Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Rehvid postiga koju (Vastuseid: 90 | Vaatamisi: 28949)
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 02.03.09 14:07 Tsiteeri


Vähemalt minu kaks tellimust on tulnud kahe paki haaval ning mõlemas pakis on kaks rehvi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 02.03.09 14:35 Tsiteeri


Isiklikult ei ole küll tellinud välismaalt (reifendirektist jms) aga olen tellinud www.rehvid24.ee 'st. Kusjuures täpselt samad rehvid mis tellisin rehvid24 -st olid odavamad kui reifendirektis. Rehvid24 miinuseks on see, et seal on valik suhteliselt väike. Dunlop ja Goodyear õnneks esindatud, mis on ka minu lemmikud. ;) Kaup toodi 24h pärast mulle koju kätte TASUTA!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.09 17:06 Tsiteeri


Rehvid jõudsid minuni :). Tootmisaeg 43 nädal 2008


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 05.03.09 20:33 Tsiteeri


Reifendirect on paari aastaga oma rehvihindu päris nobedalt kergitanud, nii et soovitan soojalt kõigepealt kohalikelt tarnijatelt koos paigaldusega hinda küsida enne kui pimesilmi netist ostma tormate :(.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.09 20:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Reifendirect on paari aastaga oma rehvihindu päris nobedalt kergitanud, nii et soovitan soojalt kõigepealt kohalikelt tarnijatelt koos paigaldusega hinda küsida enne kui pimesilmi netist ostma tormate :(.

Isegi kui reifendirect peaks veelgi oma hindu tõstma, ma ikkagi vägagi kahtlen, et kohapeal suudab keegi nende hindadega konkureerida (kipuvad letihindadega võrreldes olema vahed 50% kanti ning ma ei usu, et keegi sellist soodust siin teha tahaks/saaks). Kohalikel edasimüüjatel teeb selline netist tellimise võimalus küll meele mustaks kuid midagi ei ole teha, nii see kord juba on.
Ja nagu eespool juba ütlesin, camskill müüb rehve veelgi odavamalt kui reifen (võibolt sellepärast ongi nii, et reifen on hindu kergitanud).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 05.03.09 21:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Reifendirect on paari aastaga oma rehvihindu päris nobedalt kergitanud, nii et soovitan soojalt kõigepealt kohalikelt tarnijatelt koos paigaldusega hinda küsida enne kui pimesilmi netist ostma tormate :(.

Isegi kui reifendirect peaks veelgi oma hindu tõstma, ma ikkagi vägagi kahtlen, et kohapeal suudab keegi nende hindadega konkureerida (kipuvad letihindadega võrreldes olema vahed 50% kanti ning ma ei usu, et keegi sellist soodust siin teha tahaks/saaks). Kohalikel edasimüüjatel teeb selline netist tellimise võimalus küll meele mustaks kuid midagi ei ole teha, nii see kord juba on.
Ja nagu eespool juba ütlesin, camskill müüb rehve veelgi odavamalt kui reifen (võibolt sellepärast ongi nii, et reifen on hindu kergitanud).

Soovitan küsida pakkumist, mitte uskuda kujunenud arvamust ;). 50% hinnavahe on küll rõvedalt üle pakutud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.09 21:33 Tsiteeri


Olen reaalselt seda pakkumist ka ca 1a tagasi küsinud ning seda veel tuttava juurest kes tegi nii oma hinna kui vähegi sai. Hind tuli ikkagi reifeni kasuks (koos transaga juba) 1500.- kanti, letihind oli enamvähem täpselt 2x reifeni hinda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
islander
huviline

Avatar


Registreerunud 21.11.07
Asukoht: Tallinn, Tartu, Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C4

postitati 19.03.09 16:50 Tsiteeri


Tellisin just Reifendirektist 4 Goodyear NCT5 215/55 R16
ainult 1580.- tk

Samade rehvidega olen enne ka sõitnud 3 suve ja praegu häda pärast kannataks ühe veel sõita. Kui eelmine kord need töökojast ostsin, sain 8000.- komplekti ja see oli 20% alega. Ehk siis muidu oli nende hind 2500 tk (Reifendirekt näitab, et listi hind on 2900)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
setka
huviline

Avatar


Registreerunud 14.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus

postitati 07.04.09 07:56 Tsiteeri


Tellisin ka 2 rehvi (Toyo Proxes) reifendirekt.co.ee'st.

01.04.2009 Tegin netis tellimuse.
01.04.2009 Sain maili peale tellimuse kinnituse.
01.04.2009 Maksin ettemaksu Delticom AG arvele Eesti Swedbank'is.
02.04.2009 Jõudis raha nendele.
03.04.2009 Tuli teade, et kaup väljastatud ja jõuab kohale ilmselt 08.04.2009.
07.04.2009 helistas DPD kuller ja tõi hommikul kauba 9ks kohale.

Kokkuvõtteks: Teenuse hind ja kiirus omab väga head suhet. DPD kulleri kohta saab ka netis infot (kus pakk ja mis kell jne). Reifendirekt saadab e-maile pea iga liigutuse kohta, nii ei ole klient teadmatuses. Siseriiklik ülekanne Saksa firma arvele Eestis ei oma mingit lisatasu panga poolt, seega mõistlikum kui rahvusvaheline ülekanne teha.

