Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  18
Autor:
Pealkiri: V6 2.5TDI andmed, plussid & miinused (Vastuseid: 438 | Vaatamisi: 248182)
kuuza
huviline



Registreerunud 08.03.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 avant 2,5tdi,quattro/02a

postitati 26.11.06 09:52 Tsiteeri


Pole vaja kuulata mis naised saunas pajatavad,ise olen rahul 2,5tdi mootoriga.Mis liigub se KULUB;) Mees...oled teinud hea valiku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
wuzz
huviline



Registreerunud 21.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2.5 TDI 2000

postitati 26.11.06 19:27 Tsiteeri


2000 aasta 2.5TDI omanik üle aasta. Tähtsamate tööde ja vahetuste nimekiri:

1. ABS'i aju parandus (tüüpviga - niiskus trügib sisse ja mõned trükiplaadi rajad kärssavad ära)

2. Turbo vaakumklapi vahetus (hea inimene lammutusest ajas kusagilt kasutatud jupi välja ja peale vahetust töötab ilusti. jällegi tüüpviga kuna kummimembraan saab eiteakust paar tilka õli ja auk ongi sees)

3. Mootoririhma vahetus :) Kulujupp aga kallis seegi

4. 2 korda esisilla liigendite vahetus

Mootor ise kusjuures pole veel muret kurtnud aga käigukast hakkab varsti minema ja elektroonika ei kannata väga kuuma (suvel sai poola mingis esinduses maha jahutatud peale 800 km sõitu ja tunnist ummikus passimist).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
scottimees
huviline



Registreerunud 22.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 26.11.06 22:46 Tsiteeri


olen autoremondilukksepp, oma praktikas olen sellise mootoriga mingi 20 korda kokku puutunud ja võin tõestada et sittemat jõuallikat pole olemaski veel vist. Nõrgad kohad on: pump, gaasijaotusmehhanism (nookurid, tõukurid jne) pidevad elektrivead mis suudavad masinat seisma panna. p6him6tteliselt k6ik oleneb rooli- ja istme vahelisest tihendist ka. kui hooldad korralikult, ei retsi ja kasutad norm. kytust ning õlisid ja õigeaegselt siis kestab ka. 1,9 TDi on lahjem kuid ettem. Ei tea milleks seda s...a vaja oli kui oli ja on olemas vana hea R5 2.5 TDi. Ise olen saanud sõita 2003a A6 Allroadiga V6 2.5 132kW. Hea auto kui pole vaja kapoti alla ronida. Suurimad investeeringud olid turbo ja pump, kõige kallimad asjad. nüüd jälle kestab ei tea kui kaua. eelnevatest kogemustest võin öelda niipalju et probleemid algavad kuskil 250-300 tuhande reaalse läbisõidu juures.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 27.11.06 01:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: scottimees
Nõrgad kohad on: pump, gaasijaotusmehhanism (nookurid, tõukurid jne)....

Ise olen saanud sõita 2003a A6 Allroadiga V6 2.5 132kW. Hea auto kui pole vaja kapoti alla ronida. Suurimad investeeringud olid turbo ja pump, kõige kallimad asjad. nüüd jälle kestab ei tea kui kaua. eelnevatest kogemustest võin öelda niipalju et probleemid algavad kuskil 250-300 tuhande reaalse läbisõidu juures.



Kehv õli ja pikalt tühikäigul tiksutamine (taksod) keeravad selle mootori nukad tuksi.

2003. aastast alates tehti antud mootorite gaasijaotusmehhanism ringi (muuhulgas võeti kasutusele rullnookurid) - sellega on sellest nukkade murest väidetavalt lahti saadud.

