Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  18
Autor:
Pealkiri: V6 2.5TDI andmed, plussid & miinused (Vastuseid: 438 | Vaatamisi: 247863)
soorebane
huviline



Registreerunud 26.05.05
Asukoht: harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi100,2.4D, 92

postitati 08.03.06 10:23 Tsiteeri
Foorumit lugedes mõistus otsas! (V6 diisel jälle)



Tere klubilised!
Tegin teema siia, sest räägin ainult diislist. Mure nimelt selles et plaan lähiajal auto väljavahetada (praegu siis 100, 2.4D, 92), ja plaan osta C5 ja ainult diisel.
Siin foorumit lugedes, olen näinud enamjaolt ainult negatiivset arvamust, nüüd ei oskagi midagi arvata, kas üldse loobuda audist??!! Mul ei ole midagi sellevastu, kui õigeaegselt ja korralikult autot hooldada, aga kui ta sellegipoolest laguneb, siis paneb kahtlema. Või on siin kirjas ainult negatiivsed arvamused ja probleemid, äkki on kellelgi miskit positiivset ka rääkida. Või on see C5, 2.5TD tõesti nii ebaõnnestunud, et peab kauges kaares mööda käima, sest materjaalsed ressursid on tõesti suht piiratud et mingeid suuri summasid hakata sisse taguma.
Praegusega (2.4D) olen sõitnud juba 3 aastat ja üle 100000km, olen vahtetanud ainult jooksvaid vidinaid (rihmad, õlid, filtrid), nüüd siis läks starter ja paar eelsüüteküünalt, nats probleeme piduriga, aga miski -30 ei ole kunagi probleem olnud. Et siis tahaks ikka audit aga millist?? Loodan et see ei ole risutamine!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 08.03.06 10:40 Tsiteeri


no a kui auto on korras, siis milleks sellest kirjutada ?
või ootad sa, et pool foorumit oleks täis kiidulaulu kui korras kellegi auto on ?
probleemist kirjutatakse siis, kui see tekib ja sellele lahendust vaja.
miks foorumis siis ainult probleemidest räägitakse?
eks ikka selleks, et oma auto korda saada :)
ja et ei oleks põhjust rohkem postitusi teha sellekohapealt :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 08.03.06 12:11 Tsiteeri


Ah ära jonni tonny! Teema algataja on ilmselgelt mures, et kas uuema tüübi mootorid on siis tõesti oma vastupidavuselt kehvemad kui legendaarsed R5-ed.
Kahjuks ei oska ise teemasse midagi tarka öelda, sest otsene kokkupuude puudub Audi V6 diislitega, aga saunajuttudest on kürva jäänud tõesti nende mõningane kvaliteedi langus võrreldes R5 diisliga. Ehk keegi teadjam oskab rohkem kommenteerida


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 08.03.06 12:47 Tsiteeri


margus...ei jonnigi, vaid selgitasin, et miks foorumist saab lugeda ainult probleemidest.
foorumisse tullakse kurtma oma autol esinevaid probleeme ja oodatakse lahendust neile, et mis viga võib olla.
a kuna foorumis on üle 5000 registreerunud kasutaja, siis võibki jääda lõpuks mulje, et audi jubedalt koguaeg laguneb :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
soorebane
huviline



Registreerunud 26.05.05
Asukoht: harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi100,2.4D, 92

postitati 08.03.06 12:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tonny
no a kui auto on korras, siis milleks sellest kirjutada ?
või ootad sa, et pool foorumit oleks täis kiidulaulu kui korras kellegi auto on ?
probleemist kirjutatakse siis, kui see tekib ja sellele lahendust vaja.
miks foorumis siis ainult probleemidest räägitakse?
eks ikka selleks, et oma auto korda saada :)
ja et ei oleks põhjust rohkem postitusi teha sellekohapealt :)

