Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Rehvid postiga koju (Vastuseid: 90 | Vaatamisi: 28952)
Krooniline
huviline

Avatar


Registreerunud 19.03.08
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Jeep GC; Volvo V70

postitati 20.03.08 11:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audiboy
Kas keegi on viimasel ajal sealt tellinud ja transpordifirmaks on olnud GLS? Huvitaks, et kaua läks aega enne kui rehvid kohale toimetati just eesti siseselt. Mul hetkel tellimust jälgides on näha, et 13.03 on need eestisse jõudnud, 18.03 on välja saadetud ning 19.03 on mingil imelikul põhjusel (Not delivered because defined time frame exceeded) tagasi lattu jõudnud.



Välismakse võib võtta kuni nädala tavaliselt :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
niinekas
huviline



Registreerunud 29.12.04
Asukoht: Tampere
Kasutaja on eemal


postitati 20.03.08 13:48 Tsiteeri


Kuidas seal aru saada, et rehvil oleks velje kaitse äär?

/niinekas/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 20.03.08 15:51 Tsiteeri


Felgenrippe/ rim rib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 28.03.08 16:02 Tsiteeri


Täna siis sain rehvid kätte :)
teinekordki


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 28.03.08 17:30 Tsiteeri


Küsisin ka uuesti enda tellitud rehvide kohta, vastus sama, ei ole ja ei tea millal tuleb, pakume teile kalleimaid jne jne. Saatsin siis kirja vastu, et kas mitte ligilähedast aegagi ei tea millas võiks need minu tellitud neile jõuda ning kui kallemaid pakute võiks ju probleemi lahendamise vajaduses vähemalt soodsamalt neid natuke pakkuda kui letis nad on.
Järgmine päev oli uus mail, rehvid on teele pandud ning esmaspäevaks peaks kohal olema :D Vat nii käivad seal need lao asjad, isegi seda ei tea kas järgmine päev on miskit saada või mitte.
Eks ootab nüüd esmaspäeva :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 03.04.08 08:17 Tsiteeri


Natuke lisainfot, rehve ei ole siiamaani ning saksast asja uurides tundub, et ei tea ka nemad kus rehvid on:o Müüja suunab kullerfirma poole ning ütleb, et uurige neilt... samas ei leidnud ma ühtki viidet firmale kellega nad nood teele saatsid, sai mailitud ning saatsid nad ise päringu sinna. Kullerfirmast tuli minule mail saksakeelsena ning päris täpselt ma aru ei saanud mida nad minult küsivad kuid tahtsid vist kinnitust, et kas see ja see ja see tellimus on teie oma mida ootate jne, saatsin kinnituse vastu, et seesama ning nüüd ootan ikka veel edasi...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 03.04.08 09:30 Tsiteeri


mis firma rehve sealt tellite ja kas tuleb ikka soodsam kui eestist, siin ju juba palju selliseid auke, kust saab 18000 jooksu rehve 9-10000 tuhandega ja loomulikult tsekiga??(jutt hetkel 18 tollist)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 03.04.08 09:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
mis firma rehve sealt tellite ja kas tuleb ikka soodsam kui eestist, siin ju juba palju selliseid auke, kust saab 18000 jooksu rehve 9-10000 tuhandega ja loomulikult tsekiga??(jutt hetkel 18 tollist)

Lihtsalt näide milledele sain võrdluse:
Nakangi 17" 225/45 rehvid on meil siin letis hinnaga 1920.- jooks kokku 7680.- soodukaga pakuti mulle neid natukene alla 6000.- Saksast tellides tuuakse nood sulle uksetaha ära alla 5000.-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 03.04.08 09:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
mis firma rehve sealt tellite ja kas tuleb ikka soodsam kui eestist, siin ju juba palju selliseid auke, kust saab 18000 jooksu rehve 9-10000 tuhandega ja loomulikult tsekiga??(jutt hetkel 18 tollist)

Lihtsalt näide milledele sain võrdluse:
Nakangi 17" 225/45 rehvid on meil siin letis hinnaga 1920.- jooks kokku 7680.- soodukaga pakuti mulle neid natukene alla 6000.- Saksast tellides tuuakse nood sulle uksetaha ära alla 5000.-


selge, arvasin, et jutt käib firma rehvidest......

olen sõitnud Nakangidega nii suvekatega , kui talvekatega ja ära solvu, aga enam ei ostaks, isegi sellise raha eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 03.04.08 09:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
mis firma rehve sealt tellite ja kas tuleb ikka soodsam kui eestist, siin ju juba palju selliseid auke, kust saab 18000 jooksu rehve 9-10000 tuhandega ja loomulikult tsekiga??(jutt hetkel 18 tollist)

Lihtsalt näide milledele sain võrdluse:
Nakangi 17" 225/45 rehvid on meil siin letis hinnaga 1920.- jooks kokku 7680.- soodukaga pakuti mulle neid natukene alla 6000.- Saksast tellides tuuakse nood sulle uksetaha ära alla 5000.-


selge, arvasin, et jutt käib firma rehvidest......

olen sõitnud Nakangidega nii suvekatega , kui talvekatega ja ära solvu, aga enam ei ostaks, isegi sellise raha eest.