Remont on kallis (4 nukkvõlli + nookurid jne), aga sellega saab mootorisse needsamad uuema tüübi osad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Petzz
huviline

Avatar


Registreerunud 06.11.06
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2.5tdi Quattro 2001

postitati 27.11.06 17:32 Tsiteeri


Tänud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mar3k1982
huviline



Registreerunud 06.08.06
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 1998 2,5 TDI

postitati 28.11.06 07:49 Tsiteeri


ka mul 2.5TDi 1998.
Kuna nyyd läks pumbaaju õhtale siis lasin yhe jutiga terve auto yle kontrollida endal ta 4 kuud. tehti kõik võimalikud testid.Kõik pidi ideaal korras olema nii esisild mootor kui ka elektroonilised asjad tvu tvu tvu loodan ka et l2hiajal ei lagune midagi suurt kuna see pumbaaju koos pumbaga l2ks ikka kena kopika maksma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margus61
huviline



Registreerunud 22.09.05
Asukoht: Harjumaa/Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.11.06 10:44 Tsiteeri


Olen ka pidanud sellise mootoriga masinat juba 5 aastat. 110 kW A6 oli ostes 100 000 sõitnud. Jamad hakkasid kuskilt 125...150 pealt. Alul läks 5000 km pärast rihmade vahetust esimese rihma (kont ja gene) rulliku võll pooleks. Suht õnnelikult, ei kerinud rihma väga vahele. Ca 150 pealt lõpetas turbo, investeering 14 kilo. Siis olid/hakkasid igasugu õlilekid klapikaantest, kuskilt silindrite vahelt ja õlivannist. See pole vast konkreetse mootori viga sellise läbisõidu puhul, aga sellel motol on lekkide kõrvaldamine suht tülikas ja kallis - pihustid läbi klapikaante, osade tihendite vahetamiseks tulnud pool mootorit lahti ja vaata et maha võtta.

Lõpu poole viskas kuuma ilma ja kuuma mootoriga ka vahest kala ja ei tahtnud käivituda, uurima ei hakanud

Üks asi veel jäi meelde. Panin DEFA soojenduse. Ploki elemendi installisin vastavalt tarnija näpunäidetele. Jama tekkis sellest, et element narris lähedal asuva temperatuurianduri ära, aju arvas, et mootor on piisavalt soe ja ei andnud küünlaid küllalt pikalt, kui üldse andis. Tulemusena käivitus halvasti ja valudega. Sai hakatud mootorit pärast soojendamist ca 10...15 min jahutama, et temperatuur ühtlustuks ja andur pada ei paneks - tobedus ruudus.

Ju seal muud nipet-näpet veel oli, aga see vast pole konkreetse moto viga. Sügiseti paari eelsoojendusküünla vahetus on ka vist normaalne.

Muidu kui mootorit vaadata, võib öelda, et ühe turbo ja vahejahutiga V-mootor on üks õnnetu asi. Väljalaskest vaja gaasid mootori taha turbosse kokku viia, sealt jälle ette vahejahutisse tassida ja siis silindrite vahele kahele poole sisselaskesse juhtida Igasugu klappe ja siibreid ka sekka. Tulemuseks kapoti all, kus niigi kitsas, on üks paras ussipesa torusid ja soojusisolatsiooni. Kui sisselasketorustiku sisemusse vaatasin ca 150 000 pealt, oli seal üks paks pigikiht ilmselt EGR poolt produtseeritavast saadusest ja eks ta turbost veidi õli ka sekka saab. See ei ole ilmselt küll konkreetse mootori viga, aga ikkagi. Kohe kahju on igasugu gaasidest. Neil annab ikka õiget teed leida selles pimedas ragamendis, hea et vähemalt vunk taga on...

Praegu palvetan Allroadile head tervist ja ei taha ära sõnuda. Ostes (veidi kasutatuna) ei teadnud, et ABTi jüngrid on moto ja kasti kallal nikerdamas käinud ja ega nende küüneviha töökindlusele positiivselt ei mõju. Aga kuna suht palju treilerit vean, pole diislile eriti alternatiive.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Antslagi
huviline



Registreerunud 13.12.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A8 1999 TDI müüdud

postitati 28.11.06 13:26 Tsiteeri


Peale selliseid õudusjutte tahaks oma masina vist maha müüa. Huvitav, kas V6 TDI on sakslaste kättemaks maailmale vä?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
DonNiger
huviline