Lihtsalt tõin näiteks, millega omal kogemused ja mingist sõnasõjast ei viitsi küll osa saada.
Probleem tekkiski uuema auto soetamisel pos. info vähesuse tõttu, see oligi ju küsimus ja probleem. Ja mina, kes ei ole omanud sellist isendit ja samas kellel raha napib ongi probleem käes......või mis???????? Loe ridadevahelt, saad mõttest paremini aru, ära võta isiklikult ja ära ole nii kibestunud jutuga!!!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 08.03.06 13:03 Tsiteeri


rahu rahu...ma pole kibestunud jutuga.
aga sa siis oleks võinud kohe küsida, et 2,5 moto eripärad, plussid ja miinused jne...
aga mitte heietama, et foorumi jutu järgi audi ainult laguneb :D
mina vastasin lihtsalt sinu mõistus otsas lausele, et miks foorumis kiidusõnu eriti lugeda ei ole

edasise sõnasõja vältimiseks pöördu u2u või e-mail :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
soorebane
huviline



Registreerunud 26.05.05
Asukoht: harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi100,2.4D, 92

postitati 08.03.06 13:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tonny
rahu rahu...ma pole kibestunud jutuga.
aga sa siis oleks võinud kohe küsida, et 2,5 moto eripärad, plussid ja miinused jne...
aga mitte heietama, et foorumi jutu järgi audi ainult laguneb :D
mina vastasin lihtsalt sinu mõistus otsas lausele, et miks foorumis kiidusõnu eriti lugeda ei ole

edasise sõnasõja vältimiseks pöördu u2u või e-mail :)

tänud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 08.03.06 14:02 Tsiteeri


Kusjuures mind huvitaks täpselt sama teema. Senised heietused piirduvad ainult üksikute kibestunud :D tegelaste teemasse mittepuutuva mõttetu juraga (ebaõnnestunud mootor, ülikuluvad nukkvõllid jne). Ehk on kellelgi ka konkreetsed kogemused?
Täpselt sama teema, et praeguse masinaga (C4 Tdi) olen väga rahul (peale üksikute puuduste:D), kuid järgmiseks masinaks audit vist ei saa soetada, kuna 1,9 mootor tundub liiga tilluke ja bensukat kindlasti ei taha.;)


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.03.06 14:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Kusjuures mind huvitaks täpselt sama teema. Senised heietused piirduvad ainult üksikute kibestunud :D tegelaste teemasse mittepuutuva mõttetu juraga (ebaõnnestunud mootor, ülikuluvad nukkvõllid jne). Ehk on kellelgi ka konkreetsed kogemused?
Täpselt sama teema, et praeguse masinaga (C4 Tdi) olen väga rahul (peale üksikute puuduste:D), kuid järgmiseks masinaks audit vist ei saa soetada, kuna 1,9 mootor tundub liiga tilluke ja bensukat kindlasti ei taha.;)


Minu ütlused põhinevad 5 aastasel Revali töökogemusel...Neid teemasid siin palju ja seega ei hakka uuesti kommenteerima. Mina ei tea küll, et 240 000km läbimisel tuleks nukkvõllid vahetada, kuid selles ma kindel ei ole, ehk ei sõitnud ükski mootor sellel ajal sellist läbisõitu välja - selles aga kahtlen väga...!!!

Samas ostis mul sõber 2,5TDI 132kw A6'e ning tegelane on rahul ja probleeme pole nagu kah olnud. Autot on ta omanud 2 kuud. Küll aga on sellel autol juba mootori remont tehtud, läbisõit on momendil alla 200 000km ning mootor nõuab juba varsti tihendite vahetamist - lekib juba päris korralikult õli...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
termiit
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.04
Asukoht: harju
Kasutaja on eemal


