pista võimendi ka vahele, ilma pole parem helö kui originaalkõlaritega.
Ei ikka pistan :D väga ei näekski muidu väga mõtet tõmmelda. Kas keegi foorumlane oskaks soovitada kuhu oleks nende esi kõlarite võim(197 x 52 x 296 ) hea paigaldada? Kuna supakat praegu ei tule siis taha ei hakka teda vedama. Käis korra mõte läbi et äkki kindalaeka alla (kunde jalgade üles). Või siis teine variant, istme alla.

Ei saa jutust aru, et kuidas kõlarid siis võimendita mängima peaks? Või mis soovitus see on? Kui makil võimu piisavalt, siis ei ole eraldi seisvat võimendit vaja, ilma makist juttu tegemata soovitatakse 80rms kõlaritele võimu panna vms, segane jutt IMO:P Või sain ma millestki valesti aru?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 25.07.12 17:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Elarix
Kas keegi foorumlane oskaks soovitada kuhu oleks nende esi kõlarite võim(197 x 52 x 296 ) hea paigaldada? Kuna supakat praegu ei tule siis taha ei hakka teda vedama. Käis korra mõte läbi et äkki kindalaeka alla (kunde jalgade üles). Või siis teine variant, istme alla.

Ma paneks armatuuri alla. Makk on ees, aku on ees, kõllid on ees, saab head lühikesed kaablid teha.

Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Ei saa jutust aru, et kuidas kõlarid siis võimendita mängima peaks? Või mis soovitus see on? Kui makil võimu piisavalt, siis ei ole eraldi seisvat võimendit vaja, ilma makist juttu tegemata soovitatakse 80rms kõlaritele võimu panna vms, segane jutt IMO:P Või sain ma millestki valesti aru?

Ühelgi makil ei ole 80W RMS kõlaritele kohast lõppvõimu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 26.07.12 05:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Elarix
Tsitaat:
Algselt postitas: rehepeks
R5A mahub ära küll. Ukse polstrid paneb värisema aga plärisevat häält nad mul mõistliku helitugevuse juures ei tee. Kindlasti pista võimendi ka vahele, ilma pole parem helö kui originaalkõlaritega.
Ei ikka pistan :D väga ei näekski muidu väga mõtet tõmmelda. Kas keegi foorumlane oskaks soovitada kuhu oleks nende esi kõlarite võim(197 x 52 x 296 ) hea paigaldada? Kuna supakat praegu ei tule siis taha ei hakka teda vedama. Käis korra mõte läbi et äkki kindalaeka alla (kunde jalgade üles). Või siis teine variant, istme alla.

Ei saa jutust aru, et kuidas kõlarid siis võimendita mängima peaks? Või mis soovitus see on? Kui makil võimu piisavalt, siis ei ole eraldi seisvat võimendit vaja, ilma makist juttu tegemata soovitatakse 80rms kõlaritele võimu panna vms, segane jutt IMO:P Või sain ma millestki valesti aru?



Üldiselt jääb pea kõikide makkide võimsus a'la 10-15w rms'i kanali kohta, mis jääb ilmselgelt väheks aftermarket kõlaritele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 26.07.12 08:10 Tsiteeri


Väike tähelepanek lisaks.
Bose esiuksekõlar eeldab ka tavalises ukseplekis suuremat/sügavamat auku. Muidu ei lähe polster (milles kõlar) peale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Elarix
huviline



Registreerunud 24.08.11
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.8T

postitati 29.07.12 08:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: Elarix
Kas keegi foorumlane oskaks soovitada kuhu oleks nende esi kõlarite võim(197 x 52 x 296 ) hea paigaldada? Kuna supakat praegu ei tule siis taha ei hakka teda vedama. Käis korra mõte läbi et äkki kindalaeka alla (kunde jalgade üles). Või siis teine variant, istme alla.

Ma paneks armatuuri alla. Makk on ees, aku on ees, kõllid on ees, saab head lühikesed kaablid teha.

Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Ei saa jutust aru, et kuidas kõlarid siis võimendita mängima peaks? Või mis soovitus see on? Kui makil võimu piisavalt, siis ei ole eraldi seisvat võimendit vaja, ilma makist juttu tegemata soovitatakse 80rms kõlaritele võimu panna vms, segane jutt IMO:P Või sain ma millestki valesti aru?

Ühelgi makil ei ole 80W RMS kõlaritele kohast lõppvõimu.

Millest sa aru ei saa? Ütlesin ju, et pistan võimu vahele, ilma ei näe erilist mõtet.
Igatahes kõllid ühendatud ja võimendi vedasin siiski pagassi lakkke. Kaablimajandus ilus ja puhas, ning samas ei jää midagi kusagile jalgu.

Äitäh kaasarääkijatele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 29.07.12 08:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Elarix
Millest sa aru ei saa? Ütlesin ju, et pistan võimu vahele, ilma ei näe erilist mõtet.
Igatahes kõllid ühendatud ja võimendi vedasin siiski pagassi lakkke. Kaablimajandus ilus ja puhas, ning samas ei jää midagi kusagile jalgu.

Äitäh kaasarääkijatele.


Kirjutasin ju lõppu, et ma võin asjast valesti aru saada, aga siiani olen ikka arvanud, et kui makil on peal 4x40 või parematel ka 4x60w, siis see on ka olemas. Kõlaritel on küll nii jah, et pakil näidatakse suurelt max võimsust ja väikselt nominaal ehk siis mitte see, mida kõlar vaid hetkeks suudab välja anda. 40 või veel enam 60W võimu on 80w kõlari jaoks ju täitsa sobilik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  9  10  11  12  13  14
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.9% - SQL: 54.1%]