Registreerunud 25.10.06
Asukoht: Eestist eemal
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 1.9TDI 96kw

postitati 28.11.06 13:39 Tsiteeri


uhh, siis läks õnneks et ostes 2,5 lahja sisuga oli ja 1,9 valitud sai.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
leits
huviline



Registreerunud 12.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5TDI V6 Avant

postitati 28.11.06 14:46 Tsiteeri


Ise ka Audi A4 1998 2.5TDI V6 omanik. Olen teda omanud 2 kuud, hetkel spidol 191 ***. Eelmine ostja vahetas ca 8k tagais veepumba, rullikud ja rihma (esinduses tehtud, sai järgi kontrollitud). Seega pole seda jama olnud. Korra oli jama AIRBAG'iga, nimelt jäi tuli ette põlema. Õnneks oli juhipoolse turvapadja pistik lahti (istme sees kuskil), see tehti VW esinduses väikese pudeli eest ära ;) Hmm ostes olid kohe amort läbi tagumine, seega sai need ära vahetatud, need loogilised kulumaterjalid afcooz. Muud nagu ei ole ja btw V6'l 2.5TDI on soovitatav õli vahetada 10k pealt mitte 15. Mul kaks tuttavat kellel antud isendid. Üks on püsti hädas taga, eelmine omanik oli korralikult rapsinud teda(vahetanud nii pumba, kui ka remontind turbot). Teine sõidab aga nagu vanamees, korralik õlivahetus jms ning masin ka peab.


Huvitatud paintballist? Kontakteeru minuga: leits@ozkpaintball.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Rene66
huviline



Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 quattro

postitati 13.12.06 02:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Tsitaat:
Algselt postitas: type85
Tsitaat:

Nüüd siis saad aru mida mõtlesin sobiva varustusega...

Kui ma nüüd ei eksi, siis peaks olema ka liikvel mõni 1,9TDI Q Aut...


Kui suureks sa viimase väite tõenäosust pead?
Aga versioonid - 2,5TDI - 120kw ja 1,8T 110kw - kas saab quattro+automaat?


1,8T Q Aut saab aga ainult USA'st - kui selle ostad siis igavene jama, sest Revalis ei ole usa vresioonide andmeid ega sa sellele juppe tellida- kunagi taheti selline osta aga jäi ära

2,5TDI 120kw ei tea aga see on taas V6 TDI, mida ei soovita


Mul selline USA isend olemas, Forsist pole veel tagasi saadetud kui midagi vajanud olen, pole see asi nii hull midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tuiks
huviline



Registreerunud 16.11.04
Kasutaja on eemal


postitati 13.12.06 23:08 Tsiteeri


Järjekordne juhtum siis.Tuttaval 2.5 TDI 110kw automaat+quattro,mingi 1998 a ja küttepumba laks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Oliverk
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 3.0TDI Quattro 2005a

postitati 14.12.06 13:39 Tsiteeri
v6 2,5 tdi



ma ei saa aru kuidas see jutt alla 2000a audidest siia saanud on, kuna kodanik soovis ju autot alates 2003a siis milleks vanematest isenditest siin üldse rääkida?!

ise oma 2003a väljalaset, läbisõiduga alla 100tkm, ning võin öelda et väga hea auto on -eriti veel avant!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tuiks
huviline



Registreerunud 16.11.04
Kasutaja on eemal


postitati 17.12.06 14:55 Tsiteeri


To:Oliverk

Kle tuleb ka aeg,millal konkreetselt sinu audi läbisõit poole või lausa kolmkorda suurem ja kuna mootorivalem sama,siis tõenäoliselt ootab ka sinu sõiduki mootorit mingite sõlmede järgi andmine,kõik mis liigub see kulub!Ja minuarust sobib siia teemasse kõik V6 diisliga seonduv,ega see et sul 2003 aasta on ei tähenda et kõik igavene on.Konkreetset teemat lugedes saab inimene päris hea ülevaate ju,kui ta soovib kommenteeritava mootoritüübiga sõidukit soetada omale näiteks kauemaks kui ainult paariks aastaks ja on ju vägahea ette teada nii mõndagi.Ma ei saa jälle aru nendest kes siin foorumis igast väiksest asjast suure probleemi teevad ja kohe ohkima hakkavad,kuna foorumit suht pikka aega loen ajab see ohkimine lausa lugemisisu ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 17.12.06 19:58 Tsiteeri