postitati 08.03.06 16:34 Tsiteeri


Mul on olnud kokkupuuteid selle diisel v6-ga oma töö käigus.Selle remondi juures on väga viletsaid nüansse,aga need ei ole olulised üldise iseloomustuse jaoks.See on lihtsalt rahakoti sisule kehvasti mõjuv teema,kui midagi peaks juhtuma.Vahemärkuseks,et Audi kõige rõvedam asi remontimiseks,mida ma näinud olen,on 2,7 biturbo.
Nurgatagune lamba-ants ei saa selle V6 diiselmootori tegemisega hakkama ja hea spetsialisti kasutamine maksab raha.Ja on asju mida isegi hea spetsialist ei saa tehtud,kui vastavaid riistasid ei ole.
Aga need on töö nüansid.Oluline on see,et kui suur tõenäosus on,et selle mootoriga peab remonti tegema.Ma olen näinud kaht peetis plokikaanega isendit.Ühe läbisõit oli alla 200 000 ja teine 250t.Sellel,mis oli alla 200 sõitnud olid nukkvõllid osaliselt nii kulunud,nagu oleks miljon läbisõitu.Ja asi ei lõppenud ainult nuki kulumisega.Ega enne ju ei taipa keegi mootorit näppida,kuni asi enam ei tööta.Sellel olid siis osad nukid väga kulunud ja nookurid ka.Asi lõppes ühe nookuri purunemisega.Aga mootor käis ju ringi ja nookuri tükid lõhkusid ära ka kaane.Ja kaane hind oli romulast ostes kümme tonni(üks kaan).Aga pump oli ka pees.Ja see maksis romulast ostes 9 tonni(see oli imeodav hind,sest alla 15 kuskilt mujalt seda ei leidnud).Miks pump pees oli ei tea,aga pumba viga arvuti näitas ja järgmise pumbaga ta tööle läks.Juurde lisanduvad veel töörahad ja nipet näpet mahlad tihendid ja summa tuleb suur.
Auto omaniku väitel oli õli regulaarselt vahetatud.Miks see juhtus ma kahjuks ei tea,kuna ei ole spetsiifikaga kursis.Kas viga tekib õhu liikumisega seoses tuulutusega,mis ei lase õlil vabalt liikuda,või mis..Või on õli kanalite või õlipumabaga mingeid nüansse..
Mul enda kodumajas elab üks kodanik,kellel on see v6-ga disla Audi.Kui see hommikul käima pannakse,siis kostab kole hääl mootoriruumist,nagu oleks õli vajaka üleval.Ja mees kimab alati ilma soojendamata külmalt minema.Ma arvan,et see sama asi võib ka olla suur soodustaja selle remondi poole jõudmiseks.Ja see võib olla tõenäoline põhjus selle kulumiseks.Õli külm viskoossus ei ole piisav ja metall närib metalli ja eriti,kui ilma soojendamata kohe lapatsit tallama hakata.
Minu isiklik seisukoht autode suhtes on see,et parim on Vanakooli oma,mis on ennast tõestanud.Muuseas see 2,4 on täielik igiliikur.Mina tahtsin endale A6 94-97 2,5,aga kuna sellist odavalt ei leidnud(ostan endale ainult avariilisi või kottis mootoriga jne,sest remondin ise kõike ja on tunduvalt odavam ja samas tean pärast autot).Vana A6 just selle uuema(C5-e)esisilla pärast.Järgmine mulle huvipakkuv disla oli passat 94-96 1,9 66kw.Sellise ma ka lõpuks leidsin ja kavatsen sellega pikalt kärutada.Ja asi läks mulle koos remondiga pool turuhinda maksma.Passat meeldib mulle selle sildade ehituse pärast.Sisuliselt on see 74 aasta Golf väikeste muutustega.Nagu ka see 1,9(edasiarendus vanast 1,5-st) disla.Muidugi on talle lisatud see elektristaff sinna,aga plokk koos oma kaanega on zedööver.
Enne seda oli mul turbodiisel Ford Scorpio,millel ka antiikne peugoti mootor(sai alguse 2,1-sena peugeotil,kuni scorpale arendati 2,5 turbo).89- 94 pandi sellist peale.Sellel on tõukurvarrastega läbi nookurite klappide liigutamine.Plokikaan on masiivne jurakas ja käib väga tihedalt poltidega ploki küljes.Aga ei saa salata,et hiljuti läks üks sellise mootori kaan emexisee,kuna oli pragudega.Muidugi oli see traktor üsna uimane,aga teenis mind truult 5 aastat,kuni pärast viimast kõva pauku loobusin ta taastamisest.
Ei saa muidugi 100% öelda(nagu seniilne pensionär),et kõik vana on hea ja uus on kaki.Aga ma konstateerin ainult fakte,mida ma oma silmaga näinud olen.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
soorebane
huviline



Registreerunud 26.05.05
Asukoht: harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi100,2.4D, 92

postitati 08.03.06 16:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11

Minu ütlused põhinevad 5 aastasel Revali töökogemusel...Neid teemasid siin palju ja seega ei hakka uuesti kommenteerima. Mina ei tea küll, et 240 000km läbimisel tuleks nukkvõllid vahetada, kuid selles ma kindel ei ole, ehk ei sõitnud ükski mootor sellel ajal sellist läbisõitu välja - selles aga kahtlen väga...!!!