Mina neid ei ostnudki, see oli näide mille tuua sain lihtsalt.
Tootevalik, kui vaadanud oled, koosneb servast serva rehvidest, aga ei oska mina öelda siinseid poehindasid teistele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 03.04.08 09:44 Tsiteeri


ok;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 03.04.08 09:49 Tsiteeri


Teen siis FIRMA nime näite:
Continental SportContact 2 225/45 R18 pakutakse oscar rehvides soodushinnaga 3430 (tavahind 4900.-) jooks kokku 13720.-
Saksast tellides koos koju toomisega jääb nende hind tiba üle 10K
"Natuke" nagu oleks soodsam...

Samas nt michelini Pilot SPORT PS2 rehvid jäävad meil siin letihinnas juba suht samasks saksast tellitavaga. Aga olen suht kindel, et kes sellise klassi rehve omale ostab ei viitsi/taha/puudub mõte mässata kuskilt tellimise jne asjaga, tema läheb rehvitöökotta ja laseb need oma masinale alla panna ning arve välja kirjutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 03.04.08 20:27 Tsiteeri


kui silmad lahti hoida, siis Dunopi ja Good Yeari Eestis saada ikka suht odavalt, aga see kaugel Condist...;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
cmp
huviline



Registreerunud 18.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.04.08 18:33 Tsiteeri


Tellisin rehvid reifendirektist täpselt 2 nädalat tagasi ja täna tuli teade, et rehvid on kohal. Arvestades, et 2 nädala sees olid ka munadepühad, mis on Saksamaal suurem ja pikem püha, siis see 2 nädalat on ok aeg. Samas kullerfirma GLS kodulehelt paki staatust jälgides jõudsin juba närviliseks minna, sest esmaspäeval olid rehvid Eestisse jõudnud, aga suurel Eestimaal läks tervelt 5 tööpäeva, et need Eesti laost minuni (õigemini postkontorisse) jõuaks. Aga eks ma kahenädalase ooteajaga arvestasingi, nii et pole hullu.

Hindadest ka - tellisin 195/65 R15 Nokian NRe, jooksu hinnaks tuli kokku 3500, sh postikulu 30 EUR. Nii palju kui ma Eestis otsisin, siis kõige odavamalt saaks jooksu drewsautost u 4400-ga ja näiteks vianorist on jooks 5140 kr. Aga kahe nädala jooksul on reifendirektis hinnad märgatavalt tõusnud, näiteks need Nokian rehvid on nüüd 10,6 EUR tk kallimad, st jooksule tuleks üle 600 kr otsa.

Mõeldes, et sakslastele tulevad need rehvid veel ilma postikuluta kohale, siis teeb ikka kadetaks küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 04.04.08 21:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cmpSamas kullerfirma GLS kodulehelt paki staatust jälgides jõudsin juba närviliseks minna, sest esmaspäeval olid rehvid Eestisse jõudnud, aga suurel Eestimaal läks tervelt 5 tööpäeva, et need Eesti laost minuni (õigemini postkontorisse) jõuaks.

Nu siis ma ka rahulikult ootan veel, samamoodi peaks asjad selle järgi eestis olema kuid Pärnu leidmine võtab vist tõesti kaua aega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audiboy
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.04
Asukoht: Laagri
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III vRS '16

postitati 04.04.08 21:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Tsitaat:
Algselt postitas: cmpSamas kullerfirma GLS kodulehelt paki staatust jälgides jõudsin juba närviliseks minna, sest esmaspäeval olid rehvid Eestisse jõudnud, aga suurel Eestimaal läks tervelt 5 tööpäeva, et need Eesti laost minuni (õigemini postkontorisse) jõuaks.

Nu siis ma ka rahulikult ootan veel, samamoodi peaks asjad selle järgi eestis olema kuid Pärnu leidmine võtab vist tõesti kaua aega.

Mul kulus neil 12 päeva, et eesti siseselt rehvid kohale toimetada :mad:


How hard can it be? I mean, what could possibly go wrong? :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
arx51
huviline

Avatar


Registreerunud 05.04.07
Asukoht: Tallinn, Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: 100 C4 2,3; A6 C5 2,5Q

postitati 04.04.08 21:19 Tsiteeri


Tundub, et eestisisene transport ongi neile kõige vaevalisem miskipärast. Minu puhul tulid rehvid Saksamaalt Rakveresse 5-e tööpäevaga ja edasi Rakverest 5km välja tulid rehvid 4 päeva. Lugedes eelnevaid postitusi tundub see isegi vähe, aga arvatavasti tänu sellele, et ma käisin neile pidevalt pinda, küsimustega millal jõuavad ja miks neil see nii kaua võtab.