Siit ja siit võib muuhulgas näha, milline näeb välja rullnookuritega uuem variant.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 17.12.06 20:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lukas
Kõigile kommenteerijatele kiitus! Väga hea teema ja ma loen seda otsast lõpuni umbes kolmandat korda. Tundub nii, et peab samuti loobuma V6 2,5 TDI mootorist ja valima kas 2,8 või 4,2. Autovalik oleks allroad või a6 avant q. Kõik kindlasti manuaalid, kuna olen juba piisavalt ära hirmutatud mitteremonditavast multitronicust ja tiptronicu turbiinist.

Kui teha väikene arvutus puhtalt kütusekulu suhtes selgub tõsiasi et kui ma kulgen kuus ca 1500 km ja võtan kütusekuluks:
4,2 sel 14
2,8 sel 11
2,5 TDI-l 9
siis kulub 15 eek/l hinnaga kuus vastavalt 3120, 2475, 2025 eeku kuus. Ei kujuta muidugi ette kuidas on lood tavahooldusega kuid diisli ülalpidamine peaks olema teoreetiliselt kallim kui v6 või v8 bensukal. Kuid talvel 30 C ei pea muretsema kas diisel ikka käima läheb ja kuidas tööle saab. Mnjah minu läbisõidu juures ei ole sellel 2,5 tdi-l küll mingit mõtet.

Subarut ka ei tule ;)

EDIT: krt A6 q 4,2 manuaali polegi :(

EDIT2: ostsin hoopis allroadi 2,7 biturbo. Sigahea minek juhitavus jne. :cool:
kui siia lisada veel alumiin hoobadega kehvem vedrustus kui vanal turbo S -il
Just selle pärast sõidan ma juba kolmteist aastat järjest 2,2 t ja S audi muidugi on autod aegade jooksul vahetunud aga mudel jäänud samaks.
Disladest alles nuud hakkan vaatama 2,0TDi + DSG kast auto poole ja audi 4,0 tdi tuleb ka kõne alla.
sest olen natu lahjaks pidanud 1,9 tdi 96 kw mis teisi rahuldab


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
=FoX=
huviline



Registreerunud 05.10.06
Kasutaja on eemal


postitati 19.12.06 13:34 Tsiteeri


Ikkagi jäi törts arusaamatuks kas need 110kw 114kw V6 diislid on sama lugu ,et see vahetus nii kalliks tuleb?:S Ja kui omanik räägib või plats vms ,et on uuemat tüüpi juba peal kas seda kuidagi kontrollida ka annab?:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 26.12.06 17:18 Tsiteeri


http://www.audiclub.fi/phpBB2/viewtopic.php?p=167770#167770

http://www.49101037.delphi05.de/typo3temp/pics/ed9d800758.jpg

http://www.49101037.delphi05.de/typo3temp/pics/c8c480fad4.jpg

http://www.49101037.delphi05.de/typo3temp/pics/9aef1e0aa9.jpg

Muuhulgas näeme, mis uuest nookurist kuludes järgi jääb ja mis hüdraulilise kompensaatoriga juhtub

http://www.49101037.delphi05.de/uploads/RTEmagicC_06007fba2e.jpg.jpg

Reaalsus on selline, et nuki ja nookuri puutepind on nii väike, et õlikile seda kanda ei suuda ja kuivhõõrdumise tulemusena läheb metallipuru õliga kogu mootorisse laiali. Selline inseneritöö siis.