Samas ostis mul sõber 2,5TDI 132kw A6'e ning tegelane on rahul ja probleeme pole nagu kah olnud. Autot on ta omanud 2 kuud. Küll aga on sellel autol juba mootori remont tehtud, läbisõit on momendil alla 200 000km ning mootor nõuab juba varsti tihendite vahetamist - lekib juba päris korralikult õli...


Kusjuures väga hindan ja austan sinu (juks11) pikaajalisi kogemusi Revalis. Sellest tulenebki probleem, et olen päris palju siin foorumis surfanud ja ajalugu lugenud. Oled suht palju oma arvamust avaldanud ja võrrelnud mida eelistada, ja kirjutanud, mis vead ühel või teisel. Aga minu eelistus siiski traktor. Probleemidest olen teadlik ja seepärast ootangi, et ehk on mõnel traktor, mis liigub ka, või on kõigi ainult probleemid. Et kas siis tõesti kui mõistus peas, eemale hoida C5 diislitest!!??? Parandage mind!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.03.06 16:58 Tsiteeri


Võta 1,9TDI lisa väike tuning ja sõidad probleemivabalt aga seda ma ei mäleta, kas 1,9TDI'id tehti ka quattro automaati...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
soorebane
huviline



Registreerunud 26.05.05
Asukoht: harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi100,2.4D, 92

postitati 08.03.06 17:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Võta 1,9TDI lisa väike tuning ja sõidad probleemivabalt aga seda ma ei mäleta, kas 1,9TDI'id tehti ka quattro automaati...

Tänud, seda olen siit kõvasti lugenud, et sellist kooslust vähe saada nagu automaat ja quattro. Mulle oluline ainult automaat. Aga 1,9 siis tunduvalt töökindlam, igaljuhul võtan arvesse!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.03.06 17:32 Tsiteeri


Tunduvalt töökindlam on isegi vähe öeldud...1,9TDI automaati peaks leiduma küll...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 08.03.06 18:48 Tsiteeri


Kui autoga ikka idioot ringi on liigelnud ja hooldusele vilistanud, siis saab iga mootori ja jooksu ka 100k juures kooma lasta, nii et kõik sõltub juhusest kuidas joppab ostul ja kui "õiged" on hooldusdokumendid. Kunagi oli õnn olla mersu omanik, mis oli ostes 5+ sillad ja mootor nurrus nagu õmblusmasinal, aga sinna juurde ei näinud "lisa" 1L õli 300km peale, mida ostmisel kohe mitte ei osanud ette näha :( There is no BS car just bad luck :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sst
huviline



Registreerunud 15.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 09.03.06 07:27 Tsiteeri


Mul ka siin diisli ost plaanis. Mõtlesin, et kaua ikka neid kütusefirmasid nuuman ning hakkan hoopis sõitma autoga, mis muffigi ei võta. Plaan oli a4 1,9 tdi osta, hea odav pidada ning kindlustuski odav.
Küsimus aga selline, et kui vastupidavad need 1,9 tdi mootorid on, 66 kw. aasta on autol 95 läbisõitu ei tea ilmselt jumal taevas ka

muidu on ka 1 isend silma jäänud, äkki keegi oskab kommenteerida:

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/auto_php-id=192082-www_auto24_ee.html

Või on kellelgi miskit soovitada, kust saaks mõistliku hinnaga a4 diisli, eriti vinge kui oleks automaat...

Muidu mootorite kohta võin ka omast kogemusest öelda, et esimene tähtis asi auto juures on hooldus. Kuigi, on mul ka elus selliseid isendeid ette tulnud, mida olen korralikult hooldanud ja kasutanud aga vot lihtsalt laguneb. Ilmselt võiks öelda, et mis teha, tundub, et vahel on ka viga materjalides, mida on kasutatud - lihtsalt ebaõnnestunud partii. Samas mu enda lihane isa sõidab juba 5 aastat ja üle 100 tuhande läbitud, kõige tavalisema audi 80-ga, millel 1,6 bensukas ning peale hoolduse ta ei tea, mis on autoremont...