Antud juhul oli ka siiski tegemist DPD-ga.


Purjus inimese sõnad on kaine inimese mõtted
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 05.04.08 09:15 Tsiteeri


Mul vist oli õnneks transafirmaks DPD :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tnx
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 Quattro

postitati 05.04.08 09:52 Tsiteeri


Tellisin ka rehvid välismaalt;)Tellimine võttis aega umbes 2 nädalat(pühad olid vahel).Transportijaks DPD ja see ainus negatiivne asi,kuller ei helistanud kui mul uksetaga oli:mad:Kontreetset kuupäeva ja kellaaega ju ei anta millal ta jõuab,krt ei saa ju koguaeg kodus ka istuda.Aga lõpptulemus hea,rehvid käes umbes poole hinnaga;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 05.04.08 10:53 Tsiteeri


Ma pakun, et kuna praegu on suverehvide soetamise hooaeg, siis on ka sellest tulenevalt igasugu transa ja muid jamasid rohkem.

Samal põhjusel võivad ka hinnad olla kõrgemad. Tasub varakult ära tellida.

Mulle tõi ka DPD ning samuti ei helistanud mulle keegi ette, kuigi sai antud mitu tel. numbrit. Õnneks sellest minupuhul probleemi ei tekkinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 05.04.08 16:42 Tsiteeri


Mul pandi teele rehvid 31.03 ja koha pidid olema 3.04. ja nii oligi. Kuna sattusin lõuna paiku DPD kontori kanti siis hüppasin sealt läbi. Ja ülla ülla rehvid olid juba kuller autos ja tema mul ukse taga käinud. Ronis 4 korrusele et silt ukse peale kleepida. Natuke mööda linna taga ajamist ja rehvid käes. Mina igaljuhul rahul. 3 hommiku jõudsid rehvid eestisse ja sama päev sain kätte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 05.04.08 17:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rain
Mul pandi teele rehvid 31.03 ja koha pidid olema 3.04. ja nii oligi.

Ega siis paistab, et nii ja naa ongi, vedamise asi, kes ootab meeletu aja, kes saab kiirelt. Milles asi täpselt? ei tea keegi :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 05.04.08 17:21 Tsiteeri


Vedamise asi tundub olevat kullerfirma, nagu siit näha, siis DPD-ga saab kiirelt kauba kätte, selle teisega aga läheb kõvasti kauem aega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cmp
huviline



Registreerunud 18.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.04.08 19:39 Tsiteeri


Mul oli tegelesid pakiga lausa 3 erinevat firmat - Saksast Leedusse viis GLS, Leedust Eestisse tõi Lex System ja Tallinna laost 15 km edasi minuni ELS. Saksast Leedusse jõudis 5 päevaga ja viimased 15 km läks ka 5 tööpäeva :P

Ja kuigi asjaga tegeles 3 erinevat firmat, siis kogu aeg sai paki liikumist vaadata GLS lehelt.

Tellimisel antud telefoninumbrit pakil ei olnud ja ei tea kas ELS mul ukse taga käis, igaljuhul viidi rehvid postkontorisse. ELS kipub üldse asju postkontorisse jätma (Eesti Posti kuller ikkagi), aga õnneks on mul postkontorini 50 m :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 08.04.08 11:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cmp
Mul oli tegelesid pakiga lausa 3 erinevat firmat - Saksast Leedusse viis GLS, Leedust Eestisse tõi Lex System ja Tallinna laost 15 km edasi minuni ELS. Saksast Leedusse jõudis 5 päevaga ja viimased 15 km läks ka 5 tööpäeva :P

Ja kuigi asjaga tegeles 3 erinevat firmat, siis kogu aeg sai paki liikumist vaadata GLS lehelt.

Täna siis jõudsid rehvid minuni ning täpselt sama ringiga. Jõudsin veel ennem helistada sinna Lex System telefoninumbril (eestikeelne leht ja eesti number, aga rääkida sai ainult inglise keeles) ning uurisin, et tracking näitab, et asjad on jõudnud juba nädal tagasi eestisse aga kus nad täpselt on ei tea. Chik teispool telefoni siis uuris ja andis teada, et ELSiga eile Pärnu poole teele pandud ning tõesti täna need ka minuni jõudsid... kus nad see nädal aega vedelesid... ei tea, isegi mu USAst tellitud pakk ei istunud tollilaos niikaua kui need rehvid miskis laonurgas kuskil.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 58.7% - SQL: 41.3%]