Tulemuseks on motorschaden

http://www.49101037.delphi05.de/typo3temp/pics/0c6ab63769.jpg

Sellest tulenevalt on ka eelmainitud lingi taga soovitus nukkvõlliremondiga koos vahetada mootoril ka saaled.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Gunnar3
huviline



Registreerunud 12.01.05
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90

postitati 27.12.06 16:11 Tsiteeri


Ostsin suvel 12/99 aasta A6 2,5TDI Q (ls 142 000)
Toodud vist Itaaliast. Rihmad, õlid rullikud vahetatud.
Mineku üle ei kurda. Küttekulu keskmine 8l/100-le (olen saanud isegi 6,5 hakkama). Mugav, suur, hea juhitavusega auto.
Sidur tundub ainult kuidagi raskevõitu.
Peale õudusjutte mõtlen masendusega, mida teha?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 28.12.06 08:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Gunnar3
Ostsin suvel 12/99 aasta A6 2,5TDI Q (ls 142 000)
Toodud vist Itaaliast. Rihmad, õlid rullikud vahetatud.
Mineku üle ei kurda. Küttekulu keskmine 8l/100-le (olen saanud isegi 6,5 hakkama). Mugav, suur, hea juhitavusega auto.
Sidur tundub ainult kuidagi raskevõitu.
Peale õudusjutte mõtlen masendusega, mida teha?


R5 on asi lihtsam - osta uus nukkvõll, nookurid/tõukurid, vaheta saaled, mootoriõli ja anna edasit tuld.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 28.12.06 11:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
Tsitaat:
Algselt postitas: Gunnar3
Ostsin suvel 12/99 aasta A6 2,5TDI Q (ls 142 000)
Toodud vist Itaaliast. Rihmad, õlid rullikud vahetatud.
Mineku üle ei kurda. Küttekulu keskmine 8l/100-le (olen saanud isegi 6,5 hakkama). Mugav, suur, hea juhitavusega auto.
Sidur tundub ainult kuidagi raskevõitu.
Peale õudusjutte mõtlen masendusega, mida teha?


R5 on asi lihtsam - osta uus nukkvõll, nookurid/tõukurid, vaheta saaled, mootoriõli ja anna edasit tuld.

99a A6 ja R5, Kristjan??


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 28.12.06 12:24 Tsiteeri


Mille kuradi jaoks DOHC mootorile üldse neid nookuriklibakaid sinna vahele vaja on? Nukk võiks ju otse (rull)tõukureid nügida? Praeguse lahenduse korral on klapitõus ju varsti heal juhul pool algupärasest ja pool mootori võimsusest kadunud. Nii ei saa ju rallit sõita. Tõeline inseneritöö pärl...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
H5N1
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.01.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SQ7 (4M)

postitati 12.03.07 18:49 Tsiteeri
2,5 tdi kütusekulu - millised on teie kogemused



Püstitan antud küsimuse põhjusel, kuna ise olen suhteliselt värske audi omanik ja seega puuduvad kogemused. Autoks siin hetkel c5 A6Q 2,5 tdi Avant tiptronic 150 kW (originaalis 132 kw). Isiklikult tundub mulle keskmine kulu 9,6 l/100km paagitäie kohta pisut suur. Päevane läbisõit on tavaliselt 80-100 km sellest ca 55-65 km maantel.

Seega ootaks teiste 2,5 tdi omanike kommentaare ja kogemusi.
PS! värskelt on vahetatud nii õli, kütuse- ja õhufilter.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kaimagk
huviline



Registreerunud 09.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 1,4 tsi vag

postitati 12.03.07 19:46 Tsiteeri


Siin teema ju olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 12.03.07 19:51 Tsiteeri


Täitsa stock, A4 2004a, 132KW, tiptronic, quattro, avant. Originaal Ls 120 000km.

Keskmiseks kuluks tuleb 9 liitri kanti. Linnas kulgemiseks kulub hinnanguliselt 11-11.5L, rohkem ei ole saanud linnaliikluses ka parema tahtmise korral. Maanteel nii 100-ga kulgedes, mõningad möödasõidud ( cruisimõnunuppu ei ole ), keskmiselt 6.2-8.3L.

Täitsa hea kütusekulu 2.5TDI kohta, arvestades dünaamikat, mida see mootor pakkuda suudab - täitsa rahul olen.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  18
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.2% - SQL: 50.8%]