Tore, kui keegi aga dislade kohta natukene juhataks...


Quattro on tore asi :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
axelx
huviline



Registreerunud 05.02.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant müüdud, otsin uut

postitati 10.03.06 13:24 Tsiteeri


enda a4 2,5tdi v6- l läks siis ka pump, täpsemalt pumba aju. remont karlas ca 15000.- aga ma ei kurda, hea asja ülalpidamiskulud peavadki nati suuremad olema. samas ei saa võrrelda sõidumõnu 1,9 tdi-ga. otsus sinu- kui tahad lihtsalt punktist a punkti b jõuda, siis vali odavam ja lahjem mootor, kui tahad kulgemisest ka rõõmu tunda, siis...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 10.03.06 15:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: axelx
enda a4 2,5tdi v6- l läks siis ka pump, täpsemalt pumba aju. remont karlas ca 15000.- aga ma ei kurda, hea asja ülalpidamiskulud peavadki nati suuremad olema. samas ei saa võrrelda sõidumõnu 1,9 tdi-ga. otsus sinu- kui tahad lihtsalt punktist a punkti b jõuda, siis vali odavam ja lahjem mootor, kui tahad kulgemisest ka rõõmu tunda, siis...

Diisli vääne on küll mõnus, kuid kui ülalpidamiskulud ikka üle mõistuse suureks lähevad siis on vist parem ikkagi bensukat eelistada? Nagu teada, ei ole need diislid ka ülemäära ökonoomsed? Peamine diisli soetamise põhjus peaks ikkagi ökonoomsus olema. Lausa hirm tekib mis siis saama hakkab kui need v6 diislid ükskord piisavalt vanaks saavad?:o

Mina olen asjast nii aru saanud, et C4jast uuema masina soetamise sooviga ei ole audi tehase poolt midagi valida. Kurb, aga paadunud audivännina saab see otsus vähemalt minu jaoks raske olema.:D Korra olen PMV'd proovinud ja kohe üldse ei meeldinud.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
soorebane
huviline



Registreerunud 26.05.05
Asukoht: harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi100,2.4D, 92

postitati 12.03.06 12:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: axelx
enda a4 2,5tdi v6- l läks siis ka pump, täpsemalt pumba aju. remont karlas ca 15000.- aga ma ei kurda, hea asja ülalpidamiskulud peavadki nati suuremad olema. samas ei saa võrrelda sõidumõnu 1,9 tdi-ga. otsus sinu- kui tahad lihtsalt punktist a punkti b jõuda, siis vali odavam ja lahjem mootor, kui tahad kulgemisest ka rõõmu tunda, siis...

Tänud kõigile kes viitsinud vastata!
Ei ole omal au proovida olnud 1,9-at, kas to isend siis tõesti nii uimane. Mul sõitmist suht palju, möödasõite meeldib ka teha kiirelt ja konkreetselt, kedagi segamata ja sõitu tahaks tõesti nautida.
Aga kas tõesti siis see 2,5 ja tema probleemid- paratamatus ja ise ei saa selle vältimiseks miskit teha? Või tuleb lihtsalt sellega leppida ja arvestada, ning miski summa alati tagataskus hoida, kui peaks miskit juhtuma. Olen ikka suht audi fänn ja niilihtsalt ei saa kohe marki muuta.
Ja veel, kui peaks kunagi siiski ostama kas osta C5 algusaastatest või miski juba 2000 ja edasi, on neil ka miskit vahet ja muudatusi, parandusi tehtud???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 12.03.06 14:31 Tsiteeri


2001 tuli A6-le 96 kW 1.9TDI, see peaks juba liikuma küll. Mõttetu jutt, et 1.9 diisel A6-st tõukeka teeb. Alati on olemas võimsamaid autosid, stock S4/S6 tundub ka ilmselt Veyron'i kõrval uimerdis. Proovi sõita ja otsusta ise, kas sulle piisab või ei. Mina sain 85 kW automaat diiselviiesega küll normaalselt hakkama, kuigi enne seda olin veidi võimsama bensuaudiga harjunud.