Soovitan, thumbs up!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 07.04.09 14:45 Tsiteeri


Tellisin ka 2 jooksu rehve, 17 ja 18 tolli, 2 nädalaga ilusti kodus, kuid ei saa aru, minule tõi nad ukse taha jälle LexSystem. Aga ise rahul:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 06.05.09 18:16 Tsiteeri


Tellisin varakevadel Reifendist 2 rehvi prooviks(väike kahtlus oli ), krt ei uskunudki et rehvid 10 päevaga uksetaha toodi :o Rehvi hindasid tõsteti natuke kui hooaeg hakkas kätte jõudma, aga selle hinnaga mis mina sain olen äärmiselt rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tnx
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 Quattro

postitati 06.05.09 18:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Reifendirect on paari aastaga oma rehvihindu päris nobedalt kergitanud, nii et soovitan soojalt kõigepealt kohalikelt tarnijatelt koos paigaldusega hinda küsida enne kui pimesilmi netist ostma tormate :(.

Isegi kui reifendirect peaks veelgi oma hindu tõstma, ma ikkagi vägagi kahtlen, et kohapeal suudab keegi nende hindadega konkureerida (kipuvad letihindadega võrreldes olema vahed 50% kanti ning ma ei usu, et keegi sellist soodust siin teha tahaks/saaks). Kohalikel edasimüüjatel teeb selline netist tellimise võimalus küll meele mustaks kuid midagi ei ole teha, nii see kord juba on.
Ja nagu eespool juba ütlesin, camskill müüb rehve veelgi odavamalt kui reifen (võibolt sellepärast ongi nii, et reifen on hindu kergitanud).

Soovitan küsida pakkumist, mitte uskuda kujunenud arvamust ;). 50% hinnavahe on küll rõvedalt üle pakutud.

Hetke hindadega pole kursis,kuid aasta tagasi tellisin Reifendirect-ist omale jooksu 235/55/17 rehve.Võstsin enamustelt kohalikelt "ärimeestelt" pakkumise kuid võin öelda, et pool oli vahet ka kõige suurma alega.Kas ei sobinud hind või ei olnud sellist mõõtu pakkuda.Aasta tagasi panid eesti rehvärikad jooksule ikka kohe +50% otsa.:mad:


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.05.09 20:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tnx
Aasta tagasi panid eesti rehvärikad jooksule ikka kohe +50% otsa.:mad:

Kuna ega need veebipoedki heategevusliku suunitlusega ole ja eks nemadki vähemalt 20% katet lisa, võid selle numbri kuskil 70 kanti arvestada. ;)

PS. Kas tsiteerides on alati vaja kogu eelnevat [roppus] kaasa vedada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kenwood
huviline

Avatar


Registreerunud 03.03.07
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 ; MB

postitati 19.05.09 17:13 Tsiteeri


Plaan need rehvid tellida, kuid ainult üks asi küsimusi tekitama mis peaks tähendama neil asymmetric. Eesti keeles
peaks tähendama asümmeetriline aga selle tähendus jäeb mulle teadmata mis ta peaks tähendama rehvil.
Ventus Prime K105 235/45 R17 97W XL 4PR veljekaitsega asymmetric
Ehk keegi valgustab mind.

Nii tegin kodutööd ja kui ma ei eksi siis siis peaksid olema asümeetrilised rehvid jutu järgi parem performance ja muud ei midagi?


Samas, head kokka tunneb sellest, et pann on tahmane.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.05.09 17:22 Tsiteeri


Camskillile jälle üks pluss. Tellimuse sisseandmisest kuni kättesaamiseni läks seekord 11 päeva. Toodi koduse aadressi asemel ilusti tööle kohale.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pontu
huviline



Registreerunud 22.03.06
Asukoht: kesk-eesti , Porvoo
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,8Q C5 , on ajalugu.

postitati 19.05.09 17:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kenwood
Plaan need rehvid tellida, kuid ainult üks asi küsimusi tekitama mis peaks tähendama neil asymmetric. Eesti keeles
peaks tähendama asümmeetriline aga selle tähendus jäeb mulle teadmata mis ta peaks tähendama rehvil.
Ventus Prime K105 235/45 R17 97W XL 4PR veljekaitsega asymmetric
Ehk keegi valgustab mind.

Nii tegin kodutööd ja kui ma ei eksi siis siis peaksid olema asümeetrilised rehvid jutu järgi parem performance ja muud ei midagi?


Asümeetriline on "maa keeli" erinevad mustrid vasakul ja paremal poolel veerpinnal. Veljekaitse on külgprofiilist välja ulatuv kõrgem vöö, mis peaks kaitsma velge. Juhtumisi sõidad rehviküljega vastu tänava äärekivi. Ei puutu küll teemasse, aga omal on all sellised rehvid http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?details=Ordern&cart_id=66041909.161.3479&typ=R-125511&ranzahl=4&Breite=225 &Herst=Falken&Quer=45&Felge=17&weiter=0&kategorie=6&Ang_pro_Seite=15&Transport=P&dsco=161&sowigan=So . Pisut kitsad Zenderi velgedele ja vihmaga libedad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 56.6% - SQL: 43.4%]