PS. Edaspidi ürita normaalsem pealkiri ka välja mõelda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
soorebane
huviline



Registreerunud 26.05.05
Asukoht: harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi100,2.4D, 92

postitati 12.03.06 15:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
2001 tuli A6-le 96 kW 1.9TDI, see peaks juba liikuma küll. Mõttetu jutt, et 1.9 diisel A6-st tõukeka teeb. Alati on olemas võimsamaid autosid, stock S4/S6 tundub ka ilmselt Veyron'i kõrval uimerdis. Proovi sõita ja otsusta ise, kas sulle piisab või ei. Mina sain 85 kW automaat diiselviiesega küll normaalselt hakkama, kuigi enne seda olin veidi võimsama bensuaudiga harjunud.

PS. Edaspidi ürita normaalsem pealkiri ka välja mõelda.

Siirad tänud, teemassepuutuva kommentaari eest.

Mis PS-i puutub, siis tõsiselt püüan ennast arendada, õppida ja parandada. Sorry, ma tõesti ei oska lambist arvestada üle 5000 erineva registreerunud kasutaja arvamuse ja arusaamaga erinevatest sõnadest ja väljenditest. On siis tõesti lihtsam-parem elada, kui iga sõna ja väljendi peale stressata ja nii traagiliselt suhtuda. Vastata oskasid, järelikult oled õigel teel!!!! Aitäh veelkord!!!!!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Starr
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.05
Asukoht: Jõgeva-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 22.03.06 20:08 Tsiteeri
2.5TDI V6 mootorite kestvus



tuttav soovib a6-t osta, praegu sõidab passatiga 1.9tdi ning tundis huvi V6 2.5tdi vastu.

Küsimus millele ei ole foorumis tuhnates vastust saanud on järgmine: kas kõik v6 dislad on audil ebaõnnestunud, et a la 300 kilo läbisõidu peal, tahab suuremat rahasüsti saada?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 25.03.06 00:12 Tsiteeri


niipalju teatakse rääkida, et kuni 2000 2003. aastani oli jah nendega muresid (nukad jne) - uuematega on asjad juba paremini


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Starr
huviline

Avatar


Registreerunud 07.02.05
Asukoht: Jõgeva-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 25.03.06 19:41 Tsiteeri


äkki tahad midagi täpsemalt rääkida, mida pead silmas "paremini".

kes sellist juttu räägivad? müügimehed?

muidu oleks see igati positiivne info, kuna tuttaval 2000nda lõpu Q kepikas silmapiiril.

igatahes jään sult vastuseid ootama.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 26.03.06 00:07 Tsiteeri


no teatakse väita, et AKN mootor on just selle ülemise otsa õlituse poolest AFB-st paremal järjel

samuti sedagi on märgitud, et õlikvaliteedil on märgatavat mõju (vähemalt VW505.01 või VW506.00 taseme kraami peaks tarvitama) - tõsi küll, selle vastu ei tee enam midagi, mida on mootoris enne kasutatud...

Üldiselt näiteid on mõlemapidiseid - üle 300 tuhande käinud mootorid ilma mingi probleemita ja samas alla 150 tuhande sellises seisus, et kõik (4 nukka + nookurid jms) on vahetusse läinud. Ja samas neil, kellel on remont ette tulnud, on ka nii, et see nukkade kulumine ei ole olnud ühtlane - osa nukke päris läbi, osa taas suht korras...

Naabrite foorumist paar linki ka:

http://www.audiclub.fi/audifinns/viewtopic.php?t=15154
http://www.audiclub.fi/audifinns/viewtopic.php?t=17909
http://www.audiclub.fi/audifinns/viewtopic.php?t=18717

P.S. "albumit" lapates näeb, et kõigi nukkade osanumbrid on muutunud 2001. aasta lõpus - ei ole mitte välistatud, et võib olla seotud sellesama probleemiga

P.P.S Kui aga tõesti remont peaks nukkade osas ette tulema, siis on juba ainuüksi 4 nukka + 24 nookurit hinnas kokku veidi üle 20 tonni...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  18
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 63.5% - SQL: 36.5%]